Charlie Hebdo podporuje nacisty v Kyjevě

0putinStačí se podívat na některé karikatury z Charlie Hebdo o krizi na Ukrajině. Redakce sledovaného satirického magazínu byla tak statečná, že podpořila puč neonacistů v Kyjevě a bombardování civilního obyvatelstva na východní Ukrajině. Jejich kresby jsou plné lží.

Na úvodním obrázku: Putin odsuzuje útoky na Charlie Hebdo v telefonátu francouzskému prezidentovi Hollandovi

Ohromný a nebezpečný tank s hlavou opilého herce Gérarda Depardieu, který vjíždí na Ukrajinu, má symbolizovat Rusko. Titulek zní: ,,Putin posílá Depardieho na Ukrajinu“ a malí Ukrajinci křičí: ,,Ne chemickým zbraním!“

Nebo tento obrázek ukazuje jak probíhalo referendum na Krymu pod hrozbou ruských tanků.

Nebo Putin kreslí novou ruskou hranici a říká: „Jejda, tady jsem to s perem přehnal.“

Vyobrazit skutečnost falešněji už asi nejde.

Zdroj: http://alles-schallundrauch.blogspot.co.at/2015/01/charlie-hebdo-unterstutzt-das-nazi.html?m=1

Český článek o tom, jak za útok na Charlie Hebdo může Putin:
http://nazory.aktualne.cz/komentare/slabost-a-sila-svobody-na-pozadi-charlie-hebdo-nebo-putina/r~8c327c5c972711e49e4b0025900fea04/
41 Komentářů k Charlie Hebdo podporuje nacisty v Kyjevě

 1. Petr napsal:

  Nemá cenu ztrácet čas s nimi. Dokud si jen kreslí nestojí mi za pozornost.

 2. Milan napsal:

  Ten fendrych je fakt asi ..... mimo

  • hylahty napsal:

   Jsem si to taky přečetl a je to síla. Síla západní propagandy. Já nevím, kdo zavádí ve všech možných státech tzv. Patriot Act omezující lidskou svobodu (Austrálie, Kanada, Francie, ...). Jestli Rusko nebo SSA. Když už teda pan Fendrych mluví o síle a slabosti svobody.

   Připomnělo mi to názor, který jsem zaslechl, že za tím útokem ve Francii stojí Rusové, protože útočníci měli Kalašnikovy a ty se přece vyrábí v Rusku.

 3. Calembredaine napsal:

  Tak doufejme že te židáckej dobytek už definitivně dokreslil! Ráno jsem zaslech v rádiu plky našich chazaroposkočů z rádia a hlásili že 1 (slovy jeden!) demonstrant v Moskvě přines na náměstí transparent "Jsem Charlie". Byl ihned zatčen. O takvý hovadině si troufaj informovat! O demonstraci proti Jatsikoj před Bundestagem ale ani slovo a to tam bylo nejmíň 30x víc lidí! - https://www.youtube.com/watch?v=T-LSNDVTUCI

 4. mino napsal:

  ...tento satirický škvár nestojí za komentář,nedivím se ,že to tak dopadlo...

 5. Tartar napsal:

  KARMA, tú nikto neoklame ani neobehne.

 6. Zed napsal:

  To je nafouknuté jako hrom, což svědčí o tom, že to byla dopžedu připravená akce a budou se utahovat šrouby. Teď jsem četl informaci, že policajt, který to vyštřoval spáchal ve své kanceláři sebevraždu, takže tady něco oravdu hodně smrdí. Není slyšet o ničem jiném, než o vystřílené redakci. Přtom podle všeho ten plátek neměl nijakou extra úroveň a jen tak živořil. Byl to dost primitivní komix. O mnohonásobně větším počtu obětí, které umíraly daleko trýznivějším způsobem v Oděse se táměř vůbec nemluvilo, viníci jsou na svobodě a navíc oslavováni jako hrdinové. Na východě Ukrajiny denně omírají větší počty lidí, vč. dětí a nikoho to nevzrušuje. Kde to pro Boha žijeme? Co je toto za svět? Já rozhodně nejsem Charlie, jakkolv je to dnes in.

