Davo-“elitarizmus“

Snímek obrazovky pořízený 2015-01-03 21:03:22

22-ti minutový dokument ruské TV se zamýšlí nad otázkami: Kde leží kořeny současné globální systémové krize? Je nynější stav kultury a společnosti přirozeným stavem? Má smysl hledat odpovědi u "autorit", jež zformovala tatáž kultura? Může světový řád založený na parazitování změnit společnost, která jej vytvořila?
57 Komentářů k Davo-“elitarizmus“

 1. smerko napsal:

  Škoda že neumím rusky

 2. oskar napsal:

  Stačí si spustit titulky - dole vpravo tvar obálky

 3. smerko napsal:

  Já mám též telefon

 4. Miloslav napsal:

  Velmi zajímavý výklad současné reality. Cesta k spravedlivému uspořádání života lidí na zemi je však jen mlhavě naznačena. Jednu možnost k potřebné změně popisuje OTEVŘENÝ DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ, který byl zveřejněn na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  • Robo napsal:

   Myslím, že už sme Ťa niekoľkokrát poslali s týmto do hajzlu.
   Tvoja globálna mocenska teória sa v skutočnosti pramálo odlišuje od NWO a tu si na NWOO.
   Je mi ľúto, že tu s Tvojou prácou ani náhodou neobstojíš. Urobíš však najlepšie, keď sa s tým čo najskôr zmieris a posunies sa ďalej. OK?

  • Svobodný napsal:

   Mno co se týká jedné světové měny tak o to bude snadnější zrušit jednu jedinou měnu a všechny státy se nechají očipovat, ale když je měn více tak to není tak snadné protože by to museli závadět postupně a zbyl by čas ostatním neočipovaným to prohlédnout. Prostě bych to udělal jinak například kdo bude přistižen při korupci zabavit majetek a dát ho nemocným či dětem nebo chudým rodinám a po odsezení trestu třeba 10let at se živí jak dokáže což nebude mít snadný se záznamem o korupci.

   • Robo napsal:

    Kľudne by som zašiel ešte ďalej. Na čo je komu viac, jak povedzme miliarda dolárov? Mali by sme sa zhodnúť, že taký človek/firma má potom neprimeranu samzvanu moc a zisky nad to by mali ísť na potláčanie chudoby vo svete a na obnovenie životného prostredia. Do roka by nebolo chudobných..

    • Jan Jinsky napsal:

     Robo, do roka by těch chudobných bylo ještě více. Peníze by se projedly a ti úspěšní by neměli motivaci se snažit.
     Takže by se snažili jen do toho stropu, který bys nastavil.

     • Robo napsal:

      vieš, že stačí asi 400 Mld USD na odstránenie chudoby a asi 200 Mld USD na obnovu životného prostredia?
      Nehodí sa niekomu, aby sa odstránila.
      Premýšlaj. Alebo dobrú noc..

     • Jan Jinsky napsal:

      Nevím kolik stačí na potlačení chudoby a to jsem ani nekomentoval.
      Jde o to, jak bys ty peníze rozděloval, jak dohlížel na to k čemu jsou použity? Jak bys motivoval úspěšné jedince a firmy, aby ti vydělávaly peníze?

     • Robo napsal:

      nemalo bz byť prvoradým a všetkému nadradeným cieľom zarábať peniaze. To za prvé..

      Pozri to video tu alebo odkaz, čo som napísal pod rabínov komentár.

     • Celmbredaine napsal:

      No tak by byli popravený, no! Co s takovou pakáží? Nějaký tvý strejcové a jiná verbež z famílie, že se jich tak zastáváš? Tohle ti ty pračuráku řekne každej! Na to nemusí být panem Stalinem, to samý ti řekne i anarchista a bohém Egon Bondy - http://www.blisty.cz/art/36358.html

     • Celmbredaine napsal:

      Bondyřekl: "Co bude hned po revoluci třeba, je propracování legislativy, a to tak, že do mrtě. Vítězný lid bude muset vytvořit své normy, a to velmi přísné normy, které znemožní obnovu kapitalismu, kapitalistického hospodářství. Je jasné, že v tom přechodném období bude někdo bohatší a někdo chudší, to se nedá svítit, ale toto bohatství nesmí být využito ke kapitalistickému hospodaření. Samozřejmě, že někteří lidé budou pracovat na svou pěst, jmenovitě ve službách, budou působit jako živnostníci, to nelze nějak shora řídit a ten systém, který se o to pokoušel, na tom pohořel...
      No a ten krejčí bude mít třeba tovaryše, nebo několik zaměstnanců, řekněme maximálně pět, ale to je všechno. A musejí být stanoveny velmi drakonické tresty za soukromé podnikání a protirevoluční činnost obecně, a nesmí se z toho slevovat, protože jinak to dopadne tak, že ten, kdo ukrad pár šupů, bude dvacet let sedět, a skutečný kontrarevolucionář se z toho nějak vyzuje. Já nejsem nijak krvežíznivý, ale jinak se ta revoluce jednoduše neubrání.
      Jak už jsem řekl, ideová motivace těch diktatur se bude region od regionu lišit a tato autonomie bude respektována. Důležité je, aby lidé z celého světa souhlasili s tím, že než kapitalismus, to už je lepší vrátit se do doby kamenné. Kapitalismus totiž nyní hrozí likvidací lidstva jako druhu, onoho gens humana. Zamlčeným cílem celého toho projektu globalizace totiž není nic menšího než globální genocida, snížení počtu obyvatel na několik set milionů... Když už dnes Fukuyama, a to není žádný žvanil jako Toffler, to je člověk, který posledních patnáct let radil americkým prezidentům, ať už tam seděl jakýkoli z těch šmejdů, tak když už dnes ten Fukuyama říká, že lidé budou do pár desetiletí z velké části nahrazeni klony, protože ti jsou po všech stránkách užitečnější, takže lze čekat, že si nechají jen těch pár set milionů a možná ani to ne, protože lepší budou ty klony. Já proti tomu neprotestuji proto, že to je amorální nebo čertvíco, to filosofa nevytrhne, ale tohle představuje tak velký a nepřirozený zásah do fylogeneze lidského druhu, gens humana, že si nedokážu představit, že se to velmi tvrdě a rychle neodrazí, že ten zbytek lidstva nevyhyne nebo nezdegeneruje."
      - See more at: http://www.blisty.cz/art/36358.html#sthash.k5MullEe.dpuf

     • Jan Jinsky napsal:

      Calmebredaine - tím by si jistě dosáhl motivace a pozitivního ohlasu :o) A hlavně lásky a spolupráce mezi lidmi...

     • vladem napsal:

      Honzyku ty šmejde co tu zase trollíš hajzle. Tobě nestačí když ti tu lidi nadávají???????? Svině trolle

     • Jan Jinsky napsal:

      Tak u tohohle článku mi nenadávají lidé, ale jen ty :o) Dej mi už svátek.

     • vladem napsal:

      Jinský šmejde...ono ti za chvíli zklapne. Svině vlastizrádná

 5. Robo napsal:

  admin: Ďakujem za toto video!

  • Robo napsal:

   ..a prajem si, aby sa spoločnosť zmenila, jak popisuje! :-)

   Prajem si, aby sme si všetci uvedomili, kto naozaj sme. Aby sme si pomáhali navzájom. Aby našim prvoradým cieľom bolo šírenie LÁSKY ku každému a ku všetkému na svete. V prvom rade tiež sami ku sebe.
   Prajem si, aby sme spoznali sami seba. Všetci.

   Nech sa tak stane! :-)

   • Jan Jinsky napsal:

    Robo, souhlasím, že by to bylo bezva. Bohužel lidská přirozenost taková není. Je to utopický sen.

    • Robo napsal:

     Práve TOTO je ľudská prirodzenosť!
     Všetci to vo svojom vnútri hľadáme a túžime po tom. A všetci postupne to tam aj nájdeme, máme to v sebe.

     Jak teraz, v tejto úžasnej dobe, pravda vyplava na povrch (vidím to asi rok), tak TOTO je jednou z tých právd.
     Že je to iba utopia, je jedna z NWO lží, ktoré už viacej nemajú miesto na Zemi..:-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Tak držím palce, ať to někdy vyjde. Poslední pokus o rovnmost a spravedlnost skončil neslavně.

