Okamžik před zničením „Boeingu“ nad Doněckem

1415995647_boingNa Pátém kanále se objevil senzační snímek, který byl pravděpodobně udělaný zahraniční špionážní družicí v posledních sekundách letu malajsijského boeinga nad Ukrajinou. V předvečer významného setkání světových lídrů na summitu G20 v Austrálii je téma vyšetřování smrti cestujících tohoto letu více než aktuální. Snímek svědčí ve prospěch verze, která na Západě skoro nezazněla.

Takže se na to podívejme!

Je známo, že na summitu v Brisbane australský premiér Abbott hrozí, že položí prezidentu Putinovi drsným způsobem otázku o malajsijském boeingu. Zkusíme mu jeho úlohu ulehčit.

Ještě v srpnu Ruský svaz inženýrů zveřejnil svou zprávu o možných příčinách nehody, které se dostalo širokého zveřejnění v médiích i na internetu. Experti provedli odbornou analýzu všech dostupných informací ze všech zdrojů, byly provedeny technické výpočty a vypracované verze příčin katastrofy boeingu.

Závěr expertů: jediná technicky možná verze je sestřelení malajsijského letadla pomocí raketové výzbroje jiného letadla. Upozorňujeme na jeden moment ve zprávě – nepřítomnost jakýchkoli hodnověrných svědectví o startu rakety „země – vzduch“. Start „BUKu“ doprovází výbuch doprovázený ohněm a kouřem, slyšitelný v okruhu 10 km a doprovázený následně stopou na obloze, která je jasně viditelná až 10 minut.

Stručně řečeno - nebyl žádný „BUK“, nebyl žádný start ze země. V té době se v oblasti katastrofy nacházely desítky profesionálních pozorovatelů ze všech zemí a tisíce dalších lidí, ale nikdo nic takového neviděl a nezaregistroval. Ale letadla viděli a zaregistrovali. A nebyla to ruská letadla. Argumenty odborníků byly publikovány, na internetu byla zpráva přeložena do angličtiny a němčiny.

„A v tu chvíli jsme začali dostávat obrovské množství informací, mezi nimiž byly nejrůznější další materiály, technické výpočty. A pak jsme dostali tento e-mail...,“ říká první místopředseda Ruského svazu inženýrů Ivan Andrijevský.

„Plně souhlasím s výsledky vaší analýzy příčin pádu boeingu,“ psal nám člověk, který se představil jako absolvent MIT (Massachusetts Institute of Technology) a aviaexpert s dvacetiletou zkušeností - George Bilt. „Boeing byl sestřelen raketovým bitevníkem, který ho sledoval. Nejprve ostřelovali posádku z palubního děla, pak do kabiny udeřila raketa „vzduch – vzduch“ a potom byl raketou s tepelným naváděcím systémem zničen pravý motor a křídlo.“

Snímek, na kterém je jasně vidět start rakety zpod levého křídla stíhačky, mířící přesně na kabinu pilotů, byl přiložen k e-mailu. Terén, počasí i rozměry letadel jsou plně v souladu s okolnostmi katastrofy.

„Měli jsme před sebou kosmický snímek, vytvořený z ne příliš vysoké orbity. Obvykle se takové snímky dělají pro sledování vzdušného i pozemního prostoru. V souladu se souřadnicemi uvedenými na obrázku můžeme předpokládat, že snímek byl pořízen z amerického nebo britského satelitu. Provedli jsme jeho detailní analýzu, ale žádné známky padělání jsme neobjevili,“ – informoval první místopředseda Ruského svazu inženýrů Ivan Andrijevský.

Všechny verze mají být prozkoumány, včetně nechvalně známého „BUKu“. Člověk, který nám poslal onen snímek, na němž je patrné, jak MiG-29 ničí civilní boeing, ať je to, kdo je, je to bezesporu profesionál. Pokud může pracovat na tomhle, potřebuje vysokou dávku profesionality, aby měl vůbec k takovýmto informacím přístup.

Pánové, vy ty snímky máte! Možná i další! Zveřejněte je konečně! Karty na stůl! Protože v tuto chvíli jsou důvody se domnívat, že tu byl vykonán státní zločin těmi, kdo zničili civilní letadlo záměrně a cynicky. A těmi, kdo to záměrně a cynicky skrývají, přestože mají kompletní informace.

