Pravda o Krymu

hqdefault

Americký novinář Miguel Francis, absolvent filmové školy v Los Angeles, sa rozhodl vycestovat na Krym a natočit video o současné situaci na Krymu. Krok za krokem odhaluje historické souvislosti spojené s Krymem navzdory masivní americké propagandě a mainstreamu, který většinou podává zámerně falešný obraz.
26 minutové video ze září 2014 je se slovenskými titulky.
23 Komentářů k Pravda o Krymu

 1. Calembredaine napsal:

  Krym je součást chybné putinské politiky! Je to balvan uvázanej na krk Rusku, kterej Kyjev NIC nesto a přitom celej svět ho má za „anektovaný území Ukrajiny“. Jen aby si Putin zvýšil popularitu, udělal zásadně chybný krok! Celá operace byla v pohodě, ale měla robíhat koordinovaně všude! Ihned po puči v Kyjevě měla ruská vláda uznat za jdinýho legitimního prezidenta Janukovyče a odvolat své zastupitelství z Kyjeva a v případě že by ukrajinská ambasáda v Moskvě uznala JUNTU, VYPOVĚDĚT JE! S přerušením diplomatických styků s Kyjevem mělo přijít okamžité uznání jak vlády Krymské republiky, tak nově zformované vlády v Charkově! Ta měla požádat o pomoc a té se jí mělo dostat na bázi mezistátních vztahů! Dnes by legální novoruská armáda obléhala Lvov! Protože vojska junty by byla zničena hned zjara, než se vůbec uskutečnila jakákoliv mobilizace. Sankce by byly tak jako tak, takže touhle svou dvojakou politikou nic navíc nezískal …

  • Calembredaine napsal:

   Ještě jen dodám, že Janukovyč měl být přinucen ke spolupráci stůj co stůj! A ne že se bude někde schovávat! Poté co v kyjevském parlamentě rproběhlo ono známé „hlaosvání“ e zabavenýma hlasovacíma kartama, měl být z příkazu Janukovyče tento ruskými letadly vybombardován do základů! takže by to „hlasování“ bylo v této budově posledním a jiné nejsou na žádné podobné uzpůsobeny. Takže by se ti hajzlové neměli kde scházet a dodávat režimu zdání legitimity. Dodnes nechápu, proč zrádný Janukovyčovi poslanci a komunisti do toho parlamentu chodili a tím ho vlastěn pomáhali legitimizovat! Měli by je zastřelit! Žádný volby Prasenak ani nic jinýho by se pak nemohlo uskutečnit! Na Ukrajině by dnes byl totální chaos, bezvládí, tanky v ulicích, vypnutý topení, humanitární katastrofa – západní hajzové by byli zapaveni miliony uprchlíků! EU by začala krachovat pod tího takový katastrofy a na píčičandy s vymejšlením sankcí by ani neměla čas!

   • Calembredaine napsal:

    oprava: proběhlo … „hlasování“ … Prasenka … zaplaveni … tíhou

   • geronimoh napsal:

    Calembredaine :

    Dovolím si oponovat. Po bitvěje každý generál a udělal by to líp. Podle mého Rusko potřebuje čas do roku 2020, kdy bude mít přezbrojenou armádu. Mezitím potřebuje získat pevné spojence a upevnit pozici proti vnitřím nepřátelům. To přesně Putin dělá. Předpokládám, že má lepší informace, než my a že kdyby byl vyfocen, či natočen jediný ruský tank, či letadlo na Ukrajině, tak jsme dnes v horké 3.světové válce mezi Ruskem a NATO. Jediný vítěz by byly USA. Ty velké masy lidí v západní Evropě, které dnes obduvují a možná i podporují Putina ho začátkem roku ještě nepodporovaly a určitě by ho nepodporovaly, kdyby ve stylu USA posílal letadla nebo Specnaz na Ukrajinu. A jestliže nemohl zasáhnout na Ukrajině, musel připojit Autonomní republiku Krym k Rusku, jinak by ji obsadilo NATO.

