Medveděv: Ukrajině se nepřilepší

Ukrajinu nejen že nečeká členství v EU, ale dokonce ani dostatečná finanční podpora od Unie a ani bezvízový styk. Napsal to předseda vlády RF Dmitrij Medvěděv ve svém článku pro „Novaja gazeta“. Podle jeho slov zemi v lepším případě čeká osud deindustrializovaného Bulharska, kde se nezaměstnanost zdvojnásobila, ale investice klesly 9x.

„Kyjevu by stálo za to podívat se na zkušenosti těch svých jihozápadních sousedů, kteří vstoupili do EU. Například v Bulharsku po vstupu země do EU v roce 2007 za 6 let vzrostla nezaměstnanost ze 6,9 na 11,8 %. Zatímco zahraniční investice za stejné období poklesly téměř devětkrát (z 9,051 miliard euro na 1,092 miliardy euro).

Je třeba si uvědomit, že Evropané Ukrajině nespěchají pomoci, konstatoval šéf ruské vlády.

„Nikdo nehoří nedočkavostí dávat Ukrajině peníze ani na naléhavé potřeby. Evropa může pouze v krajním případě vydělit půjčku na pokrytí dluhu, kde hrozí propad,“ – je přesvědčen Medvěděv.

Premiér RF počítá, že v případě přidružení skrze asociační smlouvu Ukrajiny k EU v té podobě, v jaké byla podpsána, ukrajinská ekonomika bude každoročně ztrácet minimálně 33 miliard dolarů.

„Dojde k tomu proto, že Rusko bude chránit zájmy svých výrobců a trhů. Projeví se to zejména ve zvýšení celních sazeb na zboží dovážené z Ukrajiny do Ruska, na úroveň stanovenou Celní unií pro nečlenské země,“ – řekl Medvěděv.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20141215/1011493069.html
12 Komentářů k Medveděv: Ukrajině se nepřilepší

 1. Ďuro Trulo napsal:

  Na ousidermedia jsem si pustil video v domnění, že uvidím dokument o současnosti ukrajiny (malé u není gramatická chyba ale občanský postoj) a zažil jsem nejkrásnější zážitek posledních let (a to jsem na světě 66 let).
  Dokud někde na světě existují takoví lidé má svět velikou naději na uspořádání lidských problémů s pro všechny pozitivním výsledkem. Díky mladí lidé ať jste Rusi či Moldavci nebo jiní Slované. Dali jste mi naději, že mí vnuci zažijí lepší svět.
  Pusťte si to videjko!!!

  http://outsidermedia.cz/ukrajina-videoprehled-z-15-12-2014/

  Ti z Vás, kteří nejsou tupí materialisté pochopí proč tito lidé zpívají v marketu a ne na podiu. Bylo mi ctí Vás vnímat!!!

  • to je jedno napsal:

   Myslíte to poslední video? Dost profi natočené, ale hezké, hezké hlasy. Jen to ve mě nebudí dojem spontánní akce. Ale třeba máte pravdu.

   • Ďuro Trulo napsal:

    Akce byla pravděpodobně amatérsky připravená, profesionálně nasnímaná, ale dle reakce publika a personálu marketu tzv. partizánská (bez vědomí firmy a zákazníků). Škoda, že jsem to nemohl zažít v reálu. Jak rýád bych se do sboru přidal!!!

    • Calembredaine napsal:

     Aby zažili lepší svět, museli by si zatančit Moldavanku na rozvalinách chazarskýho Kapitolu ve Washingtonu … ale to bude ještě dlouhá cesta a plná krve a potu! A bezpočtukrát předtím musí zazpívat docela jiný sbor – baterie kaťuší!

  • Robo napsal:

   toto potrebuju Ukrainci a nie vojnu!
   Je mi smutno z toho, čo sa tam deje..

   Je to ale jeden z posledných svetových konfliktov, nech už narastie akokoľvek.
   Kokoti už výrazne strácajú svoj vplyv – CELOSVETOVO a táto protiruska a protisvetova akcia je ich POSLEDNÁ (verím tomu, „jar“ cítim vo vzduchu, verte)..:-)

 2. Ďuro Trulo napsal:

  Videí je několik jedná se o video SMUGLIANKA

 3. No,pisen je to velmi známá a krásná.Ja jenom doufám,že z toho nebudou mít oplétačky s úřady.Je mi z toho všeho stejně na nic a musím říct,že jsem nikdy,jak je panbůh nade mnou,nedržela Rusům tak palce jako dnes.A to je co říct,protože jsem taky komunisticky dítě s kolektivní výchovou.Pekny vecer Ďurovi od vlaštovky jitky:-)

 4. pavelka70 napsal:

  Medveděv má pravdu.Nikomu se po vstupu do EU nepřilešilo.(myslím z východních států RVHP). Kabala s Bidenem tam chce né investovat, ale brát! Těžit enegii, zdroje, a pak zanechat osudu, předtím udělat tam základny, a připravovat se na posledný světový útok.

 5. Josef Švejk napsal:

  Vtip dne:
  „Slovensko bude hlavní zemí, která poskytne pomoc v energetice a energetické bezpečnosti. Polsko pomůže v decentralizaci a reformování regionální moci a rovněž ve sféře státního řízení. Česko hodlá přispět k reformování občanské společnosti, školství a masmédií. Maďarsko má být hlavní zemí, která poskytne pomoc v hospodářském rozvoji, v drobném a středním podnikání…“ slovenský ministr zahraničí Miroslav Lajčák

 6. Mrs janet Robort napsal:

  Dobrý den,
  To je informovat širokou veřejnost, že paní Janet Robort, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr na 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce, firmy a společnosti v rámci jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na janetrobort@gmail.com

 7. Vy jste v nouzi naléhavé úvěr? Pokud ano , kontakt ( gcloanfirms@gmail.com ) pro více informací

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!