Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk patří do blázince, nebo za mříže!!!

Premiér Ukrajiny Arsenij Jaceňuk poskytl německé televizi ARD rozhovor, ve kterém strašil ruskou hrozbou a Putinem a použil k současné situaci přirovnání ke konci druhé světové války! Premiér Jaceňuk pronesl větu, ve které řekl, ať si lidé vzpomenou na sovětskou invazi do Německa a na Ukrajinu v roce 1945!

Přestože, se něco takového zdá být neuvěřitelné a každý normální člověk na celém světě ví, že německý nacismus byl tehdy hrozbou pro celou Evropu a svět a ačkoli největší tíhu války nesl Sovětský svaz, proti kterému vrhl Hitler nejvíce sil, pomáhali tehdy v boji proti tomuto hnědému moru i západní země jako Velká Británie, USA a tisíce a tisíce dobrovolníků z jiných zemí celého světa!

Premiér Jaceňuk dokonce paradoxně tvrdí, že Putin je tím, kdo chce měnit výsledky druhé světové války! Pokud vím, druhou světovou válku vyhrála protihitlerovská koalice (podle zásluh v čele se Sovětským svazem) a nacisté, byli poraženi, čímž bylo mnoho národů zachráněno od úplného vyhlazení!

Jaceňuk by měl být Ruské federaci jako nástupnickému státu Sovětského svazu vděčný za osvobození od nacismu a vlastně i za to, že Ruská federace naopak netrvá na tom, aby byl svět rozdělen podle výsledků druhé světové války tak, jak bylo dohodnuto představiteli vítězných mocností na Jaltské konferenci! Kdyby totiž Ruská federace trvala na neměnnosti této dohody, byla by Ukrajina pořád součástí Ruské federace, stejně jako byla předtím součástí Sovětského svazu a ještě předtím carského Ruska!

Pan Jaceňuk se však evidentně cítí být spíše potomkem banderovských hord vraždících Poláky, Rusy a Čechoslováky a bojujících po boku nacistické armády proti svým slovanským bratrům z východní Ukrajiny a zbytku Sovětského svazu! Tento člověk za to, co prohlásil o vpádu SSSR do Německa a na Ukrajinu a svá dřívější prohlášení o podlidech z východu Ukrajiny, patří do blázince a za své válečné zločiny, kterými se dopouští jako premiér země, když posílá ukrajinskou armádu vraždit civilisty v Donbasu, patří za mříže, nebo na šibenici (podle zákonů země, kde bude za své zločiny souzen)!

Jak daleko chtějí podporovatelé kyjevské nacionálně-neonacistické vlády z Evropské unie a USA zajít?! Co všechno jsou ochotní těmto zločincům vraždící vlastní lid ještě tolerovat?! Jak moc se budou překrucovat fakta a dějiny?! Kdy se dozvíme i v našich novinách, že Hitler byl vlastně ten dobrý a Sověti (rozuměj Rusové) byli tou špatnou stranou ve druhé světové válce?! Kolik lží ještě uslyšíme a kdy jim to přestaneme konečně trpět a něco s tím uděláme?!
52 Komentářů k Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk patří do blázince, nebo za mříže!!!

 1. Palko napsal:

  Nejsou náhodou v EU na tyto provokace zákony, nebo to zase EU přejde bez povšimnutí.

 2. Petr napsal:

  Je to naprostý blázen a jeho bláboly svědčí, jak hluboko Ukrajina klesla a to nejen ekonomicky. Posílat armádu vraždit lidi na východ země a svádět na prezidenta Ruské federace současný stav Ukrajiny to je naprostá demagogie. Nepochybuji, že potichu a nenápadně Rusko podporuje východ Ukrajiny a říkám, možná by jinak lidi na východě za svůj Ruský původ Ukrajinská armáda vyvraždila. Rusové jsou povinni pomáhat svým krajanům, navíc pokud by Ruská armáda vtrhla oficiálně na Ukrajinu, tak ji za dva dny vymaže z mapy, tudíž o Ruské agresi nemůže být ani řeč. Je dobře za mír na Krymu a referendum, kde se obyvatelé Krymu rozhodli vrátit zpět k Rusku.

