Analytik Mikhail Khazin: Co řekl Putin na Valdaji mezi řádky?

Snímek obrazovky pořízený 2014-11-06 15:52:51Ruský analytik v 7mi minutách komentuje nevyřčené myšlenky z Valdajské konference: Nabídne Rusko nová pravidla systému globální bezpečnosti? Bude v tom samo nebo společně s Čínou? Jak se bude chovat ruská proti-putinovská fronta? A kdy se zhroutí americká ekonomika?
14 Komentářů k Analytik Mikhail Khazin: Co řekl Putin na Valdaji mezi řádky?

 1. jura napsal:

  Takže, Putin se jménem Ruska de fakto zřekl západní civilizace (vyslal poslední varování, ale všichni víme, že ho USA nevyslyší) ... co bude dál ... se možná ukáže již za měsíc v tom zmíněném chystaném projevu v Dumě.
  Nezávidím Putinovi jeho situaci ... každý, kdo se pokusil o to, co je teď pro něj nevyhnutelné doposud skončil velmi špatně (Saddám, Kaddáfí,...).

 2. ajas napsal:

  Marí sa my, že FED prestal s QE pred pár dňami... ak sa dočkáme toho o čom hovorí Khazin v poslednej vete, tak sa začínam báť...

 3. novapalo napsal:

  Tento dotyčný rečník je "štandardný" intelektuál. Neustále rozpráva, ale nič nepovie. Rozpráva neskutočne dlho a všetci čakajú, čo z toho bude....... hovno.
  Intelektuáli sú všeobecne všade, teda nielen na západe, ale aj v Rusku, somári........
  INTELEKTUÁL sa pozná podľa toho, že rozpáva na akúkoľvek tému, ktorú si prečítal a naštudoval, ale v hĺbke podstate duchovnej ľudskej, alebo aj materiálnej (fizykálnej, chemickej ....) problému vôbec nerozumie.
  Intelektuál má len dar reči, ale ináč je intelektuál tupec !!!!
  Teda intelektuál je v skutočnosti "klamár". Ak intelektuál začne rozoberať napr. knihu F. Nietzscheho "Tak hovoril Zarathustra", tak z toho vznikne taká "hlúposť - asi zámerné klamstvo", ako na konci tejto knihy napísal analýzu nejaký švédsky intelektuálny debil..... analýzu knihy. Nič, čo napísal tento švédsky debil nezodpovedá duchovnej pravde o tejto knihe geniálneho nemeckého filozofa, a asi skôr psychológa.
  Preto západ je určite totálne pod vplyvom všeobecnej intelektuálnej tuposti, ktorej sa my Slovania s talentom smejeme, aký "somári" zo západu nám tu chcú niečo vysvetľovať.... ha, ha.
  Však oni už (po desaťročiach všeobecnej demokratickej duchovnej degenerácii)už nerozumeju ani sami sebe??!! - teda svojim vlastných duchovným osobnostiam z ich histórie.
  Preto západ je v súčasnosti duševne chorý (aj s ich homosexuálmi a lesbičkami)a nemá význam s ním do budúcnosti počítať? Pošlime ich do riti.

  Budete počúvať takýchto "bezduchých" intelektuálnych debilov, tak debilom sa stanete aj vy.
  Čítali ste od F. Nietzscheho " Tak hovoril Zarathustra"....? Geniálne dielo, ktorému určite žiadny intelektuál nebude rozumieť.....
  Ale bežne schopný a všeobecne vzdelaný Slovák tomu bude rozumieť bez problémov. Teda 100 krát viac z populácie, ako na demokratickom (kresťanskom) degenerovanom západe.
  Tak máme sa my Slovania niečomu učiť? Alebo by sme mali my ostatných učiť??!!

  • Pišta Hufnágel napsal:

   Proč mám mám pocit, že Novapalo je intelektuál? :-)

  • one napsal:

   on je asi taky uprilisneny zanietenec. ale ved to je dobre, precital si Nietzscheho. dobry zaciatok. a este ma pocit, ze tomu rozumie. este Tolle, McKenna, Mooji, Mate, az kym sa mozno konecne prepracuje sam k sebe a uz nebude taky zlostny...

  • Vlad napsal:

   ... Neustále rozpráva, ale nič nepovie. Rozpráva neskutočne dlho a všetci čakajú, čo z toho bude ...

   • vlad napsal:

    Vlad, naštěstí jsi s velkým V. Jinak bych se musel přejmenovat abych se nestyděl za přezdívku vlad. Čeče Vlade zkus přemýšlet nad tím co říká, ne to co chceš slyšet Ty. Ještě dotaz..viděl(slyšel) jsi co říkal Putin na Valdaji?

    • Vlad napsal:

     Kľud, toto bolo skôr tak trochu na odľahčenie.. a nie smerom k článku, ale k tomu čo písal novapalo...

     A asi ťažko môžeš vedieť, nad čím premýšlam alebo čo by som chcel počuť...

  • Contumax napsal:

   Ve většině o čem Navapalo píšeš,souhlasím, musím říct, že máš pravdu, jsou to intelektuální retardi !!!

 4. Drak napsal:

  Ten pán se jmenuje Michail Chazin.

 5. koloděj napsal:

  A ten pán zjevně přišel v dětství o kousek kůže ...

 6. runner napsal:

  Může mi někdo vysvětlit, proč přepisujete ruská jména takovým dementním způsobem jak nějací zaostalí idioti? To neumíte česky? Co to je za jméno, Mikhail Khazin? To je nějakej cigán, nebo nějakej Mongol? Nejmenuje se ten pán třeba Michail Chazin? Tak teď nevím, jestli považujete za debily svoje čtenáře, nebo děláte debily sami ze sebe...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!