Dědictví Rothschildů – část 3/3

rothschild-coat-of-arms-300x221

Třetí, 16ti minutová část dokumentu o impériu Rothschildů informuje hlouběji o duchovním pozadí činnosti tohoto bankéřského klanu a jimi ovládaných tajných společností. Jedná se o satanismus, sionismus, okultismus a nebo ještě něco dalšího?

Dědictví Rothschildů – část 2/3

Dědictví Rothschildů – část 1/3

 

 


3 Komentářů k Dědictví Rothschildů – část 3/3

 1. Calembredaine napsal:

  Pan JUDr. Václav Komrska v závěru své knihy Jak se penězoměnci zmocnili vlády nad světem napsal toto: „… současný pohled většinové světové populace na nám předkládaný výklad historie 20. století je vadný!

  Pravdivé hodnocení této části 20. století musí začít u bolševické revoluce v roce 1917, musí se odkrýt pravda o jejím financování, musí dojít k přehodnocení role jejích vůdců Lenina a Trockého a jejich vazbách na sionistické finančnické elity. Musí se konečně konstatovat, že vedení tehdejšího revolučního Ruska bylo zcela židovské – sionistické, k postupné změně došlo až pod Stalinem.
  Musí se rovněž vzít na vědomí, že ani po porážce a emigraci Trockého, ani po procesech s „trockistickými zrádci“, nebyla jejich utajená organizace zcela zlikvidována, i když prošla mnohými změnami, zejména se v této antistalinské organizaci objevují i nežidé. Její pozice posílila za války a zřejmě chtěla a měla již v roce 1945 svrhnout Stalina a převzít moc. Myslím, že s tím počítali na Jaltě Roosevelt a Churchil, když odsouhlasili poválečnou sovětskou sféru vlivu. Samozřejmě je třeba vzít na vědomí, že tato organizace byla již od svého vzniku a je až dodnes ve službách finančních elit – nadnárodního kapitálu. Když toto pochopím a uznám, nutně musím změnit pohled na většinu politických i historických událostí 20. století.

  A samozřejmě je třeba vzít na vědomí, že po „odhalení“ tak zvané protistranické skupiny v SSSR v roce 1957 převzal nad SSSR kontrolu nadnárodní kapitál – finanční elity, což potvrzuje vývoj v SSSR od roku 1957 až k jeho likvidaci Gorbačovem.

  Nevím, jestli tuto kontrolu nad Ruskem nadnárodní kapitál neztratil po zásahu Putina proti Jelcinem trpěnému masovému rozkrádání majetku Ruska chamtivými židovskými oligarchy ve službách finančních elit.“ Co dodat.

  • brblokrr napsal:

   Zbytečně se snažíš…dnešní staří mladí už nejsou ani schopni číst jakýkoli souvislý text byť jen třeba půlstránkový.

   • Calembredaine napsal:

    To pan Komrska tušil, proto tam píše že je třeba změnit koncepci vúuky dějin již od základních škol!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>