To Francie vyzbrojila teroristy, kteří udeřili v Paříži

Francie jako součást NATO vedené koalice už roky vyzbrojuje, financuje, podporuje a jinak udržuje teroristy Al Kaiídy s počínajícími záznamy o tom v Libyi při svržení libyjského vůdce Muammara Kaddáfího a s pokračováním až do dneška při NATO vyzbrojování, zajišťování zázemí a při podpoře teroristů Al Kaiídy včetně tzv. „Islamistického státu“ (ISIS) v Sýrii a podél jejích hranic.

S tím, že je nedávný útok v Paříži nejspíš prací těch samých teroristů, které Francie vyzbrojuje po celé Severní Africe a na Středním východě, tak je francouzská vláda sama odpovědná a vinná pokračováním materiální podpory teroristické organizaci, která teď zabila francouzské občany, včetně dvou příslušníků policie, a to nejenže na francouzské půdě, nýbrž v samotném francouzském hlavním městě.

V článku New York Times „Teroristický útok na noviny Charlie Habdo v Paříži zabito 12 lidí“ referovali, že:

Ve středu v Paříži maskovaní střelci s automatickými zbraněmi zahájili střelbu v kancelářích francouzských satirických novin, uvedla policie s tím, že zabili 12 lidí a uprchli autem.

President François Hollande o útoku na týdeník Charlie Hebdo řekl, že to byl „bezpochyby“ teroristický čin a vyhlásil celonárodní teroristický poplach nejvyšší úrovně. Řekl, že v posledních týdnech bylo několik teroristických útoků zmařeno.

Ovšem i přes Holladovy fingované starosti a pobouření nad útokem to byla francouzská vláda, kdo prosazoval a prováděl vyzbrojování teroristických skupiny po celém Arabském světě při Západem podněcovaných svrháváních vlád v zemi za zemí, aby se rekonfiguroval řád celého regionu v souladu s jejich vlastními geopolitickými a ekonomickými zájmy počínaje „Arabským jarem“ 2011.

Washington Post v roce 2011 referoval v článku nadepsaném, „Francie poslala libyjským rebelů zbraně,“ že:

Ač to byl Hollandův předchůdce bývalý francouzský president Nicolas Sarkozy, kdy strčil nohu do zdecimované Libye během počátku NATO intervence do ní – což zahrnovalo vyslání dalších francouzských zbraní teroristům, francouzská letadla poskytující těmto teroristům letecké krytí, během jejich provádění ukrutností a genocidy – tak v této politice Hollande v neztenčené míře po Sarkozym pokračoval jak v Libyi, tak v současnosti v Sýrii. Ve středu francouzští činitelé oznámili, že vyzbrojili rebely v Libyi, což znamená, že země NATO poprvé už řekla, že opravdu přímo poskytuje vojenskou pomoc přívržencům vlády v konfliktu, který se vydržel táhnout déle, než kterýkoliv politik očekával.

Útok byl proveden profesionálními vykonavateli ve „stylu Gladio“

Video, které se z nedávného útoku v Paříži objevilo, ukazuje těžce vyzbrojené militanty dovedně zacházející se svými pro vojenské použití určenými zbraněmi s přesností a disciplínou jasně ukazující absolventy vojenského výcviku. Ať pochází ze kterékoliv větve „Al Kaiídy“, jsou produktem globální teroristické sítě, kterou Západ účelově vytvořil a udržuje ji do těchto dnů, aby vedl teroristické války proti svému vlastnímu občanstvu, stejně jako zástupné války proti svým nepřátelům v zámoří.

Francouzské spolupachatelství při vyzbrojování militantů zvláště v Sýrii bylo předmětem sporů a obav kritiků, kteří už roky varovali před „výbuchem do tváře“. Avšak je nepravděpodobné, že by i Francie nebo její partneři v celé té rozsáhlé síti států sponzorujících globální terorismus takovéto „výbuchy do tváře“ nečekali, a že kdyby po tom fakt toužili, že by nejspíš nějak nebyli schopni takovýmto útokům zabránit. Jinými slovy to, čím se útoky v Paříži jeví být, je další NATO útok ve stylu „Operace Gladio“ proti Evropskému lidu v rámci zlovolných snah o manipulaci veřejného mínění stejně jako regionálního politického prostředí.

