Eko-podvod – aktualizováno

Klimatický podvod byl často odhalen jako lež, kterou se ospravedlňuje budování ,,eko-energie.“ Dotování těchto energií musí platit spotřebitelé. Mezitím idioti došli tak daleko, že obiloviny jako je pšenice, se přemění na dotovanou energii.

Od Waltera K. Eichelburgera:

Tento článek popisuje, čemu pravděpodobně slouží ekologie, klimatický podvod a různé strany zelených: k sebe diskreditaci politiky a k lehčímu konci politické třídy, který nyní přichází. Podobné to bude s feminismem a politickou korektností, jenž si skutečné elity vymyslely jenom k tomuto cíli.

Zase další klimatická konference OSN:

V současné době se v Limě, v Peru koná nová klimatická konference OSN. (odkaz tady: Klima-Konferenz der UNO). Na takových konferencích si západní politika pravidelně vynutí vlastní úspory emisí CO2 a finanční pomoc rozvojovým zemím. Nejnovější požadavek OSN jsou masivní úspory emisí CO2 do roku 2050, což by znamenalo úplné opuštění fosilních energií, jako je uhlí a ropa: ,,OSN chce zcela zrušit energii z ropy a uhlí do roku 2050.“ (viz tady: UN will Energie aus Öl und Kohle bis 2050 komplett abschaffen)

Klimatický podvod byl často odhalen jako lež, kterou se ospravedlňuje budování ,,eko-energie.“ Dotování těchto energií musí platit spotřebitelé. Mezitím idioti došli tak daleko, že obiloviny jako je pšenice, se přemění na dotovanou energii. Naši potomci jednou řeknou: Vy jste idioti, kteří potraviny přeměnili na dotovanou energii, taková ostuda.

Tento nesmysl se v posledních letech velmi podporoval a skoro žádný politik se neodvážil, tomu zabránit. Začalo to v roce 1970 v Římském klubu, což je elitní organizace, která ze spotřeby světových zdrojů vytvořila téma. Už tehdy se mluvilo o rozsáhlém odumírání lesů, ale nic se nestalo.

Průlom v zelené politice:

V mých posledních komentářích ohledně trhů ,,Pád dekadentního socialismu“ (viz tady: Der Untergang des Dekadenz-Sozialismus) jsem popsal účel zelené ideologie:

Představím teď jednu závažnou teorii: V osmdesátých letech se některým levicovým pouličním bojovníkům a intelektuálům, o kterých se vědělo, že spáchali trestné činy, udělala speciální nabídka: Vězení nebo politická kariéra podle našeho zadání. Podle toho se vytvoří taková strana, která představuje vše, co je v politice rozporuplné.

Plán musel vzniknout v sedmdesátých letech. Už tehdy světové elity musely dobře vědět, že současný systém papírových peněz nebude trvat věčně a bude se muset znovu nahradit zlatým standardem. Tento nový zlatý standard vyžaduje drastické odbourání současných států a nahradit demokratické sociální státy. Dále jejich politické třídy nahradit novým, pravděpodobně autoritářským režimem. Se socialismem se musí pryč, protože už není rentabilní.

Z jakého koutu to přišlo, to se zjistí podle tohoto ,,ekologa“: „David Mayer de Rothschild“. Začal svojí ,,ekologickou práci“ v roce 2005. Mezitím si zase mohl oholit vousy a jak je v rodině zvykem, nosit oblek a kravatu.

Jak se již řeklo, ekologii, různé strany zelených, klimatický podvod a další, slouží pouze k dlouhodobé diskreditaci dnešní politiky.

Feminismus, politická korektnost a další:

Tento článek ukazuje, odkud to pochází: ,,Původ feminismu“(odkazje tady: Der Ursprung des Feminismus)

Je těžké uvěřit, ale feministky by měly vědět, že jejich hnutí původně vytvořila a sponzorovala Rockefellerova nadace (viz tady:http://www.rockefellerfoundation.org/). Tyto mocné síly mají různá média a časopisy, které jim patří a používají je, aby feministické myšlenky šířily mezi ženami. A to fungovalo pěkně.

