Aláhu Akbar, Evropané!

Tento článek je určitou reakcí na vlnu protestů proti islámu, která se vzedmula napříč většinou států EU, a která nabírá rozměrů tsunami. Tento proces nastartoval Brusel svým neuváženým rozhodnutím přijmout a poskytnout asyl několika statisícům lidí, kteří díky zahraniční politice US a bombardování jejich území, přišli o své domovy, dobytek, pole a farmy včetně kostelů. Nyní již řadu roků živoří v uprchlických táborech rozsetých po středním východě. Je to jako u blbých.

Rozvrácený Irák, Libye, permanentní boje v Sýrii, nekončící konflikty v Palestině atd. Pochopitelně i příliv pár desítek tisíc Ukrajinců je na obzoru. Poslední zprávy naznačují, že přenašeči papíru v Bruselu už připravují kvóty pro členské státy EU, jak to pestrobarevné stádo odlišných kultur a náboženských vyznání rozmělnit. Oficiálně se uvádí 300 tisíc plus. Na to se nabalí dalších dvě stě tisíc ilegálů, celkem půl miliónu přistěhovalců. Pokud se scestnému dogmatu multikulturalismu Evropané nevzepřou, tak to je konec civilizace a naše modrá planeta bude bloudit vesmírem pustá a prázdná.

Evropská unie se svými pěti sty milióny obyvatel tvoří přibližně patnáctinu světové populace při udávaných sedmi miliardách. Tento odhad je nám prezentován nejméně šest let. I přes vysokou dětskou úmrtnost v zemích třetího světa a všechny ty válečné konflikty nás ročně rapidně přibývá. UN uvádí 80 miliónů, takže půlmiliardový přírůstek naznačuje, že v periodě šesti/sedmi roků je svět omlazen o současné osadníky Evropy. Někde už jsou a nejméně dvakrát denně chtějí žrát a přirozeně i občas srát. Ovšem to nebrání optimistickým pragnostikům a vědcům prohlašovat, že se nic neděje, protože při použití nových technologií země zvládne i třicet miliard. Věřte nevěřte, i takoví užiteční a vzdělaní idioti dnes existují s honosnými vědeckými tituly univerzit, převážně těch amerických, kde nejen ta slavná Alma Mater, ale i to město se obtížně hledá na mapě. Publikují a veřejně přednáší vesměs tupé místní komunitě. Jsou slušně honorováni, dostávají granty na vědeckou činnost a mají se skvěle. Podobně jako parta u nás, „Ústav pro studium totalitních režimů“. Hňup vedle hňupa (30). Samozřejmě zánikem EU říše svět nekončí. Ale máme zde další výjimečnou říši, dokonce požehnanou Bohem, USA. S geny česače bavlny je neznámý černoch Obama, alias Barry Soetero zvolen prezidentem. O tom, že je černoch není pochyb, ale pochyb o tom, kde se narodil jsou mraky. Podle nezávislých US medií, prý zatím nepředložil rodný list, který by jednoznačně prokázal, zdali se narodil na Havaji, jež se po relativně mírumilovné anexi stala padesátým státem Unie v roce 1959, nebo v Keňi. Čo bolo, to bolo. Je evidentní, že černoch Obama byl a je nastrčený maňásek, který ani jeden ze svých předvolebních slibů nesplnil, o sloganu yes we can, kdy při jeho skandování voliči slzeli ani nemluvě. Za těch šest let u moci zkurvil na co sáhnul, jak by noblesně vyhodnotil dřímající Kárl.

