Našim hlavním úkolem v tomto roce je jednoznačně se distancovat od proamerických válečných provokatérů z našeho parlamentu a vlády a nenechat se poštvat do konfliktu s Ruskem!

Musíme kategoricky odmítnout štvavou, lživou kampaň vedenou na objednávku USA proti Ruské federaci a říci našim politikům, že nevedou zem plnou mediálně zmanipulovaných oslů hýkajících nadšením nad akčními americkými filmy s plnou pusou éčky nacpaného hamburgeru, kteří uvěří každému hloupému výmyslu z Washingtonu!

Je třeba, aby naši politici věděli, že velká část národa ví a chápe, že konflikt na Ukrajině nezačal nějakou akcí ze strany Ruské federace, ale vměšováním USA a Evropské unie do vnitřních záležitostí Ukrajiny, když bezvýhradně podpořili ozbrojený krvavý puč ve volbách poražené opozice, která za vydatné pomoci neonacistických skupin svrhla v Kyjevě legitimní vládu a prezidenta a učinila tak v rozporu s platnou ústavou a dokonce v rozporu s dohodou parafovanou Německem, Francií a Ruskem, kterou chtěl legitimní prezident přející si v zemi mír vyjít vstříc demonstrantům, ačkoli měli již na svědomí řadu zničených budov a upálených policistů.

Jen blázen, nebo manipulátor a lhář, může v situaci, kdy byla násilím svržena legitimní moc a nárok na vládu v zemi si uzurpovala pro sebe ve volbách poražená opozice a jejich neonacističtí spojenci, upřít autonomnímu Krymu a jihovýchodním regionům země právo odmítnout poslušnost někomu, komu nedali žádný mandát ve volbách a s jehož politikou nesouhlasí a odmítnout jim právo jít vlastní cestou! Je tedy třeba hlasitě říci našim i světovým politikům, že my opravdoví čeští vlastenci do boje proti našim slovanským bratrům z Ruska, ani Novoruska nepůjdeme a že případnou mobilizaci, nebo jiné rozkazy směřující k válce s Ruskou federací jako neopodstatněné a tím pádem neústavní odmítneme!

Když jsme bez referenda, pouze z rozhodnutí našich prozápadních politiků z řad pravice a sociálně demokratické levice byly zataženi do NATO, bylo z úst našich politiků slibováno občanům České republiky, že se jedná o neinvazivní obranný vojenský pakt podobný Varšavské smlouvě! Jak to dopadlo, vidíme sami, začalo to bombardováním našich odvěkých srbských přátel, pokračovalo celou řadou invazí a organizování převratů v zemích jako Irák, Afghánistán, Libye, nebo Sýrie, které vedli k destabilizaci celého jednoho světového regionu a skončilo to zorganizováním převratu na Ukrajině s cílem destabilizovat, omezit a zastrašit rychle se ekonomicky a vojensky rozvíjející Ruskou federaci. Díky militantní politice USA, jejíž je NATO ozbrojenou pěstí, umírají na světě každý rok desítky a stovky tisíc lidí v zemích, které by si bez jejich vměšování jinak uměli udělat pořádek sami!

Takže tento rok musí být rokem, kdy jednoznačně řekneme NE protiruským sankcím, NE protiruským mediálním provokacím, NE válce s Ruskou federací a nejlépe také NE našemu dalšímu členství v NATO! Pokud naši politici neposlechnou hlas po míru toužící veřejnosti, NEMAJÍ PRÁVO NÁM DÁLE VLÁDNOUT!!!
55 Komentářů k Našim hlavním úkolem v tomto roce je jednoznačně se distancovat od proamerických válečných provokatérů z našeho parlamentu a vlády a nenechat se poštvat do konfliktu s Ruskem!

 1. Plato napsal:

  Beezvýhradný souhlas.

 2. Plato napsal:

  Bezvýhradný souhlas.

 3. smerko napsal:

  Palec hore!! Du dotoho s vámi já sem na vás hrdý že stát uctivate že za něj bojujete že hubu riskujete!!! Semišem petici že nechcem byt v nato!!! Pls jinak tu všichni zavřeme!!!

 4. Robo napsal:

  Súhlas, NIKDY do tej ich debilnej vojny nenarukujem!
  Von z NATO a ideálne aj z EU a späť Varsavsku zmluvu..

 5. vladimir 6 napsal:

  -1

  se banda chudákov, aj keď tomu ešte odmietate uveriť.

