Soros: EU je ve válce s Ruskem

Investorská legenda George Soros doporučuje zbrojení EU proti Rusku. Evropská unie se defacto nachází ve válce proti Moskvě a musí také tak jednat. Bude to rovněž dobrý program pro konjunkturu. To jsou ostrá slova George Sorose ve věci Ruska a Ukrajiny.

V jednom komentáři pro americká média s titulkem ,,Evropa ve válce“ Soros píše: Evropská unie se nachází válce proti Rusku a musí se podle toho chovat. Musí přestat úsilí o šetření a začít se zbrojením. Je to vlastně dobrý program konjunktury pro Brusel, říká Soros.

Soros říká doslovně: ,,Členské státy EU jsou ve válce a musí se podle toho jednat. To znamená, že úsilí o úspory se musí zastavit. Měli by si uvědomit, že je lepší podporovat Ukrajinu před tím, než se na konci bude muset sama bránit (proti Rusku).“

Tím, že EU Ukrajině proti ruské agresi pomůže, vzniknou stimulující účinky pro Ukrajinu i samotné EU, říká Soros.

Kromě toho by měl Brusel pomoci Ukrajině 20-ti miliardami, protože je země v bankrotu. To je teprve začátek, protože Kyjev potřebují stále víc peněz.

,,Nová Ukrajina“ je prozápadní a připravená podporovat Evropu proti Rusku. Podporovat ,,novou Ukrajinu“ je nákladově výhodnou investicí, kterou EU může udělat. Tím, že EU zachrání Ukrajinu, zahrání EU sama sebe, myslí si Soros.

Zdroj: http://www.mmnews.de/index.php/politik/32149-soros-eu-ist-im-krieg-gegen-russland
61 Komentářů k Soros: EU je ve válce s Ruskem

 1. pavel napsal:

  Jeden myslel a pak se pokalal.A ten pan Soros ze samé senility zdebilněl.Tento pán a jemu podobní by již měli opustit tento svět,a za to se budu modlit.Všem zde na fóru úspěšný boj za pravdu.

  • skazde napsal:

   něco podobného mě také napadlo, jeho senilita v pokročilém stadiu. Už by měl jít tam, kam patří.

   • gandalf napsal:

    Pan Soros tam hodně do převratu investoval a očekává, že se mu to vrátí. Pro své prachy bude bojovat do posledního Evropana.

    • Janhonza1 napsal:

     Co si za ty prachy ta fosílie hnusná asi tak koupí? Na rakev bych mu sám rád přispěl. A je zajímavé, že ti "dobří lidé" i tak mile vypadají, že?

  • vierona napsal:

   stale zavadzanie ludi !!Sorosovci su dvaja bratia raz davaju foto jedneho raz druheho myslim ze teraz je na foto ten starsí-obajasu spekulanti v rotchildovych sluzbach!!

   • vierona napsal:

    strycek sam dovedie stymi spekulantami europu do stavu po 2svet.vojne a fakticky im o to ide aby amerika a jej ekonomia na hlinrnych nohach prezila

  • jan křenovský napsal:

   pan soros to má za pár,odhaduji tak 3 týdny max.truhla už je připravena,on a jemu podobní napáchali škody za miliardy ne li za byliony- zrudy za člověka převlečené...

   • Ruprecht napsal:

    Myslím, že židovské elity mají všelijaké "prodlužovače života" a léky, které nedovolí v rámci eugenického řízení planety rozšířit mezi lid vezdejší. Podívej na starého Rockefellera. Ten už min.20 let vypaDÁ JAKO VYPREPAROVANÝ A FURT ŽIJE - JAKO SOROSS

 2. Petr napsal:

  Hoši za velkou vodou potřebují války.A tak ozbrojí muslimy a evropani si na to mají i vydělat-a nebo jim ti dobráci půjčí
  jako Hitlerovi.
  A až se opět budeme mazat v Evropě, strýček Sam se bude plácat do stehen, půjčovat všem stranám peníze,a opět o kousek popoleze-a pak nám opět půjčí na opravy.
  Říká se, že si lidi nedají pokoj, ale nemají do toho co kecat!!
  Války dělají penězoměnci.

  Pepík z Orlických hor.