 

Zdroj: http://politikus.ru/events/35611-za-mgnoveniya-do-krusheniya-boinga-pod-doneckom.html
19 Komentářů k Okamžik před zničením „Boeingu“ nad Doněckem

 1. smallboss napsal:

  Prosím Vás, buďte lidi a alespoň tady pište česky:
  NE malajsijské, ale malajské.
  NE Malajsijec, ale Malajec.
  To je stejná zprasenina jako Českijec a Českijsko!
  Proč se to všude tak uchytilo? Jak něnaká novořeč z Orvela.

  • Vlabi napsal:

   Nahlédnete-li do Slovníku spisovného jazyka českého, zjistíte, že spisovné jsou oba tvary - malajský i malaisijský, přičemž v našem případě je druhý výraz správnější.
   Jinak nikdo Vás nenutí číst český překlad, který tu máte jak na zlatém podnosu zdarma. Pod článkem je odkaz na originál článku, takže vládnete-li bukvičkami, přejděte tam a nebudete se muset zlobit.
   PS: V posledním řádku máte tři pravopisné a jednu slovotvornou chybu. Výraz "novořeč" je totiž pouze doslovným překladem anglického "newspeak", avšak dosud není v našem jazyce kodifikován jako spisovný. :-)

   • smallboss napsal:

    Nuže dobrá, máte pravdu, dlužím Vám omluvu.
    Jinak, nechtěl jsem snižovat Vaši záslužnou práci s překlady, je opravdu pohodlnější (hlavně rychlejší) číst v mateřském jazyce. Překladatelům patří můj dík.
    PS: Nachytal jste mne na švestkách, nicméně se domnívám, že slovo "novořeč" bylo v překladu knihy použito se záměrem, aby znělo divně. Ne jako chyba s doslovným překladem. Nejsem si jistý, jestli slovo "newspeak" je podle pravidel anglického pravopisu slovem.

 2. CARLOS IV napsal:

  Netreba se hadat - podstata je v tom, ze "malajsky" (pro me osobne prijatelnejsi termin) vyjadruje pouze jedine etnikum mnohonarodni Malajsie (vesmes puvodni obyvatele - "Malays", kteri maji vztah k zemi rodove ci majetkem) kdezto "Malajsiec" je proste obcan Malajsie obecne a muze byt jakehokoliv puvodu.
  Gramaticky jsou tedy oba terminy spravne, ale vyznamove nikoliv (a "politicky" uz vubec ne.)Je tedy nutne se smirit s pojmem "malajsijske letadlo" - ac me se to take silne prici.

 3. CARLOS IV napsal:

  Ke clanku - toto se objevilo v britskem Daily Mail = bulvar, ktery hned v den nestesti oznacil Putina jako univerzalniho vraha:
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2832980/Russia-produce-radar-data-proves-military-aircraft-flying-close-MH17-shot-Ukraine.html
  Co je podstatne, ze stihacka(ky) byly v rajonu zaznamenany pul hodiny pred sestrelem a dalsich 20 minut po nem. Tedy mely konkretni cil a ukol - v prostoru byla v te dobe i jina civilni letadla (Singapore Airlines, Air India...).
  Jsem zvedav jak toto Ukrajina vysvetli pred mezinarodnim soudem.

  • Jama50 napsal:

   Zatím nebude muset nic vysvětlovat, ledaže bychom se probudili my, obyčejní lidé, a začali tlačit na naše vlády, aby nám tu lež, za kterou stály, vysvětlily.

 4. Ivan napsal:

  Rusko ma pravdivu a uplnu dokumentaciu o tom co sa udialo s letom MH17…

  Vysetrovatelia su vedeni k zamlciavaniu skutocne zistenych veci…, preto o nich musia mlcat…, USA a Ukrajina totiz nemaju istoty co vedia Rusi…

  Odvolavat sa na riadenie civilnych letov a ich zaznamy je v podstate irelevantne…

  Rusi maju okrem zaznamov radarov a druzic, este nieco navrch, a to su zaznamy vojenskych riadiacich letov na letiskach v rukach Kyjeva na Ukrajine… Tie su sice sifrovane a civilna zlozka letectva je vzdy informovana len do tej miery, aby nedoslo vo vzdusnom priestore ku koliziam, ale nema ziaden zaznam z frekvenci o vojenskych cieloch v ramci letov… Rusko ich ma, samozrejme uz desifrovane a teraz uz len caka na klamstva zapadnych genozlocincov, aby nasledne predlozilo svetu priebeh skutocnych udalosti…

  Slo totiz o pripravovany atentat na prezidenta Putina, ktory sa vracal z cesty po Juznej Amerike v tom case a v tej istej leteckej trase, ale pred ukrajinskymi hranicami nahle jeho let odbocil na Bielorusko… I o tychto pripravach atentatu Rusi vedeli vopred a komunikacia na vojenskej frekvencii to potvrdzovala…

  Atentat pripravovala Ukrajina a USA, s priamym suhlasom Obamu…!!!

