11. září 2001: nukleární demolice

am1Oficiální verze je ,,konspirační teorie“. ,,Věže spadly následkem nárazu letadel“, zní v oficiálních materiálech.  Opak je pravdou.  Budovy měly velkou rezervní nosnou kapacitu. Při návrhu WTC se s nárazem velkého dopravního letadla počítalo.

Typ letadla, se kterým návrháři počítali, byl Boeing 707. Hmotnostně, rozměrově i kapacitou své palivové nádrže je Boeing 707 přibližně stejný jako Boeing 767 - typ letadel jaký do věží údajně  narazil. Inženýr, který zkoumal trosky WTC (World trade centrer - Světového obchodního centra) řekl: ,,Samotný náraz letadla té budově neudělal vůbec nic. Věže by vydržely i náraz několika letadel“.  Jak se mělo několik Bin Ladinových zbojníků, kteří neuměli pilotovat ani jednomotorovou práškovací cessnu, dostat nad Manhattan, je stejně zajímavé jako jak mohly dvě letadla poslat k zemi tři mrakodrapy. Když unesete letadlo, podle všech směrnic a nařízení jste do čtvrthodinky de facto mrtví. Jak je možné, že únosci 11. září dostali celkem hodinu a půl? Pokaždé, když se něco takového stane, následuje stejný rutinní postup. Středisko letového provozu kontaktuje NORAD a do pár minut jsou ve vzduchu stíhačky, které se pokusí navázat spojení s kokpitem. K letadlům, která se vychýlila z kurzu a místo do Los Angeles si to namířila na New York, měly i v těchto případech okamžitě vzlétnout stíhačky a útokům zabránit. Jen od září 2000 do června 2001 stíhačky NORAD, které se nacházejí na 16 leteckých základnách po celých Spojených státech, takto vzlétly celkem sedmašedesátkrát. Ve vzduchu přitom byly pokaždé za šest až deset minut. Nikdy v historii se ale nestalo, že by nereagovaly hodinu a půl. Systém kompletně selhal – samozřejmě poprvé až 11. září toho roku. A hned čtyřikrát.

Pak přišla ,,vylepšená“ vyšetřovací verze ,,budovy spadly kvůli vysokým teplotám“. To je ještě větší nesmysl. Například mrakodrap s daleko horší nosnou konstrukcí Windsor Tower v Madridu byl vystaven obrovským plamenům po 20 hodin - tedy asi dvanáctinásobnou dobu. Tvrzení o ,,vysokých teplotách a hořícím pekle“ snadno vyvrací i fakt, že na fotografiích jsou přímo v kráteru, údajně způsobeném nárazem letadla, zachyceni lidé opírající se o stěny ocelových nosníků, svědectví hasičů, kteří byli uvnitř, či tisíce lidí, kteří byli z horních pater evakuováni po schodech. Modely podlah se navíc při zkouškách nezřítily, i když byly dlouhou dobu vystaveny vysokým teplotám v pecích! Letadla měla mít v době nárazu do WTC nádrže plné pouze na úrovni asi 40% své kapacity. Většina leteckého paliva by při úvodním nárazu shořela mimo budovy a zbytek by shořel během několika úvodních minut požáru. Primární příčinou pádu WTC by tedy měl být podle oficiální verze běžný kancelářský požár, který náraz letadla inicioval.

am2

Požár mrakodrapu v Madridu. Obyčejná výšková budova vydržela 20-ti hodinový požár.  Budovy WTC byly proti této budově gigantickou pevností.

 

Jak to bylo doopravdy

Všechny pravdoláskaře asi podráždí ještě fakt, že na nepravděpodobnější teorii přišel jako první  ruský odborník. Bývalý sovětský expert  na odhalování jaderných výbuchů Dimitri Khalezov velmi výmluvně popsal celou scénu nehorázného postnacistického zločinu, který se odehrál na většině televizních obrazovek, aniž by si toho diváci všimli. Všechno, co popsal, plně koresponduje s tím, co se tehdy stalo. Až na pár výjimek, které zkreslili mediální manipulátoři, k čemuž se vrátím později. Už před odborníkem bývalého Sovětského svazu se vyslovily i tisíce západních odborníků, že to co jim oficiální verze 11. září podsouvá je nekonzistentní se vším, co jako vědci znají. Média však mají ,,vždy pravdu“ a proto ,,konspirační“ vědce odsunula a davy ukřičela propaganda a bušení do válečných bubnů. Málokdo pomyslel, že skuteční nepřátelé pohodlně sedí ve Washingtonu. Na svých grafech Khalezov ukázal to, na co se třináct let bezvýsledně ptají nejen miliony Američanů, ale také miliony pozůstalých po agresích paktu NATO, který pod hlavičkou 11. září spáchal sérii nekonečných válečných intervencí a zločinů, které dále eskaluje až do hrozby světové války. Pakt NATO poté bez servítek přešel z ,,protiteroristické“ na protiruskou rétoriku, ačkoli takový záměr byl od počátku – blízký východ byl jen předkrm, to Rusko a střední východ má být hlavním chodem ,,korporátního menu“ Západu.

am3

Ruský jaderný analytik přišel s na první pohled bláznivým tvrzením. Ale jen na první pohled. 11. září 2001 označil za ,,nukleární demolici“. Sám jsem si mnohokrát jeho tvrzení ověřoval, ale jiné zkrátka neodpovídá. Není to sen ,,bláznivého“ Rusa, který prožil mnoho let v Sovětském svazu a Západ obviňuje z ,,moru a cholery“. Je to vědecký názor, na který navázalo mnoho dalších odborníků, včetně Německých a Amerických. My jsme se z korporátních masmédií nedozvěděli nic – samozřejmě. ,,USA obětí zlých teroristů“ a ,,slavná“ věta nekonzervativního trockisty Bushe ,,buď jste s námi nebo s teroristy“ – to bylo základní poselství ,,války pro mír“ a vhodná záminka pro imperiální mobilizaci před hospodářskou  krizí. Zákony, které byly po 11. září uzákoněny velmi připomínaly vznik SS v Německu. Novely byly navíc připraveny dávno před útokem. K teorii o nukleární demolici se přiklání celá řada faktů od záznamů New Yorské seismologické stanice, přes konstrukci přeměněnou na prach, vypařenou ocel a exotické a jedovaté sloučeniny až po kráter vyplněný skeletem, který po budovách zbyl. Vezmeme to ale popořadě.

am4

Přibližně deset sekund před kolapsem věží zaznamenaly seismografy vzdálené 34 kilometrů severně od Manhattanu otřesy o síle 2,1 a 2,3 Richterova stupně. Samotný náraz údajných letadel se na přístrojích téměř neukázal, stejně jako dopad trosek nebo“pád“ budovy WTC 7. Odborníci se shodli, že otřesy byly s největší pravděpodobností způsobeny podzemními výbuchy. Nemohla je však způsobit konvenční trhavina – určitě ne s následujícími efekty. Teorie s termitem (stavbařská a demoliční trhavina), ač byly jeho prvky v troskách také nalezeny, nejsou správné. Můžeme se bavit o jaderném výbuchu o síle od  250  tun TNT až maximálně několika kilotun TNT (Hirošimu zasáhlo 15 kilotun TNT), který se odehrál pod městskou infrastrukturou v hloubce od 70 – 100 metrů. Zní to šíleně? Následující poznatky však vše potvrzují. Na většině videozáznamů otřesy nenalezneme, až na minimálně jeden (https://www.youtube.com/watch?v=ijdC391veGI) . Kamera byla zřejmě umístěna na některé z dalších výškových budov v dostatečné vzdálenosti na stativu. Na videozáznamu, zaměřeném na hořící vršek mrakodrapu, jsou vidět silné záchvěvy trvající asi 2 vteřiny. Pak se stane něco, co lze jen stěží normálně vysvětlit. Po několika sekundách (viz. obrázek) věž přijde asi o 4-6 metrů výšky, aniž by byl viditelný nějaký pohyb v  poškozené oblasti.

