Dremov: Dokud tu jsme my – návrat do minulosti nebude

Obránci Donbasu se nemohou smířit s tím, že o moc v samovyhlášených republikách vytrvale usiluje stará garda a ruší ideály, za které na Donbasu vypukl nesmiřitelný boj. Tak vysvětlil své nedávné emocionální prohlášení jeden z velitelů armády Novorossie Pavel Dremov. O tom také tento důstojník hovořil dnes ve video-rozhovoru, který publikoval IC „Jihovýchodní fronta“.

„Podívejte, všechno je velmi prosté. Mám čest i důstojnost a nám se nelíbí, když jsme šli do boje za určitou věc, a někdo se snaží znova přivést bývalé lidi k moci. Ne, to nebude. Dokud tu jsme my, tak to nebude!

Proč na Donbase vypuklo povstání? Aby všechno bylo otevřené a poctivé. Prodáváte ukropům uhlí – prodávejte, ale složte za to účty před národem, co a kde jste utratili. Všichni chápou, že nefunguje bankovní systém, proto se peníze nosí v tašce. Otázka však je – kam se ty tašky dávají? Lidem je nutné vysvětlit, kam jejich peníze jdou,“ – řekl důstojník.

Dremov také řekl, co se děje ve městech okupovaných vojsky junty. Zejména v Severodoněcku počet znásilnění se blíží dvěma tisícům.

„Ukrajinská vláda mluví o tom, že jako brání před teroristy, ale k dnešnímu dni například počet znásilnění v Severodoněcku přesáhl číslo 1854. Ale oznámení se prostě nepřijímají, vždyť přece přišli naši ochránci!“ – řekl Dremov.

Během rozhovoru také připomněl, že všichni důstojníci ukrajinské armády jsou válečnými zločinci, protože jsou ve válce s vlastními lidmi.

„Existují zákony, které ani Nejvyšší rada, ani pan Porošenko nemůžou zrušit. Existuje totiž Ústava země, podle níž armáda nemá právo účastnit se bojových akcí proti svým vlastním lidem. To, že to nazvali současným pojem „ATO“, na tom nic nemění. Můžou si říkat, co chtějí, ale faktem je: střílete na vlastní mírumilovná města!“- připomněl důstojník.

Dremov dále konstatoval, že žádné příměří neexistuje a ozbrojený konflikt pokračuje, stejně jako pokračuje pohřbívání padlých.

„Byli jsme součástí Ukrajiny do té doby, dokud tato země v podobě strany „Svoboda“, paní Farion a dalších neřekli, že lid Donbasu je lůza, která neumí nic dělat a kterou je třeba zničit. Pokud jsme tedy lůza, pokud se nás musí dotovat a jsme nepotřební, tak proč o nás tak bojujete?“ – diví se Dremov.

Zdroj: http://antifashist.com/item/poka-est-my-vozvrata-k-staromu-ne-budet-dremov.html
18 Komentářů k Dremov: Dokud tu jsme my – návrat do minulosti nebude

 1. Robo napsal:

  Pac to chce dement Soros, okrem iných.

 2. Žabák napsal:

  Situace je hodně vážná. Opolčenci mají svojí pátou kolonu z řad ruských a ukrajinských oligarchů a ti jsou na vysokých místech vedoucích Novoruska. Pracují proti snahám o společnou armádu a samostatné Novorusko, pravděpodobně čekají na ukropskou ofenzívu a mezitím škodí. Včera zabili známého důstojníka s přezdívkou "Batman". Podrobnosti jsou zde: http://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/01/03/hrochovy-denni-ruske-preklady-dnes-o-vrazde-velitele-batmana-a-dalsich-souvislostech/

  Moskva by si měla ujasnit co vlastně chce a udělat tam pořádek.

  • Kolemjdoucí napsal:

   Gratuluji ke smrti Batmana. Muzičkovi jste se smáli když ho Avakov oddělal. Revoluce pojídá svoje vlastní děti.

   • Žabák napsal:

    Neřekl bych, že jde o "vlastní". Někteří kopou čistě jenom za "vlastní" finanční zájmy a ty lze těžko označit za strůjce revoluce. Hlavně když vítr fouká ze strany ukrajinských a některých ruských oligarchů, kteří se snaží rozbíjet Novorusko zevnitř. Prostě klasická pátá kolona.

   • vladem napsal:

    Kolemjdoucí: Debile

  • Tartar napsal:

   Je to smutné, podobne odstavili aj Strelkova, ten však stihol újsť do Ruska, dnes by už bol mŕtvy keby sa mu to nepodarilo.

   • mail napsal:

    Není tak docela pravda. Batman vadil hlavně Rusku a proto na něho byly použity metody KGB. Jestli to totiž nevíš, tak už nějakou dobu (snad půl roku) má V Novorussii hlavní slovo Rusko. Stejně tak jako v ukropské Ukrajině má hlavní slovo Amerika.

