Posviťmě si na americkou ambasádu – 26.11.2014 /VIDEO

protest_ambasada_USA.cdrVideozáznam ze protestu před ambasádou Spojených států amerických v Praze z 26.11.2014 s požadavkem ukončení vměšování USA do vývoje jiných států. Vystoupili: Adam Bartoš, Jan Skácel, Daniel Solis, Karel Janko. Akce se konala v rámci projektu: http://mobilisace.cz/

 
221 Komentářů k Posviťmě si na americkou ambasádu – 26.11.2014 /VIDEO

 1. Robert1 napsal:

  ..krasa, treba ist do nich, vzdy a stale...

  a pekne natvrdo....

  oni majui totiz vzite, ze su milovany celim vesmirom a, samozrejme number one...

  pritom su to uplny uboziaci, bez kultury...

  • Jan Jinsky napsal:

   Ano, naprostý souhlas:

   John Steinbeck
   Ernest Hemingway
   George Gershwin
   atd

   Kultura žádná, věru...

   • sibolet napsal:

    uporně pravicující Steibeck podporoval vlastenecky válku ve Vietnamu,možná mu nedošla ani info o masakru v MY-Lay.Uporně vlastenecký John Morrison,jinak John Wayne natáčel na atolu BIKINI,posléze celý filmařský štáb,včetně pravicujícího Wayne zcepeněl na rakovinu z ozáření pravicující americké vodíkové bomby...

   • sibolet napsal:

    Ben Hur,Lustig,Jinský,Ištván Jurečka...Taková Partička TROLLU...

   • Robert1 napsal:

    ...z europy ich vymenujem stovky.

    ty z usa az troch...

    naozaj silne "kulturna" krajina...

  • Jirka napsal:

   To pises o Rusech nebo o komunistech ?

  • Bogus Sobotka napsal:

   On si ten Bartos hlavne nevidi do huby.
   Vykrikuje pred US ambasadou, ze "cesti vlastizradci" chodi pro rady na americkou ambasadu.
   A sam chodi donaset na ruskou ambasadu jak se nam pochlubil na svych strankach.

   "Vedení NE Bruselu – Národní demokracie bylo dnes přijato na velvyslanectví Ruské federace v České republice, kde předalo oficiální podpůrný dopis adresovaný ruskému velvyslanci Sergeji Borisovičovi Kiselevovi. Národní demokraté v něm vyjádřili podporu ruskému úsilí o zajištění pořádku a stability na Ukrajině.
   Předseda NE Bruselu – Národní demokracie Adam B. Bartoš, místopředseda Ladislav Zemánek a člen předsednictva František Červenka osobně předali představiteli ruské ambasády dopis, který shrnuje stanovisko strany k ukrajinskému konfliktu.

   Nad šálkem čaje se následně rozvinula debata nad zahraničně-politickými záležitostmi a představitelé ND měli možnost představit a prezentovat svoji stranu. Postoj ruské ambasády byl velice vstřícný, diplomat vedení ND za jejich postoj poděkoval."

   https://abbartos.wordpress.com/2014/03/29/predstavitele-narodni-demokracie-jednali-na-ruske-ambasade/

   Dalsi vec, ma plnou hubu ceskeho vlastenectvi a na gestapackem kabatu ma priplou ruskou mandelinkovou stuzku - myslim ze to je stuzku svateho Jiriho nebo koho ( v ruskych svatych se nevyznam).
   Bez dukazu tvrdi, ze protesty proti Zemanovi organizovala US ambasadu a nema pro to tvrzeni ani jeden dukaz.

   Cela akce je a snad pro blazny, uz ten plakat vypada castecne jak z komiksu na Batmana a reklamou na americkej Halloween.

   • Ben Hur napsal:

    A sam chodi donaset na ruskou ambasadu jak se nam pochlubil na svych strankach.
    ------------------------------------------
    Co tam chodi Bludny Balvan donaset? Vzdyt zna tak akorat kravske lejno a pampelisku.

  • mhmmm napsal:

   ani hlava ani pata ... toto mi pripomina paskvil, citane hlasky z papiera ... nulova doveryhodnost ...

 2. Jan Jinsky napsal:

  Neodpustím si otázku. Kolik tam přišlo lidí?

  • vlad napsal:

   Honzyku: nemyslící trolle

  • Radbůza napsal:

   Kolik? A zatím pro vás bez odpovědi? No nevadí, kdo se moc ptá se moc doví. Hlavně že máte jasno s tou kulturou.

  • Pája napsal:

   Dobrý večer p. Jinský:-) Kdybyste těm videím věnoval trochu svého drahocenného času, tak byste se to dozvěděl. Pan Bartoš o tom totiž mluvil:-)

   • Jan Jinsky napsal:

    Bartoše neposlouchám - to je nácek Pájo. Jonak vás zdravím!

    • vlad napsal:

     Honzyk: Debilní troll, trotl

    • Pája napsal:

     No, dle mého je správné sledovat obě strany dané situace, abyste si mohl udělat obrázek. Je lehké někoho odsoudit, když mu nevěnujete ani trochu času a pozornosti, nehledě na to, že lidé se mohou měnit a ideály také. Ač slýchávám z různých stran, že je p. Bartoš nácek, tak jsem zatím nezjistila proč vlastně? Když jsem se dívala na jeho videa a proslovy, tak musím říct, že to má v hlavě srovnané a hovoří velice dobře. Zatím je jediný, kdo říká: "Spojme se."... Žádná z politických stran toto heslo nerazí, i když by měly pracovat společně pro dobro tohoto státu a ne mezi sebou bojovat a nenávidět se.

    • Honza 2 napsal:

     No, Bartoš možná někdy nesprávně mluví, ale US velmi často nepsrávně jednají (třeba svrhávají vlády a vyvolávají občanské války, masakrují statisíce lidí). To je o několik řádů horší, nežlí nějaký kecy.

     Pokud to nechápete, tak jste odsouzen k tomu být jednou jejich "legitimní cíl" nebo "kolaterální ztráta". ;-)

  • Ben Hur napsal:

   Jenom ti, co prisli s bartosem. Byl jich zhruba tucet.

  • Lukašenko v Bělorusku USA velvyslance vyhodil s tím,že tam přišel spolupracovat.Chce_li škodit,ať vypadne.A bylo.

  • Jirka napsal:

   Prislo jich 15. Pritom tu akci propagovaly vsechny nacisticke i komunisticke webiky.

  • sibolet napsal:

   Voni Jinský,at jim neupadne jarmulka..https://www.youtube.com/watch?v=YQWqiI0jlQc&feature=share

   • sibolet napsal:

    voni Jinský,takhle plachtí podobně ruské kosmosféry nad bratrskými Spokojenými Státy Americkými..a občas poškádlí CHIMERU...Vi Jínský pod chytrou jarmulkou,co to je Chimera?

    • veronika napsal:

     CHIMERA brzy padne,,,
     cítím to...

     musíme je vyhnat a vyženeme je
     - je to škodná tisíce let...

 3. Pája napsal:

  J.Jinský: No, když někdo pracuje na seznamu židů, tak to z něho hned nedělá nácka, ne? Dnešní "demokraté" by ho nazvali antisemitou:D Máte nějaké linky na ty články? Ráda si doplním informace:-)

  • Robo napsal:

   Paja, s ním fakt nema cenu diskutovať. Že je troll znamená, že je platený za to, aby na diskusiách spochybnoval a relativizoval čo najviac článkov. Takže akoby ste sa bavila s robotom.
   Pre mňa je to "bolsevicka kurva" (prostitútky s prepáčením, že ním spinim vaše remeslo) a "sľúbil" som mu nedávno, že na neho reagovať už nebudem.
   Vám doporučujem to isté, akurát tým dostáva viac priestoru = viac špinavých peňazí (predpokladám, že vo finále ho financujeme sami z našich daní).
   Dušu zapredal a k tým k tomu sám nedospeje (k múdrosti), nemá cenu sa mu venovať.

   Každopádne, držím mu pästi, aby sa aj on čoskoro "prebudil", pretože je proste dané, že každý zlý skutok sa otočí proti jeho tvorcovi. Aj takto funguje rovnováha a zákon vesmíru.

   • Robo napsal:

    ..príslovie "Božie mlyny melú.." funguje. Veľa zo starých múdrych prísloví sú fakt staré MÚDRE príslovia..:-)

    • Žabák napsal:

     No tak trolling jak to dělá Jinsky a spol. je založenej na tom, že napíše demagogickou lež, která vypadá jakože se dotyčný chce vážně bavit, ale ve skutečnosti de jen o účelovej "dialog" vedoucí nikam a o ničem.
     Výsledkem je pak zaspamovaná diskuze. Někoho to baví číst jako kdo to komu nandal, někdo zhnuseně odejde. Ale diskuze s trollem jsou o ničem. Nikam se neposunete, protože druhá strana nemá zájem se někam posunout. Diskutovat můžete jenom tehdy když oba chtějí diskutovat vážně a ne že jeden napíše "Ale oni tam na východě vraždí vlastní obyvatelstvo", no a ten druhej mu odpoví "To je tím, že zlevnily kupony na MHD". Následuje sto příspěvků o ničem.
     Takže nereagovat. Hoďte se do klidu a na trolly se vykakejte.

    • Pája napsal:

     Mno, já osobně nemám v povaze nad někým lámat rychle hůl. S panem Jinským jsme už něco nadiskutovali a (zatím) mi neřekl, že my (ČR) patříme na západ. Jen proto, že už 25 let kina dávají emerický filmy a máme tady McDonald's a část populace, které to myslí pomaleji se cpe předraženým tučným mletým masem s houskou místo kvalitním masem. Nevím sice jaký je jeho skutečný důvod psaní, ale pan Jinský není v mnohých věcech pouze dostatečně informován. A že by diskuze s ním nebyla prospěšná?:-) Myslím, že třeba já osobně jsem se díky jeho komentářům a lidem, kteří mu oponovali dozvěděla spoustu zajímavých věcí, třeba z historie, které jsem vůbec nevěděla.:-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Pájo, mám pro vás informaci, která vás asi zklame :o)
      Podle mého názoru na západ patříme. Už tisíc let jsme spíše v oblasti vlivu Německa a Francie a naše historie je více podobná té západní než východní.
      Takže si myslím, že svým založením jsme blíže západnímu pojetí světa než východnímu. Tj. jsme spíše individualisté.

      Americké filmy a McDonald jsou věci, ketré tu máme, ale je možné je ignorovat. Já do McDonaldu nechodím, protože mi to nechutná. A americké filmy - některé jsou super a jiné zase pitomosti. Zrovna tak jako filmy české, ruské nebo třeba korejské.

      A oceňuju, že diskutujete. Jsou tu jiní, kteří vidí v jiném názoru jen příležitost vylít si vztek a trochu si zanadávat.

     • sibolet napsal:

      voni Jinský,vědí jistě,že například za první republiky tady byly anglické a francouzské vojenské mise,které URČOVALI,kam financovat v ČSR infranstukturu,přísný zákaz finančně pomáhat třem milionum Českých Němcu..AANO,nikoliv NĚKOLIKA STOVKÁM,jak v roce vzniku republiky ZALHAL Masaryk prezidentu Wilsonovi.Wilson pak Masaryka seřval,že tohle vědět,tak mu republiku NEPŘIKLEPNE.Takže milý filosof humanista svou lží zapříčinil uporné hajlování záměrně zbídačelých Němcu nejen na Šumavě a vítání Němcu z ŘÍŠE...

   • Jan Jinsky napsal:

    Robo, Vlade a další, co se zmohou jen na konstatování, že jsem placený, debil, kurva atd, atd - doplňte, co jsem neuvedl.
    Neumíte diskutovat. Když uvedu odlišný názor, tak je to demagogie a trolování. Takže doporučuji jediné - ignorujte mně, ušetříte si tím klávesnici.

    • vlad napsal:

     Ty debilní trolle trotle Jinský. Je to jedno jestli sloužíš za žold nebo si vymytej. Jsi zaprodanec. Svině, která sem leze jen proto aby rozvracela. Co tu děláš debile když nečteš fakta. Jsi debil nevídící si na špičku nosu. Až budeš mít děti a přečtou si co jsi tu vyplodl, budou se stydět za toho kdo je zplodil.

     • Jan Jinsky napsal:

      Já děti mám a celkem mně mají rády. Vlade, koukni co píšu. Aspoň píšu k tématu. ty jen nadáváš. Jsi asi frustrovaný člověk.

  • Ben Hur napsal:

   No, když někdo pracuje na seznamu židů, tak to z něho hned nedělá nácka
   _______________________________________________

   Kdyz nekdo pracuje na seznamu zidu bez toho ze by mel uredni podklady o jejich puvodu, tak je to magor a rasisticky zvrhly zmetek. Hlavne ze zapomnel do toho zeznamu dat svoje jmeno. Bartos je zidovske jmeno jako vysite.

   • sibolet napsal:

    vědí Jinský,že americká IBM PRONAJALA nacistum do koncentračních táboru mašiny na děrné štítky,takové diuviální počítače,aby se obřezaní SNÁZE POČÍTALI?

  • Jan Jinsky napsal:

   Dobrý den Pájo:

   https://abbartos.wordpress.com/2012/07/01/dost-uz-bylo-holokaustu/
   Zde sice připouští holocaust,a le jedním dechem říká, že to vlastně už je překonané atd. Vůbec mrkněte na stránky abbartos(tecka)wordpres(tecka)com

   Má tam i článek, kde říká, že druhou světovou začal Hitler, ale byl vyprovokován Židy. A že koncentráky jsou hrůza, ale bohatí Židé nechránili ty chudé atd.

   Abych to shrnul - pan bartoš není člověk hodný následování. Možná říká líbivé řeci, ale za ním je smrdutá stoka xenofobie a nenávisti.

   • vlad napsal:

    Jinský A Ty jsi horší než jakýkoliv popírač holokaustu, protože zaprodáváš vlastní národ trotle trolle

 4. Ben Hur napsal:

  Bartos uz je jednou nohou v Bohnicich. Ty jeho komunisticke dedky uz ani nema cenu komentovat. Ty chteji zit svobodne v ruskem protektoratu. Myslim, ze my Prazane uz ty burany brzo zvalchujeme.

  • Žabák napsal:

   No ty určitě :))) bla bla bla

  • Žabák napsal:

   Vy pražané si akorát koupíte open card za miliardu, kterou pak chcete zrušit a přejít na kupony hahaaha, to je ukázkovej příklad co je to pražan.

   • Ben Hur napsal:

    Z mista kde vyrvava Bartos estebackym tlampacem (moc dobre si je z totality pamatujeme)kdysi smirovali ambasadu estebaci. Kazdeho kdo vesel filmovali a fotili. To uz na velvyslanectvi znaji. Smrkac z Rychnova nad Kneznou, ktery jeste nesahl na praci at si jde vyrvavat megafonem tam kde se narodil, kdyz se nic jineho doma nenaucil. Jo ja zapomnel. Jeste se dal do sestavovani seznamu zidu. S tim ale asi neni jeste hotovy. Odevsud, kde parazitoval ho vyhodili. Krome tuctu kovanych komancu, ktere si privezl sebou se akce zucastnilo par nahodnych divaku, kteri se domnivali ze televize nataci nejaky serial o uprchlych pacientech z Bohnic.

    • Žabák napsal:

     Bohnice bys měl navštívit ty. Jediný cos napsal byly samý exkrementy bez významu. Lidí vědí kdo organizoval kartičky a vajíčkáře a vo tom to je. Média chrlí propagandu, ale už to nezabírá. Karlík měl tlačenku jako blázen a projel to :). Už se to obrací, pomalu ale jistě. Klidně napiš další tunu urážek a blbostí, ale nepomůžeš si ;). KONČÍTE

     • Ben Hur napsal:

      Lidí vědí kdo organizoval kartičky a vajíčkáře a vo tom to je.
      ___________________________________

      Tak, tak Zabaku lide vedeli uz pred tou demonstraci kdo ji organizoval. Byl to Martin Prikryl, sef reklamni agentury a hudebnik ze skupiny The Prostitutes. Byl to on, kdo zalozil událost na Facebooku. Tak si to uz konecne zapis za sve nemyte usi. Jen hrstka komunistickych tulpasu jako jsi ty se drzi zuby nehty priblble konspirace bez sebenepatrnejsich dukazu o ucasti US ambasady. Me tam asmbasada neposlala a me kamose take ne. Tebe jo? Ze by se vam hodilo k dalsimu komunistickemu puci vyradit NATO ze hry tomu verim, ale toho se vy kolaborantsky zradci a kremeloidni vrtichvostove nedozijete. Buh zehnej Spojenym statum, ze to, ze vam zakroutili krkem!

 5. Jirka napsal:

  Moc hezke. Kdyz se sejdou vlastizradna komunisticka prasata s nacistickymi, tak je jich nakonec pred ambasadou 15.
  To proti Zemanovi demonstrovalo 15 tisic, a svolal to jediny clovek.
  Proc ta hitlerovska zber netahne do Ruska nebo do Severni Koreje ?
  Nejlepsi je, ze Bartosuv pobocnik Zemanek delal jeste pred 3 lety papalase Komunistickeho svazu mladeze. To jste se pekne sesli. :-)

  • Ben Hur napsal:

   Ono se staci podivat na na sponzory techto Bartos-Kremloidnich vlastizradcu a kolaborantu, aby se kazdemu nad nimi zvedl kufr :

   Národní demokracie
   ČSNS 2005
   Národní prosperita
   Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska
   České hnutí za národní jednotu
   Národní myšlenka o.s.
   Skuteční přátelé Ruska
   Liga obrany vlasti Morava
   Čtvrtý odboj
   Přátelé Ruska
   OV KSČM Frýdek-Místek

   At jde vyrvavat Bartos se svou celadkou na Rude namesti, ze Putin je masovy vrah a pozna co je demokracie. A to by rval alespon jednou v zivote neco co je pravda.

  • Honza 2 napsal:

   Zeman alespoň dělá něco, co má smysl pro lidi téhle země. Zbytek poslanců a vlády se akorát hádá o svoje platy. Vy se můžete pomátnout proto že (prezident) nazval píči píčama, ale milion a půl nezaměstnaných je Vám u zadní části. Prostě je nazvete nemakačenkama a nějradši by jste je někam odsunuli.

   Kdo je tady potom bolševický prase?

 6. Kdojekdo napsal:

  Ben Hur = Miloslav Benešovský,nar.13.07.1951,63 let,bytem 7423 Zombar Ave.,Van Nuys,91405,CA,povoláním dle svého vyjádření konstruktér,nejvulgárnější tchoř prezentující se na ubohém plátku Nezvědavec žoldáka US-army Jana Kulíška (=nick Leho,sergeant first class), nar. v dubnu 1962 v Praze,52 let,bytem 3755 Northwood Dr.,Concord,94520,CA

  • Žabák napsal:

   HAHAHA jasně, ukřivděný emigranti zmražený myšlením v roce 68. Klasika.

   • Ben Hur napsal:

    Ha,haha blaboly estebackeho udavace. Napis mi ty chudaku, nebo zavolej, kdyz me tak dobre znas. Ja bydlim nedaleko te americke ambasady, tak se zase na vas prijdu podivat nackove a pripravuji pro vas poradnou ostudu. Je s podivem ze dokazes spocitat ze je tomu panovi ktereho tu udavas a ktery se podle tebe narodil v roce 1951 je 63 let. Krasne se komanci odkopavate. Nevite vzteky uz ani co se s vami deje. Co se tyce nacismu nositele titulu "Bludny Balvan", Adama Bartose, tak uz jenom jeho nominace emigranta pedofila Vladimira Stwory, kteremu zamrzl mozek jeste pred 68 a ktery byl odsouzen za sireni nacismu, na post senatora pro nasi Prahu 1, kde ted delate ze vzteku nad vasi prohrou bordel na zaklade konspiraci vasich omezenych mozecku, je vizitkou toho jaky jste ubohy bezmocny lidsky odpad. Tahnete do prace chatro. Ve tri hodiny odpoledne pracuje kazdy normalni clovek lina socanska celadko.

    • Kdojekdo napsal:

     Miloslave Benešovský, Ben Hure, takovým jako ty se nevolá ani nepíše, do těch se kope! Táhni do svýho chlíva nezvědavýho, tam je tvoje místo, na páchnoucím hnoji, chátro emigrantská zapšklá, frustrovaná vlastními neúspěchy, mezi těmi ca. 5 ½ staříky a jednou nadrženou stařenou, mezi nimi můžeš do sytosti onanovat. Odsud vypadni a nezvracej své výkaly na slušný web mezi slušné lidi. Každý se může dle uvedených adres podívat na Google-Maps kde žijete a zjistit si další informace o vás, pokud ho to zajímá. Jsou totiž běžně dostupné KAŽDÉMU na oficiálních emeryckých VEŘEJNÝCH webech v tom vašem „emeryckém ráji“!

     • Žabák napsal:

      Jo zapšklej emigrant, takový sou nejhorší.

     • Ben Hur napsal:

      Zabaku to je tvuj zivot zapskleho komunistickeho lhare. Chytat se jako stebla lzi vztekleho sprosteho komunistickeho burana, udavace a lhare. To je hlavni duvod proc nemate sanci zit jako slusni lide. Jste zver a povl pred kterym si kazdy jen odplivne. Diky ze jste se zde odkopali a ukazali svou pravou tvar. Jste ubozi sasci zijici z vykalu, lzi, nenavisti a zavisti k lidem slusnym, cestnym a uspesnym. Ja jsem se v Praze narodil a ziji v ni cely zivot. Na tom vase ubohe konspirace pomluvy a udavani lidi z druheho konce sveta, ktere nikdo ani nezna nic nezmeni. A vas vztek nad prohrou to asi tezko utisi. Schvalne jsem si vypujcil nick Bena Hura, abych mel jistotu, ze jste zde jen zver z nacisticko-komunistickych stranek Zvedavec. Nezavahali jste a naskocili si na lopatu hosi. Ted uz se jen vasim vztekem a bezmoci bavim stejne jako na liduprazdnych mitincich, ktere poradate. Ve stredu se vam prijdu posmivat pred US ambasadu ubozaci.

     • Kdojekdo napsal:

      Miloslave Benešovský, Ben Hure, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys, 91405,CA, ty ze prijdes pred ambasádu? Dobry vtip! Jednak to mas setsakra daleko a taky kde bys na to vzal? A co by tomu rekla tva nemocna kolinka po operaci? Jaky div, kdyz musi denne vlacet tvych 130 kg zive vahy, ze? Doporucuji ti znovu, odprejskni odsud mezi nezvedavce do sveho prasecince, tam patris, tam jsi doma! Tady jen otravujes vzduch.

 7. Svobodný napsal:

  No at uz zastávají názory jaké chtějí alespon se nebáli vyslovit svůj názor před těmi komu patří a jestli jich bylo 15 nebo 50 není tak důležité. Nebáli se ukázat svou tvář oproti 15 tisícům bezejmených ovcí o kterých sem nikde nezaznamenal v mediích celkem nic a nesnížili se k házení vajec. čím více lidí v davu co čumí na mainstream tím snažší manipulace protoho kdo ví jak na to proto jich bylo před ambasádou tak málo ne proto že by neměli pravdu. Žádný režim není bez viny a když jsme se vypořádali s komunistickým je potřeba se zbavit ještě americkýho nebo chcete-li kapitalistickýho. Pak už snad bude konečně pokoj a nebo válka.

 8. Ben Hur napsal:

  No at uz zastávají názory jaké chtějí alespon se nebáli vyslovit svůj názor před těmi komu patří a jestli jich bylo 15 nebo 50
  ______________________________________

  Vyjadrovat nazory vykonstruovane na zaklade smyslenych lzi a nicim nedokazanych konspiraci je jen projev lidske tuposti a ubohe nenavisti. Hrdinstvi do toho neplette. Zatim nad jejich vykony nazyvanymi buhviproc demonstrace jen par lidi litostive kroutilo hlavami.

