US válka proti Rusku je teď už i proti Maďarsku

Maďarsko se rozhodlo sdružit s Ruskem proti Spojeným státům. Západní aliance se kvůli tlaku Baracka Obamy a US Kongresu na vstup do války proti Rusku začíná drolit. Nazývá se to sice ‚nová studená válka‘, je to ale ve skutečnosti už horká válka na Ukrajině těsně za dveřmi Ruska.

Americký plán na tamní rozmístění jaderných raket namířených na Rusko letos dosáhl úchvatného pokroku. Dříve neutrální Ukrajinský národ se teď oficiálně stal anti-ruský. A to kvůli Obamově puči. Ukrajina tudíž trpí občanskou válkou mezi ukrajinským režimem, který do Kyjeva 22. února instalovala Obamova CIA spolu s žoldnéři, a lidem ukrajinských krajů na jejím východním cípu, kde ten ukrajinský president, kterého Obama svrhnul, získal kolem 90% všech hlasů, která tam byly odevzdány, a tak je tu ten nově do Kyjeva Obamou instalovaný režim ze západu všeobecně lidmi zavrhován, a tudíž tam teď zuří Ukrajinská občanská válka, při níž Obamův Kyjevský režim odsud zkouší to obyvatelstvo odstranit.

Ale uvnitř Evropské unie a zvláště mezi někdejšími členskými státy bývalého sovětského bloku je to prozatím jen studená válka, která podstupuje proces rozžhavování na snad i super-rozpálenou teplotu jaderného konfliktu mezi Ruskem a NATO (tj. tou organizací sestávající ze Spojených států a jejich vazalských národů stojících proto proti Rusku). A do té Amerika už hodně investuje.

Podle Německých hospodářských novin (GEN) z 25. prosince se „Maďarsko Studené války proti Rusku nezúčastní.“ Ty referují, že: „Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán se distancuje od EU a obviňuje US vládu z pokusů rozdmýchat proti Rusku novou Studenou válku. Maďarsko se jí nezúčastní.“ GEN se rovněž odkazuje na svůj starší článek z 19. října, v němž referoval, že: „Po Rusku se cílem Američanů stává i Maďarsko: Spojené státy postihly vyšší maďarské vládní činitele a podnikatele zákazem vstupu. Američané na Maďary vytahují obvinění z korupce.“

I vláda Spojených států je ve skutečnosti nesmírně zkorumpovaná, ale i tak používá obvinění z korupce proti činitelům jiných národů, aby jich využívala jako záminku k nucení sklonit se před americkou aristokracií – aby se stali vazalskými národy. Zavede snad US vláda zákaz vstupu i proti vysokým US činitelům, jako třeba proti Joe Bidenoviteď a snad i proti Baracku Obamovi poté, co jeho presidentování skončí a on si začne užívat výhod, které se pro něj všeobecně čekají, a dostávat je od Wall Streetu (zrovna tak jako se jich dostává jeho příteli Timothy Geithnerovi)? (A to je jen po té kaskádě korupcí během presidentování George W. Bushe – z nichž žádnou Obama nedovolil vyšetřovat či dokonce stíhat.)

V roce 2013 se průzkum od Gallupa ptal Američanů: „Je ve vládě Spojených států široce rozšířená korupce?“ a 73% odpovědělo: „Ano.“ Ale korupcí prolezlá Obamova administrativa předstírá, že ona zastává pozici mezinárodního arbitra proti korupci u jiných zkorumpovaných národů. Koho tím balamutí? (Možná, že třeba lidi, kteří nečtou tuhle zpravodajskou stránku?)

