Ruská federace bude raději obchodovat s těmi, kterým se dá věřit

Rusko již prostě EU nevěří a má k tomu důvod. Protiruské sankce, bojkot plynovodu Jižní proud, odmítnutí dodání zaplacených smluvně dohodnutých lodí a každodenní mediální démonizace Putina a Ruské federace. Svět však není jen Evropská unie a USA!

Ruská federace se prostě obrátí k těm, kterým může více věřit. Je spousta zemí, které stojí o to využít evropské hlouposti a podřízenosti vůči USA a které touží zaujmout jejich místo a nahradit je jako obchodní partnery. Čína, Indie, Brazílie, Kuba, Venezuela a mnoho dalších zemí s obrovským potenciálem chce nejenom ruskou ropu, plyn, nebo zbraně, ale také pomoc se stavbou průplavů, klasických i jaderných elektráren, přehrad, budováním infrastruktury a s celou spoustou dalších věcí, které zajistí ruským firmám prosperitu a s těchto zemí udělají moderní rozvíjející se ekonomiky schopné využít své zdroje a nerostné bohatství jako platbu za ruskou pomoc.

Americký sen o tom, že donutí Ruskou federaci k podřízenosti a USA zůstane světovým hegemonem, každým dnem ztrácí šanci na úspěch. Posledním důkazem jalovosti těchto opatření, byla návštěva V. V. Putina v Turecku, kde bylo podepsáno osm různých smluv a dohodnuta stavba plynovodu, který nahradí Evropskou unií bojkotovaný Jižní proud a z Turecka tak udělá v budoucnu novou tranzitní zemi pro ruský plyn do zemí EU, pokud by došlo na Ukrajině k problémům. Samotné Turecko pak tímto plynovodem chce odebírat ruský plyn také. Pokud se takto chová země, která je členem NATO, jaké páky asi může mít USA na to, aby zabránila v ekonomické spolupráci jiným zemím, kterým je nyní potom, co zaujal západ tak nesmiřitelně nepřátelský postoj vůči Rusku navíc Moskva ochotná prodat obranné protiletecké raketové komplexy, díky nimž už nebude pro Washington možné beztrestně a beze ztrát bombardovat každého, kdo se nepodrobí jejich diktátu.

Nám jako České republice zůstávají jako spojenci země, které proti nám v historii nesčetněkrát válčili, které nás v Mnichově zradili a poté nám sebrali naše pohraničí a ti, kteří nás po staletí okupovali a nakonec nás chtěli jako národ úplně vyhladit. Potomci nacistů dnes vládnou Evropské unii a nám se každým dnem zmenšuje možnost s tím něco udělat a z této organizace vystoupit a nebát se, že když se o to pokusíme, čeká nás obdoba ukrajinského Majdanu a dalších barevných revolucí, které mají pod svou taktovkou USA a jejich Bruselští služebníci.

Zbývá jen naděje, že občané zemí jako je Německo, Anglie, Španělsko, nebo Itálie pochopí, že Evropská unie je jen zástěrkou pro americko – německou nadvládu nad Evropou, vystoupí z této novodobé čtvrté říše a rozbijí tak tuto organizaci zevnitř. Může se tak stát, pokud se politici těchto zemí začnou bát o své posty a cítit, že lidé už je příště nezvolí, nebo že dokonce hrozí nebezpečí revoluce. Tato možnost naštěstí není vůbec zanedbatelná, protože ve všech těchto zemích existují strany, odbory, organizace, nebo lidé, kteří jsou schopní dostat pracující do ulic a demonstrovat, nebo stávkovat celé dny, nebo i týdny, čehož bohužel v České republice není zatím nikdo schopen (nebo to prostě ačkoli může, udělat nechce).

Nezbývá tedy než doufat, že všechny ty sankce se nakonec obrátí proti těm, kteří je stvořili a stávající světový diktát USA a EU se zhroutí, jako červotoči proděravělý dům se shnilým základy na kterých byl již od začátku postaven. Úkolem nezávislých žurnalistů a publicistů jako jsem Já a mnoho mých kolegů publikujících na internetových zpravodajských webech, je pokoušet se co nejvíce lidem otevřít oči, aby až se to stane, nezačali dělat stejné chyby, jako jsou ty, které nás dovedly tam, kde jsme dnes!
17 Komentářů k Ruská federace bude raději obchodovat s těmi, kterým se dá věřit

 1. rur napsal:

  amen, howg – nezbyva než doufat, připravovat se a něco pro to taky sakra udělat. Nevolit šmejdy, starat se o své okolí, neparazitovat a předvším jít příkladem a informovat lidi kolem i přes jejich nechuť myslet a poslouchat.