  • Pája napsal:

   Naprosto s Vámi souhlasím. Plná náměstí lidí, pár hodin po události... A kde byly ty bečící davy, když byl sestřelen Boeing? 12 životů má větší váhu, než 298? Vždyť oběťmi byly také lidé ze západu a daleko víc. Pro ty solidarita neplatila? To se jim nehodilo? Už několik týdnů před touto "událostí" probíhaly masové demonstrace proti islámu v Německu, přičemž mi přišlo, že v posledních dnech gradovaly. A hle najednou islámisti vystřílejí redakci? Opět uměle vytvořená bublina. Jen doufejme, že ji někdo hodně rychle propíchne.

   • Jan Jinsky napsal:

    Pájo, smrt pár lidí má větší účinek než několika stovek. To je o psychologii člověka. Těch několik mrtvých si umíte představit, a proto reagujete jinak.

    A taky to byl teroristický útok, zastřelení lidí atd. Srovnávat to s Boeingem nelze. Myslím teď z hlediska reakcí lidí.
    Opět se tu za každou cenu snažíte všichni vymyslet, jak to spáchali zlí zaprodanci Západu. Což je asi hlavním cílem tohoto webu.
    Jako že nemám nic proti panu Korálovi, tak mám pochyby nakolik je tento web nezávislý a nakolik je ovládán - jen jinou stranou než idnes a spol.

    • Pája napsal:

     Zdravím:-) Opět jste si naletěl;) Dle mého byl teroristický útok jak to ve Francii, tak i sestřelení Boeingu. Vše tomu nasvědčuje. V žádném případě nešlo o jakousi "náhodu" či "náhodný omyl". Ani v jednom případě. Dle mého bylo vše předem dobře naplánované a "ukuchtěné". No, já nevím... Pokud zemře někdo, kdo si říká o "problém", tak to na mě nemá takový emoční/psychologický vliv, jako smrt nevinných pasažérů letadla+posádky, nevinných civilistů bombardovaných ukrovskou armádou, ani zvěrsky umučených a upálených lidí v Oděse, což byla také předem připravená akce. Jak za dob Banderovců! To si srovnejte se svým svědomím, či ať si to srovnají se svým svědomím ty hordy. Když se podívám na perfektní organizaci pochodů/demonstrací pár hodin po "činu" + sjezd "politiků", tak to na mě jakožto na myslícího člověka nepůsobí vůbec spontánně, ani věrohodně, nýbrž právě naopak:-) Bohužel či spíše bohudíky, taková už jsem.
     A jen tak na okraj:-)... Já zde také přispívám, přihlásila jsem se sama a dobrovolně a s jistotou vám mohu napsat, že "placená" "druhou stranou", ani třetí, ani kteroukoliv jinou nejsem;) Není to tak dávno, co jste ještě psal o hledání zdrojů a nevěřit pouze jednomu, takže zase "demokraticky" odsuzujeme jeden, ale druhý není také svatý, nicméně, s tím už vy určitě nic nenaděláte, že?:D Takže jak? Sklonit hlavu a ničeho si nevšímat nebo ještě hůř a jít s davem? Ne, díky.

     • Jan Jinsky napsal:

      Pájo, vás nepodezírám, že jste placena. Já taky placen nejsem, i když mi to někteří usilovně podsouvají.
      A k tomu co se stalo - byl to jednoznačně teroristický útok, omezený na jednu redakci. Takže lidé jsou demonstrovat daleko spontánněji než když spadne letadlo, kde není jasné kdo ho sestřelil.
      K těm zdrojům - to co tady pan Korál předvádí fakt zavání tím, že je motivován nejen ctí.

