Papež následuje falešné proroky zkázy – proto se od Vatikánu a Církve odlučuji

Jsem katolík a tuto neděli oznamuji, že se odlučuji od Vatikánu a jeho Papeže. Naléhám i na další katolické skeptiky, aby uvážili možnost udělat to samé. Není to krok, k němuž by pro mne bylo snadné přistoupit. Odhlásím se z německé Kirchensteuer (Církevní daně) a v budoucnu už nebudu navštěvovat bohoslužby. Se svou poslední plánovanou encyklikou ukazují, že se vrátili zpět k Temným věkům s čarodějnicemi, co mohou za špatné počasí, pověrami a středověkými odpustky. Co je horší, otevřeně se přidávají k potrhlým teoriím o konci časů.

To přichází v patách nedávnému oznámení Papeže Františka, že má v úmyslu vydat encykliku o klimatické změně. Nezříkám se Katolického křesťanství, ale spíše pouze ruším své uznání Vatikánu a Papeže jako administrátorů víry a morálního kompasu. Tohle je poslední kapka v nekonečném řetězu korupce, sexuálního zneužívání dětí a skandálů, které v poslední době v Katolické církvi řádily.

Falešná proroctví založená na zmetcích modelů

Vatikán oznamuje, že přijímá vědu (ale je to taková, která je vybudovaná na falešných proroctvích a na padělcích klimatických modelů zhotovených všeho schopnými akademiky, kteří o sobě prohlašují, že vidí desetiletí, ba i staletí do budoucnosti), a že špatné počasí je teď kvůli lidským hříchům. To jsme zpátky v době Temna, kdy Církev autorizovala hony na čarodějnice takového druhu, kdy kdysi lidi trestali, mučili a upalovali za přivolávání špatného počasí. Takže zase ohromuje, že tohle je směr, kterým dnes Katolická církev kráčí.

O tom, proč Vatikán k takto extrémnímu, rozdělujícímu a nesmírně zavádějícímu kroku přistoupil, můžeme jen spekulovat, zvláště v době, kdy je klimatická nauka předmětem žhavých debat, a je chatrnější než kdy jindy. Rozhodli se ignorovat dlouhodobá data, roli slunce a oceánů, naprostou absenci korelace mezi CO2 a globálními teplotami, a vypadá to, že mezi Katolíky vyhlásili debatu za uzavřenou. Přidali se ke kšeftu založenému na monumentální lži a zbaštili potrhlý scénář konce světa. Taková Církev už nestojí za následování.

Vatikán se druží s ideologií kontroly populace

Ještě více znepokojivé je to, že Vatikán se rozhodl sdružit s těmi, kdo zastávají ideologie, které jsou otevřeně k lidstvu nepřátelské a opovržlivé. V květnu svolal Vatikán workshop, kam pozval delegáty takové jako Naomi Oreskes, maniaka mořského ledu Petera Wadhamse a ultra-alarmistu z Potsdamského institutu výzkumu klimatického dopadu profesora Hans-Joachim Schellnhubera. Je divné, že se Vatikán netrápí s tím, že profesor Schellnhuber otevřeně prohlašoval, že pro planetu by byla ideální lidská populace méně než 1 miliarda lidí, čímž naznačuje, že 6 miliard obyvatel je nadbytečných. Také jednou řekl, že jestli obyvatelstvo dosáhne 9 miliard, tak planeta „exploduje“.

Toto je druh ekologistické kurately, jejíž zastánci prosazují pro příští generace preventivní potraty – s odpíráním života pro příští generace – tj. kontrolu populace. To je nepřátelské k lidské rase a pro kteréhokoliv praktikujícího Katolíka je to ohavností. Takže Papež František je buď ohromně naivní, nebo ďábelsky zlovolný.

A neočekávejte, že by Vatikán dal někdy brzy zpátečku a přiznal, že asi jednal příliš unáhleně. Vzpomeňte, že za Galilea se neomluvil až do roku 1992 – tj. asi 350 let po smrti tohoto velkého filosofa. A Galileův zločin: opovážil se zpochybnit konsensus své doby.

Nejchudší naléhavě potřebují dostupná fosilní paliva

Já nejsem schopen spolknout, že Katolická církev vůbec uvažuje o tomto velkém kroku zpět k Temnému věku s honem na čarodějnice. Vatikán se zjevně rozhodl pro nemoudré opuštění těch nejchudších mezi námi a jejich naléhavé potřeby dostupné a spolehlivé energie, kterou jsou schopna dodat jen fosilní paliva a jaderná energie. Vatikán tímto krokem riskuje ohrožení životů desítek milionů těch nejchudších na světě. Papeži je třeba připomenout, že cesta do Pekla je často vydlážděná dobrými úmysly. Ač může mít třebas i dobré úmysly, tak jsou v tomto případě založeny na strašlivě falešných proroctvích protlačovaných šarlatány, kteří arogantně odmítají debatu.

