Otevřený dopis předsedovi vlády, panu Bohuslavu Sobotkovi

Tento dopis vyjadřuje opodstatněné znepokojení nad možným komplotem proti předsedovi vlády ČR a proti všem občanům České republiky, připraveným rozvratnými elementy z řad nepřátel naší svobody a suverenity. Vše pod záminkou oslav pádu železné opony.

Vážený pane předsedo vlády Sobotko,

Vydáváte se na dalekou cestu do Washingtonu, abyste v rámci 25 výročí listopadového převratu symbolickým aktem odhalení busty vyjádřil úctu a respekt k odkazu prezidenta Václava Havla, lidským právům a evropské i světové demokracii.

Nicméně se při této příležitosti, jistě nevyhnete dobře připraveným útokům místní jaderné a zbrojní lobby, která se, pod použitím nejrůznějších záminek a vyhrůžek, bude snažit na Vás naléhat ohledně zakázky na výstavbu 5 dalších reaktorových bloků jaderné elektrárny Temelín a nákupu amerických vrtulníků MH-6 a UH-60.

Podle neověřených zdrojů se Vás budou pokoušet jistí představitelé uvedených zájmových skupin motivovat ke spolupráci významnými finančními částkami, připravenými k Vaší soukromé dispozici. Motivační prvek měl být předjednán panem, stínovým ministrem obrany ČSSD, panem Janem Hamáčkem, prostřednictvím Aspenského institutu, ve kterém, kromě práce v předsednictvu Poslanecké sněmovny parlamentu ČR, také figuruje.

Žádám Vás snažně, vážený pane Premiére, abyste odolal nabídkám těchto, na první pohled, sympaticky působících představitelů zájmových skupin. Pokud se jim totiž podaří Vás obdarovat finančními dary, naklonit úplatky, sebelépe ukrytými, či ospravedlnitelnými, stanete se do konce Vašeho života vydíratelným a už nikdy si ve Vašem životě v rámci politické kariéry, či mimo něj, neužijete jediný svobodný a klidný okamžik. Stanete se jejich otrokem a pro náš národ se stanete bezpečnostním rizikem. Není od věci si zde připomenout neblahý osud Vašeho politického předchůdce Petra Nečase. Není také od věci připomenout si neblahou kauzu s privatizací OKD do rukou sponzora a člena dozorčí rady Aspenského institutu, pana Zdeňka Bakaly.

Je to podobné, jako ve filmu o mafii: jakmile si od nich něco vezmete, tak jim patříte napořád a údajně není tolerována žádná neposlušnost…

Jako občan České republiky mám o Vás, coby ústavního činitele a předsedu vlády ČR, upřímnou starost, protože tuším, čemu všemu ve Washingtonu, v těchto pohnutých dobách, budete vystaven a upřímně doufám, že to přestojíte bez větších problémů. Každopádně to považuji za svojí občanskou povinnost, Vás předem v dobré víře důrazně varovat. Nesedněte tam nikomu prosím na lep! Lobbisté tam oplývají velmi rafinovanými technikami a prostředky, jak o tom hovoří John Perkins, bývalý tzv. lovec ekonomik ve své „zpovědi“.

Asi není třeba zmiňovat, že v případě pokusu o úplatek lze elegantně odmítnout pod záminkou slibu, kterým je vázán každý člen vlády ČR. Člen vlády skládá při nástupu do úřadu do rukou prezidenta republiky tento slib: „Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony a uvádět je v život. Slibuji na svou čest, že budu zastávat svůj úřad svědomitě a nezneužiji svého postavení.“

Přeji Vám v tomto duchu pevnou vůli a šťastnou cestu tam a zase zpátky, a vydařenou oslavu 25. výročí listopadového převratu.

Analogicky, stejné platí i pro Vašeho spolustraníka, pana Hamáčka. Poslanec i senátor na první schůzi komory parlamentu, které jsou členem a které se účastní, skládají tento slib: „Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

V úctě,

Daniel Solis

Info o cestě do Washingtonu: http://zpravy.idnes.cz/vyroci-17-listopadu-ministri-sobotka-dvz-/domaci.aspx?c=A141111_130045_domaci_jpl

P.S.