      Ale opět si asi neporozumíme.

 7. biboldo napsal:

  Dokreslili. Chybat nam nebudu....

 8. simon napsal:

  Aj za tymto je CIA.Naozaj ich zabili nemali slepe naboje?

 9. martin bareš napsal:

  Já to nečtu. Jen jsem na novinkách viděl tu masu ovcí jak startujou k pochodu. Mezi nima dva stateční hrdinové Sobotka a Zaorálek. Začlo mi bejt nějak smutno.

  Kolik lidí si vzpomnělo na utlučený, ubytý, upálený muže, ženy (i těhotný) v Oděse.
  Kolik lidí si vzpomnělo na to, jak židovskej pastát Izrael byl hotov s vyšetřováním "prý chloroform je vinník" v několika dnech.

  Na žádost židovlády Ukrajiny.

  Kolik lidí v té Francii vůbec ví, co je Oděsa a kde to město je.

  My Slovani jsme pro západ podlidi, pamatujme si to sakra a do prdele.

  Furt jim naše elity lezou do prdele, už mě zas bere adrenalínovej vztek, kurva.

  končim.

 10. ladik1959 napsal:

  To není karikatura ale sprostá provokace a ještě lživá,tak ať se nediví jak to dopadlo a budou asi další oběti,když si nedají pokoj - prý svoboda projevu - myslím,že si nevidí do huby ....

 11. JanaJ. napsal:

  Když budete svého souseda každý den urážet, tak se jednoho dne nedivte, že vám rozbije hubu..

 12. Kdojekdo napsal:

  Nejsem kreslir a namalovat bych nasledujici vyjev nedokazal. Nemam ale nic proti tomu, kdyby nejaky profi Čárli Hebdo namaloval, zverejnil a siroce propagoval tuto scenu:
  Do mistnosti s nadpisem „Sprchy“ vchazeji svleceni pejzatci a osoba s vizazi Jacenuka prede dvermi odpocitava: 5.999.997, 5.999.998, 5.999.999, 6.000.000! V ten moment zarve: dost, ostatni zpatky na cimru, za 50 let bychom jim porusili statistiky!
  Co myslite, branili by take moji svobodu slova?

 13. Viktor Peter napsal:

  ...a víte co lidi?! Dobře jim tak. Nějací "karikatirusti" - debilkové , co si ze všech jen utahují .... Nemyslím si, že byli zabiti zrovna pro tuto "činnost" (tedy jestli vůbec někoho někdo zabil!) Tady je ale jasně vidět pokrytectví EU, jejich politků a celý prohnilý a nepřátelský systém ke všemu lidskému. Systém, který rozvrácí společnost a provokuje jí k nenávisti a zášti jeden k druhému! Všichni otroci systému se v Paříži klaní a truchlí ....... ale kvůli komu, nebo vlastně čemu?! Za poslední dobu bylo zmasakrováno daleko víc lidí a to doslova naprosto nevínných .... myslím hlavně děti. Jela snad Merkel do Oděsy, když ukrajinská junta upálila kolem 40 lidí a poklonila se jejich památce .... atd .... Tahle smuteční pompa v Paříži je projevem naprostého pokrytectví. Možná by mělo umřít ještě víc novinářu. Ale ne "jen" těch 16 jako se stalo při "náhodném" humanitárním bombardování hotelu v Bělehradu v dubnu 1999, ale ještě daleko víc a to tolik, až by konečně začali psát pravdu a byli na straně pravdy a ne byznysu, který je dneska řídí. A věřím tomu, že by už nějaký Charklie a jim podobným se nikdy nebudou opakovat

  • vlad napsal:

   Viktor Peter potěšil jsi mě. Vidím a cítím to přesně stejně jako Ty. Když čtu komentáře jako je tento Tvůj, říkám si, že snad to v česku s myšlením lidí není tak zlé. Naštěstí takových debilu jako je "náš" troll trotl co tu chodí je snad menšina

   • vlad napsal:

    Nejen čechů a moraváků i bratia slováci se ohlupovat nenechají. Mimochodem všimli jste si, že když se tu vysktyne debilní troll trotl tak je to čech?