  • to je fuk napsal:

   Nejake argumenty ty primitive? Ty jsi urcite bohac, jestli si prodal rozum anebo si prirozene/zadarmo hlupacek co zaprodal vlastni nazor, narod a budoucnost svych deti. Prekvapuje me, jak lide co nesouhlasi s obsahem podobnych stranek, prispivaji komentari a dale stranky ctou – ze by to byla jejich prace?

  • Calembredaine napsal:

   To každýmu na tý fotce vidíš do šrajtofle, jo? Nějaký jasnovidec, či co? Spíš přiblbik, co?:)))

  • Calembredaine napsal:

   Jo tak! Už chápu – proto ta číslovka! Tys jim všem krom toho jednoho ty gaunere vybral kaspy a oni o tom ještě neví!:))) Mizero jeden … Cikán?

  • peter napsal:

   definuj čo si napísal a neurážaj!!!

 6. kAREL vÁZLER napsal:

  Všichni slušní lidé by měli odmítnout snahy vojenskopolitického komplexu nejmenované zámořské supervelmoci o ovládnutí světa. Oni mají armádu, své placené žoldáky, prodejné bankéře a zkorumpované politiky. My máme pravdu. Podívejte se jak vítězil Žižka, kterého svatá inkvizice ve Vatikánu hbitě pomlouvá, be víry v pravdu by nevyhrál ani jednu bitvu. Bojoval s ještě horším nepřítelem než je dnes proti nám. Tenkrát nebyl internet, většina venkovanů neuměla číst ani psát. Dnes máme všechny vymoženosti volně k dispozici, jen naše lenost nám brání jich využít. Čekáme na osvoboditele a zatím se rychle propadáme do absolutního otroctví. Probudit a nemlčet, než bude pozdě.

  • Contumax napsal:

   Jak se to vezme, jestli to měli v ty době horší nebo to máme horší my, já bych řekl, že horší je to teď, než za Žižky a Husa !!!

  • vladem napsal:

   souhalsím s Tebou. Kdyby dnes žil Prokop Veliký nebyli by jsme otroci

 7. smerko napsal:

  Spolu mužem zdolat a možná i změnit svět brácho nic se nedokáže stavět síle vět!

 8. geronimoh napsal:

  Jen se obávám, že těch lidí, co jim tu propagandu nežere je stále málo. Alespoň co já potkávám v rodině, v práci, sousedi, téměř všichni jsou proti Rusku, bohužel …..

  • Contumax napsal:

   Geronimo
   Ty samé zkušenosti mám i já…
   Takže to bude pravda, že jsou naprogramování !!!

   • Robo napsal:

    Pozri prednášku Davida Ickeho. Má asi 8,5 hodiny (je rozdelená na 4 časti), ale veľmi doporučujem! :-)

    • Contumax napsal:

     Robo
     D. Ickeho filmy jsem videl před léty a potom nedávno , není to nejhorší ale…
     Má to i zápory, v lečems má pravdu ale taky nemá a je vedle jak ta jedle….
     Já i když se mě něco kdovíjak nelíbí, snažím se i v tom najít skrytý věci, který mě prospějí, vždy se tam dají najít nový informace ale že bych Ickeho cele ve všem uznal tak to ne…

     • Robo napsal:

      No neviem, keď tam obsirne hovorí o tom, jak nami kokoti maniluluju, tak to mi príde veľmi reálne.
      A dokonca i 4. časť prednášky, kde hovorí o tom, kto naozaj sme, tak to mi zas zapadá do iných zdrojov, o ktoré sa zaujímam – niektorí kvantovi vedci a napríklad kniha THOVT – projekt lidstvo.

      Každý máme ale svoju vlastnú cestu, jak nájsť šťastie (my sa zhodneme aspoň v tom, jak treba žiť) a to je na tom tiež to krásne..:-)

 9. Stavros napsal:

  Ještě dodávám NE EU. Ve své současné podobě je to je obluda s neustálou chutí na centralizaci moci.

 10. smerko napsal:

  Podle mně otom lidi vůbec neví a ani nechcou… Jak říkám dobře jim tak ať se pak nediví až budou sedět v blbem bombardovacím krytu a budou se ptát proč? Tak už je pozdě se ptát…já samozřejmě půjdu do boje a to na té straně která mi dá zbraň…. Už mne to nebaví…

  • vladem napsal:

   smerko tomu nevěřím. Tobě nebude záležet na tom, která strana Ti dá zbraň a má pravdu?