Ale zpět k říši zla, výjimečné a „hospodyní“ požehnané zemi. Golfista z Bílého domu představil veřejnosti svůj plán. Obama care, který měl zásadně zkvalitnit a zlevnit zdravotní služby a jejich dostupnost širším masám skončil fiaskem, srovnatelným s českým projektem „Opencard“. Zmizely miliardy, tentokrát v dolarech, ale jako obvykle, nikdo za nic nemůže. Takže počet Američanů s děravými kapsami a bez pojištění, kteří nikdy nebyli na ambulanci a u zubaře, dramaticky vzroste. Ovšem fatálního průseru se dopustil svým imbecilním počinem, že udělil amnestií všem emigrantům, kteří v US pobývají ilegálně. Odhady se různí, od 6 do 9 miliónů. Obdrží zelené karty a budou vykonávat práce v sektorech, o než místní neprojevují zájem. Třešničkou na dortu je Obamův nový emigrační zákon a víceméně zrušení státní hranice mezi Mexikem a US. To je v jádru pozitivní zpráva, protože Mexiku pod rouškou volného pohybu osob, vrací jeho původní oblasti, které se po brutální anexi dnes jmenují Texas, Kalifornie. Nepochopitelné otevření se emigraci se týká i států Jižní Ameriky. Latinos a jejich potomci se jen hrnou, aby konečně v reálu poznali „americký sen“. Babylon na západní polokouli. Mix španělštiny, portugalštiny a nějakých pralesních a patagonských dialektů tento „hospodyní“ požehnaný útvar (protože USA není ani stát a už vůbec ne národ) srazí na kolena. Ten věčně omílaný termín, že USA je „melting pot“, jakýsi papiňák, ve kterém se vše rozvaří na genetickou kaši, z které se vylíhne nová, odolná a více adaptovatelná generace na výzvy 21. století a jeho přežití. Ten pokus o vytvoření nové fyzicky zdatné a vysoce inteligentní rasy už tady byl a ztroskotal přesto, že byl víceméně naprogramován odborníky. Pokrok a vývoj, se v mnoha oblastech lidské zvídavosti opozdil, nebo byl eliminován díky minulé válce, přesto určitých dílčích úspěchů bylo dosaženo. Hirošima, penicilín, DNA, Gagarin, Armstrong, a LHC v Ženevě i když jsou zanedbatelné ve srovnání s částkami, které USA investovalo do výroby útočných zbraňových systémů. Zrůdy v  NATO, jako byl ten španělský dement Solana, Viking Rasmussen, či nový norský Quisling Stoltenberg, kteří kromě enormních platů a IQ srovnatelné s Filipovskou, mají společného jmenovatele. Hrůznou angličtinu, ve které pronáší svá varování, někdy i výhružky na adresu Ruska a pana Putina.

Melting pot není nic jiného než synonymum pro evropský „multikulturalismus“, který je nám Evropanům permanentně a v malých dávkách podsouván jako fenomén, jenž nás nejen kulturně obohatí, ale přivede i novou, čerstvou pracovní sílu a zručnosti, které postrádáme, což je údajně příčinou nízkého růstu HDP. Počet nezaměstnaných v EU je nad 10%, což je okolo 50 miliónů. Smutnou zprávou je skutečnost, že dvě třetiny z tohoto počtu jsou mladí lidé ve věku od 18 do 30, zatím co přestárlí „dinosauři“, se na svých postech drží jak „hovno na košili“ (noblesní citace Karla, vyslovena v jiné souvislosti). Taková je realita.

Představa, že z hrnce/mixeru odlišných ras, národů a kmenů neřízeného páření vzejdou bájní Atlanťané, či homérští Hektoři je paranoidní. Nenechte se oblbovat bludy, jenž nám permanentně perou do mozků veřejná média a jejich propagátoři, jako klimakterická Šabatová a ráčkující Uhl. Představte si ty některé bizardní kombinace sexuálních spojení. Eskymák, lovec tuleňů a moderátorka z ČT, Aboriginal z buše a Sára z Aljašky. Specifický potomek s dědičným hříchem (Sára hřeší ráda a často) zvládne hod bumerangem nebo tomahavkem podstatně dříve, než kmenovou aritmetiku, tj. čísla 1, 2 a množinu „hodně“. Squaw a vědma by božího tvorečka přece nenechala tápat na nějaké státní škole, kde by ho krmili takovými nesmysly jako je evoluce. Doma, v rodinné škole, což vehementně propaguje, by ho dokonce sama naučila malou násobilku. A nejen to. Před odchodem od rodinného ohniště, by mu pod slibem mlčenlivosti prozradila tabu předků: “Když stluče dohromady konce tří klacků o délkách 3 x 4 x 5 stop bez ohledu na pořadí, tak jeden z úhlů tohoto útvaru-trojúhelníku bude 90°C, což není bod varu, který je 212°F, ale pravý úhel. Soukromou devítiletku prý zvládla s vyznamenáním už po pěti letech, takže o zákeřném vztahu mezi Fahrenheitem a Celsiem neměla páru. Školní inspektor Nanuk, místní Inuita tuto nevědomost velkoryse přešel poznámkou, že to Sáře dojde, až se opaří gulášem z veverek.

