Americký radar?! Postavte si ho někde jinde, v Česku ho nechceme!

Dlouho čekám na někoho, kdo v lidech probudí hrdost a vlastenectví, zvědav jestli bude z pravé, či levé strany politického spektra. Ve snu by mě však nenapadlo, že tím, kdo nažene všechny opravdové vlastence pod jeden prapor, bude americký senátor John McCain. Svým výrokem, že by se nakonec přece jen měl v Česku postavit radar namířený proti Rusku, zvedl vlnu nevole většiny národa a postavil do jednoho šiku všechny rozumné lidi.

První, kdo otevřeně řekl, že v případě, že by tento plán naše vláda schválila a radar se opravdu začal stavět, je ochoten podpořit, či dokonce vést protestní hnutí s cílem tomuto projektu za každou cenu zabránit, byl zakladatel skupiny Přátelé Ruska v České republice, právník Jiří Vyvadil. Jeho prohlášení, že je v takovém případě ochotný uspořádat „český majdan“ a klidně svrhnout vládu, která tento proti Rusku a míru v Evropě namířený projekt podpoří, se setkalo s velkým ohlasem a hlavně podporou všech možných skupin lidí, které spolu normálně vůbec nespolupracují.

Sám za sebe mohu říci, že pokud nakonec k takové situaci dojde a Američané opravdu začnou stavět ten svůj radar, rozhodně budu stát Jiřímu po boku, až začne ta opravdová mela a věřím tomu, že nás budou tisíce a tisíce! Americký radar v ČESKÉ zemi stavět nelze! Ne bez referenda! Ne bez souhlasu většiny národa! Ne z rozhodnutí hrstky politiků servilně sloužících USA!

Politika USA je jednoduchá a jasná jako facka, prokoukne jí každý, kdo není úplně hloupý, nebo zaslepený dezinformacemi našich prozápadních, Němci a Američany vlastněných médií. Je to politika ROZDĚL A PANUJ, která má dovést slovanské národy a nakonec celou Evropu do konfliktu, z kterého bude posléze profitovat USA, stejně jako tomu bylo po první a druhé světové válce!

Tady u nás však již Američané se svým plánem neuspějí! Češi nejsou hloupý národ, ačkoli nám většinou chvilku trvá, než se k něčemu rozhoupeme, potom to však zase stojí za to! Náš vzkaz do zámoří pro pana McCaina tedy zní, dejte od nás svoje ruce pryč, my tady žádný americký radar, ani vojska NATO nechceme! Pokud to však přesto zkusíte, setkáte se s odporem široké veřejnosti a nakonec odsud stejně budete muset odejít!
27 Komentářů k Americký radar?! Postavte si ho někde jinde, v Česku ho nechceme!

 1. skazde napsal:

  Jen jak otevřou držku ohledně radaru a jemu podobných aktivit, vzít palcát do rukou a hnát je svi ňským krokem......

 2. duro napsal:

  Souhlasím s autorem článku i s Jiřím Vyvadilem, že americké vojenské otrokářství v České kotlině nepotřebujeme, nechceme a nepřipustíme!! Žádná vojenská zařízení, sklady, základny NATO zotročující Slovany neprojdou! A pokud dementní židopoláci budou nadále podporovat USA a NATO ve východním vojenském tažení proti Rusku tak donutíme naše politické loutky k revizi vyšegradské smlouvy dle těchto návrhů:

  1) Vyloučení fašistického polska z vyšegradské skupiny
  2) přijetí Rakouska, Slovinska, Srbska a možná i Švýcarska do vyšegradské skupiny
  3) vystoupení těchto zemí z NATO a fašizující EU a odstoupení od eura a dolaru
  4) zaštítění vyšegradské skupiny referendy a mezinárodními smlouvami a vyhlášení neutrality jejich území

  doufám, že tyto návrhy budou mít u slušných nezotročených občanů v ČR kladnou dezvu a podnětnou diskusi o společné ideové bázi a praktických postupech k dosažení výše uvedených návrhů.

  Ďuro Trulo

 3. Pavla napsal:

  Plný souhlas s autorem. Jen mě mrzí, že ještě mnoho lidí vychází jen z tendenčních informací zejména ČT a nejsou schopni, nebo lépe řečeno nezájmu, sledovat i jiná média a potom se řídit vlastním rozumem. Myslím, že mnoho z nich by se nestačilo divit. A taky proč ? Vždyť u našich domů a škol našich dětí se ještě nestřílí. A těch idiotů, kteří si myslí, že Majdan v Kyjevě "udělal" Putin, je stále dost a těmto liden je dáván takový prostor v médiích a dokonce na takovém malém ukromajdanu v Praze. Jak dlouho ještě si necháme s....na hlavu ?

