Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 15.12.2014

Snímek obrazovky pořízený 2014-11-19 16:33:12

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto okruhů: Bílá kniha, neznámí ostřelovači, PR, Aksjonov, boží záměr, Vatikán, druhá priorita, Gajdar, Geraščenko, hymna SSSR, Groznyj, EU, Jemeľjanov, ideologická vláda, Indie, kyjevská banda, pád autority USA, kulturní mýty, Mistral, Hollande, Osmanská říše, papež, příprava majdanu „elitami“, politika uzavírání dohod, Pobaltí, prokuratura, Pugačeva, růst kurzu dolaru, „uvědomělost“, Sýrie, skot Young, média, účastnit se majdanu, státní „elita“ USA, Turecko, Uzbekistán, Ukrajina, řízení, řízená loutka, finanční podpora FKT-Altaj, finance, fotbaloví fanoušci, Centrální banka RF, Čubajs
9 Komentářů k Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 15.12.2014

 1. Ivan napsal:

  VELKY BRAT..., moze aj vas nechat uniest a nechat mucit, aby ste sa priznali...

  Zdroj:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2014/12/6270-kongresova-zprava-o-muceni-dokazuje-ze-al-kajda-do-utoku-11-zari-zapletena-nebyla.htm

  prineesol informaciu o zlocinoch US prezidentov a najvacsej statnej teroristickej organizacii na svete, americkej CIA

  Kongresová zpráva o mučení dokazuje, že Al-Kajda do útoků 11. září zapletena nebyla
  Thierry Meyssan( více o autorovi > )
  20.12.2014

  Zveřejněné výňatky ze zprávy senátního výboru týkající se tajného mučícího programu CIA odhalují rozsáhlou zločinnou organizaci. Thierry Meyssan si za vás 525 stran tohoto dokumentu přečetl. Našel důkazy o tom, co říkal již roky.

  Dianne Feinstein, předsedkyně Senátního výboru pro rozvědku, 9. prosince 2014 uvolnila výňatek ze své tajné zprávy o tajném mučícím programu CIA (1).
  Předložení zprávy

  Odtajněná část tvoří pouhou dvanáctinu původní zprávy.

  Samotná zpráva se nezabývá rozsáhlým systémem transportu a izolace, který americké námořnictvo zavedlo během funkčních období prezidenta George W. Bushe; programem, který vedl k celosvětovému unášení a izolování více než 80,000 lidí na palubě 17 lodí s plochým dnem v mezinárodních vodách (jde o tyto lodě: USS Bataan, USS Peleliu, USS Ashland, USNS Stockham, USNS Watson, USNS Watkins, USNS Sister, USNS Charlton, USNS Pomeroy, USNS Red Cloud, USNS Soderman, USNS Dahl, MV PFC William B. Baugh, Alex Bonnyman MV, MV Franklin J. Phillips, MV Huage Louis J. Jr., James Anderson Jr. MV). Stojí za to se věnovat 119 případům lidských pokusných králíků, vystavených psychologickým experimentům na Guantanamu v a padesáti tajných věznicích od r. 2002 do konce roku 2009, tedy ještě rok po zvolení Baracka Obamy.

  Výňatky ze zprávy neuvádí kritéria, podle kterých byli lidští pokusní králíci vybíráni. Pouze uvádí, že každý vězeň uvedl následující, zatímco naznačují, že tato přiznání nebyla vynucená, ale dobrovolná. Jinými slovy, CIA se snažila ospravedlnit svoji volbu tím, že to veřejně odsoudila.

  V původní zprávě byla jména agentů a kontraktorů CIA zapojených do programu nahrazena pseudonymy. Navíc byly odtajněné výňatky široce zcenzurovány, hlavně aby se zatajila jména zahraniční kompliců CIA.

  Pokracovanie v uvedenom zdroji

  VELKY BRAT..., moze aj vas nechat uniest a nechat mucit, aby ste sa priznali... boji sa toho aj nemecka kancelarka Merkel, ktoru Velky brat dokazane odpocuval a mozno sa dozvedel nieco, za co by ju mohol dat uniest a mucit...?!!!

 2. sibolet napsal:

  Závěr vystoupení...klade s duraz na základní vědomosti současného politického dění...Pak nedochází k stádnímu mávání rudými lístky v ceně jednoho buřta...