Kdo sponzoruje oslavy výročí 17. listopadu ve Spojených státech amerických:

Václav Havel Bust Dedication

Honorary Chairmen
George H. W. Bush
William J. Clinton
George W. Bush

Honorary Committee
Madeleine K. Albright
Adrian A. Basora
Bill Cabaniss
Norman Eisen
Petr Gandalovič
Richard W. Graber
Dagmar Havlová
Petr Kolář
William Luers
Martin Palouš
Craig Stapleton
Alexandr Vondra
Michael Žantovský

Executive Committee
Joseph Balaz
Elliot S. Berke
Milton Cerny
Tom Dine
Barbara Karpetová
Phillip Kasik
Wendy Luers
Fred Malek
Pavla Niklová
John F. Stack
Patricia Stack
John Todoroki
Jaroslav Zajíček

Partnering Institutions
Embassy of the Czech Republic
American Friends of the Czech Republic
Václav Havel Library
The Václav Havel Library Foundation
Václav Havel Center at Florida International University
Library of Congress
Prague Freedom Foundation
42 Komentářů k Otevřený dopis předsedovi vlády, panu Bohuslavu Sobotkovi

 1. vlad napsal:

  Souhlasím ikdyž nevěřím tomu, že nepodlehne. Hmmmm Nečas byl taky nazván panem čistým :-)))))

 2. Žabák napsal:

  Ta fotka je naprosto super :))) Prostě vše říkající !

  • Divenka Prostá napsal:

   Naprosto grandiózní, dala jsem si ji na FB :-)

  • Contumax napsal:

   Ten trouba V. Havel mluvil hned po novým roce, to byla jeho druhá cesta do zahraničí po Berlíně, v US kongresu o " celoplanetární demokracii " rozuměj o NWO, lezl jim vždycky do.....
   V. Havla určitě proklíná celý národ i po jeho smrti !!!
   Zrádce a zbabělec, neuměl říct ne...

 3. viliam napsal:

  ---objatie dvoch polodebilov...

 4. JARIS napsal:

  Havel v objeti Bushe doslova vrni blahem. Je to slyset az sem.

 5. MV napsal:

  Jakýpak varování Sobotky, ten šmejd za ministrování na financích vysekl dluh 405 mld. korun. Zabavit majetek a do tepláků!

  To je jediná zpráva pro tohoto pána.

 6. fronty22 napsal:

  ...a pak se spolu klatili v Bohemskem lese

 7. mino napsal:

  dva teplí a ožrala nikotín v hlubokém orgasmu-a to byl náš prezident-je to k blití

  • Věra napsal:

   K zblití to je,odporná fotka a ještě odpornější lidi,ale to nic není proti tomu,jak nás už od prakticky října masírují 17.listopadem,to už není na zblití,ale na p.....í.

 8. Definitiva napsal:

  Foto: psychicky zrútený Havel našiel svojho záchrancu, reprezentanta fašistickej, sionistickej junty USA.

 9. Rolf napsal:

  "Podle neověřených zdrojů se Vás budou pokoušet jistí představitelé uvedených zájmových...."

  Tak si nejprve ty zdroje ověřte a pak otravujte.

 10. jedna napsal:

  Mělo by se konečně přestat s poníženýmu suplikami a různými peticemi...Copak to Sobotku-zbabělce, nějak ovlivní?? Místo toho mají být informace o těchto aktivitách zveřejňovány tradiční formou letáků. Pan Solis, mající tyto informace, má pnamnožit letáky a spolu se sympatizanty je vylepit po českých a moravských městech. Tato metoda je vždycky ještě účinná, protože lidi na nezávislé weby moc nechodí!
  ...Sobotka prachy samozřejmě vezme a kromě pár čtenářů NWOO o tom nikdo nic nebude vědět a pak -- pak se na to zapomene.
  Naše česká opoziční inteligence je myšlenkově skvělá, ale zatím neakcschopná. Dosud nezaložili nějaké společné hnutí, a to proto, že je nepohodlné jít naplno do odporu a taky je tam řada ambicí, každý chce hrát asi hlavní housle. Anebo jsou to lidé myšlenek, ale ne činů.