Úsměvná analogie se přímo nabízí. M. Horníček v jednom pořadu prozradil, že opustil domov vyzbrojen do života poučkou, “mez stínu vrženého, je vrženým stínem meze stínu vlastního„ a přiznal, že mu byla na hovno.

Co pokřtěný lidožrout z Guineje, „lovec lebek“ na vedlejšák, aby prodejem unikátního suvenýru přispěl do rodinného rozpočtu a jeho družka už nemusela kojit selátka. A co spirituální vůdce Dalajlama, Havlův oblíbenec? Ten by neměl planetu opustit, aniž by nezanechal stopu. Ale s kým toho mnicha spojit? Prezident Zeman by mohl nepatrně polevit ve své averzi a pozvat to kimono opět do Prahy. Tentokrát nikoliv na Hrad, kde by se zadarmo nažral jako za dramatika, ale do ZOO v Tróji. Pokud Moja neodolá a podlehne Tibeťanovu šarmu, tak to nedopadne dobře i když jeho sandály možná vydraží v aukci u Sotebyho za pár milionů. Druhá, tragická alternativa, která se nabízí, že mnich přežije a hyper-mutant s geny „jeho svátosti“ neopustí „multikulturní“ klec, pokud se nepřevtělí. Nenechte se ukolébat stupidními americkými seriály, kdy v hlavních rolích občas vystupují dobří, solidně vypadající herci. Ti nepředstavují reprezentativní vzorek svého etnika, kmene. Jedná se o promile z dané množiny. Afričanka Naomi Cambell je jednou z těch, kterou někdo vytáhl nahoru, i když má prázdnou makovici. Kdo by Naomi odolal? Na druhou stranu, kdo by chtěl ty hrůzy Albrightovou, Parkanovou? Nikdo. Možná nějaký úchylný bezdomovec s bílou holí.

Veselé Vánoce nepřicházejí. Naopak. Budete vystaveni brutální masáži senilního šlechtice a pokrytců, Halíka, Duky, Šabatové. To zas bude řečí o pravdě, lásce, toleranci a bratrství. Přijde řeč i na Islám, multikulturalismus, zákony Sharia, mešity a minarety. I když ten neskutečná bordel v Iráku, Libyí, Afganistanu a Sýrií má na triku US, tak Evropa má přece svatou povinnost postarat se o sta tisíce lidí, kteří po humanitárním bombardování přišli o své domovy a nemají kam jít. Vlastně máme štěstí, že nemusíme ten milión mrtvol, co se tam povaluje, rozkládá a hnije, převážet do EU a důstojně, s požehnáním překrmeného Duky pohřbít.

Arabové se zapsali do dějin algebrou a astronomií. Bohužel proces „poznání přírody“ byl v 7.století přerušen náboženským fanatikem a pokračuje dodnes. Žádný muslim nic pozoruhodného neobjevil a žádný muslim nezískal NC, kromě palestinského vůdce, teroristy Arafata. Tu ovšem dostal za mír, jak jinak. NC míru se v poslední době udělují jen válečným zločincům (Carter, Kissinger), ojediněle i v předstihu před spácháním zločinu (Obama).

Nicméně, řada bohatých Arabů/muslimů vystudovala a studuje na prestižních univerzitách. Zdá se, že indoktrinace Alláhem má degenerační vliv na šedou kůru. Odmítnutím islámské víry se z člověka stává bezvěrec a zasluhuje dle Koránu trest smrtí. Ženy a jejich role. Něco mezi služkou, otrokyní a plodnou samicí. Ženská obřízka „klitorisu“ dospívajících dívek je praktikována v muslimských komunitách států EU zcela běžně. A všichni mlčí. Lze pochopit, že EU poslankyně ANO má na starosti jinou agendu než „klitoris“. A válečný zpravodaj Štětina už dávno neví, o čem je řeč. Naše ochránkyně práv zatím neutrousila ani větu. Možná, že po-přechodová Anča si už nepamatuje, jestli to bylo za Husáka, či dramatika, kdy si naposledy vrzla. Věk i vizáž na to má. A finále!

