Ministerstvo obrany Ukrajiny: Nová vlna mobilizace je nezbytná

Na Ukrajině je nutné provést další vlnu částečné mobilizace. Řekl to 6. prosince v Čugujevě v Charkovské oblasti ministr obrany země Stěpan Poltorak. Nicméně ministr také uvedl, že hovořit o všeobecné mobilizaci je ještě brzo.

„Mobilizace je nutná, protože je třeba rotovat chlapce, kteří se na frontě nacházejí už půl roku. Je potřebná, ale je nutné ji provést s ohledem na chyby, ke kterým došlo dříve,“ – uvedl šéf ministerstva.

Poltorak také poznamenal, že prezident Ukrajiny přijme rozhodnutí o částečné mobilizaci, „kdy budou brány v úvahu minulé chyby“.

Když mluvíme o sestavování BSU (Bezpečnostních sil Ukrajiny), Poltorak vyjádřil přesvědčení, že na Ukrajině je nevyhnutelný smíšený systém, to je formování armády za základě branců a profesionální služby.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20141206/1011404367.html
22 Komentářů k Ministerstvo obrany Ukrajiny: Nová vlna mobilizace je nezbytná

 1. Žabák napsal:

  Idioti

 2. Tomax napsal:

  Jestli to není ukrajinský volksturm, desetiletí kluci a starci nad sedmdesát. Nedivil bych se takovemu zoufalstvi, když jsou ukrove už tak mimo.

 3. Josef Švejk napsal:

  Milý Stěpane Poltoraku, až to jednou skončí, budete mít vy i vaši compañeros neodbytný pocit, že na vás spadl barák!

 4. Žabák napsal:

  Boje o letiště v Donetsku. Titulky v angličtině. Dokument.
  https://www.youtube.com/watch?v=cFOFn8xTJyY&list=UUG2L5r9T5iYCH0Mmgq85jNQ

  • Robo napsal:

   Uvedomujete si všetci, aké sú tie boje nezmyselné?
   Liekom je NENARUKOVAT, NEBOJOVAT!
   Sme na blbej strane..

   • vlad napsal:

    Robo s tím nemám problém. Když bych musel násilím narukovat, při první příležitosti přejdu na ruskou stranu. Přiznám se, že nechci střílet na ukrajince (pokud nebudu muset bránit rodiny a lid Novorosie), jsou to slované. Ale zájmům NATO a NWO sloužit nebudu!!!

    • Kluk napsal:

     "Když bych musel násilím narukovat, při první příležitosti přejdu na ruskou stranu. Přiznám se, že nechci střílet na ukrajince (pokud nebudu muset bránit rodiny a lid Novorosie), jsou to slované. Ale zájmům NATO a NWO sloužit nebudu!!!"

     Stejně to vidím i já, nezachoval bych se jinak ;-)

 5. viki napsal:

  Z Ukrajiny sa začne utekať.

  • veronika napsal:

   od 1.1.2015 zřejmě
   máme s ua bezvízový styk..

   • Josef Švejk napsal:

    K nám budou utíkat jen ti "praví". Vítat je budou agent StB Štětina a typický čech - Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg alias "kte tomof muj". Ti rozumnější postupně odcházejí do Ruska. Až se začnou vracet, dají se na pochod ti "praví". Bude to takový Drang nach Osten v opačném směru.

 6. prazska vlastovka napsal:

  Ano.Je to tragedie .Tento hloupy lid nerozpoznal vcas kdo a proc tenhle konflikt ridi.Meli by spojenymi silami udelat vse proto,aby jasne odmitli kyjevsky pucisticky tlak a postavili se proti.Proti vrazdeni sester a bratru slovanu.Kdy se jim konecne otevrou oci?!!!vlastovka zdravi vsechny:-)

  • Janhonza1 napsal:

   Dovolím si trochu nesouhlasit. Znám bratry ukrouše, jezdím tam za přírodou a rybolovem. Oni si uvědomují nenávist k východním. Vždy mne překvapovalo, jak na západní straně je ta nenávist zakořeněná. To není jako u nás. My snad ani nejsme schopni takové ryzí nenávisti. Ukrouše je nutné pochopit. Tam je to něco, jako národní sport a opravdu budete dlouho hledat než naleznete západního ulrouše který má rád novorosijce. Jak říkám, je pro nás těžké to pochopit, ale ukrouši jsou opravdu svou mentalitou značně odlyšní od toho, co kolem sebe vnímáme my tady v této klidné končině.