Ty skupiny financované z US, cvičené v Británii a udržované jako polovojenské extremistické skupiny po celé Evropě během Studené války s NATO, které tzv. „stálo za těmito sítěmi“ byly údajně vytvářeny, aby byly aktivovány s propuknutím plnocenné sovětské invaze do Západní Evropy. Místo toho však byly používání k inscenování útoků pod falešnou vlajkou, při nichž byly stovky Evropanů zabity a zmrzačeny, kde se tyto ukrutnosti sváděly na Sovětský svaz a jeho evropské sympatizanty. Tyto útoky a vraždy NATO využívalo k manipulaci vnímání veřejnosti a k narušování nárůstů podpory skupinám, které nefungovaly pod kontrolou NATO.

Podobně jako Al Kaiída a její různé franšízy včetně té poslední notoricky neblaze proslulé ISIS, které se současně vedle sebe využívají jednak jako domácí bubák, ale zároveň i jako zahraniční expediční žoldnéřská armáda.

Obrázek: Francouzský president Hollande v Saúdské Arábii – u jednoho z nejštědřejších státních sponzorů globálního terorismu na zemi a u nenahraditelného partnera při snahách NATO o přeuspořádání Arabského světa.  

A opravdu, president Hollande na jednu stranu mlátí hubou, že odsuzuje útoky v Paříži, zatímco na druhou stranu nadále volá po vyzbrojování a podpoře těch samých sítí, od nichž ten útok pochází, aby mohla pokračovat kampaň násilí a teroru v Sýrii.

Bez ohledu na to, jaký závěr vzejde z vyšetřování, sám fakt, že NATO takovéto útoky proti vlastním lidem, kvůli nimž tvrdí, že existuje, aby je chránilo, zrežírovalo už v minulosti, činí z NATO a z různých politických vůdců vedoucí jejich jednotlivé členské státy prvořadé podezřelé, kteří nejsou kompetentní ani k vedení nestranného vyšetřování, ani k zabránění dalším teroristickým útokům, které nejspíš nezrežírovali nepřátelé mimo evropské hranice, nýbrž to byli spíše výjimečně nebezpeční nepřátelé uvnitř hranic Evropy.

Vyšlo na Reformy.cz

 

By Tony Cartalucci
Global Research, January 08, 2015
Land Destroyer

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/france-armed-terrorists-that-struck-paris/5423440
43 Komentářů k To Francie vyzbrojila teroristy, kteří udeřili v Paříži

 1. simon napsal:

  Zelená mu pasuje.Posera.

 2. Josef Švejk napsal:

  Výmluvný obrázek! Francouzský prezident Hollande, frantíky důvěrně zvaný "měkké varle", v jednom šiku s nejspravedlivějšími bojovníky za svatý islám. Chybí už jen ručník na hlavě, zvolání allah akbar a vyretušované řídící špagátky vedoucí ke zdaleka největším kamarádům za oceán. Charles André Joseph Marie de Gaulle se obrací v hrobě.

  • Contumax napsal:

   Josef Švejk
   Se mýlíš Charles de Gaulle byl pro arabský až až snil o arabské EU....

 3. smerko napsal:

  Něco zlého se chystá!! Už brzy..

 4. Divenka Prostá napsal:

  Myslím si, že paralela s 11.09.2001 jsou asi místě. Libyjský kat Sarkozy, který se teď všelijak pokouší o návrat do Elysejského paláce, dnes prohlásil, že „Francie byla napadena a musí se bránit“. Wow! Zdá se mi, že téměř přesně kopíruje brepty Bushe. Ono to 11. září změnilo svět. Hodně. Zahájilo nekončící sérii amerických intervenčních válek (aby se neřeklo, občas i pod hlavičkou NATO). Umožnilo naplno rozjet scénář NWOrder-u. Vládnoucí moci posloužilo k téměř úplnému „vygumování“ zbývajících občanských svobod. Přeměnilo Západ na jednu velkou všznici, špiclování a odposlechů všech a všude (kromě skutečných teroristů). Legalizovalo obnovení praktik středověkého mučení na americké základně na Kubě a „spojených laboratořích“ CIA v Polsku a spol., určených pro výzkum lámání všeho lidského v člověku. Stvořilo „obraz nepřítele“ – islámského teroristy – zosobněného figurkou Usámy bin-Ládina. Tento agent CIA i „jeho“ Al-Kajda měli rovněž značku made in USA. Pamatujete ještě, prezident Bush tehdy prohlásil, že SSa čelí útoku, vyhlásil „válku proti terorismu“ – a vpadl do islámských zemí. Dnes již žádný soudný člověk nepochybuje, že 11. září byl umělý konstrukt, který stvořil „islámský terorismus“, který se teprve v důsledku toho stal realitou. Dávejme si proto nyní velký pozor. Důležité jsou první interpretace, první mediální obraz. Tady je mnoho podobných znaků, typických pro CIA-operace typu 11. září: Atentát přišel jako rána z čistého nebe. Obětí ovšem pro změnu nejsou neznámí civilisté, ale novináři (útok na svobodu slova vždy funguje, troll „x“indl nám o tom zadarmo a rád poví). Navíc z časopisu, který je známý svými protiislámskými postoji. Jinak vše běží podle klasického scénáře: Atentát je – překvapivě – poměrně dobře zdokumentován. „Náhodou“ jej zachytilo několik videí, včetně zvuku. Teroristé volají pověstné „Bůh je velký“ a demonstrativně na ulici ještě střílejí do zraněného bezbranného policisty. A především – bezpečně zmizí.
  Podle mého poprava francouzských novinářů byla v každém případě připravena dobře. A uskutečněna v pravou chvíli. To je moc „náhod“ najednou. Divadlo jako z dílny zkušených amerických PR-agentur. Kdyby si takový Tomio Okamura 48h počkal, nemusel se stát předmětem mediální štvanice...