  • Žabák napsal:

   Magistrát hl.m. Prahy registroval jako organizátora „veselice“ na Národní třídě společnost Opona o.p.s, která očekávala účast až 30,000 lidí. Když se podívate na jejich stránky, zjistíte, že jejich hlavním partnerem je U.S. Embassy. Marek Vocel, který je zakladatelem o.ps., je zároveň obchodním manažerem společnosti pořádající různé eventy a hlavně byl managerem prezidentské volební kampaně Karla Schwarzenberga. Za tuto kampaň obdržel Českou cenu za Public Relations jako absolutní vítěz 8. ročníku. Jinak na FB svolával lidi „do zbraně“ člověk s příhodným jménem Přikryl.

   Ste totálně trapný :)

   • Ben Hur napsal:

    Zabaku trapny jsi ty se svym usilim udrzet si viru ze US ambasada se zabyva nejakou myslenkou na svrzeni ozraly a primitiva, ktery neni ani schopen slusnho vystupovani na verejnosti, ktery kolaboruje s komunistickymi a diktatorskymi rezimy, ktere nedodrzuji zakladni lidska prava. Tim sve lzi a konspirace neobhajis. Znovu ti ty zabedneny kolaborantsky prisluhovaci Kremlu zduraznuji, ze ja ani nikdo koho znam neposlala na demonstraci proti tomu ozralemu dobytkovi US ambasada. Privedl nas tam odpor k cloveku, ktery dela ostudu vetsine slusnych lidi v teto zemi. Skutecnost ze se v teto zemi ujimaji nejvyssich statnich postu zamestnanci byvale komunisticke totalitni vestirny zvane "Prognosticky ustav" je dost poidivna, stejne jako to, ze zahy po tom co se ujali svych uradu zacli kolaborovat s diktatorskym komunistickym Ruskem a masovym vrahem KGB Putinem. To je demokracie podle vaseho gusta ze? Knizete nech na pokoji, to je slusnej chlap, kterey se dokaze chovat slusne v hospode stejne jako v Buckinghamskem palaci a ktery nas svou slechetnosti alespon nejak reprezentuje ve svete, kde si ho vazi pro jeho inteligenci a vzdelasnolst, na rozdil od primitivnich krovaku zlodeje Klause a ku*ndy z Lan Zemana.

    • Žabák napsal:

     Hahaha ty vole ty mi dáváš :) Fakt si mě rozesmál. Ty seš totální mimoň. Z tebe padaj jenom urážky, nálepky a úplný blbosti. Napsal si toho hodně, ale neřekl vůbec nic, což je klasika od lidí co se modlí k Bilderbergovi. Vy vážně nejste normální. Ale jednu věc si napsal správně. Vláda se mění ;) a bude líp. Pro vás blázny hůř, ale pro normální lidi líp.

 9. mlhoš napsal:

  je pekné pozorovať, ako pán Jinsky odviedol debatu od základného problému - zasahovanie SSA do vnútorných vecí cudzích štátov !
  A Vy mu na to naletíte !

  • Jan Jinsky napsal:

   Já jen uvedl pár spisovatelů a skladatelů USA a pak se zeptal kolik lidí přišlo na to shromáždění. Nic jsem nikam neodváděl.
   Už jsem psal k prvnímu článku o tom shromáždění. je tam velmi dobře řečeno, co se organizátorům nelíbí. Tak jsem se optal, jak má vypadat budoucnost podle nich. Odpovědi jsem se nedočkal...
   A k zasahování USA do vnitřních věcí ČR - samozřejmě, že zasahují. Jako každá velmoc. Bohužel to tak je už od dob prvních Přemyslovců, kdy jsme museli koukat co Němci za našimi hranicemi. Sice to není perfektní, ale tak to je.

   A pořád lepší zasahování, které nás sice trochu omezuje, ale jen mírně než být na obojku, jako jsme to zažili v minulosti.

   • Kdojekdo napsal:

    Jinsky, nesmirim se s iracionalni patologickou nenavisti, kterou siri soucasna ceska vladni verchuska proti Rusku, zemi, ktera nam za minulych 1000 let nic zleho neudelala. Prevazne jeho vojaci nam prinesli svobodu od nemeckych fasistu, kteri meli vymyceni Cechu v planovanem programu a byli by ho nepochybne uskutecnili, kdyby neprisla zachrana z Vychodu. Naopak jsou ted verchuskou uctivani Nemci, kteri se sami nedustojne plazi pred emeryckym hegemonem. Dokud budou s nimi drzet basu, maji bianco-sek proti Slovanum. Nemci 1000 let nesledovali jiny cil nez nas pohltit, asimilovat, abychom se stali jejich soucasti a rozplynuli se. Ted se jim to pod jejich kuratelou zv. EU v kratke dobe podarilo. Podle meho se uz karty michat nebudou, ohlavka je pevne nasazena, diky takovym jste vy. Jho se bude uz jen utahovat, Nemec si to ohlida. Uz neni nikdo, kdo by se nas zastal. Rusko? Smesne!
    Rusove maji obrovskou, bohatou, nadhernou zemi budoucnosti, svobodnou, jeste nikomu nikdy nemuseli pucovat holinky a posluhovat jako Cesi skoro vzdy ve sve historii a nejake Cesko je jim sumaupr. Samozrejme je legitimni pravo Rusu chranit sve krajany, kteri zustali po rozpadu SSSR za hranicemi (Krym, Novorusko, Podnestri). Zadny Rus uz ale nepolozi zivot za nejakeho „Cecha“, ja sam bych jim to zakazal! :-DD
    Rise zla za Atlantikem? Co nam kdy ta sebranka zlocincu udelala dobreho, muzes uvest? Za kratkou existenci neco pres 200 let maji na svedomi tolik zlocinu, ze by na zaplneni nestacil ani Mariansky prikop. US-hegemon usiluje o svetovladu. Nikdy se mu to nepodari, ale kolik stamilionu obeti to jeste bude stat? CR je pro nej jen bezvyznamny peanut, ktery je treba donutit vsemi prostredky smrtelne nenavidet nase ruske bratry a brzy je jit vrazdit aby si on sam uchoval svuj klidny „blahobyt“ za oceanem. Nic jineho prece ta prokleta Rise zla neprovadi dnes na Ukrajine.

    • Ben Hur napsal:

     Jinsky, nesmirim se s iracionalni patologickou nenavisti, kterou siri soucasna ceska vladni verchuska proti Rusku, zemi, ktera nam za minulych 1000 let nic zleho neudelala.
     ____________________________________________

     To s cim se vy vychciopavajici komunisti nehodlate smirit uz davno nikoho nezajima, nejen v Cechach, ale na celem svete. Jste to vy kdo siri nenavist a lzivou propagandu proti USA, ktere nam pomohli dostat se z ruskeho protektoratuu, ktery zdevastovasl zivoty dvou generaci Cechu a Slovaku a jak je videt na vas, zanechal ve starych kolaborantech zvracenou otrockou moralku ponmzenych vazalu Kremlu. Rusove dal pokracuji v devastaci tohoto sveta, rabovanim prirodnich zdroju na cizich uzemich, ktere si privlastnuji nezakonnoiu anexi a bezohlednym vrazdenim, ktere pak zneuzivaji k politickemu vydirani. To je duvod proc jich uz ma cely civilizovany svet plne zuby. Jejich vyhrozovani jadernou valkou je vyhrozovani ubozaku kteri se ocitli az na samem dne moralniho marasmu. Buh zehnej Spojenym Statum Americkym a EU, ze nas chrani pred touto rakovinou z vychodu.

     • Kdojekdo napsal:

      Musi byt pohled k nezaplacení, kdyz Míloslav Benešovský alias Ben Hur, 7423 Zombar Ave., Van Nuys 91405, CA, pri datlovani prispevku zrudly vztekem v zurive bezmocnosti prska kolem sebe a slini klavesnici, po kniru mu steka nosni hlen (knir potom rozlepuje rozpoustedlem) a nekontrolovane dupe nohama, pardon: noziskama, znovu pardon: dvema mohutnymi postamenty nesoucmi jeho ca.130 kg zive vahy. Tehdy se okolni staveni v Zombar Ave. otrasaji v zakladech, nicmene sousede si uz zvykli kdyz Miloslav pise sve "prispevky".
      Stalo se, ze otresy zachytila seismologicka stanice a vyhlasila vysoky stupen ohrozeni nez se vysvetlilo, ze Miloslav smolil obzvlast zurivy prispevek.
      Nu a jak Miloslav vypada? Dle fotky, jiz uverejnil na fejsbuku si predstavte Sasu Vondru, kdysi poradce Hejvla Prikulovace, nyni vyzraneho emerického otyleho poskoka s brichem bagouna a odulym vypasenym ksichtem. Rozdil je, ze Mila zatim nenosi bryle, zato je vlastnikem prosedivelého stalinského kniru. Vondra je naopak bez kniru a s brylemi. Kdyby si atributy prohodili, nerozeznate kdo je kdo.

    • vlad napsal:

     kdojekdo: Marné, Jinského debilní mozek Tvé argumenty nestráví. Je to zaprodanej troll. Jen debilní trotl

    • Jan Jinsky napsal:

     Milý Kdojekdo, nevím, jestli si zažil léta 48-89. Já si to pamatuju - teda ne celé období, ale osmdesátá léta ano. A nějak mně přijde, že jsme byli gubernie SSSR. Takže mně to teď vyhovuje víc.

   • mlhoš napsal:

    Neuvedomujete si v akej pozícii OTROKA ste práve Vy svojím názorom.

   • Pája napsal:

    Dík za link… hezky jsem si početla a s politováním musím říct, že odsoudíte-li na základě takového článku člověka za „nácka“, tak já jsem asi druhý a antisemita jakbysmet. Ten článek je dobře napsaný, zamýšlí se nad tím, nad čím se běžní ofčani nezamýšlí a opakují to, co jim bylo nakukáno. Nenašla jsem tam ani nic, co by z pana Bartoše dělalo nácka či antisemitu. Jasně píše, že nepopírá tragédii židovského národa, nicméně i dle mého názoru nelze žít s vinou věčně, hlavně když my jsme se ničím neprovinili a židům nemáme povinnost nic splácet, ani jim ustupovat či nedej bože pucovat boty. Největším problémem je, že se toho skutečně o historii a politických pochodech předválečné doby moc neví. Jaké byly okolnosti? Nebo se Hitler jednoho dne probudil a řekl si, že by bylo dobrý všechny židy vyhladit? To asi ne. Jedincům, kteří moc nepřemýšlejí to ale asi stačit bude. Jinak s tím, že se bohatí židé vykašlali na chudé, souhlasím a vlastně… Kde skončily majetky těch chudších? Víte, ano stala se tragédie, ale židé rozhodně nejsou svatí, aby na ně měl být brán speciální ohled, a to až donekonečna. Kolik lidských životů mají na svědomí oni? Kolik lidských životů mají na svědomí revoluce, které židé financují+špinavé obchody? A co židé na Ukrajině? Kolik toho oni udělali dobrého pro dejme tomu Ukrajinu? Kradou, lžou skrz média a zabíjejí svoje spoluobčany, nemluvě o jejich nenávistném náboženství. Obyčejní Češi v koncentrácích nebyli? Proč se nevzpomíná i na ně? Jediné, co se toho článku týká… Zajímalo by mne, jaké bylo číslo potratů do roku 89 a po něm? A další věc… Pracovat s kulisou zpravodajství ČT24?:D To bych asi nedala:D Za pár minut bych měla vygumováno:D
    Odpověď na komentář k západu:Tak to jsem si myslela, že jste chytřejší… To, že jsme v oblasti vlivu neznamená, že mentalitou skutečně na západ patříme. Oblast vlivu… myslíte tím asi dělání otroků… Každopádně, já osobně se nikdy nebudu považovat za „západního člověka“, to bych se musela hanbou propadnout. Mentalitou a filozofií pro mne bude vždy číslo 1. východ. Západ mi ze svých „ušlechtilých“ a beze všeho „lidských“ hodnot nemá co nabídnout. Jste tolik pro demokracii, ale skláníte hlavu před zasahováním/omezováním, o kterém jste psal? To mi nějak nejde do hlavy. A myslím si, že jsme poměrně dost na obojku, když se např. ani naše tradiční pomazánkové máslo nemůže jmenovat pomazánkové máslo. Jinak na toto téma sdílím názor p. Kdojekdo (15:28).

    • vlad napsal:

     Paja souhlas..aspoň někdo rozumný. Bo jak čtu debilního trolla Jinského, tak začínám upadat na mysli jak mohla česká země stvořit takového debila. Ben Hur se přidal troll

     • Jan Jinsky napsal:

      Tak jo Vlade, máš to mít... Jsi omezený tupec, co asi v životě příliš nedokázal. Sem se chodíš vyzvracet z blbé nálady. A nepomáhá to, že?

      Takže mi vlez na záda i s tou tvojí zapšklostí.

    • Judas napsal:

     Vážená dámo, to co jste tady právě teď sesmolila, je přímo esence antisemitismu. Dle vás Židé vyvolávají revoluce, které financují ze svých špinavých kšeftů. Na Ukrajině Židé lžou a kradou. Můžu vás ujistit, že jsem v životě žádnou revoluci nefinancoval a na Ukrajině, ani nelžu, ani nekradu. Dle těchto vašich teorií by byli všichni Češi zloději, protože na rakouských supermarketech je napsáno "Češi nekraďte!", všichni Rusové opilci, protože Jelcin kalil první ligu, všichni Poláci jsou špinaví podvodníci, Němci nacisti a Slováci prostě "kokoti". Jenomže takhle to prostě není. Pouze jednoduší lidé generalizují a příjímají jednoduchá řešení. A s tím Hitlerem to bylo skutečně tak, jak se ptáte. Zkuste si přečíst Mein Kampf. Jo a ještě k té VŘSR, tu prostřednictvím německé tajné služby financovali Rotchildové, podle vás určitě Židi, ale oni jsou to lordi a už dvěstě let příslušníci anglikánské církve. Jo, jo vážená dámo, ne každej Sionista je Žid a ne každej Žid je Sionista.

     • Pája napsal:

      Vážený pane, ano však jsem psala, že pokud člověk kouká na věci objektivně, tak je považován za antisemitu či nacistu a hle, je to tady:D Mohu taktéž podotknout, že jste celý můj komentář „sesmolil“ , zapekl tak – uzpůsobil dle vašeho vkusu , jednoduše vystřihl tak, jak se to dělá, aby ze člověka udělali antisemitu.
      Za prvé jsem v žádném případě nemluvila o obyčejných židech, ty normální by určitě nenapadlo v zájmu peněz způsobovat někde nepokoje, mluvila jsem o těch, kteří jsou u moci. Ten článek byl i k diplomatickým vztahům mezi ČR a Izraelem a věřím, že diplomatické vztahy neošetřují „obyčejní židé“, ale ti, kteří mají vyšší postavení.
      Tudíž ta vaše povšechná teorie, ze které jste mě nařkl – Češi zloději, Rusové opilci, Němci nacisti a Slováci... (ani to nebudu dopisovat, protože takhle hanlivě nazývat naše bratry…. No fuj, to by mne na mysl nepřišlo) je naprosto mimo. Za další je vidno, že bez rozmyslu odsoudíte člověka a jeho názory pro jeden komentář, aniž byste ho znal. Aniž byste znal moje uvažování. Kdybyste mě znal, nebo se mnou tady párkrát diskutoval, tak byste věděl, že v žádném případě nejsem antisemita ani nácek. Jenže odsoudit člověka je lehké, že? A jak snadno to jde… A nemluvila jsem o Rotchildech… Ale třeba takový Soros a američtí vývozci „demokracie“

    • Jan Jinsky napsal:

     Pájo, vaše věta o tom, že Židé na Ukrajině kradou atd - to je generalizace.
     A na oběti druhé světové války se vzpomíná - nejen na židovské.
     Pana Bartoše nemusím, protože je xenofob. Neříkám, že se Židé mají oslavovat donekonečna. Ale ani nelze říct, co se stalo, to se stalo - Židi nám teď na Ukrajině kradou - to je fakt xenofobie. Kradou tam zcela jistě i Ukrajinci, Rusové a další. Konkrétní lidé - ne příslušníci etnika nebo národa.

     Já se cítím patřit spíš k té západní civilizaci, to je asi věc názoru na život.

     No a pomazánkové máslo je pitomina - EU si tímhle škodí, řeší krávoviny, které jsou k ničemu. Zcela souhlasím, že je to nesmysl. Ale je to blbinka a ne zásadní věc.
     A k tomu sklánění hlavy - je to realita. A pořád stokrát lepší než za SSSR a našeho bratrství s nimi - to bylo daleko skloněnější Pájo.

     • Judas napsal:

      Vážené Pájo nejsem si vědom, že bych vás nějak odsuzoval. Pouze jsem konstatoval, že generalizujete. Neexistuje obyčejný, či neobyčejný Žid, stejně jako neexistuje obyčejný či neobyčejný Čech, Rus, Polák, Slovák, Němec, Američan nebo "marťan". Existují pouze slušní lidé nebo gauneři a na národnosti skutečně nezáleží. Nemluvila jste o Rotchildech. ale v žaludku vám leží Soros? Tenhle sponzor všech NGO světa je pouze loutka Rockefellerů, stejně jako Obama nebo člen Trilaterální komise Schwarzenberg. Jinak Rockefellerové jsou prý taky Židi, jako katolíci ovšem obžezaní nejspíš nebudou.
      A ještě k vám pane Jínský. Nevidím v tom minulém bratrství se SSSR a tom současném s USSA absolutně žádný rozdíl. Řečeno s klasikem, už zase ryjeme držkou v zemi!

     • Jan Jinsky napsal:

      Pro Judase. Já v tom vidím rozdíl zcela zásadní. Příkladem budiž tento web. Je možné si o tomto webu myslet hodně věcí, ale rozhodně ne to, že by byl provládní a prorežimní. A přesto v pohodě existuje.
      Za dob SSSR by to v úvahu nepřicházelo a lidé jako pan Korál by nejspíš seděli v chládku.
      A je dobře, že tomu tak není.

     • Pája napsal:

      To není generalizace, ale smutná skutečnost. Narážela jsem na židy u moci – ty, kteří nechávají zabíjet na Donbase, ty, co to financují, ty, co na vraždění obyvatel Donbasu mají soukromou armádu, co vlastní másmédia na Ukrajině a podívejte se na komentář Judase a svůj, hned jste z toho udělali „generalizaci“. Vybíráte si jen to, co potřebujete...člověk se snaží o objektivnost a je označený za antisemitu či xenofoba. A tak se to v dnešní době dělá. Ano, na oběti války se vzpomíná, ale jak pan Bartoš správně poukazuje, nejvíc se vzpomíná v médiích právě na ty oběti z řad židovského národa, ale oběti Rudé armády jsou zapomínány a pomníky ničeny, děti o tom ve školách dostatečně nevzdělávají. A tak to není pouze s Rusy, ale i s jinými národy. Vybírá se prostě jen to, co se momentálně hodí a komu?:-)
      Je mi naprosto jasné, že zrovna vy se řadíte k západu:-)
      K EU: Jenže od takových "blbinek" to začíná. My v podstatě už žádnou suverenitu nemáme...
      A co se týká SSSR... nevím jak vy, ale já jsem žila v Československu a sklánět hlavu jsem nikdy nemusela.

   • vlad napsal:

    Jinský Ty debile....dyk nic jiného neděláš než zavádíš. Ono se Ti to vrátí...zaprodanče

 10. Ben Hur napsal:

  Nenašla jsem tam ani nic, co by z pana Bartoše dělalo nácka či antisemitu. Jasně píše, že nepopírá tragédii židovského národa, nicméně i dle mého názoru nelze žít s vinou věčně
  ____________________________________________

  Tragedii zidovskegho naroda se zabyvate vecne vy nackove, ne zide. Sestavovani zidovskeho seznamu rasistou Bartosem je toho co pisi jasnym dukazem. Kazdy normalni clovek uz vas ma plne zuby. Ja zidy ani muslimy nemusim, ale vase posedlost ve verbalnim pronasledovani nevinnych narodu je uz nechutna. I vase pripitomnele vytacky.

  • Žabák napsal:

   No ty normální určitě nejsi, takže tebe se to netýká :)

   • Ben Hur napsal:

    Zabaku skoda ze se nezmuzes pri sve vrozene primitivite na vic nez na trollovani. A i to je tak pruhledne a primitivni, ze uz te predem vylucuje z jakekoliv vecne diskuse o realite sveta v kterem zivorijes jako ubohy otrok vychovany Husakovym rezimem. Typuju te na zabedneneho ostravaka. Ti se nejradeji serou do toho, ce se jich v podstate vubec netyka.

    • Žabák napsal:

     Beníčku, ta vaše základna, na jedný straně pitomý studenti, kde si každej myslí, že po škole dostane 25 000 nástupák a bude dělat minimálně prezidenta nebo na druhý straně zapšklý důchodci co žijou v r. 68. Vy sice můžete dupat jak vzteklý a mávat jako mávali za komunistů s těma mávátkáma, ale je vám to prdlajs platný. To že vyhrál Zeman není náhoda. Je to tím, že nálada v Čr se otáčí a ty to určitě vidíš. Proto se tak vztekáte. Myslíš, že tady sou jen samý komunisti nebo nacisti? Tak si di na IDNES a přečti si blog "Stál jsem na Albertově a cítil jsem smrad." od Tomáše Groha. Ten blog si přečetlo přes 52 000 lidí a dostal přes 49 bodů hodnocení což je výkon jako blázen, to nedostal skoro nikdo. Ten blog byl první v čtenosti i hodnocení. Znovu opakuju na IDNESU !!! Ne na nwoo, ne na novinkách, ale na IDNESu. Chápeš to? Co to slyším v dáli, někomu zvoní hrana. Zvoní tobě Beníku :)

    • Kdojekdo napsal:

     Nechapal jsem, jak muze Míloslav Benešovský alias Ben Hur, 7423 Zombar Ave, Van Nuys 91405, CA, delat konstruktera, jak a co kde muze konstruovat? Konstrukter by mel mit obrazotvornost, predstavivost, schopnost kombinovat, premyslet, vymyslet, domyslet veci do konce, ovladat geometrii, matematiku, atd. zatimco tenhle prestarly zlucovity koprolal nedisponuje nicim z uvedeneho ani co by se za nehet veslo! Posleze mne doslo - proc by nemohl delat konstruktera v "zemi neomezenych moznosti" :-D

     • Ben Hur napsal:

      Nechapal jsem, jak muze Míloslav Benešovský alias Ben Hur, 7423 Zombar Ave, Van Nuys 91405, CA, delat konstruktera, jak a co kde muze konstruovat?
      ___________________________________________

      Toho co ty ubohy prolhany udavaci nechapes je mnohem vic. To co tu predvadis ze sve blbosti ve vzteku a nenavisti me privedlo na Albertov, Narodni a Vaclavak. Nablit do ksichtu prolhanym zmetkum jako jsi ty. Jenze vy jste posrankove, kteri umi jen anonmymne lhat a kasat raminka. Na Vaclavaku bys dostal do drzky jen bys ji otevrel ty svine prolhana, kolaborantska a udavacska. Vubec si nedovedu predstavit jaky dobytek te vychoval. Pochybuju ovsem ze jsi tady v Praze nekdy s tou bandou komousu byl. Leda tak ze zajezdem JZD na Prodanou. Jenom prskate nadavate a udavate. Dukaz vasich lzi o udajne ucasti US ambasady pred kterou dela bordel vas buransky zastupce Bartos si urcite neprecteme, ze? Takovy mamlas kterymu jeste tece mliko po brade a uz je podruhy zenaty me nebude davat moralni navody o rodine. Ty at dava vam co si ho cely zivot honite a pak si na hajzlu vytirate rit Halo novinama.

