Okamžik před katastrofou Boeingu u Doněcku

Snímek obrazovky pořízený 2014-11-19 18:48:054 minutová reportáž z ruské TV o tom, jak se do rukou ruských médií dostal nedávno publikovaný snímek bojového letadla vypouštějící směrem k malajsijskému boeingu MH17 střelu. K tomu uvádějí řadu dalších argumentů ve prospěch verze sestřelu díky letadlům.
45 Komentářů k Okamžik před katastrofou Boeingu u Doněcku

 1. Pajik napsal:

  Co si ti lidé ještě nevymyslí aby byli zajímaví...

  • to je jedno napsal:

   No třeba já nerozliším zda to je podvod nebo není. K tomu nemám patřičné odborné znalosti. Leč na snímku mi nedává smysl to, že k MH17 přilétá útočící letadlo z pravoboku, zatímco teorie tvrdí, že letadlo bylo sestřeleno dávkou z kulometu z levoboku...

  • Oksana Zapletalová napsal:

   Zdá se, že Rusko nějak podceňujete. Osobně si nemyslím, že v Ruském inženýrském svazu, vládě RF a Ministerstvu obrány jsou samé idioti a lháři, kteří 3 měsíce vyšetřovali katastrofu Boeingu, a pak najednou zveřejnili obrázek, poslaný nějakým Američanem, o kterém každý internetový uživatel na první pohled může říct, že je to evidentní podvod...

 2. Robert napsal:

  PPP... bežte s tím na novinky, tam iste uspejete

 3. JARIS napsal:

  Jakepak novinky! Kazdy uvazujici clovek dneska vi, ze letadlo bylo sestreleno ukrajinskymi grazly na povel USraele, aby se to pak svedlo na Rusko. Duvod byl, aby se mohla rozpoutat svetova valka s Ruskem. Ono to 'nejak' nevyslo, proto zapadni media mlci jako hrob.

  • Alfa napsal:

   Ano, novinky umí jenom strojově omílat slovo BUK, protože jsou to BUKvice mrskající se jako červi v rektálním otvoru SSa, a to jim stačí jako důkaz :))

 4. Jan Jinsky napsal:

  Pokud je tak jasné, že letadlo sestřelila stíhačka ukrajinské armády, proč je snaha vyrábět "důkazy" jako ten výše?
  Alfo, kdyby to bylo tak jasné, tak se nenamáhají dělat takovéhle podvrhy - jen si tím škodí.

  • Alfa napsal:

   Zatim jsou jediný kdo nějaký důkaz předkládá. Otázka je tedy spíš, považuješ-li je za podvrh, proč nepředkládají důkazy ti jenž je skutečně mají.
   A nebo jak lze sestřelit letadlo, aniž by si toho někdo všiml, a z trosek se nedá nic vyčíst? Trochu podezřelé, že.

   Tato hra na paranormální událost nad Ukrajinou, s absencí důkazů je jak z akta X. Lidem vygumovaným z televize to přijde asi v pořádku :))

   • Divenka Prostá napsal:

    Proč RF nevyrukovala na Kyjev a amíky s jasným důkazem dříve? Pamatujete si, když Angličani za 2 Sv.V. získali německý šifrovací stroj Enigma? Samozřejmě to nezveřejnila aby německé velení zůstalo v nevědomosti a angličané mohli dál využívat tajné zprávy z Enigmy. Nemůže to být důvod proč Putin zatím chrání další důkazy o sestřelení MH17 než ty co poslal G.Bilt? Možná by tím odkryl své jiné zdroje. Ale co je zcela jasné (snad i trollovi jinskému), že USA důkazy nemají. Okamžitě by je využily v informační válce. Natož pak Kyjev. Tak to je.

    • Carlo_F napsal:

     Vyrukovali... Nikdo je nechtěl poslouchat.