    • Žabák napsal:

     geronimoh má pravdu. Ta situace fakt byla jiná než teď, hlavně co se týká informační války, obyvatelstvo Ukrajiny a EU bylo masivně zblbnuté. Teď to není ideální, ale je to lepší než to bylo. Další věc je to, že vojenské vítězství Ruska na Ukrajině by krátkodobě přineslo nějaké výsledky, ale Rusko by si naběhlo na americký připravený hrábě. Rusko by bylo označeno jako agresor, honem další železná opona, masivní zbrojení atd. Celou dobu se USA snaží o vyhladovění Ruska, svržení Putina a rozparcelování Ruska mezi proamerický oligarchy. Ruské tanky v Kyjevu by byla perfektní propagandistická zbraň. Vlády EU by se pokakaly ještě ten den a prosily na kolenou o americkou ochranu. Obyvatelstvo EU by souhlasilo se všim co by je jakoby ochránilo. Byly to připravený hrábě a Putin to dobře poznal. Je to PAN prezident, klobouk dolů.

    • Calembredaine napsal:

     2020? :))) To už žádný Putin v Rusku nebude …

    • Calembredaine napsal:

     NATO by nic neobsadilo, na Krymu je ruská základna! Strelkov a kozáci byli naopak připraveni případné agresory rozdrtit na prach! Oni dnesk nemůžou nic, dal by jim pohubě každej! I somálští islamisti rozsekali americkej výsadek nna sajrajt! Natož nějaký „NATO“, kdo to je? Srbové říkali v 99 roce: „Tak ať slezouz nebe dolů a uvidíme kdo z koho, zbabělci!“. A vzdávat se Kosova nemusli, to byla blnost a další chyba srádců typu Miloševiče. Tito by se bránil až do konce, zaved by natovský hordy do jugoslávských hor a tam by je utopil ve vlastní krvi! Jenže obojakej Miloševiič byl stejněj zbabělec jako Janukovyč a oblkopenej stejnejma zrádema jako Putin …

     • Calembredaine napsal:

      oprava: nemuseli … blbost … zrádcema …

     • geronimoh napsal:

      Tak jestli myslíš tu slavnou akci Black Hawk Down, tak nepovažuju za úspěch za cenu okolo 1000 mrtvých Somálců zabít 19 US Rangers. Ale film je to hezkej. Podceňovat sílu NATO, takovou chybu naštěstí Putin nedělá. Srbsko si mohlo Kosovo udržet leda s Ruskou pomocí, ale ti toho tehdy nebyli schopni ….

     • Calembredaine napsal:

      Nikoliv. i když to taky byla drsná porážka. Mám na mysli nedávnou událost v Barawe – http://zpravy.idnes.cz/utok-komand-navy-seals-v-libyi-a-somalsku-fpb-/zahranicni.aspx?c=A131006_075343_zahranicni_jw

     • Calembredaine napsal:

      Srbsko si mohlo Kosovo udržet tím, že by se zbavilo zrádce Miloševiče a postavilo do čela lidu Šešelje! Ten by odvedl lid do hor a předtím u vydal zbraně! Jak se to stalo už v minulosti, kde se ubránili desetkrát početnější rakousko-uheský armádě i armádám Osy a jejich ustašovským spojencům! Srbští partyzáni by potřeli a rozdrtili na prach ty albánský bandity a nejen to! Sami by vstoupili na albnský území a rozdrtili tento prokletý darebácký stát vzniklý následkem druhé, sionisty vyvolané balkánské války 1913! Albánský psi by masově na svém útěku zaplavili prohnilý Západ a přivedli ho k humanitárně ekonomické krizi o deset let dřív! Už moh bejt pokoj!

     • Calembredaine napsal:

      NATO je NIC! Nikdy totiž NIC nevyhrálo! Z Afganistánu prachaj jak zpráskaný psi, neovládaj tam ani silnice za hlavním městem, ba ani v některých čtvrtích Kábulu si nejsou jistý kejhákem! Tím si ale nejsou jistí nikde! Tihle psi neoládaj ani své vlastní baráky! Bojí se, kdy dalšímu negrovi jebne v makovici a postřílí jich deset – patnáct než ho dostanou a to přímo na vlastní základně! Kde a kdy se to stalo v ruské armádě, že by voják postřílel své kamarády a zabil velitele? Ha?