  • Svobodný napsal:

   Jo většinou jsou to "pohotové" záběry jak z Hollywoodu viz.911 a u žádných takových videí aspoň co já vim nebyl nikdy zveřejněn autor. Tak byl to pohotový chladnokrevný novinář co během údajně 5 minutové akce schrastil někde kameru či telefon a natočil to nebo tam byl už nějaký kameraman připraven?

  • jan Jinsky napsal:

   Dívenko, které občanské svobody byly vygumovány po 11.září? Zkus být konkrétní, prosím.

 5. Miloslav napsal:

  Terorismus, tj. v podstatě hrubé nelidské násilí motivované těmi nejnižšími pohnutkami, nemá místo v civilizovaném světě. Stojí za povšimnutí, že představitelé téměř všech států na světě vyjádřili v tomto smyslu shodný názor. Celosvětová shoda na řešení konkrétního problému, to se nestává často. Možná je to předzvěst toho, že bude dosaženo shody i v jiných důležitých globálních problémech. Například: http://miloslav7.blogspot.cz/2014/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

  • geronimoh napsal:

   Miloslav:

   Asi proto nejvíc teroristických činů páchají tajné služby "západních" zemí, a to i na vlastním obyvatelstvu, třeba jako tento. Holt jsi na špatných stránkách, tu ti pšenka nepokvete.

 6. Vlado napsal:

  Terorismus USA, Francie a Velké Británie vůči islámským státům vyvolává adekvátní reakci - teroristické akce vůči těmto zemím ze strany islamistů.

 7. Věra napsal:

  Já si myslím,že jen sklízejí to,co v minulosti zaseli a teď se to obrací proti nim samotným.Ti teroristé neměli jít do redakce,ale do Elisejského paláce,tam jsou ti kdo za všechen ten chaos a zmar můžou.

 8. mira napsal:

  Gladio. Uvidíte co bude následovat.

 9. Definitiva napsal:

  Žijeme výnimočnú dobu, dvojičky 9/11, Irak a ostatný Blízky Východ, Juhoslávia, Ukrajina, kolonizácia západných Slovanov v EÚ.

  Spoznávame anglosaso židovskú civilizáciu v plnej nahote ako ríšu všetkého zla na svete, ako pokračovateľku biblického projektu, náboženstiev na zotročenie ľudstva

  ako tvorcu ideológie sociálneho parazitizmu, dnes ako ľudstvo zotročené dlhovou pascou a bankovou úžerou a svet žijúci pod koloniálnou nadvládou USA.

  Len pre úplnosť pripomeniem 1000 ročnú kultúrnu aj fyzickú genocídu Slovanov, kresťanskú likvidáciu Slovanskej kultúry, zavedenie dedičnej monarchie v Rusku a vraždy ruských cárov, Židoboľševickú VOSR, zničenie priemyslu a roľníctva v Rusku, socializmus splodený a realizovaný u Slovanov na objednávku chazarov Rothschilda a Weishaupta, chazarskú kolonizáciu a zotročovanie ZSSR až do dnešných čias, kedy sa konečne Putin vzoprel svetovej moci a podniká prvé krôčky! ku slobode Ruska a ľudí na svete. Genocída Indiánov a Aborigénov, dve svetové vojny a stovky miliónov mŕtvych.

  To je účet anglosaso židovskej civilizácie. Zažívame boj civilizácií, anglosaso židov proti Slovanom, boj za zachovanie prírodných zdrojov na Zemi, boj za prežitie ľudstva na Zemi.

