Porošenko oznámil, že armáda je připravena na odtržení části Krymu

Na včerejším setkání s bezpečnostními silami P. Porošenko oznámil, že armáda je připravena vzít pod svou kontrolu distribuční stanici plynu na Arbatské kose a část území Arbatky (teritorium ruského Krymu), které se nyní nachází pod kontrolou Ruska.

Plynová čerpací stanice, o níž má Porošenko zájem, se nachází blízko vesnice Strelkovo. Porošenko poznamenal, že pohraniční služba za účasti bezpečnostních sil je na operaci k navrácení tohoto teritoria připravena.

„Každý kilometr ukrajinské země je pro nás nesmírně důležitý,“ – řekl Porošenko. Podle jeho názoru přesun hranice o více než 8 km umožní Arabatskou kosu demilitarizovat.

Na útočné oznámení prezidenta Ukrajiny okamžitě reagovaly zpravodajské služby RF: „Jakýkoli pokus o překročení hranic ukrajinskými vojenskými silami bude vnímán jako otevřená agrese proti Rusku a jeho integritě. To může způsobit velmi nežádoucí důsledky. Chceme pana Porošenko před natolik nedomyšleným konáním důrazně varovat.“

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1418687096
37 Komentářů k Porošenko oznámil, že armáda je připravena na odtržení části Krymu

 1. max napsal:

  Ten Pstrosenko je kvalitny "kokochuj".

  • skazde napsal:

   Nic se dít nebude, dělá ramena a straší, ví dobře, jak by dopadl.....

  • Tetka Bielická Cigereje napsal:

   pornpšenko sa vyzlečie do naha a medzi 55 ročných vojačkov bude hádzať čokoládových zajačikov - to bude akože úderná sila čo oslobodí krym hihihihihihi

 2. martin bareš napsal:

  je to žid maxi.
  Jako ostatní američtí židáčci by nejradši seděl v Pentagonu dvacet pater pod zemí a mačkal odpalovací čudlíky jaderných hlavic na Rusko. A díval se na to na televizní obrazovce.

  "Z bezpečí a z teplíčka, to je naše válčička
  figurky a šachy, hlavně z toho prachy."

  Hra na vojáčky blbce nebolí. Bohužel.

  • Robo napsal:

   Neviem, či je žid, to nieje až také podstatné. Každopádne, je SIONISTA. A to može byť aj například kresťan.
   Obyčajní Židia v Izraeli sú rovnakí chudáci, ako občania (ovčania) v US.

   • Roman napsal:

    Porošenko se narodil jako Waltzman. Porošenko je jméno jeho matky. To jenom na doplnění.

   • JARIS napsal:

    Robo, vsimni si, ze tam, kde zidi sedi na vysokych pozicich, delaji problemy a pletichy. Oni uz se asi z touto vadou narodili. NIKDY nespolupracuji s hostujicim statem a kde muzou, tak ho podrazi ve svuj prospech. Je dulezite vedet kdo sedi na vysokych zidlich v dnesni dobe, jestli je to zid nebo jeho poskok, ktery je podplacen. Proto to na svete takhle vypada. Skoro cela ukrajinska banda nelegitimni vlady jsou prave zidaci. Ti spolupracuji s zidy americkymi, a tak bych mohla pokracovataz bych dosla k jejich vzajemnemu celosvetovemu propojeni. Ne nadarmo byli nescetnekrat v minulosti vyhosteni z ruznych zemi. To jsou historicka fakta o kterych se dnes moc nesmi mluvit. Vyhozeni byli ne proto, ze jsou zidi, nybrz pro podvratne protistatni cinnosti a lichvu. Je treba si na ne dat pozor a mit je neustale na ocich. Je treba o techto neradech vedet vic. Doporucuji knihu od H. Forda "Mezinarodni Zid". Tento spis je sto let stary a velice aktualni i pro dnesni dobu. Je to na internetu i v cestine. Doporucuji.