am5

Každému člověku, který se tématu věnoval, nemohlo ujít, že budovy se proměnily prakticky v prach. Statisíce tun oceli a betonu byly během pár vteřin pryč. Ruský odborník rozdělil věže do tří zón. Vrchní 1/6 byla nepoškozená (či lépe řečeno nepoškozená v hlavní konstrukci – požár ji jen trochu přičoudil zevnějšek), další část byla rozlámaná a většina konstrukce byla rozdrcená  podzemním výbuchem. To je důvod dosud nevysvětleného jevu, nad kterým odborníci kroutili hlavou. Nikdo totiž nedokázal vysvětlit, jak mohla vrchní část padat rychlostí 30-40 metrů za sekundu skrze zbytek konstrukce letadly nezasažené. Když se bavíme o WTC, mluvíme doslova o pevnosti.

Tisíce lidí byly z doutnajícího pekla evakuovány. Jejich výpovědi jsou neméně zajímavé, než další osud ,,dvojčat“. Přítomní lidé uvedli, že menších výbuchů již předtím bylo více. Například William Rodriguez pracoval dvacet let jako údržbář v budovách Světového obchodního centra. Po útocích na WTC zachránil v budovách zhruba dvacet lidí a opustil je jako jeden z posledních přeživších. Jeho svědectví nikdy nebylo oficiálně uveřejněno. Po jeho přečtení jsem poznal proč.

„Byl jsem tam v 8.46 a najednou rána – výbuch tak silný, že nás to odhodilo. Než jsem stačil promluvit, tak za šest vteřin další rána, tentokrát seshora. A ve chvíli, kdy jsem si říkal, panebože, objevil se chlapík z jedné kanceláře a křičel exploze, exploze, exploze. Tenhle chlapík měl roztažené ruce a kůže z obou paží mu visela, jako kdyby se svlékala. Uvědomil jsem si, že mu chybí část obličeje,“

Jeden z takových výbuchů se odehrál i ve ,,zlomovém“ bodu věže Severní věže. Krátce před kolapsem z jednoho patra doslova vytekl kubický metr roztavené ocele. To by odpovídalo výbušnině termit, která k přepalování nosných konstrukcí využívá až 3 tisícové teploty. Pokud by aktéři demolice neodpálili pomocné nálože, je dost možné, že by vše skončilo obrovským skandálem. Vše muselo být připravováno měsíce či spíše roky dopředu. Jakmile pod budovou explodovala termonukleární nálož, muselo vše jít rychle. Statisíce stupňů celsia olizující pod zemí rozlámané základy věže by způsobily rozpad budovy, tak jako tak. Bylo potřeba ale vyvolat dojem, že kolaps započal v místě údajného nárazu letadla. Píši údajného, neboť první svědci jasně popsali výbuch. Až PR agentury a reportérský ,,presstituti“ přišli s nárazem letadla. Druhý náraz byl sice zfilmován, nutno dodat, že ale pochybně. ,,Letadlo“ nebylo k rozeznání od střely s plochou dráhou letu. Kráter, který mělo letadlo vytvořit, byl přinejmenším přitažený za vlasy. Křídla z ultra-lehkého hliníku nemohla prorazit 80 cm silné ocelové nosné trámy. Křídlo boeingu se přerazí o telegrafní sloup. I tak ale byla operace pozoruhodně maskována. Hitlerovi nacisté se sirkami v kapsách by se u hořícího Reichstagu asi červenali – doba prostě pokročila.

am6

Vzápětí se vrchní část věže jakoby ,,vyvrátila“  a začala padat až pod úhel  náklonu 21 stupňů. Za ,,normálních“ okolností by se musela odtrhnout od zbytku konstrukce. Zbytek konstrukce  se však začal prstencově tříštit a do okolí se vymrštily stovky kusů  polámaných ocelových nosných trámů ( nutno dodat, že jeden váží jako osobní auto). 40 metrů dlouhá mnohatunová anténa ze střechy nebyla nikdy nalezena. Jakoby neexistovaly přírodní zákony. Tato matricová soustava desetitisíců kusů až 80cm širokých ocelových vzájemně pospojovaných nosníků, navíc zalitých betonem v podlahách, těchto 500 000 000 kg oceli a betonu se zhroutilo během cca 10 sekund (v podstatě rychlostí volného pádu), jako by přestala existovat jakákoli vazba mezi jednotlivými díly budovy, jako by jinak velmi pevný beton byl během vteřiny ve všech patrech rozdrcen na prach a ocel se vypařila. Jednotlivá patra WTC byla trojrozměrnou sítí ocelových trámů, která měla asi 65 x 65 metrů a tisíce spojů skrz naskrz. Na to, aby patro mohlo spadnout, by se musely přerušit tisíce spojů v jediném okamžiku. Toto je v přímém rozporu se základními zákony fyziky (zákon zachování hybnosti, zachování energie). Podíváte-li se na jakékoli fotografie či televizní záběry, je z nich jasně patrné, že po mrakodrapech na místě zvaném Ground Zero zbyly jen polámané ocelové nosníky a malé kusy betonu (https://www.youtube.com/watch?v=lKYW89xEYg0). A údajně také pas jednoho z únosců, jak na CNN 12. září hlásil ministr spravedlnosti John Ashcroft. Jinak ale nezůstal ani jeden stůl, počítač či kovový věšák, nemluvě o 1100 tělech obětí, která se prostě někam „vypařila“ – všechno bylo rozdrceno na prach. Ze zbylých obětí se našlo přibližně 20 000 kousků.V dubnu 2006 dokonce proběhla deníkem New York Times nenápadná, o to však více šokující informace – na střeše nedaleké, 75 metrů vysoké budovy Deutsche Bank bylo nalezeno 700 nanejvýš centimetrových úlomků kostí obětí z WTC. Myslím, že oběti byly ale rozprášeny po celém Manhattanu, společně ve vrstvě toxického prachu. To vše potvrzuje verzi ruského odborníka.

am7

Khazelov tvrdil, že bylo pět sedmin budov rozdrceno. Tomu odpovídají i fotografie doslova sypoucích se budov.

