Chasidští Židé podporují válku proti Novorosii

Snímek obrazovky pořízený 2015-01-02 19:45:27

4 minutová reportáž ukrajinské TV ze září 2014, na které připadl židovský Nový rok, ukazuje židovské poutníky navštěvující město Umaň, jak finančně podporují vojenské tažení proti Novorosii a srovnávají novoruské "teroristy" s palestinskými "teroristy".
121 Komentářů k Chasidští Židé podporují válku proti Novorosii

 1. Já jsem úplně otřesena.....je to válka žida,aby se mohl roztáhnout z Izraele do Evropy...četla jse o to,ze usrael chtějí uděla z ukrajiny židákov....a tak vraždí- jako to dělají všude kam vlezou.Mají strašlivou politiku a tohle bylo připraveno už dávno.Podle mně by se měli ukrajinci hodně rychle vzpamatovat a ty malé statecky kupř.rusíni,bělorusové,atd.. nebudu všechny vyjmenovávat..by rychle měly buď utéct anebo absolutně decentralizovat zemi.to je můj názor.Já jsem to tušila!smutná vlaštovka(video je příšerný)...

  • martin bareš napsal:

   ať jsou tihle lidé židi odnepaměti, či přijali židovskou víru:
   Vzpomeň si na masakr v Oděse. A vzpomeň si, komu židovská kijevská vláda za úkol "případ" vyšetřit. Israeli.
   A vzpomeň si, jak se s vyšetřováním Israel briskně a geniálně vypořádal. Viníkem byl chloroform v budově, kde došlo k masovému zabíjení a vraždění a upalování.

 2. Promiňte chyby ,píšu v metru.

  • Majkl napsal:

   za vším jsou opravdu itzikové...tady aspoň vidíte proč se tak vztekají když se to řekne, neb je to pravda...asi ty Protokoly sionských mudrců zase takový výmysl nejsou

 3. Josef Švejk napsal:

  Pěkně se nám odkopali Davídci! Alespoň lépe chápeme pohnutky k židovským pogromům.

 4. max napsal:

  Pozabijat,dobit,vyrezat,odrezat,roztrhat,pokusat,zapalit,nakopat,oplut,osrat,oscat...co som este zabudol na tu smradlavu zidovsku cvargu.Ozaj,Rotschild!Na teba uz poluju ty curak vyjebany.Sak dockaj,hajzle...

 5. V napsal:

  Všade kam vkročia s tým svojím rasistickým náboženstvom...prichádza vojna, pogrom, násilie, vraždy a nešťastia. Mali by sa už spamätať!

 6. Definitiva napsal:

  Toto video ukončilo sviatočnú pohodu. "Bohom" vyvolený národ sa zase ukázal v plnej kráse. Tisícky rokov ničia ľudstvo úžerou a dlhovou pascou. Židia, hebrejci, ktorí odišli do púšte na prevýchovu, boli neviniatka v provnaní s touto chazarskou zberbou, aškenázmi, ktorý okupujú Palestínu, s ktorou ich v dejinách nikdy nič nespájalo, ktoí vymysleli FED a centrálne banky, ktorí ovládli štát USA a stali sa z nich rasisti a fašisti. A to všetko len preto, že nejaký ten ruský knieža odflákol robotu, keď vyhnal zbojníkov z Chazarského kaganátu. Každá robota sa musí robiť poriadne, pedantne, raz a navždy. Inak ju budete robiť znovu a znovu. Sociálny parazit zabíja svojho hostiteľa, treba sa naučiť robiť prevenciu, akokoľvek je to Slovanskej duši odporné.

  Chudáci tzv. konvertovaní židia, ten najväčší podvod v dejinách ľudstva, hlavy vygumované a tisícky rokov osprosťované. Kresťania na tom nie sú lepšie, len nepatria medzi bohom vyvolených. Ak nezabijete, tak budete zabití, vždy máte na výber.
  USA zabíjajú, aj keď ich nikto nechce zabiť. Cez chemtrails zabíjajú celé ľudstvo.
  Vo videu je verejné vyzvanie na zabitie Putina.

 7. Josef napsal:

  Chasidé NEJSOU ŽIDÉ,je to kavkazký národ, který v histori pouze PŘESTOUPIL na židovskou víru,přičemž ještě zvažoval Islám a Křesťanství. Nemohou se nazývat Židy, jsou to CHAZAŘI a praví židé je nemohou ani vystát. Pouze jim dělají ostudu jak je z článku patrno, když podporují polofašistickou vládu na Ukrajině.

  • JARIS napsal:

   Zid nebo chazar je stejna verbez. Staci si probrat dejiny pozpatku, aby jeden pochopil, proc na zidy nebo chazary byly poradany pogromy a byli vyhosteni vice nez stokrat(!!!) z hostitelskych narodu. Izrael stoji a vzdycky stal na valkach, nasili a PODVODECH. Vzdycky se nasel nejaky gojim, ktery je pak zacal litovat a podal jim pomocnou ruku, kterou jim zid misto diku, amputoval. Ne, zidi se NIKDY nezmeni, jsou presvedceni, ze jim svet patri a obycejni lidi jsou podle JEJICH slov dobytek,ktery jim ma slouzit. Take dnes je jasne videt, ze se podle toho chovaji. Delat rozdil mezi krizenym 'chazarem' a 'zidem' je blahove a naivni. NENI ROZDIL.

   • Contumax napsal:

    Jaris
    Neházej všechny do jednoho pytle, mezi lidmi jsou velký rozdíly, jeden bratr je dobrota sama a jeho bratr je samý zlo a jsou z jedněch rodičů !!!

    • JARIS napsal:

     Neznam takoveho. Nevzpominam si, ze by nekde existoval dokument, ze zidi pomahali gojum. Vim,Contumaxi, ze se vzdycky zastavas 'hodnych zidu', ovsem Gaza o nich mluvi jinak. 'Hodni zidi' take ukrizovali Krista a zbytek zidu predal krestanstvi gojum. Sami si pak napsali zvrhly Talmud, protoze i samotna Bible je kritizuje a nakonec zavrhuje jako vyvoleny narod. Rikej si co chces, ale ja se zadnymi zidy spolupracovat nebo zastavat se jich nebudu.

     • Contumax napsal:

      Jaris
      To je Tvoje zabedněný vidění, copak i tady v ČR jsou všichni stejní ???
      Že lidé v Izraeli, obyčejný lidé neprotestují proti svý vládě ???
      Se už konečně vzpamatuj, jsi zaujatý člověk !!!
      Jsi opravdu nevzdělaný člověk a Písmo neznáš, to, že ukřižovali Ježíše Krista neznamená, že všichni !!!
      A navíc to bylo v Božím plánu aby Ho ukřižovali, nechápeš nic a už toho štvaní zanech buď toho srdce !!!
      Celý národ nemůže za to,všechno !!!
      Ty můžeš za to, že ČR poslali kurdům 5 000 protitankových střel ???
      Už se vzpamatuj s tou Tvou horlivostí...
      Znovu opakuji národ celý není takový jak to tvrdíš !!!