 3. smerko napsal:

  Ano taky jsem si všiml že jsme v neviditelné válce... Tady už pozitivní myšlení končí...

  • Robo napsal:

   Nekončí, je ho potreba stále viacej.

   George Soros nech si trhne svojou dementnou starou nožičkou, do žiadnej vojny ma nedostane. Nepomôžu mu k tomu žiadne majetky sveta.

 4. Tak ropucha mumifikovaná by chtěla válku?!kdo to je vůbec tenhle pohrobek filištínských?soud okamžitě s válečným štváčem a vyvlastnit zrůdu,aby jí byl zatržen típec!!!!zdraví vlaštovka(už jsem se bála chlapci,že nás odpojili,měla jsem poruchu od včerejška skoro cely den - napsáno bad gateway 502 co to je ? pa jituš

 5. SLÁVEK napsal:

  to tady byla nějaká údržba serveru , ostatně to webmistr avizoval dopřešdu, stačí je pozorně všechno číst jituš.

 6. Ach,to jsem ráda!díky Slávku!pa j.

 7. oskar napsal:

  Je obdivuhodné, co vše by pro své peníze neudělal a obětoval (třeba celou Evropu). To ale musí být láska...když je miluješ, není co řešit :-)

 8. oto napsal:

  a co takhle zlikvidovat definitivně USA pak nastane celosvětový mír jestli se nemýlím

  • Pražáková napsal:

   Už aby to bylo aby co zasévají také sklidili celý svět trpí pro nenažranost pár jedinců a zabedněnost a rovněž nenažranost vládních činitelů EU a našich představitelů.
   Podporují fašistickou UA a bez ohledu co na to náš národ rozdávají náš majetek a finance na podporu tohoto zřízení.
   Slované by se měly semknout proti zbrojení a vyvolávání nepokojů, které mohou EU dostat do války. Utečenci zaplavují evropské země a tím vznikají velké problémy toto vůbec profinancovat navrhuji tyto nešťastné lidi nalodit a odvézt do USA ať toto platí ze svého rozpočtu aby poznali co jejich politika přináší a že to není zadarmo.USA ať si řeší problémy s černochy a ze svojí demokracií mají co řešit.

 9. Anton Paško napsal:

  Ja by som skôr povedal ,záchranou fašistickej Ukrajiny si EU privolá svoj koniec !

 10. echo napsal:

  tato skupina paludi, zvierata nechcem urazat, preto nepoviem svin nevie co od dobroty robit. chvala za to, ze je tu pan prezident Putin a dokazal sa postavit proti tomuto klonu, co nema citenie

 11. PETER napsal:

  Pán Soroš, už si uvedomte jedno. Žijeme v informačnej dobe a už nieje možné ľuďmi manipulovať tak ako kedysi. Môžem otrčiť môj ctený zadok na vaše vojnové dobrodružstvá. A ak máte takú strašnú chuť, nech sa páči, zoberte si do vašej smradlavej paprče zbraň sám a choďte si zabojovať s Putinom osobne. Aspoň Vám konečne natrhne Váš plesnivý vylučovací orgán. Mier celej planéte.

 12. stana napsal:

  to je ale zidak hnusny, tfuj..

 13. ignác napsal:

  Proč nedá Soros Ukrajině ze svého? Co má co mlet tahle zrůda nám do peněz? Některý lidi by bylo opravdu lepší, kdyby už nebyli.

 14. ladislav pastor napsal:

  ta stara Mumia iluminatska jej to uz tak moze byt jedno !!!

 15. JARIS napsal:

  Valky chtivy zidovsko zionistisky Soros se chce prat? No dobre, dejte mu chlebnik a samopal, at uz ho tam nekdo na fronte konecne odstreli, vaguse zidovskeho. Kreaturu, ktera nic nineho v zivote nedcelala nez skodila spolecnosti. Hnus.

  • JARIS napsal:

   Ach ty chyby!... jineho; nedelala.

  • Kukyova jarmila napsal:

   MÍR NA CELOM SVĚTE ,BEZ VÁLKY BEZ UTRPENÍ NEVÍNICH LIDÍ ,TY VÁLKU NECHTĚJÍ ,JE INÉ ŘEŠENÍ ,LIDÉ BY SI MNĚLI POMAHAT .
   všechno řešít z válkou ,no to ne nikdo nemůže za to že se někdo neumi rozumně domluvít a potom nevíny lidí trpi .MIR ,MIR ,ŽÁDNÁ VÁLKA .