  Všetko zlé, čo zažívame má vždy pôvod u anglosaso židov, u sociálno prarazitickej svetovlády, ktorej zdrojom je: cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a mafie.

 10. Radek napsal:

  Zabít!

 11. Mor ho !!!!!vlaštovka j.

 12. Jana napsal:

  Musím souhlasit s Definitiva.Všechno je to tak jak píše.Mám pocit,že tentokrát sejim nepodaří převzetí moci nad světem.S Putinem je pravda a židovské sionistické anglosaské společenství neví,že každý jednou bude muset za své hříchy zaplatit.Lidé už je prokoukli a bude stačit,když se přidáme k Rusům.Četla jsem,že když je tak podhodnocený rubl,tak si Rusové koupili všechny svoje akcie z plynu a ropy.Nyní jim zůstanou všechny peníze z prodeje ropy a plynu.

 13. atlas napsal:

  No neviem, neviem. Celý ten humbuk a tá masívna mediálna kampaň okolo sa mi zdá účelová. Skôr by som povedal, že tu máme ďalšiu príkladnú falošnú vlajku. Prečo stále majú útočníci kukly, samozrejme kôli skrytiu identyty, ale mylím, že nejakému mučedníkovi z radov Al-káidy alebo ISIL o skrytie identity až tak nejde, veď chcú dať správu svetu. A navyše títo im zdrhli, až teraz ich akože identifikovali, našli si obetných baránkov(tí to pre istotu nerozchodia). Ja si myslím, že to skôr spískali kontraktori na objednávku, anglické SAS sa na to hodí ako vyšité, už ich aj raz prichytili ako chceli spáchať útok na mešitu samozrejme maskovaní ako arabi, ale nepodarilo sa im to, chytili ich a odhalili podvod, chceli to hodiť na nejakú islámsku radikálnu skupinu a vyvolať nepokoje. A to je aj účelom tohoto humbuku. Celá európa už má všetkého toho vojnového humbuku po krk. Nikto nechce vojnu a ľudia to dávajú čoraz viac na javo. Ta k čo spravíme na zmenu verejnej miekny? Nejaký útok priamo pod nosom, doma, vyvoláme vášne, strach o bezpečnosť svoju a blízkych. Scénár jak vyšitý z útoku na dvojičky, len v malom, no účel ten istý.

 14. V napsal:

  Všetci tí farizeji, ktorí Holandovi podávajú jednu ruku a tou druhou zhadzujú zbrane každému, kto môže zabiť, zastreliť, odrezať hlavu a podobne. Je to banda farizejov najhrubšieho zrna hrajúca svoju rolu. Na scéne je stále ešte banda od AG Farben, Sanofi,Baxter a podobných zlovoľných organizácií, ktoré stoja za veľkými vojnami. Odchovávajú si svoje predĺžené chápadla, ktoré za nich vykonávajú tú najšpinavejšiu prácu,.. za peniaze. Tie Anglosasom a sionistom nikdy nesmrdeli. Pre ne sa zabíjajú, zatiaľ čo my Slovania nemáme tento cieľ" peniaze" zakódovaný vo svojej krvi. Napriek tomu víťazstvo je aj tak na našej strane aj za cenu vysokú. Trebárs života tela smrteľného...ale duši nesmrteľnej...milovaní. Vydržte, prebuďte sa a urobte to, čo ste sľúbili, keď Vás tu poslali!

  • Robo napsal:

   musíme si na to spomenúť...prečo sme tu..
   Nieje to úplne jednoduché, napriek tomu je treba sa vydať na túto cestu.
   Čím ďalej dôjdeš, tým viac slobodným sa staneš..
   Sme slobodné a úžasné bytosti s nekonečným množstvom možností! ..len si na to znova, po 5-6.000 rokoch spomenúť..

   • hašek napsal:

    si v prvom rade falošný prorok.

    • Robo napsal:

     necítim sa byť prorokom. Za to z teba cítim nejaký divný smrad..

    • vlad napsal:

     Hašek a ty debil. Nejmenuješ se jinak Jinský??? Vole

    • vlad napsal:

     Hašek ještě jednou tu napiš něco proti Robovi a dostaneš na budku (nebo ti jen zlomí ruku). Kamarádi hackeři si tě najdou jak debila Jinského

     • Robo napsal:

      vlad, ďakujem :-D
      Ale to nebude nutné asi..:-)
      Určití ľudia, ak si vyberú blbú stranu, potrestají tým sami seba. V tejto úžasnej dobe čoraz bezprostrednejšie..
      Ver mi a sleduj..len nezaujate sleduj, čo sa okolo Teba v nejbližších mesiacoch a rokoch bude diať..
      :-)

     • vlad napsal:

      Robo promiň, ale nesnáším zaprodance a vlastizrádce. Proti takovým hajzlům budu všemi prostředky. I mými kamarády, kteří jsou sice "zločinci" hackeři. O svini Jinské už informace jsou. Ještě nevím, ale asi Hašek je totožný s hajzlem Jinským. Až to budu vědět najisto, řeknu Ti to.