  • vlad napsal:

   Ben Hur: a východoukrajinský lid není pronásledován? Vole...ten je přímo zabíjen. Proč neprotestuješ proti vraždění lidí vlastní vládou?

   • Žabák napsal:

    Proč by měl? On s tím souhlasí. Respektive za to určitě může Putin :). Přeskočíme Majdan, kde ulice se zbraní v ruce vtrhla do parlamentu a svedeme to na Putina :) Jako prostě fakt se musim smát. To už i ten troll Jinský dokáže líp argumentovat. Ben Vůl nálepkuje jak vzteklej, ale argumenty žádný.

   • Judas napsal:

    Vlade, na něj nemá cenu reagovat, to není ani troll, to je kovanej pravdoláskař, takovej klon Kocába se Štětinou a navíc říznutej Mitrofanovem.

   • Ben Hur napsal:

    a východoukrajinský lid není pronásledován? Vole...ten je přímo zabíjen. Proč neprotestuješ proti vraždění lidí vlastní vládou?
    ____________________________________

    Proc bych mel protestovast ze Rus vrazdi Rusa. Od nepameti nedelaji nic jineho. To je jejich kultura, kterou jste vy uprdeny komousi adoptovali a uz se ji diky sve demenci nezbavite. Me je do nich hovno. Ja ziju tady a sem at uz mi je nikdo netaha. Tahnete si za nimi na vychod, kdyz se o ne v noci odkopavate starostmi.

    • Kdojekdo napsal:

     Miloslave Benešovský alias Ben Hure, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys, 91405, CA, ted vazne, odkybluj se konecne odsud do sveho prasecince ke svym nezvedavym starikum a jedne starene, bud tak hodny, ano? Nadmiru tady smrdis!

 11. sibolet napsal:

  neslýchané,jakou drzou NEKOREKNOST ta Česká televize KDYSI VYSÍLALA https://www.youtube.com/watch?v=QftIJi3layQ

 12. Pája napsal:

  Judas: Vážený pane Judas, cituji:"to co jste tady právě teď sesmolila, je přímo esence antisemitismu", přišlo mi to dosti nevraživé a cítila jsem z toho odsouzení. Možná to byl pouze můj osobní dojem... Generalizoval jste vy, nebo jste špatně pochopil můj komentář. Bavili jsme se o židech u moci - Ukrajina (samozřejmě jsou tam i Ukrajinci ne-židé, kteří jsou gauneři, ti první jsou pouze skrze své činy a posty více vidět.) Nejsem si vědoma toho, že by tam normální občané - židé (když neberete "obyčejní židé") zabíjeli své spoluobčany, lhali skrze média a kradli, ti u moci to ale dělají. Pokud bych skutečně myslela normální občany - židy (povšechně), tak pak by to antisemitismus byl. Ale co zmůže obyčejný Čech,Slovák, Rus, Novorus, Němec nebo žid? Všechno se to točí kolem lidí, kteří mají otěže v rukou. Nevěřím, že jste si vy i p. Jinský mysleli, že mluvím o normálních židech, tak naivní určitě nejste...

  • Jan Jinsky napsal:

   Opravdu vás nemám za nácka Pájo :o)
   Ale pan Bartoš to hodně vztahuje na všechny Židy. Jeho postoj ke světu je mně cizí. Představa, že by jemu podobní měli vládnout je děsivá.

   • Pája napsal:

    Jak bere "všechny" to vám nepovím - já ho neznám a podle médií a štváčů si názor na člověka nedělám, psala jsem vám pouze, že jeho proslovy z poslední doby, které jsem viděla, měly hlavu a patu, toť vše. Pak jste mi poslal link na článek, který měl z vašeho pohledu poukazovat na jeho "náckovství", a pak jsem vám jen odvětila, že na tom článku se mi nic "náckovského" nezdálo. Mně zas děsí představa, že nám mohl vládnout šláfenberg... to je daleko horší a strašidelnější:D

    • Jan Jinsky napsal:

     :o)))) Mluvil jsem o kultuře, nikoli o teroristech. Nebo odsoudíme například Goetheho, protože byl Němec jako Hitler? S odpuštěním jste napsal pitomost...

    • Jan Jinsky napsal:

     No vidíte, prostě máme jiný pohled na svět. Mně daleko víc děsí představa Bartoše ve vládě.

     • Ben Hur napsal:

      Mně daleko víc děsí představa Bartoše ve vládě.
      --------------------------------
      Ha,ha,ha, tak to je jedine co me u toho mamlase nedesi. Sci-fi mam rad na platne, na Hrade se urcite odehravat nebude. Ta jeho dodelavajici strana, ktera se mota na svych paratkach jen diky koalici s dalsimi priblblymi stranami skonci stejne jako Sladkovi republikani a on jednou bude rad, kdyz bude mit prilezitost jako Sladek michat maltu nekde v te nenavidene Ju-es-ej s cernyma na stavbe.

    • Jan Jinsky napsal:

     To mělo být na Nickyho Pájo.

     A k Bartošovi. Mně daleko víc děsí představa, že by ve vládě byl Bartoš a kádroval, kdo je správný Čech a kdo už ne. Schwarzenberk mi vadí daleko míň - stejně tak jako Zeman. Toho sice nemusím, ale v porovnání s Bartošem je úžasný.

   • nick y napsal:

    Prolétl jsem diskuse, zaujala mně "kultura" v podání US , kterou propagujete, pane Jinsky. Do té kultury tohoto státu a jeho obyvatel jste též zahrnul - kromě citovaných , zajímavých autorů- taky strůjce 9/11 WTC č. 7 (ostatně s č.1 a 2 to nebylo jiné) ? Nebo nemáte ponětí o těchto zločinech , případně se nechcete takovým zjišťováním zabývat ? Jak jste informován ? Tak, aby jste své názory mohl s dobrým s/vědomím publikovat ,což činíte ?

    • Judas napsal:

     Ne že bych se chtěl Jínského nějak zastávat, on je to asi vážně troll, ale nějak jsem nepochopil co mají výše uvedení autoři společnéh se spiknutím 9/11. To je stejný jako spojovat Puškina, Gogola a Tolstého s výstřelem z Aurory, nebo Nerudu, Čapka a Seiferta s "Vítězným únorem".

    • Jan Jinsky napsal:

     :o)))) Mluvil jsem o kultuře, nikoli o teroristech. Nebo odsoudíme například Goetheho, protože byl Němec jako Hitler? S odpuštěním jste napsal pitomost.

    • Jan Jinsky napsal:

     :o)))) Mluvil jsem o kultuře, nikoli o teroristech. Nebo odsoudíme například Goetheho, protože byl Němec jako Hitler? S odpuštěním jste napsal pitomost...

  • Judas napsal:

   Výrokem že Židé u moci jsou víc vidět se právě dostáváte do velmi velké blízkosti hranice antisemitismu. Nejde o to jestli jsem, či nejsem naivní, ale o to jestli svého postavení, médií a moci zneužívají pouze Židé. Jestliže ano, tak Zaorálek, Dienstbier, Kalousek a jim podobní tajtrlíci, by museli být minimálně zemští rabíni. Ale jestliže to tak není a současní evropští pseudodemokraté svého postavení zneužívají všichni, tak proč se tu vůbec o Židech bavíme. A to je právě problém pana Bartoše, který všechno zlo tohoto světa nachází v Židech. Ne v chazarech, ne v siobankstrech, ale v Židech obecně. Mimochodem,kdyby ty své články poblikoval v Rusku, byl by nejspíš odměněn podobně jako "pussynky".

   • Pája napsal:

    A o tom to právě je... Když se nadává na Rusy nebo Číňany, tak to nikdo jako antirusismus, antičíňanismus nebere, nejsou na to brány ohledy, tak proč by měly být brány speciálně na židy a ohánět se antisemitismem? O tom, že gauneři u moci nejsou jen židé jsem psala, takže opět opakujete, výše jste to pojmenoval jako "generalizace". A myslím, že p. Bartoš by takovým ohavným způsobem nešel své články publikovat do pravoslavného kostela, takže jestli by skončil jako ty rádoby-dámy, které nemají v sobě kouska studu a neznají slušnost a dostali navíc ještě cenu Havla... Nevím, nevím.

    • Judas napsal:

     Mě vadí jakékoliv odsuzování nebo i posuzování člověka na základě jeho národnosti, což pan Bartoš samozřejmě dělá. Nebo snad má sepsané seznamy dalších lidí z politiky, kultury atd. podle toho jakou mají národnost? Pokud ano, tak je ukázkovým příkladem xenofoba. Pokud ne a sezmam má pouze židovský, je to antisemita. Nehledě na to, že sepisování jakykoliv podobných seznamů se mi absolutně příčí. Myslím si, že tato zemička si s podobnými seznamy užila víc něž dost. No a pokud si myslíte, že je podobná činnost správná, neřkuli potřebná, klesáta na úrověň těch individuí, proti kterým tady většina diskutujících oprávněně brojí. To že pan Bartoš nějakým záhadným způsobem najednou prozřel a momentálně se mu ekluje úplně to samé co mě, ještě neznamená, že budu mít pochopení pro jeho činnost nedávno minulou. To že se prohlásím za demokrata, ze mě demokrata skutečně neudělá. A ještě krátce k těm vykrákaným čůzám. Neřešil jsem skutkovou podstatu jejich závadného chování, řečeno s klasikem "преступление", nýbrž odměnu, kterou za své dílo dostaly, tedy "наказание". A jestli dostaly nějakou Havlovu cenu je mi absolutně putna. Nevím, kdo ji uděluje, ani to. kdo o tom rozhoduje. Nejspíš to asi bude poťouchlá banda pravdoláskařů z "pražské lumpenkavárny", která jméno toho nebohého naivky zneužívá pro svůj prospěch.

     • Pája napsal:

      Já taktéž lidi neposuzuji na základě národnosti, ale jejich činů. A že ti, kteří jsou na Ukrajině u moci, kteří škodí své zemi, drancují ji, zabíjejí nevinné obyvatele, kteří nesouhlasí s jejich pojetím "demokracie", vlastní média skrz která lžou lidem, za to že jsou židé skutečně nemohu, samozřejmě netvrdím, že je to pouze jejich práce, jsou tam i jiní. Každopádně ode mne nepadlo slovo na židy-občany, nýbrž právě na ty, co tahají za drátky - politické, ekonomické, vojenské atd, a je jich tam až překvapivě hodně, to není antisemitismus, ale fakt. Co se p. Bartoše týká, tak speciálně pod touto diskuzí se o něm mluvilo jako o náckovi, zeptala jsem se z čeho se usuzuje, že je tak označován, načež mi byl poslán link s článkem, který byl objektivní. Zeptal se ho někdo na důvod proč dělá onen seznam? Kam tím míří? Nebo se všichni jen dohadují a na základě svých dohad ho odsoudí? A znovu opakuji, p. Bartoše osobně neznám, ani nevím o jeho cílech ve vytváření seznamu, proto ho neodsuzuji a komentovala jsem, že poslední jeho proslovy byly dobré. Jestli má i nějaké další seznamy, to se ho musíte zeptat, já to nevím, třeba má:-) Pokud média, která jsou v rukou židů kydají špínu na Rusko či Putina typu: "Putin je vrah dětí, Putin sestřelil MH 17", tak je to daleko větší faux pas, než dělání jakýchsi seznamů, o kterých ani většina lidí neví, proč byly vlastně sestaveny. Mají se ti, o kterých se v tom seznamu zmiňuje proč stydět, že jsou židé? Stydí se židé za to, že jsou židé? Mají co skrývat? Máme demokracii a jak můžeme vidět i v médiích, každý si může psát, co chce. A jak jste psal,že většina "diskutujících" proti "individuím" "oprávněně" brojí... Kdo tu brojí?:D Vy, p. Jinský, Ben Hur, Bogus Sobotka, možná pár dalších... to je většina?:-)
      Co se týká PussyR. - Pozastavuji se pouze nad tím, že rádoby-dámy, pochybných morálních hodnot dostaly cenu ex-prezidenta ČR, čímž poškozují ti, co tu cenu udělují jméno České republiky, když dají cenu takovým ... nebudu sprostá, domyslete si to... Jelikož byl hlavou státu, vrhá to špatné světlo na ČR. Toto je morální úpadek české společnosti a někteří naši politici je vynášejí do nebes, média taktéž, a to není správné. Nemluvě o tom, že za naše peníze za nimi vysílají reportérku, která ani nemá základy slušného chování do VB. Nicméně s nimi si rozuměla. Stejný stejného si hledá.

     • Judas napsal:

      Vážená Pájo, sice nevím proč nemohu přímo odpovědět na váš příspěk, tak to zkusím takto. V prvé řadě bych vám doporučil napřed text na který chcete reagovat pozorně přečíst, posléze pochopit a tepvé poté reagovat. Kdyby jste toto s chladnou hlavou udělala, tak by jste pochopila, koho jsem myslel těmi "individui" a o kom jsem mluvil, že tady brojí. Kdyby jste toto udělala, tak by jste mě něpřiřadila k Jínskému (mimochodem velmi inteligentní troll) a zapšklému pravdoláskaři Ben Hurovi, pro nějž se dějiny zastavily v devadesáté roce. Není totiž vůbec dobré startovat na první našlápnutí, každý dobrý řemeslník vám portvrdí, že je lepší dvakrát měřit a jen jednou řezat. Co se týče pana Bartoše, nejsem si vědom, že bych ho kdykoliv v diskusi označil za nácka. Mýlím li se, opravte mě. Pouze jsem konstatoval, že jeho dříve publikované články vykazují znaky antisemitismu, případně xenofobie. Nic víc, nic míň. Což ovšem znamená, že i když máme na politiku americké vlády a na činnost americké ambasády v Praze stejný názor, tek na demonstraci bych s ním prostě nešel. A teď k vám. Můžete mi prosím vysvětlit, na základě jakých kritérií jste došla k výsledku: dobrý Žid - občan a ten špatný Žid - ologarcha? Nemají ti lidé náhodou jména? Mají, tak proč je nepoužijete, bojíte se toho? Proč nenapíšete média vlastněná Porošenkem, jehož hlavním rysem není to, že je Žid, ale to že je chamtivec, jehož jediným Bohem je "Mamon". Mimochodem naše média pokud vím publikují naprosto stejné špinavosti a lži a jsou vlastněna lidmi podobného ražení (s tou výjimkou toho, že ve jménu té správné "demokracie" zatím nepáchají genocidu). A asi mi nebudete věřit, nejsou to Židi. Já ovšem v zájmu svého duševního zdraví česká média raději nesleduji. Přestože s prezidentem Zemanem v mnohém nesouhlasím, tak v názoru na české presstituky jsem s ním zajedno. Já si raději názor skládám z nejrůznějších zdrojů. A je to i CNN a BBC, ale taky Russia Today, je to Channel One (Первый канал) i ZDF, Erste a Deutsche Welle. No a pak jsou tu samozřejmě alternativní weby. Poté ty informace překoušu a vytvořím si svůj pohled na věc. To co ti šmejdi píšou v korporátních médiích mě nechává chladným, jsou za to placení. ať už Židem Porošenkem, nebo Čechem Bakalou, či Slovákem Babišem (ono to asi nebude o té národnosti, ale spíš o té chamtivosti). A teď k vašemu chápání demokracie: "máme demokracii a každý si může psát co chce". Vážená dámo, tak toto je anarchie, pominuli to že váš výrok s demokracií jako takovou vůbec nesouvisí, demokracie je vláda lidu, vy se vyjadřujete ke svobodě slova, případně občanské svobodě (něco, co se z celé Evropy pomalu vytrácí, na tom se asi shodneme) jako takové. Obecně platí, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda toho druhého. A jsme opět u těch seznamů. Nejde vůbec o to jestli se někdo za něco stydí, či nestydí, ale už samotné vytvoření a následné zveřejnění, porušuje občanská práva a svobody lidí v seznamu uvedených. Pan Bartoš na jedné straně za svobodu bojuje a na straně druhé svobodu jiných pošlapává. A s tímto já prostě souhlasit nemohu. Ono ve třicátých letech v Německu žili převážně samí slušní a vzdělaní lidí a to že někdo sepisuje nějaké seznamy prostě neřešili, po "Křišťálové noci" už nebylo co řešit. Nezbývalo než předpažit pravici, abych nedopadl stejně jako ten Žid ze sousedství. A o tom to je. No a k těm "kundám" (já klidně sprostý budu, mimoto se tak samy pojmenovaly) se mi už ani vyjadřovat nechce. Memyslím si totiž, že by udělení nějaké pseudoceny pojmenované po Havlovi mohlo nějak poškodit dobré jméno tohoto Asurdistánu ve světě. Myslím si totiž, že tento protektorát Böhmen und Mähren už stejně nikdo nebere vážně. Mě by spíš zajímal důvod proč prezident tuto kartu vytáhl. Jestli tím chtěl vyprovokovat"pražskou kavárnu", tak to byl zásah na komoru. Potrefené husy zakejhaly a ještě teď kvičí jak podsvinčata. Použil bych na to název jednoho alba skupiny KISS: Unmasked. A ještě jedna rada na závěr, přestaňte sledovat mainstream. Mám takový dojem, že vám šroubuje tlak do nebezpečných výšek. Maximálně ČT24, to je lepší než býval Dikobraz.

 13. proud napsal:

  Ben Hur

  ....je velmi zvláštní, když zde uvádíte, že po celý svůj život žijete v Praze na Malé Straně a používáte výhradně klávesnici bez české diakritiky. Taky gramatika a skladba slov (sintax) silně odpovídá tomu, že čeština není Vaším hlavním, mažná že ani rodným jazykem. Vypadá to, jako by jste byl spíše Vy osobně zahraničním provokatérem či agentem politiky Washgintonu a záměrně napadáte protistranu s perfektní češtinou z podpory moskevské politiky. Mohl by se prosím místní ADMIN podívat na zemi původu IP adrey přispěvatele Ben Hur? Díkec a zdraví, proud....

  • Ben Hur napsal:

   ...je velmi zvláštní, když zde uvádíte, že po celý svůj život žijete v Praze na Malé Straně a používáte výhradně klávesnici bez české diakritiky. Taky gramatika a skladba slov (sintax) silně odpovídá tomu, že čeština není Vaším hlavním, mažná že ani rodným jazykem.
   -------------------------------------------
   Zvlastni se to muze zdat pocitacovemu vemenu jako jste vy. Clovek ktery pracuje s programy ktere diaktriku nekoduji pouziva klavesnici bez diaktriky bezne. Jak posilate SMS na telefonu? S diaktrikou? To ze se vam zda moje cestina zvlastni bude zrejme tim, ze ji nezvladate tak dobre jako ja. Ja jsem z ni maturoval velmi dobre. Vypady trollu na jazykove a gramaticke chyby jsou caste a trolluji s nimi prave ti nejomezenejsi negramoti se sedmi tridami. Jsem krten Vltavou a cely zivot ziji v centru Prahy, na tom vase lzi a ubohosti ktere zde demonstrujete nic nezmeni. Ostatne kde ziji a kde pracuji je moje osobni vec a vam do toho nic neni. Me take nevadi ze jste mimiprzsti dacani. Pro cesky vyraz skladba neni nutno pouzivat jeho cizojazycny ekvivalent "syntax". Uz tim davate najevo ze jste nevzdelany a snazite se vzbudit opacny dojem. Co takhle neco k danemu problemu o lzivych provokacich Adama Bartoze pred US ambasadou? Taky nemate o tom zadne dukazy jen jste se pripojil k jeho procesi volu co rve : Vede Honza vede kravu, k mestanskymu pivovaru"? Tak tohle soudruhu nevyslo. Co dal? Lzive vymyslene a slabomyslne udavani o me identite uz tady bylo. Za koho se prevliknete ted, aby jste se pomstil?

   • proud napsal:

    ....mobil ani SMS nepoužívám. Ty dobytku jeden, myslím, že teď už je každému jasné na 100%, že se tady špatnou českou syntaxí pokoušíš o proamerickou propagandu. Pravopisné chyby jsem do textu vložil záměrně, abych tě povzbudil k frontálnímu útoku a rychlejšímu sebeodhalení i bez nutnosti zkoumání země původu IP adminem, tu ale určitě IT specialista na programování jako jsi ty, umí lehko zfalšovat....

    ....pokud se skutečně v budoucnu objevíš v centru Prahy, nechtěl bych být v tvojí kůži. Vyhledej si něco o Pražském povstání v r. 1945, třeba o tom jak se lynčovali a veřejně vešeli po ulicích kolaboranti a zdrádci národa. Jestli jsi původem čech t.č. ve službách USA, jsi vlastizrádce a jako s takovým s tebou bude po zásluze naloženo....proud

    • Ben Hur napsal:

     ....pokud se skutečně v budoucnu objevíš v centru Prahy, nechtěl bych být v tvojí kůži.
     ----------------------------
     Ha, ha , ha, jdi se vycpat ty anonymni bojovniku. Kdybych te potkal v centru Prahy s Leninem na klope, tak bych ti nakopal za toho dobytka bedrník vzteklej dedku, ze by sis na svou nemytou prdel 14 dni nesedl. Jestli mas zajem posli na sebe kontakt ty zbabela sracko a nekvilej slabomyslne vyhruzky ze smradlave diry, kde chrapes na ucet magistratu. Muzeme to zkusit treba hned zitra, jestli nekde neupadnes na naledi a nenameles si tu svou sprostou vzteklou drzku. Tu svoji C&K rakouskou cestinu s vyjadrovaci schopnosti mongoloida z 6. tridy predvadej na tabore dementu a neblabol o tom, ze jsi negramotny schvalne. Ted jsi jdi vymenit jezidedku Pamprsku, mas uz ji zrejme promocenou skrz teplaky. Ser se do toho na koho fyzicky, vzdelanim a inteligenci mas ty Brouku Pytliku s inteligenci prvohorni zizaly. Ja delam v dramaturgii v ceskem Rozhlase a napisu toho za mesic vic nez ty jsi usmolil na papir oslintanou inkoustovou tuzkou a vytukal do ustavni klavesnice jednim prstem za cely zivot.

 14. Svobodný napsal:

  Ben Hur

  No stačí se podívat pod jakou záminkou vykonstruovanou vtrhli amici do iraku žádný zbraně h.ničení se nenašli, do afghanistanu šli jen proto aby chranili svoje opium když se nedohodli s talibanem. američani vedli už tolik válek za poslední století že jim není rovno. Po ovoci poznáte je... tím se nezastávám ruska..jak se říká kdo je bez viny at hodi kamenem ale jednou to musí skončit tak proč ne ted?
  Američani nebo ten kdo taha za nitky potřebují války protože svuj dluh už nevyrovnají a kdo nám ukázal z američanů nějaký důkazy to že zmanipulují media není důkaz

  • Ben Hur napsal:

   Svobodny otroku, pindu o tom se "se nenasli" uz vam davno nikdo nezere. Nasli a likviduji se jeste dnes. I ty co stacil dovalit do Syrie. Je zajimave ze po odchodu US jednotek dnes Irak znovu prosi o jejich navrat. Kdyby nemel Irak Americany vycvicene jednotky uz by neexistoval. O tom jak nici spojenci a Americane Talibanu jejich makova pole, jez jsou hlavnim zdrojem jejich prijmu na zbrane a o tom ze 80% opia je distribuovana do Ruska se ani zminovat nemusim. Mohl by ti o tom povedet lecktery cesky kluk ktery neni prolhany posera jako ty a slouzil tam. Dukazu na netu je vice nez halda. Do USA se pasuji drogy z Latinske Ameriky, kde jejich produkce presahuje tisicinasobne produkci v Afganu. Neodvadej pozornost od tematu touhle otrelou a ubohou lzivou prapagandou. Nezere to uz az na par omezenych tulpasu nikdo.

