Nadchází ohromná proti-ruská falešná vlajka?

Dlouhodobé US plány volají po změně režimu v Rusku. Zaměřující proti jeho suverénní nezávislé vládě. Jejich hlavnímu eurasijskému rivalovi. Washtington tam chce instalovat vládu pro-Západních loutek. Ať už barevnou revolucí nebo válkou. US hegemonické ambice tak ohrožují světový mír.

Dnes je situace nebezpečnější než kdykoliv od událostí předcházejících WWII. Ruský ekonom a politický analytik Michail Deljagin očekává ohromnou proti-ruskou provokaci.

Své názory předkládá v rádiu Pravda. Říká: „Tyhle věci a informace jsou unikátního charakteru … jsou pro nás nesmírnou hrozbou.“

Ukrajina je jen záminka. Jen předmostí pro NATO pod vedením US. Nefunkční, zločinný Washingtonem instalovaný neonacistický režim.

Ekonomicky zbankrotovaný. Postrádající jakoukoliv legitimitu. Závislý na vnější pomoci, aby vůbec přežil. Nejnovější kolonie Ameriky.

Ta mu kontroluje politiku. Ta to tam má na povel. Co Washington řekne, k tomu dojde. Kyjevský loutkový režim zasalutuje a vykoná. Jinak by byl vyměněn. Barevná revoluce 3.0 by instalovala další.

„Proč k Ukrajinské krizi vůbec došlo,“ ptá se Deljagin? „Jaký je základní důvod? Proč do toho Američané tak hluboko zabředli?“

Protože Washington, Čína a EU jsou „třemi hlavními globálními hráči,“ říká Deljagin. Zničí-li se „spolupráce EU s Ruskem, tak se Evropa odstraní jako nezávislý účastník globální soutěže, a právě tohle vidíme, že se odehrává.“

Tím jako dva zbývající dominantní světoví hráči zůstanou jen Amerika a Čína. „Skutečná studená válka“ už existuje.

I horká válka na Ukrajině. Důležitý je obchod mezi EU a Ruskem. Sentimenty Evropy jsou ve prospěch „obnovení vztahů“, věří Deljagin.

Washington ale chce Rusko od Evropy „urvat.“ Zatím se mu to nedařilo. Provokace pod falešnou vlajkou s MH17 selhala.

Rusko s tím nemělo nic společného. Ani bojovníci za svobodu z Donbasu. Může za to kanón z ukrajinského bojového Suchoje-25.

Ověřitelná satelitní a radarová data ukázala, jak je jejich letoun na MH17 před jeho zničením pověšený. Díry proražené do trupu odpovídají kulím z kanónu.

„Tak přichází další díl,“ říká Deljagin. „Přijde další provokace… Máme o tom určité informace. I Západ je nepřímo potvrdil.“

Říká, že Ukrajinská armáda „vyrazí do falešné ofenzivy. Bude předstírat útok. Vojáci provedou rozsáhlou dělostřeleckou přípravu.“

Potom „v útočné zóně Ukrajinské armády vybuchne taktická jaderná hlavice.“

Obviní se z toho Rusko. Nespravedlivě. Nejspíš to ničemu neprospěje. Američané samotní použijí jaderné zbraně. Udělat to znova „není tak těžké,“ říká Deljagin.

Estonský přístav Paldiski má sklad plný radioaktivního odpadu. US vedené NATO „údajně přivezlo spoustu radioaktivního nákladu.“ Žádný „odpad nebyl odstraněn.“

To spiknutí, jak říká Deljagin, poběží tak, že když nejsme schopni Rusko obvinit z MH17, tak „všem vysvětlíme, že ti proklatí ruští barbaři použili jaderné zbraně proti bezbranné Ukrajinské armádě.“

Obviněn za to bude Putin. V Rusku „nemůže taktickou jadernou zbraň nasadit nikdo bez přímého rozkazu Nejvyššího velitele.“

Věc, o níž jde, je zničit vztahy mezi EU a Ruskem. Rozvrátit obchod. Zničit normální politické vztahy. Možná i zablokovat ruská média v Západních zemích a v Japonsku.