     • vlad napsal:

      Všem se omluvám, je to hnus, co se děje. Dneska jsem si dal si moc piv.
      Robo, máš můj obdiv a držím pěsti.

     • Robo napsal:

      tak teraz neviem, či to píše vlad alebo "vlad" :-)
      vlad je profesionálny šofér, tak asi nie.
      A u "vlada" zas netuším, čím by som si vyslúžil "obdiv" :-D

      To je jedno, vlad - držím pästi nám všetkým, dobre to dopadne, som si istý.. :-)

 15. Baxter comp.jsou jedni z největších grázlů i co se týče zločinů ze světa našich němých souputníků a to zvířat.Mají spáry ve farmaceutických skandálech hororových scénářů!Od vivisekcí a mučení šimpanzů a dalších ubohých chlupáčů pod plachetkou vědního pokroku.Vím o tom dobře,protože jsem sledovala tuto odpornou causu v době,kdy byla zvířata objevena aktivisty v mučících areálech..Opičky vypadaly v mládí kupr.jednoho roku jako STAŘÍ LIDÉ!!!Dodnes na to nemohu zapomenout Když vidím někde napsáno Baxter,i dnes po pár létech ,cítím jak mi jede ta horká vlna smutku zase okolo srdce..pa všem vlaštovka

 16. Adolf Balík napsal:

  Kdo se chce bát většího válečného spiknutí v pozadí pařížského masakru, je tu o tom český článek:
  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/01/parizsky-masakr-je-soucasti-planu.html

 17. Václav Říha napsal:

  Je to tak prosté. Rusko se nenechalo zatáhnout do třetí světové války a tak kabala vytáhla další trumfové eso. Není nic snazšího, poštvat proti sobě v Evropě Araby a ostatní populaci. A občanská válka je na spadnutí. Když to nevyšlo na Ukrajině, tak uděláme jedenácté září v Evropě. A mám tu další Majdan, jen o mnoho větší a nebezpečnější. Kdy už konečně těm fašistickým parchantům někdo zatne tipec.

 18. Viktor Peter napsal:

  ..... Francie taky vybavila Izrael Atomovými zbraněmi .... neoficiálně je tam nějak "zapoměli" ....

 19. viliam napsal:

  ...jediny rukopis ...naci-sio-delirium...

 20. Není to ta slibovaná "fals flag"? jenomže v evropě?mně se ten atentát taky nezdál (už jse pochybu vyjádřila...ted se jdu podívat kdo jakpíše....vcera jsem četla dobrou analýzu take na protiproudu pod názvem Vražda dvanácti.pa jitka

 21. Cico Ciciak napsal:

  Všimnite si, že vždy sa tu opakuje ten istý scenár!!! Nikdy žiaden údajný islamský terorista nejde odprášiť tých, čo za to skutočne môžu!!! Nikdy nesejmú nejakého politika alebo finančníka, nikdy sa neodpália v parlamente alebo nevpália boingom do kongresu...!!! Prečo nikto neodpráši obamu, busha alebo rothschilda???!!! Však všetci vedia, kde tieto zrudy bývajú!!! Aj kongres je na mape!!! Je jasné, že všetky tieto tzv. teroristické útoky sú určené len ako divadlo pre spodinu!!!

 22. Cico Ciciak napsal:

  Útok muslimov vo Francúzku - Odplata za karikatúru Mohameda - Slobodný vysielač
  -------------------------------------------------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=nATn_13FRKM

 23. Akil napsal:

  No jo zase sýrie Putin zmařil amíkům válku tak si chtějí udělat jinou záminku proč tam na ně vlítnout ted je zaslepení a pobouření lidé budou podporovat a vojáci tam dobrovolně pujdou se mstít za něco za co nejspíš můžou ti loutkaři z USA a EU co nám blbům vtloukaji do hlavy jaká je USA a EU svobodná kdyby tomu tak bylo tak by noviny neměly jen jednu stranu ale i tu druhou ukazovaly by nám i pohled druhý strany a ne jen ten svůj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!