 16. lubajs napsal:

  Všimli jste si, že bohatí židi neumírají na žádné infarkty a rakoviny a dožívají se velmi vysokého věku? Nejhorší je, že i když se jejich věk blíží ke stovce, tak pořád nemají dost a stále touží po bohatství a moci. Takoví nenažraní mocní židovští páprdové jako je Soros stojí za všemi svinstvy co se dějí na světě.

  • Janhonza1 napsal:

   To si je zde ďábel drží co nejdéle, aby měl co nejčernější kořist. Po smrti bude v samé vybrané společnosti. Já osobně, mít tu moc, bych takové hrabivé hovada uvrhl na planetu, kde by stáli po krk v hovnech a zasypal bych je silnou, tak kilometrovou vrstvou dolarových bankovek na tisíc let.

   • Contumax napsal:

    Janhonza1
    A budou tam platný dolarovky ???
    Tady je vidět, ze bohatí jsou chudí duchem ....
    Že většina z nich žije naprosto zbytečně, tak jak je to napsáno v Bibli...
    Běda těm, skrze které přijde hřích... Těm by bylo lépe kdyby se nenarodili !!!
    To je velmi tvrdý výrok Ježíše Krista vůči světu zlých lidí...
    To znamená, ze je postihne velký trest, protože aby byla nastolena spravedlnost musí být zlo potrestáno a musí být odstraněno, zničeno !!!

    • Janhonza1 napsal:

     Tohle by byl velký trest. V hovnech po krk a za dolary by se daly koupit jen ty hovna, nebo dolary. K jídlu jen hovna a dolary. Nebo dolary s hovnama. Místo oblohy a slunce, dolary. Hehehe

 17. Jarek* napsal:

  S prominutím, ale to hovado by už opravdu měl někdo podřezat jako husu.

 18. fero napsal:

  ti spinavi zidaci ako Soros prahnu po krvi a vojne za kazdu cenu ale vzdy za peniaze druhych ale zisky tecu ku nim.

 19. Svobodný napsal:

  Kdybych to uměl tak bych sepsal petici k mezinárodnímu soudu o zadržení a odsouzení všech válečných štváčů nebo aby bylo provedeno občanské zatčení ale v tom se bohužel nevyznám.

 20. mino napsal:

  ...to je teda mumie,kde má hučku,žiďák prašivý...

 21. Miroslav Kelnar napsal:

  Obřezaný pejzatec Soros si namlouvá, že Evropani jsou všichni hlupáci, na západ od Aše to platí, ale ne na východ od Aše. Slované nepůjdou válčit za židovské zájmy proti Rusku.

  • geronimoh napsal:

   Miroslav Kelnar :

   Bohužel Slované válčili za židovské zájmy proti Rusku jak v 1. světové, tak v té druhé. Proč by to teď mělo být jinak?

 22. Carlos IV napsal:

  Mym zboznym pranim je aby tahle chazarska legenda uz konecne prdela do hliny - zeme snese (skoro) vsechno.

 23. vankavybiral napsal:

  máte všichni pravdu,to je fakt hnusák.Nechcete jít se mnou na pívo? Báječně bychom pokecali.

 24. * napsal:

  Na pokec se sejdeme všichni tam, kde nikdy není tma / pořád se tam svítí.../.

  • Robo napsal:

   :-)

   Medzitým je dobré sa stretávať i tu, v 3D, kým tu ešte sme..:-)

   • vladem napsal:

    Jasněěě a vezmem ssebou debila Jinského. Udělá nám PŠM, pokecá o výhodnosti vojensko-politického komplexu, skvělé vládě v Kyjevě a na závěr udělá přednášku o trolování a jak se nepozvracet denně ze svých keců trollovských. Přihlášky do trollovského školení budou rozdávány po jeho odborné přednášce. Pampersky si vezměte ssebou. Nooo a na závěr mu všichni dáme na budku. Upozorňuju, každý má k dispozici jen jednu facku....demokraticky.

