Prezident České republiky: Ekonomická pomoc Ukrajině je nesmyslná ztráta peněz

V rozhovoru pro ruský První TV-kanál prezident České republiky Miloš Zeman vysvětlil svoji pozici vzhledem k současnému stavu ukrajinské ekonomiky a jejím perspektivám pro nejbližší budoucnost.

„Hlavní je pochopit, že na Ukrajině probíhá občanská válka. Nemá cenu přemýšlet o podpoře, protože v podmínkách občanské války je ekonomická podpora naprosto nesmyslná,“ – zdůraznil český prezident a doplnil, že v těchto podmínkách jakékoli peněžní tranže jsou předem ztracenými penězi.

Když komentoval otázku prodloužení ukrajinské krize, Zeman zdůraznil, že existuje velké riziko bankrotu Ukrajiny a v souvislosti s tím bude kyjevská vláda nucena neustále hledat nepřítele, aby ze sebe za ekonomický propad sňala odpovědnost.

„Existuje riziko ukrajinského bankrotu, a ... jmenovitě riziko bankrotu (což je překážkou pro svět). Za všechno špatné mohou naši nepřátelé, Kyjev nutně potřebuje najít nepřátele, i kdyby žádné neměl,“ – řekl Zeman a zdůraznil, že vina za bankrot se vždy svaluje na druhé.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1416209362
2 Komentářů k Prezident České republiky: Ekonomická pomoc Ukrajině je nesmyslná ztráta peněz

  1. Jana napsal:

    Ukrajina je velmi úrodná zem,plná pracovitých lidí.Mělo by se dohledat,kam se peníze z ukrajiny ztratily.Kdyby se ukrajinci jeli podívat,jak to nyní vypadá v Bulharsku,jak jsou některé vesnice opuštěné úplně a všechny ostatní ze 20 procent,tak by určitě nechtěli spolupracovat s E.U.a žádný problém by nebyl.Ono by možná stačilo,kdyby jim nepomáhala Amerika.Rusko by jim pomohlo,kdyby neposlouchali Američany.My nepomůžem sami sobě,jsme zadluženi až po uši a dluhů,že bychom jim nějaké dali,tak těch mají dost.

  2. ANALfabet napsal:

    pekný strike pane Zeman, konečne prezident čo hovorí aspoň trochu normálne. A má pravdu že Islamský extremizmus treba riešiť spoločne. Ale spoločný dialóg s Amerikou je nemožný. Len si melú to svoje. Iba peniaze na vojnu a srať na štát. Ved sa nanho poskladáme my, daňoví poplatníci európskej múmie. A ktomu Prasačenko za kormidlom. Už len vietor do plachiet od špeciálne vycvičených NATO aj ne-NATO jednotiek v pobalstkých štátoch aj inde, a môže sa ísť na vec. Je jedno do akých pekiel sa hrnieme. Ak už musíme, tak stiahneme zo sebou aj celý štát, presne, aby sa vina hodila na niekoho iného. K tomu ešte nejaký vačší teroristický útok / ktorý sa samozrejme hodí na rusov / a verejnosť ani nebude vedieť koľká bije- bravo. pekný scénár. som zvedavý čo vymyslia u nás...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!