Demonstrace Národní demokracie před velvyslanectvím U.S.A – 3.12.2014 /VIDEO

posvitmesinaneV rámci akce Mobilisace se ve středu 3.12.2014 uskutečnilo další setkání před velvyslanectvím USA v Praze. Vystoupili: Jan Skácel, Adam Bartoš, Mojmír Kovář, Karel Janko, a další
43 Komentářů k Demonstrace Národní demokracie před velvyslanectvím U.S.A – 3.12.2014 /VIDEO

 1. Josef Švejk napsal:

  Aniž bych shlédl připojená videa, je mi jasné, že to těm Pindostáncům natřeme, až se z nich bude kouřit! Velký černý náčelník v bílém baracku se konečně zalekne a přestane vystřihovat červené kartičky! Nějak se mi ale stále do hlavy vrací moudrost staré babičky: Hajzla je třeba seřezat až se po.ere, pak ho nechat chvilku odpočinout a seřezat ho znovu zato, že se po.ral. Mnohem lépe se tak v hlavách hajzlů zafixují meze vocaďpocaď. No a ty zombie co tak rádi mávají kartičkami je nejlépe léčit stejnou procedurou. Rozhodně je to účinější, než pokřikování hesel do tlapačů.

  • ladik1959 napsal:

   dávám veliké plus pane Švejk.Jak by chtěli vystrčit kartičky už na ně být připravený a vletět na ně demokracie nedemokracie,poněvač ta tady stejně nikdy nebyla,jen si necháváme sr.t na hlavu a nadáváme u PC.Nikam to nevede jsem zvědavý,kdy to lidi pořádně naštve a příjdou na to,že tím pouhým nesouhlasem se samo nikdy nic nezmění,jen strácíme čas a nervy….

  • Robo napsal:

   :-)
   Neviem, či mlatenie bezmozgov (tých s kartickami) niečo prinesie, ale rozhodne mi to vyvolalo úsmev na tvári..:-)
   Aj múdrosť Vašej babičky dokazuje, že nás nedostanú, nie nadlho..:-)

  • cyglos napsal:

   Pane Švejk, lidová moudra by se měla učit od základní školy. Otázkou je, zda by to měl kdo učit, a zda by to ve školách nemuseli stále vypípávat.
   Cyglos

 2. Radek Dvořák napsal:

  Přátelé jsem rád že se tady scházejí lidé stejného smýšlení.
  Nebojte se že by nám hned zítra chtěli kroutit krky kdo by na ty zmetky vydělával.
  Z Dolaru bude vyschlá žabí kůže a svět se srovná jiným směrem. Pak je důležité hlídat Kormidlo aby nám ho někdo zase nemanévrovala celá změna nebyl jen kalkul a Falešné divadlo na Demokracii a Svobodu!!!
  Pan Švejk má pravdu dnešní svět Žraloků musí dostat rázně na srozuměnou kde je můj domov a co je Naše není jejich!!!
  Každá Svoboda totiž Začíná a Končí tam kde Začíná a Končí Svoboda druhého!!!
  Jestli nám cpaly v roce 1995 že jsme měli všichni stejnou startovací čáru a nyní si nestěžujte že někdo má Miliardy a druhý exekutorské nálepky na svém majetku. Já říkám stejná startovací čára je jako gumový metr který měří „stejně“!!! S tou čárou je to podobně Já měl na startu kouli u Nohy a Batoh cihel (Ne-Zlatých) a ten co byl vedle mě měl zapálenou Spartu v koutku a seděl v Žigulíku s plnou nádrží!!!
  Přeji hezký den přátelé…

 3. Pavel77 napsal:

  Respekt ke všem účastníkům!

 4. ladik1959 napsal:

  a přátelé ještě dodatek – REVOLUCE NIKDY NEMŮŽE BÝT SAMETOVÁ – pak to není revoluce ale předání moci s jedněch „dlouhých prstů“ do druhých.A to,že nám říkají,že je třeba vše řešit v klidu,to jen proto,že S NÁS MAJÍ STRACH :-) hezný večer všem

  • Petr B. napsal:

   Ono to ani nebylo předání z jedněch rukou do druhých, ale spíš z levé do pravé. (Bez zapojení dalšího subjektu) Vratká moc politická byla vyměněna za univerzální moc ekonomickou, plebsu se vtlouklo do hlavy, že TOHLE je ta pravá a jediná demokracie a hoši se ještě teď tlučou smíchy do kolen, jak to s těma naivkama skouleli. No, pojmenováno už to bylo mockrát, tady už moc nového nevymyslíme, teď je spíš třeba řešit CO S TÍM???