    • martin bareš napsal:

     contumaxi: lidi tady nehážou židy či jiná etnika či sociální skupiny (třeba fotbalové fandy) do jednoho pytle. Alespoň si myslím, že ne většina nás diskutujících.

     Při mých pracovních pobytech v USA jsem měl šéfa žida, na kterého nedám dopustit. Když jsem jezdíval na nějaká školení či podobné hrátky, tak jsem si, pokud mě požádali, vždycky bral jeho jméno "Bernie" jako přezdívku.
     věřím tomu, že je spousta židů normálních.

     Ale antisemitismus není antisionismus. A hlavně: věřím, že i ti dobří židé - podle mne - pokud k něčemmu dojde, či jsou-li tázáni či žádáni postavit se za židovské vraždění, manipulace, výměny vlád, fašistické manýry - tak v tom případě se postaví za toto, možná nenápadně.
     Ale určitě se nepostaví PROTI tomu.
     PROTO já zde s generalizací souhlasím, ale tvůj argument beru.

     Je to stejné jako s církvemi a lidmi, kteří jsou členy. To všechno znáš...zase: Najdeš mezi věřícími mnoho slušných lidí. Ale ve výsledku, mají-li se postavit proti zlu, neudělají to, nebo se postaví za něj (třeba i nenápadně, pokud jsou více zbabělí a větší améby a měňavky).

     Stejně jako naše kryptofašistická vláda, která nás oblbuje řečmi "ani ryba ani rak" jak je nazvali zlí švarcenbergovci, ale ve skutečnosti podporuje fašisty.
     Zeman teď prohlásil, že Jaceňuk je "spíš" fašista, zatímco Porošenko je "spíš" rozumný a pro mír.
     Mám brečet nebo se smát, že mám za prezidenta, takového blba?????????

     • Contumax napsal:

      Martin Bareš
      Díky Ti....
      Ani ne za mě ale za to jak to vysvětluješ aby se některým už konečně rozsvítilo...

    • JARIS napsal:

     Contumaxi, nejsem zaujaty ani zabedneny clovek, jen vidim veci takove jake jsou. Shodli jsme se, ze spolu na tema zidu nesouhlasime. Fajn. Na rozdil od Tebe, Tve nazory nenapadam. A co se tyce Bible, mam ji kazdy den na dosah ruky. Ver mi, ze o ni neco vim.

  • Ondřej Škoch napsal:

   Většinu příspěvků, které se tu objevují, nemá cenu nijak komentovat. Směsice urážek a ubohosti, která charakterizuje autory tak dokonale, že škoda slova. Nicméně bych rád zareagoval na neznalost chasidé vs chazaři. Chasidé (česky zbožní) je hnutí mysticky založených nábožných židů, které vzniklo v 18. století. Jenom na okraj.

 8. Contumax napsal:

  Pravý Židé jsou sefarové a chazaři to jsou mongoliodně evropští paskřivci, je známo, že se u nich vyskytují 6 x více duševních chorob než u jiných národů...
  Museli by jste je poznat, tzn. nějakou dobu je poznat in natura....

 9. Jan Jinsky napsal:

  To není o všech Židech. To je cca o osmi z nich, co řekli Sláva Ukrajině a jednom rozhovoru. Plus doplněno obrázky mrtvých, aby to bylo údernější.
  Propaganda - jen ruská... mainstream naruby.
  Na Ukrajině se dějí zvěrstva a Ukrajinská vláda to nezvládá, má vinu na utrpení Ukrajinců. Nicméně takhle levně poštvat lidi proti Židům je ubohost.

  • Pája napsal:

   Pane Jinský, tady nikdo nikoho proti nikomu nepoštvává... Zase jste úplně přešel význam tohoto videa... A co takhle... Bandera židy vraždil a teď právě židi provolávají jeho slogany, není to trochu postavené na hlavu? A nesnažte se to zjednodušovat, že sláva ukrajině říká každý, jako např. sláva Rusku, ačkoliv to je slýcháváno málokdy. Židé jsou hákliví na každé téma, které se týká právě jejich národu či víry, ale bestiální vraždění jejich lidí za 2. sv. války na území Ukrajiny OUNovci a UPA-ovci jim nevadí, že teď někteří z nich provolávají banderovské slogany? Proč? Další věc, kdo jezdil rozvracet tehdy ještě suverénní stát - opět političtí představitelé SSa - mimo jiné mezi nimi byli i židé, viz. rozdávání sušenek jako lehký příklad. A neříkejte, že se jedná o ruskou propagandu, neboť právě toto darování peněz má za následek to, co jste na konci viděl. PROBUĎTE SE! Přeji krásný rok 2015!

   • Jan Jinsky napsal:

    Také vám přeji všedno nejlepší do nového roku Pájo.

    Nevím jaké jsou banderovské slogany. Předpokládám že to je Sláva Ukrajině. Ale asi Bandera nebyl první, co tohle provolal.
    Co jsem chtěl říct je, že to video je cca o osmi lidech - ne o Židech jako etniku. Tady na tomto webu je to velmi antisemitské a nenávistné proti jiným názorům. Teď nemyslím vás, ale koukněte na jiný článek, jak už mi tam i vyhrožují zabitím.

    Proto si myslím, že dát sem takto připravené video, které má jediný cíl - vyvolat nenávistnou reakci proti Židům, není příliš korektní.

    Nemá to nic co dělat s tím, že na Ukrajině se dějí zvěrstva nebo že obhajuji ukrajinskou vládu. Ale to vide Pájo - to je tak trochu Made in Goebels...

    • Pája napsal:

     Tak zaprvé... Doplňte si znalosti, čí byl oficiální pozdrav "sláva ukrajině". (Pozn. ukrajinu píši schválně s malý "u", neboť pro mě jako stát nemá již žádnou váhu). Pochybuji, že předtím lidé provolávali zombírovaně "sláva ukrajině" a vraždili u toho jiná pro ně "nečistá" etnika... to je práce banderovců a zápaďáků, kteří potřebovali udělat rozkol mezi Rusy a jejich "bratry". Kým byl placen onen tzv. "hrdina za nezávislost"/ala masový vrah, je také doufám známo, stejně tak jako kde vlastně vzniklo uskupení kam patřil a kým bylo tvořeno, kdo je trénoval,s kým trénovali a kde, kdo je financoval. Jestli nevíte, rozšiřte si obzory a učte se.
     Video není pouze o osmi lidech, je o Umanské komunitě, která přispívá na vraždění lidí, právě i jejich příspěvky mají za následek to, co jste viděl na konci videa. Ten, co ten příspěvkový fond vede, otevřeně říká, že chtějí všichni přispívat na boj s teroristy. Takže si to shrňme... pučisté, kteří svrhnou legitimního prezidenta, pošlou armádu na vlastní spoluobčany, jsou bojovníci za svobodu a lidé, kteří chtěli federalizaci a ruský jazyk jako státní, jsou jasní teroristé. To je přesně ono tupé myšlení, které se je implikováno na ukrajině. Ten, kdo vesele vraždí a krade, je hrdina a provolává se mu sláva, ten, kdo nechce fašistický diktát je automaticky terorista. Je to na hlavu postavený, opakuji to znova.
     Za další, a co ti, kteří jezdili dělat/podporovat puč na ukrajinu? Skutečně si myslíte, že tam tekly peníze na puč pouze ze státní kasy SSa? Všechno je přeci naprosto spontánní, stejně jako byla "nefinancovaná" revoluce u nás. Takže neříkejte, že je to o pár lidech.
     Nepřeji si, aby docházelo k jakémukoli poštvávání, tak to nebylo myšlené. Šlo o to, že jejich předky masakrovali banderovci společně s SS, tak proč je teď oni financují? Proč vydávají peníze na další vraždění lidí. Proč? Kvůli čemu? Lidé, kteří si přejí žít bez oligarchů ve vládě a vykořisťování přeci nejsou teroristé. Takové motto bylo přece jedním z klíčových na Majdanu, nebo ne? A proč Janukovič nemohl poslat armádu na tu sběř, ale Turčinovi a Porošenkovi při tom západ tleská a podporuje je? Proč?
     Nevím, kdo vám kde vyhrožuje zabitím, ale viděl jste zde vysloveně antisemitské články? Pravda=antisemitismus? Hraní Československé hymny= projev bolševismu? Určitě to nebylo pouze o 8 lidech, když se jich tam sjíždí okolo 30 tisíc. A to už hodí pořádný balík. Ale napište si do ukrajinských "pravdomluvných", "nepropagandistických" médií,možná na ukrajinské ministerstvo pravdy, ať vám vyrobí patriotickou reportáž, kde ukážou více takových přispěvatelů, určitě se najdou. Autor pouze ukázal skupinu lidí, kteří přispívají teroristům na zabíjení svých spoluobčanů a nakonec tam dal dovětek, čím tyto příspěvky končí. Chcete říct, že to takto nekončí? Měli jsme možnost se přesvědčit, že to takto skutečně končí. A tak to platí o všech, kteří juntu podporují.

     • Jan Jinsky napsal:

      Pájo... v tom videu je osm lidí, kteří provolávají slávu Ukrajině. Ne třicet tisíc. Je to propaganda jak stehno...
      A je to zaměřeno na vyvolání nenávisti vůči Židům. Jste inteligentní, takže to sama víte. Fakt to je tvrdá propaganda.

     • Jan Jinsky napsal:

      JO amrkněte na diskusi k článku Osudový rok 2015

      Vlad a Calembredaine - podle mně jde buď o velmi zklamané nebo duševně ne zcela vyrovnané lidi. Ale antisemitismus je především u calembredaina zcela jednoznačný. A Vlad mi tam píše blbiny o autě - je to případ pro psychiatra, bohužel.

    • Calembredaine napsal:

     Co tady zas žvatláš ty debile! Dosud jsi se nezodpověděl z těch prasáren minule a už ti zas hřezne ten tvůj vřed mezi ramínkama a špiní tu slídu?!?!

    • tz napsal:

     Jinský, proč tady provokujou? Vždyť ta jejich židovina z nich leze jak sláma z gumáky. Dou někam na érec.cz nebo rovnou do lehožumpy. Nebo tady zasíraj diskuzi za šékelíky?

  • vladem napsal:

   Ty svině trollovská....co sem zase lezeš? Hajzle to ti nestačil ten nářez minule, zmetku?

   • Jan Jinsky napsal:

    Děkuji za podnětný příspěvek k diskusi Vlade. Je to nedocenitelné

    • vladem napsal:

     Zmetku zase si tu vyděláváš? Ty hajzle zaprodanej už se to na tebe chystá. Neříkal jsi, že na mně podáš trestní oznámení? Tak to podej debile, tisíc lidí odsud půjde se mnou. Bojíš se to podat? Bojíš se debile jak tě lidi budou lynčovat? Chlapče to nebude lynč.....to bude spravedlivá odplata. A já se těším jak na tebe budou plivat, zmetku zaprodaná. Jsi svině trollovská, dostáváš prachy, ale hajzle až na tebe budou i tvé děti plivat pak pochopíš jak jsi škodil vlastnímu národu. Šmejde trollovský

    • vladem napsal:

     Jinský ty debile...víš co nechápu. Jak můžeš snášet ty odpovědi lidí tady na tebe. Vždyť to tu musíš číst, že 99 procent ti říká, že jsi vůl. A to jsi. To ti fakt nevadí, že za pár korun co si vyděláš trollováním jsi tu za debila? Nechápu to. Kdybych sem psal občas něco kritického dobrá, ale psát sem nesmysli. A od 99 procent lidí číst, že jsi debil...nechápu.Takže je jasné, že jsi jak píše Calemraide pračurák....placenej hajzl. To ti fakt nevadí, že jsi tu za debila?

  • vladem napsal:

   Jinský ty hajzle....už tady zase bliješ?

   • Calembredaine napsal:

    Hele Jinskej - už s to nastudoval? Jak je někde něco ke studiu, to je Honzyk za horama, ale kde se nemusí nic znát a vědět, tam cyntá cyntal jak přepasená koza!

 10. Ivo napsal:

  Chtěl bych jen upozornit také na to, že chasidé jsou dosti specifickou skupinou židů. Potkáte je spíše kolem Wall street a v podobných peněžních mekách. S těmi pravými Židy, kteří patří k sfaradim komunitám a v Izraeli jsou dnes stejně utlačovaní jako arabové, to nemá nic společného. Celkově toto téma je trošku složité na to, aby se Židé házeli do jednoho koše. A navíc v Izraeli žijí Izraelité. Mnoho z nich neumí ani hebrejsky. Tradičních Židů je tam jen pomálu.

  • Josef napsal:

   Ivo, jsi jeden z mála inteligentních lidí na těchto stránkách. Tvůj příspěvek je věcný, neurážlivý a fundovaný. Je vidět že jsi vzdělaný člověk a znáš problematiku.

 11. Pája napsal:

  Jinský: Vy to prostě zazdíte tím, že je to propaganda a hotovo. Vůbec se nezamýšlíte. V tom videu je 1. fakt ten, že provolávají "sláva ukrajině", 2. bez ohledu na svoji historii přispívají pučistům na zabíjení lidí (to je těch 30 tisíc, neřekla jsem, že slávu provolává 30 tisíc), 3. fakt, čím to končí. Vás jako první napadne antisemitismus, mě historické kořeny + financování vraždění a jeho následky. A mimochodem, tvrdá propaganda bylo sestřelení Boeingu... tvrdá a skutečná, a ani se mi nechce rozepisovat, kdo ji opět financoval:-) A psala jsem, že toto neplatí pouze pro tuto skupinu lidí, ale pro všechny, kteří juntu podporují...
  Za poslední, říkáte, že je tento web antisemitský, ale nakonec jste pouze zmínil určité komentátory... z toho plyne, že je tento web antisemitský?

  • Jan Jinsky napsal:

   On těch antisemitů je tu dost Pájo. A to video je fakt propaganda.
   Neobhajuju ukrajinskou vládu. Ale tohle video je antisemitské a vypočítané na nejnižší pudy.

   Ještě jednou, souhlasím, že za hrůzy na Ukrajině může současná vláda a Rusko s tím má společného málo. Ale to video je jen k rozdmychání nenávisti. Koukněte nakonec na příspěvky nahoře - ve velké většině antisemitské - a tím nemyslím hlupáka Vlada.