Nicholas Rockefeller k tomu řekl následující:,,Feminismus je náš vynález a má dva důvody. Před tím daně platila jen půlka obyvatelstva a teď skoro všichni, protože ženy chodí do práce. Kromě toho se tím zničí rodina a my jsme tím získali moc nad dětmi. Jsou pod naší kontrolou a kontrolou našich médií. Tím do nich můžeme vpravit naše poselství a nejsou už pod vlivem celistvé, neporušené rodiny. Když poštveme ženy proti mužům a zničíme partnerství a společenství rodiny, pak máme rozbitou společnost, tvořenou egoisty. Ti pracují (na údajné kariéře), konzumují (módu, krásu, značky) a tím se stávají našimi otroky a ještě jim to přijde dobré.“

To funguje už dlouho a dobře. Vytvořila se třída otroků, kteří statečně pracují svých půjčkách a konzumu. A to vytvořilo všeobjímající a mocné státy. Ale teď už to nejde, protože systém papírových peněz, který za tím stojí, je v kolapsu. Proto je vše zase vzhůru nohama. Proto se vytvořila ,,ekologie“ a různé druhy dekadence, které se právě vyostřují a současně působí do budoucna. Můžete si být jisti, že Rockefeller, Rothschild & spol. se masivně zajistili zlatem. Po kolapsu pak nastolí a jejich národní pobočky, nové vládce.

Loutkaři, kteří stojí za politickými hráči:

Tady je zajímavý seznam těch, kteří údajně mají moc nad světem: ,,Těchto 13 rodin vládne světu (viz. odkaz: These 13 Families Rule the World)

Jsou to rodiny:

Rothschild

Bruce

Cavendish (Kennedy)

De Medici

Hanover

Habsburg

Krupp

Plantagenet

Rockefeller

Romanov

Sinclair (St. Clair)

Warburg (del Banco)

Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)
Do jaké míry je to pravda se neví, protože existuje několik takových seznamů. Ale jména Rothschild a Rockefeller jsou na seznamu vždy. Na zde uvedeném seznamu je v každém případě velmi mnoho vysoké šlechty, i když v současné době nevládne.

V mých komentářích a článcích je vždy řeč o ,,skrytých elitách“ a rozšiřování těchto informací. K tomu nemají patřit jenom rodiny vyjmenované na seznamu, ale také různé národní odnože. Nejsou to jen superbohatí, má u toho být také hodně šlechty a dokonce i špičkoví odborníci, kteří mají na starost bezpečnost státu a rovněž bankéři. Dá se předpokládat, že o rodinné podniky,´jako je Agnelli, Burda, atd k tomu patří také.

Tito lidé kontrolují národní média a také politiku. Politika směřuje rovnou proti zdi, aniž by si toho všimla. Pak se političtí hráči vymění, ale loutkáři, kteří za tím stojí, zůstanou stejní. Staří hráči zeslábnou a nehodí se do nových časů.

Pro politiku jsou ozdobou nejen zelení a levicové strany, ale také média. Přesněji řečeno, politika se tímto směrem dostala díky médiím. Média jsou kontrolována několika způsoby:

Přes vlastnictví
Přes příjmy z inzerátů
Přes dotace z temných kanálů
Ve skutečnosti je to tak, že dnes existuje příliš mnoho médií. Víc jak 75% jich zmizí, protože v nadcházející depresi přijdou o příjmy z inzerce. Veřejnoprávní vysílání je do politiky tak zapletené, že z tohoto důvodu také skončí.

Tak například proslulý a levicový Frankfurter Rundschau převzal po bankrotu Frankfurter Allgemeine Zeitung – FAZ. Management FAZu k tomu pravděpodobně ,,přesvědčili,“ aby převzal náklady na pokračování levicových a bojovných novin. Frankfurter Rundschau očividně nějaký čas ještě potřebuje.

Po krachu nás pravděpodobně budou prezentovat takto: Plst složená z levicové politiky a levicových médií nás dovedla do propasti. Nainstalovaná a zavedená dekadence všeho druhu, vpuštění cizinců všeho druhu, vyždímání daňových poplatníků, zákazy čehokoliv i úplných nesmyslů atd. A taková politika je samozřejmě zodpovědná za finanční krach s hromadnou ztrátou majetku. Pryč s nimi.

Jako záchranu z chaosu, který tato plst zanechala, nám pak nabídnou nové císaře a krále, stejně jako skutečné zlaté a stříbrné peníze, s opravdovou hodnotou. Lidé se toho budou dožadovat. A budou cítit, že je to záchrana. Reklama v médiích na monarchie již v jemné podobě začala, stejně jako na nový zlatý standard.

Takže ano, EU a OSN, silně vstoupily do klimatického podvodu. Pak také ale zmizí, protože jsou součástí světového socialismu. Ökotopia (tedy zelená ideologie) je už vysloužilá. A nadcházející zima bude chladná, protože kvůli eko-energii vypadne proud a tím i topení. Předběžně jsme již v médiích varováni, stejně jako před krachem. Je to chytře udělané, co?