Co přijde dál? Encyklika o ctnostech vegetariánství – založená na zpochybnitelné nutriční nauce?

Vzdorovat zkorumpovanému Vatikánu je katolickým činem

Je důležité mít na paměti, že odmítnutí zkorumpovaného, nekompetentního a zavádějícího Vatikánu je ve skutečnosti tím nejkatoličtějším činem, co můžeme udělat. Ten peněžní příspěvek, který jim každý týden věnujete, může udělat daleko více dobra, když jej dáte přímo potřebným. Vatikán nebo oblastní Biskup nejsou zapotřebí k vysílání obyčejných kazatelů, aby zařizovali spásu mé duše. Vatikán by se spíše měl postarat sám o sebe.

Vůbec se nedivím, že Papež Benedikt XVI rezignoval. Vypadá to, že Vatikán se začíná stávat žumpou korupce a sebeklamu. To už nejsem schopen dál snášet. Hon na čarodějnice a konec světa v klimatické encyklice to byla poslední kapka.

Poslední zdejší článek o této encyklice: Edikt papeže Františka o klimatické změně nerozzuří jen popírače, ale i jiné křesťany

Některé další zvláštnosti teologického přístupu současného papeže:

Papež František naznačuje, že i zvířata mohou jít do nebe

Papež František schvaluje exorcismus

Křtění mimozemšťanů? Papež František by uvítal mimozemské civilizace v církvi

Jiný článek o unášení katolické církve globalisty přímo od nás: Daniel Solis: Užiteční idioti aneb Lidovci ve vleku mezinárodního terorizmu

Vyšlo na Reformy.cz

By P Gosselin on 4. Januar 2015

Zdroj: http://notrickszone.com/2015/01/04/pope-embraces-false-prophets-of-doom-why-im-disassociating-myself-from-the-vatican-and-church/
38 Komentářů k Papež následuje falešné proroky zkázy – proto se od Vatikánu a Církve odlučuji

 1. Svobodný napsal:

  Pokud by uvítal mimozemské civilizace tak ty už tam dávno jsou a taky ovládají vlády a její představitele a ženou svět do války aby zbylo jen 500milionu lidí kteří jim pak budou otročit. Nechápu jak může být církev morálním kompasem po tolika skandálech. Každý z nás dokáže poznat co je morální a co už ne a nepotřebujeme žádný pastýře ani vládce ani kněze ani psychology pokud nejsme ovce protože oni vždy říkají jen co děláme špatně ale nikdy vám neřeknou co děláte dobře aby vám nestouplo náhodou sebevědomí. Lidstvo,příroda,zvířata,city to je Bůh a ne ty paňácové at už jsou odkudkoliv.

  • Pavel Cervenak napsal:

   Rimsko katolicka vira je Satanova!!! Jsou to nejhorsi lide na tomhle svete.. cele desatero prikazani porusily a pozmenily pro jejich prospech … Rimsko katolicka cirkev ma za sebou miliony vrazd.. vsechny papezi co bily a jsou az do dnes je to ta nejvetsi spina co muze na tomhle svete byt a stat Vatikan je potrisen krvi svatych (Y)

 2. Calembredaine napsal:

  Lepší dobrosrdečná zvířátka než nějací zlí lidský pankharti, ne? Oč lepší je třeba takový oddaný věrně léta sloužící oslík, jako ten ve filmu Pane, amore e fantasia, než třeba takový lump a syčák jako je Honzyk Jinský! Ten určitě patří do Pekla!

  • Calembredaine napsal:

   To je prda! Škoda že už ho nestih navštívit …

   • Kolemjdoucí napsal:

    „Kardinále Duko. Potřesem si rukou, já přijdu s parukou a křížkem na krku, budu mít knížku s církevní naukou. A pro Tebe, tohleto bude ponaučení.. ! :))“

 3. V napsal:

  Všetko, čo je založené na pyramíde, teda a hlavne pyramíde moci, je potrebné odsúdiť! A to sú všetky veľké cirkvi. Zistite si, kto ste a pochopte už raz prevždy, že Vás nemôže nikto ovládať cez tieto hierarchické, dogmatické organizácie. Nikto nemá právo zastupovať samotného stvoriteľa a brať za to odpustky, skupovať majetky. Mimozemšťania sú medzi nami, teda hlavne vo všetkých vládach a dôležitých organizáciách. A tak tu máme aj falošných prorokov.

