Podezřelé nesrovnalosti v informacích o útocích v Paříži a prohlášení Hollanda o iluminátech

Snímek obrazovky pořízený 2015-01-11 18:36:35Postupně vyplývají na povrch detaily, které ukazují na nesrovnalosti teroristických útoků v Paříži a jejich mediální obraz. Proč není vidět krev u policisty střeleného do hlavy a média originální záběr cenzurují? Proč mají osoby, které sledovaly útok ze střechy na sobě neprůstřelné vesty? Proč byly záběry, které byly vydávány za přímý přenos, sestřihnuté? A proč francouský prezident Holland prohlásil o útočnících, že to jsou ilumináti?

Přepis videa:

Důkaz, který vrhá pochybnosti na oficiální verzi o střílbě na Charlie Hebdo.

Ukáži vám nějaké záběry ze střelby na Charlie Hebdo, které byly zcenzurovány nebo odstraněny z mnoha webových stránek. Jak uvidíte, tak neobsahují žádnou krev nebo násilí. Ukazuje však na velkou díru v oficiální verzi.

Můžete si udělat vlastní závěry.

Tento klip přehrávali na televizi France24. Můžete si všimnout, že část uprostřed je vystřižená.

Pojďme se podívat na klip, tak jak byl před úpravou.

Nyní, pokud to přiblížíme a zpomalíme, tak uvidíte, že policista ve skutečnosti není kulkou zasažen. Je tam vidět odraz střely přímo na chodníku před ním, avšak on přímo do hlavy zasažen není, což však korporátní média tvrdí.

Pojďme se na to podívat znovu. Všimněte si, že hlava se po výstřelu nepohnula tak jak by tomu bylo, kdyby byla skutečně zasažena. Všimněte si oblaku prachu asi půl metru před policistou, když výstřel zasáhl chodník. Protože jde o pušku AK-47, tak by zásah do hlavy rozstřáknul krev a mozek po celém chodníku.

Každý, kdo tvrdí, že tento záznam ukazuje, jak byl někdo zasažen do hlavy ráží 7,62x39mm, neví nic o zbraních, nebo lže. Je to velký náboj, který nadělá spoustu škody. Tento policista NEBYL zabit výstřelem do hlavy.

Moje první myšlenka byl: „ok, minul“, problém je ale v tom, že všechna mainstreamová média tvrdí, že tento muž byl zabit střelou do hlavy, což je očividně nesmysl.

Takže musíme se ptát: O čem všm nám ještě lžou?

Zajímavé je, že útočníci šli do akce s lyžařskými maskami, ale z nějakého důvodu nechali v autě, kterým ujíždeli, své doklady. A to byl způsob, jakým byli identifikováni. Vážně? To si opravdu máme myslet?

Další legrační věc je to, že podezřelí jsou mrtví, takže případ je uzavřen.

Nebudu tady tvrdit, že vím, co se tam skutečně stalo, ale jsme obelháváni. A lži jako tahle znamenají, že se blíží problémy.

 

Video o neprůstřelných vestách a prostříhaných záběrech:

 

Video s dalšími podezřelými okolnostmi a možnými důvody tohoto útoku:

Video, ve kterém francouzský prezident Holland oznamuje, že útočníci byli ilumináti:
31 Komentářů k Podezřelé nesrovnalosti v informacích o útocích v Paříži a prohlášení Hollanda o iluminátech

 1. Žabák napsal:

  Neskutečně to smrdí. Počkal bych si na další vývoj událostí a to nám možná ukáže o co šlo. Mimochodem u toho policajta nejenom že není vidět krev u hlavy, ale ta krev není vidět ani kolem něho ani na jeho rukou, prostě nikde. Na to, že měl být postřelen a krev nikde to je divný. Civilisti na střeše mají neprůstřelné vesty? No a občanka v autě, bez komentáře.

  • janhonza1 napsal:

   žabáčku, naprosto s tebou souhlasím, že je to celé podivné… a tak manipulativní, že nyní už lidstvo nikdy nebude svobodné.

 2. sibolet napsal:

  chce to klídek a POTIT SE NA SOBĚ https://www.youtube.com/watch?v=r-a4n7tVzN4#t=28

 3. PAVEL napsal:

  souhlas zabaku :-)

 4. rur napsal:

  tralalala, vsechno je to podfuk, ale milion lidi jde v ruku v ruce s temi nejvetsimi hazjli co to provedli a o to slo. lide se spojili proti spolecnemu nepriteli s nepritelem č1 iluminatama..a takhle voni to s nama koulej celou dobu…kdyz uz na lidi zanou bejt nasrany zahrajou si na spasitele a porad dokola

 5. stary pes napsal:

  Mluvil jsem s kamaradem,který ma služebnu 150 m od redakce satirického casopisu.Rikal,ze problemu tam je vic,ale ze vysetrovani probiha uplne divne.Proti veskere logice a zvyklostem.A také,ze po postrileni novinaru druhy den rano,stalo před komisariátem 15 arabu a rvalo slava arabum a Alah je velky.A to za dozoru jinych slozek policie.