   • JARIS napsal:

    Jak uz jsem psala, s Janukovycem se pocitat neda, jelikoz utekl z potapejici se lode jak maly harant. Hned na zacatku mel odrazit odpor zidackych diverzantu a ne se kolem poptavat, co jako ma delat. Na Ukrajine mohl byt klid. Po okamzitem potlaceni zidovskeho puce mel provest ve vlade poradnou cistku. Misto toho se nekde schovava a ceka jak to dopadne. To neni chlap a vubec uz ne statnik. Na tom, co se deje na dnesni Ukrajine, ma lvi podil a mel by byt za to potrestan.

    • Calembredaine napsal:

     Janukovyč se nevzdal funkce, jeho sesazení je neplatné, nebylo podle ústavy. Ruská vláda neměla nikdy jiného prezidenta uznat! Na jeho žádost mohli bombardovat kyjevský parlament a vůbec Kyjev obsadit paragány! A USA by akorát tak mohly držet pysk! Jejich chráněnec bahrajnskej šejk udělal totéž, když povolal na potlačení šíitského povstání saúdskou policii! Aby zachránil prdel místní US základně! Pokud Kreml nehodlá odpovídat symetricky, tak ať jsu jeho vládci do prdele! Furt dlužej jednu bezletovku za Lybii! Tak Te´d bych jim to připomenul a v OSN řek jasně – vyhlašujem bezletovku nad Lybií a vy to schválíte za Káďu, nebo okamžitě vypovídáme smlouvy o rakrtách a naserem je všude kolme vás, co nepůjde na Kubu a do Nickaragui to hodíme na lodě! A připomenul bych jim plán bláznivýho Peralmuttera: postavit obří loď a narvat na ní ní po kokot car-bomby. Ale pořádným ne s tím upraveným pláštěm pro zmenšní výkonu co pužili nad Novou zemí! Takový, aby se v případě odpálení vypařilo celý moře! Hned u New Yorku – „… a poserte se!“ řek bych jim. To by honem rychle schvalovali, šmejdi zbabělý ….

     • Calembredaine napsal:

      oprava: … jdou … jinak jen dodám, že neuznané republiky DNR a LNR taky žádný „NATO neobsadilo“, jen kecy – maj prdel sevřenou strachem! A kdo by asi tak za to „NATO to dělal? To jsou vojáci na baterky, pár žodláků zvyklejch buzerovat stařenky a rozdávat žvejkačky harantům v Afganistánu, ale kdyby na ně udeřil Talibanec, tak se zeserou strachem! Ta propaganda co nás tu krměj je na hovno! V Mali to nevyválčili, tam zas už maj Tuáregové Azavak nazpátek celej, jen ve zprávách se o neříká! A Malijci to nedobydou a Frantíci ti už vůbec! Proč by tam chcípal v poušti? Proč? To samý v tom Donbase! Ukruni na to serou a nechce se jim chcípat a nějaký Němci nebo kdo by měl? Co je to za krávoviny? Krym měl zůstat nezávislým a basta! A naopak – krymská armáda (ne ruská, krymská!!! oficiálně – a dokažte opak, bych řek naťákům!) by dobyla Oděssu a celej Jihovýchod!

  • Calembredaine napsal:

   oprava: nestojí … probíhat … jedinýho …

   • geronimoh napsal:

    Kdepak. Rusko ještě není vojensky připraveno a už vůbec ne stát proti půlce světa. A to by se přesně stalo, kdyby Putin jednal jinak. Podle mně je potřeba, aby se Východní část Ukrajiny vrátila zpět do Ruska. Čína by měla dát celému světu jasně najevo, že stojí po boku Ruska. ideálně by to mohla udělat i Indie a byl by klid. Proti takové síle nemohou jít USA ani se všemi spojenci a poddjanými….

