NEKONČIACA TYRANIA

Vyzerá to dnes, akoby niektorí maniaci na Kapitole plánovali “poslednú vojnu na ukončenie všetkých vojen”. Toto slovné spojenie vzniklo na počiatku prvej svetovej vojny v propagandistickej dielni vtedajšieho amerického prezidenta Woodrowa Wilsona.

Tesne predtým umožnil vznik centrálnej banky USA “FED-u”, čím predal prakticky ekonomiku do rúk medzinárodnému kartelu bankárov, a neskôr sa zas podieľal na Versailskom “mieri”, ktorý vlastne vydláždil cestu ku druhej svetovej vojne. Za tieto “zásluhy”bol ocenený Nobelovou cenou mieru, ktorá sa časom tak zdokonalila, že dnes sa udeluje za export demokracie v podobe humanitárneho bombardovania a ničenia celých štátov.

(Viď Obama, Solana a podobní mierotvorcovia.)

Zaslúžené ocenenie ich štátnickej múdrosti a dobrej vôle.

 

Ako každý môže pozorovať, nič sa na múdrosti a dôveryhodnosti politikov nezmenilo za posledných sto rokov.

Obe ostali na alarmujúco nízkej úrovni dodnes.

Skúsme si predstaviť nastávajúcu vojnu na ukončenie všetkých vojen, alebo radšej už jej žiadaný koniec, keď posledná policajná akcia na pochytanie vinníkov zkončila.

Venezuela a Irán sú v troskách. Severná Korea vymretá vďaka hladomoru. Rusko vypálené do doby kamennej. Putin a jeho poskokovia v base, čakajúci na medzinárodný vojnový tribunál.

USA / NATO spojenci triumfálne pod prápormi slobody pochodujú spálenou zemou….

Goldmann Sachs, Exxon, BP a iní zlatokopi sa chystajú na najväčší zber ziskov v histórii ľudstva. Policajné sily NWO potláčajú posledné zvyšky odporu voči majstrom sveta z Wall Streetu.

Existujú ešte stále exotické režimy okolo sveta, ale skôr ako panoptikum na pobavenie.

Ak niekto očakáva v takejto situácii splnenie snu o neobmedzenej celosvetovej demokracii a mieri, veľmi rýchlo precitne do reality.

Keď po roku 1989 zanikol prakticky ZSSR a Varšavský pakt pod ich kontrolou, NATO, ako obranná koalícia proti týmto štátom neukončila svoju činnosť.

Napriek všetkým prísľubom a dohovorom mezi Gorbačovom, Bushom, Thatcherovou, Kohlom a Chirracom, NATO začalo rásť v deväťdesiatych rokoch, ako zhubný nádor.

Ako USA porušili všetkých 360 dohôd so Siuxami a Apačmi, Ako Británia porušila dohodu s Nemeckom, ako Nemecko porušilo dohodu o neútočení so ZSSR a ako Hittler povedal :“Dohody sú na to ,aby sa porušovaly”.

Stále tá istá pesnička. Bol Gorbačov taký naivný? Mal svoju agendu?

Kúpil ho niekto?

Napriek všetkému objímaniu a bozkávaniu sa, navzájom medzi politikmi, Gorbačov bol zradený.

Aj vďaka takým postavám, ako Jelcyn ktorý bol pre Rusko horší, ako Ivan Hrozný.

Prvou obeťou novej hry NATO sa stala Juhoslávia. Za tichého súhlasu nových režimovna Slovensku, v Maďarsku v Čechách a bez oficiálneho protestu Ruska NATO uskutočnilo 78 dňovú humanitárne bombardovaciu kampaň. Zaujímavé boli mizivé straty u Juhoslávskej armády a ohromné škody na infraštruktúre či priemyseľnej produkcii.

Podobný postup sa uskutočnil v Iraku, Lýbii, Somálsku, Jemene a dnes stále beží s Sýrii.

Spoločný je počiatok s vágnymi príčinami vstupu do konfliktu. Nikde sa však nezlepšila situácia pre populáciu. Práve naopak. Väčšinou všade nastupujú následne proxy skupiny vytvorené spravodajskými službami štátov uskutočňujúcimi túto agresiu.

Demokracia vo svojej najčistejšej podobe.