     • Robo napsal:

      Pokiaľ viem, tak po tisícročiach je toto PRVÝ ozajstný obrat ku človeku.
      Tak, či onak, už sa nedá zastaviť! :-)

     • vladem napsal:

      Robo nemluv s tím zmetkem Jinským, sviní zaprodanou. Zase tu měl šest příspěvků. Poslal to na web kde ho platí a ta svině tím vydělala 120 korun. Už na třech webech ho zablokovali a tam nevydělává. Jen tady šmejd sviňská trollovská Jinský má jidášský groš. Pošlu Ti odkaz kde ho blokli...hajzla svini Jinského

     • vladem napsal:

      Robo všiml jsi si, že ta svině trollovská Jinský mi neodpověděl na to jak jsem mu psal, že mám známého, který byl taky zaprodanej troll. Nemůže na to říct ani slovo aby se neodhalil. Zmetek Jinský

     • Robo napsal:

      Sú tu ešte ľudia, ktorí mu veria (napríklad to o utopii) a aj on sám.
      Keď môžem argumentovať na podobné hovadiny, ktorými nás programuje mainstream, to sú chvíle, kedy som Jinskemu vďačný a kedy si Jinsky svoje groše dokonca zaslúži.

     • Robo napsal:

      Je nespochybnitelne, že vidieť nechce a i jeho motív, prečo sem teda stále chodí.
      Pokúšam sa iba využiť aj podobných ľudí na NAŠE prebudenie..:-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Vladem, prosím tě, zveřejni ty weby, kde mně blokli. A k tomu tvému kámošovi, k čemu se mám vyjadřovat? K tvým výplodům fantazie?
      Obávám se, že ty a Calemredaine (pokud nejste jedna osoba) jste psychicky nemocní.

      Robo, prostě takhle lidé nefungují. vedlo by to ke korupci, diktatuře atd. Myšlenka je fajn, ale bohužel předpokládá jiného tvora než Homo Sapien Sapiens. Stejně tak jako komunismus. Idea skvělá, provedení zoufalé.

     • Robo napsal:

      Jak by láska mohla viesť ku korupcii:-))

      Vedie tam pravda? Nevedie. Vedie tam láska? Nevedie.

      Dnes som k Tebe bol milý a venoval Ti moje argumenty. Keď ale budeš používať také lacné triky, tak sa možno už toho zas tak skoro nedockas.

      Dobrú noc! :-)

     • Robo napsal:

      ..a iba kokoti a ich otroci si môžu lásku zamieňať so slabosťou..

     • Jan Jinsky napsal:

      Ale jo, láska ke korupci nevede. Ale nikdy se nepodaří, aby všichni lidé byli nezištní a pracovali pro dobro ostatních. To je idealizace - proto mluvím o utopii.

    • Celmbredaine napsal:

     Žádná "lidská přirozenost" NEEXISTUJE, idiote, to je židozednářskej pind! Mýtthus liberalistických žvanilů zaplacenej z židáckých kapes, jako ty ....

    • Celmbredaine napsal:

     Stačéí jen vystřílet kryply jako seš ty a podobnou svoloč a všechno hned půjde, neboj, je to vyzkoušený v praxi! Pouze je potřeba udělat to na více místech současně či v rychlém sledu po sobě, aby se pankharti nemohli přesouvat po globu ....

    • Celmbredaine napsal:

     Žvaníš sračky, demente! Lidská přirozenst je taková, jaké je prostředí a jaké jsou podmínky které jí v té či nadé době a na tom či onom místě formují, kreténe přiblblickej! Struktura pravěké tlupy přetrvává evoluční setrvačností dodnes, navzdory odlišnýmu výrobnímu způsobu, který je příliš mladý, aby zásadním způosbem změnil to, co se utvářelo desítky tisíc let! K přežití lovecké tlupy bylo zapotřebí na 1 schopného organizátora (náčelníka) a 1 nositelku know-how (šamanku) zapotřebí vždy alespoň 50 zdatných lovců a 50 zručných sběraček. Proto dodnes má např. schopnost stát se lékařem jen jeden ze sta lidí (to je pro zjednodušení použitá číslovka!). Dříve to sloužilo jako nutnost k přežití celé tlupy a potažmo druhu, dnes je to sysétmem zneužíváno k tomu, že lékař je placený mnohem více než třeba horník, ačkoliv jeho práce je těžší a v pravěku by dostával větší kus masa než šamanka z logických příčin. Rovněž pojem "zákazník" je proti smyslu přirozené dělby práce v lidské tlupě či pospolitost. Směna mezi tupami vždy probíhala tak, že nositelé genů náčelníků a šamanů rozhodli z titulu své intelektuální převahy, co je dobré pro přežití celku směnit a co nikoliv! Tak tlupa dostala potřebné komodity k přežití výměnou za postradatelné. V současné době kdy byla koherentní společnost atomizována židovským výrobním způsobem toto přestalo platit a tak jsou nekompetentní jedinci - s geny řadových lovců a sběraček - nuceni přejímat funkci náčelníků a šamanek a to bez znalosti či schopnosti posoudit důležitost té či oné komodity pro zachování existence své osoby a své rodiny či celé komunity. Čili za bláboly o "svobodné interakci mezi jedinci" a "trhžních mechanismech" je pouze snaha úzké skupiny ovládat druhé prostřednictvím jejich nižších intelektuálních schopností či zkrátka profitovat prostřednictvím převahy těch vlastních nad schopnostmi ostatních.

     • Celmbredaine napsal:

      oprava: přirozenost ... dané ... tržních

     • Jan Jinsky napsal:

      Je dobře, že jsi v téhle rezervaci. Aspoň tu svojí nenávist tady vybiješ neškodně. Pozitivní přínos NWOO webu.

     • one napsal:

      no ale napriek tomu, ze niekedy vyjadrenia Celmbredaine, hlavne ked do nich pcha cirkevnikov, nemusim, s tymto pra-predispozicnym systemom sa viem celkom stotoznit. Napriklad taky koncept kontinua, ako ho popisuje Liedloff, o rodenej predispozicii, sa mi zda velmi logicky a prirodzene prijatelny.
      Co sa tyka prejavu, naozaj je tu mnoho krat prilis vela testosteronu. A zbytocne. Naco Jinskemu nadavate do trollov, ked proste iba nesuhlasi? Malo by vas to skor motivovat k vacsej mozgovo-intuitivnej aktivite a vytvaraniu prispevkov, napriklad aj formou odpovede na Jinskeho pripomienky, ktore by citatelovi jasne, strucne, vystizne osvetlili problematiku a ponukli fakty v nejakej izi-pizi strukture, ktora je datelna aj bannikom po sichte alebo mamickou na materskej.
      TO by bola vec. Ale kto sa ponizuje na nadavky a osocovanie upada na opacnu stranu barikady, presne k tim, ktorych tak nenavidi.

   • Robo napsal:

    rozpravas, jak mainstream, jak nás programuju.

    Ja ti znovu a naposledy opakujem, že láska a mier sú, napriek programu, naša prirodzenosť.
    Preto je len otázka (teraz konečne už krátkeho) času, kedy tá prirodzenosť vyplava na povrch.

    Viac ti k tomu nemám čo dodať. Múdremu napovedz, ....

    • Robo napsal:

     ..jednu vec som prehliadol v tvojej poslednej odpovedi - v skutočnosti totiž stačí, keď ľudia budú pracovať pre seba. A ostatných len v tom istom podporovať.
     Ale nie podľa programu (programu kokotov), ale podľa svojho svedomia.
     Potom budeme všetci šťastní, ako už tisícročia nie.

     A teraz už sladké sny..:-)

 6. sibolet napsal:

  když jsem vnitřně PŘEDNASRÁN,tak kolem nedaleké ubytovny se to hemží nezaměstnatelnými a v Nuslích se mi sápe ROMKA http://www.clubofrome.org/?p=3351 po prkenici. Když jsem vnitřně v pohodě,bez emocí a soucitně sleduji tu trestaneckou kolonii na karmickém základu příčin a následku,tak mi ZDROJ umetá cestičky a jsem v pohodě.A o tom to je..