Dámy a slečny, jež máte dojem, že jste „IN“ a že bez implantátů a bez vyholené pussy marníte život, tak se psychicky připravte, že až EU schválí Sharia bude to nejen bolet, ale půjde o váš poslední orgasmus v životě. Alláh akbar.
32 Komentářů k Aláhu Akbar, Evropané!

 1. pavelka70 napsal:

  plán zednářů, jak přenést války do Evropy. Nejprve zaplevelit araby a černochy, a jiné jižní veteše. Tito pak budou požadovat stejný práva jako domácí obyvatelé. Když ne, budou se bouřit, a také ozbrojovat a útočit na křesřanské kostely, možná i bombové atentáty na trhovištích. (druhá Lýbie, Egypt).
  amíci pak pod záminkou boje proti terorismu, začnou humánně bombardovat údajné "pozice" domnělých evropských islámistů.
  Pozor, je to jenom moje teórie! Ta je ale v přímém rozporu s nastávající aplikaci aplikace TTIP do praxe. Buď válka v Evropě, nebo rozkvétající bezcelní megakšeft USA-EU! dohromady to nejde.

  • .lak napsal:

   O né ta jim bude vodou na mlýn. Ten megakšeft je pouze a jen pro budulínky ostatní si vykonkurují práci za zrnko rýže. Šťastnější na které se služba otroctví dostane. Závod na dno tím končí a užití ne že budou bezcenní ale překážet nad plánovanou půl miliardu obsluhy v NWO celosvětově tedy. Chtějí ovládané v práci a ne aby si užívali životů a tak i klidně zadotují zcela nekompatibilní a jim vrozeně nadřazenou kulturu kterou už předvedli učíně zákazem vánočního stromu bruselským pašalíkům.

  • Palko napsal:

   Vypadá to, že si zednáři udělali ze světové politiky páky kontroly nad světovou společností a ze států jako takových si udělali nástroje násilí nad lidmi a prostředek k obohacení jak sebe, tak i podřízené hrstky vládnoucích loutek.

 2. V napsal:

  Je to krásne napísané. Ani Slovák by to lepšie nenapísal. Škoda len, že to Čechmi nepohne rovnako ako Slovákmi. Takže,..musí dôjsť k najhoršiemu, aby sme sa prebudili. Nápadnosť s Ukrajinou je tu skutočne evidentná! Alebo sa mýlim? Bízká budúcnosť ukáže! Takže, Alláh Akbar... EU!

 3. Jana napsal:

  USA-ZLO,snad je zastaví jejich karma.Příčina,následek.Funguje to rychleji než dříve,tak je to doběhne spíš,než ty jejich plány.Žádné přistěhovalce.Leda z Ukrajiny.

 4. Definitiva napsal:

  Genocída bielej rasy, plánovaná, zámerná, realizovaná, skutkami dokázateľná, plíživá ako rakovina, neviditeľná, kým sa nerozvinie v plnej kráse. Nikto ju nevidí a keď ju ľud nasprostastý konečne uvidí, bude to to posledné, čo uvidí.

  Keď ľuďom spomeniete chemtrails, multi-kulti, fašistickú EÚ pod vládou USA, NWO, fašisticko sionistickú juntu , ktorá ovládla USA, FED, centrálne banky sveta, NATO, OSN, MMF, bankovú úžeru a dlhovú pascu ako nástroj otroctva nad bielym človekom, tak na vás pozerajú ako by ste prišli z Orionu, resp. povedia, že o ich duchovný život sa stará farár v kostole a fyzické potreby majú k spokojnosti naplnené, nažerú, sa, vy.erú sa, majú strechu nad hlavou, sex a drogy, drogy v supermarkete ako zákonom stanovené potraviny, tzv. návykové látky.

  Mačke, psovi, svini, krave, dáte denne nažrať, dáte im strechu nad hlavou, vykydáte hnoj a budú vás milovať, pes za vás aj život položí. Človek je tvor so zvieracím strojom psychiky, človek je viac zviera ako človek - nositeľ duchovných hodnôt.

  Vývoj ľudskej spoločnosti nerobia masy, masy sú doslova stádo oviec, vývoj spoločnosti robia osobnosti, pozitívni vodcovia, ale tí môžu ľudstvo potlačiť vo vývoji len do miery chápania más. Kým sa väčšina jedincov v spoločnosti nezačne vzdelávať a duchovne sa rozvíjať, dovtedy sa nič významné nestane.

