The Economist 2015 a jeho titulní stránka zaplněna cryptografickými symboly a předpověděmi

00Magazín The Economist zveřejnil číslo pojmenované "Svět v roce 2015". Na titulní straně je zvláštní koláž fotografií: Houbový mrak, Federální rezerva ve hře "Panika" a mnoho dalšího. Normálně bych celý článek rozhodně nevěnoval analyzování titulní stránky časopisu, ale tohle není jen tak obyčejná publikace.  Je to časopis "The Economist" a jeho přímá orientace na světovou elitu. Je částečně vlastněn Rothschildy, bankovní rodinou Anglie a jeho šéfredaktor, John Micklethwait, byl několikrát na Bilderbergské konferenci.

Bilderberg jsou tajná setkání, kde bývají nejvlivnější lidé z celého světa ať již z politiky, financí či médií. Konečná rozhodnutí z těchto schůzek jsou přísně tajná. Proto je velmi důležité zmínit, že lidé z tohoto časopisu vědí hodně věcí, které normální lidé ne. Z tohoto důvodu je "předpověď 2015" časopisu "The Economist" velmi věrohodná a významná.

Neútěšná a zlověstná titulní stránka obsahuje politické osoby, fiktivní charaktery a pop kulturní ikony moderního světa. Nejvíce důležité je rozhodně to, že obsahuje několik kreseb, které jsou silně symbolické a naráží na důležité elementy elitní společnosti. Zde je tato titulní strana:

01

Jako první vidíme politiky jako je Obama nebo Putin, odkaz na zápas o pohár v Rugby a nový Spider-Man film. Ale v bližším pohledu je zde přehršel rušivých elementů. Zde jich je pár vysvětlených.

Glóbus se dvěma tvářemi

02

Jedna strana glóbu evokuje stoický Západ a zároveň na druhé straně se objevuje rozzlobený Východ. Znamená to momentální problémy mezi Západem a Východem? Tento titulek obsahuje rovnou několik symbolů, které ukazují na takzvaný "Vzestup Východu".  Ještě více znepokojující je to, že nad rozzlobeným Východem visí tento "houbový mrak", což může znamenat jediné - nukleární hrozbu a špiónský satelit ve vesmíru.

03

Nukleární bomby a zbraně jsou hrozbou. The Economist není příliš optimistický.

Barvy obličejů

Podívejme se z blízka na obličeje obsažené na stránce. Některé jsou plné barev a některé pouze černobíle. Proč to tak je?

04

Černobílé obličeje jsou Putinův, Obamův, Mekelové, Hilary Clintonové a Davida Camerona. Ti barevní jsou David Blaine, mladý člověk drží fanouškovskou šálu týmu Singapore (Země ve které se letos budou konat Severoasijské hry) a náhodný muž nesoucí vybavení z virtuálního světa. A tak se dá říct, že lidé s černobílými obličeji jsou ta "světová elita", zatímco barevní jsou outsideři. Znamená to tedy, že elita řídí svět?

Krysař

Přítomnost Krysaře na titulní stránce s tématikou 2015 je velmi zvláštní až provokativní. Krysař z Hamelinu je Německá legenda o muži, který měl kouzelnou flétnu, aby "odehrál" k sobě děti z města Hamelin a ti již nikdy neměly být viděny.

05

Tato folklórní postava je datována do středověku a reprezentuje prakticky smrt dětí při moru či katastforách. Dle našeho názoru je na titulní stránce, aby popsal, jak je dnešní mládež magicky začarována hudbou masivních médií.

06

 

Zmatený chlapec

Přímo pod Krysařem vidíme mladého chlapce s hloupým výrazem v obličeji. Sleduje hru "Panika". Je zde napsáno "Federální rezervní systém" a "Chi" (což pravděpodobně znamená Čína) a oba nápisy jsou přímo nahoře zatímco slova "Zelené světla!" a "Ize!" (což pravděpodobně znamená "Krize!" nebo "Isis!" )  jsou naspod.

07

Malý chlapec sleduje zvrácenou hru stejně, jako obrovské masy lidí sledují dění ve světě díky mediím. Co se týče názvu hry, je velmi jasné, co se média v dnešní problematice snaží vyvolat mezi masami "ovcí" a že je důležitou informací, kdo řídí tuto hru. Nutno znovu podotknout, že toto médium vlastní rodina Rotschildů.