  • Jarek* napsal:

   Souhlasím až na jednu maličkost, netrvalo by to dva dny, při současné schopnosti ruských vojsk, předvedli to nedávno při kolosálním cvičení, odhaduji cca 12 hodin. A bylo by vše vyřízeno a jednou pro vždy, tečka.

  • Petr napsal:

   Něco jako návrat Sudet k Německé říši……

  • JARIS napsal:

   Byt Putinem, tak ho dam k mezinarodnimu soudu za krive svedectvi.
   Ba ne, radsi ne. Jeste by to ten holomek – zidak Jacenuk, vyhral!!!

 3. Davoro napsal:

  Tak to je těžký krypl no USA do Německa asi nešla podle toho zkurvysynka, těžka piča no. Ruská zpravodajská služba by se měla trochu víc rozjet jako CIA a toho zmrda Jaceňuka prostě zabít. A celkově se mi zdá že si Rusové nechavají srát moc na hlavu, z Ukrajiny nakonec budou mít tak málo jako z Gruzie a za velké ztráty docela.

 4. Viktor Peter napsal:

  …. tenhle zmetek patří před popravčí četu!

 5. PAVEL napsal:

  hned bych ho odprasknul

 6. Stevo napsal:

  Dovolim si nesuhlasit. Pokual by ho niekto odpraskol, bol by mucednik a narodny superhrdina a jedino kto bu bol na vine by bol Putin. Radsej keby sa sustredili na objektivne a nezavisle spravodajstvo, ukazat to svetu nech si ho odprasknu sami Ukrajinci

 7. Jiří Šafránek napsal:

  Pan Jaceňuk je gardový poručík armády světového sionistického fašismu. O tom nemůže být žádných pochyb. To, že tento typ člověka pablba, může být v dnešní době ve vysoké politické funkci, svědčí tom, že věrchuška tám úplně nahoře se nachází ve smrtelných křečích, tudíž se v posledním tažení pominula. Teď jde jenom o to, abychom tu její tragédii ustáli.

  • viliam napsal:

   …je to uplne presne…tento sio-psychopat vsak coskoro utecie … dolezitejsie je naozaj ustat to,co znamena pochopit o com je sio-naci delirium,ze my podludia sme ich stado stvoritelom pridelene…

  • .lak napsal:

   Dobře jsem se zasmál, líbezná pravda.

 8. Honza8 napsal:

  K tomu už není co dodat. A takového fanatického morálního mrzáka podporuje EU (včetně nás), USA atd..

 9. jano napsal:

  Krach petrodolaru. Jaký odvetný úder je schopné uštědřit Rusko Titulky CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=fKyOgEQqbYk#t=49

 10. Tomek napsal:

  Jacehnup je fasista ako remen , uz mu len chyba SScka uniforma vrchneho oficiera,ani Himmler by sa zanho nemusel hanbit.To sa tam zas zisla tlupa na tej ukrajine .Prasacenko striela zo samopalu za kopcami a tento dristaj plesaty tu chce menit dejiny.

  • jf napsal:

   je to chazarský židobolševik-židobanderovec-židonácek-židofašoun, tihle paraziti s tim jejich talmudem se vždy spojí třeba s ďáblem, zdánlivě – ďábel je jejich „bůh“ Jahve, Baal – Belzebub

 11. Sam napsal:

  Hoďte na něj síť! A velvyslance vyhostit!