   • Cicka Ciciak napsal:

    Čo chceli, to majú!!!

   • Contumax napsal:

    Janhonza1
    Klidné končině ???
    Kdo ví jak dlouho tu bude klidno....
    Lid obecný se změnil - k horšímu, tady je taky dost velká nenávist a zášť mezi lidmi - i ta se nenápadně a pomalu kumuluje....

 7. Cicka Ciciak napsal:

  Kokoti!!! Nech idú tí píčúsi z velenia!!! Môžu sa zmobilizovať dementi jedni!!! A to hneď!!! A môžu zobrať aj toho vypatlaného hlupáka kľučku!!!

  • vlad napsal:

   Cicka souhlasím s Tebou. Do boje bych poslal všechny ty válečné štváče. Porošenko, Jaceňuk, Kličko i ta pussy Timošenková do první linie.

 8. ANALfabet napsal:

  Poltorak je zapredanec diabla. vidim mu to na očiach. niekto musí byť bábka a zapredať sa diablovi= peniazom. niekto musí vystupovať verejne. ale nikomu sa nechce. tak vládnu dementi a zapredanci. Komu sa chce ešte bojovať? komu? ? ::
  nenarukujeme. nebojujeme . nezabíjame. Neubližujeme, NAČO

 9. prazska vlastovka napsal:

  Asi ma Jenda Honza 1pravdu.Ale vtom pripade,je to jeste vetsi tragedie.Myslela jsem si vzdycky,ze se Slovani domluvi.A co Slovani,vsichni by se meli domluvit...vzdyt jsme tu vsichni na tom svete jen jednou mamy,tatove,deti...ze ty lidi nemyslej,ze se nechaji takhle zneuzit....ze si spolu radsi nezazpivaj pri pivku.pa do prahy od vlastovky:-)

 10. Palko napsal:

  Stačí se podívat na to, co lidem ukazují v televizi - neustálé zastrašování, jak je vše v jejich zemi špatné, vraždy, bombové útoky, loupeže, skandály, oběti přírodních živlů, tj. nekonečné mimořádné událostí a nehody. Jak to může normální psychika vydržet? A proč to všechno ukazují? Myslíte, že ve světě neexistují dobré zprávy? Samozřejmě že existují, ale tyto úmyslně ukazují málo. Cílem je navozovat to, co je pro duchovní povahu člověka velmi odporné, a silně aktivuje jeho živočišné pudy a potřeby. Politikům a kněžím je ve skutečnosti prospěšné, aby člověk byl jako štvaná zvěř, kterou ovládá strach o svůj život, a v masách převládá servilnost a zvířecí agrese k uměle vytvořenému obrazu nepřítele. Moc nad takovými “kódovanými“ lidmi je nekonečná. A tak má společnost konstantní výsledek: většina lidí si přeje rovnost, svobodu a spravedlnost, ale ve skutečnosti jsou ve světě a společnosti politici a velekněží, kteří stimulují nekonečné války a podněcují k rasové, etnické či náboženské nenávisti mezi lidmi. Je to jeden velký podvod, který je ekvivalentní tomu, dát lidem lopaty a oni si vlastníma rukama kopají svůj vlastní hrob, a myslí si, že kopají základy pro výstavbu nového domova pro jejich mezinárodní rodinu. Kamkoli se podíváte, všude je umělé dělení a rozdrobení lidstva. Ale to všechno může existovat tak dlouho, dokud sami lidé tuto situaci nezmění.

 11. prazska vlastovka napsal:

  Palko,mas pravdu.Je to umysl nas vsechny zpatologizovat a hlavne rozestvat.A pak,kdyz vypukne horor,prispecha se s "humanitarni pomoci" a spolu s ni se dosadi takove politicke seskupeni,jake je "potreba" provest.Dobre ale,ze je stale vice lidi ,kteri to vedi,a nenechaji se opit at uz rohlikem anebo koblihou.pa pekny den od vlastovky:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!