Jak zahynul Boeing MH17 – celý film – české titulky

7724627

Kompletně přeložený nový ruský dokumentárního filmu žurnalisty Andreje Kuraulova, ve kterém jsou soustředěny a presentovány všechny nejnovější informace o zničení „Boeingu“ ve vzdušném prostoru Ukrajiny. Nezávislé vyšetřování expertní skupiny dokázalo, že v onen osudný den bylo malajsijské letadlo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou SU-25 s palubním číslem 08, kterou pilotoval podplukovník ukrajinského letectva Dmitrij Jakacud.

Pokračování od naposledy zveřejněného 3. dílu začíná od času 59:08.
14 Komentářů k Jak zahynul Boeing MH17 – celý film – české titulky

 1. Avatar napsal:

  Dobrý deň, ak je len polovica z toho, čo uvádza tento dokument, pravda, tak svet riadia zločinci, resp. psychopati.

 2. Vlabi napsal:

  Naděždo,
  velký dík za překlad! Tohle snad otevře oči dalším pochybovačům.

  • Roman Kratochvíl napsal:

   Dobrý den
   Film toho moc neřekl.
   Jenom povídání ruských mužiků....
   To že v ten okamžik byly ve vzduchu i ukrajinské stíhačky je snad normální a hlavně během války.

   • Petr Gabriel napsal:

    Já jsem zhlédl video natočené abcházskou agenturou Anna News již 20 minut po pádu letadla. Tam nebyli normální cestující, ale části lidských těl bez krve, nažloutlé. Dokonce jsem viděl vysypaný kontejner, kolem něhož byl shluk ostatků, taktéž bez krve. Celých těl bylo asi jen tři v uvedeném stavu. Nikde žádný oheň, všude samé léky, a krevní deriváty, doklady mladých lidí asijského typu, na několika místech vylitá tekutina nažloutlé barvy v noci fosforeskující, která se asi používá při čistění krve u leukemie. Osobní svršky byly evidentně pro cestu v zimním období v červenci. Vzpomeňte si, že naše média nejprve informovala o letu z Nového Yorku, jehož cestující jsou odborníci na určité nemoci a oni letí do Singapuru na jejich léčbu. Nejistá média nevěděla jistě ani jejich počet! To letadlo bylo určitě vedené robotem, ovládaným ze základny v Holandsku, což je možné již od roku 1995, (jako 911)proto se počítalo s jeho zničením-proč? Lékaři nemusejí zdůvodňovat neúspěchy léčby pozůstalým, a kliniky západní Evropy se zbavily kompromitujících neúspěchů. Proto vytvořili komplot západu s Ukrajinou, na jehož výsledek čekal její prezident Porošenko úplně opilý celý den! Ale svět byl opět ohromen dalším ruským zločinem! Podíl Ukrajiny byl v několika směrech-trasu obvyklého letu posunuli na sever o 100 km do míst bojů a Boeing MH17 byl sledován dvěma letadly ukrajinské armády pro případ dokončení operace, když by nespolehliví Rusové včas nepřisunuli Buk, jak je naváděli předchozími lety velkými letadly, které však stačili sestřelit bez Buku, protože letěly v nižší výšce! Na další úžasné provokaci se podíleli USA, Holandsko a Ukrajina!

 3. franta napsal:

  je to ale skutecne zbytecne, ten reporter mel pravdu v tom, ze nejdrive byli obvineni Rusove, a prvni obvineni se tezko vyvraci i pravdou.

  vedomte si ze media v klicovych zapadnich statu jsou v rukach zidu,a ti to maji skutecne nastudovane, jak manipulovat s lidmi.

  Proste zlodej krici: chytte zlodeje!

 4. Franto,
  ---
  je to ale skutecne zbytecne, ten reporter mel pravdu v tom, ze nejdrive byli obvineni Rusove, a prvni obvineni se tezko vyvraci i pravdou.

  vedomte si ze media v klicovych zapadnich statu jsou v rukach zidu,a ti to maji skutecne nastudovane, jak manipulovat s lidmi.