 3. Věra napsal:

  Jen ať to zkusí a pozná co je nasranej Ruskej medvěd.Ten tupec si nedá pokoj,myslí si že může donekonečna provokovat.

  • národ sobě i Tobě napsal:

   Ale přesně o to Západu, v čele USA, jde...aby nějaký blbstein, třeba ukrajinský prezident, něco, někde vyprovokoval...a je záminka k většímu konfliktu...to je celý!

 4. Josef Švejk napsal:

  Pan Parašenko byl, jako obvykle, asi na mol. Ve střízlivém stavu by jistě rychle odhadl, že ta pecka by mohla být tak velká, až by skončil někde ve střední Evropě, kde by ho mohli nakonec zavřít pro potulku. Nebo má zájem o zaměstnání v Bolšoj cirkusu na Vernadského v Moskvě a připravuje si půdu.

 5. Definitiva napsal:

  Fašistická sionistická moc v USA prehrala boj o svetovládu a je pre ňu typická politika zdochýnajúceho koňa, ktorý kope keď zdochýna. Každá agresia proti Rusku je nezmyselná, fakty hovoria o tom, že každá vojna NATO, t.j. USA, proti Rusku skončí ako vojna Napoleona a Hitlera. Fašistickí sionisti v USA to vedia. Lenže pomsta je sladká a odchod od svetovlády bude znamenať vojnu, nie preto, že to chcú Rusi, preto, že pomsta je sladká a možné stotisíce obetí budúcej vojny nepohnú svedomím svetovlády anglosaso židov, svedomím dedičnej moci na tejto planéte, dedičnej moci, ktorá tisícky rokov úzkostlivo dbala na čistotu krvi, len aby udržali pri živote svoju zvrhlú militantnú, agresívnu, okupačnú a sociálne parazitickú mentalitu. Eugenika by mala dať odpoveď, čo s takouto patologickou genetikou urobiť. Bojím sa, že neopraviteľná, sprevádza-ovláda ľudstvo tisícky rokov a ak sa jej ľudstvo nezbaví, tak sa bude negatívne prejavovať, kým bude ľudstvo existovať.

  • novapalo napsal:

   Niekoľkokrát som prečítal 2 knihy pána Kysuckého. Tu sa nejedná o genetiku, ale o reinkarnáciu duší, ktorých treba vyvraždiť, aby sa na Zem už nikdy nedostali. A takéto zásadné a veľké vraždenie je možné len vo svetovej vojne, ktorá zasiahne všetky svetadiely a všade budú vraždiť tých, ktorí vyvolali túto svetovú vojnu.
   Preto nebráňme sa tejto poslednej svetovej vojne, pretože po tejto vojne už na Zem nepríde žiadna táto cudzopasnícka duša. A ak náhodou príde, tak takí ľudia, ako napr. aj ja, ich okamžite odhalíme a pošleme ich okamžite naspäť do záhrobia. Oni sú v skutočnosti veľmi ľahko identifikovateľní a nedokážu sa žiadnym spôsobom maskovať a zatajovať pred schopnými dušami. To z princípu existencie neutrálnej energie v našom vesmíre nie je možné!! Čítali ste knihy pána Kysuckého? Je tam detailný návod, ako ich ľahko odhalíte.
   Táto posledná svetová vojna, v ktorej zomrie cca 3-5 miliárd ľudí, odstráni všetky súčasné duševne choré náboženstvá aj týchto cudzopasníkov, ktorí túto vojnu vyvolajú. Vraj USA svine si budujú protiatómové bunkre v Brazílskych pralesoch. Však nech si vybudujú bunkre kde len chcú. Všade ich ostatní dostanú. Takýmito bunkrami sa len identifikujú, koho treba vyvraždiť. Ale to budú len pešiaci. Tí najmocnejší majú podstatne komplexnejšie a zložitejšie riešenia na prežitie. Ale viete, neprežijú. Potomkovia sú už mozgovo zdegenerovaní. Už nedokážu odhadovať budúcnosť a realitu, ako to dokázali ich prapredkovia pred 300 rokmi. Jednoducho urobia zásadné chyby a omyly, ktoré ich odhalia a budú zlikvidovaní, ako si aj zaslúžia. Neverím, že tak schopný na odhaľovanie zločineckých duší som len ja. Určite je veľké množstvo duchovne založených ľudí (v každom národe), ktorí bez problémov odhalia túto nízku duchovnú lúzu a chamraď, ktorých nevyhnutne treba z našej planéty odstrániť.