 11. Naprostý souhlas!vlastovka

 12. Chci upozornit na to,ze jsem nemohla(nesměla?)komentovat následujici článek o podpoře chashídskych židů v protiruské propagandě a jejich pomoci juntovnímu židovskému režimu,který byl nezakonne a krvavě nastolen na ukrajině pomocí CIA a usraele.Nerozumím tomu a prosím admi o vysvětlení!!!!!vlaštovka jitka

  • Robo napsal:

   Mne sa to tu stalo raz pri inom článku. Verím ale tomu, že to je skôr „chyba v matrixe“…:-)

  • JARIS napsal:

   Vlastovko, mozna ze ‚matrix‘ ma seznam urcitych slov, ktera Tvuj clanek automaticky zablokuje. Takhle to dela ‚site’znameho Alexe Jonese z US. Proto si myslim, ze jsi pouzila nejake slovo ze ‚seznamu’.

 13. Contumax napsal:

  Jasně že Ne !!!
  Nacisti poslali kurdům z Pardubic 5 000 protitankových střel a 10 000000 nábojů do kulometů !!!
  Ukrajinským nacistům poslali zimní mundůry a kdo ví co všechno, co nevíme !!!
  Takže NE !!!
  Dle Čl. 23 Ústavy ČR !!!

  • Robo napsal:

   Nie, podľa SRDCA.
   Ústavou si vytru zadok, až nás tam budú posielať.

   • Contumax napsal:

    Robo
    To víme z vlastních zkušeností, že se obchází každý zákon a všechny mezinárodní úmluvy, víme to…

  • JARIS napsal:

   …a urcite pribalili i prava pardubicka pernikova srdce s cukrovym napisem ‚Z lasky’…

   • Contumax napsal:

    Jaris
    Nevěřím tomu, že to bylo z Pardubic posláno za prachy….

    • Robo napsal:

     Sú chvíle, kedy ma chytá zlosť..

     Ale viete čo, práve som sa pozrel na diskusie na novinkach a idnes, či sato uuž posuva i tam. Na novinkach už dávno, ale dokonca na idnes som teraz videl MNOHO ľudí, ktorí sa prebúdzajú! :-)

     Celosvetovo to prepískli z toho pohľadu s 9/11 (Vďaka tomu masívne prebúdzanie ľudí potom) u nás ešte s Ukrainou.

     Všetko zlé je na niečo dobré.

     • Contumax napsal:

      Robo
      Víš, že jim moc nevěřím, těm co se až teď probouzí ??? V tomto bych byl ve střehu…
      Slova jsou vyřknuta ale srdce je daleko….

     • Robo napsal:

      Verím, že IBA prebudení ľudia vo finále nastavia na Zemi trvalý mier.
      Takí ľudia totiž majú ešte omnoho väčšiu moc, ako napríklad prezident Putin, o kokotoch ani nehovoriac.

      A je predsa jedno, kto sa kedy prebudil. Držme pästi všetkým ľuďom na Zemi.
      Podľa Tvojej logiky som krajne nespoľahlivý a so zlým srdcom napríklad i ja, ešte lred rokom som bol ochotný vybľakovať „Putin-Hitler“, jak taký idiot..

     • Contumax napsal:

      Robo
      Nebuď vztahovačný, buď moudrý…
      Já chci a přeju to všem lidem i svým nepřátelům aby se probudili !!!
      Jenže to není hned a někdy to trvá i pár let Robo, každý je jiný na to aby přijal fakta, spousta lidí kašle i na fakta, takže ne všichni budou ti praví a přesvědčení chápeš…

     • Robo napsal:

      Neboj, len som to vysvetľoval na vlastnom príklade..:-)

      Aj mne tento proces trval pár rokov a začalo to úplne inde. Dnes som na ceste, kde by som sám seba pred pár rokmi ja sám najmenej hľadal a som za tú svoju dnešnú cestu šťastný! :-)

      Ako hovorím, každý máme svoju cestu, svoju úlohu. Našou spoločnou časťou úlohy je pomáhať sa prebúdzať tým, ktorí sú na to pripravení a ktorí nám o to stoja.
      U iných to aj tak nemá význam..:-)

     • Contumax napsal:

      Spousta se jich přidá na oko k probuzeným jen aby je za jidášský stříbro zradili …
      Budeš se divit ale lidé budou stát fronty na očipování, dobrovolně se vydají satanistům a svobodu zahodí….

     • Contumax napsal:

      Robo
      Díky Ti za všechny odpovědi , ono se to stejně blbě vysvětluje psaním a ještě jednou díky, protože to tak má být i děkování…

     • Robo napsal:

      Contumax:

      veľké slová si povedal. Ľudia si málo navzájom prejavujú lásku, vďaku a pomoc.
      Až sa to lepšie naučíme, bude to praktickým prejavom jari tu na Zemi.