  Štát a politika koná proti záujmu vývoja spoločnosti.

  Človek sa musí začať vzdelávať sám a no to potrebuje motiváciu. Tou je alebo Putin, alebo hlad a bieda, strata obživy a strechy nad hlavou. Iba vtedy sa hoviadka spamätajú a začnú konať vo svoj prospech, lebo v "demokracii" každou voľbou konajú vo svoj neprospech.

  Porovnávaním človeka so zvieraťom nikoho neurážam, žiaľ je to realita. Duša človeka je na úrovni zvierat, najesť sa, vyspať sa, množiť sa. Zabudol som nejakú významnú schopnosť ľudskej duše?

  Jednými z posledných slovenských osobností boli Jonáš Záborský, Samo Chalúpka, R.Štefánik. Medzi politikmi od dôb Veľkej Moravy niet ani jednej osobnosti. Rusko bolo osvietené a po tisíc ročnej genocíde Slovanov dostalo Putina. Hovorím o tisícročiach, tak dlho Slovania nemali svojho Abraháma, tak dlho sú SDlovania okuúovaní a zotročovaní cudzou civilizáciou. Takýto "Matrix" Hollywood z ideologických dôvod nesmie natočiť.

 5. geronimoh napsal:

  Zajímavé, jak se všichni bojí Muslimů a málokdo cikánů, kteří se díky státní podpoře jejich porodnosti a jejich pohodového života množí do větších počtů a časem z nás "bílých" zřejmě udělají v ČR menšinu.
  Pokud se jedná o muslimy bez domova vinou US vojenských akcí, tak ať si je vemou USA. Je asi na čase vystoupit z EU a vyloučit USA z NATO.....

  • geronimoh napsal:

   Ještě mě napadá, jak se to tvůrcům NWO daří. Potřebují hlavně aby jsme nevěděli, kdo jsou a aby jsme nebyli jednotní ....
   Nezapomeňme, že i když k nám muslimové nepatří, nejsou to oni, kdo tu migraci zavinil. Je to něčí plán a není to plán muslimů, je to plán tvůrců NWO ....

  • Contumax napsal:

   Nejhorší jsou přeci jen blbci, že jo Gerenimoh !!!

  • Pepan napsal:

   a co si myslíš že udělají cikáni? Jednoduše se spojí s muslimy-budou větší peníze.

 6. sibolet napsal:

  veleznámý monolog...o sobě a co si se sebou počít..A kdo to zvládá,ZDROJ ho OCHRANUJE..https://www.youtube.com/watch?v=1DgPaoObetE&list=PLDF3547CDDBA944E9

  • Robo napsal:

   To je presne to, čo sa "už nejakú chvíľu" snažím pochopiť a žiť podľa toho.
   Som stále na začiatku, ale cítim, že je to JEDINÁ SPRÁVNA cesta pre mňa i pre ľudstvo.
   Je to nesmierne hlboké a pravdivé..

 7. Contumax napsal:

  Není tomu tak, hodně muslimů by sem nikdy nechtělo, protože vědí moc dobře, co je to EU za amorální žumpu !!!
  Euroamerická křesťanská kultůra spáchala sebevraždu, ženy vládnou mužům a muži se chovají zženštile viz příkl. rozvodovost, rozpad rodiny, děti bez otců, generace za generací je vždy horší než předešlá....

  • Pepan napsal:

   každý svého štěstí strůjcem.

  • geronimoh napsal:

   Contumax :

   Souhlas. Jen si myslím, že nic takového jako Euroamerická křesťanská kultůra neexistuje. Co si pod tím představit ? Ve 4.století císař Konstantin ve snaze oddálit pád Říše Římské nechal svolat koncil a ze tří náboženství vyrobili jedno nové - římskokatolické křesťanství. Přepsali bibli atd. Co pak církev a křeťané dělali ? Zvěrstva. K tomu se nedá hlásit.
   Jinak souhlas, myslím, že v dobách, kdy ženy poslouchaly muže byly i ony samotné více spokojené a samozřejmě tím tolik netrpěly ani děti.

