Zpráva o mučení CIA : Špička ledovce zákeřného systému

Nedávno zveřejněná část zprávy o mučení CIA, je jen špičkou ledovce. Obraz Západu pod vedením USA, ve skutečnosti nemůže být horší. Jeho pokrytecká dvojí morálka, je známá už dlouho.

Po celá staletí se Evropané snažili, zavést svůj systém po celé planetě. To byla prvotní myšlenka křesťanských misionářů, společně s nezkrotnou touhou objevit dávné předky a jejich kmeny, které se před 100 000 roky vydaly na cestu, aby prozkoumaly zbývající svět. To samé probíhá ve 20. století, kdy ,,demokracie a lidská práva“ mají zaujmout své místo na celém světě.

Je to starý známý kulturní imperialismus, který vždy následuje americkou vlajku z pruhů a hvězd. Vnáší ,,západní hodnoty“ do těch zemí, které jsou geopoliticky důležité, pokud se ,,dobrovolně“ nepodřídí mocným v New Yorku a Washingtonu, příkladem jsou třeba Saudové. Tuto kulturně-imperialistickou frontu v dnešní době převzaly, tak jako tak, hromadné sdělovací prostředky. Západní evropsko-americký způsob života je televizí propagován jako vzor, ve kterém se mohou kulturní zvláštnosti jednotlivých národů ztratit, do jednotné masy.

I přes to se stratégové z Pentagonu a NATO ve svých vojenských operacích drží praporu ,,demokracie a lidských práv“, aby tam zároveň mohli proniknout (invaze). Ve skutečnosti, jsou jen prodlouženou rukou západní finanční oligarchie, která potřebuje nové trhy a levné zdroje. Bohatství ,,horních 5-ti procent“ z nemalé části pochází z vykořisťování chudých zemí na této zemi.

Země zmítané krizemi, obdrží podporu pouze tehdy, pokud se budou držet západního kodexu a současně budou pod dozorem MMF bičovat základy svého hospodářství. Dosažené zisky z již tak zubožených zemí mají jít pokud možno k licitátorům z USA nebo z Evropy. Celé země se tak dostanou do kleští a to hned nadvakrát. Pokud se to porovná například s přístupem Číny, odhalí se úplně jiná mentalita. Číňané nemají zájem dělat zemím, do kterých investují, nějaké předpisy. Respektují jejich kulturu a převládající hodnoty. Současně investují v dlouhodobém horizontu a nejsou tak zaměření na krátkodobé zisky.

O to zřetelněji zpráva o mučení CIA nelítostně ilustruje jednání USA a jejich spojenců. Kvůli tomu jejich mezinárodní pověst v mnoha zemích světa nemůže víc utrpět. Že CIA jedná bez zábran, pokud jde o jejich vlastní zájmy, to už víme z vlastní bolestné zkušenosti. CIA je jen malou aktivní částí, globálního západního ,,vojensko-průmyslového komplexu“. Tak ho nazval bývalý americký prezident Eisenhower.

V případě, že Západ doopravdy někdy měl lepší morální a etické hodnoty, tak už po celá desetiletí jsou jen stínem toho, co bývaly. Při prosazování vlastních politických a ekonomických zájmů, už dávno získal navrch. Chudé země ve skutečnou pomoc už doufat nemůžou.

Autor: Marco Maier

Zdroj: http://www.contra-magazin.com/2014/12/cia-folterbericht-nur-die-spitze-des-eisbergs-eines-perfiden-systems/
5 Komentářů k Zpráva o mučení CIA : Špička ledovce zákeřného systému

 1. ladik1959 napsal:

  chudé země si vždy musí udělat pořádek sami u sebe a neočekávat ,že jim někdo bohatý dá peníze,protože toto vždy vede k nadvládě nad těma chudýma.Toto Čína nepotřebuje stačí jim to co mají,ale západní země byly vždy imperialisticky založenu,proto mají tolik kolonií po celém světě a USA po vytunelování vlastní země bankama a korporacema,potřebují nové levné zdroje.Vždy je třeba spolupráce svrchovaných zemí mezi sebou a jakákoliv centralizace viz. RVHP NATO EHS a dokonce i samy USA (Dalas se chtěl osamostatnit už od samého začátku podpisu ústavy a chtějí to dodnes)jak je vidět nefunguje.Je to jen výmysl těch málo nejbohatších k ovládnutí celku.