Vzhledem k bezbřehému cynismu našich amerických, jak mnozí říkají „kolegů“, není nic až příliš ohavného, aby toho bylo nepřípustné použít v jejich pletichách.

Ani odpálení jaderného zařízení. Ani zločin pod falešnou vlajkou k obvinění Ruska. 11.9 na steroidech. Příliš hrůzné, aby to šlo ignorovat.

Bez jakéhokoliv důkazu, fotografického nebo forenzního přezkoumání. Jako bychom to neznali z MH17. „Dokazovat to přeci není na nás.“

Prozatím pokusy obvinit Rusko z Ukrajinské krize selhávaly. Důkazy nebo spíš jejich absence Západní tvrzení vyvracela.

Ale jaderný výbuch, to je už jiné kafe, říká Deljagin. Nezůstávají po něm žádné otisky prstů. Třeba by k tomu mohlo dojít i před Vánoci. Sváteční den přidá na šokové hodnotě.

Deljagin je ten, kdo předpověděl i Ukrajinský puč. Očekával, že přijde v únoru. Že to to budou rozbíhat při zimní Olympiádě v Soči od jejího prvního dne. Došlo k tomu ale až o dva týdny později, až 22. února.

Jestli má s jaderným útokem pod falešnou vlajkou pravdu, nebo radši ne, to se teprve uvidí. Od lunetiků ve Washingtonu lze čekat, že možné je všechno.

Po takovéto nemyslitelnosti by mohly následovat masové oběti jaderné zkázy. Možná i úspěšná izolace Ruska. A pak přímá konfrontace Východ-Západ.

Konflikt i s rozpoutáním jaderné války. Takový, jakému ta desetiletí MAD (vzájemné zaručeného zničení) zabránila. Ale možná ty zábrany už fungovat nebudou.

Teprve se to uvidí. Ale kdyby se ukázal Deljaginův scénář možnosti útoku už před Vánocemi jako správný, tak by to ani netrvalo dlouho, než se to uvidí.

V neděli se ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov sešl v Římě s Johnem Kerrym. Je to jejich 17. letošní schůzka.

Nevyřešila vůbec nic. Washington je zcela obviňuje z Ukrajinského konfliktu a z většiny dalších světových konfliktních stavů.

Poznámka: Viz i stanovisko našeho ministra zahraničí vycházející z washingtonské předlohy -Zaorálek: Zabíjení civilistů v Novorosii je smutné, ale může za to Rusko, takže nemůžeme nic dělat

Ruské ministerstvo zahraničí v prohlášení uvedlo:

„Lavrov při diskusi o bilaterálních vztazích zdůraznil, že jejich rozvoj je možný jen na základě rovnosti a společných zájmů, přičemž jakýkoliv pokus o nátlak na Rusko nemá žádný výhled na úspěch.“

Lavrov s Kerrym diskutovali o Ukrajině. Ruský diplomat zdůrazňoval důležitost dodržení dohod z Ženevy a z Minsku.

Těch, které Kyjev pošlapal. Nestoudně je porušil. A to na základě příkazů z Washingtonu. A neprojevuje jakékoliv věrohodné známky jejich dodržování ani teď. Konfliktní podmínky tedy přetrvávají. Lavrov ale doufá, že se to změní, když říká:

„V kontextu situace na jihovýchodě Ukrajiny je ústřední záležitostí odpovídající realizace Minských dohod stejně jako zřízení kontaktní skupiny k tomuto účelu, co nejdříve to bude možné.“

Nelegitimně presidentující oligarcha Petro Porošenko je na Ukrajině mužem Washingtonu. Je to poddajná loutka poslouchající rozkazy a jednající na povel.

Vzhledem k tomu, že má v úmyslu více války, je jeho falešný „režim ticha“ nejspíš klamným obrácením k odvedení pozornosti nesprávným směrem.

