Teror kyjevských sionistů proti lidu Donbasu pokračuje – část 1/4

Snímek obrazovky pořízený 2014-11-06 19:03:4776 minutový video-dokument o zločinech proti civilnímu obyvatelstvu Donbasu mezi 14. srpnem a 15. říjnem 2014 ve válce vedené kyjevskými sionisty s podporou USA/EU/NATO. Upozornění: Obsahuje drastické záběry!
27 Komentářů k Teror kyjevských sionistů proti lidu Donbasu pokračuje – část 1/4

 1. Žabák napsal:

  Mimořádná svodka z Ukrajiny! Kyjev zahájil ofenzívu.
  Posted on Listopad 6, 2014 by vlkp

  napsal Ernest

  tak se zdá, že to, co bylo jasné, že přijde – tedy ukrajinská ofenziva se stalo skutkem.

  Svědčí o tom dvě rychlé situační zprávy , které poslal před chvilkou Ernest:

  06.11.14 15:20. Zpráva domobrany.

  „Ukrajinská armáda zaútočila na předměstí Doněcka -město Jasinovata. Do Jasinovaty vstoupila tanková kolona, okolní oblasti jsou ostřelovány, teď tam probíhá boj. V rajonu Kujbyševskij v Doněcku pokračovalo ostřelování, za minulou noc ukrajinské síly alespoň 20 krát porušily příměří Výbuchem byla poškozena rozvodna, dva kotelny zůstaly bez napětí, 50 domů je v současné době bez topení.

  Zpráva od Alexandra Žilina.

  „Tankové jednotky junta přešly do útoku na Doněck ze strany Jasinovaty„.

  06.11.14 15:37. Zpráva očitých svědků.

  „V Jasinovatoj vypukl těžký boj. Pohybuje se tam tanková kolona. Ukrajinci útočí. Chtějí obklíčit Doněck, bijí hroznou silou. Před hodinou volali ze Slovjanska a říkali, že dvě velké ukrajinské kolony jedou na Doněck. Jsou to desítky desítky bojových vozidel pěchoty, obrněných transportérů a nákladních automobilů s pěchotou a nákladem„.

  Více zde: http://vlkovobloguje.wordpress.com/

 2. Pišta Hufnágel napsal:

  Konečně Ukrajinci osvobodí svou vlast od cizích žoldáků a teroristů!

  • Majer napsal:

   Máš recht Pišto. Přece nevyjde vniveč 5 mld. dolarú, které americká zločiná vláda investovala do převratu na Ukrajině. Čím větší neštěstí obyčejných lidí v Novorusku, tím budou zločinci USA šťastnější.

   • Pišta Hufnágel napsal:

    Tak USA si to může aspoň dovolit a 5 mld. jsou pro ně drobné, ale Rusko na Krym použilo penzijní fondy a železnou rezervu státu ...

    • Janhonza1 napsal:

     Pišto, i Pepa Smolík ví, že USA jsou ekonomicky v prdeli. I Řecko je bohatší. :-D

     • Pišta Hufnágel napsal:

      USA jsou v prdeli, zato v Rusku neustále stoupá kurz EUR i USD, což vleče za sebou šílenou inflaci. V obchodech mizí zahraniční zboží a místní nevalné kvality zdražuje na úroveň v minulosti mnohem kvalitnějšího zahraničního. Rusové jsou v šoku a začínají se zbavovat rublů a utahovat si opasky. Chudak USA.

     • krysar napsal:

      Pišto, Pišto - své sny zde psát nemusíš, neb skutečnost je diametrálně jiná.
      Jen je otázkou, na základě čecho vznikl tento tvýj velmi chybný sen, zda na zákadě lží kolaboranta a nečecha karlíčka blbečka a nebo "zpravodajství" ČT, či Nova, ae to je již tvůj problém.

    • Jan Vok napsal:

     Pišto to si si spletl s našimi politiky

    • krysar napsal:

     Neinformovaný Pišťáčku, ono vzhledem ke stále se zvyšujícímu enormnímu zadlužení SSa je 5 mld. USD pro ně hodně vysoká částka, o kterou si nemohou dovolit přijít.

     Ano, rus na Krym uvolnil prostředy, ale až po vstupu Krymu do RF, aby mohl dát finance do fungování Krymu, neb Krym byl od ukrajiny velmi zdařile vytunelován, nebo spíše ukrajinských oliarchů.

     A chytrolíne, i kdyby rus anektoval/ukradl Krym, tak jak hlásá židohavlácký odpad, tak co? SSa toto činní po desetiletí - kradou suverenitu ostatních států pouze pro vlastní potřeby, dosadí vlastní vlády a pak zemi jen tunelují. Rus si vzal něco co mu historicky patřilo a místo aby tuneloval, tak tam dává své finance, krom toho se Krym stal součástí Ruské federace, která je ekonomicky diametrálně někde jinde než ubohá Ukrajina.