    • Alfa napsal:

     Ano, sebemenší důkaz by byl pro protiruské média jak stéblem trávy, kterého by se chytali a pouštěli lidem od rána do večera.
     Protiruské důkazy tedy nejsou.
     Proč Putin ještě nedal důkazy, to je otázka. Jistě se můžeme i ptát proč Putin nedal důkazy o mimozemštanech, tajných spolcích, atd. Možná je taky loutkou, možná se bojí, že by pravdu lidi neunesli.

     • Jama50 napsal:

      A kdo by mu to tak asi uvěřil, kdyby s tím tak najednou vyrukoval?

      Jen by to využili k propagandě, že se Putin pomátl. A tím by to skončilo.

      Leda že by se mimozmšťané přestali najednou schovávat a ukázali by se v celé své kráse.

  • Alfa napsal:

   Dalším důležitým faktem je, že pokud nejsou důkazy, tak novinky ani ostaní média nemohou používat slova jako BUK, Rusko, atd. Tato neustále se opakující protiruská iniciativa je jasným důkazem lží a manipulace, která je koordinována zevnitř. A toto ovládání médií neni z Ruska.

   • Jan Jinsky napsal:

    Neříkám, že letadlo sestřelila raketa BUK. jen říkám, že obě strany přicházejí s nevěrohodnými údaji. To je vše. Manipulace na obou stranách.

    • Alfa napsal:

     No zatim to k nám přichází pouze z jedné strany, a to jsou média s protiruskými příkazy.
     Ve skutečnosti neni moc možností jak sestřelit letadlo. Buď systémem země-vzduch nebo vzduch-vzduch. A jestliže nikdo nezaplacenej neviděl odpal ze země a letadla ano, tak už je v podstatě odpověď na světě.

     • Divenka Prostá napsal:

      Když mluvčí jinsky pražské kavárny napíše "Manipulace na obou stranách" je to ji(n)stý signál že podraz a megazločin se provalil a to je jen dobře. Prasklo to. Rusové už řekli na tiskovce, kterou uspořádali po pádu boeingu - my víme jak se to stalo a vy byste se k tomu zločinu měli přiznat... A přiznali se. „Plně souhlasím s výsledky vaší analýzy,“ píše absolvent MIT (Massachusettský technologický institut), letecký expert s dvacetiletou zkušeností – George Bilt. Boeing byl sestřelen stíhačkou, která ho pronásledovala. Nejprve posádku ostřelovali z děla, potom byla kabina zasažena raketou „vzduch-vzduch“, potom byly pravý motor a pravé křídlo zasaženy raketou s tepelně samonaváděcím systémem. Snímek, na kterém je jasně vidět vypuštění rakety zpod levého křídla stíhačky přesně do kabiny pilotů, byl přiložen k elektronickému dopisu. Popisem okolí, počasí, rozměrů letounů snímek přesně odpovídá okolnostem katastrofy. Jedná se o kosmický snímek, vytvořený z nepříliš vysoké orbity. Takové snímky se obvykle dělají pro rozvědku vzdušného a pozemního prostoru. V souhlase s koordináty, vyznačenými na snímku, je vidět, že snímek byl vytvořen z amerického nebo anglického sputniku. V MIT provedli jeho detailní analýzu a nic nenasvědčuje tomu, že se jedná o podvrh. S tím mainstreemoví propagandisté nic nenadělají. Jde evidentně o snímek z us. špionážní družice, která se „náhodou“ pohybovala nad prostorem přesně připravované akce koordinované americkými tajnými službami. Svět se změnil, každý obyvatel africké savany s internetovým připojením si je schopen udělat svůj názor na primitivní pokusy dostat Rusko a Putina tam, kde je potřebují , aby se jejich zločinné plány vyvíjely tak, jako oni potřebují. Zbývá ještě vysvětlení proč byl Boing 777 sestřelen přesně 15 minut před zahájením holocaustu Palestinských obyvatel Gazy. Zase ta zatracená náhoda ?
      Nad místem bojů jsou špionážní družice neustále. Ať ruské nebo americké. Jen tak mimochodem, americké družice jsou schopné zaměřit zápalkovou krabičku s přesností 10 cm. Kdyby američtí chlapci měli opravdu zaměření Buku z opolčenské strany, okamžitě je zveřejní. To pochopí i troll jinsky. Možná. Dyk v této informační válce by to byla bomba proti Putinovi. A nic. Čím to je? Stačí selský rozum. Mít jasné důkazy proti protivníkovi, okamžitě je zveřejním a dostanu veřejné mínění na svou stranu. Takto zůstávají jen „konspirační“ otázky. Kam se ztratil španělský navigátor? proč byl let odkloněn nad nebezpečnou zónu? proč se nezveřejní záznamy z černé skříňky? Proč je tu moc proč? Komu to slouží a kdo to (zne)užil hned sedm!! minut po tragédii??