Lze říci, že mu to jen pomáhá s přeskupením. S vybudováním větší vojenské síly. S přezbrojením. S obnovením bojové připravenosti. S přípravou na větší konflikt podle rozkazů z Washingtonu.

Současné podmínky představují klid před bouří. Jestli to bude opravdu až klamný jaderný útok pod falešnou vlajkou, či jiná provokace US a Kyjeva, nebo jiná záminka, to se teprve uvidí.

Je však třeba zopakovat, Washington chce, aby suverénní ruskou nezávislost nahradila pro-Západní loutková vláda.

Jejich směrný plán volá po dobytí světa. Třebas i za použití jaderné konfrontace k dosažení těchto cílů, což je podle všech standardů šílené.

Závěrečná poznámka

Russia Today mělo nedávno interview s posledním sovětským vůdcem Michailem Gorbačovem, kterému je teď 83.

Ten říká, že Amerika potřebuje reformu Pěrestrojku s politickou, ekonomickou a vojenskou rekonstrukcí.

„Můžou si to nazvat, jak chtějí,“ řekl Gorbačov. „Není to pro ně snadné. S takovou společností, jakou mají.“

Vytváří neexistující nepřátele. Rozdmýchávají napětí. Vytváří nestabilitu. Šikanují ostatní národy. Svádí vinu na jiné.

„Kdekoliv je napětí vysoké, kdekoliv dojde v určité zemi k nestabilitě nebo i v celém regionu, tak je to pro Washington vítaná příležitost k intervenci,“ řekl Gorbačov.

„Takovouto politiku důvěrně znám ze své vlastní zkušenosti,“ vysvětloval. Takže je to na Evropě, aby ta zabránila nové Studené válce, myslí si.

Takové, jaká by potenciálně mohla být ještě nebezpečnější. De-eskalace je tedy životně důležitá, neboť spirála rizika se vytáčí mimo kontrolu a zažehuje ještě vážnější konfrontace.

Riziko je příliš vysoké, abychom to dovolili. Washington za to nese plnou odpovědnost. To rozpoutávání protiruských nálad je nepřijatelné.

Gorbačov věří, že nadešel čas, aby se věci změnily. Spolu s tím také ví, s čím se Rusko potýká.

Washington potřebuje nepřátele, řekl Gorbačov. Tak vyvíjí „nátlak. Oni bez nich nemohou žít. Jsou totiž pořád otroky své staré politiky.“

Ukrajina je americká záminka pro cokoliv, co přijde. Pro jejich politiku, v níž je všechno dovoleno.

Protože rozpoutání konfrontace Východ-Západ, jakou by žádná odpovědná vláda nedovolila, je pro Washington priorita.

Aby dále protlačili své hegemonické cíle. Zase se to opakuje. Šílenství podle jakýchkoliv standardů.

Vyšlo na Reformy.cz

By Stephen Lendman
Global Research, December 15, 2014

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/major-anti-russian-false-flag-coming/5419963
40 Komentářů k Nadchází ohromná proti-ruská falešná vlajka?

 1. sibolet napsal:

  ale prd…dokonce i tv PRIMA kdysi vysílala dokumenty,kde ufo odchýlilo US raketu,že se poroučela do moře..A to bylo již v roce 1964…A při jednání v DAYTONU pozitivní EBE provedli demonstraci síly,která je o dva tisíce let napřed,že pohlavárum zahnědly trencle.Takže milý SOL-TEC bude mít ZASE melouch,aby ty počítače na jaderných hlavicích ZAVIROVAL..To je, jako když KÝCHNE…

  • Robo napsal:

   Máš pravdu, jadrová vojna nebude, NABETON!:-)

   Inak ale ten článok dáva zmysel. Odpalia tam malú takticku jadrovú naloz a obvinia z toho Putina a bude to veľké a bude to konečne dôvod „poslať na Putina do Moskvy tanky“.
   Tentokrát (na rozdiel od 9/11) to vieme už dokonca VOPRED, takže jediný efekt z toho vzniknuvsi bude DEFINITIVNY ROZPAD MOCI KOKOTOV NA CELOM SVETE a teda už aby to bolo, už aby sa im tie tanky podarilo poslať. Boh s nami..:-)

 2. Contumax napsal:

  Nejprve jsem si upletl provaz z pilin a provaz jsem hodil do nebe a šplhám šplhám do nebe a najednou zjistím, že mě kousek provazu z pilin chybí tady nahoře , a tak jsem sešplhal až dolů a uříznul konec provazu z pilin jsem navázal na druhým konci nahoře abych mohl šplhat do nebe…..

