Karatelé zavalili ukrajinskou poštu smrtícími zásilkami

Nově se v ukrajinské doručovací službě „Nová pošta“ bude balení zásilek dít v přítomnosti odesílatelů. Důvodem této novoty je masové zasílání zbraní a munice ze zóny bojů do celé Ukrajiny. Od dnešního dne tedy budou všechna poštovní oddělení nacházející se v zóně tzv. ATO přijímat pouze otevřené zásilky. Informovala o tom tisková služba Ministerstva vnitra Ukrajiny.

Toto rozhodnutí bylo přijato vedením společnosti během společného setkání vedoucích představitelů ministerstva vnitra a SBU Doněcké oblasti se zástupci ředitelství expresní přepravy nákladů na Ukrajině „Nová pošta“. Největší problémy s obsahem zásilek měli na oddělení „Nové pošty“ v Mariupolu.

Bezpečnostní síly vyjadřují znepokojení nad tím, že zločinci páchají těžké trestné činy v zóně kárných operací v Novorossii a pak přepravují nelegálně nabytý majetek do různých měst Ukrajiny s využitím expresní doručovací služby. Jednalo se o nebezpečné předměty, jako je například munice, které zločinci díky poště přepravují beztrestně, a tak vystavují nebezpečí ohrožení života mnoho lidí.

Vedení „Nové pošty“ na jihovýchodě se k danému problému postavilo se žádostí o pochopení.

„Vážení občané! Přijměte prosím s pochopením řešení celého problému, neboť je třeba ochránit životy, zdraví a majetková práva jak pracovníků pošty, tak i vaše,“- vysvětlili v tiskové službě ministerstva vnitra.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20141127/1011308509.html
2 Komentářů k Karatelé zavalili ukrajinskou poštu smrtícími zásilkami

  1. Jama50 napsal:

    Pěkněto dopracovali.

    Ale co bede, až se ty zbraně a munice začnou dostávat přes hranice?

  2. Alfa napsal:

    Zbraně, to je velkej bussines. A tom to tam celé je.
    Globální válka je jen mediální strašák. To nehrozí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!