     • Jan Jinsky napsal:

      Dívenko,

      děkuji ti, že si mně povýšil. Musím si říct o větší žold, když jsem teď mluvčí pražské kavárny - můžeš mně říct které přesně, abych si tam zašel pro prachy?
      Jinak to co píšeš je obhajova snímku, který je falešný a byl jako falešný uznán už snad všemi.
      A představa, že nad místem bojů zaparkuju satelit je úsměvná. Satelity takhle super nefungují.

    • JARIS napsal:

     ...smarjaaa...! Je to jedno cim bylo letadlo sestreleno. Letadlo jednoduse spadlo, jeste k tomu na spatnou stranu misto na ruskou, takze valka se zatim odklada.

  • Vlad napsal:

   Problém je ale v tom, že tu boli taký, ktorý nám tvrdili, že vinník jasný je. Veď to lietadlo ešte ani poriadne nebolo dole a už sa ukazovalo na Rusko. Pamätáte si titulky v mainstreame, ktoré boli v tejto súvislosti v nasledujúcich dňoch? Bol to jeden z hlavných dôvodov na uvalenie sankcií na Rusko...

   Nemyslíte že je absolútne legitímne dôrazne sa dožadovať dôkazov? A chcete snáď seriózne tvrdiť, že USA so svojím technickým vybavením by nemala tieto dôkazy k dispozícii?

   Keďže tieto dôkazy zo strany USA a NATO neprišli, je tu stále len jedna otázka, ktorú treba položiť.. Kde sú tieto dôkazy, na základe ktorých už boli uskutočnené odvetné akcie?

 5. lol napsal:

  Falešná fotka sestřelu ( samotná fotka se dá dohledat v animaci, pověšené na internetu už 16.10.) a její potvrzení ze strany Ruského svazu inženýrů mluví něco ojejich důvěryhodnosti (podotýkám, nepíšu, kdo a jak letadlo sestřelil, pouze, že tato fotka je nesmysl)
  Odkaz na video: http://rutube.ru/video/d13caacb34013bf63ccffb65bf1a450c/
  A i u spekulací o SU-25 by mělo brát v ohled toto:
  http://en.itar-tass.com/world/739421
  Hlavně tato věta: “We seized a Su-25 plane from the Ukrainian army when it was making an emergency landing. It will be ready to go into battle again after minor repairs. The army of the Luhansk People’s Republic has got its own aviation,” Plotnitsky noted. He did not clarify where exactly the aircraft had been seized or from where it was going to take off after the repairs.
  Hezký den :).

 6. Ivan napsal:

  Rusko ma pravdivu a uplnu dokumentaciu o tom co sa udialo s letom MH17…

  Vysetrovatelia su vedeni k zamlciavaniu skutocne zistenych veci…, preto o nich musia mlcat…, USA a Ukrajina totiz nemaju istoty co vedia Rusi…

  Odvolavat sa na riadenie civilnych letov a ich zaznamy je v podstate irelevantne…

  Rusi maju okrem zaznamov radarov a druzic, este nieco navrch, a to su zaznamy vojenskych riadiacich letov na letiskach v rukach Kyjeva na Ukrajine… Tie su sice sifrovane a civilna zlozka letectva je vzdy informovana len do tej miery, aby nedoslo vo vzdusnom priestore ku koliziam, ale nema ziaden zaznam z frekvenci o vojenskych cieloch v ramci letov… Rusko ich ma, samozrejme uz desifrovane a teraz uz len caka na klamstva zapadnych genozlocincov, aby nasledne predlozilo svetu priebeh skutocnych udalosti…