Crop-O-Dust

08

Vedle Putina je malý vrtulník na kterém je napsáno Crop-O-Dust. Toto má symbolizovat koncept práškování, což je "proces rozprašování chemické látky, která ovlivňuje mysl lidí." Přímo pod tímto vrtulníkem je dítě, které něco jí. Velmi znepokojivé.

09

Sedí přímo pod letadlem a jí zabalené nudle. Je tento jed rozprášen i do jeho jídla?

 

Čína

10

Medvídek Panda má trenýrky s čínskou vlajkou, zatímco zdůrazňuje svaly, což jistě znamená čistou sílu, jakou Čína v dnešním světě má. Hned vedle je sumo bojovník držící obrovskou baterku. Jsou zde proto, aby obrátili polaritu moci Západu a Východu?

Duch

11

Za Obamovou nohou se schovává duch s časopisem nazvaným "Prázdniny". Proč je tento duch zde a co má symbolizovat? Plánuje dovolenou? Chce pryč? Má to reprezentovat fakt, že masy Američanů mají dovolenou pouze tehdy, pokud jsou mrtví? Znamená to hromady lidí, co zemřeli minulý rok při cestování? Děsivé.

Želva

12

Stojí přímo vepředu všeho, sleduje duše kolem a rotuje jí krunýř. Co to má znamenat? Budou mít želvy v roce 2015 obrovský "comeback"? To asi ne.
Naštvaná želva symbolizuje Fabiánské společenství, neuvěřitelně mocnou organizaci, která již po století pracuje proti jednotné státní vládě.

13

Jejich motto zní: "Pokud udeřím, udeřím tvrdě."

Filozofie Fabiánského společentví je socialismus prakticky založený na kopírování toho, čemu dnes říkáme Nový Světový Řád.

Fabiánská společnost je velmi stará skupina, která vznila v Anglii v roce 1884, při myšlence formování světa na jeden jediný globální socialistický stát. Dostali své jméno po římském vojevůdci Fabiusovi, který pečlivě formoval strategie na základě pomalého poražení nepřítele po dlouhé časové periody. "Fabiánský socialismus" chce změnit chod země po velmi pomalých krocích, aby si nikdo ničeho extrémního nevšiml. Jejich původní znak byl vlk v ovčí vlně (v rouše beránčím), jak držel vlajku s iniciály F.S.
Zdroj: http://theweathereye.wordpress.com/2010/06/27/the-fabian-society/

Původní znak:

14

Přivést k rozpadu celý svět po nepatrných změnách je přesně to, co elita světa v dnešní době dělá. To je pravděpodobně důvod, proč rozlobená želva stojí přímo v popředí obrázku - stojí před chaosem a kontrolovaně ho řídí.

11.3 a 11.5

15

Níže vpravo můžeme vidět další kryptický symbol. Je zde hromada hlíny, do které jsou zabodnuté dva šípy, na kterých je napsáno 11.3 a 11.5. Jsou toto data, která si máme zapamatovat? Proč jsou zabodnutá v hlíně? Když se podíváme na osoby nad tímto úkazem, zdá se, že se něco může dít v Nigérii. Zobrazení čísel může mít ghlubší význam pouze pro ty, "co vědí".

To, jak stojí známá Alenka z říše divů před touto hromádkou a hledí nahoru na kočku Šklýbu, je přinejmenším zvláštní.

16

Tato ikonická kočka je známá pro svá nečekaná zmizení a její děsivý úsměv. Vidíme zde další symbol, pro lidskou představivost, iluzi a srovnávání Alenky s masami lidí.

Další symboly, co si zaslouží být zmíněny jsou například prasátko letící nad kapsou Jamese Camerona. Model nesoucí výtvor Alexandra McQueena (elitní designér, který zemřel za zvláštní okolností) a asijský policista nesoucí roušku, která ho chrání před smrtící nemocí.

Takže rok 2015 zní lákavě. Nebo ne?

Na závěr

"The Economist" není obyčejný časopis a jeho zveřejnění předpovědi roku 2015 se prodalo pár kusů. Je to zkrátka přímo spojeno s těmi globálními útvary, které si dají pozor, aby se jich to týkalo také. Publikace je z části vlastněna rodinou Rotschildů, což je bankéřská britská rodina, která z velké části organizuje Bilderbergské sjezdy. Jinými slovy The Economist je úzce spjat s těmi, co mají tu sílu a moc vydávat takovéto předpovědi budoucí reality.
Tato titulní stránka jednoduše reflektuje agendu dnešní elity a zdá se být zveřejněna lidmi, co vědí, co bude, protože se vše děje pod jejich palcem. A tak nám nezbývá nic jiného, než jako Alenka sledovat kočku Šklýbu mizet v nedohlednu a čekat než znovu tvrdě udeří.