    Proxy válka, kde umírají především nevinní civilisté a oblbnutí chlapi na obou stranách.

 3. Tartar napsal:

  Zdá sa, že boj o moc aj vo vnútri Novoruska je veľký. Smrť veliteľa bataliónu Batman to jasne dokazuje, zavraždili ho vlastní ako psa, je to smutné. Zdá sa že k moci sa jasne dostávajú oligarchovia ako aj v Kyjeve. Budúcnosť Dombasu je smutná a je mi ľúto tých čo za slobodu položili život, slobodu však nikdy nezískajú.

  • Žabák napsal:

   Jsou tam 2 frakce. Jedna část kope za oligarchy a chtějí připojit Novorusko zpátky k Ukrajině a druhá část chce oddělení od Ukrajiny a v delším horizontu pravděpodobně připojení k Rusku. Nemyslim si, že Rusko dovolí Ukrajině vzít si zpátky Novorusko. Ale pravděpodobně ani připojení Novoruska k Rusku není v krátkodobém horizontu možné. Nejpravděpodobněji půjde o zmražený konflikt, který se potáhne roky. Takže nic moc, ale alespoň by neměla nastat ta genocida a odsun jako v Kosovu. Doufejme.

 4. Kolemjdoucí napsal:

  Když se dva perou, třetí se směje. Tedy když se Rusko a Ukrajina (EU) pere, třetí (USA) se směje.

  Jak říkáš, konflikt bude letitý a bude sloužit pouze k omezení obchodu mezi Ruskem a Evropou. Výpadek bude nahrazen Transatlantickou obchodní smlouvou mezi USA a EU, obchod veden v dolarech, tím dojde k nahrazení výpadku petrodlaru ze strany zemí z BRICS.

  Jedna grupa bude umírat za soudruha Putina, druhá za oligarchu Porošenka. V konečně fázi to obě skupiny odserou a ta třetí to oslaví..

  • Calembredaine napsal:

   To jsou taky loutky. Hlavní slovo bude mít pán! Tedy Israel a jeho rezident Kolomojša! Na troskách Ukrajiny zvané Ruina zbuduje Neochazárii a Kolomojsk*) bude jejím hlavním městem!
   *) současný Dněpropetrovsk

  • Žabák napsal:

   Neřekl bych, že SSa se smějou. Nesplatitelný dluh, ekonomika založená na zeleném hajzlpapíru a demografie s černo hnědým obyvatelstvem na vzestupu tzn. víc Fergusonů. Opravdu bez srandy, nechtěl bych být americkým občanem.

   • Robo napsal:

    Mali sme v práci učiteľa angličtiny z US.
    Volala mu odtiaľ sestra, aby zostal v Európe, že tam je to už šialené..

   • Calembredaine napsal:

    Ty už jsou dávno v prdeli a přešel je smích! Směje se už jen ta židonegerská opice v Bílý stodole! Platí totiž co bylo řečeno:

    „Pokud by naše budovy, naše silnice a naše železnice měly být rozbity, mohli bychom je znovu postavit. Pokud by naše města měla být zničena, ze samých trosek bychom mohli vztyčit novější a ještě větší. Dokonce i kdyby naše ozbrojená moc byla rozdrcena, mohli bychom vychovat syny, kteří by naši sílu obnovili. Ale pokud by se krev naší bílé rasy měla zkazit a smísit se s africkou krví, pak by nynější velikost Spojených států amerických byla zničena a veškerá naděje na civilizaci by byla pro černošskou Ameriku stejně nemožná, jako by bylo nemožné vykoupení a obnova krve bílého člověka, která byla smíšena s krví černošskou.“
    (Senátor Theodore G. Bilbo z Mississippi, 1947)

 5. Kolemjdoucí napsal:

  To Žabák: zelený hajzlpapír to sice je, dlužná částka je obrovská, ale uvědom si důležitý fakt. Oni nakupují za tenhle papír ve velkém zbraně, stroje, vynálezy, zlato atd. těm co jim to prodávaji zůstane ten papír, jim zůstanou technologie a plné sklady. Dluh je fiktivní, ten nikomu splácet nikdy nebudou, je jedno kolik dluží. Na tom je založená ekonomika, ne na hrozivém dluhu jak naznačuješ.

  Etnické problémy byly vždy. Jedna vražda není rasová revoluce. V USA není a nebude žádná síla, která by ji vyvolala a udělala nějaké koordinované problémy. Hloupá masa lidí bez identity napraná levným sterizovaným krmivem a brainwashingem.

  • Calembredaine napsal:

   Technologie si zkopčí kdokoliv krapet šikovnější, dříve než morálně odumřou a hloupá masa bez identity krmená sterodiy a brainwashingem je nezvládne inovovat a na krámy ve skladech lehne prach předtím, než je sežerou moli, rez či houba:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!