 2. mino napsal:

  Jsem již hodně starý,žijí defakto na sklonku života.Sportovně řečeno ve třetí třetině cca 15 minutě.Tudíž hodně si pamatuji.Mohu s klidným svědomím říci,že byly doby,kdy se opravdu na naše území shazovaly mandelinky bramborové,nylonové balony s „hladovou korunou“,plnicími péry,které v ruce vybuchovaly a další jedy a sfinstva.Vše se v příznivém větru pouštělo ze západu.Vše zlo pochází z USA a není se čemu divit.Po objevení Ameriky se tam vyvážely celé skupiny,snad státisíce vrahů,zlodějů,prostitutek atd.Nelze se tedy divit,že geny dnešních amíků jsou tímto poznamenány.A ještě něco,jsem Slovan a na východ Německa jsou lidé slušní,pracovití a hlavně neváleční,což o anglosasích nelze říci.Slované by měli bez rozdílu především držet spolu,včetně slovanského Polska.Když se po amerických pláních proháněli bisoni,tak v Rusku a Číně již byla kultura na velmi vysoké úrovni.Tak hezký den,přátelé.

  • geronimoh napsal:

   USA už dokonce odtajnily, že v době studené války rozhazovaly nad celým výcodním blokem mandelinku bramborouvou, slintavku a kulhavku, aby podlomily hospodářství zemí RVHP a tím je oslabily. Prostě hnus. O těch v ruce vybuchujících drobných předmětech, snad i hračkách jsem jen slyšel jako dítě od starších lidí.

  • martin bareš napsal:

   mino díky.

   Jako starý uraňák a tedy i též starý člověk mám doma knížku „Rudné doly Jeseník 1954 – 1994″.

   Je to podniková publikace o rozvoji, úpadku podniku a všem, co se tam dělo ze všech stran po čtyři desetiletí. Taky o embargu na barevné kovy, které stát nutilo otevírat ložiska nevýhodná, atd.
   Není to nijak čtivé, ale když jsem trávil většinu své mladosti po fabrikách jako dělník, má to pro mne své kouzlo. Navíc jsem chemik, tak to pro mne je i odborná publikace.
   Je škoda, že historie 1945 – 1989 je černou dírou, o které se nepíše. Tedy prakticky o ničem, o průmyslu, zemědělství, kultuře.
   Chybí fakta a nikdo to neudělá.

   A tak se dočteme jen o represích padesátých let, demonizované zprávy o vraždě Zdenky Horákové odsouzené za špionáž k smrti (stejně jako Mata Hari – zde ale bez válečných tanců okolo) – špatný, ale bohužel, pak nějací horliví studenti střední školy, kteří tehdy ani netahali kačera, napíší podle informací svých rodičů „Jak se žilo v osmdesátých letech“ a uspořádají výstavu téhož názvu v našem muzeu, atd. Tisíce, desetitisíce případů, plivanců atd.
   Stydím se za tyto lidi.

  • Definitiva napsal:

   Zdôrazním Slovanskú jednotu, aj s dejinným poučením, ktorým je osud Veľkej Moravy, genocída Slovanskej kultúry kresťanstvom. Nepoučili sme sa dodnes a už je o päť min. dvanásť, už nám zločinci fašisti oznamujú, že z EÚ nie je možné vystúpiť a reformovať je tiež nechcú. Máme na krku otroctvo na večné veky a nikdy inak.

   Demokracia je ideológia, v ktorej volíte vopred určených politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami napísali. To čo žijeme, to nie je demokracia. Demokraciu mali Slovania dávno pred starovekým Gréckom, bola to spoločná správa vecí verejných, tá fungovala dovtedy, kým anglosaso židia nezaviedli dedičnú monarchiu v Rusku, vraždili ruských cárov až do posledného. Pôdu spravovala obščina, obec a nie podnikateľ, privatizér, súkromník – zbohatlík. Pôda nebola na predaj a Slovania si ju chránili vlastnými životmi.

   Viete odkedy budú môcť zahraničné osoby kupovať našu pôdu? Bez pôdy sa staneme cudzincami vo vlastnom štáte, vlastníci štátu určujú zákony a spôsob „podnikania“. V Rusku funguje prenájom pôdy od štátu, ale nie predaj cudzozemcom.

   Krad starý Mates jako straka // u bohatce i u žebráka. // Pak, nerozmýšleje se dvakrát, // dal do poklady vše, co nakrad,//a nápis zhotovil si na to://Soukromé vlastnictví je svato.

   Anglosaso židia sú iná civilizácia ako Slovania, majú inú genetiku, fungujú na princípe sociálneho parazitizmu, otroctva, chaosu, vojen, kolónií, genocídy a stoviek miliónov mŕtvych, zisky ihneď a za každú cenu. Spoločenské uznanie je úmerné bankovému kontu.

   Slovanská genetika je o spoločnosti na základe rodiny, spoločné spravovanie vecí verejných, bez otroctva, spolupráca národných štátov, rozvoj duchovnej spoločnosti. Hodnota človeka je mierou spoločenskej prospešnosti a nie bankového konta.

   Genetika existuje ako prírodná zákonitosť, človek ju zatiaľ nevie opraviť, ostáva len selekcia, tú človek vykonáva efektívne pri šľachtení zvierat. Zvieratá šľachtíme a ľudskú rasu ničíme, raz nás zvieratá budú musieť nahradiť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!