V úterý 23. prosince měly Reuters titulek „Maďarský premiér Orbán: US zneužívají obvinění z korupce k získání vlivu,“ a referovaly v něm, že: „Spojené státy uprostřed rusko-ukrajinského konfliktu zneužívají domněnky o korupci proti určitým maďarským veřejným činitelům jako ‚zástěrku‘ k posílení svého vlivu nad střední Evropou, řekl v úterý ministerský předseda Viktor Orbán. Orbánovy komentáře přichází během značné eroze vztahů mezi spojencem NATO Maďarskem a Spojenými státy kvůli tomu, co Amerika vnímá jako Orbánovu čím dále autoritářštější vládu a vřelé vztahy Budapešti s Ruskem.“

Americké vlezlé šmírování NSA, militarizace místních policejních sborů a invaze do Iráku, Sýrie, Libye a dalších zemí, které nikdy Spojené státy neohrožovaly, britské Reuters za ‚autoritářské‘ činnosti nepovažují, ale Maďarsko je náhle tak nějak ‚autoritářské‘. Náhle (tohle ale US neříkaly, když Maďarsko ještě zkoušelo vyhovět požadavkům americké aristokracie), teď je ale Maďarsko už ‚autoritářské‘ a ‚příliš‘ zkorumpované, aby se s ním mohl dělat business.

Když je více než dvě třetiny veřejnosti Spojených států proti prodeji zbraní US vládou ukrajinské vládě, ale 98% US Sněmovny reprezentantů nejenže je chce Ukrajině prodat, nýbrž spíš darovat s tím, že za tuhle velkorysost zaplatí US daňoví poplatníci, a když se k tomu přidá 100% Senátu a president takový zákon podepíše, tak je potom americká ‚demokracie‘ falešná?

I v tak životně důležité záležitosti, jako je jaderná válka, americká aristokracie, která převážně financuje všechny ‚volby‘ do národních úřadů, vládu US kontroluje bez ohledu na to, co chce US veřejnost.

Obamovi se nepodařilo ošálit americkou veřejnost k invazi do Ruska, jako se to povedlo Georg W. Bushovi ji ošálit k invazi do Iráku, teď to ale ani nepotřebuje.

Všechny tyhle trable se podstupují kvůli obklíčení Ruska našimi jadernými zbraněmi. To není výsledek přílišné demokracie; to je výsledek zfalšované ‚demokracie‘.

Takže teď už víme, že je zfalšovaná.

Je zfalšovaná: taková je realita. Jakmile tuto realitu pochopíme, tak už začne dávat smysl i všechno ostatní. Zbavit se iluzí vycházejících ze lží tolika lhářů je předpokladem k pochopení. Všechno před tím jsou jen mýty. Den za dnem to začíná být více a více nebezpečnější. Jaderná válka je smrtelně vážná.

 

By Eric Zuesse
Global Research, December 27, 2014
Information Clearing House

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/u-s-war-against-russia-is-now-against-hungary-too/5421643
21 Komentářů k US válka proti Rusku je teď už i proti Maďarsku

 1. geronimoh napsal:

  Takže Maďaři mohou očekávat svůj vlastní Majdan.
  Jen nechápu proč se pořád píše o demokracii v USA, která tam není a nikdy nebyla. Je to jen tisíckrát opakovaná lež, která se má stát pravdou.

  • Cico Ciciak napsal:

   Už Herbert Hoover - prezident ussa, ktorého striedal špekulant a fašista fd roosvelt, tak hovoril, že v ussa vládne presná kópia Mussolíniho korporátneho fašizmu!!! A po vojne sa to ešte znásobilo!!! V ussa je fingovaná "demokracia" dvoch strán!!! Číslom 2 strán!!!

  • Palko napsal:

   Demokracie v USA? Vzpomeňme si na americké volby v roce 2000, kdy prezidentem byl zvolen člověk, jehož bratr byl v té době guvernérem státu, který o výsledku voleb fakticky rozhodl. A americký Nejvyšší soud řekl, že na počty hlasů zvítězil sice Al Gore, ale že už nechtějí nic měnit a že prezidentem bude George Bush mladší. Takže kdo koho bude poučovat o demokratičnosti voleb a demokratičnosti procesu při výběru volených zástupců? A všeobecně o demokracii.

 2. echo napsal:

  mimovladne organizacie ktore su platene z usa vsade nastoluju debilitu studentov a nicia zaklady narodneho citenia. Mali by ich odvsadial vyhodit, ale okamzite. usa ma kopec problemov, mimo toho ich dlzoba je uz davno nesplatitelna.
  http://www.usdebtclock.org/
  a oni idu zavadzat demokracie, ked uz kopec rokov ziju na ukor inych krajin. smutne ...