 14. Jarek* napsal:

  To moc smrdí. Je to velmi zpackaný podvod. Co z tohoto zinscenovaného nesmyslu ještě vyleze brzy uvidíme. Jde evidentně o akci, po které bude následovat kolosální reakce. Ta se dotkne civilního obyvatelstva. Ne ta tupá masa stihne prozřít, bude jí zasazen smrtelný úder. Organizátoři tohoto chaosu nepochází od nikud jinud než opět z Vatikánu. Jen pro oživení paměti. V minulosti byla spousta útoků na veřejnost v Rusku, či Evropě a Asii. Zabito bylo mnohonásobně více nevinných lidí a v médiích ani neštěkli. Nyní se jdou s prominutím doslova posrat.

 15. Jarek* napsal:

  P.S. Jsem rád, že se Vladimír nenechal chytit do pasti a té šaškárny se neúčastní. Je to politik pracující na vyšším levelu, než ta banda usmrkanců dosazených Vatikánem.

 16. Pája napsal:

  J.Jinský: Není jasné, kdo Boeing sestřelil? Masmédia měla jasno okamžitě, řvala to do celého světa a především valila do hlav všech, že ho sestřelil Putin nebo kozáci z blockpostu:D I v SSa měli poměrně jasno, Obama také říkal něco o satelitních snímcích, ze kterých je jasné, že to byl BUK, ale nikdy je neukázal, takže kdoví, třeba měl na mysli nějaký DUB:D Tak nevím, hysterie kolem toho byla dost velká, ale nikdo zadek nezvedl. Já na tyto "spontánní" akce nevěřím. Podobně jako s "rudokartářema". A vezměte si to logicky. Pokud tam přijelo tolik rádoby politiků - spontánně, že? Kolik času zabere organizace příjezdu politiků do určité země, na určitou akci. Některé akce se připravují několik měsíců, jde o bezpečnost, organizaci, služby spojené s ubytováním politiků+jejich týmů atd... a oni tam byli, jak na bílém koni za kolik že dní? A ještě aby šli, jak na porážku v průvodu, v místech, kde došlo k teroristickému aktu? Co je to za logiku?! No, naivka nejsem. Tolik politiků nechodilo ani v průvodech na 1. máje:D A mimochodem... šel tam i terorista Porošenko, jak mám tedy tuto akci chápat? S teroristama proti teroristům? Trochu rozporuplné, nemyslíte? Nebo jsou všechny jeho zločiny tímto smazány? Ne, nikdy!
  Nevím tedy, jaké zdroje p. Korála máte na mysli... K tomu by se vám měl raději vyjádřit on, protože nevím, jak to celkově funguje, mohu mluvit pouze za sebe. Každopádně, jestliže chcete mít jasno, miřte otázky přímo na něj, toto zavání pomlouváním (několikrát jsem si toho u vás již všimla na adresu tohoto webu a p. Korála, zcela neopodstatněně), a to já nemám ráda.

  • Jan Jinsky napsal:

   Pana Korála jsem nikdy nepomlouval. Jen mi přijde, že web je tendenční. neočekávám odpověď od vás. Možná mně můžete obvinit ze spousty věcí, ale nepomlouvám.
   A ještě jednou - smrt pár lidí opravdu vyvolá daleko větší reakci než smrt pár set lidí. Je to prostě o lidské psychice.

   je to to samé jako když se upálil Jan Palach, také byly demonstrace. Ale kvůli více lidem zabitým během okupace v roce 1968 tak silné demonstrace nebyly.