  • Robo napsal:

   ..a iní mimozemšťania (tí s vyššími frekvenciami a preto pre nás neviditeľni) nám pomáhajú teraz stále viac.
   Aj preto je proste dané, že: jadrová vojna nebude; kokoti končia..definitívne..
   Frustrácia kokotov musí byť obrovská..:-)

 4. Alfa napsal:

  Papežovská církev nemá nic společného s učením Ježíše. Papežovská církev je satanismus.
  Kdo chce kráčet k nebesům, musí se nechat vést svým srdcem. I když je to pro mnohé nepředstavitelné a nepochopitelné, což vím z vlastní kůže, postupnou prací na sobě lze pochopit tento princip. Kdo zkusí projevovat skutečné dobro (nikoliv pseudodobro) pocítí jak se mu začíná rozzařovat srdce, a to je ta cesta.

  Pravá církev stojí především na přímé komunikaci s Bohem (nikoliv tupém opakování básníček – modlitby), a k tomu netřeba žádný kostel, ani žádného kněze. Kdo učí něco jiného je zákonitě otrok pekel.

  • O veliké napsal:

   žvaníš a začínáš se v těch drystech podobat nejvyššímu Robovi.

   • Robo napsal:

    rabín prezliekol kabát. .hanbis sa za svoje pôvodné meno? :-o

   • Alfa napsal:

    Samozřejmě je skupina lidí, kterým pravdivé informace vadí, a snaží se dělat všechno možné, aby pravdu zprznili.
    Takové jedince považuji za velmi nevyspělé. No nelze ti popřát nic jiného, než aby si brzo dospěl k vyššímu projevu.

 5. Contumax napsal:

  Vždycky když je vidím v těch šaškovských hábitech představuju si převlečený čerty …. !!!

 6. one napsal:

  komentar k clanku len bodovo:
  moralny kompas
  - tym Vatikan nikdy nebol
  falosni proroci
  - pravi proroci nikdy neexistovali
  pristupenie Vatikanu k tomuto kroku(klima)
  - pozri: svajciarska garda, BIS, vatikanska banka
  „takato cirkev nestoji za nasledovanie“
  - ziadna cirkev nestoji za nasledovanie
  vegetarianstvo
  - co ma autor proti vegetatianstvu? LOL
  ze Vatikan sa stava zumpou korupcie a sebaklamu?
  - Vatikan je Definiciou korupcie a sebaklamu
  .
  Vivat nabozenski fanatici. Pokial ludske vnimanie sveta bude taketo, daleko sa nepohneme…

  • geronimoh napsal:

   Omlouvám se za silný výraz, ale článek asi psal idiot.

   Nejsem věřící, papež mi může být ukradený a černoprdelníci taky, ale tak stupidní tvrzení :
   …“opuštění těch nejchudších mezi námi a jejich naléhavé potřeby dostupné a spolehlivé energie, kterou jsou schopna dodat jen fosilní paliva a jaderná energie“

   a těch hovadin v článku je víc,

   já si také myslím, že planeta je přelidněná a mělo by se to nenásilně řešit, fosilní paliva nám ničí Zemi a zanedlouho dojdou, jaderné elektrárny jsou nebezpečné, zatím je lidstvo prostě nemá zmáknuté a navíc je staví i v rizikových oblastech, např. s rizikem zemětřesení a jaderného paliva také není neomezeně, autor zřejmě podporuje energetickou mafii, ale ta nebude energii prodávat levně, tak nevím, asi by to měl vysvětlit, jaká levná fosilní paliva měl vůbec na mysli (snad ne že by se mělo Rusko podělit se zbytkem světa)

 7. Definitiva napsal:

  Ďakujem za info o činnosti pápeža. Potvrdzuje sa moja správna viera, je to viera v zdravý rozum. Ten začína fungovať, keď prijmete tisícročné poznanie našich predkov-to je všetkým utajené a odopierané, celý život sa vzdelávate, vonkajšie podnety prijímate svojimi zmyslami, začnete používať logiku a triedite bludy a fakty.

  Poznajte dejiny, aby ste vedeli, ako máte žiť zajtra. V Starovekom Egypte hierofanti vypracovali ideológiu na ovládnutie ľudstva, aby mohli zaviesť sociálny parazitizmus, kde malá skupina si užíva hodnoty vytvorené ostatným ľudstvom. Vzniká ideológia biblického projektu a z neho sú odvodené náboženstvá. Náboženstvá slúžia na zotročenie ducha človeka, už hneď po narodení krstom a výukou náboženstva, všetko vo veku, keď decko nevie myslieť, konať, je nevzdelané a nesamostatné. Je to akt násilia na deťoch. Cirkev zneužíva prírodný zákon, decko v mladom veku prijíma učenie od matky a nesie si ho celý život, už sa ho nezbaví, podľa toho prírodného zákona je decko chránené učením matky, umožňuje to človeku prežiť.