 6. Josef napsal:

  Je potřeba si uvědomit, KDO chce destabilizovat EU, finančně zruinovat a potom ji bez odporu vnutit pro ni nevýhodnou smlouvu o „volném obchodu“, která pro ni bude znamenat ztrátu zbytku své suverenity , bídu a totální područí. Všimněme si, že tyto občanské nepokoje nabírají obrátky v Německu a nyní po těchto událostech určitě začnou i ve Francii, tedy ve státech, které tvoří základní pilíře EU. Koncem ledna po volbách, v Řecku zřejmě zvítězí již nyní nejsilnější strana, která odmítá dále platit své dluhy i za cenu, že Řecko vystoupí z Eurozóny. Německo s tímto scénářem již dopředu počítá. Jaký to bude mít dopad na neustále slábnoucí Euro netřeba mluvit. A já se znovu ptám, v čím je to zájmu? Dále se ptám, v čím zájmu je odstřihnout EU od Ruska a jeho energetických zdrojů na kterých je EU bytostně závislá? Je to IS a dalších několik set islámských fanatiků v Evropě, nebo NĚKDO jiný, kdo chce obrátit pozornost tímto směrem a v zákulisí to vše režíruje? Jak je možné, že v souvislosti s masakrem francouzských novinářů se na jedné straně mluví o profesionálech a na druhé straně tito „profesionálové“ nechají v autě svojí „občanku“? To aby mohli být jasně identifikováni a poté v rámci protiteroristické operace zastřeleni aby nemohli už dále mluvit? Možná že na podobné neshody narazil onen francouzský policejní vyšetřovatel a proto je dnes po smrti.

 7. Verky napsal:

  Neviete niekto odkaz na youtube kanál alebo video bez tituliek, proste originál? lebo by som rád si pozrel aj ďalšie videa od toho tvorcu, má super hlas aj angličtinu a skvelé postrehy a v tom video od toho Kula nie je vôbec odkaz žiaden na zdroj alebo čo

 8. antiNWO napsal:

  Nedávno a myslím aj na tejto stránke odznela zaujímavá informácia, že Hollande počas návratu z Kazachstánu náhle nad stredom Európy zvrtol lietadlo po tom ako mu bola doručená informácia od tajných služieb Francúzka, zavolal Putinovi a letel rovno do Moskvy kde ho na letisku už Putin čakal. Asi hodinu sa intenzívne rozprávali v letiskovej miestnosti zabezpečenej proti odpočúvaniu. Následne hneď odletel do Francúzska. Na tejto skutočnosti je zaujímavých pár vecí a to, čo sa dozvedel Hollande od tajných služiem, že v momente zvrtol lietadlo pretože takáto návšteva je nanajvýš neštandartná a chcel to s Putinom radšej riešiť osobne medzi štyrmi očami v miestnosti zabezbečenej proti odpočúvaniu, veď keby nešlo o niečo ozaj závažné stačilo Putinovi zavolať. Pôvodne sa predpokladalo, že chcel Putina varovať pred plánovaným teroristickým útokom v Rusku a preto letel do Moskvy, nakoniec k tomu došlo vo Francuzsku. Takže hlavná otázka znie ak sa Hollande dozvedel o pripravovalom teroristickom útoku vo Francúzsku, prečo ihneď letel po radu do Moskvy aj napriek tomu, že Hollande a Putin pokial ide o sankcie a nedodané Mistrály a ďalšie osočovanie smerom na Moskvu momentálne k sebe nemajú určite blízko a o priateľstve sa určite nedá rozprávať. Alebo sa Hollande niečoho vážne zlakol a hladal u Putina azyl, lebo ako všetci dobre vieme a určite to vie aj Hollande, je len obyčajná bábka v správny čas určená na odpis a preto si do Moskvy letel ratovať vlastnú kožu?

 9. tom napsal:

  nevím s čím pracoval ten týpek, co se tam tak směje u videa o prostříhaných záběrech a jak na to přišel, ale ve verzích na youtube žádný střih vidět není.. tady je vidět jak normálně vybíhají směrem od auta. Tak nevím jestli ten smějící se není třeba muslim ;-) Co se týče vest, ta první opravdu vypadá jako neprůstřelná, otázka je co je to za budovu a jestli ve Francii třeba lidi nejsou tak trochu předpřipraveni, zvášť když se podobného útoku obávali a redakci hlídali policisté – dříve údajně ve větším množství.
  Nehltal bych zas všechno ..

  https://www.youtube.com/watch?v=ZlwHZmWdsgs

 10. Petr napsal:

  Ten policista nemusel umřít střelbou do hlavy. Vždyť už ležel raněný. Já se v tom nevyznám, ale že není vidět krev ze zranění, kvůli kterému zůstal ležet, tak se mohla krev nejprve vpíjet do oděvu a možnáže pod ním se už kaluž tvořila. Taky by mi to připadalo jako hodně riskantní divadlo mířit ostrým jen kousek od hlavy kolegu, kamaráda, komplice – spoléhat na to, že mě netrefí. Ale zas tvrdit, že jeden měl modré oči je v čí prospěch?
  Když došlo k neplánovanému setkání Hollanda s Putinem, Hollande prý řekl, že Obamův režim chystá teroristický útok, z něhož má obvinit Rusko a že Francie bude do toho taky vtažena.