   • Pája napsal:

    :D... No comment... :D... Sice nevím, o jaké okupaci a hlavně kde píšete, nicméně... Dovolte mi se zeptat na jednu prostou otázku: Kvůli Palachovi se sjížděli politici jiných států, v ostatních státech probíhaly masové demonstrace/pochody? Já myslím, že zrovna toto je příklad hodný odbočování od jádra věci, čili od tématu:-)
    A co se týká webu a p. Korála... nevyjádřila jsem se dostatečně přesně... všimla jsem si vašeho útočení na web a pana Korála... často slévané pohledy na web skrze příspěvky diskutujících. A můžete mi prozradit, jaký web je podle vás netendenční a pravdivý, možná nestranný? Budu ráda, když mi dáte tip.
    P.S. Pravda je tendenční?

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak samozřejmě absolutně pravdivý web je idnes.cz. O tom žádná :o))

     Okupací myslím bratrskou pomoc, která nám byla poskytnuta v roce 68.
     A tenkrát se jaksi nedalosjíždět. Měli jsme železné opony a podobné pěkné věci k socialismu přináležející.
     Noa k webu - mylsím si, že pan Korál občas dá na web pitomý článek - to se stává. A pak tady trpí i opravdové pszchopaty jako je Calembredaine a Vlad. Ale asi je to tak, že když mi hrozí zabitím, tak je to fajn, protože nejem se zdejším stádem.
     I když si myslím, že pár lidí je tu spíš na léčbu - věřím, že jsou velmi frustrovaní.

     Jo a Pájo - jeden tip na výstavu. Do konce ledna je v Plzni v Západočeském muzeu výstava o Tibetu, Indi, Bhutánu - byli jsme tam dneska. Moc doporučuji.

     • Pája napsal:

      No, tak vidíte, ten tip na Iděs... to jste myslel zajisté ironicky? Stále čekám...
      Bratrská pomoc, to už je něco jiného. Já totiž o žádné okupaci nevím, tu vymysleli pravdoláskaři po r. 89.
      Není třeba opakovat, že každá doba má svoje mouchy. Já vím, vám tato doba vyhovuje, ale jestlipak vyhovuje i nezaměstnaným lidem a lidem na hranici chudoby, o které se stát nepostará? Nehledě o rozkradeném státu a skoro nulové národní hrdosti.
      K webu... Víte, pro vás to může být pitomý článek, ale pro někoho ne - jde o vývoj člověka, zkuste být skutečný demokrat a uznejte i článek člověka, který vidí věci z trochu jiného úhlu. Jestli p. Korál trpí některé nebo jak to teď má, to vám taky nepovím, ale zase si tu nemusíte stěžovat, že se tu mažou opoziční příspěvky, jak na běžícím páse - viz. diskuze na Iděs.
      Děkuju za tip, nicméně já nejsem člověk, který by někde coural po výstavách a muzeích. Nemám tolik volného času:-) Spíš si udělám zítra Oolong a kouknu na něco čínského;)
      P.S. A kam až jsme to odbočili od "spontánních" politiků/nebojácných Robinů Hoodů a "nenaplánovaného" ter. aktu v Paříži? (Je to stále aktuální téma?:-)

     • Calembredaine napsal:

      Tobe nikdo nehrozí, ty jsi duševní odpad co musí být a bude zlikvidován v zájmu ozdravení lidstva, až přijde čas! My ti to pouze prozrazujem:) Blbe ...

  • vlad napsal:

   Paja myslíš to dobře, ale trollovi trotlovi je zbytečné psát důkazy a důvody. On je debil placený za rozvracení diskuze. Sama jsi si už přeci všimla, že neodpovídá na Tvé argumenty. Nediskutuj s ním prosím, jen mu přispíváš sama k jeho hnusnému žoldu.