   • Contumax napsal:

    Geronimo
    Da da
    Jít ke kořeni, opírat se o fakta, hledat důvody, shrnout proč se děje tohle a tohle a tohle, když víme, že to tak být nemá a když víme, že veškeré dění má široké souvislosti co a kdo tím sleduje a jakých zdrojů toto pochází a dá li se tomu čelit či jinak zvrátit - pokud jsem normální svobodný člověk !!!

   • hs napsal:

    aha,
    další znalec z oboru církevních dějin.

    To je dnes nějak v kurzu, asi na to dělají rekvalifikaci na pracáku....

 8. martin bareš napsal:

  Já považuju muslimy za lidi jako jsme my. Jiná tradice, jiný klima, atd. Rád bych s nima, to říkám vážně, strávil pár týdnu v poušti a oáze a naslouchal jim.

  Několikrát jsem slyšel od lidí, co pracovali v Syrii, jen dobré. A kde je Syrie teď.

  Už mne to rozeštvávání lidí a poštvávání "křesťanů" proti "lidojedům a muslimské zvěři" štve. Ten poslední případ v Pakistánu, mohlo klidně být zas dílo nějakých navedenců z Ameriky.

  • geronimoh napsal:

   martin bareš :

   je třeba si uvědomit, že muslimové nezačali 1. světovou válku, nezačali ani 2.světovou válku, nepoužili atomové zbraně, pokud se snaží o jejich získání, nebo mají chemickézbraně, je to na obranu před Izraelem, který jaderné zbraně má (získané za pomoci USA, Francie, Německa atd. ) Směšné zařazení Iránu do osy zla - Irán nikoho nenapdal přes 2 století a jeho vojenská doktrína je obranná.
   Znám lidi, co pracovali před listopadem v Lýbii a nikdy na muslimy nenadávali, říkali, že za Kadáfího se tam měli lidi strašně dobře a i Češi si tam přišli na pěkný peníze. Komanči za zlato od Kadáfího postavili dálnici D1. Kadáfí musel zemřít, protože chtěl za ropu skutečné peníze kryté zlatem místo zelených papírků a chtěl založit Africkou unii nezávislou na N.W.O. Teď se budeme bát těch obyčejných Lybijců ?
   Ti co na kameru řežou hlavy (ISIS/ISIL) jsou podle mě placení USA a hrají jejich hru. Jak pravil jeden z bývalých velitelů Alkájdy - ISIL ještě nezabil jediného Američana nebo Izraelce, vraždí jen muslimy, kteří nejdou s nima.

  • Contumax napsal:

   Martin Bareš
   A jak mají Arabové a turci krásnou muziku, to je radost na srdci...
   Což nemůžu říct o hebrejsky hudbě, ta je o ničem...

 9. K Martinovi:já si také myslím,že je to jinak...tuhle strašnou démonizaci těch ubožáků;to má svůj smysl.Nejdřív jim zničí zemi vypálí ,kde se dá,všechno kolabuje,anonymní smradi rozkradou a poplení kultury,vyzenou obyvatelstvo,poštvou proti sobě úplně zoufalstvím a beznadějí zbídačelé masy lidi;a co dál?kam s nima?vždyť oni nas musí nenávidět!představte si,že je už nadosah,že se to bude dít tady!?vždyť ten teror už máme za dveřma!Kdyby se vláda pár elit zlikvidovala,podle mého názoru by byl za chvíli klid!Lidi by se rozešli do svých domovú,spravili a opravili by holt všechno,co bylo zničeno,navázali by na "ztracené" a snad by se podařilo žít jako před tím(s tou strašnou zkušeností)....tyhle horory (jak shora uz od našich kolegů komentátorů zmíněno) jsou prostě ZÁMĚRNĚ vytváreny a prováděny až k jejich zběsilým koncům.A my jsme toho svědky a ještě to podporujeme!!!!Takže NENECHAT se zblbnout a myslet kebulí!!!!pa broucči od vlaštovky jitky

 10. nazdar napsal:

  Také, bych si myslel, že kdo to tam rozvrátil, by to měl i napravit. A neměl by házet povinnosti na EU. Ale součástí strategie USA, je nejen uchvátit ropu, ale také oslabit EU. Pokud se to povede jednou akcí, tím lépe. Jak dlouho budeme našim politikům trpět tohle ničení Evropy, na úkor Ameriky? Co se týče muslimů, nemyslím si o nich nic zlého. Můžou přijet na návštěvu a dejme tomu, obohatit nás svým pohledem na svět. Ale nehodlám přijímat, aby nějací úředníci v Bruselu rozhodovali, jestli se u nás mají Arabové usazovat a v jakém počtu. Pokud máme demokracii, tak by o tom měli rozhodovat sami občané. Ale to by tu musel být zákon o referendu.