   • Svobodný napsal:

    samozřejmě že prosí o jejich návrat když jim to tam zdestabilizovali a umožnili vznik Isil.Likvidují se ještě dnes a že o tom mainstream nějak mlči, tím by se přece dost očistili ale nelikvidují protože tam žádný nebyli. Nebo mi dejte nějaký link at se přiučim děkuji. Původně je tam ale nikdo nechtěl.A kdyby nějaký důkazy byli tak je měli ukázat než tam vlítli a ne až po tom co rozbombardujou. Jo jasně stejně jako v Lybii. Tam vlítli jen proto aby nemuseli platit prachy Kaddáfímu co mu dlužili i francouzi. Dokud dával tak se s ním veřejně objímali. Ano asi jim ty pole ničí protože se nedohodli na tom kolik od Talibanu dostanou procent.

    • Ben Hur napsal:

     Jo jasně stejně jako v Lybii. Tam vlítli jen proto aby nemuseli platit prachy Kaddáfímu co mu dlužili i francouzi.
     ----------------------------------------------
     Tobe kape na karbid ty starej vypatlanej komunistickej lizaci teroristickych prdeli. Americani s Lybii neobchodovali, naopak i na jejich ropne produkty uvalili embargo. Noha americkeho vojaka na uzemi Lybie nikdy nevstoupila. Terorista Kadafi zodpovedny za masove vrazdy na Evropanech a Americanech a hlavne na svem vlastnim narodu chcipnul rukou jineho teroristickeho klanu, ktery se s jeho nenazranym klanem rval o pipu. Podobna situace se vyhrocuje v Rusku. Terorista Kadafi jeste ted dluzi americkym rodinam zavrazdenych odskodne, ktere se zavazal zaplatit z naloupenych penez. Vetsina pozustalych jejichz rodinne cleny dal zavrazdit ty jeho spinave prachy stejne odmitla. Proc neodtahnes mezi ne, kdyz ti tak imponuji?

   • Kraken napsal:

    Pane Beh Hure, Vy tady píšete, jako by jste se úplně pomátl, nebo žil v jiné realitě.

    Kdyby USA mj. do Iráku nikdy nešly, nemusel by se teď Irák prosit o jejich návrat. Jen ať tam USA jdou zpátky, pokusit se to fiasko napravit.

    Nejnovější pokus korporátních médií o hoax, že ISIS kontroluje pašování opiové pasty přes Irák a Turecko dále do Evropy je skutečně úsměvný. Ti ručníkoví šupáci tam fungují jen několik posledních let a že by jim CIA přenechala velkou část takto pohádkového businessu, který provozují od r. 2002 je málo pravděpodobné. Leda, že jde přímo o jejich snahu otevřít novou tzv. balkánskou opiovou cestu přes svoje agenty v ISIS a udržet plné dodávky drog i po odchodu US army z Afghanistánu pro Kosovsko-Albánskou heroinovou mafii, která dnes pro ně zajišťuje jeho distribuci po Evropě a zvláštní je, že od vzniku "státu" Kosovo nedošlo k žádnému skutečně velkému záchytu heroinu minimálně na území ČR, kde to sleduji. Kosovští mafiáni mají celou tu dobu zpravodajské krytí CIA díky kompletnímu špehování všech evropských i národních úřadů včetně policejních a protidrogových US šmírovací agenturou NSA. Co je víc vměšování do vnitřních záležitostí cizích států, než toto přímé organizování obchodu s nejhorší drogou, co lidstvo zná?

    Nyní probíhá převoz drog z Afghanistánu pohodlně US armádními letadly (tak, jako už kdysi během 10-ti leté války ve Vietnamu) na základnu US army Camp Bondsteel: http://cs.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel v Kosovu. Odtud jde heroin do rukou Kosovo-Albánské mafie, která se stará o veškeré další zpracování a distribuci po území celé Evropy a snad i do zámoří. Černé nelegální operace CIA po celém světě si nutně vyžadují ilegální financování v obrovské výši.

    Produkce tzv. "tvrdých" drog v Jižní Americe skutečně mnohonásobně přesahuje tu Afghánskou, ale zde se jedná především o stimulant, tzv. hydrochlorid kokainu. Kdežto afghánský heroin je opiát, utlumovač s těžkou a rychlou závislostí.

    • Ben Hur napsal:

     Kdežto afghánský heroin je opiát, utlumovač s těžkou a rychlou závislostí.
     ------------------------------------------
     A ja po cem masovy vrah Putin a ta jeho vypatlana mafinska banda co ten Afgansky heroin obchod ridi uz od dob kdy ho tam zalozili a ty roky si to tam hlidali okupaci, tak blbne, ze uz se na to cely svet nemuze divat.

    • Ben Hur napsal:

     Pane Beh Hure, Vy tady píšete, jako by jste se úplně pomátl, nebo žil v jiné realitě.
     -------------------------------------------
     Me vazne bavi, kdyz jeden z pomatencu co stoji vedle Bludneho Balvanu Batrose, ktery rve na ambasadu z cinskeho chrchlatka, ktere mu koupili jeho vrtichvosti od Vietnamcu v Holesovicich o nekom pise, ze se pomatl na rozumu. Co si myslite, ze si o vas mysli ti co kolem te vasi dementni particky jdou aby si vas vyfotili a tukaji si pri tom na celo. Hadejte! Muzete pri me benevolenci k vasemu rozumu desetkrat.

    • Ben Hur napsal:

     Ti ručníkoví šupáci tam fungují jen několik posledních let a že by jim CIA přenechala velkou část takto pohádkového businessu, který provozují od r. 2002 je málo pravděpodobné.
     ----------------------------------------------
     Na distribuci drog je treba rozsahlou sit lidi, kteri musi byt neustale doplnovani novymi. Zvlaste pokud by se jednalo o distribuci z druheho konce sveta. Tolik zamestnancu Nemaji vsechny intelligence agencies na celem svete. Tak drahou drogu by nikdo v USA nezaplatil. A to, ze by si Mexicky a Kolubijsky kartel nechal nekoho pustit na trh je naprosty blabol cloveka, ktery nema o produkci drog a jejich distribuci az do kapes fetaku ani anung. Jste obeti nesmyslnych konspiracnich blabolu, ktere nemaji ani hlavu, ani patu. Rec je ovsem porad o vyrvavani lzi nacku vedenmych Bartosem pred americkym velvyslanectvim. Mate neco k tomu, nebo jkste jen dostal za ukol se otirat o USA? Anebo jen mlzite stupidnimi vycteninkami magoru posedlych antiamerikanismem?

    • Ben Hur napsal:

     Pane Beh Hure, Vy tady píšete, jako by jste se úplně pomátl, nebo žil v jiné realitě.

     Kdyby USA mj. do Iráku nikdy nešly, nemusel by se teď Irák prosit o jejich návrat. Jen ať tam USA jdou zpátky, pokusit se to fiasko napravit.
     ----------------------------------------------
     To snad ani nemuzete myslet vazne co pisete. Misto abyste dekoval Bohu, ze vam za prdeli statecny chlapi zlikvidovali diktatora, ktery mel na svedomi vice nez milion lidskych zivotu, vyvrazdeni kurdskych vesnic sarinem, vyplaceni premii rodinam teroristickych silencu, prepadeni Kuvajtu s cilem zlikvidovat Saudy, tak jeste drzkujete. Co kdybyste vy hrdino vybral sve uspory, venoval je na skolstvi v Iraku a sel bojovat sam a nepopsilal resit problemy, ktere se tykaji vic vas nez US americky kluky. Kdyz tam pujdou Americane, tak zacnete hned jecet posrankove, ze jdou krast olej. Tentokrat at si to vyzere Evropa a Amerika at ji obvini z okupace, vrazdeni a zlodejiny. Jdete se vycpat vy podelanej kocourkovskej hrdino. Zveda se mi z vas kufr.

     • Kdojekdo napsal:

      Tak on tady porad bude dusit!
      Ben Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) to si te mam porad podavat? Neni ti trapne byt tady za fackovaciho panaka? Ale ja te odsud dostanu, to si pis! Muzu pritvrdit jestli chces. Ty na sklade krome sveho fekalismu nic jineho nemas, ale mne pro tebe jeste par drobnych zbylo. Fuck off!
      K tvemu cancu: Jen at ta prokleta Rise zla zustane za Atlantikem a necha Evropu a svet konecne na pokoji. Amictí zoldacti agresori, kteri uplne rozvratili Irak? Dlouhou a bolestivou smrt kazdemu emeryckemu zoldakovi vsude na svete! ISIL, ktery si vypestovali uz reze smradlavym amikum palice. Dobre tak, takove zpravy vzdycky potesi, rad bych je cetl kazdy den nekolikrat a videl skvostna videa. Houst a vetsi kapky!
      Tvuj “nezvědavý šéf” zoldak Jan Kulíšek, sergeant first class emerycké vrazedne soldatesky, (nick Leho, nar. duben 1962, bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA) se chlubi, ze se ucastnil prvni agrese do Iraku. Osobne asi nikoho nezavrazdil jako posluha u pozemniho personalu vrtulnikove letky, uzavreny za bezpecnou ostrahou letiste, ale emeryckemu zbabelemu vrazdeni ze vzduchu tim pomahal. Verim proto, ze i jeho zoldackou palici brzo dojde!

  • Svobodný napsal:

   a nemusíme chodit daleko. podívejte se co udělali s indianama, domorodými obyvateli. Dnes žijou jako zvířata v rezervacích.

   • Ben Hur napsal:

    V kolika indianskych rezervacich jste vy rozumove zotroceny Svobodny rozumbrado byl? Takovy zivot jaky maji indiani si vy ani nedokazete predstavit. Od dob kdy jsme my Evropane pristali u americkych brehu a zacli jsme je z chamtivosti vrazdit se diky americanum a diky unii a jeji konstituci, ktera jejich kulturu chrani jejich populace v Severni Americe vice nez ztrojnasobila. Neplati dane a ziji v prepychu o jakem se vam ani nesni. Naproti tomu v Jizni Americe Spanele vyhladili temer celou populaci, coz vam zrejme zily nerve, ze vy humanoide? V Americe indiany vrazdili vasi evropsti predci a ne dnesni Americane ty vypatlanej mozku. Vy si jen potrebujete vylit svou cernou zluc pred americkou ambasadou, aby kazdy vedel ze jste anti-ami cesky volove na desatou. Pokud nekoho nenavidite, tak si napred nastudujte jeho dejiny a neplacejte klise kraviny a vycteninky idiotu, kteri vam brnkaji na strunky vasi zaste, zavisti a nenavisti.
    Adios hlupaku,
    Hernan Cortes.

    • Svobodný napsal:

     Tak ja považuju za američany i jižní američany neškatulkuju. Ano byli to evropani co je vraždili a začali je chranit až když je skoro vybili to je panečku logika ale africký otroci chráněný nebyli. a když už nebylo koho vraždit tak svoje geny namířili zpět euroasie. Geny jim zůstali dodnes a otcové zakladatelé se musejí obracet v hrobě co se tam i mimo dneska děje.

     • Svobodný napsal:

      teda jižní indiany. Kdyby Usa šlo o stabilitu a mír tedy v jejich podání...tak by na to dávno vlítli na ty různé režimy a isil a nenechali by tu agonii a strach prodlužovat když si hrajou na četníky. A mimochodem každý voják at už český nebo jiný je hlupák když nasazuje život kvůli opiu. Kdo chce k drogam se stejně dostane. Je to jen hra na oko. Kdyby jim šlo o bezpečnost atd atd tak by se s tím jednoduše řečeno tak nesrali.Rozděl a panuj. Jim jde jen o to aby všichni žili ve strachu a viděli USA jako zachránce.

    • vlad napsal:

     Ben Hur: Když se mají severoamerický indiáni tak skvěle v rezervacích, proč se bouří? Asi radostí, že jim vláda USA sebrala jejich území za mírové smlovy, které nikdy nedodržela.
     Zde poslední smlouvy (z 37), tedy již za existence USA:
     Smlouva s Ottawy 1855
     s Siouxy 1868
     s Navahy 1868

     Poslední vraždy (za pomoci vlády USA) a další vystoupení indiánu:
     1890 povraždění Siouxů náč. Malé nohy u Wounded Knee
     1890 zavraždění nejv.náč. Siouxů Sedícího býka
     1950 tzv "Liga Irokezůů se obrací o pomoc na OSN
     1973 rozprášení mladých Siouxů u Wonded Knee národní gardou USA

     • Ben Hur napsal:

      Ben Hur: Když se mají severoamerický indiáni tak skvěle v rezervacích, proč se bouří?
      -----------------------------------------
      To ze se v Kanade kdysi bourila skupina indianu kteri mimo jine zadali alkohol zdarma je pro vas meritkem jejich zivotni urovne, kultury a vyrazem nespokojenosti. O zadnych bourich soucasnych indianu na severoamerickem uzemi jsem neslysel. Proc se dnes bouri desetitisice ceskych obcanu proti pasidentovi Zemanovi? O to se zajimejte, to je vas problem ne indianske valky a masakry, ktere jsme my Evropani pachali pri kolonizaci Noveho sveta. Co se odehralo pred dvema stoletimi dnesni American muze odcinit tim, ze si vazi jejich kultury a pomaha jim ji udrzet, coz se deje. Nebyt rezervaci tak by se indiani zmixovali s ostatni populaci a cistokrevneho indiana byste tezko v mulikulturnim narode hledal. To je jejich hlavni smysl. Oni tam samozrejme nejsou uvezneni jak se spousta hloupych nevzdelancu domniva. Mohou se pohybovat po celych Spojenych statech a Kanade zcela svobodne a zit a pracovat, kde se jim zlibi jako kazdy radovy obcan. Maji ovsem mnoho vyhod, ktery American nema. Jen pro vasi informaci od roku 1896 neubehlo 37 sedm let jak uvadite. Zda se, ze se vam to vse nejak v hlave z tech vycteninek co zoufale shanite domotalo, kdyz jste se snazil na valkach osadniku z Evropy s indiany udelat hul s kterou rezete do dnesnich Americanu, kteri za to nenesou zadnou zodpovednost. Smlouvy uzavrene s indianskymi nacelniky jsou platne a pudu ktera jim patri pokud ji neobyvaji pronajimaji. To co jste cetl ve Vinetouovi jsou blbosti. Mene antiamerikanismu, vice se vzdelavat a ubrat paru nenavisti k slusnym lidem.
      hago shi (to je v reci Navajo nashledanou znalce indianu)

   • Bogus Sobotka napsal:

    Tak rusove domorode narody na Sibiri vyvrazdili tak, ze uz jim ani reservace nemuseli davat.
    Vsude jam rusove prisli, tak vyvrazdili puvodni obyvatelstvo a nebo vyvezli na Sibir, viz Tatari z Krymu atd.

    • vlad napsal:

     Bohoušku: jmenuj které národy, kdy a jak rusové vyvraždili

     • Ben Hur napsal:

      jmenuj které národy, kdy a jak rusové vyvraždili
      ---------------------------------------
      Pokouseli se vyvrazdit Uzbeky, Tatary, Ceceny, narody v Gruzii, narody severniho Kavkazu a ted Ukrajince. Ten vycet je jen ilustrativni, byl by mnohem delsi, zvlaste pokud bychom se nasmerovali ze soucastnosti do historie jejich expanzivni valecne politiky. Vyhladit nejaky narod beze zbytku se jeste nikomu nepodarilo a Rusove na tom prave ted ztroskotavaji. Ztratili posledni zbytky kreditu, ktery ve svete meli.

     • vlad napsal:

      Benešovský Kdojekdo má pravdu. Jsi jen zaslepený a vymytý mozek.

    • Kdojekdo napsal:

     Sobotka, kde ti tak vymyli lebku? Jestli nekde existuje puvodni domorode obyvatelstvo se vsim vsudy (jazyk, zpusob zivota, nabozenstvi, zvyky, kultura) tak prave na Sibiri a jedine v Rusku. Carske Rusko bylo odjakziva velice tolerantni ke vsem narodnostem i nabozenstvim a je prikladem mirumilovneho multikulturniho souziti vznikleho evolucni cestou od pocatku ruskeho statu. Narozdil od dnesni neprirozene multikultury diktovane a prosazovane vladnoucimi elitami na Zapade shury. V proklete Risi zla za Atlantikem domorode obyvetelstvo zcela zdevastovali, zavirali do rezervaci a vzali mu vsecko: pudu, zpusob zivota, zivoty, naprosto nic a nikde uz tam neni autenticke. Vybijeli je jako zver. Maly priklad: v letech 1848-49 gold rush v Kalifornii vyvrazdili mistnich pres 90% a jak! Urezane usi, nosy a skalpy Indianu, muzu, zen a deti bez rozdilu proplaceli zlatem, za muze proplaceli samozrejme vic. Pritom Indiani branili jen sve domovy, rodiny a pudu, kde staleti zili. Vrazdeni a decimovani domorodeho obyvatelstva pokracovalo pak jeste dlouhe desitky let na celem uzemi Rise zla. Prese vsechnu proklamovanou "nejdemokratictejsi ustavu na svete", ktera vzdy stala a stoji jen na vytreni hyzdi. Zverstva spachana na Indianech od vzniku Rise zla 1776 se nedaji nicim omluvit ani nahradit a cela dnesni politicka korektnost vuci nim je jedno velke pokrytectvi.

     • Ben Hur napsal:

      Carske Rusko bylo odjakziva velice tolerantni ke vsem narodnostem i nabozenstvim a je prikladem mirumilovneho multikulturniho souziti vznikleho evolucni cestou od pocatku ruskeho statu.
      -----------------------------------------------
      A prave proto Rusove vyvrazdili carovu rodinu i s malymi detmi, ze rusacky vrtichvoste. Necintej si na triko a nevysvetluj historii, kdyz mas jen pet trid svetskej hnupe z Ostravy.

     • Kdojekdo napsal:

      Ben Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) rad te poucim kdo vyvrazdil carskou rodinu. Ze Rusové? Plan vrazdy vymyslel Sverdlov (=Zid), Lenin plan schvalil. Kdo byl Lenin? Jeho matka M.A.Blankova byla Nemka (nemecko-svedskeho puvodu), otec cuvassko-ruskeho puvodu, cili “ruske krve” mel maximalne jednu ctvrtinu. Velitelem vrazedneho komanda ve sklepe Ipatevova domu v Jekaterinburku byl Jankel Chaimovic Jurovskij (= Zid vycviceny v Nemecku) a cleny komand byli lotyssti strelci a par madarskych valecnych zajatcu. Zid Jurovskij nevzal do komanda dokonce ani ruske bolseviky, ponevadz se bal, ze by odmitli na carskou rodinu strilet. Kdo vymyslel komunismus? Nemecky Zid Marx a dalsi myslitele z Nemecka, Anglie a Francie. Rus mezi nimi nebyl ANI JEDEN ci znas nejakeho? Kdo implantoval tu zvrhlou ideologii do Ruska? Nemci, kteri dovezli do Ruska Lenina s nekolika stovkami jeho privrzencu z exilu aby rozlozili Rusko zevnitr. Mimochodem valku vyhlasilo Nemecko Rusku, nikoli naopak (1.srpna 1914). SSSR prepadli dokonce bez vyhlaseni valky 22.cervna 1941. Ruskou historii me ucit nebudes, smrade vlastizradnej and now fuck off from here, damned bastard!

     • Ben Hur napsal:

      Benešovský Kdojekdo má pravdu. Jsi jen zaslepený a vymytý mozek.
      --------------------------------
      Vlad, zaslepeni jste vy. Nejmenuji se Benesovsky a adresu jsem vam tady nikomu nedal. Je mi jedno ze na tom trvate, jste bezmocni zoufalci a na vic se nezmuzete. Vase vira, ze jsem kdo nejsem je nejlepsi ochranou me identity, takze ji vitam. Vymyt mozek jsi si nechal ty. A jeste k tomu od byvaleho ostravskeho estebaka. Hodne stesti tulpasi. Ha,ha,ha...

     • Kdojekdo napsal:

      Tak on tady porad bude dusit!
      Ben Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) to si te mam porad podavat? Neni ti trapne byt tady za fackovaciho panaka? Ale ja te odsud dostanu, to si pis! Muzu pritvrdit jestli chces. Ty na sklade krome sveho fekalismu nic jineho nemas, ale mne pro tebe jeste par drobnych zbylo. Fuck off!

   • Ben Hur napsal:

    Tak on tady porad bude dusit!
    ===========================================
    Aby ti nazaskociloi erarni klapáče do krku estebacky dedku. Pridej penu. Jeste porad ji mas na sve syfl drzce malo. musis se vic snazit.

    Pan Benesovsky

    • Kdojekdo napsal:

     Bene Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) konečně ses podepsal svým příjmením. Sláva! Jenom ještě to “Pan” není v pořádku. „Pan“ nejsi, nahraď jej svým křestním jménem “Míloslav“ případně “posera”, nejsprávnějí obojím. Pak budu spokojen. Abys to nepopletl, podepisuj se následovně: „posera Miloslav Benešovský“.

     ***Jestli nerozumis etice diskusnich for, tak ne ty chlivaku nelez.***

     Tvoji „etiku diskusnich for“ si může případný zájemce ověřit na Nezvědavci, od čehož důrazně odrazuji, neboť se dotyčnému udělá špatně. (Já už jsem imunni.) Ono stačí probrat se tvými exkrementy tady pod článkem na adresu pana Adama B. Bartoše, čestného, slušného a velice odvážného člověka, který se nebojí ani případného postihu od současných protektorátnich mocných.
     Divím se, že ti admin ještě nezaťal típec.

     ***Ukazal jsem tve zvratky sve pritelkyni a ta se bavi se mnou. Prej by takove bozi hovado nebral ani Chocholousek***

     Přítelkyni? To může být jedině stařenka Dana z tvého „nezvědavého týmu“, obdivovatelka tvého koprolálního slovníku, který se občas sama pokouší - ač silně eufemisticky - napodobovat.
     Miloslave, jen mně vrtá hlavou co spolu vlastně provádíte? Dana ji přece musí mít už dávno zarostlou, ty ho sotva nahmatáš při močení pod převislým břichem, takže jak to děláte? Nebo používáš Danu na pomoc při močení? Co tomu ale říká manželka Zdenka, nebo se s Danou střídají?
     Vidíš, samé otázky, tak na ně ještě odpověz a pak hned vymajzni, okay?
     Přece nejsi masochista aby ses nechal fackovat dál nebo ano?

 15. Kdojekdo napsal:

  Milý proude,
  bohuzel cestina je jeho rodnym jazykem, ale uz davno se odrodil a od 80.let pobyva v Risi zla, doziva prestarly na adrese, jiz jsem tu nekolikrat uvedl, tedy znovu: Ben Hur = Miloslav Benešovský, 7423 Zombar Ave., Van Nuys 91405, CA (= pobliz Los Angeles). Narodil se v Praze 13.7.1951, manzelka Zdenka Benešovská, dcera Katerina Benesovsky, asi 37-38 let prodelala pred par lety autohavarii a zmrzacena nemohla chodit do regulerniho zamestnani a zivila se pres fejsbuk nabizenim potistenych rohozek na cviceni jogy. Jak je na tom dnes nevim, ale podle zlucovitych vylevu jejiho frustrovaneho tatika asi moc dobre ne. Miloslav je filatelista, ma nemocna kolena a prodelal nedavno jejich operaci, coz pri jeho telesne hmotnosti hodne pres 100 kg nijak neudivuje. Spoustu udaju (rodinnych, socialnich, majetkovych) si o nem muzes sam vygooglovat, pokud to umis, nebo si za mirny peniz objednat z VEREJNYCH americkych webu,kde ti vse dohledaji, pokud ti ten koprolalni posera za to stoji. Tim ze se ohani Malou Stranou, Albertovem aj. se vubec nedej zmast, lhani, pomlouvani a nadavky jsou jeho prirozenost, na to je z komunismu zvykly.