  • Cicka Ciciak napsal:

   Každá veľká revolúcia bola iba o predaní moci od jedných šmejdov k druhým, respektíve o eliminovaní konkurencie!!! Aj tá francúzska… Menuj mi jednu spontánnu revolúciu ľudu!!! Však plebs je taký sprostý, že si ani nevie zvoliť poriadnu stranu a doteraz nepostrehol, že sme boli v 89. kolonizovaní západom pod falošným plášťom demokracie a slobody a že to bolo naplánované dávno dopredu!!! Dovolím zašpekuľovať a poviem, že komunizmus/boľševizmus/marxizmus bol iba taký experiment západných elít!!! Rovnako EÚ!!!

 5. Jan Jinsky napsal:

  Já vám nevím. Zatim vás tam na revoluci nebylo dost. Možná že většina lidí o revoluci nestojí. A hlavně pořád chybí co chcete udělat jinak a lépe. Bez toho masy nestrhnete.

 6. vlad napsal:

  Nereagujte prosím na debilního trolla trotla Jinského (Míku). Za každou odpověď má ta svině zaprodaná prachy. Dík

 7. veronika napsal:

  myslím, že se novodobá revoluce nedělá s kamenem či vraždami.. – to je o DESTRUKCI..
  vidím to spíš na nákup vyloženě cz zboží, nekupováním zahraničního, pokud možno…
  opravdu posílením cz značek..
  vybudováním dalších kvalitních cz značek

  vždyt jsme dovedli vyrobit téměř vše, co bychom to nedovedli i ted?? hmm – zlatý český ručičky – vám nic to neříká??

  LIDI – MY MÁME TAK OBROVSKÝ POTENCIONÁL… , JEN JE JAKSI UTEMOVANÝ ZAHRANIČÍM…
  POTENCIONÁL NEVIDÍM VE VYKRADENÉ REPUBLICE, ALE V KREATIVNÍM POTENCIONÁLU OBYČEJNÝCH LIDÍ.., v jejich umu…

  MYSLÍM, ŽE JE ORIENTACE VÝCHODNÍM SMĚREM NAŠÍ ZEMĚ JASNÁ… JEN SE HRAJE DIVADLO, ABY TO NEBYLO TAK VIDITELNÉ…, POCHOPITELNÉ.., NÁPADNÉ…

  A pane jinský, vaše aktivity jsou naprosto marné – kostky jsou vrženy a proces NELZE zastavit…. nebojte se, přidá se i zbytek západní evropy, a celý svět si oddechne.. – včetně ameriky…

  i vy, pane jinský, toužíte po klidném a naplněném životě, stejně, jako každý jiný člověk – nejpozději v březnu tohle bude chápat zcela každý člověk na této planetě….

  nejsem žádný aštar, ale obyčejná žena a věřte mi, že v prosinci, lednu a březnu si všichni lidé uvědomí, co jsme zač a proč tady jsme…

  ŽIVOT JE KRÁSNÝ, TAK JEJ UŽÍVEJTE….POKUD MOŽNO V RADOSTI…

  • Robo napsal:

   Veronika, rád Vás vidím..:-)

  • vlad napsal:

   Veronika ahoj máš zlatá slova. Neměla jsi nedávo nick Jedna?

  • Věra napsal:

   Paní Veroniko,jsem pro jednat s nimi v rukavičkách,ale v boxerských.

  • ladik1959 napsal:

   p. Veroniko samozřejmě máte pravdu,jen bych rád podotkl,že k tomu budování a to čehokoliv je v prvé řadě třeba SVOBODA a ta tady pořád není.I když nám říkají že ji máme,tak jsme se jen přešoupli s jedné totality do druhé.Je třeba v prvé řadě bojovat za svobodu v podnikáni,rozhlase,a vůbec v celém přístupu k občanům a pak budovat co je třeba pochopitelně s pozitívním myšlním ale nelze počítat s tím,že se mocipáni vzdají své moci bez boje – a o tom je to v tuto chvíli….
   proto je to právě v této době nejvíce důležité téma

  • Tungata napsal:

   Jasně že se revoluce nemusí dělat kameny a vraždama ale když něco nějaká země vytvoří jako ta naše do 89 tak musí mít i nějaký klacek aby si své poklady uchránila.Pacifismem jsme došli tam kde jsme.Pokud země nemá „klacek“ na lišku dopadne jako my.Buď ji zprivatizují nebo znárodní nebo …..Je to takový koloběh, skoro to vypadá jako by to dělala ta samá parta.Vypadá to jako že si vybírají po jistých cyklech výpalné.Pěkně prasátko vykrmí a pak mu pustí žilou.:-)

  • Josef Švejk napsal:

   Ano, zlaté české ruce vytvořili vše co se nám podařilo za 25 let a za hubičku rozprodat, nebo zničit. Stačilo zazvonit klíči, vybrat ze svého středu ty nejlepší a výsledek se dostavil. Jen za minulý rok bylo vyvezeno přes 300 mld zisku pro zlepšení životní úrovně ve Francii, Německu, USA, Velké Británii a jinde. Potravinová soběstačnost skončila, máme brambory ze Španělska, mrkev z Holandska, maso bůhví odkud a solíme si silniční solí z Polska. Kupujeme svou pitnou vodu za stonásobek od západních firem, zaplatíme 200 mld spolku pedofilů, které nikdo nechce. Dříve nebo později si zaplatíme 500 mld na rozšíření atomové elektrárny, kterou nepotřebujeme. Nakoupili jsme nepotřebné CASY a pandury. Školství jsme zdevastovali tak, že naše zlaté české ruce se zredukovali na právníky z Plzně a managery z HorníDolní. Bezplatné zdravotnictví (dle ústavy) vozí pacienty hodiny po republice než se jej (má-li štěstí) podaří umístit v nemocnici (po zaplacení poplatku). Mohl bych psát ještě dlouho, ale má to smysl? Jaké kvalitní cz značky máte na mysli? Osobně jich moc neznám. Rád bych sdílel vaše nadšení, žel moc se mi to ale nedaří.

   • veronika napsal:

    je to národním uvědomění našeho vlastního potencionálu…, o ničem jiném….

    úspěchu nedosáhnem s kamenem v ruce…, ani střílením…, válkou.. to vše je destrukce a krok zpět…
    co jste vypsal, znám…

    máme na výběr – bud budeme plakat, nebo jednat..

    zeman, jakožto premiér, mě velmi zklamal.., proto jsem jej nevolila, ale nyní si mě získal tím, že říká bílé bílá…a černé černá…
    a zřejmě se mnoho změnilo, protože kdyby neměl sílu v zádech, tak by nemohl mluvit, jak mluví, protože by ho sejmuli – viz klaus s psychiatrickou léčbou & lisabonem….

    myslím, že máme namířeno do bricsu..

    problém vidím v tom, že na ua míří od obamy – dle fulforda – 120mil usd na zbraně – jestli je to pravda, od 1.1. 2015 budeme mít s nimi bezvízový styk…

 8. geronimoh napsal:

  Veroniko nic proti tvému přesvědčení, ale skoro to stejné nám tvrdí asi 25 let proameričtí řiťolezci – „držte hubu, makejte a bude líp, hlavně nevolte komunisty“. Teď k tomu přidali, že je potřeba pobít všechny Rusáky. Kdo asi posílí a vybuduje nové české značky, když proces je přesně opačný a kdokoliv sebelepší nemůže konkurovat nadnárodním koncernům. Zlaté české ručičky už nejsou třeba, stali jsme se zemí manufaktur, kde může pracovat jako operátor kdokoliv po pár hodinách zaškolení ( Čech, Mongol nebo třeba černoch ze Sahary ). Jak jsi přišla na orientaci naší země na východ ? Většina Čechů je zblblá židovskou propagandou z TV atd. a je striktně prozápadní a silně protiruská. Pokud nás USA nepustí ze spárů samy, nebo se nerozpadnou, tak se z nich nedostaneme ( a sametově teprve ne ). Nakonec nás pošlou bojovat proti Rusku …..

  • Robo napsal:

   Zamysli sa nad slovami Veroniky viac, prosím.

   A len tak na okraj..“pošlú nás bojovať proti Rusom“.. Ty pôjdeš? To by vás tam ale mnoho nebolo, ver..

   • geronimoh napsal:

    Češi a Slováci bojovali proti Rusům v 1.světové a Slováci i ve 2.světové. Proč by to teď bylo jiné ? Když je nás na stavbě 10, tak já jsem jediný na straně Ruska a 9 si myslí, že Rusko je zlo (zblblí z židobedny).

