Norsko – Jak se dělá ten správný byznys s dětmi

Snímek-obrazovky-pořízený-2014-12-01-114943-300x187

Půl-hodinový dokument Ruské TV z 16.11.2014 o tom, jak jsou v Norsku a dalších skandinávských zemích státní sociální službou odebírány děti rodičům na základě úplně vymyšlených, či banálních argumentů. Postižené rodiny jsou jak z Ruska, tak i z dalších zemí včetně České republiky.

21 Komentářů k Norsko – Jak se dělá ten správný byznys s dětmi

 1. mino napsal:

  Kde je Rowlingová z Anglie co napsala Harryho Potra? Hlavně,že se zajímala o klecová lůžka pro dementní děti.To je ten zasr... kapitalismus,to co jsem viděl je Norský fašizmus,nakonec co chcete German je German...

 2. Vlado 48 napsal:

  Nemohli bysme tam poslat všechny naše cikány? Norsko by mělo zajištěno nepřetržitý přísun dětí a milovaní spoluobčané svůj vytoužený ráj ---- sakra, to jsem zasnil. Oni by jim tam děti odebrali a ne dali tučné dávky za jejich výrobu.

  • Jinak to vidící napsal:

   I takhle bys byl ty hovado v prdeli.

   Například zkurvená EU si takhle klidně ukradne děti z Afriky, ty které se jí hodí vyškolí na státní úředníky, kteří pak kdykoli schválí cokoli, tedy i kradení dalších dětí.

   To není sci-fi, to se děje již dnes.

   Zkus se podívat na modely různých "bojovníků" (například právě na území Afriky, ale i všude jinde po světě) a uvidíš že ten scénář co jsem popsal je světu velmi dobře znám a běžně využíván. Evropané ho využívají také, ale více skrytě.

 3. sibolet napsal:

  praktikující neomarxismus v celé nádheře..To si mladí upocenci,co knučí proti Zemanovi později náramně vychutnají na vlastní kostře..když prosadí nějakého nového NWO čeledína...

 4. Definitiva napsal:

  Vy, všetci, čo milujete USA, EÚ, Západnú civilizáciu, anglosaso židovskú civilizáciu,
  civilizáciu:
  -fungujúcu od nepamäti na princípe pánov a otrokov,
  -ktorá sa od čias Biblického projektu v Starovekom Egypte tisícky buduje na princípe sociálneho parazitizmu,
  -ktorá začala dve svetové vojny,
  -zbombardovala Juhosláviu,
  -po nástupe Jelcina hospodársky zničila a rozkradla Rusko,
  -kolonizovala malé západné Slovanské národy, zničila výroby, zvýšila ceny a nezamestnanosť
  -má na svedomí tisícročnú kultúrnu a fyzickú genocídu Slovanov,
  -genocídu Indiánov, Aborigénov,
  -vybudovala blahobyt na afrických otrokoch,
  -na kolóniách Indii, Číne, Afrike,
  -zničila Ukrajinu
  -ktorej svetovláda a hospodárstvo sa rúca vlastnou neschopnosťou ako balíček kariet
  -civilizáciu, ktorá žije len z vykrádania hodnôt iných národov,
  -ktorá potrebuje novú svetovú vojnu na zotročenie a vykradnutie Ruska a Číny na to, aby mohla fungovať niekoľko ďalších rokov, kým upadne do novej krízy,

  Tak takúto civilizáciu milujete, za takúto civilizáciu ste štrngali kľúčmi v 1989, za takúto civilizáciu bežia Majdany v Budapešti, Prahe a Bratislave.

  Malý zlomok takejto civilizácie ste videli v tomto videu. Predajnosť, tuposť, korupčníctvo a nekompetentnosť politikov, ktorých ste zvolili z politických kandidátok, na ktoré sa sami napísali, vás vedú do takejto civilizácie.
  Opýtajte sa sami seba, ako a kde chcete žiť, aký je váš životný cieľ, aká je vaša osobná morálka. Morálka rozvoja ducha, alebo morálka ducha zvieraťa, konzum, najesť sa a vyspať. Ak niečo chcete zmeniť, tak to musíte zmeniť vy sami, nikto druhý to za vás neurobí.

  • Hyperbolios napsal:

   Zdravim ta Definitiva. Tvoje komentare patria k najlepsim vzdy, ani sam by som to tak dobre nezhrnul. Len tak dalej, pomahaj otvarat slepym oci . Slovania sme ako kvapky vody, pomali sa spajame vo velku rieku ktora coskoro snad zaplavy agresora.

 5. Zulukafer napsal:

  Načo tam tí Rusi išli? Doma by im deti nezobrali...

  • hel napsal:

   nevím, ta jedna uvádí, že má norského manžela..to se přece stává..ti ostatní třeba za prací...kolik je takových z čech, kteří se vydali do světa..to by nemělo být vůbec kritizováno v kontextu s tou hrůzou, kterou norsko předvedlo..si myslím já..

 6. Palko napsal:

  Stěhovat se do Norska si asi rodiny s dětmi rozmyslí.
  I tak se dá dělat imigrační politika.