 3. Josef Švejk napsal:

  Ne že bych vám pane Orbáne ve všem fandil, ale nyní smekám klobouk. Jaký to rozdíl proti bekání našich a EU vůdčích beranů!

 4. Strašnê bych si prala,aby se další stàty pripojily a nenechaly paprikáše ve štychu!Ted by se mêli ukázat Jànošíci a pomocí vlčích psu tatranskych štítu natrhnout pr..l Tuskovi..Pak se nám čechum snad rozbreskne v makovici..pa a vydrzte nápor vlaštovka jitka

 5. Robo napsal:

  Slováci ma chápu, že Maďari sú pre mňa akýsi prirodzený "zlý sused"..
  Za toto, že sa ako jedni z prvých (možno i vôbec prví okrem B(R) ICS?) takto otvorene a bez akýchkoľvek zábran postavili na správnu stranu, im patrí moje UZNANIE, VĎAKA A OBDIV!

 6. Tono napsal:

  Madari su v podstate Slovaci-Sloveni. Cely proces madarizacie Slovenov bola len jedna z akcii predkov sucasnych "demokratov".
  Exaktne dokazy najdete tu:
  http://www.tajnedejiny.sgo.sk/?p=1186
  http://www.tajnedejiny.sgo.sk/?p=1209
  Madarom drzim palce.

 7. Contumax napsal:

  Tu válku vedou i proti nám: exekutoři, vymahatelnost práva,nezaměstnanost,vláda oligarchů, finanční otroctví půjček, homo buzny, juvenilní justice, rozklad rodin,nedostupnost bydlení, jedovaté potraviny, chemtrails, očkováním, atd. atp.

  • Robo napsal:

   NWO tu už je.

   Zároveň sa začína rozkladat. My ho rozkladame. My, ktorí si svet predstavujeme inak.

 8. martin bareš napsal:

  "Jíťo" - my zatím ale jdeme opačným směrem. Nerozborně krok za krokem ruku v ruce s polofašistickým Polskem pomáhat plně fašistické Ukrajině budovat "občanskou společnost". Spolu se slovenskými bratry a právě Maďary. Vytvořit silnou vyšegrádskou pětku.
  Nenápadně, aby se snad někdo nepoplašil.
  A až budou všechny dohody o spolupráci, vzájemné pomoci a dalších dojemnostech podepsány, tak hup... do toho.

  Včera jsem potkal jednoho známeho Ukrajince. Zpívá u nás v divadle v opeře.
  Když to na Ukrajině začalo, bavili jsme se. Spíš málem poprali. S horkou ukrajinskou hlavou viděl rudou mlhu, když jsem mu řekl o ukrajinských fašistech.
  Nic tam nebylo, není a tak dále. Vzteky málem zfialověl.

  Včera byl mírnější: "Orlove" povídám - opravil mne "jmenuju se Orel, Orlov to je rusky". Dobře, pokračovali jsme tak všelijak o ničem.
  "Co ti vaši fašisti", rýpl jsem do něho. "A co ta vaše korupce, Kittner a všichni vaši zločinci". Vrátil úder (Kittner bývalý starosta, moje pozn.).

  Zněl sebevědomě.
  Díval jsem se na něho: nové kolo, nový obleček, odkráčel bez pozdravu. Debata skončila. Já už na debaty o našem sílu nemám.
  Zesílil vlastenec, Ukrajinec.

  Do divadla na Oněgina nepůjdu, abych si na programu zkontroloval, jak se teď vlstně jmenuje.

  I proto, že naši Kůltůrní Frontu nepoporuju.

 9. Contumax napsal:

  Jak velký rozdíl je mezi Ukrajinou a ČR ???
  Krade se ve velkým, korupce, vláda oligarchů, nefungující soudy, policie, podvodníci s titulem z Plzně, vytunelovaný doly, železárny, fabriky, zdravotnictví... celý stát je vykraden...
  Až na to, že se tady neválčí jinak moc velký rozdíl mezi Ukrajinou a ČR nevidím....