 

Zdroj: http://www.mmnews.de/index.php/politik/30176-der-oeko-schwindel
15 Komentářů k Eko-podvod – aktualizováno

 1. Učitel napsal:

  Chtělo by to poněkud víc dbát i na psavopis a jazykovou správnost. Čím víc chyb v textu je, tím víc působí amatérským dojmem a tím míň věrohodný je pak i obsah.

 2. stern napsal:

  Nechápu, proč si "učitel" raději nepřečte noviny typu Mladé fronty dnes - bez chyb!
  Skvělý, zásadní článek! Bravo!!!

 3. Definitiva napsal:

  Vystihnutá podstata veci. Základným cieľom NWO, dedičnej moci, finančnej oligarchie, cirkvi, a spolupracujúcej mafie na všetkých úrovniach riadenia spoločnosti je navodiť krízu, biedu, hlad, chudobu, CHAOS. Kríza, hlad, bieda robí zázraky s psychikou človeka, ten sa snaží nájsť pomoc, východisko z biedy pre seba a svoju rodinu, lebo vlastné schopnosti mu na to nestačia, lebo mravec boj so slonom nemôže vyhrať.

  Naraz sa zjaví NWO, svetovláda, ktorá ponúka riešenia, sociálnu politiku, topiaci sa slamky chytá, súhlasí so všetkými podmienkami, len aby prežil. Druhý deň ráno sa ľudstvo prebudí s implantovanými čipmi, s ovládanou psychikou, s dušou otroka, so zlomeným duchom, ktorý bez reptania poslúchne všetky rozkazy.

  Cieľom je CHAOS, bieda, hlad, ovládnutie a zotročenie ľudstva, výsledkom bude depopulácia, keď zo 7 mld. ľudí má prežiť len jedna miliarda, ako to verejne deklarujú hlásne trúby dnešnej svetovlády.

  Klima terorizmus, uhlíková daň, obnoviteľná a stále drahšia energia vedú ľudstvo do ekonomickej biedy, do CHAOSU. Klima terorizmus dnešnej svetovlády, fašistických sionistov v USA a ich sluhov, fašistov v Komisii EU, sú súčasťou mozaiky CHAOSU a depopulácie, sú programom na sprivatizovanie planéty hrstkou "bohov" na tejto Zemi, bohov, za ktorých sa sami vyhlasujú, bohov, ktorým patrí Zemeguľa. Vy všetci ostatní, živí ľudia, ste len surovina pre výrobu hnojiva, alebo surovina pre nové ropné a plynové ložiská. Z pôdy zmizol humus, ornica sa mení na púštny piesok a na obnovenie humusu je dobré všetko živé, čo sa premení na mŕtve.

 4. Cico Ciciak napsal:

  Kdo může za globální oteplování? CZ dabing
  ------------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=LMQZ-8rCev4

  Odhalení: Pravda z úst australské senátorky Ann Bressington o „NWO"
  -------------------------------------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=rDzOdmwCiXs

  • Contumax napsal:

   Za globální oteplování můžou ti dva V. Havel a jedna naše sousedka, baba jedna, nemůžu jí přijít na jméno ....

 5. Robo napsal:

  Váření, KOKOTI sú satanisti a ich cieľom je postaviť všetko "hore nohami" v štýle 1984 od Georga Orwella.

  V jednom s článkom nesúhlasím - po kríze (ktorá celkom určite príde a možno u ž pár málo mesiacov) tentokrát konečne NEPRÍDE ĎALŠIE POSILNENIE ICH MOCI!

  • Robo napsal:

   O chistanom útoku pod cudzou vlajkou už tentokrát vieme vopred.. ľudia sa zaujímajú a "vidia i za roh", učia sa konečne kriticky, samostatne myslieť, učia sa hľadať múdrosť v sebe a tým strácajú strach.
   Ich moc pramení IBA z nešeho strachu. Som si NABETON istý, že stratu aj zbytkov ich moci uvidíme zanedlho i "online".
   V skutočnosti už nemajú ani moc vojenskej a inej podpory - vo vnútri CIA a Pentagonu majú veľmi silnú opozíciu. Taktiež majú opozíciu dokonca aj v skurv.. EU. Na ČT sa to samozrejme nedozvieme.

   • Robo napsal:

    ...chystanom...:-)))
    V zápale rspravodlivého rozhorčenia (ale veľkej nádeje a istoty) sa zjavne vyskytnú i veľké pravopisné hrúbky, a tak osporavedlňte i autora vyššie..:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!