Porošenko oznámil, že armáda je připravena na odtržení části Krymu

Na včerejším setkání s bezpečnostními silami P. Porošenko oznámil, že armáda je připravena vzít pod svou kontrolu distribuční stanici plynu na Arbatské kose a část území Arbatky (teritorium ruského Krymu), které se nyní nachází pod kontrolou Ruska.

Plynová čerpací stanice, o níž má Porošenko zájem, se nachází blízko vesnice Strelkovo. Porošenko poznamenal, že pohraniční služba za účasti bezpečnostních sil je na operaci k navrácení tohoto teritoria připravena.

„Každý kilometr ukrajinské země je pro nás nesmírně důležitý,“ – řekl Porošenko. Podle jeho názoru přesun hranice o více než 8 km umožní Arabatskou kosu demilitarizovat.

Na útočné oznámení prezidenta Ukrajiny okamžitě reagovaly zpravodajské služby RF: „Jakýkoli pokus o překročení hranic ukrajinskými vojenskými silami bude vnímán jako otevřená agrese proti Rusku a jeho integritě. To může způsobit velmi nežádoucí důsledky. Chceme pana Porošenko před natolik nedomyšleným konáním důrazně varovat.“

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1418687096
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!