Okamžik před zničením „Boeingu“ nad Doněckem

1415995647_boingNa Pátém kanále se objevil senzační snímek, který byl pravděpodobně udělaný zahraniční špionážní družicí v posledních sekundách letu malajsijského boeinga nad Ukrajinou. V předvečer významného setkání světových lídrů na summitu G20 v Austrálii je téma vyšetřování smrti cestujících tohoto letu více než aktuální. Snímek svědčí ve prospěch verze, která na Západě skoro nezazněla.

Takže se na to podívejme!

Je známo, že na summitu v Brisbane australský premiér Abbott hrozí, že položí prezidentu Putinovi drsným způsobem otázku o malajsijském boeingu. Zkusíme mu jeho úlohu ulehčit.

Ještě v srpnu Ruský svaz inženýrů zveřejnil svou zprávu o možných příčinách nehody, které se dostalo širokého zveřejnění v médiích i na internetu. Experti provedli odbornou analýzu všech dostupných informací ze všech zdrojů, byly provedeny technické výpočty a vypracované verze příčin katastrofy boeingu.

Závěr expertů: jediná technicky možná verze je sestřelení malajsijského letadla pomocí raketové výzbroje jiného letadla. Upozorňujeme na jeden moment ve zprávě – nepřítomnost jakýchkoli hodnověrných svědectví o startu rakety „země – vzduch“. Start „BUKu“ doprovází výbuch doprovázený ohněm a kouřem, slyšitelný v okruhu 10 km a doprovázený následně stopou na obloze, která je jasně viditelná až 10 minut.

Stručně řečeno - nebyl žádný „BUK“, nebyl žádný start ze země. V té době se v oblasti katastrofy nacházely desítky profesionálních pozorovatelů ze všech zemí a tisíce dalších lidí, ale nikdo nic takového neviděl a nezaregistroval. Ale letadla viděli a zaregistrovali. A nebyla to ruská letadla. Argumenty odborníků byly publikovány, na internetu byla zpráva přeložena do angličtiny a němčiny.

„A v tu chvíli jsme začali dostávat obrovské množství informací, mezi nimiž byly nejrůznější další materiály, technické výpočty. A pak jsme dostali tento e-mail...,“ říká první místopředseda Ruského svazu inženýrů Ivan Andrijevský.

„Plně souhlasím s výsledky vaší analýzy příčin pádu boeingu,“ psal nám člověk, který se představil jako absolvent MIT (Massachusetts Institute of Technology) a aviaexpert s dvacetiletou zkušeností - George Bilt. „Boeing byl sestřelen raketovým bitevníkem, který ho sledoval. Nejprve ostřelovali posádku z palubního děla, pak do kabiny udeřila raketa „vzduch – vzduch“ a potom byl raketou s tepelným naváděcím systémem zničen pravý motor a křídlo.“

Snímek, na kterém je jasně vidět start rakety zpod levého křídla stíhačky, mířící přesně na kabinu pilotů, byl přiložen k e-mailu. Terén, počasí i rozměry letadel jsou plně v souladu s okolnostmi katastrofy.

„Měli jsme před sebou kosmický snímek, vytvořený z ne příliš vysoké orbity. Obvykle se takové snímky dělají pro sledování vzdušného i pozemního prostoru. V souladu se souřadnicemi uvedenými na obrázku můžeme předpokládat, že snímek byl pořízen z amerického nebo britského satelitu. Provedli jsme jeho detailní analýzu, ale žádné známky padělání jsme neobjevili,“ – informoval první místopředseda Ruského svazu inženýrů Ivan Andrijevský.

Všechny verze mají být prozkoumány, včetně nechvalně známého „BUKu“. Člověk, který nám poslal onen snímek, na němž je patrné, jak MiG-29 ničí civilní boeing, ať je to, kdo je, je to bezesporu profesionál. Pokud může pracovat na tomhle, potřebuje vysokou dávku profesionality, aby měl vůbec k takovýmto informacím přístup.

Pánové, vy ty snímky máte! Možná i další! Zveřejněte je konečně! Karty na stůl! Protože v tuto chvíli jsou důvody se domnívat, že tu byl vykonán státní zločin těmi, kdo zničili civilní letadlo záměrně a cynicky. A těmi, kdo to záměrně a cynicky skrývají, přestože mají kompletní informace.

 

Zdroj: http://politikus.ru/events/35611-za-mgnoveniya-do-krusheniya-boinga-pod-doneckom.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!