Válečná agenda na Východní Ukrajině: Kyjevský režim pro své vojáky připravuje 250 000 hrobů

10. prosince zpracovala kancelář ukrajinského presidenta Petra Porošenka plán na ohromný hřbitov, co pojme 250 000 mrtvol jejich vojáků, což je v rámci obnoveného vládního vojenského plánu na dobytí ukrajinských regionů, které odmítly pučistickou vládu, jež byla uvalena na celou Ukrajinu, když Spojené státy najaly žoldnéře k provedení kyjevského puče z 22. února 2014 (proběhnuvšího pod pláštíkem anti-korupčních demonstrací „Majdan“), ta na Ukrajině svrhla zkorumpovaného, avšak demokraticky zvoleného presidenta Viktora Janukoviče.

Rebelující regiony Ukrajiny jsou ty, které z asi 90% hlasovaly pro Janukoviče.

Pučem vzniklá vláda pak počínaje 2. květnem zahájila vojenskou kampaň za vyhubení tolika obyvatel proti-pučistických oblastí, kolik je jen možné, a za vyhnání toho zbytku, aby hledali útočiště v sousedním Rusku tak, aby ztratili ukrajinské občanství a už na Ukrajině nemohli volit.

Pokud by se pučistický režim těchto voličů nezbavil; tak by byl hlasováním odstraněn z úřadu. Proto byly všechny ukrajinské vládní volby po puči jen v jiných oblastech Ukrajiny, v těch, kde puč buď vítali, nebo přijali: Janukovič v takových oblastech získal méně než 50% hlasů, a v takových, kde měly volby vyšší účast v převážně anti-Janukovičovičských okresech. Pučistický režim byl rozhodnut ponechat si území rebelujících oblastí, ale zbavit se lidí, co tam žijí.

Kvůli nesmírným nákladům této kampaně etnických čistek zadlužení ukrajinské vlády raketově roste a vláda je schopna nadále fungovat jen pomocí peněz, které přichází od MMF, EU a ze Spojených států.

Technicky jsou to sice půjčky, ale až vláda zbankrotuje, k čemuž by mohlo dojít už brzy, tak všechny válečné půjčky vypadnou ze hry a nikdy nebudou splaceny; takže jsou to ve skutečnosti dary podporující válečné úsilí od daňových poplatníků z US a z EU.

4. prosince 98% US Sněmovny hlasovalo za zbraňové dary pro ukrajinskou vládu a 11. prosince hlasovalo 100% US Senátu za zbraňové dary pro ni. Všeobecně se očekává, že US president Barack Obama konečnou legislativu podepíše, a tak ukrajinská vláda teď plánuje téměř zdvojnásobit své ozbrojené síly ze současných 130 000 vojáků na 250 000 příští rok. A pro ně jsou tyto hroby určeny. Vojáci z rebelující strany tam pohřbeni nebudou, ani ten daleko větší počet civilistů, o kterém se očekává, že bude těmi 250 000 ukrajinskými vládními vojáky zabit. Tyto hroby jsou jen pro padlé vojáky na straně ukrajinské vlády. Ne pro civilní mrtvoly, kterých bude příliš mnoho na pohřbívání, a to i jen na základě dosud proběhnuvší války – avšak později to bude ještě daleko horší.

Vláda Spojených států zjevně očekává, že ty obrovité civilní masakry při nadcházející kampani doženou ruského presidenta Vladimira Putina, aby otevřeně poslal ruské vojáky a zbraně do obležených oblastí bývalé Ukrajiny na obranu tamních obyvatel, což jsou etničtí Rusové, a obecně jsou velice pro-ruští; to pak pro Spojené státy poslouží jako záminka, aby na Ukrajinu poslaly ještě více zbraní, a snad poslaly i pravidelné ozbrojené síly; a to následně podle očekávání vytvoří situaci, během níž Spojené státy a snad i aliance NATO samotná budou mít záminku k invazi do Ruska jako k trestu za jeho ‚agresi vůči Ukrajině.‘

Dow Jones index si u US vybraných aero-kosmických a obranných firem vedl za presidenta Obamy dobře. Jeho celkový roční obrat byl za pět let 20,88% ročně; ale za posledních 12 měsíců byl jen 12,64%. To se moc neliší od chování celkového US akciového trhu. Avšak když se to vybičuje k totální válce s Ruskem, tak by tato procenta mohla být daleko vyšší. A jak ukazuje tento vizuální dokument od Velkých vojensko-průmyslovců, tak mají na federální rozpočet přinejmenším stejný vliv, jako mají Velké banky a Velcí olejáři či jiné skutečné volební obvody – a určitě daleko větší, než ho má americká veřejnost.