 3. Kdojekdo napsal:

  Po shlédnutí vynikající analýzy se zaposlouchejme do slavného ruského, možná nejslavnějšího vojenského pochodu všech dob „Loučení se Slovankou“. Byl složen vojenským kapelníkem Vasilijem Agapkinem inspirovaným odjezdem ruských a bulharských jednotek do války proti Turkům v První balkánské válce 1912. Text má od těch dob několik verzí, např. „Vstaň za věru ruskaja zemlja“. Vše k dohledání na youtube, zde tři odkazy. Za Stalina byla píseň v SSSR dlouho zakázaná, poněvadž byla příliš vlastenecká a málo „mezinárodně-proletářská“.
  https://www.youtube.com/watch?v=2xWpwOJ6cEw (vokální provedení Zary a Dmitrije Pěvcova)
  https://www.youtube.com/watch?v=bRWct0GI3K4 (Kubáňský kozácký soubor)
  https://www.youtube.com/watch?v=X7lDfE5rSdI (Den vítězství, přehlídka na Rudém náměstí)

  V Rusku při poslechu lidé na znamení úcty často vstávají ze sedadel:
  „I snova v pochod truba nas zovjot, my vnov vstaněm v stroj i vsje pojďom v svjaščennyj boj.....“ VSTAŇ ZA VĚRU RUSKAJA ZEMLJA!
  Святая Россия - моя бесконечная любовь!

 4. V napsal:

  Výborne zhodnotenie svetového diania na úrovni útokov proti Rusku a rubľu. Dôležité je nevyprovokovať sa k intervencii na Ukrajine a nedostať dolár na kolená príliš rýchlo, aby nenastal šok, ktorý by viedol k absolútne nekontrolovateľnej situáci vo svete. Tým pádom aj v samotnom Rusku. Ja verím v správne reakcie prezidenta Putina, ktorý si doposiaľ počína bezchybne.

  • micha napsal:

   Bezchybně? I pan Putin je člověk a může tedy chybovat. Ale zatím, na člověka, klobouk dolu. :-)

 5. geronimoh napsal:

  Ťeším se na každý nový díl s V.V. Pjakinem.
  Trochu odbočím. Máme tu nějakých 150 let od prodeje Aljašky Spojeným státům. Bohužel tehdy nebylo schopno Aljašku vojensky ubránit, čili ji bylo možné obsadit téměř bez boje, sousedila s anglickou koloniíí Kanadou ( v té době spolu Rusko s Anglií vedly válku ). Fascinující je myšlenka, že to možná nebyl prodej, ale pronájem na 99 let, čemuž svědčí směšně nízká cena, ovšem v roce 1966 spolu USA a SSSR tajně jednalo a SSSR nevznesl nárok, takže kdoví, co jim USA slíbily. Pomyslete, jak by se změnil poměr sil, kdyby Alajška patřila Rusku....

 6. Kdojekdo napsal:

  @geronimoh
  Taky se pokazde tesim na V.V. Pjakina - profesional na slovo vzaty!
  Prodej Aljasky zlocinne Risi zla byla vecna skoda, ale car Alexandr II. byl k „prodeji“ za smesnou cenu prakticky donucen. Aljaska se dala tezko hajit. Jak pisete, Anglosasove okupovali Kanadu a tlacili se na Aljasku z vychodu. Transsib jeste neexistoval a jednotky z centralniho Ruska by se musely do mist stretu bud plavit z Petrohradu mesice pres pul zemekoule okolo Afriky podel rady anglickych kolonialnich zakladen nebo projit pres Sibir, coz byla cesta trvajici pul roku. Navic v te dobe mela nejvetsi cenu hlavne kozesinova zvirata, ktera byla ze znacne casti uz odlovena, o zlatu a rope se jeste nevedelo. Take hrala roli prazdna statni pokladna pro prohrane valce s francouzsko-anglickymi agresory na Krymu. Asi proto se zdala Aljaska v te dobe jako uzemi, ktere „lze postradat“. Aljaska byla predana zlocinne Risi zla 16.10.1867 v 15,30 hod. v Novoarchangelsku (dnes Sitka).
  Presto by bylo krasne a spravedlive kdyby v hlavnim meste Novoarchangelsku (Sitka) znovu zavlala vlajka ruskeho gubernatora, jako tomu bylo jeste pred 147 lety.
  Pravdepodobnejsi vsak vidim jinou variantu:
  Jestli Rusko vytvori s Cinou, Indii a treba Iranem vojensko-ekonomicky blok nebude zadna sila na globu, ktera toto centralni spojeni svobodnych zemi prekona. Pak pujde cela zlocinecka prokleta Rise zla za Atlantikem i se svymi vazaly ze Zapadni Evropy a s koloniemi Kanadou a Australii zaslouzene a definitivne do kytek. Az zcepeni ti, kdo odedavna sirili jen valky, smrt a zlo, zavladne na zemekouli klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!