 4. Marq Deharse napsal:

  Massa Bob v Bílem domě utrpěl brutální porážku a pokud vůbec
  svůj post dokončí, zapíše se do historie USA jako nejhorší
  prezident. Nobelovu cenu by mu měli odebrat.Přibližně za rok
  začne masivní šaráda médií o úřad nejmocnějšího muže planety.
  Zatím se zdá,že se utká Jeb Bush, bratr ožraly Georga a naše
  babička Hillary.Kdo vyhraje rozhodne nakonec židovská loby a
  k lizu přijde i magor,válečný jestřáb cca 80-ti letý McCaine
  hrdina z Vietnamu,který svých chrabrých činů dosáhl v zajetí
  v mokré díře v zemi,kam ho Vietkong po sestřelení bombardéru strčil na 7 let.Prďola už naznačil,že radar v ČR by přivítal
  a tak si představte scénář, kdyby na hradě seděl ten dement
  "kníže". A ministrem obrany Vondra, nebo zpěvačka Parkanová,
  která si odlétla na Aljašku, aby posoudila jeho kvality.A co
  Karolína "Píč" čí major z "kriminálky anděl".Zkrátka expertů
  máme mraky.Podobně EU.Vzpomeňte na šéfy NATO. Španěl Solana,
  jenž ty své mentální ejakulace o humanitárním bombardování drmolil v řeči,které ani "teflonový Blair" nemohl rozumět. A
  co"viking" Rasmussen,nebo současný norský "Kizling"? Co mají
  společného. Pobírají astronomické platy za nic. Anglicky se
  nenaučili ani za 8 let,jako naši někteří europoslanci.Brusel
  je dnes nejdražší jazyková škola na planetě. Navíc řada z nich po úmorné práci(při pomoci asistentů-většinou rodinných příslušníků)se vrací domů s důchody, o kterých můžeme pouze
  snít(cca 60K). Není to na hlavu? "Medvědobijce", dementního
  senátora Štětinu, který měl být už dávno hospitalizován na
  psychiatrické léčebně, jste ho vy mentálně postižení občané
  zvolili do EU parlamentu.Co tam asi 70-letý prďola prosadí?
  Maximálně příspěvek na bažanta a plény. A závěr. Pan Babiš
  před několika dny utrousil geniální výrok: Údajně má dojem,
  že Marek Benda (rychlokvaška JUDra z Plzně) se v poslanecké
  sněmovně narodil. Paralela se přímo nabízí. Jestřáb McCaine
  naopak ve sněmovně pravděpodobně umře a to bude dobře. Už
  aby to bylo.

  • Definitiva napsal:

   Fandím McCainovi, v záchvate demencie povie aj pravdu. Ďalšia pravdo-vrav-kiňa Nuland, Clinton... je ich tam v tej klanom Bush riadenej fašistickej sionistickej nadvláde v USA veľa. Boli od detstva špeciálne selektovaní a odchovávaní na blbosť. Zdravý človek toto nemôže prežiť. Zabudol som Obamu, okrasu ľudstva, keby mu nedali Nobelovku vopred, tak by ju už nedostal nikdy. Nobel už musí byť zdutý ako sopka, ešte jeden takýto Obama a možno aj vybuchne.

   Jeb Bush kandidát? Slovo Jeb má svoj jasný Slovanský význam. Keď si z gójima sionisti robia prdel, tak nech to stojí za to. Jeb! Koho? Zase len bieleho človeka, Slovana. Kto?... A takto dodokola už 2500 rokov.

 5. Pišta Hufnágel napsal:

  USA se nemýlilo, když chtělo v v střední Evropě postavit radar a teď se to potvrdilo. Rusku se totiž nedá důvěřovat. Samé kecy o imperialistickém Západu, ale nejmperialistickým státem v poslední době je Rusko.

