Kongres schvaluje zákon, který udílí „neomezený přístup ke komunikaci všech Američanů“

Amash tuto legislativu označil za „nejzlověstnější, s jakou se kdy setkal.“ Podle Kongresmana Justina Amashe, Kongres právě schválil zákon, který vládě a vynucovatelům zákona udílí „neomezený přístup ke komunikaci kteréhokoliv Američana.“

Když tento zákonodárce z Michigenu zjistil, že Zákon o zpravodajském zmocnění FY 2015 byl aktualizován opatřeními, která zmocňují k „získávání, uchovávání a šíření“ veškerých komunikačních dat US občanů, tak se zoufale pokoušel zorganizovat hlasování o zrušení tohoto zákona.

Avšak tato včera schválená legislativa 325 ku 100 hlasů dává zelenou tomu, co Amash popsal jako „jednu z nejzlověstnějších částí zákona, s jakou se kdy za svého fungování jako reprezentanta setkal.“

Tento zákon umožňuje zachycování soukromé komunikace Američanů bez soudního příkazu a její předávání vynucovatelům zákona k trestnímu vyšetřování.

Tato legislativa v podstatě kodifikuje a legalizuje masový mimosoudní dohled NSA nad Americkým lidem bez jakékoliv diskuse.

Níže si přečtěte si plný text dopisu Kongresmana Amashe, který rozeslal před schválením tohoto zákona.

*********************

Milí kolegové,

Dodatek Zákona o zpravodajském zmocnění, o němž bude dnes Sněmovna hlasovat, obsahuje nová znepokojivá opatření, která poprvé statutárně zmocňují ke špehování US občanů bez soudního procesu.

Senát včera v noci schválil dodatek k verzi zákona o zmocnění ke zpravodajství s novou Částí 309 – takovou, jakou Sněmovna nikdy neposuzovala. Část 309 dává zmocnění „k získávání, uchovávání a šíření“ neveřejné komunikace včetně té, co je od osob v US a k nim. Tato část schvaluje to, že takováto soukromá komunikace Američanů získaná bez soudního příkazu může být předávána domácím vynucovatelům zákona k trestnímu vyšetřování.

Aby bylo jasno, Část 309 poprvé poskytuje statutárním orgánům pravomoc k získávání, uchovávání a síření soukromé komunikace US osob získaných bez soudních úkonů, jako je soudní příkaz nebo předvolání. Teď může takovýto dohled provádět administrativa na základě zmocnění k výkonné moci jako je E.O. 12333. Kongres však nikdy neschválil použití výkonné moci takovýmto způsobem, aby se zachycovaly a využívaly soukromé telefonní záznamy, elektronická komunikace nebo data z cloudů od Američanů.

Přívrženci Části 309 tvrdí, že toto opatření ve skutečnosti omezují pravomoc výkonné moci nad zadržováním soukromé komunikace Američanů. Pravdou je, že Část 309 obsahuje nesmírně slabá omezení k zadržování komunikace Američanů výkonnou mocí. Tato opatření s mnoha výjimkami vyžadují, aby výkonná moc komunikaci Američanů zničila během pěti let po jejich získání – ač, jak přiznává HPSCI, výkonná moc už podle těchto směrnic postupuje.

Místo požadavků na uchovávání dat, podle kterých už exekutiva postupuje, obsahuje Část 309 novelu statutární základny pro výkonnou moc, aby zachycovala a využívala soukromou komunikaci Američanů. Senát tato ustanovení vložil do zákona o zmocnění ke zpravodajství včera pozdě v noci. Tohle není způsob, jakým by měl pro své voliče Kongres řešit citlivé záležitosti soukromých informací – zvláště když se od nás žádá, abychom rozšířili dohledové pravomoci naší vlády.

Naléhám na vás, až to dnes přijde do Sněmovny, přidejte se u H.R. 4681 ke mně s hlasováním „ne“ o zákonu o zpravodajském zmocnění.

/s/

Justin Amash
Poslanec Kongresu

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
December 11, 2014

Vyšlo na Reformy.cz

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/congress-passes-bill-which-grants-unlimited-access-to-communications-of-every-american.html
21 Komentářů k Kongres schvaluje zákon, který udílí „neomezený přístup ke komunikaci všech Američanů“

 1. Robo napsal:

  emericka demokracia v praxi..
  Nie však už nadlho..:-)

 2. Alfa napsal:

  Prostě jenom legalizování toho co tam už probíhá několik let neoficiálně.