    • Věra napsal:

     Geronimoh,já mám to samé,ale s kamarády,když se snažím jim to trochu osvětlit,koukají na mě jako na blázna a smějí se mi,ale aby si sehnali informace a něco si přečetli,hlavně dnes v době internetu mě to dost překvapuje.No protože mají práci,bydlení,mají se relativně dobře,tak co by si stěžovali,ale že jsou tu jejich děti a vnuci,to už nevidí,nevidí,nebo nejsou schopni dohlédnout tak daleko a myslí si že tento stav je napořád,že se budou mít stále dobře a jejich potomci taky.

     • ladik1959 napsal:

      p.Věro a přesně takové ty nepřesvědčené,nebo líné lidi co si nechtějí najít na internetu pravdu je třeba stále přesvědčovat a vytrvat v tom,to je to nejmenší co může každý s nás udělat i kdyby si jen pár uvědomilo jak to je doopravdy,tak to stojí za to.Jiná cesta stejně není,buď budem bojovat za pravdu a svobodu,nebo nebudem vůbec…

     • vlad napsal:

      Věra: Zkus lidi vymyté našimi masmedii přesvědčit aby si poslechli internetové radio Slobodný vysielač.sk, mají tam relace velmi chytří lidé s velkým přehledem. Není to radio jen o politice. Třeba si něco poslechnou z archívu (např. o zdraví, historii) a pokud je to zaujme, pustí si i analýzy o Ukrajině, NWO atd. Pro ty pohodlnější, kteří už „zapomněli“ číst to bude schůdnější.
      Jěště dotaz na Tebe – neměla jsi nick Jedna? Pokud ano, máme asi společný problém se zneužitým nickem.

    • Robo napsal:

     Nedavno som bol oblbnuty aj ja.
     Ľudí, ako som ja (čo začíname vidieť) je každým dňom viac.
     Do žiadnej vojny nepôjdem. Mnoho nás nepojde.

  • JARIS napsal:

   Bohuzel je to pravda. Co dnes patri Cecham? Tovarny zruseny nebo totalne zlikvidovany. Zemedelstvi na hunte a k tomu vybrana statni pokladna. Pokud by se melo zacit znovu od piky, kde na to vzit? Cechy jsou zoufale zavisle na EU. Skoro nic jim nepatri a to je smutne. Moc smutne.

   • Robo napsal:

    to neviem, neviem este Veľa vecí, veď aj ja som vyrastal tu..:-)

    V prvom rade je treba nám vrátiť, čo naše je. Tentokrat nie po vzore „1989″..
    Zaviesť lepšiu kontrolu nad tým, aby sa miliardy ďalej už nezostávali len pár zlocincom, začať vyrábať veci, ktoré vydržia (nielen 2-5 rokov, ako dnes) a už len to stačí.. A ešte zabrániť rozšíreniu GMO potravín spolu s ozivenim poľnohospodárstva..

    To pôjde, je treba len dohliadnuť nad čistými umyslami a transparentnymi krokmi..:-)

 9. geronimoh napsal:

  Bohužel i já byl počátkem 90-let proamerický. Pravdu jsem zjišťoval postupně, léčba šokem přišla po 11.9.2001. Internet je jedna z mála možností, jak se dostat k informacím. Odhaduje se, že v českém vlastnictví je asi 15% české ekonomiky. Většina lidí nevidí co se z nás stalo, nebo nechce vidět. Pravda je ještě horší – jsme kolonie USA ( celá slavná EU ).

 10. Karel napsal:

  Kdyby se toto dostalo do medíí,tak si u nás ,,Amerika“ balí kufry a ,,havlisti“ zalezou pod zem!!!

  Doporučuji všem poctivě vše zhlédnout.
  A pokud možno přepošlete všem na koho máte kontakt
  Šiřte,ať se tomu našemu stádečku konečně otevřou oči.

  https://www.youtube.com/watch?v=wz065iqSjPs

  https://www.youtube.com/watch?v=SWqccrYX7WI

  https://www.youtube.com/watch?v=BFf5TcBKmDM

  https://www.youtube.com/watch?v=-buMgmt8K_4

  s pozdravem
  Karel

  PS: Sice v USA nemají americkou ambasádu,ale vlastnímu národu dělá ta jejich ,,elita“ neskutečná svinstva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!