  • Calembredaine napsal:

   Poněvadž jsi debil polodementní tak jsi nepochopil ten termín:) Imperialismus jako nejvyšší stadium kapitalismu definoval Lenin a Rusko v této své definici označil jako "nejslabší článek imperialistického řetězu". Ten pojem sám je charakterizován několika jevy, a ten zjevný - tedy dobývání kolonií je pouze jedním z nich a sám o sobě nemá význa, protože kolonie a území dobývali již staří Římané, ty vole připitomělje, či Španělé a Portugalci v 16. století! Pokud si tu definici najdeš, imbecile, tak zjistíš následující - a teď nastraž ty svý špičatý chlupatý ušiska! Cituju: "Přechod k imperialismu se odehrál na přelomu 19. a 20. století, kdy kapitalismus prošel kvalittivními změnami a v hlavních kap. zemích se vytvořilo panství monopolů. V. I. Lenin popsal jeho hlavní rysy takto: 1. koncentrace výroby a kapitálu jež vede až ke vzniku monopolů, hrajících hlavní úohu v hospodářství; 2. splývání bankovního kapitálu s průmyslovým a na tomto základě vznik finančního kapitálu a finanční oligarchie; 3. vývoz kapitálu se stává důležitějším než vývoz zboží; 4. vytváření nadnárodních monopolů, které si rozdělují svět; 5. územní rozdělení světa největšími kap. mocnostmi. Magnáti finančního - finanční oligarchie - soustřeďují ve svých rukách soustřeďují ve svých rukách všechny nástroje nadvlády ve všech sférách hospodářství i politiky. Všemohoucnost finanční oligarchie jež se zformovala v nejvyspělejších kap. státech přerůstá národní hranice a vytváří globání síť závsilostí a propojení finančního kapitálu. Některé rysy předimperialistického kapitalsimu se mění ve svůj protiklad. Monopoly odstraňují malovýrobce, ale konkurenci tím neodstraňují, nýbrž naopak zostřuí v boji velkých monopolů. I za imperialismu postupuje proces zespolečenšťování výroby, avšak při zachování soukromého vlastnictví výrobních prostředků, což vede k dalšímu prohlubování krizových jevů kapitalistické společnosti a vytávření předpokladů pro její překonání revoluční cestou."
   Takže pitomo, Rusjo se vrtilo do tábora imperialismu už dávno! Před nějakými 23 lety! Ne-li dřív (trockistický sovětismus je jistou formou napojení na globální imperialistickou soustavu)! Pouze v současném zápase dvou imperialistických uskupení stojí je součástí té, která čelí vnější agresi a brání si své sféry vlivu proti té druhé skupině, blbe!

   • Calembredaine napsal:

    oprava: význam ... připitomělej ... kvalitativními ... Magnáti finančního světa - finanční oligarchie - soustřeďují ve svých rukách ... závislostí ... kapitalismu ... zostřují ... Rusko se vrátilo ... v současném zápase dvou imperialistických uskupení je součástí té ...

  • franta napsal:

   vole

  • Gábi Smolíková napsal:

   Pišto, Pišto. jak tak čtu ty tvé nápady, přestávám litovat, že jsem si vzala Pepu Smolíka...

 6. Jan Vok napsal:

  Pišto, Pišto stojí Vám to za to dělat ze sebe kašpara?

 7. Petr napsal:

  Pišto ty jeden zvrhlíku. Jsi tak hloupý, nebo ti dělá radost provokovat?

 8. Petr B. napsal:

  S autorem článku stoprocentně souhlasím, až na jednu drobnost... Příliš optimistický pohled na české občanstvo. Bojím se, že "nějaký radar" by se až tak neřešil a většina ovcí, s mozečky za dvacet let tisíckrát vypláchnutými imperialistickou propagandou, by se opět nechala utáhnout na vařené nudli. Vždyť i v roce 89 je musela do ulic vystrkat CIA ve spolupráci s KGB, aby mocní mohli v klidu vyměnit vratkou moc politickou za univerzální moc ekonomickou a ještě z toho vyjít jako hrdinové. Opravdu si máme dělat nějaké iluze o národu, který je ještě stále ochoten uctívat a zbožňovat americko-židovského agenta Havla? Proč nikdo ani necekl, když po tomhle zločinci pojmenovali letiště? Proč nikdo ani necekne, když se nejhorší zločinecká organizaca v dějinách lidstva - církev svatá, chystá rozkrást půl republiky? (Největší chybou komunistů bylo, že tuhle pakáž definitivně nezašlapali do země.) Co čekáte od lidí, kteří ještě pořád budou tvrdošíjně trvat na tom, že 11. září má na svědomí 19 Arabů, vyzbrojených nebezpečnými perořízky a že WTC7 spadla leknutím? Od lidí, kteří se nenechají mást fakty, protože CIA má vždycky pravdu? Jak říkám... s tím optimismem bych byl opatrný. Hodně opatrný...