 12. Josef Švejk napsal:

  Opatrně chlapci s tím střílením Arsenije Jaceňuka! Je to sice blbec k pohledání, ale náš blbec! Nezapomínejte na paní „fuck the EU“, která jednoznačně potvrdila, že „Jacek je náš člověk.“ Jakékoliv příkoří učiněné Jackovi by mohlo být NSA vyhodnoceno, jako napadení Pindostánu!

 13. Jiří napsal:

  Jaceňuk nepatří ani do blázince ani do kriminálu !

  Je to válečný zločinec a patří na šibenici !!!!!!!!!!!!!

 14. Tomek napsal:

  a ten prasiak Waltzman tiez !

 15. Chlapci mate všichni do jednoho pravdu!!!!!!!Tahle kreatura bude brzy zhubena jako všechny jí podobné !!!!Podle mně to do padne tak, jak Stevo napsal….jinak pro všechny za komentář palec nahoru a pro monstrum PALEC D O L U!!!!!!p vlastovka jituš

 16. flamenco napsal:

  Je to pavlačový řváč a provokatér, který dělá štít MZ propagandě.
  Jasně, že Rusáci nebyli svatí, ale tohle přepísk.
  Kdo se nejvíc obohatil na 2.světové??
  Ten, kdo chce další válku a nedá si pohov, protože nic jiného neumí než prolévat krev.
  A pan „ego“ už nemyslí, plácá blbiny, jenže ten pán má jakousi funkci, takže se hubou chová, jako vožralej chirurg nad otevřeným hrudníkem.

 17. Reverend napsal:

  No já si myslím že je dobře,že tento vrcholný představitel Ukrajinského národa vyslovil to, co nelze nijak ospravedlnit ani zlehčit.Po tomto vyjádření Ukrajinského premiéra, budou muset představitelé evropských států vyjádřit svůj souhlas nebo nesouhlas a zde přiznat barvu, jaké jsou jejich skutečné postoje. RMZ již vyzvali Německou stranu, zda s tvrzením premiéra Jaceňuka souhlasí. Hodnotím tento krok premiéra Jaceňuka jako parádní odhalení skutečné podstaty politiky jeho vlády. Teď se ukáže kdo je kdo.Jediná možná reakce evropských politiků je mlčení nebo rozhodné odsouzení. No ale nepředbíhejme a dobře se dívejme,aby jsme viděli kdo je kdo.Ještě více takovýchto vyjádření a nakonec bude muset Evropa stopnout jakoukoli vojenskou pomoc Ukrajině aby nebyly nařčeny z podpory nacizmu.

 18. Petr napsal:

  Doufám, že až se začne lámat chleba, nebude mít čas vzít roha k svých ochráncům za oceán a že mu to vlastní spočítají.

 19. Michal H.K. napsal:

  Je videt ze ten clovek ma od nekud velkou podporu nebo ma fakt velky koule. Ted zalezi jestli svet bude mit cas to resit. Kdyz pripustime ze na Ukrajine za pouhy rok bylo zabito tisice lidi rukou nove vlady a plno lidi ve svete si porad mysli neco jineho, protoze se nedostali ke skutecnym informacim. A Zaroven se zamyslete nad tim co se stalo ted ve Francii. Boom!! Myslite si, ze nekdo bude po tomto resit nejakyho Arsehnije??

 20. JARIS napsal:

  Jak vidim z komentaru, tak toho zidaka Jatsenuka, gaunera zionistickeho,chudaka podvyziveneho,nikdo nema rad. Ja take ne. Takova zidovska stenice nepatri do blazince, ale s celou svou zido-zionistickou cetou na sibenici.A vcera bylo pozde.

 21. Josef napsal:

  K tomu není slov. Je to debil.