  • Rolf napsal:

   Vždyť tam sám píše, že jsou to informace z "NEOVĚŘENÝCH ZDROJŮ" - tak jaké mají takové informace cenu? Takových "informací" vám za věčer seženu na celý román.

   • Divenka Prostá napsal:

    Nedochází Vám že autor nechce/nesmí prozradit své zdroje? Naučte se přemýšlet a domýšlet, jinak působíte velice divně, rolfíku.

    • Rolf napsal:

     NEOVĚŘENÝ ZDROJ neznamená "tajný zdroj" - znamená to "zdroj, u něhož nelze ověřit nejen jeho existenci ale i pravdivost jeho informací".

     Naučte se přemýšlet a domýšlet, jinak působíte velice prostě, dívenko.

 11. Tykva Bukvatyr napsal:

  Najvhodnejším uctením si "pamiatky" opilca Vencu Láhva by bolo odhalenie jeho podvodov a zločinov.

 12. martin bareš napsal:

  souhlasím s jedna: sobotka je jeden z nejhorších hnusů, co na politický scéně u nás byl a je.

  Naklonovanej Jaceňuk.

  Hloupej, žvanivej, slaboduchej, pitomej, bezpáteřnej, oranžově smradlavej,zaprděnej přizdisráč.
  A to jsem velmi diplomatickej , něžnej, shovívavej, ohleduplnej, empatickej a vůbec milej.

  Otevřené dopisy gaunerům a hlupákům jsou k ničemu.

  • jedna napsal:

   Naklonovanej Jaceňuk, přesný. Sranda bude, až si ho nějaký hodnostář v usa s kyjevanem splete!!

  • Contumax napsal:

   Martin Bareš
   To Vám je tak slušnéj člověk úslužnéj,usměvavej, zdvořilej, laskavéj - ale kokóóóót .....

 13. martin bareš napsal:

  a ještě pro jedna svelkým komplimentem: stručně a jasně definovaná intelektuální "opozice".
  Není co dodat!!! Líp bych to nenapsal.

 14. Vlado 48 napsal:

  Dluhoš Sobotka je jenom panák, tady nejsme v ČR, tady je Neburešovo.
  Za koblihy a líbivá hesla - TFUJTAJBL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. Bohus Sobotka napsal:

  Daniel Solis?? Ten psychozni blbecek co nedostal ani jedno procento hlasu ve volbach se vyjadruje pro "vsechny obyvatele CR"??

  • Pátek třináctýho napsal:

   Pokud jste vy a vám podobní volili ČSSD nebo jiné osvědčené straníky, měl Daniel Solis hlasů málo, ale je jedním z těch, kteří by měli v politice být - včetně strany Ne Bruselu - ND. Tak si nestěžujte !

 16. Žabák napsal:

  No Sobotka je nemastnej neslanej, ale ze všech těch špatných možností to je v poslední době to nejmenší zlo. A to sem čssd nevolil. Ale co je alternativa? Kalousek? No tak to fakt ne.

 17. Jan Jinsky napsal:

  Republiku si rozvracet nedame... nepsal ten clanek nejaky byvaly redaktor Rudeho prava?

  • Rolf napsal:

   Tento článek psal s největší pravděpodobností nemocný nebo hodně popletený člověk.

  • Martina Franzová napsal:

   Tedy Jinský od trolla Vašeho formátu bych čekala nějakou inteligentnější repliku! Příště přidejte, tyhle vzpomínky na Rudou záři jsou už pasé!

   • Jan Jinsky napsal:

    tak na takový blábol stačí odpovědět stručně. Je to žvást o tom, že neznámý zdroj něco plácá. Asi tak ve stylu jedna paní povídala

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!