   • vladem napsal:

    Honzyku dobrá ty šmejde....dá mi ti šanci. Jsi ochoten odpovědět na jednoduchou otázku?

   • Calembredaine napsal:

    Tu si atnisemit ty prase! Svojí podporou zkurvenejch chazarskejch prasat co vražděj Semity tu projevuješ maximum antisemitismu, ty dobytku jeden! My jsme jen antiturkotataři, debile jeden! Izraelsekj profesor sand jasně prokázal, že ty pankharti vobřezaný nemaj se Semitama co dělat, tak neser! Nesééér! - http://ceskapozice.lidovky.cz/konec-zidovskych-mytu-06x-/tema.aspx?c=A140818_142830_pozice-tema_lube

   • Pája napsal:

    Šíleně povšechňujete... Jen proto, že jsou tu radikálnější názory od diskutujících na židy, tak je tento web automaticky antisemitský. Z videa usuzujete, že je to propaganda zaměřená k podnícení nenávisti vůči židům. Hodil jste podle toho videa všechny židy do jednoho pytle, ačkoliv tam bylo jasně psané, že se jedná o chasidské židy, ne všechny židy. Jakmile pochopíte psaný text, nebudete mít žádný problém pochopit skutečný význam tohoto videa, zamyslíte se nad historií a pochopíte, co tím videem chtěl básník říct. Tím, že začnete psát antisemitismus tam, antisemitismus sem, zazdíváte skutečnou podstatu problému. Mimo jiné historii a převrácené hodnoty - skuteční teroristé=bojovníci za svobodu, lidé nepřijímající fašistický diktát=teroristé. Všimla jsem si, že hodně lidí psalo, že židé nemají nic společného s fašisty či nacisty - tak tady máte skupinu z řad židů (neříkám, že jsou takoví všichni) přispívají na prachsprosté zabíjení nevinných lidí a nazývají je teroristy. Přispívají banderovcům a neříkejte, že to banderovci nejsou. U moci je banderovská svoloč - jejich činy jsou stejné, jako činy tzv. bojovníka za nezávislost ukrajiny, která vedla/vede přes mrtvoly! A znovu kvůli zájmům západu s cílem oslabit Rusko. Historie se skutečně opakuje. A jestli si myslíte, že nejsou fašisté ani nacisté, tak se podívejte na pochod banderovců 1.1. 2015... jako v nacistickém Německu před 2. sv. válkou, až z toho mrazí.
    Bylo zde i video, jak ostatní Ukrajinci přispívali na začátku občanské války na tažení proti svým spoluobčanům, a to si ještě dovolili mluvit o jednotné ukrajině. Jak asi mohla být? (viz. Sbohem Slavjansku)...
    Podívejte se na statistiky úmrtnosti... kolik zemřelo/bylo zabito/popraveno Rusů a kolik židů za 2. sv. války? Když se zabíjejí Rusové, tak se nic neděje, ale když někdo zavadí jen trochu pohledem o židovské téma a židy, tak se všichni mohou pominout. Proč? Beztak nechápu, jak chasidští židé i jiní židé financující juntu a banderovce, je mohou podporovat zejména s přihlédnutím k 2. sv. válce a ještě říkat, že je to "bránění své vlasti". A to video je na probuzení oveček, které si ještě neuvědomili, že válka není jako počítačová hra. Jaké následky má právě takové přispívání.

    • Jan Jinsky napsal:

     Pájo, je to OSM Židů, ne všichni chasidští Židé. Tohle neumluvíte. To video je prostě propaganda nejhrubšího zrna :o)

    • Josef napsal:

     Pájo, myslíte to dobře, ale znovu musím opakovat že ta svoloč na videu jsou Chazaři, nikoli ti praví semitští Židé. Chazaři ve své historii přijali židovskou víru, upravili si ji podle sebe, etnicky to nejsou Semité ale jeden z mnoha Kavkazkých národů, který dnes ani vlastně neví sám kam patří. Proto se možná chovají jako dobytek a podporují fašistickou chuntu na Ukrajině. Jejich bláhovost spočívá v tom, že si myslí že by je Ukrajinští fašisté v případě jejich vítězství ušetřili. Opak je pravdou, tento hnůj by šel první a na rozdíl od jiných si sami o to koledují, když tu Kijevskou chuntu podporují.

   • JARIS napsal:

    Jaky antisemitismus? Ukrajinska vlada je slozena vetsinou z zidu. To je naprosto holy fakt aq da se overit. Take je jasne, ze je to nelegitimni pucisticka vlada, ktera se nasilim zmocnila vlady a ma na svedomi zverstva, ktera se deji skoro rok na vychodni Ukrajine. Nebo snad nemam pravdu? Vim, ze mam a proto mi nebude vadit nalepka antisemita.

 12. vladem napsal:

  Honzyku: Na Rusko bylo kvůli sestřelení letadla MH17 uvaleny sankce USSA a EU že?

 13. vladem napsal:

  Jejda....svině trollovská nějak neumí odpovědět. čím to? no podle instrukcí pro trolly se na přímé otázky neodpovídá. Že šmejde Jinský...to tě učili. Debile Jinský, nějak si mi zapomněl odpovědět na toho mýho kamaráda co už zkončil jako troll a řekl mi jaké máte instrukce.

 14. vladem napsal:

  Víš co Jinský debile, všiml jsi si, že nemám tak tvrdej slovník jako Calemraide? Ale teď musím užít jeho slova...ty jsi fakt pračurák

 15. vladem napsal:

  Ten debil Jinský jako vždy na konkrátní otázku neodpověděl. Prosím zde diskutující neodpovídejte na debila trolla trotla Jinského. Každá odpověď na něj mu přináší prachy. Je to svině zaprodaná a i to, že mu tady nadáváme mu svini přináší prachy. Můj známý si našel práci (jezdí s kamionem) takže přestal být za trolla. Stydí se za to co dělal, ale vím od něj jak je školí. Chápu, že vás vytáčí debilní příspěvky pračuráka Jinského. Ale každá odpověď nebo diskuze s debilem Jinským mu přináší prachy. Ignorujte ho prosím. Pak ta svině hnusná zaprodaná nebude moct poslat své "diskuze" a tím nedostane ani korunu. Ten hajzl je dobře školený na to jak má nenápadně rozbíjet diskuze a všimnte si, že se té svini daří. Kam přijde rozproudí se "diskuze" na 50 odpovědí. Podívejte se zpět na diskuze!!! Kde byla ta svině trollovská Jinský, tam je diskuze dlouhá. Je to svině zaprodaná, vlastizrádce. Soudit ho budem až tady nastane svoboda, hmmm svoboda pro lid dolní

  • Jan Jinsky napsal:

   Vlade, chtěl bych tě upozornit na jednu věc. Ten, kdo na mně spolehlivě nejvíce reaguje, a tudíž dle tvé logigy mi i nejvíce přispívá na žold, jsi ty :o)))

  • agata napsal:

   A jak víš, že to jsou Ruská " klamstvá ", protože to u vás někde psali a nějaká USA kráva to vymyslela? Bože, když dával Bůh blbost, byls desetkrát!