Zdroj: http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions/
33 Komentářů k The Economist 2015 a jeho titulní stránka zaplněna cryptografickými symboly a předpověděmi

 1. Robo napsal:

  nepochybne sa o všetky svoje choré výplody pokúsia, ako úspešne robia už veky.

  Človeka už ale nezastavia..

 2. Robo napsal:

  inak, nesmierne zaujímavý článok, ďakujem!

 3. Janhonza1 napsal:

  Možná by stálo za to, se k této koláži vrátit koncem roku 2015, a pokusit se rozlousknout to, co nebude z vývoje ve světě zřejmé. Pokud tady ovšem ještě budeme. Mě to přijde jako kdyby se nám tím smáli do ksichtu. Něco jako: my tohle chystáme a vy lůzo s tím nic nenaděláte, max si naděláte do kalhot.

 4. Contumax napsal:

  Podle mého si hrají na bohy, žel nebo doky Bohu umřít musí.... Takže marná sláva polní tráva... !!!
  Co je to oproti věčnosti s Ježíšem Kristem, jejich život je jako pára nad hrncem a nikdy jich nebude ....

 5. cc napsal:

  moj nazor: su to datumy krv. ritualov "osvietenych" ked sa stane nieco take ze ludia budu ako alenka, nebudu vychadzat z udivu. ten piesok patri k tomu obrazu, tak sa stane nieco tam kde sa nachadza ten slavny obraz, asi vybuch. alebo um. diela stratia na cene. nad tym je prasiatko, symbolizuje uspory, za nim mrak, cize prideme o uspory asi, krach bank? sumo je japonsko, aj ked je male ma vela energie, je tam vela atomiek, a japonci ako narod maju vela energie hoci su mali. ten duch, obama sa asi chysta na dovolenku ale trvalu, zmizne ako gafor, mozno odstupi. je zaujimave ze s "osvietenymi" stoji aj putin, a preco ma kravatu rovnakej farby ako obama? merkelka utvara rukou magicky symbol "osvietenych", v strede je gombik symbolizuje vsevidiace oko. vzadu je zena, symbolizuje modu? na hlave ma drozdie vajicka, vyliahne sa drozd a stane sa orlom? kridla su orlie. alebo nejaka malovyznamna zena sa stane mocnou? le pen? chlapik s brylami asi reprezentuje ludi ze ziju vo virtualnej realite. cia je ta podivna ruka vzadu pri rakete? ako keby jej odpadli prsty, od oziarenia? vedla nej stoji clen isil. vzadu vlavo je to co za postavu, napoleon?

  • KoJaK napsal:

   To hnízdo je zcela jistě orlí ... žádný drozd. Těžko dedukovat, co tím chtěli říci ... možná symbolizuje vliv US na mladé státy?
   Ta "divná ruka" u rakety je Churchillova, jeho oblíbené gesto, avšak ruka je nějak znetvořena ( "V" je právě od Churchilla známo jako Victory ... podle znetvoření to značí spíše opak ). Mě spíše zajímají jiné detaily:
   Proč je indický prezident oděn do trikolory Ukrajiny?
   Čí je ta šedá ruka u Napoleona?
   Hlídkující zakuklenec je kdo?
   Klaun očkatý koukající z korálového útesu z poza nohy "Krysaře" má značit co?
   A ten Bloodhound SSC v popředí se znatelnými nápisy korporací??

 6. vlad napsal:

  Nic zvláště objevného mě k tomuto "obrázku" nenapadá. Jen mě naštvalo, že Putina přistrčili k "lidem" typu Obama, Merkelová

 7. sibolet napsal:

  no tak si osvěžím sklerozu ZNOVU tímto filmíkem https://www.youtube.com/watch?v=r-a4n7tVzN4#t=28

 8. smerko napsal:

  ja se nebojim i když vim co přijde !