  • Pišta Hufnágel napsal:

   Za to všechno co říká KGB, pardon FSB je čistá pravda ... O Bože, jak mohou být někteří tak naivní?

   • krysar napsal:

    Že to píšeš zrovna ty Pišťáčku - pardon, ty vlastně naivní nejsi, ale blbej jak opice obama, ale co je horší, máš super vypláchnutej zbytek tvého mozečku židohavlovským odpadem.

    • Petr B. napsal:

     No vidíš, a takových mentálních mrzáčků je tahle země ještě pořád plná...

    • Tykva Bukvatyr napsal:

     "Židohavlovský" pekný výraz, ak dovolíš, budem ho používať.

    • Jan Jinsky napsal:

     Vědci se snaží definovat inteligenci, vymýšlejí, ypřesňují, nemohou se dohodnout. Tolik práce na tom už tolik lidí vykonalo.
     A přitom je řešení tak snadné! Kdo souhlasí s články na NWOO je duševní gigant. Kdo si dovolí zapochybovat je debil.
     A tolik peněz se na výzkum inteligence utratilo - zbytečně. Chce se mi z toho plakat...

     • krysar napsal:

      V tom případě je ten kdo souhlasí s židohavlovským odpadem a kolaborantem karlíčkem blbečkem na evolužní úrovni jednobuňěčných organismů.

     • krysar napsal:

      Krom toho honzíčku ...., plakej až zas nedostaneš sociální podporu, místo abys chodil řvát na sociální pracovnici a vyhrožoval jí tam "rasííísmem".

   • franta napsal:

    vole vole, volecku, je zbytecne ti vysvetlovat o co americe vlastne jde, ale pokud je ti vic nez 15, (ti maji jeste pravo bejt blbi), tak mi vysvetli z jakeho duvodu nam Amici v 1945 to znamena na konci valky kdyz uz Rusove byli v nemecku a nemci na kolenou, vybombardovali vetsinu ceskeho prumysloveho potnecialu = Skoda PLzen, Pragovka Batovy zavody Zaluzi u Mostu, Tatra Ringhoffer, a spoustu fabrik, ktere po celou valku dodavaly Nemcum asi 20% valeneho materralu.
    Ja se na to jako kluk koukal v 45 roce v Praze

   • Calembredaine napsal:

    Drž hubu Juračka a budeš mít rychlejší smrt!

 9. Zed napsal:

  Amíci to zkusí skrze dostavbu Temakína. Nový velvyslanec se již nechal slyšet o nátlakových neziskovkách, o podpoře Česko SSA spolupráce v rozviji jaderné energetiky a byl si tento tydem osobně omrknout Temelín. Jakmile tady dostanou svojí "vyspělou" technologii, nudou jí samozřejmě muset ochránit proti teroristům a Putinovy, no a to bude záminka dostat sem svůj radar a armádu. Všichni na to budou jenom hledět a nikdo se proti tomu nezmůže na nic. Budeme postavení před hotovou věc.

  • franta napsal:

   no hele vono to bude jako s tema ceskejma bitevnikama z vodochod, nasi naivni blbove tam dali americky motory a tim okamzite dali amikum duvod nam zakazovat prodej bitevniku kamkoliv. Kdyby tam nechali nasi moulove rusky motory ktere byly tak dobre ci jeste lepsi nez americke, a nechali tam i ceskou elektroniku, tak uz bitevnicky by byly davno v hajzlicku, takle je pucujem, a pucujem, a pucu....Westinghouse tam bude chtit svoje palivove clanky ktere stoji za hovnajz a..........

   • Pišta Hufnágel napsal:

    Ruské motory jsou špičkové, ale to dříví, na které fungují, se do moderních letadel moc nehodí. Ale pro kukuruzniky jsou ty motory optimální!

 10. Kivis napsal:

  NEchci americké danajské dary!
  NEchci dary říše chaosu a zla!

 11. Zdeněk napsal:

  článek dobrý, jen těch prodejných je u nás víc než dost, nejsou hloupí, nejsou nevzdělaní, ví dobře co dělají, jsou "jen" prodejní zrádci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!