(https://www.youtube.com/watch?v=jyWoWWX6YtA, https://www.youtube.com/watch?v=dueVm1UGvXo)
Následkem uvolněné energie výbuchu zde navíc působily i velmi vysoké teploty a exotické sloučeniny. Sprška, které se snesla na dolní Manhattan obsahovala - mimo jiné – kyselinu dusičnou a vypařující se kov. Kyselina dusičná nemůže vzniknout ,,jen tak“ při pádu budovy. Tato kyselina působí při styku s kovem okamžitě korozi. 1200 aut v okolí mělo rozleptanou karoserii, vypařené kotouče, rozteklá skla apod. - část z nich přitom nebyla zasažena ani plamenným hořením.  Na záběrech z blízkosti (neostrých, neboť kameraman utíkal pryč) je vidět, jak z rozžhavené konstrukce stoupá pára. Mnoho svědků uvedlo, že před pádem věží se ozvalo mohutné dunění pod zemí, přičemž měli pocit, že se jim ,,hýbe silnice pod nohama“. Poškození okolních budov by tomu odpovídalo. Budovy na celém bloku měly poškozenou statiku a metro bylo zničené.

am8

Ve většině televizních záběrů jsme však viděli něco poněkud jiného. V televizi byly odvysílány jen některé záběry zapadající – alespoň částečně – do oficiální verze. V mnoha záběrech byla upravená barva, kontrast nebo odstín, jak upozornil německý publicista Robert Stein. A tak je logické, že lidé neviděli ani pyroklastické mraky, ani to, jak dvě stě metrů ocele rozfoukal vítr. Jedná se o mimořádně provedený zločin, do jehož infrastruktury spadala i ,,oficiální správa“. Stopy nevedou do afgánských hor k Usámovi a jeho zbojníkům, kteří byli najati CIA v roce 1979, ale do nejvyšších míst americké státní správy a byznysu (v USA totéž) a celou ,,akci“ musela provést profesionální organizace s nejmodernějším vybavením (CIA?) s kooperací na FBI (která hlídala údajně do pole spadlý unesený letoun č.4  a zajistila ,,zmizení“ kamerových záznamů z Washingtonu DC, kam letadlo č.3 nikdy nenarazilo). Zatímco poslední dva ze čtyř útoků se podařilo poměrně dobře zahalit tajemstvím, na Manhattanu nešlo uhlídat takové množství svědků. Vzniklo mnoho kvalitních fotografií a videozáznamů, které by Washington asi nejradši spálil v kamnech. Asi nejvýznamnější z nich obsahují sekvenci, u které jsem myslel, že mám mžitky před očima. Demolice věže č.2 asi podle plánu neprobíhala.

Nejenže se uvolnilo extrémně obrovské mračno pyroklastického proudu, navíc zůstala část budovy, přibližně o velikosti 200 krát 30 metrů, stát. Ne však na dlouho. Ocelová konstrukce s 80 cm silnými nosnými trámy se během chvíle rozplynula ve vzduchu a v proudění žhavých částic (https://www.youtube.com/watch?v=maq6B-JYhZ4).  Není absolutně nic, co by tento jev vysvětlilo, tedy kromě teorie o použití nukleární zbraně. Ačkoli je to velmi pravděpodobné, stále musím používat slovo ,,teorie“, neboť to žádná oficiální zpráva detailně nezpracovala. S klidem však můžeme vypustit přídomek ,,konspirační“, neboť je dost věcných důkazů i hlasů odborníků.

am10

Vzniklá mračna byla odborníky klasifikována jako pyroklastický proud, tedy sloučenina extrémně žhavých částic vznikajících při extrémní reakci. Tento jev byl dosud zaznamenám jen u dvou událostí: výbuchu sopky a výbuchu jaderné bomby. Pověřená vědecká instituce USGS, zjišťovala následky kolapsu, shromážděním odebraných vzorků 15  cm tlustého prachu z 35 míst Dolního Manhattanu, kam dolétl v obrovském pyroklastickém proudění ve formě aerosolu. V něm našli mnoho chemických prvků, ale i dost toxických a vzácně se vyskytujících, jako baryum, stroncium, thorium, cesium, lanthanum, ytrium. Rovněž nějaké, pouze se vyskytující v radioaktivní formě po výbuchu. Nejvíce vypovídající byl odběr ve vzdálenosti 250 metrů na pozemku WTC 01-16. Zde bylo naměřeno 3,67 gramů barya /kg prachu, 3,08 g stroncia/kg prachu. Ostatní odběry vykázaly 0,4 až 0,8 gramu barya/kg prachu, stroncia zase méně. Povolená úroveň je 0,015 gramu barya/kg prachu. Životu nebezpečná hodnota je již nad 0,4 gramu barya/kg prachu! Stroncium vytlačuje z kostí a zubů kalcium a tak je zeslabuje až k rakovině, která se na Manhattanu zvýšila po roce 2001 několikanásobně. Ještě 21 dní po útoku stále hořely požáry a tekla roztavená ocel, řekl 5. října 2001 na Národní konferenci statiků Leslie Robertson, jeden ze stavebních inženýrů WTC.
„Běžte tam dolů a uvidíte roztavenou ocel, jak stéká místnostmi dolů. Jako v nějaké slévárně. Jako láva,“
Zamoření radiací bylo silné, avšak nikoli akutní, protože samotný výbuch pohltila zem a kráter byl prolit stamiliony litrů vody. Především dlouhé požáry si však vybraly krutou daň. Požár hluboko pod povrchem trval 100 dní a uvolňoval množství radioaktivity a toxických látek. První 4 týdny museli požárníci měnit vybavení každý den, protože se jim rozlepovalo. I po 100 dnech stále vytahovaly buldozery ze země roztavený kov. Proto má drtivá většina požárníků leukémii a jiné druhy rakoviny. A pár ,,vyvolených“ má rakovinu kostní dřeně, kterou dostaneme výlučně po silném ozáření.

am11

O přítomnosti extrémně vysokých teplot v ulicích také svědčí popáleniny lidí zasažených pyroklastickým proudem nebo roztavené části automobilů. Žhavá kyselina dusičná, která se snesla na nedaleká parkoviště, zapalovala auta jako pochodně. V místech dál, kde nevybouchly nádrže automobilů, rozleptala kyselina okna a zničila karoserii. Mnohé vozy nehořely, tudíž argumentovat vysokou teplotou požáru nelze. 1100 těl obětí nebylo nikdy nalezeno, stejně jako všechno vybavení odstřelných budov.  Zatímco zuřily požáry, tavila se ocel a nebylo vidět nebe, všude okolo poletovaly sněhově bílé papíry (viz. fotografie). Papíry ležely na žhavých vracích aut, vedle požárů, létaly skrze plameny a nebyl vidět ani jeden hořící!  Je známo, že síran hořečnatý spolu s kyselinou mění vlastnosti papíru a váže se na jeho vlákna. Všechny tyto složky byly nalezené ve vrstvě prachu na Dolním Manhattanu. Baryum, cesium,  stroncium, kyselina dusičná a další exotické prvky nemohou vzniknout při běžném požáru ani při pádu budovy. Požárníci a záchranáři ze Světového obchodního centra trpěli a stále trpí stejnými příznaky jako jejich kolegové z Černobylu nebo 300 000 vojáků postižených ,,syndromem války v zálivu“ – americké agrese. ,,Syndrom války v zálivu“ není nic jiného, než otrava radiací z munice, která užívá ochuzený uran. Všechny čeká pomalé čekání na konec.

Více než 10 000 obyvatel Manhattanu onemocnělo rakovinou (především štítné žlázy a leukémií) během několika let. 14 ze speciálně vycvičených psů, kteří pomáhali prohledávat trosky, zemřelo do několika týdnů. To je příliš rychlé i na rakovinotvorný azbest, který budovy též obsahovaly a na který americké úřady svádí vinu. Oficiální správu totiž ani exotické sloučeniny, ani roztavená ocel, nezajímaly.  A o skeletu, který vznikl v kráteru, se radši nemluvilo vůbec. Skelet může vzniknout pouze při teplotách v řádu desítek tisíc stupňů a o sopečné oblasti se nebavíme, tudíž zbývá skutečně jen jedna možnost…
Vláda USA je vládou masových vrahů a vrahů vlastních občanů. Ne nadarmo varují bývalý náměstek Reaganovy vlády Paul C. Roberts a republikán Ron Paul s dalšími osobnosti (včetně slavného levicového režiséra Olivera Stonea nebo válečného reportéra z Vietnamu Johna Pilgera)  před smrtelným nebezpečím  pro svět ze strany USA. Oni ví, o čem mluví, na rozdíl od našich havlistických pomatenců, kteří ekonomicky, duchovně i morálně ožebračili český národ a v amerických válečných zločincích se vzhlíží.