 16. Ben Hur napsal:

  Kdojekdo posli mi na nekoho z tech Benesovskych, ktere tu udavas e-mail. Napisu jim, jak se tady o ne otiras, aniz bys je zrejme znal, jen abys ukojil svuj vztek a primitivitu pramenici z mentalni opozdenosti. Jakou mas radost z toho ze nekdo mel autonehodu. Urcite to musi byt spravni, poctivi a uspesni lide, kdyz je nenavidi prolhana nemoralni, kolaborantka svine jako jsi ty.

 17. Kdojekdo napsal:

  Myslím, že by měl admin tohoto webu Ben Hura (= Miloslava Benešovského, 7423 Zombar Ave., Van Nuys 91405, CA) odsud vypoklonkovat a zamezit mu přístup. Toto je slušný web a pro koprolalní odporné krysy typu Benešovského by tu nemělo být místo. To není diskriminace ale ochrana před morem, který krysy roznášejí. Ať to táhne zpátky do nezvědavého kanálu, stoky, žumpy - tam je místo pro krysy, tam jsou doma, tam ať zvrací své výkaly!
  Doufám, že to admin uzná a zablokuje ho až si přečte co tady ta kreatura ze Zombar Ave. ve Van Nuys nablila a všechny ty urážky, kterými si dovoluje zde častovat slušné lidi!

 18. Kdojekdo napsal:

  Jako slusny clovek se stydim na to zde odkazovat, ale mluvu, vyrazivo a obraz Ben Hura (= Miloslava Benešovského, 7423 Zombar Ave., Van Nuys 91405, CA, nar. 13.7.1951 v Praze), si kazdy muze dokreslit na webu Nezvedavec. Ovsem nalehave upozornuji - je to jen pro silne zaludky a na vlastni nebezpeci!!! Jde o odpornou stoku a pachnouci kanal par emigrantskych zoufalcu, na internetu asi bezkonkurencni.
  Web provozuje v Risi zla zoldak US-army, sergeant first class Jan Kulíšek pro svych asi 5 ½ frustrovanych emigrantu zhrzenych osobnimi neuspechy a zklamanim v Risi zla. Jan Kulíšek/Kulisek, nick Leho, nar. duben 1962, bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA, (= severne od San Francisca), tel.925/691-7522 (mozna uz neplatny?), manzelka Lenka Kulíšková/Kulisek, bezdetní, byl protekcní jelimánek, avsak ani protekce ho neochranila pred jeho neschopnosti a lenosti, kvuli nimz byl zacatkem 80.let ve 2.semestru odejit z CVUT Praha. Pak zradil sve komunisticke dobrodince a utekl do Rise zla, kde se naverboval do US-army, jelikoz by se jinak neuzivil. Kulíškův father byl oficírem CSLA, dnes uz davno po smrti, mother Růžena Kulíšková zila v Praze-Krči, pokud jeste zije, musi ji byt uz pomalu 90 let.

 19. Ben Hur napsal:

  Kdojekdo ty kocourkovsky hlupaku zaser adresou nekoho koho tu nikdo nezna ve sve zurivosti cely stranky. Ja se tvym vztekem, udavanim a zebranim o cenzuru ty nechutna zrudo jen bavim. Kdo jsem stejne nevis blbecku. Chrlis tady se sebe svou zluc rudej jezidedku, az se z toho valim smichy. Ukazal jsem tve zvratky sve pritelkyni a ta se bavi se mnou. Prej by takove bozi hovado nebral ani Chocholousek. Ted uz jste rudosi vymysleli ze pry se US ambasada spojila se sudetaky. Ceka vas dalsi demonstrace, tak si vem meprobamat vymastenej udavaci at to s tebou neslehne. Tentokrat na vas pujdu nasrat s desetitisicema Prazanu rudohneda svoloci. Prijed taky jestli mas na jizdenku do Prahy vzteklej baliku. Dostanes na budku, ze na to nadosmrti nezapomenes. A vem si sebou jezidedku tlampac napojeny zvonkovym dratem na repracky jako ma Bludnej Balvan. Ha,ha ha ty jsi ubohej debil jaky se rodi za tisic let. Posli nam jeste nejaky adresy co jsi vypatral rudej udavacskej dedku.

  • Kdojekdo napsal:

   Tebe ze nikdo nezna? Mozna jeste vcera NEZNAL, dnes uz ZNA nejen tve bydliste ale i zakladni rodinne udaje: Ben Hur = Miloslav Benešovský, 7423 Zombar Ave., Van Nuys 91405, CA. Moje jizdenka do Prahy? O tu se nestarej a nezesmesnuj se vic nez jsi. Kde bys vzal na letenku z Van Nuys na prazske letiste v Ruzyni? Kdyz nahodou neco posbiras, dej to radeji dcerce Katerine, jejiz udel po tezke autohavarii ji nijak nepreju. Nejsem jako ty, spis ji lituju, ze ma takoveho chlivackeho fotra. Abych ji trochu odskodnil aspon ja, vyrid ji moje pozdraveni.
   A konecne odsud vyprejskni mezi sve nezvedave stariky a jednu starenu, bud tak laskav!

   • jiřina kadlečková napsal:

    Kluci trocha slušnosti by neuskodila

    • Ben Hur napsal:

     Kluci trocha slušnosti by neuskodila
     -------------------------------------------
     Sprostota te anonymni zbabele prvohorni zizaly s peudonymem Kdojekdo je ukazkou jeho moralniho profilu a vase prosby timto smerem u nej zustanou urcite nevyslyseny. Udavani anonymniho zbabelce je zase ukazkou, ze v tom cloveku uz nezustalo ani spetka moralky. Tyhle lidi chodili na gestapo a na STB. K danemu tematu jeste nerekl ani vetu. Jen nadavky a udavani lidi, kteri zde nediskutuji. On si sem ten komunisticky magor pretahl zcela zjevne problemy ktere se svou mentalitou a sprostotou ma na jinych strankach, kde ho blokuji a vyleva si svuj vztek a nenavist tady.

     • Kdojekdo napsal:

      Ben Hure, (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) proc ze jsem anonymni? Zname se prece uplne stejne: ja o tobe vim mnoho, ty o mne nic, takze v prumeru se zname oba dva naprosto stejne. A je to tak spravne, ponevadz v prirode ma byt vsude rovnovaha.

   • Ben Hur napsal:

    Kdojekdo ja mam dva nedospele syny ty baliku. V USA jsem byl na dovolene dvakrat a mohu si zaplatit dalsi treba zitra. Ja se jmenovat Benesovsky, tak na tebe podam trestni oznmameni, ze zde zverejnujes bez jakychkoliv pricin na zaklade utiseni sveho vzteku adresy a jmena, lidi kteri te vubec neznaji. Administrator by soudci uz na tebe ty kriminalniku kontakty musel dat To uz neni jen trollovani ale posedlost nenavisti, lzi a zavisti. Tak tady ty zmetku jeste nezebrej o cenzuru. Chovas se ty ostravska socko na podpore, jako by ti tady neco patrilo. To udavas kazdeho, kde se nepodridi tve zlosti, nenavisti, zavisti, lzim a nekontrolovane nepricetnosti? Patris do pakarny ty ubozaku. Adesu jakehosi Benesovskeho (kdovi jestli nekdo takovy vubec existuje) a jeste dalsioho cloveka jsi tady v zachvatech nepricetnosti zverejnil uz sedmkrat. Co si od toho ty mstiva lidska zrudo slibujes. Cekas ze se vrati doby kdy jste si delali s lidmi co jste chteli. Vrazdili je mlatili a veznili? Ty ze sve diry s tim svym chorym mozkem mezi soudne lidi ani nelez a vypal z netu, nez tvrde narazis. O tvou terminaci zde nezadam. Je dobre ze zdejsi navstevnici mohou precist, kdo kope za Bartose a jeho vztekle, mstive nacky.

    • Kdojekdo napsal:

     Ben Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) uz jsi vyridil moje pozdraveni dceri Katerine? Probuh snad jsi ji ve vybuchu zurivosti nerozpulil na dva syny? Neco takoveho se tresta i v Risi zla!
     Jinak verim, ze te admin co nevidet zablokuje, moc se za to primlouvam. Co se sem vnucujes? Tvoje misto se nachazi uz leta v “nezvedavem tymu” 5 1/2 stariku a stareny Dany zoldaka Jana Kulíška. Pochop konecne, prestarly otyly clovece, ze tady jsi persona non grata. Zoldak Jan Kulíšek (Leho - bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA) na jeho smradlave nezvedave zumpe maze a zablokuje okamzite kazdeho, kdo se odvazi projevit byť nejslusnejsi formou vlastni nazor a neni ochoten hýkat slávu proklete Risi zla za Atlantikem a jeji vrazedne zlocinne soldatesce. A tobe zdejsi admin dopřává, alespon zatim, nezaslouzenou demokracii. Doufam, ze to brzo pomine. Ze jsi polomrzak na kolena bych ti nevycital, nebylo by to fér ac sis to zavinil sam svoji rozežraností, ale ze jsi mrzak na mozek ti vycitam. Skoda ze nemas na letenku z Van Nuys do Ruzyne, mohli bychom si v Praze dat maly pratelsky dýchánek mezi 4 ocima nekde za rohem. Nazpatek z Prahy-Ruzyne do Van Nuys budes samozrejme uz potrebovat berle, ale ze jsem filantrop, zakoupim je a obdaruji te. Letenku ti ovsem platit nebudu, pěkně šetři penízky a přileť nebo ať ti cestu zaplatí emerycká ambasáda.

    • naJ yksniJ napsal:

     Jo, tak ty nám tady tady Mílo Ben Hůre budeš vyhrožovat soudci a §§§ za sdílení veřejně dostupných informací, špíno jedna vlastizrádná. Chcípni raději v klidu doma co nejdřív přirozenou smrtí třeba na selhání srdce nebo mozkovou mrtvici a přestaň zasírat veřejný svobodný prostor svými pomatenými bláboly. Tady nemůžeš vyhrát, tady jsi osamocený jako USkůl v pochcaným plotě. Nikdo se tě tady nezastane a spíš si z gustem kopne do ztotožněného US kolaboranta tak jako já.

 20. vlad napsal:

  Tak.
  Přesně na této diskuzi se ukázalo co je úkolem trollů. Jinský a spol. dokázali posunout diskuzi jinam.
  Tentrokrát si debilní troll Jinský svůj jidášský groš plně zasloužil.

  • Judas napsal:

   Omyl Vlade. Nejhorší co můžeš udělat, je myslet si že Jínský je debilní. To ani náhodou. Kdyby byl, tak ho vykostíš za pět minut. Ten to má kamaráde v hlavě dobře srovnaný. Problém je v tom, že se sním někteří pouštějí do diskuse, aniž by na to měli a úžasně mu přihrávají na jednoduché smeče.

   • jiřina kadlečková napsal:

    Kluci trocha slušnosti by neuskodila

    • Kdojekdo napsal:

     Milá Jiřinko, existují tvorové, kteří si slušnost nezasluhují či přesněji řečeno "oko za oko, zub za zub" nebo "jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá" nebo "na hrubý pytel hrubá záplata" atp.

  • vlad napsal:

   Judas: omlouvám se,ale nemůžu s Tebou souhlasit. Abych nezabředl do akademické diskuze s trollem Jinský, pokládal jsem mu jednoduché otázky. Nikdy neodpověděl přímo, podívej se na předcházející diskuze. Jeho odpovědi jsou - tomuto nerozumím, nemám informace, na toto nejsem odborník. Ale skoro na každý příspěvek na tomto webu má jako že odborné připomínky. Co Ti vychází? Jinský je zaprodaný troll, kterého úkolem je zavádět a posunovat diskuze jiným směrem. To, když o něm říkám, že je DEBILNÍ troll není o tom, že bych si myslel jak je hloupý. On svoji práci odvádí velmi dobře a inteligentně. Debilní myslím to, komu slouží.

   • Judas napsal:

    Jasně že je troll, já jen že to není debil, ale na tom jsme se již shodli. Chtěl jsem jen podotknou, že nemá cenu s ním diskutovat a ani mu nadávat,vyloženě na to čeká a nejspíš se u toho i dost dobře baví, protože některým diskutérům tu celkem pochodují nervy. No ještě je tu varianta, že je to profesionální prudič a prostě ho to jenom baví. Mám jednoho takovýho kamaráda, neustále tě neguje, no zabil bys ho, z frajerů cákají emoce a on se královsky baví. Ale máš asi pravdu, nejspíš to dělá za prachy.

    • Jan Jinsky napsal:

     Judasi, přímá otázka Vlada byla, co říkám na odklonění trasy MH17 - já fakt nevím, jestli byla odkloněna. Nejsem letový dispečer.

     Píšu tady proto, že mně udivuje, jak se tu snadno věří jen jedné straně. Bez jakékoli snahy cokoli ověřit. To je celé. A diskuse s Vladem a jemu podobnými mně příliš nebaví. S Pájou se píše lépe, protože píše k věci a ne k trolovi...

  • vlad napsal:

   Judas teď s Tebou souhlasím. Jediné co nechápu, že se debilní troll Jinský nebojí. Kdyby se někdy ty nepokoje (nedejbože válka) dostaly až k nám, tak si jeho identitu zjistí. Pak bude stát na veřejném místě a lidé na něj budou plivat za to, že i jeho štvaní přispělo k něčemu děsivému. To mu přeci za těch pár korun (dolarů, eur či rublů) nemůže stát za to. Být veřejným zaprodancem, zrádcem, kolaborantem. Nechápu.

   • Judas napsal:

    No jestli prudí jen tak pro zábavu, tak by si asi nějakou tu výchovnou i zasloužil. No a jestli to dělá pro nějaký mrzký peníz, tak je mi ho spíš líto. To on se musí každé ráno na sebe podívat do zrcadla a nějak si to srovnat se svým svědomím. Zkus se na to vždy podívat z tohoto úhlu a nakonec zjistíš, že tě podobní týpci už nemůžou absolutně rozhodit. Anebo možná těm svým kecům dokonce i věří. Ne to je blbost, na to je moc chytrý. Jo, jo prachy jeno prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají ...

   • Jan Jinsky napsal:

    Vlade, nebojím se. Fakt ne. Nechápu s kým kolaboruju, když napíšu, že se tu slepě věří ruské straně a šílenostem o wifi záření atd. Tím álku nevyvolám :o)

    Takže klid, je to tu jen diskuse, která opravdu nic nezmění.

  • Jan Jinsky napsal:

   Vlade, já za Ben Hura nemohu. Je to pako. Já ho o příspěvky neprosil.
   Co jsem tady napsal - a za tím si stojím, je že Bartoš je nácek - možná jsem nepoužil správnou terminologii, ale je to xenofob, který zveřejňuje různé seznamy a pokud ses někdy podíval na to co píše, tak z toho jde hrůza. Je velmi dobře, že jemu podobní stojí na okraji společnosti a že zatím mají Češi dost rozumu, aby na takové individua kašlali.

   To je vše - jo a ještě jsem napsal, že Steinbeck, Hemingwaza td. napsali docela fajn knížky.

   Za Ben Hurovo a tvoje nadávání opravdu nemohu. Možná jsem trol (i když pořád netuším proč já jsem trol a například Judas není, ale to je fuk) - ale za pitomce ražení Ben Hura a tvého nezodpovídám.
   Přeji ti krásně prožitý další víkend.

   • Ben Hur napsal:

    Pane Jinsky my jsme si neco udelali. Napsat o nekom ze je pako, nadavat mu do pitomcu a nedokazat proc muze jen primitivni cesky imbecil. Dekuji, ze jste se mi predstavi..

 21. S. napsal:

  Takovy ucho v balonaku... :D
  Mel by jeste potrenovat retoriku, trema je previt!!!

 22. Pája napsal:

  Judas: nešlo mi pokračovat v diskuzním vláknu, tak píšu sem...
  Je velice hezké kouknout na váš příspěvek z psychologického hlediska… Nejvíc vás z mého komentáře zaujal text, který se nachází v závěru 2/3 celého příspěvku a byl napsán na tři řádky, vy jste se na něj zaměřil jako na první a věnoval mu neuvěřitelných 8 řádků:D Z těch individuí vyplývalo, že tím myslíte lidi podobné p. Bartošovi (ti, co tvoří seznamy) a ti, co proti němu brojí jste vy, pan Jinský atd… A ještě zábavnější je, jak řešíte moji osobu/ zdr.stav… Soros mi podle vás leží v žaludku (chraň bůh!:D), nečtu, nechápu a špatně reaguju, startuju na první našlápnutí, 1x měřím a asi 1x řežu, a lítá mi tlak:D Neuvěřitelné:D Zapomněla jsem na něco?:-)
  K p. Bartošovi.. tady ho někteří za nácka označili, ale nepamatuju se, že bych v komentáři před psala o tom, že vy jste tak o něm psal. Já jsem zase psala, že poslední jeho projevy byly dobré, ale to se již opakuji. A taky jsem psala, že lidé se mohou měnit, stejně tak jako zraje víno. A určitě vás nikdo nenutí, abyste s ním chodil demonstrovat.
  Žid-občan, žid-oligarcha/špatný… Narážela jsem na ty, co jsou na Ukrajině u moci, ti nejsou dobří ani omylem. Jména samozřejmě mají a já vím přesně o jaké se jedná, jen mám obavy, že když napíšu jejich jména a mohlo by se jednat o více, jak dvě, tak už by to mohlo být bráno za seznam a já bych byla označená za antisemitu:D K Porošenkovi nebo-li Waltzmanovi… má 5. Kanál a stejně jako jste psal o klanu Rotchildů, tak jestli se nepletu, on vyznával ukrajinskou pravoslavnou církev dokonce pod moskevským patriarchátem, jak je to teď, kdo ví? Naše média jsou napojená na internacionální odpadní kanál mj. i na Ukrajinu, tudíž to nemá cenu komentovat. Kdybyste četl moje komentáře výše, tak byste zjistil, že náš mainstream nesleduji, takže mi tlak určitě nelítá … Čas od času zajdu na novinky, abych měla představu, co kde pečou, protože v jejich článcích je to často hodně průhledné.
  To je dobrý s tou demokracií… říkalo se, že svobodu slova nám přinesla právě demokracie, takže to spolu samozřejmě souvisí. A každý říká, jak za socialismu nebyla demokracie a lidi nemohli říkat a psát, co chtěli…
  K seznamům… on p. Bartoš židům nějak vyhrožuje nebo je v těch seznamech haní? Já myslím, že na internetu se dá stejně všechno najít, tak co? Víc mne zajímají seznamy, které jsou daleko víc na očích a figurují ve vysoké politice např. EU – co seznam osob, na které byly uvaleny sankce? Jsou v něm zařazeni ti, kteří se ničím neprovinili. Takové seznamy jsou správné? Takovými není třeba se zaobírat, odsuzovat je a musíme je respektovat, když šlapou po lidských právech a jsou postavené na hlavu?
  K PussyR: Já mám Českou republiku ráda, není pro mě Absurdistánem ani protektorátem Bohem und Mahren, narodila jsem se tady, mám tady své kořeny a pokud nějaká zvrhlá organizace dá cenu takovým děvám, zviditelní to jménem ex-prezidenta, naši politici to podporují a má to sledovanost i v zahraničí, tak mě to uráží a jednoduše to je hnus.Ale také by mě zajímalo z jakého důvodu to prezident Zeman udělal, když 100% věděl, co bude následovat. Sice byl od rány, ale řekl pravdu.

 23. naJ yksniJ napsal:

  Jo, tak ty nám tady tady Mílo Ben Hůre budeš vyhrožovat soudci a §§§ za sdílení veřejně dostupných informací, špíno jedna vlastizrádná. Chcípni raději v klidu doma co nejdřív přirozenou smrtí třeba na selhání srdce nebo mozkovou mrtvici a přestaň zasírat veřejný svobodný prostor svými pomatenými bláboly. Tady nemůžeš vyhrát, tady jsi osamocený jako USkůl v pochcaným plotě. Nikdo se tě tady nezastane a spíš si z gustem kopne do ztotožněného US kolaboranta tak jako já.

 24. naJ yksniJ napsal:

  Jo, tak ty nám tady tady Mílo Ben Hůre budeš vyhrožovat soudci a §§§ za sdílení veřejně dostupných informací, špíno jedna vlastizrádná. Chcípni raději v klidu doma co nejdřív přirozenou smrtí třeba na selhání srdce nebo mozkovou mrtvici a přestaň zasírat veřejný svobodný prostor svými pomatenými bláboly. Tady nemůžeš vyhrát, tady jsi osamocený jako USkůl v pochcaným plotě. Nikdo se tě tady nezastane a spíš si z gustem kopne do ztotožněného US kolaboranta, tak jako já.

  • Jan Jinsky napsal:

   Tohle je esence hlouposti synu. Ben Hura se nezastávám, ale to co si napsal je jen o tom, že jsi nenávistný člověk. Zřejmě se ti příliš nedaří, tak se ventiluješ takto - docela smutné čtení.

   • naJ yksniJ napsal:

    Ano tati, jsem sociopatocká, deprivantní, sprostá, nenávistná antisemitská kurva, ale jinak se mi daří docela slušně, nestrádám a cítím se poměrně spokojeně. Podle sebe nesuď ostatní. Takže si na mě tati raději dávej pozor, ať mě třeba nepotkáš někde v parku o samotě, když budu zrovna nasranej třeba na USA nebo Židy. To se mi potom dělá tma před očima!

  • Ben Hur napsal:

   Jo, tak ty nám tady tady Mílo Ben Hůre budeš vyhrožovat soudci a §§§ za sdílení veřejně dostupných informací, špíno jedna vlastizrádná.
   -----------------------------------------------
   Kdo ti vyhrozuje ty debile. Nevim ze bych se s tebou bavil. Jestli sis ovsem nevymenil kabat. To vy anonymni udavaci delate vsichni stejne. Jestli nerozumis etice diskusnich for, tak ne ty chlivaku nelez. Co si slibujes od toho, kdyz tady uvadis adresy lidi, kteri zde vubec nediskutuji a nikdo je nezna vztgekle mstive hovado. Ze nekdo z Ostravy za nimi dojede do USA a minimalne je zmlati, nebo zabije. Proc se vy hovada bezbozna posmivate zensky, ktera se po autonehode zivi praci? Takovym smejdum ja vyhrozovat nemusim. Vas si spravedlnost najde sama vyvrhelove lidske spodiny. Ja sam nejsem bud bez starosti zbabela anonymni kryso. Vy jste dedci, teri nemaji nikoho, protoze by si vas zadna zenska neposadila do obyvaku ani na jeden vecer, proto se chodite vycukat na net z zivota ktery jste si zpackali svou lenosti, neschopnost a chamtivosti. Ja nepotrebuji aby se me ty demente nekdo zastaval a uz vubec ne abych zebral jak smrdutej potkan o cenzuru jak o ni zebras ty ubozaku. Komunistickych zlucaku jako jsi ty vy jsem v zivote vyresil hafo. Ty by ses mi sracko svetska z Ostravy do oci nepodival. Pokud mas zajem nech u admina kontakt a ja si s tebou pokecam za zavrenymi dvermi. Ja na jizdenku z Prahy do Chanova mam ty uslintanej prolhanej cikanskej bastarde.

   • Kdojekdo napsal:

    Ben Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) syp konecne onanovat do nezvedavyho chliva k serzantu prvni tridy Janu Kulíškovi alias Leho (naroz. duben 1962, bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA).
    Chapu, ze se mezi nezvedavymi zhrzenými 5 ½ frustráty a starenou jmenem Dana ani za mák nepobavís, proto chodis zvracet jinam. Ale kdo můze za to, ze jste si vase emigrantske zivůtky tak zhovnili? Jedine vy sami!
    Zkus se konecne s neradostným osudem na stará nemocna kolena smírit a kdyz uz zoldák Kulíšek ten web provozuje, aspon omylem zabloudivší tam ctenáre trochu pobavit! Vzdyt fungujete jako nuzáci, nad nimiz se ani plakat nedá......
    Pravda, výjimka nastává, Ben Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) kdyz ti tam pod nickem Ben Hur nikdo neodpovídá a musís si chudáku v zavilém vzteku odpovidat nickem „Josef Svejk“ sám sobe, vid? To je jediná sranda, kterou tam zbloudilý návštevník muze zazít. A panecku, jak zdvorile Miloslav sám sebe tituluje, prý „pane Svejk“.... a kdyz se naopak prevtelí do Josefa Svejka, tak „pane Bene, nezlobte se ze jsem si od vas vypujcil slovo“! Na koprolala (= fekalistu) Bena Hura neslýchaná zdvorilost. Jak by ne, kdyz oslovuje sam sebe! A ted uz odsud zmiz, hajzle! Smrdis tady jako 20 roku nemyty vepr!