  • Calembredaine napsal:

   Ty fotky tam jsu směs všeho možnýho - používaný všema stranama a proč nakoenc ne: jsou ilustrativní. Příklad jo: Prostě ukonáckové nad tím Slavjanskem ty vrtulníky ztratili! A že na fotce je snímek ze Sýrie na tom faktu hovno mění ... kapiš? Vím žes to nemyslel zle, ale jis ještě příliš mladý pitomec, snadno ovladatelný i dost primitivní propagandou.

   • Jan Jinsky napsal:

    Jasně, co se vypustí z Ruska je svatá pravda. Prostě jsi přesvědčen o svém názoru a důkazů netřeba, obhajoba zakázána. Calembredaine, jsi opravdu případ pro Bohnice, bohužel.

    • Calembredaine napsal:

     Tam není z Ruska ale NIC! To vydal nějakej web zkurvenejch židáků - tvejch zločineckejch psiskovodců s tím, že toto je z ruských médiích! To já ty pračuráku jeden zrovna tak se můžu dát fotku jak pasák jebe kozu a napíšu k tomu komentář, že je to fotka z chazarskej novin pomlouvající muslimy. A nějakej kripl pak tu bude vyvolávat, co všecko chazarský prasta nezfalšujou ve svý propagandě!:))))

    • Calembredaine napsal:

     Tak si ty hovado jedno taky přeber, že tenhle chlíst co to sem naslintal může bejt a - je to dost pravděpodobný, vnuk nějakýho toho zkurvených všivýho pejzatce, kterýho ruskej voják sundal z lopaty ukrajinskýho esesáka krátce předtím než by skončil zaživa v peci! A tohle co se dík tomu vylíhlo pak místo vděku sem kydá špínu na potomky toho vojáka v zájmu potomků toho esesáka! Proto lepší než vás vy kurvy vořezaný zachraňovat je pomoc s tou lopatou do tý pece ....

    • Calembredaine napsal:

     Já dějiny znám, Honzyku, já to nepotřebuju! Ale ty debilku se douč bazální termíny a definice, protože jinak by ti ta odborná byla na hovno ....

    • Calembredaine napsal:

     Tys "myslel" leda hovno, protože tohle slovo je s tvou existencí neslučitelný! Přiblbliku ... radší koukej odpovídat tam co jsem dal linky k nastudoávní, a kde se musí argumentovat! Tam jsi zticha, páč tam by se tato skutečnost hned provalila ....

 16. Radek Dvořák napsal:

  Toto jsem věděl už dlouho!!!
  Spískal to Rinat Acmetov ale hlavně Uhor Igor Kolomojskyj

  http://www.hlavnespravy.sk/veteran-izraelskej-kontrarozviedky-sabak-kolomojskij-pripravuje-na-ukrajine-novu-zaslubenu-zem/298853/

  http://de.wikipedia.org/wiki/Ihor_Kolomojskyj

  Kolomojskyj je 147 nejbohatší člověk planety!!! Za jeho penězi a vlivem stojí jeho soukromá armáda a potoky krve konkurence!!! On má prsty i v Oděském Masakru!!!

  Tady je jeden ptáček a přítel Kolomojského právník Vsevolod Eduardovič Gončarevskij Přímo umlátil člověka železnou tyčí!!!

  http://e-republika.cz/article2813-Brutalni-vrah-Od-skeho-masakru-identifikovan

  Kolomojskému nepřímo patří soukromé bataliony AZOV a Dněpr-1!!!
  Je mě s toho na zvracení!!! Už jenom čekám kdy nám začnou za neposlušnost blokovat bankovní konta!!! A věřte že to změkne spousta lidí a ještě budou rádi řvát "Sláva Ukrajině"!!!
  Pokud odstaví prezidenta ing.M.Zemana už vidím ty kandidáty se slizkou vazbou na USA Schwanzenberg, Kocáb, Štětina, Dlouhý, Švejnar a jiní třeba v USA narozený jirka Dientsbier

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Dienstbier_mlad%C5%A1%C3%AD

  Vladimír Dlouhý

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Dlouh%C3%BD_%28ekonom%29
  Jedna Zrádná Krysa větší než ta druhá!!! Pro Moc a Vliv by byli schopni nás nechat vraždit!!!

 17. novapalo napsal:

  Nestačím sa diviť, čo sa stalo za posledného asi pol roka. Ešte pred rokom, boli všetci okolo mňa hlúpi ako bagandže. A až kríza na Ukrajine odštartovala neuveriteľné zmeny vo vzdelaní a vedení priemerných ľudí. Ešte pred pol rokom, určite nie dlhšie ako pred rokom, boli všetci tupci. A čo sa stalo??!!
  Západ absolútne nechápe, že Ukrajinou odštartoval svoj koniec.......
  Avšak západ nechápe, že ak slovanské gény dominujú celej Európe (oni to vedia), tak to sa premietne aj do duchovnej stránky. Nemci majú vraj viac ako 50 % Slovanských potomkov (teda genetických Slovanov). Ďalej vraj : Maďari sú Slovania a takzvaný Maďarský národ geneticky neexistuje, maďarčina bol umelo vytvorený jazyk z Turečtiny. (A rumunština bola tiež umelo vytvorený jazyk z latinčiny a Rumuni sú tiež hlavne Slovania.) Švédi, Nóri majú viac ako 50 % Slovanov, a Fíni sú skoro úplne geneticky Slovania. Vo Švédsku sa ešte na konci 18. storočia hovorilo aj písalo hlavne slovanským jazykom. Alexander Veľký nebo Grék, ale Slovan a Mecedónsko bolo slovanské. Ešte pred 300 rokmi rozprávali aj písali v gréckom Soluni všetci slovanským jazykom. Sparta v starom Grécku, bol slovanský kmeň, ktorý prenikol na Peloponéz z Uhorska. Takže Grékov pred Peržanmi sme zachránili my Slovania....... ??
  Staré slovanské písmo objavené na území súčasného Slovenska je prakticky identické ako písmo starých Etruskov a Feníčanov..... ha, ha.
  A genetické výskumy toto všetko dokonale potvrdzujú.......
  Západ a svätá Rímska ríša (kresťanské náboženstvo) zničilo a sfalšovalo celú históriu nás Slovanov. Západ robí všetko preto, aby nás Slovanov zničil.
  Ale to sa im už nepodarí......
  Slovania majú vyššiu genetiku, ako ostatné národy a preto majú aj reálnejšie chápanie reality a pravdy ako ostatné národy, ktoré sa od nás učili. Na Slovensku bolo centrum civilizácie už okolo roku 3200 pred našim letopočtom a na Slovensko prichádzali učenci z Indie. Názvy mien riek, miest a pohorí sú identické podľa starého indického Tamilského jazyka. Vyznávanie Boha Šivu na Slovensku a vtedajšom starom Uhorsku bolo dávno pred vznikom kresťanstva - minimálne 3200 rokov pred Kristom.
  Internet spôsobí zásadnú zmenu všeobecného vzdelania a prebudenia Slovanov - nielen u nás, ale aj v Nemecku, Maďarsku, Škandinávii, Talianska........ všade, kde sú Slovanské gény.
  Nemá význam, aby som ďalej pokračoval. Prečítajte si zverejnené dôkazy v knihách "Sloveni, Slováci, kde sú naše korene", od Cyril A. Hrobník a "Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek" od Oskár Cvengrosch. Druhá kniha sa dá kúpiť na http://www.martinus.sk. Určite západ a kresťanská cirkev veľmi skoro zakáže túto knihu. Kupujte čo najskôr!!!! Vyšla v decembri 2014.