 3. surveillance napsal:

  no doufam, ze se to teda vztahuje jenom na americany a ne na celej svet, tezko totiz rict jak se to ma vnimat

  • Robo napsal:

   jak hovorí Alfa..

  • Josef Švejk napsal:

   Vnímejte to tak, že se to netýká jen pindostánců. Cokoliv řeknete do telefonu nebo napíšete na netu je evidováno, zaznamenáno, analyzováno a v případě potřeby použito. U telefonu je evidován i váš pochyb – čas, místo etc. i když nehovoříte. Přeji příjemné probuzení do svobodné demokracie!

  • agata napsal:

   Jenomže US si myslí, že jí patří celý svět, takže co se vztahuje na domácí obyvatelstvo se vztahuje na celý svět. A nedělejte si iluze, že to je jinak.

   • Cico Ciciak napsal:

    Už čakám, kedy nám dajú ussácke volebné právo do kongresu a na prezidenta!!! Už keď máme byť ich kolóniou!!!

 4. František1 napsal:

  USA svými postoji k ostatnímu světu jen potvrzuje, že ho lze identifikovat jako onu příslovečnou apokalyptickou šelmu z janova zjevení. Všichni před ní klekají a podřizují se. Běda tomu kdo se nepodřídí. Je taky nepochybné, že svou moc neodvozuje z moci ekonomické, ale podvodem (FED), vydíráním a hrozbami. Soustředí se tam všechny temné elity, které uctívají satana:

  „klekali před drakem, protože dal té šelmě svou moc, a klekali také před šelmou a volali: „Kdo se může rovnat té dravé šelmě, kdo se odváží s ní bojovat?“

  • Contumax napsal:

   František1
   Tři části jak zničit lidstvo jsou :
   1.Satan je skrytý a prý neexistuje – chce aby lidi věřili, že neexistuje ale tím lépe se mu daří ničit lidstvo… duchovní tupozrakost nevěřícího lidstva – lidé věří všemu možnému jen ne v Ježíše Krista – v Boha !!!
   2.Absolutní kontrola mysli.
   3.Zničení Bible – víry v Ježíše Krista a náhrada za jiná náboženství – všechna náboženství do jednoho náboženství – budhismus, korán, šamanismus atd. atp. – chaos !!!
   Satan si přivlatňuje Boží vlastnosti : Chce všechno vědět a ovládat ale zpřeváceně, tzn. ke zničení k zotročení !!!

   • František1 napsal:

    Tak tak. Konečně, údajně se vše točí kolem tzv. uhlovodíkú jako o otázce přežití civilizace. Jako boj o zdroje. To je jen část pravdy. Zisky jsou tím co říká ten zlý: “ pokloň se mi a toto vše ti dám, protože mi to patří“. Všechna nádhera a království světa. Ten pravý důvod boje toho zlého je o duše lidí a o to, co nejvíce nenávidí, co ho smrtelně ranilo. Kříž Ježíše krista. Proto bojuje proti rodině, proti Božskému i přirozenému řádu, proti církvi Ježíše Krista. Dělá to oklikou, ale hlavní cíl je právě ten. Skrze zednářské sekty infiltroval i hierarchii a raduje se když lidé spílají církvi ač ty zlovolná díla má na svědomí on a ti, kteří se mu podvolí. Ale máme jistotu, že ani brány pekel církev nepřemouhou.

   • Vladislav napsal:

    Contumaxi,
    my Slované máme své bohy, které jste nám vy křesťané poté, co jste nás podrobili, zakázali uctívat. Křesťanství je pokus Ježíše Nazaretského „zachránit“ Židy před tím, čím byli už tehdy – osudem parazitického etnika.
    Postoje USA se dají, ostatně jako všechno další, vysvětlit dobře (a mnohem lépe!) i z jiného než biblického pohledu. Křesťanství bylo a dosud je především prostředkem zotročení lidí, v našem případě Slovanů, takže jestli Vás mohu o něco poprosit, přestaňte OTRAVOVAT s křesťanskými reáliemi, ano? Děkuji.