 3. Josef Švejk napsal:

  Vše nasvědčuje tomu, že se něco velkého v brzku chystá. Série transportních letadel NATO za uzavřeného vzdušného prostoru nad Ukrajinou. Silná koncentrace ukrů v Debalcevské kapse vytváří ideální místo pro akci. Sestřelení MH17 ukry na povel pindosů nemělo ten správný efekt. Je nutné přitvrdit a statisíce mrtvých by mohlo pindostáncům pomoci. V senátu pindosů je to již předběžně ošetřeno „právně“, peníze na akci FED pilně tiskne a vánoční doba je vítanou příležitostí pro šokující ohňostroj všem lidem dobré vůle ve světě. Možná se i objeví boeing Malaysia Airlines 370 který „spadl“ v odlehlé oblasti Indického oceánu se zajímavým nákladem nad Ukrajinou.

 4. Radek Dvořák napsal:

  Pánové Contumax a sibolet zlehčujte si co chcete ale já jednám způsobem že na každém šprochy pravdu trochu!!!
  A tato zpráva by trochu osvětlovala zprávy o Odklonu Francouzkého letadla na letiště Vnukovo u Moskvy!!! François Hollande si tam dal dostaveníčko s Vladimírem Putinem a hovořil „údajně“ na téma provokace pod falešnou vlajkou v centru Ruska či jinou provokaci na kterou bude muset Rusko odpovědět a Svět bude poslouchat své zmanipulované vlády a media budou šířit obvinění z Ruska!!! Malajsijský Boeing 777 letu HM-17 s 298 oběťmi byl jen nástřel to a zkouška co jim ještě uvěří masa!!! Pak také bude argumentem jedním z mnoha k té provokaci co se chystá!!!
  Myslím že než plést provazy z pilin či hovořit o EBE (mimozemšťanech) je se nechat přesvědčit časem!!! Myslím že po vánocích nám bude Jasno kdo o voze a kdo o Koze!!!
  Já jen myslím že Elity už započaly boj v kterém couvat nehodlají a plán na Zotročení Světa je velice starý a nyní nám ale už neponechají ani náznak demokracie!!! Myslím naše Parlamenty či Senáty a už nebude potřeba si myslet že něco ovlivňujeme skrze naše volené zástupce!!! přitom to je Hrstka Elit která nám dá jen to nezbytné aby jsme mohly pracovat a pak zdechly až nebudeme moci!!!
  A není to o penězích ale o Moci a Vlivu pár Rodin!!! Třeba Rockefellerové Rothschildové a jejich rodinné klany!!!
  A club Bilderberg nebo Trilaterární komise??? Odpovězte si na otázku který parlament rozhodl o bombardování kosova!!! Nebo který Zákonodárný sbor světový rozhodl o Humanitní Farmaceutice aby obchodovala na světových burzách s Deriváty a posléze s Patenty na léky a jinými???

  • weissbach napsal:

   Přesně.

  • už jsme v obraze, napsal:

   víme, že se hraje po Praze … urbanistická invaze
   Místo obrázku: prohlédněme pražskou Náplavku … Na Františku, Palackého náměstí … už chybí jen věrozvěsti a flangle …
   A přečtěme si Válku s mloky …
   Deneb je SHVZD Labutě -

  • Josef Švejk napsal:

   Elity nikdy necouvají – poslední bitva vzplála:
   „Nelze připustit, aby nenávistná lůza z ulice řídila chod dějin,“ elitní svatý muž Duka a elitní typický Čech Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg alias kte tomof muj.