  • Contumax napsal:

   Navapalo
   Mě to přijde s cestný co tu píšeš, to mě případně už jako nacionalistické víš .... ???
   Mám rád vlastence, sám jsem vlastenec ale jinak i tady je kousíček k tomu aby člověk nebyl pak nacionalista a ti se poté často povýšují nad ostatní národy a bývají i rasistický....

   • Dušan napsal:

    Prečo myslíš že to nebolo približne tak?

    Treba si uvedomiť čo ale znamená slovanstvo....

    To že si plný ČELOVEK=человек (človek) - tj používaš plný potencial tebe daný

    1. Inštinkty
    2. Zvyky (kultúrne stereotypy) – Biorobot = Zombiautomat
    3. Intelekt – Zlo-dej = Démon? (z gr. „de-ámoné“)

    4. Intuícia – vnímanie miery, harmónie
    5. Svedomie – spoločné vedomie, psychika

    5 a 4 bod sa snažia u nás potlačiť už niekoľko tisícročí
    Pretože toto máme v našom slovanskom rodovom informačnom poli (egregory) príliš silne zapísané. A veľa vecí im proti nám nevyšlo. Aj vybudovanie informačnej technosféry (počítače a sieť vznikli na západe heh len si "kolegovia" znachari nedali pozor pri vývoju sieti a vytvorila sa všeobecná sieťová vrstva IPv4 hehehe) podporilo šírenie hlúposti, ale aj rôznych dôležitých vecí akou je objektívny popis plnej funkcie riadenia.

    • Dušan napsal:

     A aby som doplnil

     Formovanie psychiky plného Človeka (Slovana)
     1. Postoj - neegocentrický (bohocentrický)
     2. Svetonázor - mozaika
     3. Chápanie sveta - Koncepcia ako tvoriť
     4. Cieľ života - stať sa človekom t.j. tvoriť/strojiť

   • Definitiva napsal:

    Nepoužívajte termíny ako nacionalistický, vlastenecký a ďalších milión -izmov, ktoré sionisti vymyslel na šikanovanie nepohodlných ľudí. Hovorte v kategórii fakty a drísty.

    Genetický výskum robili anglosaso židia, sú technicky najvyspelejší, doteraz výsledky nikto nespochybnil. Fakty treba prijať, medzi ľuďmi bude jasnejšie. My, Slovania im ďakujeme!

    • Dušan napsal:

     Pozor pri slove vlastenecký

     To je zdá sa naše pôvodné slovo. Keď v rusku (RAsenii) sa povie "vlasť" tak u nás sa to prekladá ako "moc". Oproti rusom máme trochu posun (čo bola veľmi silná manipulácia).

     U nás použili rímske/grécke historicky reálne kresťanstvo. Rusi sa ochránili "pravoslávím" takže preto bolo potrebné vytvoriť ukrajincov z Rusínov a ostatných rodov.

  • Jan Jinsky napsal:

   Já bych řekl, že Illias a Odyssea byly napsány azbukou a pak hnusnými zaprodanci přeloženy do řečtiny. Palo, to jsou ale bláboly...
   Můžeš uvést nějaký genetický výzkum? Myslím tím odbornou studii...

   • Calembredaine napsal:

    Řečtina je azbuka, ty imbecile! Je to prakticky kyrilice - řecký či byzantský písmo! Vole jeden ... my píšme latinkou, protože nás obmanul germánskej Řím!

   • Calembredaine napsal:

    To víš že nebyla psaná zprava doleva a odsdola nahoru, chazare!:))))

    • Josef napsal:

     Pane Calembredaine, historicky není Homér doložen jako fysická osoba. Ovšem dílo, které je mu připisováno, a které vzniklo přibližně ve 13. století před naším letopočtem, NEBYLO sepsáno řečtinou, kterou dnes známe a z které se vyvinula azbuka. V té době Řeci používali Krétské písmo, které od Kréťanů převzali. Po Dórském vpádu byla celá Atika zničena a trvalo 200 let než Řekové navázali na svoji historii.Do té doby bylo vše uchováváno ústně. Tu potom sepsali písmem které převzali od Féničanů. Z tohoto písma se pak mnohem později vyvinula azbuka a latinka, kterou píšeme my.

  • Jan Jinsky napsal:

   Jen jednu připomínku k Novopalovi. Přesně stejné argumenty používal Hitler - o nadřazenosti rasy. Akorát si popletl Slovany s Árijci. je to tu fakt tvrdě xenofobní a rasistické.

   • Calembredaine napsal:

    To není "ras", ty imbecile! My i cigáni jsme tjená rasa - Indoevropská! To je etnicita! Náš etnos je slovanský, z mravního hlediska nepochybně nejvyšší jaký lidstvo vyprodukovalo ve svý mnohatisíciletý historii! To věděl i pan Stalin a proto svůj život ač sám Asiat a Oset zasvětil svůj život službě a povznesení Slovanstva!

    • Jan Jinsky napsal:

     Už začínám mít pocit, že tě jen trápím a ty jsi nemocen. Pokud jsi výkvětem lidstva, pak nám nezbýván něž uznat chybu a dobrovolně vyhynout :o)
     Dobrou noc, už tě nebudu dál popichovat.

    • Calembredaine napsal:

     oprava: stejná

 18. Definitiva napsal:

  Diskusia začína byť akčná. Jinskému asi niekto v krátkom čase vyhotoví pohreb. Kto chce kam, nech si tam ide.

  • Calembredaine napsal:

   Honzyka čeká sekera ...

   • Jan Jinsky napsal:

    Vážení nenávistní spoluobčané,

    kvůli tomu co píšete budu i nadále zpochybňovat vaši jedinou pravdu. Kdyby došlo k tomu, že tvorové jako je Vlad, Calembredaine nebo Definitiva dostali moc, bylo by to tu opět jak v padesátých letech.
    Jste nenávistní zabedněnci, kteří se nezabývají podstatou, ale jen plivají.

    K článku a videu - ještě jednou, natočit video, které poslouží k nenávistnému štvaní je snadné. A toto video je opravdu ukázkové.
    To, že ukrajinská vláda pácha zvěrstva a lidé trpí je pravda, ale neoprav%nuje to nikoho takto označit celou skupinu lidí.

    • Calembredaine napsal:

     A co tady "bylo v 50. letech"? Pořádek a úcta k práci, poctivému, zaslouženému stáří a nadšenému mládí! Než se k moci dostali trockisticko-bucharinský paraziti, z jejichž prohnilosti vzlíná maloburžoasní špína, a jejímiž odpornými produtky je takový odpad společnosti jako jsou různí ti havlové, vondrové, halíci, kalousci, štětinové, jinští, mikadové a jiná svoloč!