    • Contumax napsal:

     Vladislav
     Hledej příčiny, vidíš jen to, co vidět chceš…
     Víra v Ježíše Krista zachrání mnoho životů !!!
     Výzva !!!
     Dokaž neexistenci Ježíše Krista !!!
     Dokaž existenci slovanských bohů !!!
     Jak velký počet věří v slovanské bohy ???
     Jak dlouho ???
     Jak velký počet věří v Ježíše Krista ???
     Jak dlouho ???

     • Vladislav napsal:

      Contumax: prave ze hledám příčiny. Křesťanství byl prvni pokus tech samých sil, které později zotrocily většinu planety, o podrobeni našich předků. Bylo jim vnuceno a v okamžiku, kdy tento tlak polevil, se výrazne zhoršila i pozice křesťanství. Dukaz existence Ježíše „Krista“? Prosim te, a co treba dukaz existence Urixe Montunise, mimozemstana z Plejad;-)? To je stejna logika. Nasi bohové tu byli mnoho tisíc let a aby byli z mysli lidi vyhnani, muselo se to udelat nasilne. Viru v Ježíše však lide opouštějí masove, dobrovolně a radi. Protoze dnes uz dobre chápou, ze neslo o nic jineho, nez o projekt podmaneni jejich předků. Křesťanství nepřineslo nic, co tu nebylo uz dříve, co nebylo vykradeno odjinud a co bychom OPRAVDU potřebovali. Do sta let vsude tam, kde nebude násilím nuceno, témeř vsude chcipne, aniž by se lide stali „horšími“ či „hloupejsimi“.

  • Vladislav napsal:

   Tou apokalyptickou šelmou, bestií, je Jehova, tedy bytost, kterou Židé propašovali jakožto Boha otce do Starého zákona z Tóry, kterou za tímto účelem osekali a přizpůsobili. Tzv. Bůh otec alias Jehova je třetiřadý démon, sráč a ubožák, kterému se na základě pár triků podařilo Židy přesvědčit jedna o tom, že je nejvyšším bohem, a potom o tom, že je „jeho jménem“ nutno vyvražďovat, porobovat a zotročovat lidi jiné víry. Každý, kdo věří tomu vašemu Starému Zákonu, dává tak svou energii tomu Satanovi či jak vy mu říkáte. Pro mě jakožto člověka, který se přiklonil k tisícileté oudrosti našich slovanských předků a bohů, je podstatné, že tento sráč, i kdyby mu věřily další milióny křesťanů a Židů, je ubožák vyříditelný kopím mocného Peruna nebo lstí moudrého Velese. U nich existuje moudrost, o pravdě Ježíše běžte přesvědčovat přismahlíky do pouště – těm je totiž určena.

   • Contumax napsal:

    Vladislav
    Sám sobě jsi řekl : Narodím se…!!! ???
    Všechno co vidíš kolem sebe vzniklo samo… ???
    Musela to stvořit geniální inteligence ???
    Anebo mimozemšťani ???
    A kdo stvořil mimozemšťany ???
    Křesťanství je dobré ale vždy se v něm najdou Jidáš ové….
    Slovo Boží je Písmo neboli Bible je z Boží inspirace….
    Bůh je největším demokratem ve vesmíru a nikoho nenutí ke zlu ale nabádá nás abychom nečinili zlo….
    Neobviňuj celý křesťanství….
    Sem na tyto stránky patří i Ježíš Kristus ať chceš nebo ne…
    V mnoha článcích tu byl a doufám, že i bude nadále !!!

 5. JochenRindt napsal:

  Tak o tomhle se zlym soudruhum komancum ani nesnilo!!!

 6. JJ49 napsal:

  Amerika je země neomezených možností! Už překonali i Orwela!

 7. Cico Ciciak napsal:

  Zaujímavé, že začal „milí kolegové“!!! Asi sa mu nechcelo poemericky liberálne, neomarxisticky, neolavičiacky a neokoňsky – čo je vlastne všetko to isté a na jedno brdo, a síce: Milé dámy a páni, buzeranti a lezby, bisexuáli a transvestiti, pedofili a zoofili, to!!! Ak som na niekoho zabudol, nech sa hnevá!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!