Tento skelet je definitivní rakví americké ,,demokracie“

Je mi poněkud úzko, když slyším v Česku halasné obhájce americké politiky, ač ani s ní většina samotných Američanů nesouhlasí. Když tito fanatici a oblbnutá mládež dávají červené karty našemu prezidentovi, jakoby dávali zelené imperialismu, všem nemravnostem a válce. To není ,,válka za demokracii“ atd. Tuto válku vede nadnárodní kapitál, který představují především monopoly USA, proti lidstvu. Pomocí ,,velké trojky“ (masmédia, finanční trhy a nadnárodní korporace) je moc nad miliardami lidí koncentrovaná v rukou několika set až několika tisíc oligarchů, kteří prakticky rozhodují o osudu světa.  Jsou to také zčásti  ty samé korporace a banky, které financovaly Hitlera (včetně Westinghousu, který má zálusk na dostavbu elektrárny Temelín ). Jejich sen je jedno velké tržiště,  odbourání ,,zbytečných“ bariér jako národní státy, zdravotní normy, mezilidské vztahy, práva národů a jednotlivců na sebeurčení, zničení křesťanských, rodinných a morálních hodnot bezduchým kosmopolitismem, propagací LGBT atd. Takhle si představují demokracii oni. Co vy?
81 Komentářů k 11. září 2001: nukleární demolice

 1. geronimoh napsal:

  Můj názor je, že demokracie v USA nikdy nebyla, možná tak před tím u domorodých indiánů, takže ani 11.9.2001 nemohlo být jejím pomníkem. USA se takto chovají po celou svou existenci a operace pod falešnou vlajkou jsou jejich specialita. Na dvojčata stejně tak mohli použít termit, po kterém nezbydou téměř žádné stopy (částečky železa). Kovová konstrukce dvojčat byla protipožáru chráněna azbestem + vybavení budovy a kanceláří - už z toho museli mít lidé v okolí zdravotní problémy. Jen když hoří izolace el.kabelů, tak vzniká otravný plyn.

  • Petr Gabriel napsal:

   Na odpověď stačí údaje o EMP-10na5 V/m na vrcholu elektrického pole a 4 000 A/m na hrotu magnetického pole. Pro tyto hodnoty musí být nukleární výbuch nejméně 1Mt TNT!Posléze však tyto hodnoty byly sníženy vybíjecím polem 4 km nedaleko. Jinak by město NY lehlo popelem, jako Karaganda v Kazachstánu v roce 1957! V tom tkví umění amerických konstruktéru! Bylo tam 10 unikátních technologií! Na blogu na idnes jsem je popsal, ale admin mi je vymazal!

  • Marie napsal:

   Pripomenu v teto souvislosti 8mi lety soudni spor ohledne azbestu, ktery majitele prohrali a vzhledem k obrovske nejen financni zatezi na opravu, byla dvojcata zvolena za predmet tzv. teroristickeho utoku.

   Kdyz chci vyrobit falesny duvod napadeni zeme, nemusim si prece k tomu zvolit takto komplikovane budovy ( z hlediska odolnosti narazu letadel)na ktere vymyslena verze nebude sedet primo viditelne.

   Tady se pocitalo s tim, ze emericky lid je zblbly dost na to, aby sezral kazdu verzi a ze se v tom spickovi odbornici ze sveta nebudou mit zajem hrabat. A dementi, kteri nemaji sebereflexi se samozrejme rozhodli uz predem, ze popirani oficielni verze bude trestne a hotovo. A ze se zbavi kazdeho, kdo ji prokaze za vymyslenou, coz se take v USA delo, viz vrazdy svedku v priprade soudnich jednani, ktere vyvolaly pozustali zavrazdenych lidi.

   Jinak k vasemu nazoru, ze demokracie v USA neexistovala a nexistuje: spravny vyvod. Od 23.12.1913, kdky vznikl FED a ktery financemi celych USA, tomu tak skutecne je.

 2. el napsal:

  No neviem teda, ale teoria nuklearnej explozie (aj ked pod zemou) sa mi zda pomerne ujeta. Vybuch by jednak musel nastat vo velmi velkej hlbke v zavislosti od sily naloze aby nebolo vidno ohnivu gulu. Dalej, takyto vybuch by vazne poskodil aj okolie a cely teren, nebolo by mozne ho koncentrovat len pod WTC. Dalej sa pise ze sa tam naslo vacsie mnozstvo zlucenin s Ba, Cs, Sr ale nikde sa neuvadza ci sa jedna o stabilne izotopy, ktore by mohli byt uvolnene nejakou chemickou reakciou, alebo umele izotopy ako stiepne produkty. Ostatne, ak by sa jednalo o jadrovy vybuch bolo by jednoduche preukazat zvysenu hladinu radiacie a typickych stiepnych produktov.

  • Josef Švejk napsal:

   Článek hovoří o teorii! Nic méně doplněnou spoustou velmi zajímavých indicií. Z vašeho příspěvku se mi zdá, že jste ten článek moc pečlivě nečetl a jediné co se mi zdá relevantní je vaše "No neviem".
   "Vybuch by jednak musel nastat vo velmi velkej hlbke" o tom článek hovoří. "vybuch by vazne poskodil aj okolie a cely teren" i o tom hovoří. "Ba, cs, Sr" - viz. baryum, cesium, stroncium, kyselina dusičná a další exotické prvky nemohou vzniknout při běžném požáru ani při pádu budovy. Jakou "chemickou reakci" chcete uvolnit 3,67 gramů barya /kg prachu při požáru budovy?
   Zkuste číst ještě jednou. Pečlivěji.

   • el napsal:

    Ale praveze som to pozorne cital a praveze absencia podstatnych detailov ma zarazila.
    Aka chemicka reakcia? Jednoducha - poziar. Pokial si dobre pamatam, tak Ba sa moze pouzivat aj do zliatin ocele a roztavenim/vyparenim ocelovych konstrukcii alebo lubovolneho ineho materialu s obsahom Ba sa uvolni do okolia.
    Pritomnost tychto stabilnych izotopov nie je v ziadnom pripade dokazom stiepnej reakcie.
    To, ze neni specifikovane ake presne sa tam nasli svedci bud o amaterizme alebo vypadku informacii pri preklade.
    Kazdopadne, ak taku analyzu robi niekto kto rozumie jadrovej fyzike, tak presne specifikuje aspon druhy izotopov, lebo pritomnost jednotlivych izotopov je alfou a omegou analyzy a predpokladu na robenie zaverov. Na takomto zaklade sa da zistit takmer presne zlozenie jadrovej bomby.

    "Zamoření radiací bylo silné, avšak nikoli akutní" to akoze co znamena? Ak to robil fundovany clovek tak musi uviezt presne hodnoty a nie formou bulvarneho clanku.

    • el napsal:

     Ak to naozaj pisal "sovětský expert na odhalování jaderných výbuchů" tak zrejme je dostatocne fundovany v jadrovej fyzike a od takeho cloveka by som ocakaval kapanek inu analyzu.