   • kysucký rabín napsal:

    neplatená avšak o to úpornejšia reklama na "2 knihy p. Kysuckého"...pokaždé
    a vždy bez priznania sa.....
    že vnucujem ľuďom svoje drísty....
    za mrzký peniaz, že, p. Kysucký?

   • 2xs napsal:

    Nezlob se, ale jsi úplně pomatený. Chtěl bys tady hubit miliardy lidí, aby jejich duše už nereinkarnovaly? Jednak by po jedné smrti přece reinkarnovaly (do jiného stvoření), ale mnohem větší problém je, že žádná reinkarnace nikdy nebyla. Je to nesmysl.

 6. Stejný názor jako ostatní.Prostě provokace za každou cenu.Víte,milé fórum,nadávala bych daleko víc na ty smrady zrádcovský,ale asi by to pak redakce musela smazat.Posilujme medvěda myšlenkou,ať se mu nic nestane a ať jim natrhne pořádně ty jejich nestydaté půlky.pa vlaštovka j.:-)

 7. V napsal:

  Definitíva: veľmi dobre vyjadrený postoj k národu, ktorý nemá vyvinutý emočný gén a ktorý bol podvodne presvedčený o svojej jedinečnosti! Raz bude zdokumentovaná cesta tohoto národa dejinami a spočítané tie nespočetné obete za účelom mamonu.

 8. Marek napsal:

  Vcelku má pravdu. Srbsko také neuznává Kosovo, může ale prohlašovat cokoliv, na stavu to nic nezmění. Ovšem Porošenkova slova k vyvolání celosvětové války se SSA v zádech už mají váhu.

 9. simon napsal:

  mozno sa to tomu opilcovi aj podari.

 10. Zed napsal:

  To všechno je dopředu domluvené s Washingtonem, který to vlastně nařídil. Je to dlouho známá situace, jak RF vyprovokovat k reakci. Pak bude snadné pod falešnou vlajkou odpálit jadernou bombu a svalit to na RF a jmenovitě na Putina, který jediný k tomu mohl dát rozkaz. Ukrajinské loutky si jsou tohoto plánu velmi dobře vědomy, proto je ani nějaké hospodářské otázky nezajímají, nějaký státní dluh je jim naprosto ukradený. Moc dobře vědí, co se chystá a že to stejně půjde brzy všechno do kopru, tak proč by se snažili něco zachraňovat! Schyluje se k tomu velice rychle, zvlášť, když už vše potřebné letadla NATO na Ukrajinu v minulých dnech dopravila. Kdo ví, jaké budou tyto svátky. O těch příštích ani moc neuvažuji. Rok je nyní hrozně dlouhá doba.

  • gandalf napsal:

   Pane kolego, tos mi "vzal z klávesnice". Tahle provokace by donutila RF přímo vojensky reagovat a konečně by Západu poskytla záminku k přímé vojenské akci. Bylo by to dobře vykalkulováno, protože RF by na napadení Krymu musela vojensky reagovat. I když mám takové mrazení, že podpora opolčení půjde do ztracena /první chyba, dle mého, byl Minsk 1/.