 22. Veny123 napsal:

  Jak je vidět,premiéra,nebo obecně vrcholného představitele státu, už muže dělat opravdu kdokoliv.To platí bohužel i u nás v ČR.I takové stupidní, primitivni a nacistické individum jako je Jaceňuk.Jsem zvědav na reakci německých medií,ale nečekám nic převratného,nebo dramatického.Taková je dnes ostatne cela EU a naše evropská „demokracie“.Vyslovit podobné nesmysly,doslova stupidity,Putin,Zeman,popř.Klaus,tak je toho plná televize a média.A naši pravdoláskařští politici se budou předhanet v kritických komentářích.Nezbyva než doufat v „boží zákony“ = to, ze individum jako je Debilojaceňuk se bude,dříve nebo později,smažit v pekle.Ale samozřejmě předtím mu ještě pošleme pár desítek miliard EUR.To aby se tahle ukrajinská,vládní individua a hovada neměla špatně a aby ještě stačila povraždit pár tisíc vlastních občanů,kteří se provinili pouze tím,že žijí na východě Ukrajiny.

 23. mino napsal:

  Nad vyjádřením tohoto zmetka se lze jen pousmát.Toto ukrajinské hovado není jen blbé,ale hlavně nebezpečné,neboť touto manipulací zcela evidntně chce vyvolat válku.Již opravdu věřím ,že vláda Ukrajiny je vláda magorů,kteří ve velkém žerou tu Porošenkovu čokoládu a měkne jím mozek….

 24. Marian napsal:

  Mily Arzen, povedal si to velmi dobre. Malo kto by to tak dobre povedal. Uz viac sa ani neda nasrat na hlavy europskym politikom a hlavne predstavitelom hostitlskej zeme, kde si sa opovazil toto vygrcat. Rad by som videl vyjadrenia urohujerov, ktorim si takto nasral na hlavu. Mali by ti pekne podakovat , pochvalit a pytat este.Huraaa ukrajina.

 25. fingolfin napsal:

  Kde je možné u nás udělat na tento výrok trestní oznámení? Myslím, ze i když je to cizinec, mělo by to byt mozne….

  • JARIS napsal:

   Sysliku, za svuj zivot jsem nevidela nic sadistejsiho a strasnejsiho. Banderovci jsou potomky Satana. Des a hruza. Nejvic placu pro umucene deti. Tohle prosim podporuje vlada USraele i gauneri z EU. Na sibenici s nima!

 26. Janhonza1 napsal:

  Čím víc takových rozhovorů dá, tím líp. O to víc lidí pozná na vlastní oči a uši co to je za čůráka sviňského.

 27. Dunčo napsal:

  Jacek potrebuje vojnu. Pokiaľ bude vojna bude Jacek. Teraz sa na to musí ísť opačne. Najprv je nutné aby obyčajný ľudia, masy ľudí vyhodnotili situáciu za neúnosnú, po pretransformovaní verejnej mienky, všeobecne stratí Jacek a celá fašisbanda pevnú zem, potom ho budú hnať samí Ukrajinci s tými zbraňmi ktoré im on sám vložil do rúk. Myslím, že tak to vidia mnohí čo rozprávajú v azbuke.

 28. Malin Gars napsal:

  Občané EU by měli otevřít oči a uvědomit si koho mají v čele a co podporují … a sjednat nápravu dokud je ještě čas …

 29. Vlado napsal:

  Nekritizujte pana Jaceňuka za jeho výrazy. Je to kamarád pana Sobotky i Zaorálka. Vrána k vráně sedá, fašista si fašisty hledá. Nebo snad ti dva jmenovaní vystoupili s vyjádřením, že nesouhlasí s názorem premiéra spřátelené Ukrajiny? Mlčením vyjadřují souhlas.

 30. atos napsal:

  On bude určitě magor první třídy, o tom není pochyb, ale já si myslím, že je to pouze figurka, která hraje svou roli, kterou mu napsal úplně někdo jiný! Jsou to obyčejní zaprodanci, kteří by za pár dolarů zradili i svou matku!!!

 31. martin bareš napsal:

  reverend, janhonza: naprostý souhlas. Ať žvaní dál spolu s podobnými a stejnými.