     • Jan Jinsky napsal:

      Mimo jiné politické procesy, popravení na základě vykonstruovaných procesů, zavírání lidí za názor atd. Jinak tu bylo fajně...

    • Calembredaine napsal:

     Lži! Žádné takov= procesy neexistovaly! Právě dík tomu bylo vše jak má být! Dík panu Stalinovi a věrným Slovanům kteří nedovlili chazarský kamarile ovládnout NKVD a armádu a kterým se podařilo tyto zločinné bandy nejen odhalit, ale i rozdrtit si tu dnes můžeš otvírat svoji špinavou tlamu! Hitler a po něm Sionisté by se neptali, kdyby se je nepodařilo stalinskému vedení zastavit, kdo je a kdo není jejich přískoč!

    • tz napsal:

     žide, ale to video natočila židobanderovsko-chazarská TV z Kyjeva

    • Pája napsal:

     Vážený spoluobčane Jinský!:-)
     Kdo že nám to utíká od podstaty věci?! Když z pravdivého videa děláte propagandu a antisemitismus? Ačkoliv se nikde nepsalo o tom, že všichni chasidští židé z celého světa podporují juntu, ale že je podporují nebo budou podporovat ti, kteří tam přijíždějí nebo jsou součástí komunity. To jste si opět vymyslel vy, neboť nedokážete/nechcete pochopit daný text či komentář. Záměrně vypichujete jen něco, abyste mohl zakrýt a znevážit pravdu, a hlavně to, aby lidé začali přemýšlet a všímat si detailů.
     Zvěrstva nepáchá pouze ukrajinská vláda nebo armáda, ale všichni, kdo je podporovali/podporují nebo je financovali/financují! A o to tady jde!

     • Jan Jinsky napsal:

      Pájo, jak víte že je to pravdivé video? A opět a znova - je to naplánovaná propaganda - útok na pudy lidí jako je Calembredaine...

      Jinak, těmi spoluobčany nenávistnými jsem neměl na mysli vás :o)

     • vladem napsal:

      Proboha...dyk Jinský svině si jen vydělává

    • ARKAN napsal:

     Nechceš jít ty zmrde už do piče?

 19. Dušan napsal:

  Ešte odporúčam knihu

  Horák - Oslovanoch úplne inak
  http://www.ulozto.sk/xqMmMvJ/horak-o-slovanech-uplne-jinak-pdf

 20. Honza8 napsal:

  Lidi brzděte. Tady musím snad poprvé souhlasit s panem Jínským. Je to snad poprvé co vidím, že zde vypustil něco smysluplného. Neházejte všechny židy do jednoho pytle!!
  A jinak opravdu nechápu jak někteří židé mohou podporovat neonacismus. Už si toho všímám delší dobu v souvislosti s ukrajinou. Přímo takový Bandera vedl armádu, která vyvraždovala mimo jiné i právě ŽIDY. Takže to nechápu. Je to úplně postavené na hlavu.

  • Dušan napsal:

   Tak to čo som si o židovskej viere prečítal - v krátkosti je to rovnaká manipulácia ako reálne historické kresťanstvo

   Bandera, židi aj Židi boli zmanipulovaný rovnako ako nemecký nacisti sociálnymi mágmi/inžiniermi (inak aj povedané znacharmi).

   Cieľ je zničenie plného čeloveka a vytvoriť plne ovládané stádo t.j. NWO.

   • Honza8 napsal:

    Omlouvám se, ale neporozuměl jsem přesně tomu co jste chtěl vyjádřit. Každopádně já jsem chtěl jen vyjádřit svůj nesouhlas a zděšení z toho jak se opět rozmáhá protižidovská nálada. Jasně, stejně jako mnozí i já odsuzuji židy, kteří nějakým způsobem škodí druhým. At už to jsou zlodějíčci, lichváři nebo fanatici prahnoucí po nadvládě nad svět.(nebo cokoliv jiného) Ale to jsou ti špatní a nevěřím, že celý jejich národ nebo všichni lidi hlasící se k tomuto náboženství jsou stejní. Navíc bude i spoustu lidi kteří jsou židovského původu ale nehlásí se k tomu. Prostě židy se zlými úmysly odsuzuji( stejně jako všechny ostatní - nežidy) ale neházejte je všechny do jednoho pytle proboha! Jakože celé židovstvo je stejné a zaslouží si jen to nejhorší. Když někde vidím nějaké nenávistné komentáře, tak jsem si nikde nevšiml, že by to konkretizovali na ty špatné židy. Vždycky prostě židi to a židi ono. Lidi bacha nato! Zachovejte si lidskost A nenechte nenávist zaplnit celé vaše srdce.

    • Calembredaine napsal:

     Platí to co napsal F. M. Dostojevský! V Deníku spisovatele píše mimo jiné toto: "Židé ovšem vykřikují do světa, že jsou mezi nimi dobří lidé. Můj Bože, copak v tom spočívá otázka? Ano, jsou dobří lidé. Byl snad pařížský J. Rothschild špatným člověkem? My tu však mluvíme o celku a o idei židovství, která zaplavuje celý svět.Ne nadarmo vládnou v celé Evropě na bursách Židé, ne nadarmo uvádějí v pohyb kapitály, ne nadarmo ovládají úvěry, ne nadarmo jsou pány mezinárodní politiky a nenadarmo věří, že blíží se jejich království! Ano, Evropa stojí na okraji propasti, všeobecné, společné, strašné záhuby."

 21. Pája napsal:

  J.Jinský: A kdo dělal to video? Ukr. TV, kdo v něm vystupoval? Člověk chasidské komunity? Člověk, který vede chasidsko-ukrovský příspěvkový fond na zabíjení donbaských lidí/pro ně teroristů. + Byli tam další chasidé přijíždějící oslavit židovský Nový rok. Ostatně, nebylo by od věci udělat to video delší. Velice by mě zajímal postoj chasidských židů na téma Bandera a pozdrav "sláva ukrajině". Samozřejmě s ohledem na historii a především jejich zmasakrované předky rukou tzv. "bojovníka za nezávislost" a jeho OUN+UPA bandy, pod taktovkou SS.

  • Jan Jinsky napsal:

   Prostě osm lidí. A to, že oslavují Nový rok snad není nic proti nikomu. To děláme i my a nikomu tím neškodíme. Pájo, je to fakt propaganda, jak jsem psal.

   • Pája napsal:

    Osm lidí+30 000, které očekávali. U nás byly někde při oslavách Nového roku příspěvkové krabice pro ukro-banderovskou armádu? Jestli ano, doufám, že jste je nahlásil na policii! Pořád píšete jen propaganda, propaganda, antisemitismus, antisemitismus, ale princip si prostě nechcete přiznat. Co princip, hlavně činy a nesmyslné chování postavené na hlavu, oni by měli být první vzhledem ke své minulosti, kteří vystoupí proti banderovcům a měli by křičet do celého světa, jak to vždy dělávají, že je toto nepřípustné a teď jim přispívají. Není vám to divné? A ptám se znovu proč? A hlavně mi nepište, že nevíte proč:D Jako vždy ostatně:D

    • Jan Jinsky napsal:

     Pájo, přišlo těch 30.000 nebo po natáčení sbalili krabici a šli po svém? Jde mi o to, že je to propagandistické video. Štvaní lidí...