  Slo totiz o pripravovany atentat na prezidenta Putina, ktory sa vracal z cesty po Juznej Amerike v tom case a v tej istej leteckej trase, ale pred ukrajinskymi hranicami nahle jeho let odbocil na Bielorusko… I o tychto pripravach atentatu Rusi vedeli vopred a komunikacia na vojenskej frekvencii to potvrdzovala…

  Atentat pripravovala Ukrajina a USA, s priamym suhlasom Obamu…!!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Rusko má úplnou a pravdivou dokumentaci. A vypouští hoaxy. Pravda pravdoucí...

   • Jama50 napsal:

    A vy vypouštíte akorát prdíky.

   • JARIS napsal:

    Jinsky, nerada vam odpovidam, ale musim rici, ze jste spravne uvedl, ze Rusko ma dokumentarni snimky. Stale si myslite, ze by v dnesni prisne cenzurovane dobe, bylo misto pro originalni snimky Rusu? Jste neochvejne presvedcen, ze by to zapadni a prozapadni media patricne rozmazla ve prospech Ruska? Dejte si obklad!

    • Jan Jinsky napsal:

     V dnešní době, pokud by Rusko snímky mělo, tak je zveřejní. A neexistuje způsob, jak to utajit v době internetu.
     takže jsemneuvedl, že Rusko má snímky. jen jsem řekl, že kdyby je mělo, tak je zveřejní a nebude se tady řešit nepovedená fotomontáž.
     Nevím kdo sestřelil to letadlo, ale ten snímek nahoře nedokazuje nic.

 7. Ivan napsal:

  Pane Jinsky...,

  vy netusite, ako su strazene vzdusne hranice Ruska..., a aj inych velmoci... Vy asi nemate ponatie o systemoch komunikacie a letoveho poriadku (radu) civilneho a vojenskeho letectva... Prostriedky elektronickeho varovania a obrany totiz funguju aj tisicky kilometrov od hranic a aj za elektronicky horizont atd.!

  Najvacsie obavy zapadu v pripade havarie malajzijskeho lietadla, je neistota v tom, co maju na zaznamoch obrannych systemov Rusi..., a nechavaju si to na obdobie ked zapad vychrli vsetky klamstva...

  • Jan Jinsky napsal:

   To máte pravdu, systém protivzdušné obrany neznám. Ale jsem si dost jist, že to jsou radary a ne fotoaparáty, které se vznášejí nad kterýmkoli místem Země.

  • Alfa napsal:

   Dokonce dokáží monitorovat mezikontinentální střely, kdyby se někdo rozhodl odpálit např. atomovky.
   Nikdo z nás neví co mají na oběžné dráze za technologie. Ale rozhodně jsou schopni toho monitorovat opravdu hodně, a to né jenom ve viditelném spektru.

   • Jan Jinsky napsal:

    Ale jo, o tom se nepřu. Samozřejmě, že vzdušný prostor je monitotován. Ale ne fotografován v libovolné chvíli. To je představa ze sci-fi.

    • .lak napsal:

     No to je a přečtou si třeba i noviny co jste měl před lety u vody. :-)))) A kolik jste měl drobných v kapse, možná podle proužků i papírovky, nazdar (dřevěný) komp

 8. PAVEL napsal:

  vzhledem k tomu co se deje ve svete,tak kdyz si to clovek kterej ma mozek spravne posklada,tak mu jasne dojde, ze to proste bylo tak, ze to letadlo sestrelila stihacka.Jen dement,bude verit tomu ze to sestrelili separatisti nebo rusko.