  Cirkev túto zákonitosť zneužíva proti ľuďom, aby ich ducha zotročila, držala v nevedomosti a poslušnosti pre sociálnych parazitov = pre svetovú moc: cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a mafie. Títo už tisíce rokov parazitujú na spoločnosti, bohatnú a získavajú neobmedzenú moc, sú majiteľmi Zemegule, nie z vôle božej.

  Rovnako aj cirkev vznikla ako ideológia biblického projektu z vôle sociálnych parazitov. Cirkev, Starý zákon, biblia, nemajú nič spoločné s bohom. Naposledy sa o bohoch ako o mimozemskej inteligencii hovorilo v Sumérskej civilizácii. O tej masmédiá mlčia, trezorová história. Egyptská civilizácia, staroveké Grécko, Rím, stredovek, boli upadajúcimi civilizáciami v porovnaní so Sumérskou civilizáciou bohov. Dnes nastal veľký technický rozvoj, ale duchovný rozvoj jedinca a spoločnosti pokračuje v úpadku, preto krízy, vojny a zanikajúci USD, Blízky východ, Juhoslávia, Ukrajina.

  „Takže Papež František je buď ohromně naivní, nebo ďábelsky zlovolný.“ Jezuiti nikdy neboli naivní, pápež je jezuita, tí vždy ovládali cirkevnú a svetskú moc, boli to inkvizítori, kto sa vzoprel poslušnosti, ten zomrel. Teda hovorme o diabolskej zlovolnosti.

  Keď pochopíte dejiny, až potom môžete definovať svoju morálku a začať meniť svet, duchovnú spoločnosť, k lepšiemu. Váš duch sa začne sa odlišovať duše zvierat. Žijete v bohatstve na dlh, v dlhovej pasci, ovláda vás banková úžera, tie zaviedli vo svete židia ako súčasť biblického projektu, ste otrokom. Je iba na vás, či budete živiť sociálneho parazita, alebo sa stanete slobodným, stanete sa Slovanom.

  Ak sa z poznania dejín pozriete na dnešné pápežove skutky, tak vidíte mozaiku skutkov, ktorá plne zapadá do diabolského plánu svetovej moci sociálnych parazitov, ktorých Putin verejne odhalil a je nenávidený a má silných nepriateľov.

 8. vilon napsal:

  ano. je to tak. Ale vzniká nám paradox s teoriou o poslání cirkví vo svete. Je to šírenie kresťanstva podľa Biblie. Ak si všimneme kroky posledných 4-5 pápežov, tak sa tieto dosť oddalujú smerom ku direktívam svetových „kráľov“.(možno J.P.II by mohol byť výnimkou). Ono je to dnes z kazateľnice ťažké vysvetľovať ovečkám verše zo Zjavenia Jána o : „Neviestke, ktorá obcuje s Kráľmi Zeme“

  • Alfa napsal:

   Žádný paradox v tom neni. Každý má na výběr, a to buď bude přijímat a šířit pravdu, a nebo nepravdu.

   Jinak vysvětlit a pochopit verše z Bible je těžké pro každého kdo nepoužívá srdce. Neboť většinou každé slovo v Bibli má duchovní význam a né hmotný. Např. Skála = duchovní pravda (nikoliv hromada kamení)

   • Robo napsal:

    Biblia je zmanipulovaná.

    To už pôvodné slovanské náboženstvo je omnoho pravdivejšie.

    • Robo napsal:

     Veríš v peklo okrem toho, čo si sami vytvárame tu na Zemi?
     Ak áno, už Ťa majú..

     • Robo napsal:

      ..podobne nás například Buddhizmus matie v tom, že si zlú karmu prenášame do ďalších životov..

      Čomu veríš, to si vytváraš. Tu a teraz.
      Zlo, aj dobro sa Ti vráti. V dnešnej úžasnej dobe čoraz bezprostrednejšie.

      Inak ale s Tebou súhlasím, je potreba hľadať pravdu každý sám v sebe. Všetku múdrosť sveta totiž v sebe každý nosíme. Len ju tam nájsť.

     • Alfa napsal:

      Já nejsem věřící ale poznávající, a ano, uznávám že jsou temnější světy než Země, což se dá jistým slovem označit za pekla. Země též neni nebeský svět.