  • JARIS napsal:

   Take si myslim, ze prapuvodni myslenka byla zlikvidovat Putina. Obe vlajky maji stejne barvy a jsou si podobne.

  • Tomas napsal:

   Ivane, nemusim byt moc zdatny fotograf a logik, abych pochopil ze se jedna o fotomontaz. Pekna konspiracni teorie. Pripoustim ze se mohlo jednat o sestreleni Ukrajinskou stranou, rozhodne ne ale takto jak je na obrazku.

 5. Jan Jinsky napsal:

  Už jsem to psal na ac24. Může mi někdo odpovědět, proč se tady věří této fotografii?
  Jak víte, že na ní je ten let MH, který byl sestřelen?
  Jak víte že to je snímek nad Ukrajinou?
  Jak víte že to není fotomontáž?

  Jak se tu objěví něco, co podporuje zdejší přesvědčení, tak se tomu nekriticky věří. ostatní se jednohlasně odmítá - je to fakt mainstream, jen naruby.

  • anonym napsal:

   Všetci dobre vedia, že za zostrelením tohto letu a aj jeho odklonením od klasickej letovej dráhy je usa s ukrajinou....... lenže túto fotografiu asi každý, kto sa trošku vyzná do leteckej techniky, nemôže považovať za pravdivú..... v rusku k tejto fotografii hovoril nejaký odborník, že je tu dôkaz, že lietadlo bolo zostrelené ukrajinskou stíhačkou mig-29, lenže keď sa stíhačku pozriete, je tam su-27 (poprípade su-30), takže už tu nesedí vyhlásenie.......

  • Vlad napsal:

   Odpoveď na tie otázky je, že nevieme... Problém je ale v tom, že tu boli taký, ktorý nám tvrdili, že vedia. Veď to lietadlo ešte ani poriadne nebolo dole a už sa ukazovalo na Rusko. Pamätáte si titulky v mainstreame, ktoré boli v nasledujúcich dňoch? Bol to jeden z hlavných dôvodov na uvalenie sankcií na Rusko...

   Nemyslíte že je absolútne legitímne dôrazne sa dožadovať dôkazov? A chcete snáď seriózne tvrdiť, že USA so svojím technickým vybavením nemá dôkazy k dispozícii?

   Keďže tieto dôkazy zo strany USA a NATO neprišli, je tu stále len jedna otázka, ktorú treba položiť? Kde sú tieto dôkazy, na základe ktorých už boli uskutočnené odvetné akcie? Tak kde?

 6. vlad napsal:

  Pro všechny diskutující: prosím neodpovídejte na debilního trolla Jinského. Jen mu tím přispíváte na žold. Každá odpověď je mu započítána. Chápu, že Vás jeho názory musí nadzednout, ale zkuste být nad věcí. Přeci mu nebudem přispívat na jeho plat debila a zaprodance. Děkuji všem

  • Jan Jinsky napsal:

   Co je na mých otázkách k fotografii až tak špatného? Kromě toho, že slepě nesežeru co se předloží.

  • Robo napsal:

   Myslím, že je (aj v skutocne slobodnom svete) legitimne niektorym uzivatelom zakázať vstup do diskusie.
   Na "novinkach" maju priestoru dosť a tu im to aj tak nik nespapa, ale zbytočne niektorým (napriklad mne) zvysuju krvný tlak.

   • Jan Jinsky napsal:

    Robo, chápu, že určité populaci Dívenek, Vladů a Definitiv zvyšuju tlak. Ale to není moje chyba. Je to jejich problém, oni neumí žít s tím, že někdo má jiný názor než oni. A proto volají po zablokování atd.
    Pokud admin, předpokládám že je to pan Korál, uzná za vhodné mně zablokovat, prosím. Je to jeho právo. Ale nemyslím si, že trolím, většinou se vyjadřuji k tématu. Pouze nemám stejný názor. Nenadávám, narozdíl od Dívenek a spol, atd.
    Prostě máte fakt velký problém s názorovou růzností. Proto voláte po pevné ruce, po jediné a té správné pravdě - v důsledku po diktatuře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!