 11. pražská vlaštovka napsal:

  Nazdar!mne osobně se líbí na tomto webu,že zde přispívají lidé,kteří neštvou a jejichž příspěvky nikoho neurážejí,ale vždycky to tak lidsky zhodnotí a hodně horké paličky uklidní a mateřsky(otcovsky) zchladí.To na jiných webech je někdy neuvěřitelné,co redakce musí vytrpět a komentujicí taky.jsou tu takové rodinné poměry a to se mi líbí..protože takhle v našem mikrosvětě všechno spolu k obecné spokojenosti upečeme.A tak to má být! pa vlaštovka j.

 12. Libuše napsal:

  My všichni si uvědomujeme co se děje.Kdo si zde vaří svoji polívečku.Tak proč se naše vláda chová jako by bylo všechno v pořádku.Proč se taky hlasitě neozve jako Madaři.První bychom měli vystoupit z EU a NATO.Ale jak víte,ani v okolních státech nejsou nadšeni s tím ,co dělá USA.Lidé si začínají uvědomovat americkou hru.--Rozeštvat lidi mezi sebou.ožebračit je,když se začnou zabíjet ,tak to je nejlépe,to my je potom zachráníme a budou nám zobat z ruky všichni.Oni to mají dobře vše promyšlené-vypracované.Jediní kdo se jim dokáže postavit a dělat problémy je Evropa-Rusko.
  Nato mají studie.Domnívám se, že jediné nás může zachránit.když naše vláda posbírá odvahu.řekne lidem jaká je situace a bude jednat otevřeně a ne stále mlžit.Putin mluví taky hodně otevřeně.Přidejme se na stranu SLOVANŮ-tam máme svoje kořeny,svoji historii.To co si o nás myslí USA říká Scott Ritter-bývalý hlavní zbrojní inspektor OSN-důstojník amerického námořnictva--video--Stará Evropa a Nová Evropa¨-Neznamená nic.nestojíte si za ničím,nejste nic.Jste americká kolonie.Sundejte všechny vaše vlajky,pověste americké vlajky a uvědomte si váš koloniální statut.Jste exotická,turistická destinace.To je všechno k čemu jste dobří.--Myslím, že to říká hodně.úsudek si každý udělejte sám

 13. Teda Libuš,to že říkal?Parchant mizernej.to je jim podobný a já vím,že takhle smýšlí "západní anglosasové" o nás o Slovanech.Neříkám,že všichni,ale co chceš od militaristy?My tady v Cechach přitom máme lepší školy než oni!Také bych si přála,aby se slovane spojili!Umiš si představit,jak bychom všem vytřeli zrak,kdyby kupř.(a to by byl teprve začátek) obě vlàdy Čech a Slovenska vyhlásili,že po zralé úvaze se naše státy poradili a domluvili,že se spolu zase spoji do jednoho soustátí!!To by byl mazec!já bych si todokonce přála do novýho roku 2015 JAKO ČESKOU A SLOVENSKOU ODPOVĚĎ VÁLEČNÝM ŠTVÁČŮM ( a vlastně odpoveď na tzv.balkanizaci tedy rozbití starych státních celků,aby se s nimi mohlo lépe manipulovat)!!ti by nestačili klapat klapačkama !pa vlaštovka jitka

 14. Libuše napsal:

  Bylo by to krásný ,znovu se sloučit.Já jsem s rozdělením
  nesouhlasila-ale věřme v moudrost Vesmíru-vše je jak má být,
  sbírejme zkušenosti-učme se.Doba se illuminátům krátí,oni to
  vědí.Nastává doba změn.Udržujte si představu v mysli v jakém
  světě chcete žít.Nezapomente,co jde z Vás ,to se Vám VRACÍ.
  Stejné se navzájem přitahuje.Proto Vám všem přeji splnění vašich přání,mnoho lásky,klidnou mysl--MÍR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!