Nedávné české články naznačující vyšší potřebu hrobů:

Vojenský debakl Kyjevské junty na Východní Ukrajině

Skutečné ztráty ukrajinské armády – okolo 10.000 karatelů

Skutečné ztráty ukrajinské armády – okolo 10.000 mužů.

Masakr (nejen) pod Ilovaiskaya – konec Ukrajinské armády?

Vojenský expert: Ukrajinské velení jsou diletanti

Jižní kotel – virtuální vítězství Ukrajinské armády a faktická porážka jejích elitních sil

Poslední vývoj Ukrajinské občanské války

Vojenský briefing z Donbasu-Luganska: Těžké ztráty ukrajinských ozbrojených sil

Vyšlo na Reformy.cz

 

By Eric Zuesse
Global Research, December 14, 2014

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/the-war-agenda-in-east-ukraine-kiev-regime-prepares-250000-graves-for-its-soldiers/5419739
9 Komentářů k Válečná agenda na Východní Ukrajině: Kyjevský režim pro své vojáky připravuje 250 000 hrobů

 1. Adolf Balík napsal:

  Zajímavé, krachující vláda, která je možná jen týdny před bankrotem. Na nic nejsou prachy, nemocní umírají, protože na jejich léčbu nejsou prachy. Příbuzní musí kupovat vojákům neprůstřelné vesty, protože vláda na ně nemá. Padlým vojákům musí příbuzní platit pohřby a uniformy k jejich pohřbení. V zemi, kde se začínají hroutit některé základní funkce, jako energetika. V kdejakém dolíku na východě je zahrabané mrchoviště, kterému se říká hromadný hrob – viz úvodní obrázek. A v té zemi je najednou, kde jsou všechny výdaje nedostatečné, prioritou megahřbitov, co pojme dvojnásobek jejich současného stavu armády.

  Vzhledem k pravidlu nedostatečnosti na Ukrajině bych si tedy tipnul, že očekávaná pohřebnost pro nejbližší období nebude pouhých 250 000 bude tedy spíš tak 2,5 milionu … :-(

  • .lak napsal:

   Hlavně jsou to přání oligarchů se kterými ussraelci a eulululani kteří si napasovali čepičky kašparů dvora honěných z kouta do kouta dvorečku biči, které ovšem mohou kritizovat (zatím) ale ovlivnit nemohou kromě cálování.

 2. weissbach napsal:

  Celá ukrajinská krize je od počátku koncipovaná k vyvolání válečného konfliktu. To kolem je jen mlžení a naprogramování světové veřejnosti k označení Ruska jako agresora a viníka války. Dříve či později bude Rusko do války zataženo. Politici i média na tom pracují ve dne v noci a mezitím se nenápadně připravuje stanné právo.

  • vlad napsal:

   Trefil jsi hlavík na hřebičku. Je jediné štěstí, že Putin je rozumný státník. Nenechal se vyprovokovat.Jinak už tady padaly rakety s atomovými hlavicemi. USA je jedno jak dopadne Evropa. Hlavně když začne zbrojení, což je jediné jak se USA vyhrabe z bilionového dluhu. Tak chlapci, připravte si velkou polní :-) Doufám, že budete jako já a při nejbližší příležitosti zběhnete na ruskou stranu. Jen je otázka jestli ta příležitost bude….bo atomová válka bude ta poslední válka lidstva.

   • Robo napsal:

    vlad, ohľadne (svetovej) atomovej vojny buď v kľude, TÁ NEHROZÍ! :-)

    Benjamin Fulford (český preklad jeho blogu)

 3. Calembredaine napsal:

  A není to nějak málo?

 4. Adolfe,oni nejsou jen posedlí smrtí,oni jsou posedlí prachama,které ukradli lidu.A o ty jde.Ztratit je je pro nepředstavitelné.Proto vraždí.Ale onona ně dojde,neboj.Klidnou noc,chlapci,vlaštovka j.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!