 7. novapalo napsal:

  Nepresné, naivné, dokonca až mylné........
  Je veľmi dobré, že sa šíria informácie aj medzi ľudí, ktorí podľa západnej ideológie nemali mať prístup k týmto informáciam.
  Západ rozdeľuje ľudí medzi otrokov a tých, ktorí koristia z týchto otrokov. Tak aj my Slovania máme byť otrokmi a ostatní na západe sa majú smiať šťastím a občas nám Slovanom na východe (z ich pohľadu) majú hodiť nejaú ohlodanú KOSŤ. Ha, ha. Ste ale vy Slovania somári, ak neposznáte svoju históriu.....

  Slovania zničili Rímsku ríšu a preto sa Rímska cirkev a preskupená ríša tých istých pomstí na Slovanoch.
  Je to všetko jasné. Prečítajte si všetci revolučnú knihu "Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek" od autora Oskár Cvenrosch. Len stručne :
  - na základe skúmania genetiky národností maďarská národnosť neexistuje, geneticky sú Maďari Slovania skoro identickí, ako na Slovensku Slováci - maďarský jazyk vytvorili židovskí šľachtici umelo z Turečtiny v 17. storočí, keď Turecko odišlo z Uhorskej nížiny ako pomstu proti Slovanom.
  - Markomani, Quádi, Ostrogóti, Vizigóti, Vandali, Frankovia ... boli Slovania a teda Slovania zničili Rímsku ríšu - sídlili všetky tieto Slovanské kmene na území súčasného Slovenska, Maďarska, východného Rakúska, Moravy, západného Rumunska, Vojvodiny
  - Preto Rímska ríša zmenila stratégiu na Rímske kresťanské náboženstvo a odvtedy sa snaží systematicky zničiť Slovanov. Musíme zakázať Rímske kresťanské náboženstvo na našom Slovanskom území a znárodniť všetky ich majetky a zaviesť pôvodné Slovanské náboženstvo.
  - Staré Grécke Macedónsko boli Slovania a Alexander Veľký bol Slovan. Súčasní Macedónci majú pravdu a Gréci klamú. Staré Macedónske mesto Solúň bolo slovanské mesto a celá oblasť bolo Slovanská.
  - Homér bol Slovan ako repa.
  - V starom Grécku Sparta boli Slovania.
  - Slovenský národ ako pôvodný národ sídlil na súčasnom území Slovenska už asi od roku 3200 pred naším letopočtom. Názvy všetkých mien veľkých riek a pohorí a podobne sú z indického jazyka dravidského a hlavne najstaršieho jazyka Tamilského
  - Genetické analýzy dokazujú, že západ sfalšoval celé dejiny proti Slovanom a západ (teda hlavne Rímska cirkev a ich priatelia) robí dlhé storočia všetko preto, aby zničili Slovanov.
  - Na základe genetických analýz sú Slovanské gény, prekračujúce 50 % populácie v týchto štátoch, ktoré sa tvária, že nemajú so Slovanmi nič spoločné : Švédsko, Nórsko, Fínsko, Maďarsko, Nemecko, Rumunsko.
  - Tatari, ktorí údajne napadli Uhorsko v roku 1242 je podvod. Boli to Tartari, Slovania z južnej Ukrajiny, ktorí prišli pomôcť Slovanom v Uhorsku ....
  - Český národ je najmladší slovanský národ, ktorý sa odčlenil z pôvodného Uhorského národa asi v 10 storočí (Uhorský národ je slovanský a nemá nič spoločné s Maďarským národom, ktorý podľa genetiky neexistuje!!)
  Knihu si môžete kúpiť na http://www.martinus.sk. Asi bude veľmi skoro zakázaná??
  Ešte Vám doporučujem aj knihu "Sloveni, Slováci, kde sú naše korene", autor Cyril A. Hrobník. Ale neviem, kde sa dá kúpiť. Ja som ju dostal ako tajné vydanie.
  Musíme my Slovania zakázať kresťanskú (hlavne Rímsku) vieru a zaviesť našu pôvodnú, podstatne staršiu vieru o existencii Boha a jeho energie tu v našom vesmíre.

 8. Milan napsal:

  Vynikající dokument.Všem doporučuji knihu Byzantinismus a Slovanstvo od Konstantina Leonťějeva.Pěkné počteníčko.
  S pozdravem Milan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!