    • Robo napsal:

     :-)
     Je to lákavá predstava..:-)
     Chcem ale skôr niečo, čo sa Ti možno nebude páčiť...chcem, aby sa Jinsky prebudil, jak ten Tvoj známy..

     Všetkým ľuďom prajem, aby sme sa prebudili a spoznali samých seba.
     A rozdávali len lásku..sebe aj všetkému okolo..

 25. Malin Gars napsal:

  někteří lidé jsou ve válce po celý produktivní život, přežívají ve svých egoistických krytech obklopeni kapitálem a znají jen chtít, druzí jsou pro ně jen nástrojem moci a profitu ... tito lidé o životě nic nevědí, neboť jen nežijí ... nevědoucí nejsou schopni ukazovat cestu k dokonalosti, ukazují cestu k primitivizmu, neboť jsou sami primitivy ...

  • Contumax napsal:

   Malin Gars
   Moje řeč, jsou to syntetičtí lidé, bioroboti, sice milují nebo nenávidí, rozmnožují se ale nejsou živí, tzn. duchovně jsou mrtví.
   Lidi dávají přednost tělu a pak něco málo ví o duši ale o duchu nemají skoro žádnou páru...
   Duch totiž člověka vede, napomáhá, vede k moudrosti a morálním způsobům a směřuje člověka k lásce k Bohu, takže se člověk přibližuje k Božímu charakteru svého Stvořitele a Životodárce a Zákonodárce všeho co jest nejen na zemi a pod zemí ale i nad nebesy a nejen k lidem ostatním ale k celému tvorstvu na zemi tzn.i ke zvířatům...

 26. Ivan napsal:

  SOROS sa myli...!

  Nie EU sa nachadza vo vojne s Ruskom..., ale zapadna zlocinecka Europa chce ukoristit Rusko...! Nedavno poriadal prozapadny propagandista v slovenskej televizi Stefan Hrib, tzv. debatu o tom, preco az osemdesiat percent Slovakov nenavidi v konflikte na Ukrajine USA a Zapad... Jeho hostami boli samozrejme dalsi propagandisti a zhodli sa v tom, ze vojnovu propagandu treba zintenzivnit..., aby sa obratila v neprospech Ruska... Takze, ratajte s tym, ze Slovania od Luzice az po Kurilske ostrovy sa kedykolvek postavia na ozbrojeny odpor proti zapadnym zlocincom v sucinnosti s Ruskom...! Teda okrem Frantiska Sebeja, ten uz spava so samopalom pod postelou, aby proti "Rusovi" viedol druzstvo zlozene z Andrejcsaka, Dulebu, Samsona, Hriba, Kacera a este zo pat dalsich..., no v tomto pripade ide o Chazarov...

  Na Slovensku je sice vlada suhlasi s utokmi proti Rusku, ALE osemdesiat percent obyvatelov je postavene proti...! Takze Glvac moze stokrat deklarovat obranny charakter NATO..., ludia veria viac svojmu poznaniu, ako jeho prazdnym slovam...!

  A o utocnych zamysloch Zapadu niet pochyb... Merkelova sa dokonca uchyluje k retorike Adolfa Hitlera...

  Nemecka kancelarka opat vyhrozuje Rusku..., slovami Hitlera...!!!

  Zdroj informacie:
  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/341181-merkelova-tlaci-na-kremel-putin-nevrati-krym-kyjevu/

  Citujem:

  Najostrejšie výčitky Vladimirovi Putinovi, ktorý práve oslávil 15. výročie príchodu do Kremľa, adresovala nemecká kancelárka Angela Merkelová. Podľa nej politika ruského prezidenta otriasla „základmi mierového spolužitia v Európe“. Jedna z najmocnejších političiek sveta Rusko varovala, že Európa nestrpí také správanie. „Netreba pochybovať o tom, že Európa nemôže súhlasiť a súhlasiť nebude s takzvaným právom silnejšieho, ktorý ignoruje medzinárodné právo. Európa sa nedá rozdeliť, bude postupovať zomknuto na obranu svetového poriadku a svojich hodnôt,“ upozornila Kremeľ, že jeho pokusy naštrbiť jednotný postup európskej dvadsaťosmičky sú odsúdené na neúspech.