  • Pavel napsal:

   A Schwarzenberg se ukecl, že jakožto člen Bildrrbergu rozhodli o bombardování Kosova!

   • Janek napsal:

    Ále blbost. On přeci Kchódl Schlafenberg žíkal, že se při hlasování zdržel… No, možná se zdržel na toaletě, když si měnil plínky…

  • Contumax napsal:

   Josef Dvořák.
   Vůbec jsi nepochopil o jaké hloubce jsem se vyjadřoval ,až kam jsem zašel, a oni zašli tam odkud není návratu, obchází Boží zákony a lidskou přirozenost, kterou máme v srdcích napsanou…. Jsou to naprosto šílení zrůdní dekadentní “ lidé „… !!!
   Válku já osobně tuším celých 12 let, protože mě napadalo, že dlouho žádná v Evropě nebyla ???
   A víš proč protože idioti zdegenerovaný nikdy nedají pokoj !!!
   Popisoval jsem prosím Tě “ jejich úsilí se dostat do nebe “ ( stát se bohy ), jejich zvrácenosti…. a absurditu…
   Stačí ???

   • Radek Dvořák napsal:

    V tom případě se omlouvám. Ve většině pochopím i těžké texty např. Karla Kryla kterého mám celou Krylogii 4,3GB. To byl člověk kterému spousta lidí nechtěla naslouchat a podle mě byl umlčen!!!
    Je pro Mne urážkou když ten (Jak Švejk trefně) Jan Nepomuk Kníže Narkoleptik alijas Červená Fusekle sponzoruje letní Krylonoce!!! Chudák Huhňa aby neprodělal majetek za 14,5 miliardy tak musel brát dotace na své rybníky v řádu miliónů!!! Viz Parlamentní noviny!!! Beztak měl půjčeno od feťáka Kocába který když se rozcházel s manželkou kvůli Abasové dělil přiznaných 3,1 miliardy!!! On a Horáček prodali Fortunu když proloboval jako zákonodárce Kocáb zákon o Loterii!!! A to nemluvím o fondech TREND prostě to je něco jako Kožený o kterém se nesmí mluvit!!! Majdanista a možná Kandidát na „Prezidenta ČR“!!!
    To by jsme pak jako on v Deliriu zpívali Já jsem hrál ty jsi hrál všichni myši tancovaly atd!!!
    No pomalu vylézají na Pražském Majdanu politické Mrtvoly Džamila Stehlíková, Bursík a jeho Kateřina Biomasa!!! Ale hlavně TOPka si tam dělá u Yankees body!!!
    My to Sponzorujeme Fuj Tajksl!!!

   • Radek Dvořák napsal:

    Jó a mimochodem jsem Radek ne Josef!!!

 5. Žabák napsal:

  21:00 DNES Informačná vojna Svetové udalosti bez politickej korektnosti 1)Referendum. Hosť: Peter Bulla 2) Pokúšajú sa sionisti vytvoriť z Ukrajiny „Druhý Izrael“? Hosť: Wayne Madsen, americký novinár, bývalý analytik NSA 3) Ukrajina – nová vláda cudzincov a nový vládny program 4)Médiá – zápas propagandistov/ presstitútov s alternatívou/me diálnym hnutím odporu v Čechách a na Slovensku. Hosť: Ľubomír Huďo

  http://www.slobodnyvysielac.sk/

 6. navajamm napsal:

  Počítajú s víťazstvom. Nikdy v histórii neboli súdení víťazní vojnoví zločinci. Občania EÚ (tí, čo prežijú) sú na potenciálne víťaznej strane. Ak tú vojnu nechceme, mali by sme dať tým hore pocítiť, že nechceme víťazstvo za takúto cenu a že tentoraz to neprejde ani víťazom.