    • jura napsal:

     Ten Rusák tu analýzu nedělal... je přebraná.
     Ten kdo ji dělal, nejspíše netušil, že izotopy budou důležité a neřešil je.

     Tj. ten Rusák na základě neúplné informace (kterou však už není nejspíš možné doplnit) udělal závěr, že to jsou pozůstatky jaderné exploze.

     Jestli má pravdu (já) nedovedu posoudit.

  • Palpav napsal:

   Na idnesu ma blog pan Petr gabriel, a ten píše o použití jaderné zbraně už v roce 2012.
   http://gabrielpetrgabriel.blog.idnes.cz/?st=6

   • el napsal:

    buhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Tak to som sa vazne pobavil!! Ten pan Gabriel, to je vazne kus !!
    Zacal som to citat ale akosi to nedavalo zmysel, akoby niekto otvoril ucebnicu fyziky a pomiesal odstavce, pridal trochu korenia a majoranky..
    Pytam sa seba teda, ci som neni ja trochu mimo?!
    Ale ked som narazil na alfa ziarenie pri vysokej teplote docasne produkujuce radioaktivitu a to, ze naloze mali min. 1 MT TNT, tak som uz isiel do kolien...
    Nehnevajte sa, ale bud ten clovek ma pomiesane kolecka v hlave alebo caka kolko ludi mu to zozerie.

    • Petr Gabriel napsal:

     Kdybyste četl více článků, tak byste se dověděl, že nálože byly bez uranu, tedy termojaderné. Ve vzdálenosti 4-8 km bylo vybíjecí pole, kde se ten rozdíl od 1 Mt TNT likvidoval na 10 kt TNT. Využilo se aktivity ke vracení do zdroje výbuchu. Bylo tam to pole předem připravené! Na sloupech byly zavěšené kabely. Aktéři museli znát trasu výbojů a postavit jim to pole. V roce 1957 v Kazachstánu to nevěděli a podzemní výboje urazily 30 km a spálily město Karaganda a ta už od té doby neexistuje!

  • ignác napsal:

   podzemní výbuchy nikdy nejsou doprovázeny ohnivou koulí.

 3. corgon napsal:

  Neviem ako to bolo ale do WTC ani do pentagonu nikdy žiadne dopravé lietadlo nenarazilo. Na to by sa mali zamerať všetci tí čo hľadajú pravdu. Keby sa to preukázalo tak by už boli úplne zbytočné debaty o tom akým spôsobom a ako rýchlo budovyspadli, bolo by totiž jasné že to musel byť jedine najaký druh riadenej demolácie ktorú nemohli pripraviť a vykonať žiadni arabskí teroristi.
  Slovenský pilot o "lietadlách" z 11. 9. 2001
  https://www.youtube.com/watch?v=_E3clWatrkQ
  A tento dokument ukazuje že prakticky všetky televízne aj "amatérske" zábery z 11.9. boli podvrhy. A to ešte aj dosť primitívne.
  September Clues - Definitive Edition (Slovenske titulky)
  http://www.youtube.com/watch?v=4WXHSxee-MY

 4. herbert napsal:

  Mozno vedi americane zapalit termojadrovou reakci i jinak jak pomoci A-bomby. Priklad laserom. H-Bomba, ktera by dokazala znicit dvojicky by mela velikost mensiho pomarance...a zvyskova radiace by v tomto pripade bila nevyznamna.

  Zda se, jakoby se soucasna politicka garnitura USA spolehala na urcitou technologickou vyhodu...

 5. michal napsal:

  Doporučuji shlédnout celý tento film k dannému tématu.Když jsem jej před léty viděl, otevřel jsem oči....

  https://www.youtube.com/watch?v=dCeaUxH587o

 6. Alfa napsal:

  Každopádně opravdu nechutné svinstva se dějí na Zemi.
  Jediná cesta jak se z toho vysvobodit, je usilovat o povznášení sebe a okolí.

  • Robo napsal:

   to je ono, to je presne to!!:-)

   Alfa, tomuto presne verím a trochu sa aj snažím presvedčiť "miestnu komunitu".
   Nič menej, sám som na začiatku a tak aj ja som zatiaľ vo fáze, kedy hľadám tú svoju cestu k vedomiu..:-)

   Pretože, priatelia, ak sa nám podarí dostať až k nášmu vedomiu (je treba potlačiť svoje ego), zistíme, aké úžasné bytosti my ľudia v skutočnosti sme!:-)

   Pozrite napríklad niečo o prechode z 3D do 5D, svojho času tu "Karel" dal odkaz na zaujímavú prednášku (4 diely, celkom asi 9 hodin), kde je ohromne vela pravdy.

   Mne teraz asi najviac pomáha "sa prebudiť" kniha THOVT - projekt lidstvo a THOVT - brány Atlandidy..:-)

   • Alfa napsal:

    Jediná cesta jak se stát vědomím nebo-li zdravým, je produkovat dobro.
    Ze stavu zdravý vyvěrá harmonie, a harmonie povznáší okolí. Ten kdo povznáší okolí je tedy zdravý.
    Ze stavu narušení vyvěrá disharmonie a poškození. Tudiž ten kdo škodí narušuje i svůj stav a je nemocný (nevědomý).

    Osobně se mi asi nejvíce líbějí stránky andele-svetla.cz
    Tam maj hodně materiálů od mnoha autorů.

    • Robo napsal:

     dakujem za odkaz:-)

     priznám sa, že osobne som trochu (ako vo všetkom) netrpezlivy a všetko chcem hneď.. Napriek tomu verím, že to, čo popisujete, je správna cesta ku šťastiu a slobode a som odhodlany sa jej držať.

     Vlastne inej ani niet a skor či neskôr nas to "donúti" všetkých sa na ňu vydať a toto poznanie mi dáva Veľa pozitívnej energie v tom maraste, čo sa (zatiaľ) okolo nás deje..:-)

    • Robo napsal:

     ..tak na tých stránkach je posolstvo Ježiša.. Príliš mi to zaváňa dnešnými vierami, ktoré su VŠETKY zavádzajúce.. Ale ešte na to pozriem viacej..:-)

     • Alfa napsal:

      Církev nemá s učením Ježíše nic společného. Například knihy Nového zjevení Pána Ježíše Krista jsou pro církev nepřijatelný, protože popisuje zvrácenost a zlo těchto církví.

      Jen tak mimochodem, církev je postavená na "neomylnosti" papeže, což nemá s učením Ježíše nic společného. Ježíš požadoval vnitřní (duchovní) komunikaci.

     • Robo napsal:

      ..a hovorí tam Ježiš aj o tom, že v skutočnosti sme slobodné bytosti a že sme súčasťou Boha a že môžeme TVORIŤ už len pomociu myšlienky?

     • Alfa napsal:

      Samozřejmě. V Novém zjevení máš toho daleko víc, třeba kde taková myšlenka vznikde jak se dostane do tvé vědomé mysli, a síly co jí chtějí blokovat, atd.
      Nové zjevení považuji za takovej informační klenot.

     • Robo napsal:

      Tak podľa toho, čo hovoríš, by to mohlo byť totožné (alebo) podobné s THOVTom..:-)

      Skús sa na neho pozrieť:-)

     • Alfa napsal:

      Dost pochybuju, že by se tomu Thovt byť jen přiblížil. Nicméně osobně kladu důraz na praxi, čtení je pro mě jen inspirace.