  • nazdar napsal:

   Na Ukrajině by se také neválčilo, kdyby se část země proti "demokratizaci" neohradila. U nás se neohradil nikdo, tak jsme byli ožebračeni mírovou cestou.
   Bylo by fajn, kdyby naše vedení Maďary podpořilo, ale po návštěvě USA, je už Sobotka tak vyděšený, že se nějaké akce neodváží. Ledaže, by lidé vyšli do ulic a požadovali to po něm. Takže je to na nás, drazí diskutéři.

 10. pražská vlaštovka napsal:

  Čau lidičky,(k Martinovi)-mám podobnou zkušenost zase s ukrajinkou Svetlanou.snažila jsem se jí také vysvětlit jaká bije....první kolo bylo neuspokojivé,dívala se mně,jako kdybych přiletela na křídlech ze sedme galaxie a nebyla schopná pochopit souvislosti.pak jsem ji pozvala na kafe a začaly jsme si vyprávět a najednou to tady bylo....zbystřila a začala se ptát odkud mám informace,že je to tak jak říkám?Řekla jsem jí co čtu a co jsem vůbec od začátku pozorovala,jak to celé vzniklo no prostě všechno o čem se tady bavíme,názory postrehy etc. za nějakou dobu přišla a řekla :jituško,ty asi budeš mít pravdu,mluvilajsem s mámou s kamaradkama- je to horor,jak tohle dopadne?tak jsem ji samozřejme uklidnila,ať se nebojí a že to dobře dopadne že ma většina lidí pořád ještě zdravý pohled na věc ...je chudák zviklaná a už to nevidí tak,jak to videli zpočátku ti naivové.oni jsou opravdu trochu zaostalí ( nechci je uražet vitejak tomyslím,my jsme taky pomalu se slzama v očích zvonili jak utržený a zatím se NĚKDO smál..ono jim to dojde,ALE bude asi už pozdě.Ale teď jsou na řadě paprikáši!já sama za sebe pořád dělám osvětu ,stále se snažím opravdu..ale sémě to chlapci přináší,to pozoruju čím dálvíc!onose říká a něco na tom je :když vyšleš myšlenku,to je jak řetězová reakce....xkrát dokázáno!takže -osvěta,petice,myšlenky a nebát se vyslovit to ,co je nutné vyslovit.pa a dobrou už je zase šíleně hodin..vlaštovka j.

  • Contumax napsal:

   Vlaštovko
   Dovedeš si představit kolik lidí je i tady zaostalých - zdegenerovaných...
   Přijde obsílka za něco zaplatit a není tam napsáno za co !!!
   Chápeš to ???
   Nebo známému přisel od soudu rozsudek a opět, nic něžného jako rozsudek naprosto tam nebyl žáden rozsudek...
   A o Ukrajině toho lidi málo ví, nezajímá je to, nezajímá je ani soused a někdy ani manželka, nebo děti...

 11. Ja vím,to máš bohužel pravdu...co s tím naděláš?některým je dáno prozřít ,některým holt ne...člověk musí,na základě zkušeností a informací,stále přehodnocovat a tak se vyvíjet..kdo toho není schopný zakrní ,ustrne a duševně odumře.pa hezky den jitka

 12. novapalo napsal:

  Držím prsty Orbánovi. Je to v súčansosti najvyšší duchovný vodca Slovanov v stredej Európe aj na Balkáne. Viete prečo je Orbán náš najvyšší súčasnýc duchvný Slovanský vodca??!! Pretože Maďarský národ genericky neexistuje.... Je to verejné tajomstvo už asi viac ako 5 rokov, že maďari su geneticky skoro totožní Slováci.
  Maďari aj Rumuni pod vplyvom rímskej katolíckej církvi vytvorili umelé jazyky (Maďarčína z turečtiny a rumunština z latinčiny) asi pred 300 rokmi a tak rozdelili Slovanský národ v strednej Európe, kotrí si predtým hovorili Uhry. Tak isto teraz za posledných asi 20 rokov vytvorli na Ukrajine umelý jazyk Ukrajinčinu, ktorá predtým neexistovala. Takto jazykovo chcú západné svine rímsko-kresťanské rozdeliť Ruský národ, ako predtým rozdelili Uhorský národ. Majú vyskúšaný vzor, ktorý funguje.
  Takže my znalí, totálneho zfalšovania dejím Slovanov západom a hlavne rímskou kresťanskou cirkvou, musíme zmeniť ich plány. My Slovania musíme odvrhnúť kresťanské vieru a nájsč svoju pôvodnú Slovanskú viru v Boha, starú už viac ako 5000 rokov, ktorá čerpala z našich staroslovanských duchovných vedomostí, an kotér sa západ nikdy nedostal.
  Takže západ aj s kresťanskou vierov je nízka - najnižšia duchovná úroveň - ktorej sa my praví Slovania musíme strániť ako "čert svätenej vody" - ha, ha.........