 7. Zed napsal:

  Toto může úzce souviset s letadly NATO, přistávájícími nyní na uzavřených letištéch na Ukrajině.Kromě toho nějaké čachry s jadernou výzbrojí se loni v létě v SSA děly. Když si to tak dávám dohromady, tak zřejmě začíná jít do tuhého.

 8. martin bareš napsal:

  My máme fašistickou vládu. Nejhorší na tom je, že se snaží tvářit TAK NIJAK. Sama před sebou se stydí říct, že jsou to fašisti. Sama předstebou se snaží vypadat „moudře a na svém místě“
  Jejich zbabělost, nijakost, amébovitost, neupřímnost, proradnost, zákeřnost, přihlouplost, to mi vadí nejvíc.

  Kdyby nám vládla klerofašistická falanga – lůza z TOP 09 a jejich divize Starostové oficiálně, každý by se nějak musel projevit.
  Takhle většina občánků dělá jako by nic. A žádná skupina se proti fašounům nepostaví v dostatečným nožství. Udělal to snad Okamura a taky se po něm slehla zem. Ukázka, jak se zachází se statečnějšími nahoře, v praxi.
  Ale dole, mezi námi, je to stejný!!!!!!!!!!!

  To je hrozný. protže buď jsem s fašisty, nebo jsme proti. Jiná cesta není.

  • Jan Jinský napsal:

   jak definujete fašisty? Koukám, že v posledních dnech to tu je přímo vymknuté z kloubů. Rusku se nedaří, rubl padá, Putin začíná mít problémy. tak je tu plno článků o tom, jak bude super a jak je Západ ošklivý.
   Ale proč by měl být Západ dobrý, je to boj o moc….

 9. Panebože,co je to za strašnou předpoveď?Z članku mi bylo úplně nanic.O to ví,že to má logiku.Mam hrůzu z ameriky a izraele…jsou to šelmy!Dnes budu zase vysílat mírové energie a modlit se.Nesmi se to stát.!!!smutná vlaštovka jitka

  • vlad napsal:

   Vlaštovko, sice to myslíš v dobrém, ale modlení nepomůže. Jen povstání, protesty lidí. Bohužel většina národa má vymytej mozek ČTv, ČRo, MFdnes, Právo (dříve rudé) atd. Masmedia sledují denně milony lidí. Kolik lidí sleduje alternativní weby, kde se dozví pravdu, třeba i částečnou. Jsou to jen tisíce. Smutné. Před 25 lety člověk podlehl propagandě, ale dnes, kdy je možno informace dohledat ze všech stran se stejně většina pohodlně posadí k televizi a hltá „pravdy“ Zaorálka, Kalouska, knížeblba, Bursíka, Kocába atd. apod.
   A mlčící většina je ukolébána pohádkami o tom, že Putin je agresor, ale NATO nás ubrání. Nechápou, že střed Evropy bude zničen nejvíc. Před atomovým spadem nás neuchrání nic. A mladící to berou jako fotbalový zápas, případně počítačovou hru…..stačí přeci restart a vše jede dál.
   Je to smutné a šílené. Jestli Vlaštovko pomůže modlení, vymodli aby tento národ (a nejen on) prohlédl a vyšel do ulic. Svrhl vládu elit a začal bojovat za mír. Amen

   • Contumax napsal:

    Vlad
    Jo vidět mrtvolu “ na živo “ je něco jinýho než ve virtuální hře nebo ve filmu !!!
    Je to hrůzný pohled !!!
    V tomhle a Tebou souhlas.
    Atomový spád je největší do 100 km od epicentra výbuchu, kdyz budeš mít vlastní vodu ve sklepě nebo v zemljance nic Ti neohrozí s ozáření, asi 3 – 4 dny po výbuchu můžeš chodit ven, ale nesmíš si vzít pohozený boty nebo oděv, musíš se vždy pořádně umýt s každyho průzkumu venku, no a ještě to chce alespoň respirátor…
    A alespoň igelitové oblečení….