     • Robo napsal:

      Nesud, kým sa nepozries:-)
      V knihe su ln informácie. Jak s nimi nalozis, je na Tebe..:-)

     • Robo napsal:

      ..a keď tam náhodou Ježiš hovorí, že LEN on prináša pravdu a svetlo...tak...sa mýli..:-)

     • Alfa napsal:

      To ty tu srovnáš něco co si nečetl :)) NZ je úplně jinej level. To se nedá srovnávat s ostatními duchovními knihami.
      I když samozřejmě i ostatní knihy mohou přinášet užitečné informace, nepřínáší je v takovém rozsahu.
      Souhlas, každý má volbu ve svých rukách.

      Jen tak mimochodem, je vskutku jediný zdroj pravdy, a to jest absolutno. Někdo to nazývá třeba Bohem. Pokud byl Ježíš přímá inkernace Boha, pak on jediný má přece pravdu :))

     • Alfa napsal:

      Nemůžu najít Thovta free na netu. Takže se ktomu nemůžu vyjádřit. Nicméně pokud někdo uznává egyptské bytosti za Bohy, tak se asi moc daleko nedostal.
      Principálně nemůže existovat více Bohů. Bůh je vždy jeden a absolutní, který jest absolutní láskou, absolutním dobrem, aboslutní moudrostí, absolutním zdrojem života, ...

     • Robo napsal:

      Bohužiaľ sa asi nezhodneme.
      VŠETKU múdrosť sveta máme totiž hlboko v sebe všetci, len sa k nej "dopracovať", nájsť ju tam. Nie nadarmo som hovoril, že MY všetci sme súčasť Boha. Sme jedno a teda sme Boh. Každý jeden z nas a všetko okolo nás.

      Prajem veľa šťastia na Tvojej ceste, ja sa s dovolením budem držať svojej..:-)

      A inak (nedá mi), nemyslím, že som začal zrovnavat - naopak som prejavil o informácie od Teba úprimný záujem..:-)

      A ešte - ak Ťa NZ učí, že len Ježiš má pravdu, tak pre mňa je to iba jedno jedna z mnohých slepých uličiek (bohužiaľ).

      • Marie napsal:

       Robo: pokud jsme vsichni soucasti boha, tak je soucasti boha I to zlo v lidech, pamatujes na nasi debatu o tom, ze nelze od sebe oddelit zlo a dobro, ze tam neni hranice?
       Mne kdysi zamestnavala otazka, zda nejsou bohove dva. Nelibi se mi totiz pohadka o padlych andelech. Vzdala jsem to, protoze nemame na to mozek vyvinuty, abychom to zjistili a proc bychom meli neco zjistovat vyvojem, patranim, hledanim. Veci jsou dane ( tim myslim prirodu) a tak by melo byt dane I to, jak je to s bohem a srozumitelne uplne kazde bytosti. Pak jsem zjistila, ze vnitrni svobodu nemuzes mit ovlivnovanou jakoukoliv virou. Ze ta je prave tim, co ti tu svobodu bere. No nic, tady je jine tema, tak do toho nechci zabredavat:-)

     • Alfa napsal:

      Bůh stojí mimo celé stvoření, protože relativní bytost nemůže pojmout absolutno (to by jí zničilo). Každý jsme tedy napájení energií Boha, ale sami bohové nejsme.

      Bez napájení životní energií od Boha neexistuješ, tudiž jediný zdroj pravdy je Bůh.

      Samozřejmě si jdi cestou jakou uznáš za vhodné :)

     • Alfa napsal:

      Jinak je ve tvém chápání světa zajímavé, proč máš Boha uvnitř sebe a né na povrchu. Jak je možné že zevní svět dokázal zablokovat Boha, a nastolit tu zlo?
      Oprvadu dle tebe Bůh sám sebe zablokoval, aby tu existoval ve zlu? To by nebyl moc dobrý Bůh že.

     • Robo napsal:

      máme slobodnú vôľu. Tu nám Boh dal a tak sa môžeme všetci rozhodnúť, akou cestou sa vydať.

      Sú tu energie, ktoré nám bránia objaviť pravdu a znovu to zopakujem - že v skutočnosti sme slobodné bytosti. Preto je toľko zla na svete.

      V skutočnosti je iba otázka času, keey to všetci zistíme. Práve teraz (niekto hovorí, že od 21.12.2012) je tu doba, kedy sme podporovaní, aby sme tú pravdu v sebe všetci našli, ak sa pre to rozhodneme.

     • Robo napsal:

      Boh nesudi, len (aj cez nás) zbiera skúsenosti. Ani my by sme súdiť nemali.

      SME JEDEN - toto si mi "odkyval", ale Tvoje ďalšie slová tomu protirecia..

     • Robo napsal:

      a čo sa týka Boha na povrchu - pretože som vlastne na začiatku svijej cesty a ešte sa teda "na povrchu" dostatočne neprejavil.
      Ešte stále som otrok, jak my všetci tu.
      Všetkého do času, som optimista..:-)

     • Alfa napsal:

      Jak můžou existovat energie mimo boha, pokud tvrdíš že všechno a vše je Bůh a nic jiného než Bůh neni. Pořád tvrdíš, že Bůh jakožto i temná energie se zablokoval/a a uvrhl/a do chaosu. Tvá kniha tě mate.

      Zopakuji Bůh je mimo stvoření, a ty Bohem nejsi, jsi pouze napájen jeho/její energií.

     • Robo napsal:

      Nesudi - aj povodcovia tej temnej energie majú možnosť hľadať a nájsť pravdu, ak/až sa pre to rozhodnú.
      Dohliada, aby to v chaos nevyustilo, možno preto je tu práve teraz ta "zázračná" doba - máme totiž technologie na zničenie Zeme a tým by sme vrhli v chaos celý Vesmír. Toto sa proste nestane, preto som optimista aj v dnešnej dobe.

      Nemá to cenu (sa dohadovat) - Boh je proste všetko okolo nás, my sme jeho súčasťou, všetko sme jeden, to je moje pevné presvedčenie, ktorému zatiaľ "iba" verím a pracujem na tom, aby som to "vedel" - to je moja cesta..:-)

     • Alfa napsal:

      Jako máš vcelku správné názory, až na to jak je to mezi tebou Bohem a obecně stvořením. Jistě na to časem přijdeš.

      Tento vesmír je jen odpadkovým košem pravého stvoření, a bude nakonci zničen. Tento temný vesmír, nebo-li nižší dimenze je domovem temných tvorů s nižšími vibracemi. Až negativní stav splní svůj účel, bude ukončen a spolu sním i temné světy.

      • Marie napsal:

       Proc myslite, ze by mel byt vesmir odpadkovym kosem a jak jste dospel k tomu, ze bude ukoncen? Vzdyt jsou to domnenky, nic vic.

       Pravda se hleda odvozovanim pomoci logiky. Ale musite vzdy mit z ceho vyjit, A ten zakladni bod nemuze byt domnenka.

       Tak jako tady v pripade rizene demolice Dvojcat.

       Nemame v hlave srovnany zpusob, jak usporadat zivot na teto planete a ani dukladne odkoukane zakony prirody. A jeste jsme dlouhodobe od toho odtahovani (zamerne). Proto si myslim, ze az na zaklade poznani vsech zakonu a pravidel by se mohlo pokrocit dal, neb jsme soucasti vesmiru, kterehozto pravidla budou v souladu.
       Ciste pouhy nazor....