 9. To řekl Ježíš Kristus : "Nebojte se "..
  když je mi hodně blbě,tak si na to VŽDYCKY vzpomenu a opravdu se uklidním!opravdu ! pa jituš

 10. Definitiva napsal:

  Ak si skombinujeme Fulforda a vnútorného prediktora Ruska, tak môžeme hovoriť o mocnostiach sveta:
  - Štátna fašisticko sionistická elita USA na čele Bush, Netanjahu, ktorí terorizujú celý svet.
  - Globálna svetová elita, cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia na čele s Rotschildom, a spolupracujúce mafie. Táto ovláda svet od dôb Starovekého Egypta cez ideológiu biblického projektu, kresťanstva, židovstva a islamu.
  - Rusko, Čína, India, /BRICS/ a spolupracujúce štáty Južnej Ameriky a Blízkeho východu, títo prestali poslúchať globálnu elitu.

  Na foto v prvom rade sú vedľa seba Putin s okuliarmi /teda veľká neznáma, nikto na Západe nevie, čo možno od neho čakať/ s Merkel, vodcovia Číny a Indie, to sú dnešný prediktori svetového diania, sú centrom diania vo svete, ostatní sú len diváci. Cameron by aj chcel spolupracovať, ale stojí v aute, jeho charakter je krivý, predajný, slúži fašistickým sionistom v USA, nemá chrbtovú kosť.

  Medzi nimi stojí Obama, je v popredí, t.j. ako vodca, čo je možno zbožné prianie globálnej elity, ktorá je nasrdená na elitu USA za to, že skurvila /kurva = krivý/ celý svet, v ktorom si vyše tritisíc rokov, od dôb Starovekého Egypta, lebedil, zahníval v teplúčku a bez roboty dejinný sociálny parazit, globálna elita Zeme predstavovaná cirkvou, dedičnou mocou, finančnou oligarchiou a mafiou = včítane našich politikov.

  Obama v strede máva, môže to byť pozdrav vodcu, ale skôr to bude mávanie na rozlúčku, lebo Obama je sluhom fašistických sionistov USA a Izraela.

  Globálna elita je inteligentná, ovláda pre ľudí neviditeľné spôsoby riadenia spoločnosti, nechce atómový konflikt, potrebuje sa zbaviť fašistov Busha a Netanjahu, ktorý spyšneli a vymkli sa spod kontroly globálnej predikcie globálnej elity.

  Globálna elita tisícky rokov riadi realitu, nálady ľudí, pobožnú poslušnosť stáda, ktoré pobožnosťou sa stáva nevzdelané, pomýlené a poslušné pre potreby sociálneho parazita. Dnes globálna elita nemá na výber, tak ako sa vymkol kontrole Bush a Netanjahu, tak sa vymkol kontrole Putin a zvyšok sveta. Bush, Obama sú ľuďmi aj politikmi zatracovaní, Putin má nebeské preferencie. Preto sa globálna elita, sociálny parazit, potrebuje spojiť s Putinom a tu sú riešenia dve:
  - globálna elita sa prispôsobí silnejšiemu Putinovi a jeho ideálu spravodlivej spoločnosti bez otrokov a spolupráca bude fungovať
  - alebo globálna elita=sociálny parazit naprogramuje situáciu vo svete tak, že Rusko a Putin prehrajú, faši-sio elita USA bude zlikvidovaná a globálna elita, globálny prediktor zavedie vo svete vládu korporácií a NWO a budeme behať po Zemi ako očipovaní bioroboti v počte 500 mil. až 1 miliarda, zvyšok ľudí poslúži ako bio hnojivo, alebo surovina na výrobu nových ropných ložísk.

  Svoje o tom vie vnútorný prediktor Ruska, http://m.leva-net.webnode.cz, ktorý má záujem poznanie minulosti a súčasné dianie dať na vedomie širokým masám, lebo vzdelaný a informovaný človek sa nedá zotročiť a očipovať, má svoj názor, riadi sa vlastným rozumom a skryté riadenie globálneho prediktora prestáva fungovať. Každý sa môže stať slobodným, alebo otrokom a závisí to len a len od každého z nás. Stačí ak odmietnete dlhovú pascu a bankovú úžeru a finančná svetová moc sa zrúti. Žiadajte priame voľby a referendum na všetky rozhodnutia parlamentu a politika prestane slúžiť globálnej svetovej moci, sociálnemu parazitovi, politika bude slúžiť občanovi. Nestojí to žiadne peniaze, chce to len definovať svoju morálku.

  • Definitiva napsal:

   Ku globálnej elite: Zabudol som na EÚ?, Nezabudol, reprezentanti EÚ na foto nie sú, tým je povedané všetko, krátko a jasne! Rusko a Nemecko a vy ostatní budete stáť v pozore a makať.