     A jestli si myslíš, že Ukrajina se vstupem do EU, nebo spoluprácí s SSa ekonomicky vzpamatuje, tak jsi ještě hloupější než si kdokoli dovede představit! Neb EU a SSa nejde o země, které by si ekonomicky pomohli, jde jim pouze o rozšíření trhů pro vlastní ekonomiku a potlačení konkurence.

     Vem si ČR inteligente - po vstupu do EU jsme přišli o vše - soběstačné zemědělství, soběstačné farmaceutické závody o průmysl na konkurenční úrovni - vše koupeno SSa korporacemi a následně uzavřeno a dnes? Jsme jen překladištěm a maximálně montážním státem, ale vše, co jsme si byli schopni zajistit sami jsme nuceni za draho dovážet a nejen draho, ale bohužel nekvalitní produkty. A to např. zemědělství v 89 nebylo jen soběstačné, ale hlupáčku ono vyváželo! To samé farmaceutika!!! A dnes? Nakupujeme předražené a netestované léčiva, jsme nuceni žrát polské poživatiny s příměsí jedovatých látek ap. Jaké pozitiva to pro nás má? Dotace EU? Výsměch!!! Jsou nastavené tak, abychom je neuměli čerpat v plnné míře, byrokracie dotací je nastavena tak úžasně, že podporuje tunelování samotných dotací, ale tyto dotace budemem muset velmi brzo vrátit a to i ty co jsme nevyčerpali!!! A pochopitelně s lichvářskými úroky!!! Ale o tom se ti ten tvůj židohavlácký odpad nezmíní!!!

     A naivně si myslíš, že vstup těžebních SSa společností na ukrajinu ji přinese zisk do rozpočtu? Ani náhodou!!! Podívej se na jiné země, kde SSa těží - Tchad, Nigérie ap. SSa výrazně zasahuje do suverenity státu a prakticky neplatí žádné daně a aby toho nebylo dost, ani neplní závazky v investicích do veřejné infrastruktury, které byli podmíněny povolením o těžbě. Jediné co těmto státům přináší, jsou obrovské ekologické zatížení, s kterým si tyto státy nedokáží poradit a primárně z důvodů, že těžební společnosti neodvádí daně a také z důvodů, že SSa dosazená vláda toto řešit na příkaz SSa nechce!! Proto třeba v Tchadu odebrali těžební práva SSa korporacím a dostává je China!!! Neb China se jim nemontuje do suverenity a vlády, a platí daně!!

     Vstup do EU a nebo spolupráce s SSa je jen cesta k samozničení a ztrátě suverenity a identity - cesta do pekel.

  • Calembredaine napsal:

   Nikdo taový neexistuje. Jsou pouze Malorusové a Haličani. Budou přivedeni zpět do slovanské rodiny - ti první jistě, ti druzí pak budou možná vyhlazeni. Je fuk jestli Ruskem nebo Poláky ...

  • Vladislav napsal:

   Žádná Ukrajina neexistuje, to je umělý konstrukt. Západ tuto pseudozemi pouze momentálně potřebuje, aby se přiblížil k Rusku a dal ho oslabil.
   Nicméně noc Svaroga skončila a toto je začátek konce Západu. Ted to začnou mit pod palcem nasi slovanští bohové. Perun uz rozseva zkázu v ukrajinských radách, zatímco jeho bratr Veles dává Ukrajincum vědomi, kým jsou a za co by měli bojovat.
   Sláva jim!

  • JARIS napsal:

   Omyl, Pisto. Kyjeva, ano, Kyjeva. Pis si. KYJEVSKE NELEGITIMNI VLADY!!!

 3. skazde napsal:

  Nevěřte na Bohy, na černoprdelníky, kostelniky.... dělají z nás idioty, avšak je zde něco, co nemůže nikdo popřít, kdo volá po válce a řinčí zbraněmi, sám na ně umírá....akce budí vždy reakci. Kdo zlé činí, toho potrestají jeho činy.

  • Contumax napsal:

   Skadze jsi mimo mísu...
   Bránit se člověk musí, hold nechápeš...
   Jsi blbě humánní, to je cesta do pekel, béjt blbeček, kteréj si nechá všechno líbit, ztráta sebezáchovy...
   Život je boj mezi dobrem a zlem !!!
   To by jsi měl Ty a Tobě podobní už konečně pochopit, že to prostě nejde se domlouvat s nepřítelem, tady už jde o to kdo z koho !!! Tobě to nestačí, nevidíš co se děje ???
   Jak to, že Ti to uniká, co to způsobuje ???
   Na to se zeptej sám sebe !!!
   A neber to prosím Tě jako urážku...
   Prober se, vzbuď se...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!