  • Žabák napsal:

   Dospěl sem k poznání, že až to rupne a dolar pude ke dnu, přičemž vezme sebou úspory všech obyčejných lidí na západě, tak že tito lidé si to za svoji ignoraci a strkání hlav do písku zaslouží.

   • Svobodna smena vsem! napsal:

    Tito megalomani si dělají obchody mezi svými řízenými ekonomikami /rozuměj komplet roztročenými/ a tak se mohou společně pobavit.
    A co nějaká bábuška kdesi ztracená v jejich státech bude také raději obchodovat s těmi, kterým se dá věřit? Anebo té se takové věci netýkají? Proč by si nemohla ruská bábuška obchodovat s partnery z Číny, Indie, Brazílie, Kuby, Venezuele a mnoho dalších zemí? Vždyť na tom z které země kdo pochází přece nesejde.

 2. Janhonza1 napsal:

  Stejné chyby, které nás dovedly až sem? Je to o tom, že každá revoluce požírá své děti. V 1989 to bylo stejné. Lidé v dobré víře a naivitě začnou cinkat klíči, měnit společnost a pár hajzlů je postupně vyštípe a nahradí, protože v lidské politické říši uspěje jen ten, kdo ostré lokty má a charakteru nemaje. Hajzlové vždy postupně vyplavou nahoru. Tak to bylo je a bude, nedělejme si iluze že dnes jsme chytřejší! Možná jsme zkušenější, vnímavější, chytřejší, ale potom všichni, včetně všech těch hajzlů co se bůh ví odkud stále berou a opět to časem pošlou do kytek.

  • Žabák napsal:

   Jo to je pravda. Jenže máte systémy jako je třeba ten dnešní, kde hajzl není hajzl, ale je nazýván jako flexibílní, asertivní a soutěživý. Jinak řečeno, dnešní systém ty hajzly přímo miluje.

  • Jaro Migo napsal:

   Pekný názor, moja krvná skupina. Ale čo s tým???

 3. Zed napsal:

  EU má geniální představitele. Co však čekat od potentátů nominovaných teroristickou Biderberg Group? Co si EU nadrobila, nechť si i vyžere. To zas bude keců, jaký je ten Putin arcilotr, že nepřišel s poníženým prosíčkem.

 4. ANALfabet napsal:

  presne. už to vidím ako sa pripravujú „jednofarebné“ články ktoré zostudia Putinovo meno pred západom.. Tvoria sa nové hranice, aj keď eštelen pomyselné, ale ich dôsledky budú smerovať náš osud tým smerom. Keď Boh dá bude referendum, a keď Boh dá a tí tupci vo vláde sa postavia proti prijatiu TTIP tak aspoň budeme mať nejakú záchranu na normálny ekonomický rast. Slovensko má najväčšie zásoby vody v strednej európe.Zo všetkého sa dá ešte vyťažiť, z vody najviac. Nepodmaňme sa západu a jeho plánom na zotročenie Európy spoza oceánu. Je to smiešne a pre niekoho smutné. A pre niekoho to nie je ani jedno. Oni spravili genocídu na povodných obyvateľoch Ameriky. Oni dlhé roky podporovali otroctvo. Oni si kľudne zbroja za peniaze celého sveta a ďalej tlačia bezcenné papieriky. A hrajú sa na svetového policajta. Svet sa bez vás obíde. Je na čase zvoliť nové riešenia. Riešenie sa črtá na východe. Len slepec to nevidí. Nehovorím že svet je čiernobiely a že východ je dobrý a západ je zlý, ale podobá sa to tomu veľmi dobre. Rusko je lepší záchranca Európy ako USA… think about that ..