  Proste zlodej krici: chytte zlodeje!
  ---
  „Jakmile se začne věda zajímat o mimo-fyzikální jevy, za 10 let se posune tak, jako se neposunula ani za staletí své existence.“ – Nikola Tesla
  Lidstvo tedy stojí před Rubikonem

  BUĎTO
  ZLO ZNIČÍME, NEBO ONO
  ZNIČÍ NÁS.
  OPRAVDU, ZLA a LŽÍ,UŽ BYLO DOST !
  STAČÍ .
  http://www.zvedavec.org/komentare/2014/12/…
  JDE, O NÁS i planetu "ZEMĚ" ! http://www.youtube.com./watch?v=tU0hLn9Djl…
  a
  http://www.nwoo.org/2014/11/26/mikrovlnne-…
  :46:
  Myšlenkami( jsou na mnohem vyšší energetické úrovni),
  můžete budovat, hladit i milovat,
  také, ale druhého zabít.
  Pravda,
  buduje s Láskou, ke Všem.
  Lež,
  budováné dokonale ničí vše kolem.
  Toto, je pravda o lži.
  http://www.nwoo.org/2014/12/10/11-zari-200…
  a
  gabrielpetrgabriel.blog.idnes.cz/?s…
  i
  http://www.nwoo.org/2014/12/22/iii-svetova…
  Věz, Franto.
  Kdo, prozře ve "VĚDOMÍ",dojde k poznání,že VŠE, JE VE VŠEM.
  Příští rok, začne rychlá změna k celosvětovému MÍRU.
  VladiMÍR Sparťan se srdcem Tygra
  profil.najdise.cz/linger

 5. Jiří Vondra napsal:

  Zaměřme se na objektivní fakta červencového " zastavení letu boingu" na Ukrajinou.

  Doporučuji k tomu nejprve uveřejnit dvě fotografie.

  Jednu fotografii letadla, kterým se vracel do RF prezident Putin s rozpoznatelnými výsostnými znaky RF a druhou letadla sestřeleného - s charakteristickými znaky letecké společnosti, která jej vlastnila.
  Kdo se této identifikace ujme?
  j.v.

 6. stepan napsal:

  No a pak probudí Stalina a bude , ten nakáže preventivní zabrání 1/2 evropy , jsou to všechno hovada jak jedna tak druhá strana , kde v tom dokumentu je info o protiraketévem s. BUK kde to je jasné a i potvrzené z obou stran že se daná raketa vystřelila ( jestli šla mimo či ne to je jiná pravda ) celé to smrdí a jenom mne sere jak je možné že v roce 2014 si řekne jakejsi dement ( Putin , Obama ) tenhle stát se nám nezdá a zaberou ho co je to za hovadinu . A pokud si pamatujete ze zš takovejhle hajzlu tu už jednou žil HITLER a to jsou oni oba jak Putin tak Obama .

  • Cico Ciciak napsal:

   Ty debil, však tam spomínajú, že stíhačka ho načala a raketa zo zeme ho dorobila!!! A ku geopolitike sa radšej ani nevyjadruj ty hlupák!!! Vieš piču!!!

   • Cico Ciciak napsal:

    Žiadny Putin alebo Obama si nič nepovie!!! O tom rozhodujú iní!!! Ty si totálne mimo ty kokot!!! Až ma normálne serieš!!! By som ťa roztrhal v zuboch hajzel malý!!! V tomto dokumente to je aj ukázané v posledných minútach, ale ty si asi zase nepozeral celé video, čo???!!! Ale pičovať vieš!!! By som ťa jebnul do hlavičky!!! Si Putina ani neber do tej smradľavej huby!!! Putin sa postavil nwo!!! A o Hitlerovi a 2. sv. vojne vieš tiež piču ty kokot!!!

 7. Fila Jozef napsal:

  Cico ciciak mate sice pravdu ale takouto formou sa pravda neobhajuje odozeniete aj pripadnych sympatizantov. A kto chce obhajovat pravdu tak pod plnym menom.

 8. Petr Gabriel napsal:

  Co se týká MH 17, tak to byla provokace již od začátku. Na videu abcházké TV, jsou vidět jasné detaily, které ani Rusové nevzali! Množství léků, krevních derivátů, zimního ošacení při cestě v červenci atd. Jasně v noci fosforeskující tekutina z lékařské kliniky, svítila na podkladě betonu a asfaltu. Taková tekutina pomáhá čistit lidskou krev na klinikách při léčbě leukémie! Boeing vyvezl nepotřebné věci z nějaké západní kliniky a v kabině pilota měl robota již z Amsterodamu!

 9. Carlos IV napsal:

  Petr Gabriel - ta verze me vcelku dava smysl. I proc se musely "ostatky" dovazet do NL vlastne pod kontrolou armady a tam primo na vojenskou zakladnu - o cemz se taky moc nemluvi. A co jsem se bavil se znamymi holandany tak maloktery z nich obvinoval Putina - na rozdil jejich "sousedu" za kanalem. A propo - nepatri Sun on Sunday taky jednomu ruskemu oligarchov co byl z Ruska vykopnut??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!