     • Svobodný napsal:

      Od srdce přeji všem mír lásku a samé dobré věci ale jedno mě jaksi pořád nenechává v klidu. A to že: Pokud věřím že naše myšlenky tvoří náš svět tak nesmím myslet na válku. Jenže my ač tu vykřikujeme mír tak ve skutečnosti myslíme na to že přijde válka kterou nechceme ale vesmíru nebo bohu nebo jak chcete je jedno co chcete nebo ne. Pokud budete myslet na válku tak se stane a nebo hůř přeneseme si jí až k nám. Protože temné bytosti se živí vaším strachem z ní a také z jiných otřesných zpráv o různém násilí a tím se posilují a snižují vám a zhutnují vibrace a tím pádem nebude moci planeta přejít do vyšších dimenzí protože jsme její děti a jsme s ní provázaní. To že nebudeme myslet na válku znamená ani o ní nic nepsat a přestat každý den číst válečné zprávy byť mohou být pravdivé. Nikoho k tomu samozřejmě nutit nemůžu ale tak to vidím já. Skutečnost je jen stav našeho vnímání. Seberte temným energii strachu a bude po válce pokud do toho oni sami brzo neprásknou. Bohužel nevím kolik je na to třeba lidí aby to ovlivnilo ty masy ovcí co se chystají jít dobrovolně na porážku. Musíme se starat o Zemi protože ona nás tu věčně trpět nebude pokud se budem chovat neuctivě a spláchne nás jako nic. Když ale vidím jak kdejaký blb odhodí odpad na zem místo do koše tak začínám ztrácet víru že se lidi změní dřív než budou stát nad propastí. Ja už ani ty články skoro nečtu protože mě víc zajímají vaše emoce v odpovědích a není to moc příjemný počtení. Nevím jestli mně někdo pochopí ale tak to vidím já.

     • Svobodný napsal:

      Ale nebojte budu si s vámi psát dál protože jinde stejně nejsou rozumnější lidi než tady. Jo a chtěl jsem jen dodat že tím svým předchozím příspěvkem rozhodně nikomu nechci brát právo na to být naštvaný nebo ze sebe dělat mudrce možná mám pravdu a možná se šeredně pletu ale to pozná na sobě každý sám zkrátka Věřte si čemu chcete ale já nějak v kostech cítím že sem pravdě blízko tot vše :)

     • Robo napsal:

      Svobodny:
      presne kvôli tomu uvažujem, že začnem aj tieto články len tak prelietavat kvôli udržaniu informovanosti, asi ako novinky..
      Tvoríme si to, čomu venujeme pozornosť. Ak sa budeme venovať len mieru, tak nás vojna minie, aj keby bola za humnami.
      Okrem toho ma diskusia tu zdržuje od sústredenia sa na moju cestu.
      Na druhú stranu si hovorím, že má zmysel diskutovať s ľuďmi, ktorí nám o to stoja a tak sa posilňovať navzájom.
      Tak neviem, mám z toho zmiešané pocity..

      Chýba mi tu viac pozitívnych správ, niečo na spôsob Fulforda..

 14. Zase mi to nešlo!

 15. Dala jsem pouze odkaz,co si mate precist na reformach.cz!

 16. Tajný plán na druhý I….l

 17. vladem napsal:

  Vlaštovko nemám manželku bo jsem se několíkrát rozvedl :-) Ale mám několik dost dětí. A pro ně chci mír. To slovo mír je asik zprofané. Ale i tak je pro mě a hlavně pro mé sviště důležité. Je to trapné, ale dnes vidím, že za slovem mír pro svět je Putin. Blbé, ale tak to cítím

 18. Vlado,maš pravdu!ja to taky tak cítím!Neboj se Vlado,ani tvým ani mým dětem se nic nestane….jsem optimista a lidé(alespoň v našich šířkách a délkách )se probouzí…je ale dobré mít informace a také je musíme rozšiřovat a podněcovat ostatni,jeste neprobuzené,aby začali myslet!a nebáli se…je dobře,že chceš mír ,jsi dobrý člověk!pa vlaštovka jituš

 19. Jakub napsal:

  kolikrat se to musi opakovat?
  ano pro mir
  ano pro pratelstvi z Ruskem
  ano pro samostatnost nasi zeme
  atd

 20. martin bareš napsal:

  Pane Kašuka děkuji. Není třeba dalších řečí.

  Budu-li mít čas, někde se s podobným článkem připojím.