 5. Josef Švejk napsal:

  „Ruská federace bude raději obchodovat s těmi, kterým se dá věřit“. Rozumné rozhodnutí. Likvidace jižní větve plynovodu, likvidace výhodného obchodu s Ruskem, nedodržování dohod a slibů a to vše ke své vlastní újmě. Těžko se obchoduje s partnerem, jehož jedinou odpovědí na jakoukoliv nabídku je, že se sám, dobrovolně a iniciativně střelí do vlastní nohy. Zřejmě se v rozvinutě zadlužených ekonomikách začíná prosazovat místo „business as usual“ sofistikovanější „pochod, směr kouřící ho_no“, pod vedením černého náčelníka z bílého baracku, který už rekognoskuje cílovou oblast.

 6. Smad napsal:

  … a usluzni Bulhary utru hubu

  • Smad napsal:

   (sory za tvrdku, noo)

  • Kluk napsal:

   Nejen Bulhaři, ale i Srbové a Mad’aři. Přiznám se, že jsem čekal, že Bulhaři podlehnou tlaku EUSA. Je to od Bulharů pěkná křivárna, ale to je v dnešní době přeci naprosto normální, ono co jiného od Bulharů čekat, však tam je také korupce jak prase!

   Putin udělal dobrý tah, když „potáhne“ plynovod (produktovod) do Turecka, přes něj to může táhnout do Řecka a dál do Evropy, s tím, že se vyhne zrádnému Bulharsku a Ukrajině. A jak je vidět, tak Putin měl tento plán v záloze, jen čekal, jak se situace vyvrbí.

 7. dan napsal:

  Rusové mají jednu velkou chybu ,věří ve spravedlnost !!

  • Žabák napsal:

   Vážně? A kde jsou Rusové a kde jsme my co? Lidi v čr nevěří už vůbec na nic. Jenom přemýšlejí v jakym análku se budou mít líp. Je načase přehodnotit společenské hodnoty.

 8. Lenin, Stalin, Putin napsal:

  Kdo z vás zná život v Rusku na vlastní kůži? Věřte mi, nechtěli byste tam žít. Sami Rusové milují svou vlast, ale řídí se heslem: „Všude lépe než doma!“

  • JJ49 napsal:

   Lenin, Stalin, Putin napsal: Hlubokomyslné zamyšlení, tak jak je to u trollů zvykem! Ale máš pravdu, rusové milují svou zem! Kdyby tomu tak nebylo, tak by pro ni neudělali v historii tolik aby ji ubránili před všemi těmi, kdo ji chtěli rozvrátit a pohltit. „Všude lépe než doma“ určitě platilo tak za ožralého Jelcina! Bude-li mít Rusko i v budoucnu alespoň takové centrální vedení jako dnes, pak na něj nikdo nemá! A má-li tvá poznámka mít v podtextu nějaký takový význam jako,že všechny snahy Ruska vymanit se z pod vlivu vyzkoušeného západního systému jsou pošetilost, pak jsi stejně hlubokomyslný myslitel jako ti kdo kdysi prohlašovali, že je pošetilost vynalézat letadlo těžší vzduchu, protože každý soudný člověk ví, že prostě létat nemůže! Já jsem bohužel v Rusku nikdy nebyl, ale bedlivě sleduji tamější vývoj. Možná, že jsou tam lidé, kterým se žije těžko, ale jakou mají tito lidé perspektivu, povede-li si Rusko alespoň tak jako dnes? A nebude-li se do něj věčně někdo sr–t?(Doporučuji poslechnout si projev Putina před Federálním Shromážděním!) A jakou má před sebou perspektivu američan, který žije kdesi na chodníku v lepším případě na stravenkách?(Doporučuju poslechnout si poslední projev Obamy!) Takže si myslím, že takoví lidé v Rusku, kteří i dnes vykřikují hesla jako „Všude lépe…“ jsou sprostí zrádci, kteří místo toho aby zatáhli za společný provaz, prodávají svoji vlast cizincům, kterým nejde o nic jiného než jak ji rozkrást! Za stejné darebáky považuji ovšem všechny zde vyskytující se trolly, kteří svými výkřiky podporují podřízenost naší republiky Západu, který nám doposud nedal nic jiného než rozkradený stát! A samozřejmě mohou se mimo slabomyslných trolů vyskytnout i různě zkorumpovaní jedinci, kteří si pochvalují svou současnou existenci, ale to bychom se museli podívat komu skutečně žerou z ruky a čí píseň zpívají!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!