  • Definitiva napsal:

   Tie červené kravaty a duch pri Obamovej nohe: Možno by Obama aj bol názorove zjednotený s Putinom, ale ak prestane poslúchať elitu USA, tak pôjde na dovolenku za duchom, do záhrobia.

   • jojo napsal:

    Tiež som si všimol, že Obama a Putin majú červené kravaty. Čínsky prezident modrú. Tiež si všimnite, že Putim má pravú ruku schovanú za chrbtom (asi má v rukáve tromf). A čínskemu prezidentovi nie je vidieť žiadna ruka (asi má tromfy dva, to znamená že to vyhrá).

  • Robo napsal:

   Definitiva, bravo, výborné zhrnutie.
   Globálna elita = kokoti (ne-mocní, ne-ľudia)

   Iba detail - minimálne už 5-6.000 rokov (od zavrhnutia Bohyne, či Boha/otca a matku v jednom a nastolenia Boha - otca)

   Mimochodom, v poslednej dobe sa (podľa jeho blogu) obávam, že Fulford slúži kokotom. I tak sú ale jeho články cenným zdrojom.

 11. jojo napsal:

  Medzi Putinom a Si ťing stojí Merkelka a Obama. Obama ukazuje spolu s Merkelkou obligátne gestá na ktoré sme už zvyknutý (Merkelová robí s rukami piču a Obama bezducho kýva), t.j. to znamená, že sa už na nič iné nezmôžu.Ale Putin a Si ťing schovávajú v rukách tromfy.

 12. michael napsal:

  Rotschildu a spol je nekolik tisic a je mozne, ze sa skrz tento casopis dohovaraju a koordinuju, ako pokracovat v hajeni daneho ciela k nwo.

 13. Libuše napsal:

  Docela mi to dalo zabrat...
  Klubíčko (s šarlatovou nití) by měla být Ariadnina nit. Vztahuje se k pověsti o labyrintu, zabití Minotaura. Labyrint - "posvátný" starobylý symbol - spirála boha. Znázorňuje kolektivní energetické aury země. Labyrint - synonymum pro náš systémový matrix.
  Ariadna - rozloženě - Ária - dna - genetická línie árijů - primární Slované (potomci Atlanťanů).
  Obraz s dámou v rámu - La belle Ferronniere - autor L.da Vinci - visí v Louvre - Francie. Pod obrazem písek, před pískem , tabulky s daty.
  Může to být datum událostí, či nějaký jiný význam. IP adresa, poloha na mapě ( nemám čas to dnes zkoumat). Symbolika čísel, zvláště jedenáctky, protože se objevuje 3x. Č. 11 v numerologii v záporném smyslu - násilí, zrada ze strany přátel i tajných nepřátel. Jedenáctému astr. domu vládne Uran a Saturn. V kladném smyslu - vysoká oktáva č. 2 - osvětlení , kanál do podvědomí.
  Dále je tam ta kočka Šklíba, ta má na stehně iniciály NY - asi New York? Vztahuje se k Obamovi, ten má z druhé strany ducha, který pravděpodobně odjede na "dovolenou". Vysvětlení - obojí je nereálné a mizí ? !
  Vévodí v přední části zelená želva... Zelená želva má výskyt v Řecku a má nad sebou jedenáct čárek, což se vztahuje k č. 11 výše.
  Popis krysaře nebudu rozšiřovat, docela sedí. Ale za Krysařem jsou klauni očkatí (film Nemo) - otec a syn. Klaun očkatý - symbióza se žahavou sasankou. Vyznačuje se tím, že pokud chce být po smrti samice dominantní musí změnit pohlaví. V souvislosti s Krysařem, za kterým se schovává ... uf!
  Relativně nesmyslně je tam džíp (nebo náklaďák, nevyznám se) se značkou A4, Dálnice Štrasburk - Paříž ?
  Symbol otevřené ruky nad Putinovou hlavou - zásadní... Semitské národy používají stejný výraz pro označení ruky a moci - JAD - symbol svrchované královské moci. Další významy - v islámu - 5 prstů - 5 muslimských ctností - víra, modlitba, pouť, půst a soucit. V bibli - ruka je symbolem boží síly , řídí chod světa, dává víru věřícím, přináší boží slávu.
  Ještě je zajímavý nigerijský prezident, který se jmenuje GOODLUCK, je oblečený po zednářsku, modrá a žlutá je i(barva Ukrajiny).
  No a Merkelová, že svírá rukama symbol zednářů, myslím poznal každý druhý, oko - jako knoflík. Možná se tam toho najde víc.