  Merkelová, ktorá sa chystá o dva týždne spolu s prezidentmi Ukrajiny a Francúzska zasadnúť s Putinom za jeden stôl, potvrdila, že jej ide o bezpečnosť v Európe „spoločne s Ruskom a nie proti Rusku“. Nenechala však nikoho na pochybách, že Západ nikdy neuzná ruskú anexiu Krymu a nezmieri sa s ozbrojenou podporou proruských separatistov na východe Ukrajiny.

  Pokracovanie v uvedenom zdroji

  Treba jej vsak pripomenut tzv. garancie v dohode z 20.02.2014, ktora garantovala pokojne ukoncenie protestov na Majdane a na ktorej je podpis ministra zahranicia Nemecka... Aby nepokoje neboli utlmene, zapad zorganizoval strelbu do demonstrantov a neozbrojenej policie... To opat rozhorelo na Ukrajine nepokoje... Rusko sa muselo postavit na obranu ruskeho obyvatelstva, ktoremu hrozila genocida od ukrajinskych nacionalistov, podporovanych zlocineckym zapadom...

  Citaj napriklad:
  http://www.informationclearinghouse.info/article39119.htm

  Pozri tiez: Merkel s prastykom: https://www.metabunk.org/sk/skitched-20131029-115404.jpg

 27. Robo napsal:

  Mmochodom, drahí moji.. Soros je SKUTOČNÝ kokot, nieje to len ich otrok!

  Všimnite si, on TVORÍ! Nepíše "chcem EU vo vojne s Ruskom", on píše "EU je vo vojne..".
  Skutoční kokoti vedia to, na čo my ešte len prichádzame - ČLOVEK TVORÍ UŽ LEN MYSLIENKOU!

  A to je presne to, prečo sú bez nášho strachu BEZ-mocní! Človek bez strachu totiž tiež TVORÍ! Už tisícročia nás programuju, aby sme si na to nespomenuli!

  Ľudská prirodzenosť je žiť v mieri, aj keď tomu mnohí neveria.

  Takže hovorím, že PRICHADZA JAR, KOKOTI VO VEĽKOM STRÁCAJÚ SVOJU MOC!
  Onedlho stratia aj jej zvyšky.. :-)

 28. Robo a ostatnî KRÁSNY DEN Vàm přeju všem!vlaštovka jituška

 29. oldo napsal:

  Kedy už zdochne tento starý vyjebaný nenažratý židák? A s ním všetky podobné špinavé židovské kreatúry.....

 30. Díky Robovi za srdíčko!Oldo tak už se nerozčiluj,dej si kafe a vykašli se na ně...už na ně stejně dochází,neboj !pa vlaštovka jitka

 31. vladem napsal:

  Prazska vlastovka....máš pravdu. A víš co mě těší? Že i ta svině zaprodaná Jinský bude viset. Omlouvám se, nejsem člověk mstivý. Ale Jinského bych rád na té smyčce viděl. Já vím, že to je hnusný oběsit člověka. Ale Jinský a jeho soukmenovci si nic jiného nezaslouží. Jsou to svině zaprodané, vlastizrádci a váleční zločinci a štváči!!! Svině protilidští. V tom sohlasím s a Calemraidem...jsou to pračuráci. Svině, kteří jsou proti lidem svobodným, kterým nevadí roztrhaná dětská tělíčka. Jinský a spol jsou hnusáci, spodina společnosti. A ještě si zo nechají platit. Mám sviště (několik), ale dofám, že svině jako Jinský nezvítězí. Asi proto věřím i Putinovi...světu mír!!!!!!!!!!

 32. Věra napsal:

  Tak jak je odpornej jeho ksicht,tak odpornou má i duši.

 33. Tartar napsal:

  Kto tú vojnu vyvolal? Odpoveď je jasná.
  Ten človek cíti svoj koniec a správa sa podľa hesla "po mne potopa".

 34. Carlos IV napsal:

  Jeho prerod v reptiliana pokracuje uspesne. Vsimnete si tech oci.

 35. Eleni napsal:

  Proč nenaleje ze svého do Kyjeva?
  Aby to Brusel rval z jihu Evropy?
  Dvě mouchy jednou ranou........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!