  • oskar napsal:

   Možná bych i souhlasil...kdybych slyšel aspoň o jednom případu, který by se týkal dětí muslimských přistěhovalců. Ale ne, to by si nedovolili...tam by Barnevern asi tvrdě narazil ;-)

 7. Svobodný napsal:

  Bohužel dokud si mi slovani ale i všichni ostatní neuvědomíme že za politiky a dalšímy chudáky kteří jsou ovládáni nehmotnými bytostmi s nedobrými úmysly a budem stranit tu americe tu západu tu rusku tu islamu tu bůhví čemu tak je to pořád jen jedna tvář zla která chce abychom nenáviděli, byli pomstychtivý, pošklebovali se každé revoluční myšlence a zastavit tak naši evoluci naší lidskosti, lásku k přírodě, která jediná nás opravdu živí a ne politici a jejich bláboly tak pokud nezačneme přemýšlet ve vyšších levelech tak nemá cenu aby lidstvo přežilo protože svou malostí ničíme tuto živou planetu. Tato planeta nám nepatří. Už mně unavuje pořád číst tady ty články o válce protože ač si myslíte vážení redaktoři že jste nwoO tak ve skutečnosti zlu akorát pomáháte je fikanější než si myslíte a jste vlastně také ovládáni k tomu aby jste se klonili k jedné straně. Neberte to ve zlém jen vás chci varovat. Například videa s panem Chobotem z cestyksobe by jste měli alespon občas vložit a hlavně se na ně podívat. Tam vám krásně vysvětlí jak se to má ve skutečnosti. Vážím si vás a hodně jsem se tu naučil ale buďte vyvážení protože to začíná připomínat propagandu.

  • Definitiva napsal:

   Malé národy sú vždy svojim spôsobom závislé od veľkých mocností a budú závislé naďalej, alebo zmiznú z mapy sveta. Aby sme prežili, tak tej "propagandy" na nwoo treba veľmi, oveľa viac, lebo to čo predvádza anglosaso židovská civilizácia posledných 5000 rokov je doslova a do písmena otrokárske sociálne parazitické spoločenské zriadenie, ktoré má vo svojej idelógii genocídu všetkých, ktorí sa odmietnu stať biorobotmi. Túto genocídu okúsila biela rasa, Slovania za posledných 1000 rokov a pokračuje ďalej.

   Kto nepozná svoje dejiny, ten nevie, ako má žiť zajtra. Kto chce vedieť ako má žiť múdro a so znalosťou veci, tak musí poznať svoje niekoľko tisíročné dejiny, tie pravdivé, nie tie ideologické, ktoré si píše každá víťazná mocnosť po vyhratej vojne a deti sa každých 20 rokov učia niečo iné!

 8. Ola napsal:

  Je to jasné, NEPLODNOST evropských párů, která raketově narůstá, vede k byznysu s dětmi, který je plně v režii otrokářů, sviní s úředními pravomocemi. Teď nedávno to odsouhlasili i na Ukrajině, i tam budou lovit malé děti...hrozné. Orgány, děti, náhradní matky!!Slovani, toto je anglsaská civilizace v praxi, toto je " chceme do Evropy".

 9. Svobodný napsal:

  ano protože také existují takové věci jako miss krásy které je devět let a která je prý sexy. Očividně podporují pedofily ale lidi jak ovce v této souteži nadšeně hlasují. A média ještě jakoby nevinně se ptají lidí má být mladá miss sexy? To můžou rovnou vypustit pedofily a kněží budou blahem bez sebe. Spíš by se měli ptát jestli vůbec takový soutěže mají existovat nejen ty ale i pro dospělé ženy. Temní vědí že je v nás nejen dobro ale i zlo a umí toho využít. Bohužel spousta lidí není nic víc než opice.

 10. Petr napsal:

  Jediným řešením je pár těch zmrdů zavraždit, unést, mučit, dostali by STRACH a to je jediné řešení! !!!

 11. Karel napsal:

  To jsou ale norští drbani, navrhuji recipročně odebírat děti norům kteří vycestují ze své země. Důvod se vždycky najde, například špinavé ruce budou svědčit o tom, že se o ně rodiče nestarají. Pokud bude Norsko protestovat, můžou se měnit za ty ukradené kus za kus a je vymalováno. Hned by je přešla chuť na cizí děti.

 12. zerling napsal:

  Zazněla tam důležitá věc. Barnevarn je soukromá organizace, pro kterou je finančně výhodné realizovat odebírání dětí - tedy něco na způsob amerického vězeňství. Takže až vám tu začne zase nějaký promrd vysvětlovat přebujelost tzv sociálního státu s nutností privatizace, myslete na to.

 13. oskar napsal:

  Viděl jsem reportáž na toto téma, kde 2 pracovnice ze SRN před tímto u nás varovali. Nedávno jsem četl, že Dienstbier prosazuje Dětského ombudsmana - to bude startovací čára. U nás už je zdraví byznys, na děti dojde, ono se to časem nějak nenápadně prosadí...

 14. jirka9687 napsal:

  Dostat se mi tak nějakej zmrd, kterej tohle dělá, do rukou, tak ho rozpářu a vymačkám mu obsah střev do držky.

 15. KohoChciTohoSiVezmu napsal:

  Jeste tak si precist DUVOD odebrani deti, copak je na takovem komentari spatneho ?

 16. hel napsal:

  tohle je tedy skutečný horor..ta odlidštěnost...takže norové si vydělávají přebíráním cizích dětí do výchovy, které norský stát poměrně slušně honoruje...až posud je to ok...soukromé firmy si udělaly nestydatý byznys ze sociální funkce státu a maje své zisky a provize až na prvním místě, cílí na děti jako na lovnou zvěř..a když jde navíc o děti z východní evropy a ruska? to jsou přece podřadné národy, tak velí propaganda...tfuj:(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!