 25. Cicka Ciciak napsal:

  Žiadam admina, aby blokoval trolov typu debil jinsky!!! Neviem, kto sa má preondievať cez 150 príspevkov a 50 je od trola jinského!!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Takže Ben HUr, Kolemctouci a naJ yksniJ jsou lepší :o) Cicko, cenzuru už jsme měli. A pokud mně bude chtít admin zablokovat, ať to udělá. Vyrovnám se s tím.

   Jo a něco k tématu bys neměl?

   • vlad napsal:

    Honzyku Ty asi fakt nejsi normální. Furt tu žadoníš po diskuzi, ale když Ti přímo položím otázku (tedy zavedu diskuzi)typu jaké je Tvé mínění o něčem (třeba ten LET MH17) ihned tu diskuzi zabiješ tím, že řekneš..nejsem letovod. Vole já jsem se ptal na Tvé mínění (asi 10 x) chápeš???
    A pak se Cicka trapě zeptáš "Jo a něco k tématu bys neměl?"
    Pak se nediv, že jsi za trolla až trotla.

 26. Ben Hur napsal:

  Tak jsem se jen tak pozeptal po znamnych kdo je kdo. Kdojekdo by Stworuv poskok z Ostravy na Zvedavci pod nickem Lev. Proslul lhanim, falesnym udavanim a sprostotou. Nestitil se ani opakovane krive prisahat na smrt sve matky. S dalsim ostravakem Stefanem se pred triceti lety flakali v Italii v emigrantsklem tabore. Italie jim z duvodu, ze zapreli sve clenstvi v KSC zamitla azyl. Vratili se, odprosili a podepsali kolaboraci s STB. K jeho vykonum zde ani netrerba dodavat dalsi dukazy. Paja-Aja-emigrantka, vratila se k nam do Cech nedavno. Je znama svym antisenitismem, levicactvim a na sve vzdelani dost velkou hlouposti. Kdo se na Zvedavci postavi proti jejim lzim a chorobnemu antiamerikanismu je pry okamzite zablokovan. Vlad 1-Vladimir Sodek, dalsi zkrachovaly emigrant. Lempl, udavac flakal se v USA odkud si privezl mexikanku, ktere sliboval naturalizaci. Musela zivit nejen sve dve deti, ale i jeho prodejem lacine bizuterie a kosmetiky od domu k domu. Nakonec od nej samozrejme utekla. Pronajatou hospodu v Brne prochlastal a vytuneloval za necele dva roky. Vlad 2. Vladimir Stwora-emigrant konfident STB, udaval emigranty v dobe totality, nyni pokracuje ve stejne cinnosti pro BISku. Udava i sve registrovane ctenare. Sam to na Zvedavci priznal. Vratil se potom co se nechal 20 let zivit od manzelky, jeho dva synove od nej utekli, odsouzen po navratu do Cech za sireni antisemitismu, popirani holocaustu a sireni nenavisti. Totalne vybouchl pri kandidature na senatora Prahy 1. Tihle cizaci v moji zemi o me lzou, ze ja jsem emigrant a ze neumim cesky. Misto aby se chovali slusne v zemi, ktera je po jejich zrade prijala zpet, tak se pripojili okamzite k anarchii. Jejich snem je aby Cechy byli opet levnym komunistickym bufetem ve kterem by zili na vyzurce ze jejich minimalni duchody za neodpracovane roky v nenavidene kapitalisticke mene. Ty Kanadsti ztroskotali emigranti navic nenavidi USA proto, ze chteli v USA azyl, ale podobne jako ostravaci Lev a Stefan zapreli sve clenstvi v KSC, tak jim nezbyla nez tolerantni Kanada. Na tu ovsem stejne jako na USA vytrvale nadavali a kritizovali kde co. Vsichni to jsou bez vyjimky osoby bezprizorni, bez rodin, anebo rodiny rozbili. Takovahle svoloc ze sebe dela v Bartosove strane narodovce a vlastence a je u nich pry rodina prioritni zalezitost. Trubky co jim to zerou lze jen litovat. Myslim ze Bartos koalici se Stworovou Ligou cizaku ustedril sve dohasinajici strane ranu z milosti.
  Howg.

  • Kdojekdo napsal:

   Nemáš pravdu Bene Hure (bytem 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze). Prozradím ti na pana Kdojekdo abys věděl kdo je kdo, snad ti po následujících řádcích dojde:
   Báseň pro tebe Miloslave, kterou tvůj ochránce emerycký žoldák Jan Kulíšek (nick Leho, bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA) hned smazal. Teď máš možnost si ji konečně přečíst:

   V neděli 13.7.2014 oslaví Miloslav Benešovský alias Ben Hur 63.narozeniny. Říkanka je pro zestárlého, nemocného přítele aby uměnímilovnému oslavenci nejen připomněla dávné mládí, ale dala nahlédnout i do doby prenatální.

   Hepi bécdej tú jú!

   1. Na Tři krále v jednapadesátém vykopli Starého Hůra z pražské hospody.
   Ožralý jak malované saně , potácel se pak podél Vltavy.

   2. Spodky pomočené, límec pocintaný, poslední korunu vydal za pivo,
   v gatích naděláno, poklop rozevřený, na Primeros už mu nezbylo.

   3. K čemu prezervativ, tiše medituje, moje Hůrovka ta pivo nepije,
   ať má taky něco ze života, cos lepšího si dneska užije!

   4. Leč Hůrovka nechce: chodník prý šlapala. Dojemná ta slova Starého nedojala.
   Pokaděné gatě svlékl a odhodil, dlouho hledal díru, nakonec se trefil.

   (Šourek naplněný odlehčil si v krátku, cákl do Hůrovky plnou ostrou dávku!)

   5. Uplynulo měsíců sotva šest, Beník nedonošen už se dere na svět.
   Hůrovka jen heká na slaměném loži, tři báby porodní ze všech sil se snaží,
   až se jim nakonec vskutku podařilo, povytáhnout z díry Starého Hůra dílo.

   6. Kýho výra! Jedna z bab se diví, jakého je tenhle tvor pohlaví?
   Vodnatá hlavička, bříško bumbrličí, v rozkroku to nemá jikry ani mlíčí.

   7. Druhá vyjme z kapsy pohotově lupu, pak všechny tři svorně ohledají moudí,
   radostně vykviknou když spatří - krátký zakrnělý oudík.

   (Že jim ta žížalka přišla tolik milá, navrhly nemluvně nazvat jménem Míla.)

   8. Míla rost´ jak z vody, neholdoval mlíce, usmíval se jen když baštil jitrnice.
   Z nich mu pozděj´ vyrost´ knír ztepilý, ze by mu záviděl i sám Džugašvili.

   9. Na Florenci prejtem se ládoval, Rozvařilům ovar konzumoval,
   aby se to trochu prostřídalo, v Koruně si dával vepřo-knedlo-zelo.

   10. Léta běží a fotr Hůr zmírá na cirhózu, Hůrovka zas trpí na těžkou sklerózu,
   otázka však jedna trápí jejich ducha, copak jednou bude z toho jejich hocha?

   11. Záhy vyřešen byl problém převeliký: potrat Míla slyšel v Hlasu Emeryky,
   že pro ty, co špatně vládnou pérem, nejlepší je stát se konstruktérem.

   12. Po námaze trudné Míla vyučil se, jednoho krásného dne přistál v Emeryce.
   Do země kde vládne Panelák Obejda, rádi přece vezmou kdejakého šmejda.

   13. Nastěhovali ho na divné sídliště: před oknem má parkhaus, randál od letiště,
   latinos za každým rohem slídí, Mílovi se tam prý přesto „velmi líbí“.

   (Jen jedno postrádá a to převelice: tučné, tlusté, chutné domácí jitrnice.)

   14. Aby mu panděro moc nezhublo, vyrobí si jich k narozkám plné vědro.
   Potom zblajzne ovar, dorazí se prejtem, s mísou guláše zatočí rychlej´ než s dezertem.

   15. Přejme Miloslavu ať se dobře nají, let třiašedesát není už věk mladý.
   Může se stát, ze rohatý ocasem svým mávne, Miloslava za dva-tři dny do pekla odtáhne!

   End naw evrybodi: Hepy bécdej tú júúúúú, hapi bézdej túújúúúúúúúú......vau!

   Vysvětlivky pro nezasvěcené:
   - žoldák Jan Kulíšek/Leho dárek příteli hned smazal, čímž Beníkovi pokazil narozeniny
   - „malované saně“, „prvohorní žížala“ = stokrát obehrané oblíbené Mílovy příměry, kterým rozumí jen on sám
   - Míla miluje dobrou krmi: onehdy hrdě prezentoval na Nezvědavci fotografii celé baterie vlastnoručně vyrobených jitrnic a jelítek vyrovnaných doma na umakartové kuchyňské lince
   - jindy tamtéž prezentoval jídelní lístek jakéhosi mekáče ve Van Nuys odkud se právě vrátil z požírání hambáčů

   Facit: Přes všechnu tragiku je s Mílou přecejen občas sranda!

   • Ben Hur napsal:

    S magorem nema cenu se prit. Klidne si tady opisuj adresy z americkych zlatych stranek, nebo si vymysli v te svoji repe kohokoliv, kdyz te to uklidni. Oni kamosi rikali ze jsi vychlastanej dement s pokrocilou paralyzou, ktery porad opakuje do kola to same, kdyz se vztekne a zasekne se. Jestli se jmenuju tak, nebo tak, je putna. Kdybych se jmenoval Benesovsky nemam zadny duvod to popirat. Nejsem osamocena vstekla komunisticka svine jako ty, ktera si mysli ze opakovanim debility porad dokola nekomu skodi a ze ho tim nasere. To je ukazka tve naproste bezmocnosti. Kdybys sahl jenom jednim prstem na nekoho z me rodiny ty starej syfle, tak si zajedu do Chyne za Stworou (mam to k nemu necelou hodinku autem) s bejsbolovou holi, zavru se s nm na deset minut v tom jeho kurniku a budu vedet hned kam si mam pro tebe dojet a rozmaznout ti ten tvuj estebackej mozecek o zed. Jenze to se bavime jen akademicky. Ty se spino smradlava nemuzes k me rodine priblizit ani na kilometr. Ja se nemam ve svem zivote za co stydet, hodne lidem jsem pomohl, dost lidi pomohlo me a tak mam stovky pratel. Ty jsi stary osamoceny zlucak a vyonanovany cyp do ktereho nikdo ani nekopne. I ten Stwora, kteremu jsi leta lizal ponizene rit, te nakonec vykopl, protoze namas ani tech dvacet korun mesicne na jeho zebrani. Tohle delas taky jen proto, aby ses mu zalibil a vzal te na milost za to ze jsi jeho souloznici Dagmar Karlove napsal, ze je kurva, ktera by si mela dat preservativ na pusu, aby nikoho nenakazil;a. To jsi ovsem jeste nevedel, ze s nim chrape, aby mu prihrala ten svuj internetovy kvelb c cinskejma neprodejnejma kramama. Jak se toho smejdu zbavila, tak se na nej vysrala. Vy jste opravdu povedena spolecnost. Ja uz opravdu verim, ze do te Ostravy vozili komousi po celou dobu sve moci nejvetsi debily z repupliky, aby se vyucili ucebnimu oboru "Nasada na zbijecku", jenze ty uz jsi mutant, ktery na tu nasadu inteligenci nema. Jsem zvedav jestli se najde dement, ktery precte tu tvoji poezii. To uz je fakt na sveraci kazajku dedku a to jsem precetl jen prvni vetu. Na to fakt nemam. V zivote jsem se nepotkal s takovym zaostalym nestastnikem jako jsi ty.

  • ascharad napsal:

   Ty jsi ten kokot od mentállně postižrených z nazvědavce, tvé krky jsem už kdysi četl, kolik ti platí?

   • Ben Hur napsal:

    Ty jsi ten kokot od mentállně postižrených z nazvědavce, tvé krky jsem už kdysi četl, kolik ti platí?
    ----------------------------------
    Padesat litru mesicne zebracka socko.

  • ascharad napsal:

   Ty jsi ten kokot od mentállně postižených z nazvědavce, tvé krky jsem už kdysi četl, jak je?

   • Ben Hur napsal:

    V jakem jazyce jsi me oslovil? Asi podle pravidel ceskeho pravopisu ochechule Aji. Kolik kabatu si demente jeste obleknes, abys inscenoval masovou prevahu rudohnedych negramotu.

  • Pája napsal:

   Mluvíte-li o mně jakožto Paje-Aje-emigrantce, tak se již déle nemohu zdržet komentáře a říct Vám pár slov. Milý zlatý, když nemáte o ničem ani potuchu, tak se laskavě zdržte komentáře. Vím, že skrze americkou filmovou tvorbu dochází k častému vymývání mozku - váš komentář totiž právě americkou filmovou tvorbu připomíná, je to slátanina, ale jestli je Vám skutečně tolik, jak píše Kdojekdo, tak byste už měl mít nějaký rozum a ne ze sebe dělat slušně řečeno šaška. Nebo hanit lidi, o kterých nevíte ani "ň". Píšete "moje země", je-li skutečně Vaše a tolik si ji ceníte a vážíte, jak z vašeho komentáře vyplývá, tak byste měl také znát alespoň základy českého pravopisu, neboť Váš pravopis je lidově řečeno: "děs a hrůza". Vůbec na mě nepůsobí tak, že si naší země tolik vážíte, spíš to na mě působí právě naopak. Jsou-li pro Vás všichni, kteří hledají pravdu agenti STB, kolaboranti nebo členové KSČ, v čem se odlišujete vy? Třídní nenávist ovládáte dokonale. Další poznatky... Nezáleží na kvantitě, ale kvalitě, o bižuterii se vyjadřujete jako o laciné, tudíž je zjevné, že o stylingu nemáte ani páru, nemáte rád levici, určitě i Rusko a používáte výraz "svoloč", oháníte se proti ostatním slovem antisemitismus, ale sám máte problém s nenávistí k určité skupině lidí. Poradím Vám jednu věc: Dospějte nebo se vzdělávejte. A než začnete hanit ostatní, sáhněte si nejdříve do vlastního svědomí. Prokážete tím velkou službu lidem kolem Vás a hlavně nejvíc sám sobě.

   • Kdojekdo napsal:

    Milá paní Pájo, vůbec s ním neztrácejte čas, ten srab vám za to přece nestojí. Nevšímejte si ho, nanejvýš se bavte jak toho poseru odrovnávám já a já ho odsud dostanu. Třeba mu praskne žilka a bude klid, pokud se dobrovolně neodkýbluje do jeho nezvědavého prasečince odkud vylezl.
    Do hmyzu à la Jirka, Jan Jinsky, Bogus Sobotka apod. se třeba dám později, pokud budu mít čas. Ben Hura (= Miloslava Benešovského, bytem 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) a jeho rodinu znám z minulosti.
    Bohužel admin zdejšího webu je příliš tolerantní. Chápu ho, je skutečný demokrat, ale měl by si uvědomit, že přílišná demokracie je kontraproduktivní.

    • Ben Hur napsal:

     Nevšímejte si ho, nanejvýš se bavte jak toho poseru odrovnávám já a já ho odsud dostanu.
     -------------------------------------
     Ty dokazes tak odrovnat basu levne chmelky z Lidla, kdyz ti prinesou duchod, hrdinsky ozralo. Ty budes rad kdyz te odtud vynesou havrani az se z toho vzteknes. Ha,ha,ha

   • Ben Hur napsal:

    Vím, že skrze americkou filmovou tvorbu dochází k častému vymývání mozku - váš komentář totiž právě americkou filmovou tvorbu připomíná, je to slátanina,
    --------------------------------------------
    Vitye kulovy. Ja vi ze u vas k nemu doslo studiem na VUML. Kremlem a Zvedavcem si mozek vymyvat jako vy nenechavam.
    --------------------------------------
    ale jestli je Vám skutečně tolik, jak píše Kdojekdo
    --------------------------------------
    Co pise vas stary pritel - ostravsky estebak Honzik Lev Lewi, ktery me v zivote nevidel a vyrobil si ve svem mozecku plnem stare hnijici moce woo-doo figurku do ktere picha zbesile calounicky spendlik, kterym drzi pamprsky na ktere mu priplaci erar, jeho podelane zadnici, a ktery se tady predvadi svou udavacskou fobii provazenou poezii mongoloidniho dementa, muze absorbovat jenom zase stara a zapskla rudohneda, prolhana, zavistiva, primitivni jezibaba, jako jste vy. Ja mam vazne pochyby jestli jste vubec zenska. Lnout naklonosti k takovemu ubohemu prvoku bez mozku, to fakt neni normalni. No ale stary samotari maji ruzne libustky. Me do toho nic neni a ze srdce vam ve vasi opustenosti toho dlouholeteho pritele preji.
    -----------------------------------------
    Píšete "moje země", je-li skutečně Vaše a tolik si ji ceníte a vážíte, jak z vašeho komentáře vyplývá, tak byste měl také znát alespoň základy českého pravopisu, neboť Váš pravopis je lidově řečeno: "děs a hrůza".
    -------------------------------------
    No a je to tady. Primitiv nevi kudy kam, tak se vytasi s tim, ze nas do Cech prijel po 60 letech emigrace z ekonomickych pohnutku, ucit rodny jazyk. Ono je nekde narizeno, ze musim konverzovat na rudohnedych strankach se starou ochechuli univerzitni cestinou z dob, kdy Semik byl hribetem? No to me podrzte. Fasismus tady jeste neni rudohneda babo. Jestli neumite cesky a nerozumite me cestine, tak na ni nereagujte. Reagovat na neco cemu nerozumim vas dohani k tomu, ze pisete takovehle tupe osloviny. Kdybych se vas zeptal kde se nachazi v mem pravopise neco co se neslucuje s preavidly a tim jak mluvime v Praze, tak bych se rozumne odpovedi asi nedockal, ze? Ja jsem si jen vzpomnel na vyrazy vaseho pritele Jiriho Valtra z Edmontonu, tez zkrachovaleho emigranta jaklo jste vy, bez zenske a bez tabaku, ktery pouzival spisovatelske obraty jako : Upsal jsem se na psani. On se take vydaval za malire, tak jsem se ho zepotal jestli se take umaloval na malovani a on se hned urazil a zacal mi tvrdit take, ze neumim cesky. On, ktery mel v Edmontonu prezdivku "Neskodny blazen" Kdys uz jsme u nej, jak se ma? Ja myslel ze jste to dali spolu dohromady, kdyz byl neskodny a byl stejne mentalne vybaven jako vy. Naposled se nechal slyset ze se psanim konci, nebot mu kazda slatanina co napsal pusobi umelecka muka a ze bude uz jen malovat. Psal ze si chodi do jakesi galerie svetoznameho malire, ktery maluje onanujici zeny a muze pro inspiraci. Asi mel v planu namalovat sve zivotni dilo - obraz Hitlera, jak si lesti konzoli na strese Reichstagu. Jak to dopadlo?
    ---------------------------
    Třídní nenávist ovládáte dokonale.
    ------------------------------------
    To neni tridni nenavist, to je protest proti lidske blbosti debilu, kteri zplodili konspiraci o tom, ze americka ambasada organizuje v Praze statni prevrat, tim ze vnucuje ubohym Prazanum cervene karty, ktere maji ukazat nasemu prasidentovi, jehoz sprostactvi a primitivita vam imponuje, ale ja se za nej stydim. Je to tak ze Bartos svolava marne dementni protesty organizovane Ruskym velvyslanectvim v dobe, kdy je na Rusko za jeho agresi uvalena celym svetem embargo a pak tam leze s reportem pro instrukce a vypalne.
    ---------------------------------
    o bižuterii se vyjadřujete jako o laciné
    ---------------------------------------
    Usetrete me vasich poznatku. Ja znam bizuterii lacinou i drahou. Co neznate vy tady nebudeme rozebirat. Vase hloupost uz zacina byt unavna.
    ---------------------------------------
    Poradím Vám jednu věc: Dospějte nebo se vzdělávejte.
    ----------------------------------
    Nechte si sve rady pro dementy jako jsou vasi vztekli pratele s seti tridami. Napred sirite lzi Lva, ze jsem starec a ted mi radite uz v mozkove agonii s absenci zdraveho rozumu, abych dospel. Zraly chlap nepredvadi svou dospelost tim, ze si narazi na kotrbu hucku ze sekace, v ktere vypada jak Indiana Jons pri prvnim birmovani a rve na ambasadu chrchlatkem vyfasovanym od Rusaku smyslene osloviny, ktere nikdo neposloucha. A ze na jejich prikaz hodla predvadet sve chlapstvi periodicky. Ja bych mu ten bordel, co po sobe zanechaji dal zaplatit. Proc to ma platit mesto za nejake privandrovalce a ozraly.
    Pokud me chcete neco vysvetlit, tak me vysvetlete, na co sestavuje flakac jako on, ktery vystudoval teologii, seznamy zidu. A proc na nich neni vas sef Stwora. On s tim asi jeste neni hotov, ze. Jen mi netvrdte, ze pripravuje seznam lidi, ktere navrhl na svatoreceni. To by byla o neco mensi pitomost nez krive obvineni americkych diplomatu, kterym riskuje zalobu a vezeni. Ja si vzpominam z nedavne historie na kneze, ktery sestavovat pro nacisty seznamy zidu k treansportum smrti. Toho napred obesili a ted z nej udelali svateho mucednika. Jeho zdechlinu oprasuji na Bratislavskem hrade s bystou Hitlera v jeho hrobce.
    Ja vam dam take jednu uzitecnou radu. Prectete si verse vaseho pritele Kdojekdo, at vidite jak s Bartosem se svym lhani, stvanim a nenavisti jednolu skoncite. Prominte, ze jsem vas zdrzel svou nevzdelanou cestinou od cenzorske cinnosti na Zvedavci. Vim ze vam dava zabrat, abyste likvidovala pravdu vzdelanych lidi, ktera by vam vymyla mozek.
    Hail Hitla, umejte Lefacovi pytla.

 27. Jirka napsal:

  Pekne se nam A.B.Bartos a jeho nacisticko-komunisticka zber odkopala.

 28. Kdojekdo napsal:

  **Ty jsi stary osamoceny zlucak a vyonanovany cyp do ktereho nikdo ani nekopne.***
  ***Nejsem osamocena vstekla komunisticka svine jako ty***
  Tentokrát máš bohužel pravdu Bene Hure (= Miloslave Benešovský, bytem 7423 Zombar Ave., Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze). Žiju sám, je mně moc smutno ale rád bych to změnil. Nechceš se se mnou partnersky zaregistrovat? Staříku rozmilý břichatý, já mám pro tebe takovou slabost, určitě jsem se do tebe zamiloval. Jseš pro mě hodně přestárlý ale nevadí, mám úctu k šedinám. S paní Zdenkou se dáš rozvést, beztoho ji po tolika desetiletích nudíš. Ona ji stejně má už srostlou a ty ho pod plnotučným bříškem vypátráš s obtížemi jen při malé potřebě.
  Se mnou se budeš mít! Hýčkal bych si tě jako v bavlnce: něžně bych hladil tvůj vypasený socialismus, opečovával a zastřihoval prošedivělý knír, masíroval tvá nemocná kolínka, staral bych se ti o chutný dlabanec: prejt, ovárek, gulášek co hrdlo ráčí. Jitrnice by sis už nikdy nemusel vyrábět doma sám. Byl jsi na mě vždycky hodný, takže bych ti je dovážel, roztomilý břicháčku, přímo z nejlepšího mekáče ve Van Nuys, zvlášť pro tebe připravené pod názvem BigBen nebo MekBenesovsky, jak by sis poručil. A po skvělé baště by na tebe pokaždé čekal k vykouření, ehmm jak to říct - kvalitní doutník. Čestný pionýrský...... tak není to nabídka?
  Ty můj bumbrlíčku plnoštíhlej, kdybys věděl jak po tobě toužím, neváháš a bereš od minuty!
  Tak co, kdy půjdeme na radnici?