 11. Václav Říha napsal:

  Máme tu další 11. září a přichystanou půdu pro nový Majdan, tentokrát v Evropě. Když to kabale nevyšlo v Sýrii a na Ukrajině, tak tu třetí světovou vyvolá přímo v Evropě. Stačí pár nastrčených „teroristických “ útoků a občanská válka je tu. Jenomže si ti fašouni neuvědomují, že lidské vědomí se od roku 2001 o hodně velký kus posunulo a už není tak snadné opít lidstvo rohlíkem.

  • Robo napsal:

   dnes už platí, že čím väčšiu akciu pripravia, tým viac si skocia na hrable..
   Začalo to 9/11, pokračovalo lietadlom na Ukraine a teraz už sme pripravení odhaliť každú lož.. Ide to rýchlo.

  • mia napsal:

   Přesně :-)

 12. Peter napsal:

  Je to ďalší hollywood….ukáže sa k čomu to potrebovali.
  Väčšie sledovanie ľudí ?
  Ďalšie nálety na Sýriu?

  Najšokujúcejšia bola účasť V R A H A Porošenka na mierovom pochode v Paríži – to už je fakt silná káva…

 13. zdena napsal:

  Žabáku naprosto s Tebou souhlasím.

  Také mě šokuje , že když dojde k násilí ve Francii, tak dovedou zorganizovat průvod milonu lidí , ale když v Odese dojde k brutálnímu zabití i těhotných žen a pálení lidí jako živých pochodní,tak je ticho…. Také je zajímavé co vlastně podporujeme , když posíláme 40 tun střeliva a pět tisíc protitankových zbraní „někam“ do zahraničí?? Dostane se to do správných rukou? Je to mírotvorné nebo to podporuje válku??

 14. Martx napsal:

  Když už jsme u těch nesrovnalostí, nelze nezmínit sebevraždu vyšetřovatele případu:
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5346-komisar-ktery-vysetroval-utok-na-charlie-hebdo-byl-nalezen-mrtvy
  http://www.krajskelisty.cz/praha/7440-vysetrovatel-parizskeho-masakru-udajne-spachal-sebevrazdu-zavrazdeni-karikaturiste-to-poradne-schytali-zapadni-civilizaci-pry-ohrozujeme-spis-my-svym-rouhanim-horli-katolicky-aktivista-semin.htm

  CO je zajímavé, před dvěma dny se tuto informaci četl na novinkách.cz a dnes není článeček k nalezení…
  Jinde jsem se dočetl, že právě on našel ony doklady útočníků v autě. Ale to by muselo být potvrzeno, takhle to může být i spekulace.

 15. ok napsal:

  Tyto „debunkovací“ videa jsou minimálně podobně zmatený, jako samotná medializace atentátu. Proč by třeba po střeše nemohli běhat týpci ve vestách? Pokud jsou právě z redakce časopisu, kterýmu už je dlouhodobě vyhrožováno, proč by v redakci nemohli mít vesty a zdrhají na střechu dle plánu? Včetně ženské? Druhý borec má navíc hnědý boty, jak civil.

  Kdo chce tvrdit, že 7,62×39 MUSÍ udělat paseku, je taky vedle. Poprav opicoidama na netu je dost, stačí je pozorně sledovat. Jednak policajt nemusel být střelený do hlavy, ale do vrchu hrudníku, druhak mohl být jen škráblý a omráčený. Proč by měl stříkat mozek, jak si představují hulywoodem vymyté hlavy? Střelený už byl, tak mohl klidně zkapat později. Nejsměšnější jsou názory, že bylo stříleno slepýma. To píšou jen slepý lidi.

 16. marek napsal:

  11zaří totalní naplanovana akce kde je jasne ze vse bylo nahrane,francie..hned prvni den kdyz to bylo v tv tak bylo jasne ze se borec netrefil a slo to do chodniku…ale hlavne ze vsude rikaly jak ho popravily na ulici…jako je to moc…lidi vzpamatujte se…je to jen divadlo aby par vyvolenych menilo zakony a postupne si nas očipovaly,hlídaly nas na každem kroku atd….parchanti…

  • tom napsal:

   KDyž někoho trefíš Akčkem do palice pod úhlem , projde ho to jak máslem . Ta kulka sice ukáže obláček o kus dál ale to neznamená že neprošla tím chlapíkem.

 17. Přesně jak píše Robo ; “ čím větší akci připraví,tím víc si skočí na hrábě“…. to je dobrý!jituš

 18. nomak napsal:

  hoši, když už tady tvoříte takové hovna, tak to alespoň napište správně česky :-D

 19. Vanstaden napsal:

  Velmi pekne zpracovane video. Jsou tam take ceske titulky..
  A podle me by to video mel videt kazdy a nasledovat ho, sdilet a sirit mezi lidmi dokud je jeste cas.. A reseni je mozne! http://youtu.be/HP7L8bw5QF4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!