Vojenské tajemství – 25.10.2014 – Vyšetřování zločinů na Ukrajině a indiáni v USA

1360168731_voennay-taina

V 65ti minutovém sestřihu pořadu Igora Prokopenka jsou reportáže o tom, jak usilovně pracují mezinárodní organizace při vyšetřování zločinů fašistů na Ukrajině a jak se nejdemokratičtější a nejsvobodnější stát na světě USA chovalo a chová ke svému původnímu obyvatelstvu - indiánům.

14 Komentářů k Vojenské tajemství – 25.10.2014 – Vyšetřování zločinů na Ukrajině a indiáni v USA

 1. Robo napsal:

  žijeme v úžasnej dobe, kedy už sa už konečne vyplavuju na povrch všetky spinavosti.. To tu ešte nebolo.
  A bude ešte lepšie, už v dohľadnej dobe tie veľké spinavosti skončia, verte mi.
  Kopance, ktoré musíme znášať teraz, sú už len "od zomierajúcej kobyly"..:-)
  netvrdím, že nebolia...ale sú jedny z posledných! :-)

 2. Vladislav napsal:

  V Americe jsem byl několikrát - a mluvil s indiány několika kmenu. Proto muzu zodpovědne rict: ten film říká absolutní pravdu.
  A je to často jeste horší. Znám Indiána, ktery si odseděl dva roky poté, co ho soused udal, ze doma, se svou rodinou, nemluví anglicky, ale svou mateřštinou. V radě rezervací mají ne-indiáni stejna prava usadit se a podnikat jako indiáni, takze nic jako "území vyhrazené indiánům" v USA neexistuje. Vláda financuje tučné granty, v rámci nichž prodejne devky s tituly Ph.D. či associated professor dokazuji, ze buďto k zadne genocidě nedošlo, nebo se sice stalo par přehmatů, ale ve finále byla indiánům přinesena vyšší kultura, takze na tom vydělali a měli by byt spokojeni. Nositele jinych názoru na svou cinnost neziskaji prostředky, a pokud náhodou přece ano, jsou prakticky likvidovani.
  Protoze indiáni jsou ti nejpovolanejsi, kdo by mohl dokazat, ze kolébka demokracie ve skutecnosti žádnou kolébkou neni - pouze koloniálním agresorem c.1.

 3. novapalo napsal:

  Vynikajúce. Rusko už konečne začína byť nasraté.
  Samozrejme, svine anglické, španielske, francúzske...... teda vo všeobecnosti svine západné vyvraždili indiánov a tvária sa že nič??????!!!!!!
  A vy tupci Slováci a Česi veríte západu?? Ste iste somári. Ak by západ mohol, tak by aj Slovanov vyvraždili ako aj indiánov....
  Treba nasrať Rusov, oni sú spomalení, ako medveď........
  A nech si neslovanské duše na našom území nemyslia, že ich my Slovania nakoniec nepošleme tam, kde patria............

  • Vladislav napsal:

   No však Západu se to vyvražďování Slovanu na některých místech i podařilo - Obodrite, Lutici, Luzicti Srbové by mohli vyprávět!
   Nechybělo mnoho a Slováci nebo Češi by dnes neexistovali, stejne jako byly vyvražděne dva národy výše.
   Doufám, ze se protagonisté těchto zločinu smaží v tom svém zidokrestanskem ráji, s krucifixem naplno zarazenym do míst, kde konci tlusté střevo.

   • novapalo napsal:

    Téma indiánov v severnej Amerike je základná téma, ako odhaliť svine zločinecké západné a odlíšiť tieto západné svine od Slovanov. Pretože Slovania sú tiež belosi, ako indiáni nazývali tým zločincov, ktorí ich všetkých vyvraždili.
    Ale Slovania - ako tiež belosi - nezabili asi ani jedného indiána!!!!
    Tak treba jasne povedať, kto sú vrahovia a kto za to všetko vraždenie a genocídu bude niesť zodpovednosť!!!! Samozrejme absolútnu zodpovednosť za túto genocídu a vraždenia nesie celé súčasné belošské etnikum USA. A ak sa vy tupci súčasní európski náhodou zapletiete do týchto duchovných kariem anglo-saských USA zločincov, tak samozrejme preberáte na svoje plecia aj všetku duchovnú zodpovednosť........
    Už nikdy nepočítajte s tým, že Židovsko-Krešťanské svine si budú beztrestne existovať bez zodpovednosti za svoje zložiny!! Za ich činy už odteraz budú zodpovedať ja ich deti........
    Nič iné nemôže byť spravodlivé.....
    Teda krvavá - ekonomických mocnárov - ničiaca spravodlivosť - sa nezadržateľne blíži. Ja nemám žiadne možnosti nič ovplyvniť a ani zmeniť. Je to karma, ktorá dokončí, čo začala.
    Ste si istí, že ako materialisti sa smejete nám, tým, ktorí veríme v reinkarnáciu duše?
    My, ktorí veríme v reinkarnáciu duše sme nekonečne silní a bez problémov zničíme a zabijeme akékoľvek duše, ktoré v budúcnosti budú chcieť prísť s takými kresťaansko-židovskými svinstvami, aké sú tu teraz......
    Západná civilizácia, teda civilizácia židovsko-kresťanská končí. Ja s tým už nič neurobím. Ešte pred 15 rokmi som písal a doporučoval Židom, čo majú robiť a v čom sa mýlia....... Od začiatku som vedel, že všetci sa zo mňa smejú, ale chcel som pomáhať........ Ale teraz už Vám Židom a naivným kresťanov nedokážem pomôcť. Čas sa dramaticky zrýchľuje. Dneska ste presvedčení, že pán Kysucký je duševne chorý ........ a možno už za rok budete vzývať hodnoty protikladu demokracie, uvádzané v jeho knihách........??
    Ja osobne som presvedčený, že pán Kysucký je najväčší génius Slovanov v 21. storočí. Uvidíme, ako sa to za najbližších 20 rokov všetko potvrdí, čo pán Kysucký predpovedal.