      Karma přece neni nalepená na hmotném tělu. Hmotné tělo je ve skutečnosti jen prach země bez vůle a moci. Karma je tedy nalepaná na duchovní složce tvora, a duch duše, či jak to chceš nazvat, pokračuje v podobném stavu kde skončila. Není možné, aby temná bytost byla v dalším životě zářivá. K tomu musí být plynulá cesta změny.

    • Alfa napsal:

     Mě nezajímá ani Bible ani Slovanský ritus. Každý by měl vlastními silami dojít poznání pravdy.

     Ale ti co hltají Bibli, těm může pomoci zmínka o tom, že není doslovná. Neboť každej začíná na nějakém bodu a pomalu postupuje. Nejde okamžitě skočit z nevědomí do vědomí. Proto pomoc se dává každému indviduálně, dle jeho úrovně a pozice.
     Pokud by si někomu zjevil něco mimo jeho chápání a úroveň, nepřijme to. Vzestup je prostě plynulý, po krůčkách.

     • Robo napsal:

      Duša nezačína, kde skončila. Duša zbiera na Zemi skúsenosti v hmotnom tele. A to je vlastne aj jej jediný účel pobytu na Zemi. Takže len v tomto zmysle môže prípadne začať, kde skončila.

      Jediný dôvod, prečo na Zemi nieje raj, je ten, že okamžikom narodenia zabudneme, kto sme.
      Naša DNA je zmanipulovaná, mimochodom..

      V dnešnej úžasnej dobe máme všetci možnosť si na seba rozpamätať. Tým sa aj zrenovuje naša DNA.
      Posledný rok vnímam obrovské vítazstvo pravdy nad lžou. To je začiatok. Ide to veľmi rýchlo..

     • Robo napsal:

      ..a ešte jedna, veľmi zásadná vec..

      VŠETCI MÁME SLOBODNÚ VOĽU. Všetci sa môžeme aj slobodne rozhodnúť, či chceme žiť v „raji“ alebo v „pekle“.

     • Alfa napsal:

      Lidi co zde trpý si nesou své problémy i z několika předešlých životů. To si přece nemyslíš, že když tu někdo odpálí atomovku a zabije a zrzačí tolik lidí, tak v dalšim životě bude bez problému. Že tato karma zanikne s tělem a duše která ovládala toto tělo bude bez viny.
      Kdepak. Taková duše si natolik poníží vibrace, že se nemůže zrodit v zářivém světě, a má opravdu tisíce let co dělat aby to očistila (tyto tisíce let mohou být rozloženy do mnoha těl, neboť první tělo takové zatížené duše bude nemocný mrzák, a brzy mu ta schránka zemře. Pak pokračuje dál, a dál).

      Pokud zde není ráj jak tvrdíš, pak i ty věříš na peklo :))

     • Alfa napsal:

      V nebi nemohou být bytosti s nízkými vibracemi, ihned propadnou do nízkovybračních dimenzí (pekel).
      Ktomu, aby se duše zrodila v neby, nesmí být zatížená, ale čistá jak světlo (tzn. musí projevovat lásku a dobro).

     • Robo napsal:

      učím sa..som na začiatku svojej cesty.. V peklo verím. Ale iba na pozemské.

      My SME krásne, vysokovibračné bytosti. Iba o tom nevieme a okrem toho máme zmenenú DNA. Až si na to rozpomenieme, môžeme byť vysokovibrační i teraz, v tomto tele (naša DNA sa zrekonštruuje).

      Tým je dnešná doba úžasná a neopakovatelná.

     • Robo napsal:

      ..a tí, ktorých nazývam „kokoti“ (Alzbeta II., Bush st., Cameron, Soros atď) v skutočnosti ani nie sú ľudia..

     • Alfa napsal:

      A kdo myslíš že DNA těchto těl poškodil? Myslíš si že v pravěku měli takovou moc měnit DNA? Nikoliv, jsou i jiné světy, a ti co ponížili DNA nejsou z nebes.

      Ve skutečnosti DNA můžeš měnit v jakékoliv době. Není to o datumech, ale o volbách. V každém čase si bytost může zvolit pozitivnější způsob života a tím změnit svojí vibraci na vyšší. A také si může zvolit i negativnější způsob života, a to i dnes v tomto čase. Tento čas neni zákonným vzestupem pro lidstvo. Rozhodující jsou volby, né datumy.

 9. Robo napsal:

  Inými slovami, ČLOVEK JE SLOBODNÁ BYTOSŤ..