  Lidem, tedy lidským prasnicím, to sice oči neotevře, ale politici se budou muset vyjádřit.

  PRO: fašisté, víme s kým máme tu čest.

  PROTI: smekám, ale vím, že před drtivou většinou evropských a před americkými a izraelskými „civilizovanými“ politiky nebudu mít příležitost se uklánět.

  DĚLÁM MRTVÉHO BROUKA: fašisti, nejhorší zrůdy – tedy celá galerka.
  Tihle jednou chtějí zvyšovat rychlostní limit na dálnicích, jindy přestat dávat dětem domácí úkoly ve škole, jindy přejí všem štastné a veselé (hlavně před kamerami)…. apod.

  Hodně z nich taky kape oranžová barva.

 32. Tomax napsal:

  Jaceňuk je totální magor a EU taky, když mu dovolí říkat takové sračky.

  • .lak napsal:

   To je maňas pindostanu a euálky kterou může ovšem poctít pozorností kchárlatelů za slibovaných 1500 oiro osoba měsíc se kterým majdanovali a nepřestanou dokud nedostanou když budou mít s čím rajtovat, zase jim tam pošlete naftu do vozidel.

 33. Petr Kamarád napsal:

  Vytrženo z kontextu, Jaceňuk to myslel dobře, však ti vrazi tu byli do 1990, okupace, žádná práce to je Rus!!! Patříme do západního světa, ne do středověku Rusů. Jen se přiživují na civilizaci západu, vše ukradli nebo okopírovali. Nic tam pořádně nemají a ještě se předvádí. Lide ožebračení a oligarchové si užívají. Až dokážou lidsky dovést zemi tam kde západní svět, potom můžou šířit ideologii, do té doby ať drží pusu a krok!

  • Tomax napsal:

   Nic není vytrženo z kontextu, Jaceňuk je totální dement, který chce přepisovat historii a i Němečtí politici z jeho perel zůstali „paf“. Nacistické Německo nebylo obětí 2. sv. války, ale agresorem, bylo poraženo protihitlerovskou koalicí do které patřil i SSSR.

 34. Vlada Car napsal:

  No hlavně že má proruská smečka materiál ;)

  Jaceńuk ve skutečnosti jenom řekl, že by se nemělo zapomínat, co přinesl vstup sovětů na Ukrajinu a do Německa. Neměl vůbec na mysli otázku porážky nacismu, ale běsnění NKVD na západní Ukrajině a ve východním Polsku, stovky ruských emigrantů zavlečených do gulagů v SSSR, hromadné znásilňování německých žen (100.000 případů je relevantní číslo) a hlavně zavlečení sovětského komunismu do Německa, ze kterého se sovětská okupační zona vyhrabala až v roce 1989

  • agathon napsal:

   Jaceňuk nadělal do EU mísy a teď je třeba volat po EU, aby se k tomu postavila. Jsou tam čeští zástupci, jistě budou němí dokud je někdo nenakopne – jmenovitě! Ať si nemyslí Zaorálek, že to zavorá!
   agathon

 35. DODO napsal:

  Takove názory by měli byt celosvetove umlcovane je hodne skodlive pro cely svet .Uz je dost se nechat zatahovat jednou osobou do europskeho valecneho stavu ,nedovolme takovym psychopatom ovlivňovat a pokud tato vláda na to nezareaguje je zapotřebí jim to spočítat u voleb

 36. Petr napsal:

  Je to sice stupidně provokující výrok Ukrajinského premiéra,ale dělat ze SSSR oběti 2.sv.války a zachránce ukrajinského lidu,který nechal Stalin vyhladovět je stejný nesmysl.Byl to stejně agresivní a zrůdný systém jako nacismus.

 37. Zdenek napsal:

  A vy jste si ten rozhovor poslechli a nebo tady jen dštíte síru nad bludy, které jste si mohli přečíst v článku velmi pochybné kvality?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!