  • JJ49 napsal:

   Je docela zábavné (možná spíš smutné) sledovat, jak někteří z těch, kteří si svůj stát nechali rozbít (češi a slováci), nechali ho prakticky bez jakýchkoliv podobných oduševnělých argumentů (Calembredaine) připojit ke zločinecké oraganizaci zvané NATO a nechali se zatáhnout na ekonomický Titanik jménem Evropská Unie, čímž jsou spoluzodpovědní za dokonalé rozkradení toho co tu bylo vytvořeno, a dneska chtějí radit tomu (těm), kteří se tomu všemu svinstvu, které produkuje Západ,postavili! Jak s tímhle vším může někdo kritizovat Ruskou politiku, kterou představuje Prezident Putin! Vy všichni, i já, můžeme tak akorát stát s otevřenou hubou a dívat se, a učit se, jak se dělá politika! Protože vážení, jestli vám to ještě nedošlo, tak ten vámi kritizovaný Putin si pálí prsty proto, aby zachránil a vaši p…l! Jestli si myslíte, že máte takový koule, že byste byli schopni řešit problémy na úrovni politiky Putina, tak si dejte malou rozcvičku a zkuste vyřešit takový malý problém jako je česko – slovensko! A jestli nemáte koule ani na tohle, pak bych vám doporučoval stát v uctivém předklonu a nepomáhat svými omezenými názory těm, kteří se snaží, nikoli ve vašem zájmu, politiku Putina eliminovat a Rusko hospodářsky zničit! Výkřiky „Putin vsjech slil“ a „vsjo propalo“ vůbec ničemu nepomáháte, stojíte totiž na pozicích ruské páté kolony, což je jak známo destruktivní síla ve službách cizích mocností v ruských řadách! Děláte-li to z vlastní omezenosti, tak bych vám doporučoval dospět! A děláte-li to záměrně s cílem škodit, pak vám doporučuju si nastudovat jak funguje zákon „akce a reakce“!

 2. Karel napsal:

  Kořeny záměrně vytvořeného konfliktu na Ukrajině, za kterým stojí Sioniské, sahají až do doby vlády bývalého carského Ruska. Kdo a proč stojí za odtržení Ukrajiny a Krymu od Ruska vám odhalí video s názvem: Tam je písmo na stene.Jsou v pozadí záměrného ukrajinského i jiných konfliktů Sionisté? Prozřete, ať víte o co jim ve skutečnosti jde a jak jim v tom zabránit!

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wEYp-lLX2dQ

  • Definitiva napsal:

   Neviem si spomenúť, urobili anglosaso-žido-chazari aj niečo dobré pre človeka na tejto Zemi?

 3. Cico Ciciak napsal:

  Ja si myslím, že toto je len taká hra pre plebs, kde nevidíme za oponu, aby sa dokonale odhalili sily zla a videli to aj totálni tupci a svet – Čína a spol má už dávno ussrael pod kontrolou a škodliví sionisti a niektorí zednári sa potichúčku a postupne odstránia, postupne sa zmení štruktúra za oponou a pôjde sa ďalej!!! Ak si myslíte, že vám povedia niečo viac – ako funguje svet, tak ste na omyle!!! Tajné sily v pozadí tu budú stále!!! Už len závisí, či pri zmysloch a nohami na zemi alebo totálne psychopatické ako teraz!!! Myslím si, že nejakého väčšieho vojnového konfliktu sa nemusíme báť, lebo to si nezoberie na triko žiaden ussa generál!!! Putin nepotrebuje byť agresor a nechce ním byť za žiadnu cenu!!! Chce, aby ľudia videli, kto je zlo a myslím si, že aj mainstream média začnú postupne púšťať čoraz viac skutočných informácií!!! Toto bola taká prvosienka!!!

  Peter Stanek v Téme dňa TA3 – Rusko, rubeľ, ropa, ekonomika… – Vynikajúce!!!
  ——————————————————————————
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wi1RrflM-xU

  Zaujímavý článok!!!

  Putinův šachový gambit – Povstalce na Ukrajině ponechá svému osudu, cílem je rozklad NATO a EU!
  ———————————————————————————————–
  http://aeronet.cz/news/putinuv-sachovy-gambit-povstalce-na-ukrajine-ponecha-svemu-osudu-cilem-je-rozklad-nato-a-eu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!