  Ďakujem za dnešný rozhovor, ale už tu začíname „spamovat“..:-)

  Rád by som sa s Tebou porozprával viac, ale asi už nie tu, pod týmto článkom. Nieje iba náš a ostatní sú našej ceste možno viac vzdialení a nemusí ich to zaujímať..:-)

  • Robo napsal:

   ..úžasná doba je v tom, že sme viac, jak kedykoľvek inokedy PODPOROVANI, aby sme si spomenuli.

   A čo sa zlých ľudí týka. .vybrali si túto skúsenosť veľmi pravdepodobne ešte pred narodením. A áno, verím, že túto „zlú karmu“ si do ďalšej inkarnacie neponesu. Su ale na úrovni, kde veľmi pravdepodobne ešte mnoho ich životov potrvá, kým sa vydajú za svetlom.

   Šťastnú cestu všetkým.. :-)

  • Alfa napsal:

   Místo rozprávání radši praxi :)) Jinak neřekl bych, že jde o spam, celkem se to hodí k tomuto článku. Pokud někdo odmítá temnou církev, zároveň by s tím měl přijímat pravdu a správnou cestu.

   Tak zase někdy jindy. Ať se daří.

 10. filip napsal:

  Bergoglio je falošný prorok o ktorom hovorí Biblia ,že sa posadí v Božom chráme a bude sa protiviť Bohu:
  http://issuu.com/zastavmeauto-genocidu/docs/zj_e49232a17c45b9

 11. filip napsal:

  O čo im všetkým spoločne ide?
  EU –predstupeň svetovej vlády.
  Vytvorenie EU je len súčasťou väčšieho projektu a síce vytvorenia jednej svetovej vlády -panstva antikrista –NWO ,po ktorom politické marionety už otvorene volajú: https://www.youtube.com/watch?v=JArGPelbryo
  Kde to má korene?
  Židia neprijali im daného Mesiáša, lebo oni chceli ako vyvolený národ vládnuť nad ostatnými národmi tu na zemi.
  Preto ich vodcovia zmanipulovali národ a Spasiteľa, ktorý im povedal,že jeho kráľovstvo nie je z tohto sveta ukrižovali tak, ako to predpovedalo písmo. Tým sa ich náboženstvo stalo satanistickým. Preto už s inšpiráciou diabla napísali nenávistný Talmud a 2 tis. rokov pripravujú vládu svojmu mesiášovi tu na zemi. Sme vo finále.
  Cieľ na ovládnutie je ad:1
  Jedna vláda, na vrchol ktorej dosadia židovského vládcu a vyhlásia za toho pravého mesiáša. Židovská vrchnosť vo februári 2015 oznámila ,že tento už žije medzi nami.
  http://afinabul.blog.cz/1503/rabin-abraham-aronian-zidovsky-mesias-je-uz-na-svete
  Ameriku ovládajú už vyše sto rokov a preto vytvorili EU, aby zbavili národy práva o sebe rozhodovať. To všetko spoja pod jednu vládu. Ešte je otázkou ako ovládnu Rusko. Nechajú vytvoriť Rusov ďalšiu úniu v ktorej potom odstránia nepohodlných vládcov a následne pripoja k severoamerickej a europskej? Zatiaľ to vyzerá na tretiu svetovú, ale poháňaní satanom sa nezastavia pred ničím. Ten má obete rád.
  Rusko a Čína sú za jednu svetovú menu a ruskí pravoslávni tiež prijali masonický ekumenizmus, čo je príprava stáda na spoločné náboženstvo s pohanmi. Čína je súčasťou NWO
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chiny-to-czesc-new-world-order-2015-09
  ad:2 jedna mena elektronická -čip ako prístup k účtom. https://www.youtube.com/watch?v=n-a877vnzjo Ak sa potom spriečite akémukoľvek nariadeniu, (napr. očkovanie) jednoducho vám odpoja prístup k účtu. Nebudete môcť ani kupovať, ani predávať, ako to predpovedá Písmo v Apokalypse.
  ad:3 Jedno spoločné náboženstvo NEW AGE ,kde si každý verí čo chce.
  Takže zbytočne sa židia kývu pri múre a dodržiavajú rituály keď stále, tak ako ich otcovia odmietajú Spasiteľa. Za zachovanie rituálov nebudú dedičmi Kráľovstva Božieho.
  Uverili lži, preto Boh na nich dopúšťa silu bludu. Ostávajú v omyle a ani ich rabín im nadokázal otvoriť oči:
  https://www.youtube.com/watch?v=f0IcArN8OCU&feature=youtu.be
  Jediná sila, ktorá im v tom mohla zabrániť aj keď majú všetky médiá pod kontrolou bola RKC. Mohli by cez farnosti stádo varovať.
  Preto ju bolo potrebné dostať pod kontrolu, aby ovce neburcovala proti NWO. To sa podarilo ich masonickým ložam na 2 vat.koncile.
  https://www.youtube.com/watch?v=nuosNmSkG_4