    • Vladislav napsal:

     Napsals to výborně - poklona tobě.
     A dodávám: ať si s sebou židokřesťané vezmou i všechny problémy, které nám sem přinesli:
     - islamizaci
     - homosexualismus a práva "menšin"
     - ničení přírody
     ... a další.
     To je JEJICH svět, jejich boj, ne náš!
     MY Slované jsme nekolonizovali planetu.
     My Slované jsme nevraždili nikde původní obyvatele.
     Nevybíjeli jsme divoká zvířata, neničili ekosystémy.
     Vážili jsme si žen a dalších "slabých", dávali jim důstojná místa a neutiskovali je.
     Nás Slovany nezajímají žido-křesťansko-muslimské disputace o jejich pseudovíře - my máme své vlastní bohy a slavné předky!
     ...
     Naši bohové nám v pomoc!

   • vlad napsal:

    No vida...a největší ničitele Slovanů a slavjanské kultury dnes oslavujeme a mají i svátek - Cyril a Metoděj

    • Vladislav napsal:

     Brzo ti grázlové skončí tam, kde patří - na smetišti dějin.
     S tím, jak nás víc a víc bude otevírat oči.

 4. Chlapci,nebojte se ,ono na ne dojde...vlastne uz dochazi....strasne zlociny se dely a jeste se budou dit,kdyz jim to dovolime.My,obycejni lide musime drzet pospolu a nesmime se nechat od techto dabelskych struktur zneuzit ke krveprolitim a nenavisti.To je nas ukol chlapci:byt posly miru a neskocit jim na spek!!!!pa vlastovka jitka

 5. Ctirad napsal:

  16:40 mluví o nějaké umučené slečně a přitom na videu obracejí česko-anglický slovník, že by dotyčná byla Češka? jinak hrůza běs jestli tohe vůbec dokoukam

 6. vlad napsal:

  Strašné a toto naše vláda a masmedia obhajují! Zaorálek by měl být souzen jako válečný zločinec. Jak ten hajzl zdůvodní, že se ČR nepřipojila k rezoluci OSN proti schvalování fašismu. Kam až dojdeme když necháme představitele státu schvalovat fašismus? Nechce se mi věřit, že většině tohoto národa nevadí to svinstvo. Že to schvaluje zaprodaná svině Jinský...no u něj je to za jidášské groše. Ale co ten zbytek???????????

  • vlad napsal:

   Přemýšlím nad tím jestli si vůbec národ, náš československý lid (zní to blbě pateticky) uvědomuje, že toto zlo může být i u nás? Už to nebude jen hra na počítači. Teď člověk může být hrdina a nadávat na Zemana nebo naopak velebit opozici. Vykřičet nebo vyřvat si svůj názor. Až ty zblblý fašouni tu budou (a už kousek tady jsou -viz staromák) budeme se bát. Nejsem hrdina (bojím se i zubaře) asi bych nedokázal říct zfanatizovanýmu davu co si myslím, bál bych se polámaných žeber, vypíchnutí oka. Uznávám, nejsem hrdina.
   Tak si říkám, neměli by jsme zastavit zaprodance jako je Zaorálek, Štětina, Bursík, spícokníže, Kalousek, Jinský (Míka) atd. zastavit dokud je čas?
   Hmmm, stejně jsme my "protistátní" živlové tady píšící už někde na seznamech. Tak nám buď země lehká.

   • Vladislav napsal:

    Ne, MY se musíme změnit. Musíme si uvědomit, kdo jsou a za koho "kopou".
    Nesmí být už zvoleni - to je první krok.
    Druhý bude, že nebudou mít reálnou moc - takže tím míň i v masmédiích.
    Takže o to větší prostor bude pro naše postoje - a o to více lidem se tím otevřou oči.

 7. Contumax napsal:

  Odhadem vyvraždili, zdecimovali nemocemi a velkou bídou a hladem cca 60 milionů indiánů... od střední Ameriky až po Kanadu !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!