Strelkov o vraždě Bednova: Došlo k těžkému zločinu, jehož cílem bylo poškodit Novorossii

Poprava velitele GBR „Betmen“ Aleksandra Bednova je naprosto nezákonný akt, je to fakticky gangsterské potrestáním ve stylu 90. let. Spáchaný čin je „zločinem, který poškodí Novorossii“. To tvrdí bývalý vrchní velitel ozbrojených sil DNR Igor Strelkov, jehož komentář šířila média.

„Žádnými motivy nelze zdůvodnit VRAŽDU, dokonce ani kdyby San Sanič a šest jeho vojáků byli démony v lidském těle, nelze je zničit tak, jak bylo učiněno – není tu sebemenšího náznaku zákonnosti (dokonce ani výjimečné), ani elementární lidské morálky. Pokud si Betmen zasluhoval zatčení, či dokonce trest, bylo třeba to udělat ne cestou gangsterského přepadení (i kdyby organizátoři tohoto přepadení to nazvali speciální operací).

Betmen nebyl otevřeným nepřítelem Novorossie a podle obvinění vůči němu vznesenému a které také bylo předmětem zatčení, mohlo být použito přiměřené zbraně pouze při projevení skutečného odporu jeho nebo jeho skupiny (a ani já bych v takovém případě neváhal a použil bych vše, co je libo – tanků a houfnic včetně). Nicméně jeho odstranění bylo provedené v nejhorších tradicích vyřizování účtů mezi gangy v 90. letech.

Bez ohledu na motivy, které organizátory tohoto zločinu vedly, to přinese především a jenom škodu dílu Novorossie,“- píše Strelkov ve svém komentáři.

Současně Strelkov přiznává, že vnitřní neklid v řadách stoupenců Novorossie škodí společnému dílu. Navíc v době vnější války je to naprosto nepřípustné. Neústupnost nesouhlasících bude v důsledku viděna jako vzpoura proti Rusku.

„Každý má právo činit svou volbu sám – v souladu se svým svědomím. Mohu pouze doporučit postavit společné zájmy nad soukromé (s přihlédnutím k závažnosti situace). Ve skutečnosti takovými událostmi opolčení vyvolává povstání. A takové povstání bude okamžitě vyhlášeno jako „protilidová vzpoura“ se všemi vyplývajícími důsledky – včetně úplné zrady republik ukrům pod záminkou „likvidace teroristického nebezpečí“.

„Nesnažil jsem se bojovat o moc v Novorossii a opustil jsem svůj post krom jiného proto, abych takovéhle situaci předešel. Hlavou zeď neprorazíš. Takže můžu pouze vyzvat k následování toho, co jsem udělal sám - v plném chápání, že jiná varianta bude krvavá, nesmyslná a skončí tragicky. Přitom tragické finále nemá v dané situace alternativu. Vzpoura proti vládě Luhanska bude okamžitě prezentována jako vzpoura proti Rusku. Nemluvě už o tom, že v podmínkách války jsou vnitřní nepokoje nepřijatelné.

Zdůrazňuji, že můj osobní názor na to, co se stalo, zůstává nezměněn: byl spáchán těžký zločin namířený ke škodě Novorossie,“ – zdůraznil Strelkov.

Připomeňme, že o novoroční noci byl konvoj plukovníka Bednova (přezdívaného Betmen) rozstřílen neznámými útočníky u Luhanska.

Státní zastupitelství LNR vydalo tiskovou zprávu, ve které bylo uvedeno, že Bednov se údajně bránil zatčení, a tak byl zabit.

V mnohých však vyvolalo zdůvodnění prokuratury pochybnosti, protože fotografie z místa vraždy verzi o odporu vyvracejí. Soudě podle těl spálených v kabině, bylo přepadení náhlé a jakýkoli odpor odsouzených byl nemožný.

Zdroj: http://antifashist.com/item/strelkov-ob-ubijstve-bednova-soversheno-tyazhkoe-prestuplenie-napravlennoe-vo-vred-novorossii.html
3 Komentářů k Strelkov o vraždě Bednova: Došlo k těžkému zločinu, jehož cílem bylo poškodit Novorossii

  1. Tartar napsal:

    Plne súhlasím so Strelkovom, bola to vražda. Za jeho činy v prospech ľudu Novorosie ho noví oligarchovia zabili ako psa. Zdá sa, že na východe Ukrajiny bude ešte veselo, začína sa totiž aj vnútorný boj o moc. Verím tomu, že pomsta na seba nedá dlho čakať a všetci vrahovia Bednova budú postupna kapať za svoj čin a nečudoval by som sa že ich predajú tí istí ktorí im nariadili tú vraždu vykonať.

  2. Contumax napsal:

    Svině !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!