  • KoJaK napsal:

   Jak si vysvětlit ten Bloodhound SSC ??
   Ten náklaďák je Land Rover ... proč jej řídí bába se šátkem na hlavě? Rover má nápadně barvu jako něčí státní složky.

 14. Alfa napsal:

  Však víme kam to po krůčkách spěje, i když jednotlivé kroky v každém roce mohou být různé. - Jedna celoplanetární vláda, zotročení lidí až na 99,99%, zničení povrchu planety, ...

 15. Robo napsal:

  Ne-mocní majú milión sposobov našeho zotročenia.
  V skutočnosti im stačí (a sú živí) z jediného - z našeho strachu.

  BEZ NÁŠHO STRACHU NEMAJÚ VOBEC NIČ.

  Bez strachu sme v okamžiku slobodní.
  Pravda nás oslobodí. Nezávisle na tom, jako dlho už ich plán vychádza a jak do detailu prepracovaný je a jak sa nás dotýka v každom aspekte nášho života.

  I vlaštovka vyššie to hovorí. Verte jej, je to múdra dáma.. :-)

  Mimochodom, k zničeniu povrchu Zeme. Tu narazia, toto "im nieje dovolené". Myslím, že už sa blížia ku kritickej medzi, kedy už bude rázne zasiahnuté. Je dosť možné, že práve týmto na seba privolali skazu, ktorá ich už zakrátko čaká..

  Stranu si stačí vybrať, v tomto máme slobodnú voľu.

 16. Floch napsal:

  V čase medzi 11.3 až 11.5 2015 sa bude celý svet triasť od strachu ...

 17. Libuše napsal:

  To nebude datum. Píše se - rok - měsíc - datum. Např. 2015 - 03 -11
  Když zadáte do Gůglu 11.3 11.5 uvidíte ...

  • one napsal:

   bud to ukazuje na ohio, mesto columbus alebo na nejaku lokaciu hadajte kde - v Nigerii :)
   no nist, zapisat za ucho, ono to pride :D

 18. Svobodný napsal:

  Kolik lidí tolik možných vysvětlení ale je fajn vidět že máte stále fungující představivost navzdory všem možným manipulacím s naší myslí. Ohledně pana Putina ač vím že by jste ho rádi viděli na straně dobra a i já bych si to přál, stejně si myslím že je to jen jiná tvář na stejným obličeji a nezapomeňte že svobodná vůle také znamená neuctívat nikoho kromě sebe a svých zkušeností a pokud někomu chceme sdělit co si myslíme tak to ale nesmíme nikomu vnucovat a nechat ho změnit názor pokud bude chtít svobodně. Takže se může stát že vám někdo vnutí představu jako např média o tom že někdo je dobrý a někdo zlý a jelikož člověk se zlý nerodí tak nás to bude táhnout k tomu dobrému ačkoliv může být ve skutečnosti úplně stejný jako ten od koho chceme pryč. Nezapomínejte že Lucifer znamená světlonoš.

  • Robo napsal:

   o Putinovi si ma nepotešil, ťaháš (potencialnych) strašiakov aj z mojej skrine..

   Inak máš, ako obvykle, samozrejme hlbokú pravdu. Zatiaľ tieto slová (ich skutočnú hĺbku) asi moc ľudí nechápe, ale verím, že je to len otázka relatívne krátkeho času.

  • sibolet napsal:

   díky velice za podrobný popis,ALE je velice nutné si hlídat MYSL,nebot škodí a TVOŘÍ..Čili POBAVIT se tím a pustit to z hlavy,zejména se vrtošivě neupínat k nějakýmu naservírovanýmu datu čekat se sevřeným rectem na cosi,co se nestane...

 19. budha napsal:

  tie čísla tam dole 3.11 a 5.11 predstavujú po mojom zložitom rozšifrovaní, veľkú skazu, niečo v štýle vojny, vojenškého ničenia, masakrov. ale môžem sa mýliť, i keď optimistom pre rok 2015 nie som. ak sa ale nič prevratné počas tohto roku neudeje, končím so všetkými týmito hrami a konšpiráciami a prestanem sa na to sústrediť, pretože je to návykové a človeku to uberá mnoho času a energie :) a vôbec neviem, či táto činnosť bude v budúcnosti ohodnotená z mojej strany ako prospešná :P

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!