 21. Milan napsal:

  Bezvadnej článek. Nic jinýho,než mír v celém světě,si nepřeju. V jednotě je obrovská síla,jen takhle můžeme změnit celý svět

  • Robo napsal:

   Mier na celom svete sa blíži! :-)
   Priblíži sa míľovými krokmi, až kokoti napadnú RF priamo i vojensky.
   Konvenčne na neho nemajú, atómovky použiť nemôžu. Nie, že by nechceli. Nemôžu ich použiť ani proti US, čo by sa aj stalo použitím proti RF.
   Nenapadnut ho tiež nemôžu, ich monetarny systém bez toho už kape.

   Sú vo vlastnej pasti!:-)

   • Robo napsal:

    …zvnútra na spôsob Majdanu na RF tiež nemajú, Putin má asi 88% podporu.
    Rusi sú omnoho uvedomelejsi a prebudenejsi národ, jak (zatiaľ) zvyšok ľudstva.
    Moja krv je slovenská, žijem v Čechách. RF už je na mňa „moc ďaleko“, aby som sa tam presťahoval.

    Vytvoríme si raj tu doma, jak píše Milan..:-)
    Po oslobodení RF je oslobodenie zvyšku sveta aj tak len otázka krátkeho okamihu..:-)

 22. novapalo napsal:

  Nepodarí sa Vám to……….
  Ste nerealistickí optimisti. Absolútne nechápete zápa a rímsku kresťanské cirkev……
  Slovania zničili Rímsku ríšu a preto sa Rímska cirkev a preskupená ríša tých istých pomstí na Slovanoch.
  Je to všetko jasné. Prečítajte si všetci revolučnú knihu „Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek“ od autora Oskár Cvenrosch. Len stručne :
  - na základe skúmania genetiky národností maďarská národnosť neexistuje, geneticky sú Maďari Slovania skoro identickí, ako na Slovensku Slováci – maďarský jazyk vytvorili židovskí šľachtici umelo z Turečtiny v 17. storočí, keď Turecko odišlo z Uhorskej nížiny ako pomstu proti Slovanom.
  - Markomani, Quádi, Ostrogóti, Vizigóti, Vandali, Frankovia … boli Slovania a teda Slovania zničili Rímsku ríšu – sídlili všetky tieto Slovanské kmene na území súčasného Slovenska, Maďarska, východného Rakúska, Moravy, západného Rumunska, Vojvodiny
  - Preto Rímska ríša zmenila stratégiu na Rímske kresťanské náboženstvo a odvtedy sa snaží systematicky zničiť Slovanov. Musíme zakázať Rímske kresťanské náboženstvo na našom Slovanskom území a znárodniť všetky ich majetky a zaviesť pôvodné Slovanské náboženstvo.
  - Staré Grécke Macedónsko boli Slovania a Alexander Veľký bol Slovan. Súčasní Macedónci majú pravdu a Gréci klamú. Staré Macedónske mesto Solúň bolo slovanské mesto a celá oblasť bolo Slovanská.
  - Homér bol Slovan ako repa.
  - V starom Grécku Sparta boli Slovania.
  - Slovenský národ ako pôvodný národ sídlil na súčasnom území Slovenska už asi od roku 3200 pred naším letopočtom. Názvy všetkých mien veľkých riek a pohorí a podobne sú z indického jazyka dravidského a hlavne najstaršieho jazyka Tamilského
  - Genetické analýzy dokazujú, že západ sfalšoval celé dejiny proti Slovanom a západ (teda hlavne Rímska cirkev a ich priatelia) robí dlhé storočia všetko preto, aby zničili Slovanov.
  - Na základe genetických analýz sú Slovanské gény, prekračujúce 50 % populácie v týchto štátoch, ktoré sa tvária, že nemajú so Slovanmi nič spoločné : Švédsko, Nórsko, Fínsko, Maďarsko, Nemecko, Rumunsko.
  - Tatari, ktorí údajne napadli Uhorsko v roku 1242 je podvod. Boli to Tartari, Slovania z južnej Ukrajiny, ktorí prišli pomôcť Slovanom v Uhorsku ….
  - Český národ je najmladší slovanský národ, ktorý sa odčlenil z pôvodného Uhorského národa asi v 10 storočí (Uhorský národ je slovanský a nemá nič spoločné s Maďarským národom, ktorý podľa genetiky neexistuje!!)
  Knihu si môžete kúpiť na http://www.martinus.sk. Asi bude veľmi skoro zakázaná??
  Ešte Vám doporučujem aj knihu „Sloveni, Slováci, kde sú naše korene“, autor Cyril A. Hrobník. Ale neviem, kde sa dá kúpiť. Ja som ju dostal ako tajné vydanie.
  Musíme my Slovania zakázať kresťanskú )hlavne Rímsku) vieru a zaviesť našu pôvodnú, podstatne staršiu vieru o existencii Boha a jeho energie tu v našom vesmíre.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!