  • Jarek* napsal:

   Toto je velmi reálný scénář. To, že Ukrajinci chtěli již v minulosti vyhodit do povětří jadernou elektrárnu a svést to na Rusko je obecně známo. Kašpařina se sestřeleným letadlem jim nevyšla a nenastala žádná emoční vlna obyvatel, na kterou oni hrají. Je nutno mít na paměti, že ty zrůdy jsou schopny měřit emoce lidí po celé planetě, mají na to snímače a vyhodnocovací centrum v USA. Celé zařízení jim vymyslel a navrhl jeden německý vědec, je to velmi zajímavé zařízení. Proto opravdu záleží na každém z nás, zda udržíme své emoce na uzdě a nedovolíme těm šílencům řízeným z Vatikánu zlikvidovat Slovanství a celou jeho kulturu. USA s NATEM jsou jen prodloužené ruce Vatikánu, který ovládá přes finanční sektor "bílých koňů" k židovství konvertovaných Chazarů ekonomický sektor většiny planety. Za vším tímto jsou Jezuité, sekta psychopatů určujících směr a celosvětovou činnost Římskokatolické církve. Oni vymysleli komunizmus, kapitalizmus, vytvořili Hitlera, Marxe, Lenina, organizovali Francouzské revoluce, válku severu proti jihu, obě světové války. Sledujte prosím co dělá Vatikán a najdete klíč k celému světovému dění. Ostatně i komedie v roce 1989 byla jen cesta k nabytí nehorázného majetku ve prospěch Vatikánu. To byl cíl celé revoluce, o kterou se de-facto pokoušeli již v roce 1968. To je realita, kterou je třeba mít na paměti a na události a jejich průběh je nutno nahlížet z této perspektivy.

   • Contumax napsal:

    Jarek*
    Tajné dějiny Jezuitů - znám....

    • Jarek* napsal:

     Kolego, to je jen část mozaiky, je třeba v historii jít mnohém dál, do dob osídlování Rusi a speciálně se zaměřit na Chazary, pro pochopení, co se děje na Ukrajině, čeho vlastně toto je důsledek, či čeho to je pokračování.
     Ostatně černý papež měl hodně blízko k moci již za toho ješitného poláka Wojtyly. Němec nebyl moc důsledný, tak prostě šel od válu. Nyní tam je jezuita Franta a nabírá to moc pěkné obrátky. Ta nenávist proti Rusku a jeho Pravoslaví se vystupňovala, když otevřeně odmítli teplouše, pedofilii a další krvesmilstva, která Vatikán rozsévá po celé planetě ve všemožných formách pod názvem "ekumenie". To je gro problému. Vatikán se nezdráhá využít tyto "svátky" k rozehrání atomové karty. Jim nezáleží na lidech, národech, či kontinentech. Jim záleží na neomezené moci, a je jim naprosto jedno jestli to bude jen nad milionem, či miliardou lidí. Ten zbytek ať zhyne jakkoliv, to je jim jedno. Toto by si lidé měli uvědomit a podle toho řídit svá jednání. Nehraje se o nic méně, než o naše holé životy. a životy našich dětí.

   • Jarda napsal:

    A ty téhle pohádce věříš? Historické dokumenty totiž říkají něco úplně jiného, než ten fantasmagorický román. Zajdi si na fildu a pobav se tam s historiky, že by tě zajímalo srování historických dokumentů 150 let před osvícenstvím a dějin, jak se psali za osvícenství. Nebudeš se stačit divit, kolik nám toho osvícenci nalhali.

    • Jarek* napsal:

     Mě nezajímají bláboly na té Vaší fildě, mimochodem celá UK je pod "křídly" Jezuitů celá léta. Není knihy, kterou by nepředělali k obrazu svému. Já mám jiné zdroje, ke kterým byl opravdu pro Jezuity problém se dostat. To jste mě opravdu pobavil. Všechny knihy jsou v ČR zfalšovány. A nemusíme chodit daleko v historii. Jsou ještě pamětníci toho, jaké byla meziválečná mezinárodní politika Polska. A stačí porovnat s tím, co se za lži tlučou dnes dětem do hlav o tomto oficiálními knihami "dějepravy". Je mi Vás upřimně líto, že Vaše nevědomosti tak převyšují nad Vašimi znalostmi. Žel Bohu, díky takovým tu máme, to co si zasloužíme.