     • Robo napsal:

      Zas to vidím trochu inak - Zem a spolu s ňou my všetci sme doteraz mali nižšie vibracie a teraz je čas, kedy Zem a my vsetci s ňou prestupime do vyššej dimenzie ("5D").
      Kto to nestihne alebo sa rozhodne zostať, pre toho sa vytvorí hologram, aby mohol žiť v ňom.
      Aj z toho hologramu môže vzostupit, v podstate sa stačí pre to "len" rozhodnúť..:-)

      Inak, Zem je posledná planéta vo Vesmíre v "3D", čakala na nás..:-)

     • Alfa napsal:

      Detailní info o převibrování země nemám. Píše se toho samozřejmě více. Například že v 5D už nová země je. Planeta je multidimenzionální bytost, a je současně ve více dimenzích. Nicméně to nemění nic na tom, že negativní stav bude jednou ukončen.

      Toto už je potřeba ověřovat citem, intuicí, vnitřní komunikací, atak.

     • Robo napsal:

      ano, v 5D a vyššie (nedlho potom vzostupime do 7D, lebo Zem "má meškanie") už je len svetlo a láska..:-)

    • Vlad napsal:

     Porovnávaš ale tiež veci, ktoré nepoznáš.. Thovt nie je egyptský boh ani egyptská bytosť. To, čo na toto téma nájdeš na wiki, neber ako relevantné informácie.. Je to úplne inak.

   • Vlad napsal:

    Čítal si na toto téma aj niečo ďalšie?

    • Robo napsal:

     čítam, čo sa dá:-)
     a pozri to video, čo som nižšie priložil:-)

     • Vlad napsal:

      Ok, pozriem :) ... Thovt ma tiež veľmi zaujíma .. aj keď sa priznám, tie dve publikácie čo spomínaš som zatiaľ nečítal..

      Na toto téma som čítal napríklad aj nasledovné: Kybalion, Corpus Hermeticum, The Emerald Tablets, The Flower of Life..

      Poznáš?

     • Robo napsal:

      nie..
      Thovt je pre mňa klenot, je to pre mňa akýsi "návod" a zatiaľ nemám potrebu v tomto smere čítať návodov viacej, možno časom...:-)

     • Robo napsal:

      inak, aj o "kvete života" tam píše..:-)
      Pre mňa je tam koncentrovaná pravda..:-)

     • Vlad napsal:

      Kvet života je veľmi zaujímavá záležitosť.. Inak všetky hore uvedené diela sa týkajú Thovta.. Môžem odporučiť sa im trochu povenovať :) Začať možno práve tým Kvetom života od Drunvala..

     • Robo napsal:

      Thovtove diela, ktoré zmieňujem tu, píše on sám (cez spisovateľku, ktorá od mala bola v kontakte s mŕtvymi) a tým sú jedinečné.
      Akákoľvek interpretácia môže obsahovať úmyselné, či neumyselne slepé uličky..:-)

     • Vlad napsal:

      V podstate aj súhlas, ale myslím že nezaškodí skúsiť aj iné zdroje.. Názor si urobíš sám.. Ak rád čítaš, tak je to veľmi zaujímavé čítanie...

      A inak, to čo píšeš platí napríklad aj o Emerald Tablets, tiež je to priamo od zdroja.. A Thovt komunikoval priamo aj s Drunvalom..

 7. martin bareš napsal:

  Jsem chemik a technik. Zdá se mi ta teorie pravděpodobná. Její autor má k dispozici nesčetná svědectví, takže tomu věřím. Náraz letadel to sotva mohl zničit. Vždyť si vzpomeňte, jak několik dní před "náletem" prováděli údržbáři cosi v jádrech mrakodrapů po několik dní. jedna z mnoha maličkostí.

  Navíc tahle akce musela zaměstnat velký počet lidí. Určitě ne všichni jsou naživu a ne všichni zemřeli přirozenou smrtí.
  Faktů je moc, nemá cenu to pitvat, zdali bylo/nebylo.
  Při vší americké drzosti...

  Ale ŠVejku poslušně hlásím, že jsme za poslední dva dny předal adresy zvedavec.org a nwoo.org třem na sobě nezávislým lidem.
  Jen mě zarazilo, že byli překvapení a celkem se zájmem si adresy zapsali. A že o něčem, co by mohlo oponovat oficálním blafům sračkometů vůbec nevěděli.

  To mi na druhou stranu Robo říká, že pokud lidé, kteří se snaží vědět, nebudou dělat nic a nic šířit, tak lidstvo v krátké době úplně zblbne. Ono zblbne bez tak, ale alespoň pár by nemuselo úplně oslepnout.

  • Robo napsal:

   V skutočnosti hovorím niečo trochu ine..:-)
   ZBLNUTI sme už veky a teraz máme všetci šancu sa prebudiť a to bude tá "zlatá doba" alebo "raj na Zemi", jak chceš:-)
   A hovorím aj to, že aj napríklad kvantova veda v mnohom podporuje moje slová..:-)
   A ešte hovorím, že nastáva doba, kedy na nás kokoti prestanú mať vplyv, lebo svojim poznanim stratíme strach a tým sa oslobodime..:-)

  • Marie napsal:

   Martine: toho 9.zari 2001 jsem byla v USA a znala se clovekem, jehoz dcera pracovala ve WTC. Bavili jsme spolu o detech, ta debata byla o dost driv nez se toto semlelo a zustalo mi to v pameti. Proto te den jsem za nim jela, se ho zeptat, jestli je dcera ziva. A on mi na to rekl, ze tam nebyla, ze dostali volno z duvodu oprav, ktere se tam ale provadely postupne v cele budove uz radu mesicu.
   Takze z toho se da odvodit, ze to nikomu nemohlo byt divne, kdyz skoncil ten soudni spor ohledne azbestu, kdy verdict byl, ze se to opravit musi.
   Takze tam vlastne misto oprav postupne narvali do kazdeho patra vybusniny. A nepotrebovali u toho svedky, tak lide dostavali volno.
   Proto take, kdyz se to delo bezne, si nikdo nevsiml, ze v ten den ( navic to bylo rano, ze ) misto 10 tisic lidi tam prislo jenom asi 3 tisice.
   To vysvetluje, proc tam v ten den nebyli zidi. Dostali volno a nebylo treba nikomu rikat proc, neb "opravy" jely uz radu mesicu...

 8. Ivan napsal:

  SU aj dalsie dve pochybnosti...

  - Skuseni piloti velkych dopravnych lietadiel hovoria, ze odpilotovat z Bostonu do NY Boeing rady 7xx a trafit z hladiska pilotaze tak tenke ihly ako boli WTC, nedokaze pilot, ktory cvicil len sest mesiacov na trenazeri..., ten neodpilotuje lietadlo ani do NY...!

  - Dalsia vec, lietadlo smerujuce do WTC 2 urobilo pred cielom taky nahly obrat, ktory na tomto stroji nie je mozny..., a pritom este presne trafilo do WTC...

  - Holografickym premietanim laserom, dnes mozno vytvorit akukolvek iluziu deja v priestore...

  • Robo napsal:

   a ďalšie - prečo (a podivným spôsobom) padla budova č.7 a manéver na Pentagon to už bol husarsky kusok (otocka o 180 stupňov, potom tesne nad zemou a vôbec - celá oficiálna verzia je jeden veľký nezmysel).
   Za ďalšie - stavbari a inžinieri, boli ich stovky, podpísali petíciu, že ofi verzia je skrátka vedecky nemožná..

  • Marie napsal:

   Ptala jsem se znameho, ktery byl dlouholetym pilotem v LA na jeho nazor a on mi rekl, ze maji zakazano se k tomu vyjadrovat.