  Preto od RKC žiadne varovanie neprichádza, naopak hrajú s vládcami sveta hru (písmo hovorí -smilnia) na demokraciu a dokonca im otvorene pomáhajú usmerniť stádo, keď sa napríklad nechcú očkovať:
  http://www.slobodavockovani.sk/news/spb-tk-kbs-kontra-vatikan-ad-stanovisko-subkomisie-pre-bioetiku-teologickej-komisie-konferencie-biskupov-slovenska-k-niektorym-etickym-aspektom-povinneho-ockovania/
  O RKC je Kap.17zj.sv.Jan,kde ju označuje ako neviestku.
  Tak isto im RKC pomáha v zničení kresťanstva a národov Europy násilnou islamizáciou a tak isto im pomôže aj s očipovaním dezorientovaného stáda, ktoré už nikto nepreberie z apatie.
  Naverbovali ohromné ľudské zdroje cez svoje spolky (CFR,Bilderberg,MMF,OSN,Trilaterálna atď),majú armádu a preto sa tí ,ktorí sa nazdávajú ,že sa EU rozpadne mýlia.
  Tak, ako sa splnilo všetko čo stojí v Písme, tak budeme sledovať toto úsilie až do konca. Biblia jasne hovorí, že sa im svetovládu podarí dosiahnuť a na jej vrchol dosadiť svojho panovníka tak, ako o tom píšu Protokoly sionských mudrcov v poslednej kapitole a ktorého existenciu rabíni oznámili. Toho vyhlásia za pravého mesiáša, na ktorého čakali.Krista za falošného.
  Bude mu ale umožnené vládnuť len na 3,5 roka a bude to vyzerať takto:
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11370-jak-bude-vypadat-prichod-antikrista-a-apokalypsa-i-mnozi-knezi-budou-slouzit-satanovi.aspx
  Potom bude podľa Biblie nasledovať druhý príchod Ježiša Krista.
  Je podivuhodné, že ani ľudia ktorí sú imúnni proti ohlupovaniu a časť z tohto plánu prekukli a druhým sa snažia otvoriť oči, nechápu tieto súvislosti a celú pravdu práve preto, že odmietajú Boha a aj to, že nás pred tým všetkým varoval v sv.Písme. Pre svoju zatvrdnutosť nechápu a že je všetko predpovedané, len rečou ktorej nerozumejú. Nerozumejú lebo nechcú. Sami postavili stenu.
  Potom nevidia východisko a tápu –viď rôzne fantazírovanie ako AWAKE ,alebo hľadajú pravdu u rôznych Chobotov ,pránistov,Nostradamov a veštíc ,ako baba VangaVidia čo sa deje, ale nevedia, že ide nastolenie panstva biblického antikrista a veľké finále:
  http://issuu.com/zastavmeauto-genocidu/docs/zj_e49232a17c45b9

 12. filip napsal:

  EU –predstupeň svetovej vlády.
  Vytvorenie EU je len súčasťou väčšieho projektu a síce vytvorenia jednej svetovej vlády -panstva antikrista –NWO ,po ktorom politické marionety už otvorene volajú: https://www.youtube.com/watch?v=JArGPelbryo
  Kde to má korene?
  Židia neprijali im daného Mesiáša, lebo oni chceli ako vyvolený národ vládnuť nad ostatnými národmi tu na zemi.
  Preto ich vodcovia zmanipulovali národ a Spasiteľa, ktorý im povedal,že jeho kráľovstvo nie je z tohto sveta ukrižovali tak, ako to predpovedalo písmo. Tým sa ich náboženstvo stalo satanistickým. Preto už s inšpiráciou diabla napísali nenávistný Talmud a 2 tis. rokov pripravujú vládu svojmu mesiášovi tu na zemi. Sme vo finále.
  Cieľ na ovládnutie je ad:1
  Jedna vláda, na vrchol ktorej dosadia židovského vládcu a vyhlásia za toho pravého mesiáša. Židovská vrchnosť vo februári 2015 oznámila ,že tento už žije medzi nami.
  http://afinabul.blog.cz/1503/rabin-abraham-aronian-zidovsky-mesias-je-uz-na-svete
  Ameriku ovládajú už vyše sto rokov a preto vytvorili EU, aby zbavili národy práva o sebe rozhodovať. To všetko spoja pod jednu vládu. Ešte je otázkou ako ovládnu Rusko. Nechajú vytvoriť Rusov ďalšiu úniu v ktorej potom odstránia nepohodlných vládcov a následne pripoja k severoamerickej a europskej? Zatiaľ to vyzerá na tretiu svetovú, ale poháňaní satanom sa nezastavia pred ničím. Ten má obete rád.
  Rusko a Čína sú za jednu svetovú menu a ruskí pravoslávni tiež prijali masonický ekumenizmus, čo je príprava stáda na spoločné náboženstvo s pohanmi. Čína je súčasťou NWO
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chiny-to-czesc-new-world-order-2015-09
  ad:2 jedna mena elektronická -čip ako prístup k účtom. https://www.youtube.com/watch?v=n-a877vnzjo Ak sa potom spriečite akémukoľvek nariadeniu, (napr. očkovanie) jednoducho vám odpoja prístup k účtu. Nebudete môcť ani kupovať, ani predávať, ako to predpovedá Písmo v Apokalypse.
  ad:3 Jedno spoločné náboženstvo NEW AGE ,kde si každý verí čo chce.
  Takže zbytočne sa židia kývu pri múre a dodržiavajú rituály keď stále, tak ako ich otcovia odmietajú Spasiteľa. Za zachovanie rituálov nebudú dedičmi Kráľovstva Božieho.
  Uverili lži, preto Boh na nich dopúšťa silu bludu. Ostávajú v omyle a ani ich rabín im nadokázal otvoriť oči:
  https://www.youtube.com/watch?v=f0IcArN8OCU&feature=youtu.be
  Jediná sila, ktorá im v tom mohla zabrániť aj keď majú všetky médiá pod kontrolou bola RKC. Mohli by cez farnosti stádo varovať.
  Preto ju bolo potrebné dostať pod kontrolu, aby ovce neburcovala proti NWO. To sa podarilo ich masonickým ložam na 2 vat.koncile.
  https://www.youtube.com/watch?v=nuosNmSkG_4

  Preto od RKC žiadne varovanie neprichádza, naopak hrajú s vládcami sveta hru (písmo hovorí -smilnia) na demokraciu a dokonca im otvorene pomáhajú usmerniť stádo, keď sa napríklad nechcú očkovať:
  http://www.slobodavockovani.sk/news/spb-tk-kbs-kontra-vatikan-ad-stanovisko-subkomisie-pre-bioetiku-teologickej-komisie-konferencie-biskupov-slovenska-k-niektorym-etickym-aspektom-povinneho-ockovania/
  O RKC je Kap.17zj.sv.Jan,kde ju označuje ako neviestku.
  Tak isto im RKC pomáha v zničení kresťanstva a národov Europy násilnou islamizáciou a tak isto im pomôže aj s očipovaním dezorientovaného stáda, ktoré už nikto nepreberie z apatie.
  Naverbovali ohromné ľudské zdroje cez svoje spolky (CFR,Bilderberg,MMF,OSN,Trilaterálna atď),majú armádu a preto sa tí ,ktorí sa nazdávajú ,že sa EU rozpadne mýlia.
  Tak, ako sa splnilo všetko čo stojí v Písme, tak budeme sledovať toto úsilie až do konca. Biblia jasne hovorí, že sa im svetovládu podarí dosiahnuť a na jej vrchol dosadiť svojho panovníka tak, ako o tom píšu Protokoly sionských mudrcov v poslednej kapitole a ktorého existenciu rabíni oznámili. Toho vyhlásia za pravého mesiáša, na ktorého čakali.Krista za falošného.
  Bude mu ale umožnené vládnuť len na 3,5 roka a bude to vyzerať takto:
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11370-jak-bude-vypadat-prichod-antikrista-a-apokalypsa-i-mnozi-knezi-budou-slouzit-satanovi.aspx
  Potom bude podľa Biblie nasledovať druhý príchod Ježiša Krista.
  Je podivuhodné, že ani ľudia ktorí sú imúnni proti ohlupovaniu a časť z tohto plánu prekukli a druhým sa snažia otvoriť oči, nechápu tieto súvislosti a celú pravdu práve preto, že odmietajú Boha a aj to, že nás pred tým všetkým varoval v sv.Písme. Pre svoju zatvrdnutosť nechápu a že je všetko predpovedané, len rečou ktorej nerozumejú. Nerozumejú lebo nechcú. Sami postavili stenu.
  Potom nevidia východisko a tápu –viď rôzne fantazírovanie ako AWAKE ,alebo hľadajú pravdu u rôznych Chobotov ,pránistov,Nostradamov a veštíc ,ako baba VangaVidia čo sa deje, ale nevedia, že ide nastolenie panstva biblického antikrista a veľké finále:
  http://issuu.com/zastavmeauto-genocidu/docs/zj_e49232a17c45b9

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!