  • lol napsal:

   Ještě, že máte mozek :ppp.
   Dyť je to logické, sice nemám ani důkaz, ale můžu obvinit západ..
   Dle mě bylo letadlo sestřeleno omylem, a ten se může stát na jakékoliv straně. Nevidím ( a situaci sleduji od začátku) jediný důkaz, který by mířil přímo proti Ukrajině, Rusku nebo separatistům. Ale pokud je v někom doslova chtíč po důkazech proti jedné nebo druhé straně, je jasné, že ihned skočí na jakýkoliv "blud", který se někde objeví.

   • Jan Jinsky napsal:

    O tom to tu je. Už jsem to psal mockrát. Je to mainstream naruby. Věří se všemu, co jde proti současnému zřízení, proti USA, EU. To je automaticky pravda - je to smutné, ale je to tak.

    • jaryn rukavica napsal:

     Bohuzel u znacne casti ctenaru je to tak, nicmene ruska propaganda,co se objektivniho predani infromace tyka, ma nad tou nasi dost a dost navrch...

 9. pavel napsal:

  Zdravim.Omylem,to snad ani nemůžete myslet omylem.

 10. Ivan napsal:

  Ak chcete ziskat predstavu o civilnej leteckej prevadzke, pozrite si on line na:
  http://www.flightradar24.com

  Vychodna Ukrajina je v sucasnosti doslovne bezletova zona...

  A ak chcete pocuvat aj radiove spojenia civilnych lietadiel a riadiacich z vezi, celkom legalne si obstarajte modul DVB-T, ale sirokopasmovy, ktory obsiahne letecke pasma od 108 do 134 MHz.

  Korespodencia civilnych lietadiel je v otvorenej reci, takze moze sa vam stat pripad, ze budete svedkom aj mimoriadnej situacie na palube lietadla a mozete si to nahrat a poskytnut ako pripadny dokaz...

  V tomto pasme komunikuju aj vojenske stroje, ovsem v zakodovanej reci..., takze nic z toho neporozumiete, pokial neprelomite kodovanie...

  Aj na uvedenej stranke flightradar24, vojenske lietadla neuvidite..., v komunikacii ich mozete tusit, podla digitalneho, necitatelneho signalu (cez to DVB-T s prislusnou antenou). Ale nahrat si to mozete..., armadni ci ini specialisti by to casom dekodovali...

 11. Ivan napsal:

  Tu mate priamo vzdusny priestor Ukrajiny:

  http://www.flightradar24.com/47.33,24.71/6

 12. vlad napsal:

  Pro všechny diskutující: prosím neodpovídejte na debilního trolla Jinského. Jen mu tím přispíváte na žold. Každá odpověď je mu započítána. Chápu, že Vás jeho názory musí naštvat, ale zkuste být nad věcí. Přeci mu nechcete přispívat na jeho plat zaprodance.
  Já už to zkoušel s ním vést dialog. Nejprve jsem si myslel, že to je to jen vypatlanec našima masmediama. Není. Každá diskuse s ním nevede nikam, ale má za to žold. Ono na něj jednou taky dojde, ale teď diskuse s ním má jen cenu jeho žoldu. Děkuji všem
  Pro uklidnění.... na všechny svině se už někde vaří voda
  Totéž platí pro Honzyka Míku

 13. marabu napsal:

  trosku som si analyzoval tento snimok.
  Hladal som miesta ktore su na snimku na mape cez google earth. Urcil pokial mozno co najpresnejsie polohu lietadiel.
  vzdialenost medzi nimi bola na snimku 50km. To by nevadilo vzhladom k pouzivanym raketam na su-27 kde je kludne dostrel aj 130km pri urcitych typoch.
  Nesedeli ale ine veci, ako napr oblacnost v dany den.Vzhlad pozemkov pokial ide o ich sfarbenie a geometricke obrazce vykreslene na danych plochach. Dalej 50km zrejme raketa neprekona 50km za par sekund.uvadzane rychlosti rakiet su tak 1,5mach. Urcite aj su-27 ktomu prida nieco.

  takze ak by mala tato teoria sediet, znamena to ze google zverejnuje chybne mapy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!