   Tak jsem to otocila a zeptala se ho, jestli by on sam ten manevr zvladl. Rekl ze ne. Ani tak ta odpoved ne mne neprekvapila, jako te jeho oblicej, ktery hovoril jasne ve stylu :vzdyt je to kravina. Jako kdyz se zeptate nekoho na neco absurdiho a on se divi, ze se ho vubec na to ptate, co jste za vola.
   To bylo tentyz rok, kdy se to stalo.

   Postupem let se naslo vice odvaznych pilotu, kteri dokazali I na verejnosti rict, ze je to nesmysl s ohledem na potrebne podminky k takovemu manevru.

   Je to proste cele podvod.

   Zabavovani lidem natacenych videi, zakazovani se odchylit od servirovane verze, to jsou vsechno dukazy.

   Prece kdyby to byl teroristicky cin spachany zvenku, a byl by zajem vysetrit, kdo to udelal, tak naopak budou zadat vsechny o pomoc, svedky atd.
   Ono bylo uz predem rozhodnuto, kdo to udelal, ze, takze vsichni kdo mohl svedcit jinak, byli na prekazku, a to velkou...

 9. vlad napsal:

  Dnes odtajnila administrativa část dokumentů o mučení tzv. zadržených teroristů CIA. Senátoři tvrdí, že o tom nevěděli, byť si o tom štěbetali i vrabci v Americe. To bude srandy a divení se až odtajní pravdu o 9.11. :-)

  • Robo napsal:

   Benjamin Fulford....píše na svojom blogu okrem iného aj napríklad o opozicii vo vnútri CIA - jar na nás dýcha z každej strany..:-)

   (B.F. je bývalý člen zednarov 32. stupňa, teraz pod ochranov vplyvných ázijských spolkov. Stále má prístup k vnútorným informáciám kokotov, možno aj vďaka práve tej ostatnej opozii vo vnútri. Alebo možno aj vďaka neskutocnej sebestrednosti kokotov. Rotschild napriklad nedavno zariadil pri "leteckom nešťastí" smrť svojho vlastného syna - len ukážka, že opozícia je aj "v tvrdom jadre"..).

   • Marie napsal:

    Fulforda dnes uz nelze brat vazne. Je mi to lito, ale ten clovek je zniceny. Zajimalo by mne, kdo mu to zpusobil, ale tezko se to dozvime.

    Sledovala jsem ho nekolik let a ten rozdil je znacny nejen v tom jak vypada, ale I v tom, co rika.

 10. Jan Jinsky napsal:

  Je podivné, že ta atomovka neponičila metro, infrastrikturu pod zemí atd. Musela by vytvořit v podstatě jeskyni a nestabilní podloží.
  A zabránit úniku radioaktivity je téměř nemožné.

  Prostě pyramidy postavili zelení mužíčci, letadla nás práškují a k tomu atomovka. Hlavně že to napsal bývalý sovětský vědec, tak to musí být pravda.

  Je to tu horší než na idnes - tyhle články, kdy to má co dělat s technikou jsou zouofalé.

 11. Robo napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=wz065iqSjPs

  toto sem dal nedávno Karel, ďakujem!-)

  Doporučujem pozrieť - je to přednáška o 4 dieloch (v odkaze je prvý diel) a celkom má asi 9 hodín, ale vyplatí sa "investovať ten čas"..:-)

 12. Proč NWOO mystifikuje ohledně 9/11?

  Se znepokojením lze již řadu let pozorovat dezinformace, kterých se opakovaně dopouští Jan Korál a NWOO. Po pseudovědeckých (ezoterických a ufologických) mystifikacích a nesmyslech najednou vidíme dezinformaci ohledně 11. září 2001. O tom, že oficiální verze 9/11 je nepravdivá (a také proč k události vůbec došlo), není sporu.

  více v článku:

  http://disidenti.org/blaha/proc-nwoo-mystifikuje-ohledne-911

  • Robo napsal:

   Václav, zmysel Vášho komentara tu, ani Vašeho článku v odkaze veru nechápem.
   Doba jedineho spravneho nazoru a to bez pochyb a diskusii je....nechceme ju..

  • Šimon napsal:

   Pane Bláha, pokud jsem dobře četl i toto je teorie. Vy jí nazýváte dezinformací. A ostatní teorie jsou podle Vás co? A co se týče použití toho docela silného slova mystifikace, je nevhodné a obrací se proti Vám.

  • Marie napsal:

   Proc myslite, ze se Jan Koral dopousti opakovane dezinformaci? On prece neni autorem vseho. Je otazka jina, proc a komu poskytuje prostor. Myslim si, ze na miste by bylo delat zhodnoceni pouze jeho praci. Ja se taky na ezoteriku a ufologii a ani na exopolitiku nedivam, protoze jsou to vylozene kraviny za ucelem manipulace a odvadeni pozornosti lidi systemem vzrusujici informace tahnou nejvice.

   Pokud nelze kazdou jednotlivou informaci overit jako pravdivou, tak nezbyva nez si projit vsechny mozne a z nich tu pravdu hledat odvozovanim pomoci logiky a samozrejme fyzikalnich ci chemickych zakonu.

   Proto si myslim, ze vase zhodnoceni je ohledne pana Korala znacne neobjektivni.

 13. Radek Dvořák napsal:

  Pane "El" zkuste si to přečíst ještě jednou a třeba si zkuste uvědomit že pod částí WTC a v jeho blízkosti byli nejen energo-kanály ale i Metro!!!
  A když budete dobře posuzovat kráter a požár který nastal tak 250 tun paliva není to co něco takového mohlo způsobit pokud bereme fakt že 80% paliva shořelo na volném prostoru vlivem nárazu a výbuchu!!!
  To aby se tam tavily kovy to vážně není možné!!! Nehledě na to že letadla kroužila ve vzduchu přes hodinu tak nemůžeme počítat ani s množstvím 25 tun kerosinu!!!
  Jsem bývalý báňský záchranář a tady ani není možnost tunelového efektu!!! Prostě Letadlo to nebylo ani kdyby jich bylo 5Ks Boeningu 777

 14. Petr Gabriel napsal:

  Řešení události 11. září 2001 provedli sami američtí odborníci jejich armády na internetovém zpravodaji FASU, jak jim to předepisuje federální zákon. Základem pro stržení věží byly neutrony od termonukleární nálože velikosti 10 kt TNT, která po naměření 10 na 5 V/m na vrcholu el. pole, ale i 4 000 A/m na hrotu magnet. pole vytvořilo EMP, pro který však bylo nutná hodnota min. 1 Mt TNT-ta byla redukována na vybíjecím poli 4-8 km odtud, jinak by Nový York už nikdy neexistoval! Kolem základů WTC byla ohrada železobetonová 1 m široká a vysoká 20 m v podzemí oddělující podzemí WTC od metra, ale i ta se posunula po výbuchu, jak najdete na mém blogu na idnes, jako všech 50 článků! U termonukleárních náloží bylo jiné rozdělení teploty podle začátku názvu termo, což už značí 80 procent tepelných paprsků neutronů a 15% větrného poryvu a 5% na záření. Proto věže museli být shozeny do 10 vteřin!

  • Josef Švejk napsal:

   Je to tak! Jen s tím větrným poryvem nesouhlasím. Podle nezávislého měření byl poryv 16,356% a o to méně pak tepelných paprsků neutronů. Opravte si to, jinak budete za 100%ního blbce - i na iDnes!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!