    • Jan Jinsky napsal:

     Jo a Pájo, proč sem dáváte video z 11.září? Proč to sem nedáte v září? Přijde mi to prostě jako záměr opět trochu přilít oleje do ohně (tedá místního NWOO ohniště).

     • Pája napsal:

      V tom případě je to štvavé video ze strany ukrajinské junty, jestli to správně chápu?
      Víte, pane Jinský, jsem poměrně hodně zaneprázdněný člověk, a jestli jste jen trochu všímavý, tak byste si všiml, že celý podzim jsem měla napilno. Jelikož jsem měla nyní o svátcích trochu více času, projela jsem videa s anglickými překlady a toto bylo na jednom kanálu jako jedno z posledních. (Překlady do angličtiny se trochu omezily a nějaký pátek již nejsou tak aktivní, takže nepovšechňujte, že to dělali na tom kanálu cíleně:D) Bylo spoustu faktorů, kvůli kterým jsem se do něho pustila. Jak se již poněkolikáté opakuji, vyrazily mi dech historické souvislosti, to v první řadě, pak také komentáře, ve kterých se psalo, že židé jsou proti nacismu/fašismu a nespojují se s ním a také ho nefinancují:D Samozřejmě si to opět nepřeberte tak, že když řeknu židé, tak všechny dávám do jednoho pytle... je to asi tak podobné jako bych já poslala teplé oblečení juntovské armádě! Tůdle... A za třetí je to jednoduše fakt + to video má výpravný význam pro ty, kteří si nedokáží domyslet následky takového konání. + Je tolik sdílných videí, na které prostě nebyl čas a je škoda se k nim nevrátit. Hlavně když mohou na ledasco poukázat. Je to stejné, jako kdybyste se tázal u Sevastopolu - Město hrdina, proč jsem ho nepřeložila v květnu, ale v říjnu. To je takový prázdný argument, který se nedrží daného tématu a zoufale utíká od podstaty věci. A znovu opakuji, že to z mé strany nebylo pro podnícení nenávisti k určité skupině lidí, ale k tomu, aby lidé začali přemýšlet. A jsem velice ráda za každý věcný a slušný komentář k tomuto videu a tématu. No, a na závěr, věřte, že kdyby v tom videu přispívalo nějaké jiné etnikum nebo národ, nezpůsobilo by to takový povyk, jako když se to týká židů, či nějaké jejich větve. Nicméně, když se podíváte do diskuze na našich "pravdoláskařských" masmédií, při tématu "humanitární konvoj z Ruska", ty diskuze jsou mnohem otřesnější, ačkoliv dělají záslužnou činnost pro především sociální potřeby obyvatel Novorossie. Tudíž, nemohu opět neopakovat: "Je to postavené na hlavu!"

     • vladem napsal:

      Šmejde Jinský...pravda ti vadí, že hajzle

   • Calembredaine napsal:

    Vidíš, já na to video nekoukal a Chazary nepočítal a přesto vím že to jsu svině co si stejnej vzduch dejchat nezasloužej, protože na rozdíl od takovejch blbů jako ty znám jejich minulost a vím co stamilionů fyzicky a miliardy psychicky mrtvých - zombirizovaných obětí maj na kaftanu!

    • Jan Jinsky napsal:

     Fakt zvaž to léčení, myslím to vážně.

     • Mazel Tov napsal:

      Shalom pane Jinský, podívejte se prosím na tento důležitý film s titulky jménem Hashmatsa ang. Defamation z r. 2009:

      https://www.youtube.com/watch?v=7tS3w25JzWM

      Provokativní kontroverzní dokument, ve kterém izraelský režisér Yoav Shamir cestuje po světě, aby zjistil, co v současném moderním světě znamená anti-semitismus. Shamir si také klade za cíl posoudit, zda se anti-semitismus skrývá pod povrchem v údajně civilizované společnosti, nebo se používá jen jako strašák pro politickou podporu sionismu. Existuje rozdíl mezi dnešním anti-semitismem a obyčejným rasismem, který se týká všech menšin? Všímá si snahy některých židovských skupin o nálepkování anti-semitismem při jakékoliv legitimní kritice vládní politiky Izraele. Je tedy anti-sionista nutně také anti-semita? Nabízí kritický pohled na mocnou americkou židovskou organizaci Anti-Defamation League (ADL), coby vlajkovou loď boje proti anti-semitismu. Shamir dává v dokumentu prostor i židovskému historikovi Normanu Finkelsteinovi, který nabízí své kritické názory na to, že anti-semitismus používá židovská komunita a zejména Izrael k politickému zisku. Komické a znepokojující záběry nabízí Shamir při doprovázení skupiny izraelských středoškolských studentů, kteří při návštěvě vyhlazovacích táborů v Polsku jedí sladkosti a přitom sledují archivní záběry vyhublých obětí Osvětimi. Někteří studenti později přiznali, že měli strach opustit svůj hotelový pokoj, protože byli varováni svými učiteli a agenty tajné služby, kteří je doprovázeli, že země je plná anti-semitů, co jim chtějí ublížit.

     • Celmbredaine napsal:

      Mě nejvíc vyléčí, když ti budu moct rozkopnout koule! Tedy - jen rozkrok, koule se tam u tebe asi nevyskytujou:) A ani pro tebe nebudu žádat tu sekeru, takový blbce nemá cenu popravovat a tupit o jejich věšáky na blbou hlavu tak vzácký nástroj ...

     • Jan Jinsky napsal:

      Mně nejde ani tak o Židy. O co mi šlo je, že toto video je prostě vyrobené tak, aby vyvolalo nenávist. V tomto případě proti Židům. Ale to je jedno. POdstata je záměr vyvolat nenávist.

      Jo Calembredaine = jdi se léčit :o)

     • vladem napsal:

      Debilní trolle trotle Jinský. Léčit se musíš ty z toho jak nebýt zaprodaná svině. Ale lidi si tě najdou hajzle vlastizrádná. Budeš viset šmejde sviňě. Někdy si myslím, že to Calemraide přehání a nadává ti vulgárně. Čím dál víc cítím, že má pravdu....jsi pračurák

 22. oldo napsal:

  1. Mŕtvy žid je dobrý žid.
  2. Zabi aspoň jedného žida každý deň.

 23. Oldo,nech toho už..vem si nějakou knížku a čti si..já vím,jak to myslíš,že jsi oprávněně naštvanej,ale nezatěžuj si duši,byl bys na jejich úrovni...pa jituš

 24. A pane Jinský,Vy je nedrážděte!vlaštovka j.

  • Jan Jinsky napsal:

   Tak takového Oldu dráždit budu. Ten by si zasloužil zavřít. Pokud někdo přeje smrt druhým, tak není zrovna hodný obdivu. To samé platí pro duo CalemVladem

 25. Peter napsal:

  Ľudia v príspevku nemajú iq ani 10...alebo na nich od kamery mieri ak47... Pripomína mi to formát " Aj múdry schybí .."... Hlúposť je najvážnejšia choroba ľudstva 21. Storočia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!