  • Ben Hur napsal:

   Tak co, kdy půjdeme na radnici?
   -------------------------
   Na radnici nepujdem, nech si vykourit prdel od pana Paji gumovou hadici, nechutna, oplzla a zbabela bukvice.

   • Kdojekdo napsal:

    Bene Hure (= Miloslave Benešovský, bytem 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) posledni špínu jsi vypotil dnes v 7.05 hod. rano, ve Van Nuys mate o 9 hodin mene, tudiz 22.05 hod. vecer, neboli v tamejsi vasi ohavne patlanine 10.05 hod. pyjem (ze by proto, ponevadz to rukou nejde?). Nemel bys uz touto dobou chrnet? Zitra mas vstavat do rachoty a jak budes nevychrapany konstruovat? Neni divu ze v proklete Risi zla za Atlantikem padaji rachejtloplány jako treba ten v unoru 2003 kdyz je konstruuji nevychrapani rádoby-konstrukteri? To budes chrnet ve stoje za rejsovacim prknem? Byt tvym sefem dam ti par facek, poslu te domu vychrapat se a zustal bys mesic bez vejplaty. At si to pak pani choť Zdenka s tebou srovna. Jak k tomu prijde? V posteli ji co nabidnout nemas, pri moceni ti ho musi na pisoáru chudera vyhledavat a pridrzovat a jeste chodit bez vejplaty?
    Na druhou stranu bude dobre..... da se s tebou rozvest a na tu radnici precejen spolu pujdem.
    Святая Россия - моя бесконечная любовь.
    Владимир Владимирович Путин - гениальный президент Российской Федерации - мой идол!

 29. Co na tom zalezi napsal:

  Zil jsem leta v Californii, diky Bohu jiz leta jsem pryc. O Benesovskem s bydlistem ve Van Nuys jsem slysel, pry naprosto vymatlany. Ma pry v sobe nejakou tu cennou zidovskou ( rozumej chazarskou krev), a lituje ze ji neni vice. Nemci takove nazyvali mischlinge.
  Leho Kulisek pry chodi obcas do ceske hospody v Concordu, k Jardovi Sedivemu. Jak jeden Cech mi rikal, pry je to totalni magor, plesaty, pucuje helikoptery na letisti v Concordu. Pry utekl z Ceska, aby nemusel slouzit na vojne. Jak se dostal do Jew Es, prihlasil se do armady, na zacatku 90tych let byl v Iraku, bojovat v zajmu Bushova a Satanovy Synagogy, proti Saddamovi .. V ceske hospode DJ bistro se pry s tim magorem nikdo nebavi. Pry cestoval do Izrahelle, zenaty za tzv. zidovku. Tomu v CCCP se rikalo "pojistka", aby zjudaizovani chazari mohli nicit kretanske Rusko. Napr. Molotov byl zenat za chazarku judaistku (tzv. zidovku) sestru Sama Karpa, byznysmena v Jew Yorku (New York), aby s nim mohla manipulovat v zajmu judaismu, coby spolecenske stragedie.
  Jinak zide nejsou zadny narod, ani rasa, je to Synagoga Satana, tak jak je oznacil Pan Jezis Kristus ve Zjeveni 2:9, a hned za tim (asi aby i tem natvrdlym to doslo, ale ono to jak je videt nepracuje) ve Zjeveni 3:9. To je posledni vyraz v Bibli kdo jsou zide, Satanova Synagoga. A bez ziskani chazaru do svych rad tato babylonska nenavistna sekta, ktera ma s Israelity asi tolik spolecneho co ma Obama s Anglosaxony, by davno zanikla.
  Nakonec, i Lenin mel chazarsky puvod, jeho deda na matcine strane se jmenoval Israel Blank, byl to zjudaizovany chazar ktery tez navstevoval o shabbezu Satanovu Synagogu, a tam naslouchal stengrovani a nenavist politrukum Satana, rabinum.
  Jsem rad ze na stara kolena, v exilu pres 35 let, v zadne Californii neziji, Pura Vida.
  Satanova Synagoga chysta veliky konflikt, o nem se pise v Novem Zakone. Bude to konecne, obrovske utrpeni pro tradicni svet, ale hlavne ze Satan's spawn, koukol, bude zholokaustovan pro vzdy.
  Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. amen.

  • Ben Hur napsal:

   Conatomzalezi alias Kdojekdo - rozmnozujes se Lefaci jako hermafrodit. Jeste nam povez tu o Cervene karkulce opozdeny demente s mozeckem zdemolovanym levnym chlastem. Kdyz uz se ti zjevuje Jezis, tak to je konec. Typuji to na akutni zapal mozkovych blan. Kdyz k tomu pripocteme degeneraci zpusobenou mixem s romskou rasou v ostravsko-karvinskem reviru, tak me to vychazi, ze bys mel pozadat lekare, aby tve utrpeni zkratili.
   ---------------------------------------
   Jsem rad ze na stara kolena, v exilu pres 35 let, v zadne Californii neziji,
   ----------------------------------------------
   To myslis ten polorozpadly hotel Kalifornie v Sedlci? To tam budou muset po tobe vydesinfikovat, kdy jsi tam sral 35 let na hromadu a chrapal na starych hadrech.

   Tady se snad sesel vybrany vyber chovancu z Katerinek a Bohnic. Takhe jsem se uz dlouho nebavil. Zmocnuje se me neblahe tuseni, ze takovym materialem asi Bartos tu bitvu pred ambasadou nevyhraje, ani kdyz si vezme misto tech svych okular potapecske bryle a napari si na palici napoleonsky trirohak.

  • Kdojekdo napsal:

   Ano, potvrzujete co jsem o nich napsal výše a dodáváte podrobnosti.
   Jan Kulíšek alias Leho (bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA, naroz. duben 1962) je skutečně plešatý magor, který nemá nic na lebce ani v ní. Vystavoval svoji plešatou palici pokapanou parafínem na fotce ve fejsbuku, kde zároveň překračuje nějaký příkop. Je poskokem emerycké zločinné soldatesky, kde to v 52 letech dotáhl na „vysokou hodnost“ sergeant first class (seržant první třídy) a už asi patnáctým rokem stále cosi „studuje“ jako us-armádní zločinecký žoldák za erární finance. Jeho manželka Lenka Kulíšková/Kulisek má být „geoložkou“. Jsou bezdětní, pročež není divu, že se fláká po hospodách. A skutečně se účastnil agrese té prokleté Říse zla za Atlantikem proti Iráku jako pucflek na letišti u vrtulníkové jednotky zbaběle vraždící ze vzduchu irácké civilisty.
   Святая Россия - моя бесконечная любовь.
   Владимир Владимирович Путин - гениальный президент Российской Федерации - мой идол!

 30. Kdojekdo napsal:

  PROSBA ADMINOVI TOHOTO WEBU
  Myslím, ze dnešní kaniny vyteklé z požeráku zbabělého neumytého páchnoucího tchoře z Van Nuys Bena Hura (= Miloslava Benešovského, bytem 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) JEDNOZNAČNĚ PŘEKROČILY ČERVENOU LINII. Jeho fekální slovník dokonce vůči dámám přece nelze dále tolerovat. Krysy jako ta zombarská kreatura se mají hubit, na tom není nic nehumánního ani nedemokratického. Je to jenom deratizace, legitimní nutná ochrana před infekcí.
  Jestli mu ani teď admin neucpe nevymáchanou zbabělou tlamu a nezablokuje ho, tak už nevím co si myslet.
  Tenhle web přece není nezvědavá emerycká lehožumpa žoldáka Jana Kulíška alias Leho (bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA, naroz. v dubnu 1962), kde Benešovský platí za kinga. Tady by mu měl být jeho špinavý požerák zalepen.

 31. Jana napsal:

  Pane Kdojekdo, mohl byste nam dat navod k cemu nam maji slouzit jmena, adresy, vyska, vaha a cisla bot osob, ktere jste si vybral za predmet udavani? To co tady vyvadite prekracuje uz davno hranici nepricetnosti. Ja jsem pocitala, kolikrat jste osoby, ktere tu nikdo nezna udal. U cisla sedmnact jsem to vzdala. Fain. Jejich jmena zname. Mate dost odvahy a slusnosti, aby jste se nam predstavil i vy, kdyz se nestydite za sve udavacstvi a neustale se dozadujete za sve nemoralni chovani podpory administratora?

  • Kdojekdo napsal:

   Jana, odkud ses vyloupla? Možná sis spletla písmeno a jseš Dana, Miloslavova obdivovatelka ze Severní Karolíny. Admin si to může podle IP prověřit. O Daně mám pár informací, ale ať už Dana jsi nebo nejsi, raději zalez do bezpečí mezi nezvědavé, ano?
   ***mohl byste nam dat navod k cemu nam maji slouzit jmena, adresy***
   Mají sloužit k odhalování krys. Jsou tvorové, kteří se navenek zdánlivě podobají lidem, uvnitř jsou ale krysami a je třeba aby se slušní lidé měli před nimi na pozoru.
   ***U cisla sedmnact jsem to vzdala.***
   To bylo určitě tím, ze umíš počítat jen do sedmnácti.
   ***Mate dost odvahy a slusnosti, aby jste se nam predstavil i vy***
   Samozřejmě. Jsem český vlastenec, který není spokojen s protektorátním stavem v Česku a s protektorátní vládou sloužící prokleté Řísi zla za Atlantikem a jejím imperiálním světovládným choutkám proti zájmům českého národa. Také jsem ABSOLUTNÍM PŘÍTELEM RUSKA, nádherné, bohaté země budoucnosti, ostrovem svobody, jakých dnes mnoho na globu není. V Evropě už jen ještě Bělorusko a Kazachstán. Obdivuju prezidenta Vladimíra Vladimíroviče, geniálního státníka, který nemá sobě rovného.
   Святая Россия - моя бесконечная любовь.
   Владимир Владимирович Путин - гениальный президент Российской Федерации - мой идол!

 32. Conatomzalezi napsal:

  Mila Benesovsky z Van Nuys o sobe tvrdi ze je "konstrukter". Nic nemam proti dobrym remeslnikum, ale ti pristipkari co jezdi v pickupech, zatloukaji sem a tam nejake hrebiky, a maluji pokoje, urcite zadnymi "konstruktery" nejsou.
  Pred nekolika lety na Internetu byly k vizi fotografie Mily Benesovskeho aka Bena Hura, jak ve Van Nuys zabili prase, a Mila se pak pry podelil o krvava jelita a jitrnice se svym rabinem a kongregaci Satanovy Synagogy Temple B'nai Haim v Sherman Oaks. Rabin i cela Satanova Synagoga Milovy veprova jelitka a jitrnicky privitali, velmi si kolektivne pochutnali, protoze to bylo vsechno zadarmo.
  Nekdy te dobe jsem na Internetu nasel adresu na Leha Kuliska, a tak jsem ji vystavil, uz nevim ci na Zvedavci, ci Nezvedavci. A Kulisek jecel jako kdyz o shabbezu rabin zjistil ze omylem snedl veprovy rizek. Ze to je narusovani svobodni svobody, a velmi rychle svoji adresu z Internetu odstranil, ale jak vidim, p. Kdojekdo ji ma, a tak ji laskyplne zde pripomina. Ostatne jmeno Kulisek je dost mezi Cechy nezvykle, ale aby chazarsky zid Kulisher, Kuliskuv predek, ktery priemigroval do Cech z Halice si zmenil prijmeni z Kulishera na Kuliska, je daleko lehci nez si menit prijmeni z Wassermanna na Vodicku.
  http://jewishencyclopedia.com/articles/9546-kulisher-reuben-moiseiyevich

  Leho Kulisek, ackoliv byl v Cesku uvedomelym clenem SSM (Socialisticky Svaz Mladeze), a na zaklade toho byl prijat na strojnickou fakultu, ve druhem rocniku mu ani to SSM clenstvi nepomohlo, a byl vyhozen protoze nebyl schopen slozit zkousky z matematiky a pruznosti pevnosti .. To byl duvod proc Kulisek se citil ze ho strana zradila, a tak vyemigroval do USA, kde kratce po svem prichodu naborcim do US Army predal svuj SSM prukaz, a na zaklade toho ze uz byl v CSSR proveren, tak byl prijat do US Army.
  Jeden muj cs. kamarad, se kterym jsem kdysi hraval fotbal v S. Franciscu, a navstevuje DJ Bistro Jardy Sediveho v Concordu, kdyz jsem se ho ptal jestli zna Kulishera-Kuliska, tak mi rekl, "to myslis takovyho vysokyho, plesatyho? Jo, takovej k Sedivymu casto chodi. Ale ty vole, to je uplnej magor, v hospode se s nim nikdo ani nebavi. Von prej utek' z Ceska aby tam nemusel na 2 roky na vojnu, a pak se ti v Americe ten pablb hned prihlasil do americky armady". To ze Kulisek predal naborarum do US Army svuj SSM prukaz, a ti ho za to vzali neb uz byl od komousu proverenej, kamarad ani nevedel ..

 33. Ben Hur napsal:

  Dekuji administratorovi stranek, ze nesmazal prispevky pana Kdekdo. Myslim ze by bylo skoda, aby zde nebyl dukaz, kam az muze vztekleho ortodoxniho levicaka jako je on dovest fanatismus, nenavist a zavist, lez a kretenismus a primitivita. Mohlo by byt omluvou, ze je to stary opusteny clovek, ktery ma asi casto hlad, kdyz blouzni o jitrnicich a jelitech, i to, ze jak je patrno je mentalne postizeny a nesvepravny, ale o to spis nemohu omluvit starou zenu pani Paju, ktera zneuziva nemocneho starce, ktery se dostal asi ne uplne svou vinou do slozite zivotni situace, k lzive propagande. Nepobrala sice moc rozumu, ale tak hloupa, aby nevedela, ze pan Kdekdo je dementni debilek, nemuze byt. Pro me to bylo poznani, ze nikoliv americka ambasada organizuje nas pretestujici, k demonstracim aniz bychom o tom vedeli, ale naopak, ze Ruska ambasada organizuje provokace prostrednictvim pana Bartose a jeho poskoku pred US ambasadou. Jsou dukazy, ze pravidelne na Ruskou ambasadu dochazi a urcite odtud neodchazi s prazdnou. Clovek, ktery jeste pro nasi republiku nic neudelal, nidky nepracoval a ktery se snazi rozbit nase dobre vztahy se staty, ktere jsou pro nasi ekonomii, obchod a turistiku klicove, je nezodpovedny usmrkanek, ktery nema v politice co delat, nebot jen slepec nemuze nevidet, ze se snazi podrazactvim zajistit penezni hotovost korupci. CR s USA mezi sebou zadne neshody nema a nikdy nemelo a jak je patrno z nulove ucasti verejnosti na akcich ruskeho velvyslanectvi rizenych Bartosem nema je ani ceska verejnost. Rusove neshody maji nejen s USA, ale ted uz s celym kulturnim svetem. Oni maji eminentni zajem na tom, rozdmychavat protiamerickou propagandu a zast. Ten kdo kolaboruje s ruskym narodem, ktery zdevastoval nasi kulturu, ekonomii a svobodu na 45 let a nicil zivoty dvema generacim statu, ktere po valce okupovali a nestydate vyzirali je sam kolaborant. Meli bychom pozadat ceskou vladu, aby si pozvala ruskeho velvyslance a predala mu varovani, aby se nevmesovali do politiky suvereniho statu. Pokud budou pokracovat, meli by byt pracovnici ruskeho velvyslanectvi i s panem velvyslancem zakonne vyhosteni.
  Jeste jednou dekuji administrci stranek, ze i pres to, ze stojim na opacnem brehu, se nsnizila k tomu poslednimu. Vyhovet diktatu a skuhrani nemoralniho polocloveka, ktery postrada nejmensi minimum moralky, slusnosti a etiky diskusnich for. Byl odevsad vyloucen, dokonce i ze Zvedavce, a to je hlavni duvod proc se zde drzi jako stenice, presto, ze krome tymove spolupracovnice se s nim zde nikdo nebavi. Pouze osoby ktere naklonoval. Samomluva a rozdvojeni osobnosti je ovsem charakteristickym jevem ktery provazi schyzofrenii.

  • Kdojekdo napsal:

   Bene Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze), klálíčku můj oplácanej, dávej na sebe pozor uličníku malej aby ti pši datlováníčku tvých hovínečkových pšíspěvečků neplaskla žilečka abych nakonec místo s tebou na radničku nemusel jít na tvůj funusíček. Bloučku můj malinkatej otyloučkej... .ťuťuňuňu.... staříčku malej... pac a pusinečku na tvůj sádelnaťoučkej pupíček a na obě kulaťoučké hýždičky holoubečku.... ťuťuťuňuňuňu.
   Ent nau gou tu bet gudnajt ent slíp swítly, vil jú?
   Святая Россия - моя бесконечная любовь.
   Владимир Владимирович Путин - гениальный президент Российской Федерации - мой идол!

 34. Co na tom zalezi napsal:

  A koukej me se, Mila Benesovsky jeste zde dekuje administratorovi za to, ze nesmazal muj predchozi prispevek o zabijecce prasete, a jelitkach, jitrnickach, se kterymi se na fotkach ktere dal na Internet chlubil. Akorat u zmagorovatel, a plete si p. Kdojekdo s Conatomzalezi. A jako uvedomely clovek chvali pratelstvi ceskeho a americkeho lidu, jeste opomel vyvolavat lasku nejvetsimu priteli pracujicih ceskych gojimu, jako kdy meli, Nadlidem, bohum, z Irahelle. Na to nikdy se nesmi zapominat, prikladem je Herr Schlafenberg, ktery nadliboval milionu izrahellskym chazarum 1 milion novych bytu s pohledem z vysky, na prazske gojimy. Kdybych ty fotky ze zabijecky nekde nalezl, s opuchlym, pupkatym Milou Benesovskym, aka hrdinny ustni silak Ben Hur, tak je zde s laskou prilozim. Protoze Mila uz zapomina, neb s pannou Danou pres US Medicare pobiraji Viagru, a ta ke vsi smule, zpusobuje zapometlivost, az i Alzheimra.

  • Kdojekdo napsal:

   Pane Conatomzalezi bravo, opět nové informace! O židovském předkovi Kulisherovi žoldáka Jana Kulíška (bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA, naroz. duben 1962) jsem nevěděl ale mnohé tomu nasvědčuje. Jeho komunistický father sloužil oficírem v ČSLA a synátor, režimu oddaný rozmazlený fracek hloupý Jeníček (dnes už sergeant first class Johnny) se těšil velké protekci. Byl přijat na ČVUT, odkud byl kvůli neschopnosti a lenosti brzo odejit, ale to bych jen opakoval co už jste mnohem podrobněji popsal vy.
   Miloslav Benešovský (bytem 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) aka Ben Hur v petici “pro radar”, kterou tenkrát na rozkaz emerycké ambasády organizoval emerycký poskok Klvaňa nebo jiná emerycká tasemnice, uvedl v kolonce pro zaměstnání “konstruktér”. Mně se už tehdy nechtělo tomu věřit, vždyť co by ten trapný nemoha mohl při jeho IQ zkonstruovat? Maximálně tříkolku se 2 koly nebo koloběžku se třemi. Při jeho prolhanosti a podlosti samozřejmě výrony jeho postižené hypofýzy vůbec nic neznamenají. Vzápětí pak přidal podpis petice i Kulíšek/Kulisher.
   Moc vás prosím pane Conatomzalezi, pokuste se ty fotky Míly Benešovského nalézt, byla by to podívaná! Pamatuju si jeho fotku z fejsbuku, kde si na lodičce hrál na kormidelníka, vystavoval na odiv svůj přerostlý pupek a širokolící odulý ksicht se stalinským knírem, přičemž ta fotka musela být snad 20 let stará. Bohužel jsem si ji nezálohoval a k dispozici ji nemám. Dnes už mu pod vypaseným pupkem v důsledku jeho obžerství a stáří selhávají kolínka, už ho nechtějí nosit. O rakouském degenerátu Šajsenberkovi a panně Daně ze Severní Karolíny třeba jindy. Ovšem Dana má k panně daleko, neb se v začátcích své emigrace živila jako prostitutka. Její příběh třeba někdy napíšu. Admin si může ověřit podle IP jestli se Dana ze Sev. Karolíny přišla sem vydávat za Janu, my bohužel ne, mám jen takové tušení.

 35. Co na tom zalezi napsal:

  13 let navrat do historie .. Mila Benesevsky , tez znamy coby Tatka, pozdeji kdyz se mu zvetsilo pandero tak se stal Ben Hur, na Zvedavci vyhrozuje udavanim Vladimira Stwory. Mno, behem zidobolsevickeho rezimu v CSSR se nas Tatka, Ben Hur, Mila Benesovsky co pozdeji rozdaval v Satanove Synagoze v Sherman Oaks, Calif. veprova jelitka a jitrnice, naucil dobrym vecem.
  Pochvalen bud Pan Jezis Kristus

  17.11.2001 4:14
  Vzkaz pro komunisticke prase

  Mila Benesovsky Tatka111 (zavináč) aol (tečka) com 198.?.?.?
  Stvura jste ubohy clovek,nevzdelany idiot a zruda a jako takovy skoncite ,opusteny sam a komunisticka strana ktera vas nyni suportuje vam nezaplati ani ten mizernej pohreb.Posilam infirmace o cinnosti vaseho serveru na americkem kontinente na Kanadskou a Americkou Embassy se zadosti ozastaveni vaseho serveru, ktery je naprosto a zjevne komunistickou propagandou pro ceske uprchliky , zaroven v budoucnu pisi clanek o vas a vasi komunisticke cinnosti do vsech emigrantskych listu publikovanych na uzemi Kanady a USA. Nepreji vam nic dobreho, protoze to vas v budoucnu za vasi zbabelou cinnost neceka . Mila
  550

 36. Tajemník napsal:

  Vážné varování !!!!!!
  TENTO PŘÍSPĚVEK SMÍ ČÍST POUZE SERGEANT FIRST CLASS HONZA KULÍŠEK !
  VŠEM OSTATNÍM SE ČETBA PŘÍSNĚ ZAKAZUJE!!!

  Milý Honzíku Leho, přemilý Jene Kulíšku!
  Než se rozloučíme na delší dobu, asi už natrvalo , rád bych ti promluvil do duše. Důvodem kromě tvého zbabělého blokování, jelikož na víc nemáš je, že tajemníka čekají brzké povinnosti v Simferopolu/Krym !!! Po přečtení článek smaž, je určen výhradně tobě a neměli by ho číst nepovolaní. Oba se známe naprosto stejně dobře. Já o tobě vím hodně , ty o mně takřka nic , v průměru se tudíž známe nachlup stejně, pročež budu psát upřímně a otevřeně, což doufám oceníš. Určitě si nepřeješ plané pochlebování, kterého máš od zdejších taky-přátel už plné trenky.