 11. Contumax napsal:

  Co se má stát - stane se.... tohle vím....
  Jinak nevím, nic zrovna tak jako jiní, tady na těch stránkách....

  • Zed napsal:

   Tak do toho nekecej!

   • Contumax napsal:

    Zed
    A co víš Ty ???
    Ovlivníš to aby byla válka nebo nebyla ???
    Tomu se zabránit nedá, tohle mají v rukou jiní....

    • fronty22 napsal:

     Myslím si a dúfam,že tomu zabrániť možme.Treba zdvihnúť zadky a ísť vyjadriť svoj,resp. náš názor.Úprimne kto by išiel bojovať?Ak niečo buchne tak to chytia aj Poliaci aj SLováci.Ich NATO štáty.Myslíš si že by si to "lajzli?Nikto nikdy na svete okrem USA nepoužil atomovku.Neverím že sú ľudia tak hlúpi, že by uverili v ruský útok atómovou zbraňou vedľa svojich hraníc.Ak sa niečo také hrozné stane(pevne verím že nie) nikto tomu neuverí tak ako lietadlu.Nálada ľudí je proti EU A NATO,prekukli konečne aká je realita....Len by to urýchlilo rozpad.Najvačší tromf je odstavenie plynu európe.Presne ako povedal Roberts,Putin je makký a už to mal dávno urobiť.Ak to fakt rozohrajú tak sa zachovám ako moj starý otec.So SVK armádou proti Rusom a naspať s CS armádou.

 12. Cico Ciciak napsal:

  Frajer prasačí ksicht bude machrovať!!! Prajem mu skorú smrť hajzlovi!!!

 13. franz napsal:

  asi se fakt něco brzy stane.stal jsem u US základny Rammstein a behem hodiny přistavaly 3 herkulesy.to nebývá i když se amíci pořád někde ser...

 14. Ano.Približně tak,jak říká Jarek.Za vším zlem hledej tohohle shora uvedeneho ďábla.A lidi to nepochopej a nepochopej,že se nikdy nebudou mít líp,ale budou žít v ještě větší mizerii.Přece,bojovat za židovsky oligarchy!no to může jen úplnej magor.Jsem zvědava,jak tenhle hnus dopadne a jestli ještě vůbec....ne,jen žádné pesimistické ponory,naopak.SLOVAN ZVÌTĚZÌ!Nebojme se !vlaštovka j.

 15. napsal:

  Porošenko udělá, co mu ty americký svině nařídí a že ti hajzli chtějí válku stůj co stůj.

  • fronty22 napsal:

   Tak ak ju chcú tak nech ju majú.Konečne uvidia tú silu a najsamperfektnejšie USA,UK,CAN, možu predviesť svoju povesť.Zatiaľ dostali vždy na prdel.(Korea,Vietnam atd)O Slovanskej jednote by som trochu pochyboval.Česi a SLováci vždy spolu,to sú fakty(ČS légie,Anglicko,paradesantné brigády v ZSSR)Ale nie som si istý Polskom,Ukrajinou a Chorvátskom,bohužial história sa opakuje a nepoučili sme sa.Stále doplácame na zradcov a kolaborantov vo vlastných radách.My už nemáme nič, čo nás spája.Národné povedomie,hrdosť,česť,ľudské hodnoty,... vlastne už ani svoju vlasť.Bude to posledná možnosť sa spojiť a ukázať kto sme,alebo si ani nezaslúžiť existovať

 16. Tetka Bielická Cigereje napsal:

  no bude treba na Pornošenka spáchať atentát ako na Heydricha, škoda že vtedy Heydrichovi na kolenách nesedel Havel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!