  Slovania zničili Rímsku ríšu a preto sa Rímska cirkev a preskupená ríša tých istých pomstí na Slovanoch.
  Je to všetko jasné. Prečítajte si všetci revolučnú knihu "Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek" od autora Oskár Cvenrosch. Len stručne :
  - na základe skúmania genetiky národností maďarská národnosť neexistuje, geneticky sú Maďari Slovania skoro identickí, ako na Slovensku Slováci - maďarský jazyk vytvorili židovskí šľachtici umelo z Turečtiny v 17. storočí, keď Turecko odišlo z Uhorskej nížiny ako pomstu proti Slovanom.
  - Markomani, Quádi, Ostrogóti, Vizigóti, Vandali, Frankovia ... boli Slovania a teda Slovania zničili Rímsku ríšu - sídlili všetky tieto Slovanské kmene na území súčasného Slovenska, Maďarska, východného Rakúska, Moravy, západného Rumunska, Vojvodiny
  - Preto Rímska ríša zmenila stratégiu na Rímske kresťanské náboženstvo a odvtedy sa snaží systematicky zničiť Slovanov. Musíme zakázať Rímske kresťanské náboženstvo na našom Slovanskom území a znárodniť všetky ich majetky a zaviesť pôvodné Slovanské náboženstvo.
  - Staré Grécke Macedónsko boli Slovania a Alexander Veľký bol Slovan. Súčasní Macedónci majú pravdu a Gréci klamú. Staré Macedónske mesto Solúň bolo slovanské mesto a celá oblasť bolo Slovanská.
  - Homér bol Slovan ako repa.
  - V starom Grécku Sparta boli Slovania.
  - Slovenský národ ako pôvodný národ sídlil na súčasnom území Slovenska už asi od roku 3200 pred naším letopočtom. Názvy všetkých mien veľkých riek a pohorí a podobne sú z indického jazyka dravidského a hlavne najstaršieho jazyka Tamilského
  - Genetické analýzy dokazujú, že západ sfalšoval celé dejiny proti Slovanom a západ (teda hlavne Rímska cirkev a ich priatelia) robí dlhé storočia všetko preto, aby zničili Slovanov.
  - Na základe genetických analýz sú Slovanské gény, prekračujúce 50 % populácie v týchto štátoch, ktoré sa tvária, že nemajú so Slovanmi nič spoločné : Švédsko, Nórsko, Fínsko, Maďarsko, Nemecko, Rumunsko.
  - Tatari, ktorí údajne napadli Uhorsko v roku 1242 je podvod. Boli to Tartari, Slovania z južnej Ukrajiny, ktorí prišli pomôcť Slovanom v Uhorsku ....
  - Český národ je najmladší slovanský národ, ktorý sa odčlenil z pôvodného Uhorského národa asi v 10 storočí (Uhorský národ je slovanský a nemá nič spoločné s Maďarským národom, ktorý podľa genetiky neexistuje!!)
  Knihu si môžete kúpiť na http://www.martinus.sk. Asi bude veľmi skoro zakázaná??
  Ešte Vám doporučujem aj knihu "Sloveni, Slováci, kde sú naše korene", autor Cyril A. Hrobník. Ale neviem, kde sa dá kúpiť. Ja som ju dostal ako tajné vydanie.
  Musíme my Slovania zakázať kresťanskú )hlavne Rímsku) vieru a zaviesť našu pôvodnú, podstatne staršiu vieru o existencii Boha a jeho energie tu v našom vesmíre.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!