  Honziku, jsem rád, že si uvědomuješ, jaký jsi absolutní ztroskotanec a všestranný loser ve všech aspektech osobního, rodinného i „profesionálního“ života. Dávám uvozovky, neboť žoldáctví v nejagresívnější barbarské soldatesce na globu ani ty sám právem nenazýváš „profesí“. Poznal jsi, že jsi nýmand, ač jsi měl jako protežovaný synátor komunistického armádního oficíra v ČSSR těžkou protekci a nejlepší kádrové předpoklady vývoje. Přesto, ač vřele přijat, nebyl jsi schopen držet krok a byl jsi pro neschopnost odejit z ČVUT už ve 2.semestru. Na úředně povoleném výjezdu jsi pak zradil své komunistické dobrodince a plánoval zůstat v Germánsku. Ani to se ti nepovedlo až jsi nakonec, tlačen nouzí, zakotvil žoldnéřským poskokem v Jůsej army, kam přijmou ten nejhorší lidský odpad, poněvadž ses k ničemu jinému nehodil. Slováci mají krásné slovo naničhodník, česky budižkničemu. Bydlíš v kasárenském kravíně emerických hrdlořezů, jak ukazuje street view Concordu a trápíš se mindráky stejně jako ta zdejší hrstka emigrantů, jednoduchých chudáků , kteří ti falešně podkuřují. Je jich asi pět, nikdo se za celá léta nepřidal. Už tě opustili i tak věrní jako felčar dr.Brouzdánek, Tomáš Marný-Kwak, stále řídčeji se objevuje vyučený telefonista, nyní praktikující cestář a intelektuální mrzák - čímž plně zapadá do vaší hrstky - Mikin ze srubu poblíž Dawsonu na Aljašce. Kdo ještě drží basu? Někdejší pilná šlapka frankfurtských chodníků stařenka Dana, „konstruktér“-přizdisráč taťka Míla aka Ben Hůr, taky už pokročilého věku, občas zapostuje link válečný admirál ve výslužbě Crack´n´tits, kvikne jakýsi nešťastný napůl dementní Pražák a semtam zablábolí bankovský echspert Etouš67a. Tim výčet fakticky končí.
  Určitě jsi měl, stejně jako těch pár hořeních zoufalců , lepé představy o životním cíli, až jste nakonec skončili na hromadě chlévské mrvy. Žijete v Říši zla ve svém okolí bez respektu, každému lhostejní, nedosáhli jste vůbec ničeho. Kdybyste dokázali nashromáždit pár penízů, abyste se např. dostali na návštěvu Česka, odkud jste se vykýblovali, museli byste se pohybovat inkognito a setsakramentsky zapírat co jste zač, aby vám za nejbližším rohem někdo nerozmlátil hubu, nebo v horším případě nezakroutil krk. (to be continued)
  VĚČNÁ SLÁVA SVATÉMU RUSKU, NÁDHERNÉ ZEMI BUDOUCNOSTI -
  „I AM A CRIMEAN!“

  • Tajemník napsal:

   POKRAČOVÁNÍ PRO JENÍKA KULÍŠKŮ:
   (pokračování...) Tvůj web Honzo, který jsi dopatlal po několikaleté tvrdé rachotě se stal - neúmyslně - zrcadlem tvého já: dokonalým obrazem živoření, neumětelské neschopnosti, věrně obrážející celý tvůj zbytečný život jalového výhonku lidstva – totální loser, nýmand, dvojitá nula, lame duck, ztělesněná ubohost a to vše už v 52. roce života! Musí být dvojnásobné utrpení pro někoho, komu zbylo pár závitů , aby si „na jedné ruce“ uvědomoval v jaké šedivé mizérii se nachází, a zároveň „na druhé ruce“ ví, že nemá na to se z ní ještě někdy vymanit.
   Jeníku, jsem dobrosrdečný, laskavý člověk. Moje vývody zní možná trochu tvrdě , ovšem pravdivě a ujišťuji, že mám na mysli jen tvé dobro. Mám s tebou soucit, podám ti pomocnou ruku:

   Honzo, napadlo tě někdy, že by sis mohl hodit pentli?

   Ulevilo by se tvému okolí, ale nejvíc by se ulehčilo tobě samotnému. Řekni sám: proč se trápit mindráky, neúspěchy, na každém kroku si denodenně uvědomovat celoživotní srab a zbytečnost bytí, z nichž do smrti nevybředneš?

   Radím ti Honzíku dobře, hoď si pentli, zkrať to svoje trápení!

   Jestli na pentli nemáš, vypiš na Nezvědavci sbírku na poslední sbohem, rád ti na ni přispěji a budu držet palce aby ti odchod vyšel na první pokus. S příspěvkem můžeš nepochybně počítat nejen ode mě. Ve svém vlastním zájmu akt příliš neodkládej. Jako kamarád ti srdečně přeji brzké, šťastné a úspěšné pořízení!
   Před odchodem nemusíš dělat životní bilanci, vždyť není co bilancovat, viď? S dědictvím si taky moc hlavu nelámej: žoldnéřský ruksak, patrontašku a kvér odkážeš své staré paní Lence a ona si už po tvém skonu v tom vašem concordském kravíně udělá geologický průzkum a najde si jiného vola. Výběr tam má pestrý.
   Pokud svůj exitus závazně oznámíš dopředu, zapálím za tebe později příležitostně někde svíčku.
   tvůj (jediný opravdový) přítel tajemník
   VĚČNÁ SLÁVA SVATÉMU RUSKU, NÁDHERNÉ ZEMI BUDOUCNOSTI - „I AM A CRIMEAN!“

   • Tajemník napsal:

    DODATEK PRO LEHA, prvotřídního seržanta
    Honzo, před časem jsi zde vyjádřil ochotu pro někoho pracovat, že prý ale pod 75 doláčů na hodinu nepůjdeš.
    Mám takové tušení, že i v Říši zla za peníze požadují nějakou protihodnotu. Můžeš laskavě prozradit, jakou protihodnotu v kterém oboru bys byl schopen poskytnout?
    Za tajtrlíkování po cvičáku a hýkání Yesséé, yeséé... by bylo 75 doláčů za hodinu poněkud přemrštěných, nemyslíš? Kdo už ti za něco takového bude platit?
    Co umíš ještě jiného, pochlub se! Třeba někdo na inzerát zabere.
    Například já - měřeno podle Nezvědavce, který jsi po několikaleté tvrdé dřině upatlal , a o jehož kvalitě se zde může každý pár kliknutími přesvědčit, – bych byl ochoten ti platit nanejvýš „a nickel“. Ne ovšem na hodinu, nýbrž na den, a obávám se, že bych tě ještě značně přeplácel.
    Nicméně házelo by ti to přes doláč za měsíc a napřesrok už bys mohl pozvat svou starou paní Lenku na nějaký levnější „hembége“ k strejdovi Mekdonaldovi.
    Tak co Jendo – bereš mou lákavou nabídku?
    VĚČNÁ SLÁVA SVATÉMU RUSKU, NÁDHERNÉ ZEMI BUDOUCNOSTI - „I AM A CRIMEAN!“

 37. Kdojekdo napsal:

  No a co ma jako bejt taťko111 Ben Hure (= Miloslave Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze)? Na ty prispevky na Nezvedavci si vzpominam. Zoldak Jan Kulíšek je pouze odstranil, ac byl panem Tajemníkem vyzván je smazat. Ale vlastne je fajn, ze je ze sveho “archívu” vyhrabal. Tady si je muze precist vice ctenaru. Zahledl jsem tam kratce i dalsi smazane prispevky, tak jen sem s nimi! Zdaly se mne kvalitni a byla by skoda aby bez uzitku nekde u zoldaka hnily, no ne?
  Jsou jen dukazem, ze jsi se svym velitelem, seržantem emerycke barbarske soldatesky, v uzkem styku. Vsak z Van Nuys do Concordu neni az tak daleko, nejakych 570 km, co to je, ze ano, UBOHÝ UDAVAČI, BONZÁKU.
  Vypada to, ze mame s panem Tajemníkem nektere spolecne geny. Kazde jeho slovo bych podepsal, skutecne - jako bych to psal sam! Proto se nezneklidnuj, vse je v poradku.
  Otazka je, kdy si zoldak Jan Kulíšek (bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA, naroz. duben 1962) vezme radu k srdci a pentli si hodí. Uz aby to bylo a ty bys ho mel hned nasledovat. Chapu, ze je tezko nalezt na svete strom a provaz, ktery by tvoji nadmernou hmotnost udrzel. Jsou ale jine zpusoby: cpi se mohutneji zradlem a da-li panbuh, provali se ti streva a cejcha praskne. Aspon si pred smrti uzijes za svuj bidny zivot vlastizradce. Vysledek bude stejny jako u Kulíška s provazem. O to prece jde, svet bude o kousicek cistsí!
  Святая Россия - моя бесконечная любовь.
  Владимир Владимирович Путин - гениальный президент Российской Федерации - мой идол!

 38. Co na tom zalezi napsal:

  Takze nas Tatka111, Mila Benesovsky, pozdeji pupkaty Ben Hur se Stalinskym knirem bydli na 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA?
  To je az neuveritelne: Na zacatku 80-tych let jsem hral v Los Angeles poloprofesionalni fotbalovou ligu (ne ty rednecko-negrovske sracky s tou siskou a kosmonautskyma prilbama, ale normalni fotbal) za Al Italia, a v tydnu vecer jsem trenovali na Van Nuys High School, na Victoria Blvd., Van Nuys, asi 5 minut od naseho Mily Benesovskeho. Skoda ze jsem o Milovi Benu Hurovi nevedel, a nevedel ze dela jelitka a jitrnicky. V takovem pripade namisto italske pizerie bych se po treninku u Mily zastavil na kus kosher reci (pokud by me nevyhnal samozrejme) a na stejne kosher veprove jitrnicky a jelitka.
  Tez vzpominam, ze Mila se jednou ve svych proslovech, napadani a chvastani (bud Zvedavec, ci Nezvedavec) priznal, ze je "zidovskeho puvodu". Ono v Cechach bylo a stale je mnozstvi tech, jejichz predci, ztalmudizovani chazari, z priemigrovali z Halice, ze zeme svrabu a nestovic (kde se tasemnice mezi roupy a strevnimi cervy nemuzou uzivit) do zeme "medu a mleka", do Ceska, mezi tahave a prihloupe ceske gojimy .. A z techto halickych zidovskych chazaru se pak stavali Pribramsti, Podebradsti, Chrudimisti, a take -- Benesovsti .. Krasna ceska jmena, ale obrizka v trenkach ..
  Jeden znamy, ktery zije v L.A. pres 30 let mi pred lety sdelil, ze Mila Benesovsky, se Stalinskym knirem a obrizkou v trenyrkach, je pribuzny podvodnika Kubicka (mival obchod na motorky Jawa na Hermosa Beach), ktery po Velkem Sametovem Podvodu v 1989 byl zapleten ve velkych podvodech v Ceskem gojimove ..
  Pochvalen bud Pan Jezis Kristus

  • Kdojekdo napsal:

   @Co na tom zalezi
   Bydlí tam a stalinský knir má, pokud si ho v mezidobí neoholil. Každopádně ho měl na fejsbukové fotce, kde si hrál na kormidelníka. Myslím ale, že se do Van Nuys přikýbloval až tak na přelomu 80.-90. let, přesně nevím.
   Máte zajímavé zprávy, pane Co na tom zalezi.
   Taťka Ben Hur (= Miloslav Benešovský, 7423 Zombar Ave.,Van Nuys 91405, CA, nar.13.7.1951 v Praze) si jitrnice doma sám vyrábí. Na Nezvědavci se tím chlubil a hrdě odkazoval na fotku řady jitrnic vyrovnaných u něj doma na kuchyňské umakartové lince. Sám si je prý nacpal. Hned vedle byl veliký talíř se skromným Mílovým nedělním předkrmem: dvě velká jelita s kupou vařených brambor a hromadou bílého zeli. Pochybuju, že by se s Vámi při návštěvě podělil. Všechno radši sežere sám jako mlynář Baloun ve Švejkovi.
   Mílovo hobby je dle vlastních slov filatelie. Možná naservíruje ohlodaný nemaštěný brambor tomu, kdo mu přinese poštovní známky do jeho sbírky. Tedy - když má zrovna po výplatě. Před výplatou nalévá hostům jen sodovku, nanejvýš rozpouští ve vodě šumák. :-)
   Святая Россия - моя бесконечная любовь.

   • Co na tom zalezi napsal:

    Ha-ha-ha! Pane Kdojekdo. Tak jste ty fotky s Milou Benesovskym, a jeho jitrnicema a jelitkama nasel! Skoda ze nemame fotky kdyz se o ty veprove dobroty delil se svym rabinem a kongregaci Satanovy Synagogy Temple B'nai Haim v Sherman Oaks. A ti to samozrejme brali, a kolektivne si pochutnali, protoze to bylo zadarmo ..
    Bylo plno talmud zboznujicich chazaru, kteri za "lepsim", do zeme "medu a mleka", mezi tahave gojimy, priemigrovali z vychodu Halice, ci Pale Settlment (kde tasemnice se mezi roupy a strevnimi cervi, tj. sama mezi sebou, nemohly uzivit, a ze sebe delat $$$ nemohli). Nekteri se jmenovali Lederer, a stali se Kozenymi. Jini byli Eisenstok, a stali se Zeleznymi. Ale byli jini jako Kulisher, ti se stali Kuliskovymi. A nas geroj Ben Hur se stalinovskym knirem, ten ziskal krasne cesky znejici jmeno - Mila Benesovsky.
    Doporucuji knihu (v cestine, dostupna v Cesku) of Jindry Vizelove, "Posledni Chazari z podkarpatske Rusi". Pi. Viezelova se provdala za jednoho z nich, Jitcka Rosenbauma. Nas Jicek, z Halice, nejdrive slouzil v pod hakovym krizem v nacisticke armade Madarska, a po zajeti "tovrysci" Rude Armady nas Jitcek okamzite prestoupil pod Rudou Hvezdu, Srp a kladivo, a na prestupu se svymi rudymi jatci Jitcek domluvil ve sve matertine, v jidish .. A tak, Jicek, a rudi soudruzi meli v kapsach stejne registracni prukazy: Obrizku v trenyrkach, a svorne zpivali Internacionalu, a vyvolavali slavu Sovetskemu Svazu, a hrdinne komunisticke strane CCCP .. Zajimalo by me, jestli nas Mila Benesovsky a Honzik Kulisher cetli tuto knizku o svem "kmenovem" druhu, Jitckovi, a jak Jitcek to "umel": Nejdrive pod hakenkreuzem, a pak ze dne na den, pod rudou hvezdou a srpem a kladivem .. Inu, kdo umi, umi. A kdo neumi, tak at cumi. Neni to tak Milo a Honziku?
    Shalom

 39. Co na tom zalezi napsal:

  Z historie, pred 5 lety. Satanova Synagoga. Judel, Jehuda, i o Nezvedavci, a Milovi Benesovskem je zde rec.
  http://666info.wordpress.com/2009/01/31/zmeny-na-strankach-666info/
  Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Amen.

  • Kdojekdo napsal:

   Víte pane Conatomzalezi, židi dělají problémy ve světě od doby, kdy byli pro svoji bezbožnost a aroganci vůči spoluobčanům vykázáni z Egypta.
   Vezměte si, kdo vynalezl komunismus? Karl Marx, žid jako poleno. Kdo exportoval komunismus do Ruska aby je rozložil zevnitř? Němci, kteří tam exportovali Lenina (= Němec po matce Blankové, částečné židovce, Čuvaš po otci Uljanovovi). Kdo byl lidový komisař a ideolog komunismu Trockij/Bronštejn a další významní bolševici Kameněv/Rosenfeld, Zinovjěv/Apfelbaum, zakladatel krvavé Čeky (předchůdce Gestapa) Dzeržinskij? Mezi bolševiky byly samozřejmě i jiné národnosti: Lunačarskij, Ovsejenko, Dybenko - Ukrajinci; Stalin, Ordžonikidze, Berija, Ševardnadze - Gruzínci; Leonid Brežněv - Ukrajinec, Chruščov - poloukrajinec atd. A z kterého kouta pocházejí dnes na Ukrajině Porošenko, Kolomojskij, Jaceňuk je známo dnes všem.
   Žid Jankel Chaimovič Jurovskij (píšu o tom výše) vyvraždil na rozkaz žida Sverdlova a „trochužida“ Lenina v noci na 17.7.1918 v Jekatěrinburku, kde byli od 30.dubna vězněni, ruskou carskou rodinu: zastřelil cara Mikuláše II. (50 let) a jeho komando bestiálně zavraždilo jeho ženu carevnu Alexandru Fjodorovnu (46) a všech jejich 5 dětí: velkokněžny Olgu (22), Taťjanu (21), Marii (19), Anastasii (17) a careviče Alexeje (13) spolu s 11 lidmi jejich nejbližšího rodinného služebnictva.
   To jsou fakta, která nikdo nevyvrátí.
   Teď nuti celý svět aby se klaněl před nedotknutelným „Svatým Holokoustem“ a nadiktovanými 6 miliony jejich údajných obětí ve 2.světové. Namítněte že jich bylo jen 4 miliony nebo jen 5.999.999 a hrozí vám vězení. Všechna svinstva, co v historii oni a jejich poskoci po světě napáchali házejí dnes na Rusy a Rusko. Víte, slušnému člověku používajícímu vlastní mozek se dělá špatně ze západní pseudomorálky. Váš odkaz tento smutný obraz dokresluje.
   Výraz „spravedlivý gojim“ používají pro Jana Kulíška/Kulishera (bytem 3755 Northwood Dr., Concord, 94520, CA, naroz. duben 1962), protože má doma židovku i když se místo dodržování šábesu fláká po knajpách? Tak proto on má v záhlaví jeho plátku “Proud friend of Israel”!
   Святая Россия - моя бесконечная любовь!
   Владимир Владимирович Путин - гениальный президент Российской Федерации - мой идол!

   • Co na tom zalezi napsal:

    Ty ktere jste vyjmenoval, byli chazari. Tj. zjudaizovani chazari na babylonsky talmudismus. S dovolenim Vas poopravim, a zde je zakladni miskoncepce, kterou moderni zide (spravne judaiste) manipuluji gojimy: zadni Zide/zide v Egypte nebyli; to bylo 12 kmenu Israele. Tem pri navratu do zeme kanejske ze 400 leteho otroctvi v Egypte, nebylo povoleno Edomity, ci Idumejci, prejit pres zem Edom, odtud to zazracne "rozstoupeni" more pod vedenim Mojzise (Levita, z kmene Levi, zadny Zid/zid). Jeli to pravda ci ne, mno, tak je psano ve Starem Zakone .. Edomite byli rasou Cananite (typicti se zahnutymi nosy), a Israelite byli nabadani BOHEM Cananity exterminovat. Ze to neudelali, doplatili .. Edomite byli dobyti vladarem Judei Yochananem Hyrcanusem, cca v 135 BC, nasilim obrezani, Edom anexovan k Judei. Neznamejsim Edomitou byl Antipater, a jeho syn Herod a jeho dynastie judeanskych ( "zidovskych") kralu. S touto NE-israelitickou sebrankou, s Farizeji, vedl boj Jezis Kristus, a dal jim jasne najevo ze ti maji puvod ze Satana, ne z 12 kmenu Israele. Za to tyto zrudy Krista zabili, ale on na ne vyzral, vstal z mrtvych. Po zboreni Jerusalemu Rimany, 70 a 135 AD, tato chatra odtahla zpet do Babylonu (mnozi byli tez babylonskeho puvodu, Babylon byl znamy perverzemi, obcovani se zviraty, etc.), a tam se venovala, ve svych babylonskych akademiich sepsani ustne predavaneho podvrhu, tzv. Tradic Starsich (tak vehemntne napadany Kristem) v hnus vsech hnusu a nenavisti, Talmud ..
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/Talmudic_Academies_in_Babylonia
    Jelikoz turkomongolska luza chazari byli podobne perverzni, tez zamereni na loupeni, podvody, lichvu, kdyz babylonsti rabini predstavili Talmud chazarskemu krali kolem 740 AD, to bylo neco co on, a jeho rise hledala!
    Dnesni zide nemaji nic spolecneho s 12 kmeny Israele, naopak, jsou nepriteli. Je vice nez jen pravdepodobne, ze skutecnymy potomky 12 kmenu Israele (zadnych Zidu/zidu), jsou tzv. "Bili lide", evrokrestanskeho puvodu.
    Plan Satana je omamit svet, a znicit plan Boha. Bohuzel, to se mu dnes dari, je to i predpovezeno v Novem Zakone. Az do urcite doby ... O te se pise ve Zjeveni Sv. Jana, a v knize Matouse, 13. Kapitola. To bude ten pravy, skutecny, A FINALNI HOLOKAUST, spaleni a zniceni Satanova podvrhu. Tech, "kteri tvrdi ze jsou Judahity ("Zidy"), ale nejsou, lzou, a jsou Satanovou Synagogou". To rekl na posledni vyskyt terminu "Zide" ve Zjeveni 2:9, a 3:9, sam Pan Jezis Kristus. To je posledni rovnice vztahu Zide vs. Satanova Synagoga v Novem Zakone. Otazka je, kdo o sobe dnes rika ze "jsou Zide"? Pouze ti, kteri tvrdi ze jimi jsou ... "Ale nejdou, lzou, a jsou Satanova Synagoga"
    Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, az na veky veku, amen.

    • Kdojekdo napsal:

     @Co na tom zalezi
     Tak jsou to chazaři. Vy tu problematiku zřejmě znáte mnohem lépe než já. Uvedl jsem pojem „žid“ protože je srozumitelný a obecně užívaný pro jedince této kategorie, aby každý věděl o koho jde a nezaměňoval je s Rusy, prostě s ruskou národností. Zdravím Vás!
     Святая Россия - моя бесконечная любовь.
     Владимир Владимирович Путин - гениальный президент Российской Федерации - мой идол!

 40. Co na tom zalezi napsal:

  Velmi dobre. Vam to dava smysl, vetsine zpitym nezidum, gojimum, neustalymi lzemi Satanovy Synagogy, to smysl nedava ..
  Ti, kteri prijali v "prvnim kole" (tim myslim ne nasilnym donucivani, jako to delala spanelska invizice, a roubiri z Anglie) misi Jezise Krista, tj. krestanstvi, museli byt potomky 12 kmenu Israele. V jedne dobe, cela Evropa, byla unifikovana pod jedinym Fuhrerem, Panem Jezisem Kristem. Vcetne hrdeho, pozehnaneho, kulturniho a uspesneho ruskeho naroda. Ale jak rikala ma babicka, "cert nikdy nespi". Ten cert je Satanova Synagoga, tj. moderni zide, kter "nejsou z kmene Judah, ale lzou, a jsou Satanova Synagoga". Chrabri Rusove, z nichz mnozi byli a jsou Vikingskeho a slovanskeho puvodu, bojovali s Chazary jeste v dobe, nez tento turko-mongol-evropsky amalgam prijal babylonsky Talmud, avstsli se "Yids". A prave Talmud slouzil temto zlotrilcum nejlepe, nenavist vuci Kristu, neb Rusove se stali krestani, a tak ztalmudizovani chazari delaji Rusum zlo az dodnes. A svadi vse spatne co mezi svymi hostiteli napachali, i tzv. "Rusky bolsevismus", ktery byl prakticky 100% zlocin vymysleny, financovany a spachany temi tzv. "zidovskeho", spravne "chazarsko-talmudistickeho" puvodu.
  Je i vice nez jen mozne, ze kmeny Slovanu, vcetne nasich predku, opustili teritorii suzovanou chazary (v dobe kdy tato zlocinna luza jeste o Talmudu nic nevedela), a emigrovali smerem na zapad ..
  Slava chrabremu ruskemu narodu, dnes snad jedina opozice antikrestanskemu, antibilemu, antievropskemu zidovskemu a globalnimu New World Order (Nove Usporadani Sveta) a jeho konzumnimu svetovemu bolsevismu tech, ktere Talmud nazyva "zvirata v lidske podobe", to tzv. goim, o nichz i vysoce postaveni rabini (tj. politruci Satana) rikaji, ze "jsou na zemi jen za ucelem slouzit zidum, tj. Satanove Synagoze ..
  Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, na veky veku, amen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!