   • Jan Jinsky napsal:

    Vlade, nepleť se do diskuse, která není o žoldu :o)

   • vlad napsal:

    Paja budu rád, když s tím trollem debilním nebudeš diskutovat. Byť souhlasím, že jsi ho "dostala" a na Tvé argumenty ten dement neměl odpovědi. Ale i přesto nediskutuj s ním, přispíváš mu na žold. Každou diskuzi kde se objeví jeho jméno odešle a má z toho prachy. Jednoho takového, který to vzdal a "prásknul" mi jak to chodí znám. Vím o čem mluvím.

 17. Dan napsal:

  U nas v krčme ked si robis z niekoho srandu dostaneš po papuly a to ho nemusis ani nakresliť. Hlavne ked sa to tyka jeho viery kamaratov a rodiny. Ked si robis srandu z ciganov je to rasizmus. Z tych druhych antisemitizmus...Slovanov je velka masa treba ju rozdrobit aby sa lahsie ovladala ..aj Juhoslavia bola prilis velka a nebezpecna .. Tak z prosperujucej krajiny urobili niekolko zavislych nezmyselnych štatov...madarov nemusim ale jediny Orban sa drzi a nehra tu čudnu americko uniovsku hru..čakam kedy tam vyprovokuju Majdan. A Ukrajina? Ta ich začne zaujimať az ked bude uplne rozbita a bude sa dat lacno kupit ako vytunelovana a rozbita fabrika

 18. JARIS napsal:

  Nemyslim, ze by mi chybel smysl pro humor, naopak rada se zasmeju dobremu vtipu. Tyhle karikatury nejenze jsou nevkusne a vulgarni( trochu to ma smrnc 'pussyriots'), ale vubec nejsou k smichu. Jeden si musi postavit otazku, co tim chtel basnik rici.

 19. Contumax napsal:

  Karikaturisti dojeli, cynismus kreseb, hanlivě poukazovat celá léta na muslimy a neustálý zesměšování a ponižování muslimů i křesťanů !!!
  I Ukrajinu i Lybie, Egypt a Sýrie... pod rouškou svobody slova šířili rasismus, nenávist a zášť !!!

 20. martin bareš napsal:

  Contumaxi souhlas. Abslolutní. Není těch z+rdů vůbec, ale vůbec škoda.

 21. Kdojekdo napsal:

  Prave jsem docetl jeden nemecky platek s nadpisem „Jetzt erst recht“ (= Tim spis ted zacneme). Docela me to nadzvedlo ze zidle. Vyslovne se tam rika, ze ted pry teprve zacnou zesmesnovat Mohameda a islam. 2012 pry uverejnili plakat znazornujici trpiciho Jezise na krizi, na ktereho jakysi hlas z nebe vola: „Hej ty, prave jsem prcal tvou mamu“. Nemci s timto pry souhlasi.
  Odpovidam: Muslimove drzte se! Rezte jim hlavy, vystrilejte vsecko, zabijejte tu zapadni svoloc na potkani, kde budete mit moznost. Nesetrete nikoho. Pobijejte zapadni zenstiny, jsou to beztoho skoro vsechno kurvy a hlavne urezavejte hlavicky jejich detem, aby z nich nemohli vypestovat zrudy. Kazdy prostredek dobry, je treba myslet na budoucnost.
  Cest islamu musi byt zachovana! Pobijejte zapadni zdegenerovany hmyz jakymikoli prostredky kdykoliv vam prijde do cesty. Prichazejte do Zap. Evropy po statisicich a milionech sirit kulturu, moralku a vzdelanost. Islam do vsech skol, mesity a minarety do kazdeho mesta! Allahu akbar!

 22. trávodlak napsal:

  třeba u policajtů existuje taková věc...míra zavinění oběti se tomu řiká (příklad: zajdu ve 3 ráno do putyky 4. cenový a položim tam 100 000 na stůl...hádejte co se stane)a tihle pisálové si o to řikali už dlouho...nicméně o tom že tohle nebylo připravený dopředu si fakt nedělám žádný iluze...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!