    • vlad napsal:

     Contumax bohužel ani zemljamka nepomůže. Ani to, že záření ustupuje a můžeš za pár dní vylézt a hledat něco k jídlu. Nebude co!!! Všechny rakety (atomové hlavice) jsou zaměřeny na správní střediska (větší města), na elektrárny (hlavně atomové), přehrady, zásobníky plynu, ropy atd. Takže nebude co hledat. Není-li el. proud nejen, že nesvítíme, ale…nepeče se chleba, neteče voda, nelze dobíjet mobily, nejdou PC ani tablety(to bude nejhorší dopad na mladíky), nevysílá TV a Radio (to bude největší rána pro vovce), zkrátka nefunguje NIC. A pak nastane velké NIC pro všechny. Pro ty co „žrali“ meinstream, ale bohužel i pro nás, kteří jsme tomu chtěli zabránit.

     • Contumax napsal:

      Vlad
      Vždycky lidi přežili v lesích, les Tě uživí celoročně, jenže Vás musí být min. 10 osob, ve městě bych nebyl, město je past !!!
      Vodu můžeš pít z pramenů,že skály…

   • Věra napsal:

    Vlade naprosto s tebou souhlasím a podepíšu každé tvé slovo.

 10. Matt napsal:

  Zdravím Vás, mě napadla ještě jedna možnost. Čtete taky někdo mainstream média, konkrétně Idnes? Tam se to jen hemží články jak ruské stíhačky nalétávají na civilní letadla. Pokaždé přitvrdí. Že teď už to bylo o fous, a že ohrožují životy, a že už mohla být srážka apod. Ideální námět na False – flag…Vůbec bych se nedivil, kdyby po takovýhle masáži najednou oznámili, že ruská stíhačka trefila civilní letoun, nebo je jinak poslala k zemi. To by už byl západní letoun a to by asi konečně vyprovokovalo celou EU a USA, aby něco spustili. Protože oni vědí, že čím dál tím víc lidí jim na to s*** a tak podle mě potřebujou něco, co by všem zavřelo hubu a jednotně mašírovali na východ. Nebo už jsem paranoidní ? :-)

  • Josef Švejk napsal:

   Co je to Idnes?

  • Contumax napsal:

   Matt
   Ale vůbec nejsi, to jsi jen zahlcený informačním smetím, někdy mě to taky chytne, taková myšlenka jako Tebe v té poslední větě, kde to popisuješ….
   Jsou to fašounci všichni ty svině, tisíce sluhů i tady, jsem zvědavéj co z těch kriplů vyleze !!!
   Co z nich vyleze až začne ten válečný běs a rozpoutá se demonický síly ???

 11. vlad napsal:

  Bohužel ty svině to myslí vážně a to velké NIC chtějí s pomocí fašistů na Ukrajině (a přisluhovačů ve vládách světa) rozpoutat.
  Bohužel nemám tu moc vzbudit lidi aby bojovali proti válce. Válečný zločinci Zaorálek, Kalousek, Kocáb, knížeblb atd. mají prostor v TV, Radiu.
  Vím jen jedno. Pokud to přežiju a válka bude pokračovat okamžitě zběhnu na slovanskou stranu (Rusko).
  Je mi jasný, že to tady naše nová STB monitoruje, ale mám pro ně vkaz…s.ru na vás!!!

 12. Cico Ciciak napsal:

  Infiltrácia rímsko katolíckej cirkvi zednármi – Slobodný vysielač
  —————————————————————–
  https://www.youtube.com/watch?v=nuosNmSkG_4

 13. Cico Ciciak napsal:

  Zaujímavá literatúra!!!

  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/ – Literatúra, knihy!!!

  http://www.vzdelavaci-institut.info/ – Pozor na toto!!!

  Odporúčam:

  Židovská nevyhlášená válka lidstvu – Alexej Fjodorovič Pavlov – Vynikajúce!!!
  —————————————————————————————–
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

  Odkud pochází islám? – P. Curzio Nitoglia
  —————————————————–
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Odkud_pochazi_islam.pdf

  Kdo skutečně řídí islám? – Johannes Rothkranz
  ————————————————————
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!