Ak NATO nemôže agresiu kvôli nepopulárnosti uskutočniť priamo, má k dispozícii už vybudovanú sieť prodemokratických organizácií ako Al Kajdá a ISIS, ktoré pozabúčky financuje a zásobuje z obrovských skladísk zbraní a munície v bývalých štátoch Varšavskej zmluvy.

Ceny sú výhodné a predávajúci pod kontrolou. Ak by sa malo náhodou niečo prevaliť, ako malé nezhody v inventarizácii, nešťastný výbuch zapríčinený náhodnou neopatrnosťou, všetko vyčistí.

V ceste ku svetovej dokonalej demokracii už stoja iba malé nedostatky, ako Rusko, Čína či Irán, ktoré sú síce priveľmi riskantné ciele pre humanitárne bombardovanie, ale na zozname cieľov stále figurujú.

Čo očakáva verejnosť v “ demokratickom “ svete po konečnom víťazstve? Aký by mal byť svet, až všetko nebezpečenstvo pre slobodu a pokrok zmizne v hitórii? Bude konečne NATO zbytočné, alebo iba dostane iné, Orweliánske pomenovanie. Ako “Kolektívna bezpečnosť”.

Štáty po celom svete majú milóny vojakov, sniperov, vyškolených sabotérov a hrdlorezov. Odborníkov na politickú destabilizáciu. Zločincov všetkých razení a veľkostí, politikov. Žiaden z nich nieje schopný a nechce tvorivo pracovať, sedieť “za pásom “vo fabrike, alebo v pokladni supermarketu.

Ich vedomie je znetvorené, tak ako ich pánov. Nikedy nebudú schopní sa stať platnou súčasťou spoločnosti. Buď sa môžu vyzabíjať navzájom, čo je najprijatelnejšia alternatíva, alebo sa budú uchádzať o miesta dotované daňovníkmi. Udržať ich na uzde bude tvrdý oriešok pre nových mocipánov. Inak namiesto strieľania v Pakistáne, či na Ukrajine, títo sa vrhnú na obyvateľov svojich krajín. Keďže nebude práca v Sýrii či v Bolívii, budú hľadať podobnú v Európe, v USA a premenia tieto na nový Blízky Východ, alebo Somálsko.

Militarizácia polície všade vo svete je typickým príznakom infiltrácie týchto elementov do spoločnosti v “Demokraciách”.

Brutálne zásahy bezpečnostných zložiek, ktoré majú slúžiť a chrániť, sú toho dôkazom.

Napríklad v USA jedna malá zložka “vnútornej bezpečnosti”, zakúpila 1,5 miliardy expandujúcich nábojov do pištolí, čo je 5 kusovna každého človeka v USA. Na to že oficiálne majú len 60 000 zamestnancov je to na jedného 25000 nábojov.

Anglický jazyk obohatil svetovú reč o výraz “overkill”.

V tomto prípade je extrémny.

Táto vojna je nekončiaca. Je to najvyžšie štádium tyranie.

Dnes v roku 2014 sme vedení masmédiami otravujúcimi naše mysle propagandou smerom do nej.

Tými masmédiami, ktoré sú len figovými listami politikov a ich riťolízačmi.

Banda bezstavovcov bez mozgovej tkáne, ktorí chcú iba zastaviť čas.

Akýkoľvek majster propagandy z čias Hittlera či socializmu, by iba mohol blednúť závisťou a bezmocne slintať pri pohľade na prostriedky, ktorými títo dnes disponujú.

Paradoxné je, ľudia si túto kampaň, namierenú proti nim, sami ešte aj platia vlastnými prostriedkami, ukradnutými im , väčšinou formou daní.

Je to, ako keď ovca líže ruku mäsiarovi.

Wilfried Schuller

Zdroj: http://www.vineyardsaker.co.nz/2014/11/10/eternal-tyranny-wilfried-schuler/

 
11 Komentářů k NEKONČIACA TYRANIA

 1. Wilfried Schuler napsal:

  Dear Sirs,

  you published my article „Eternal Tyranny“ in a translated version.
  Provided the translation was orderly and correctly done I am not against this. However, you should habe informed me about this publishing.
  However, if you are interested to publish other papers from me, please let me know.
  Best regards

  W.Schuler
  (Frankfurt)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!