Epsteinova pedofilní síť: Vybouchne prezidentská kandidatura Clintonové a Bushe?

hqdefaultPedofilní síť amerického miliardáře Jeffrey Epsteina se dotýká širších kruhů. Po princi Andrewovi sílí také důkazy, že i bývalý americký prezident Bill Clinton využíval Epsteinových služeb. Úzké vazby Epsteina na americký establishment (tedy vládní struktury) a na vysoké politické kruhy ve spojeneckých zemích naznačují, že uvedená jména jsou pouze špičkou ledovce.

Viděno z psychologického hlediska je dominantní chování lidí v mocenských pozicích, tedy vrcholných politiků a špičkových manažerů vůči bezbranným a nezletilým, spíše normální. ,,Bunga-Bunga-párty“ u Berlusconiho přesně zapadají do takového profilu, stejně jako aktuální obvinění price Andrewa a Billa Clintona. Bývalý prezident se svým přítelem Epsteinem, měl totiž poměrně často cestovat v ,,létajícím borelu“ okolo celého světa. V něm byly k dispozici k sexuálním službám nezletilé dívky.

Epsteina obvinilo celkem 20 dívek z pohlavního zneužívání. Za to byl v roce 2008 odsouzen na 18 měsíců do vězení. Když byl miliardář Epstein na Floridě zatčen, Jeb Bush byl guvernérem tohoto státu. Ten měl pomáhat při krytí celé pedofilní sítě, takže celý skandál nebyl tak velký. Není žádným tajemstvím, že velké politické dynastie i přes určité politické rozdíly a rozdílné politické vazby, si v soukromí velice dobře rozumí. Vědí na sebe navzájem spoustu špíny.

Dokonce i v časech Ronalda Reagana a George Bushe, existovaly pedofilní skandály, které se vždy zametly pod koberec. Například ,,Franklinův skandál“, při kterém se nezalekli ani vraždy, aby ho celý přikryli. Celá hra se nezměnila ani s následujícími administrativami, protože tam zůstává ten samý typ lidí. S podporou této mocenské struktury, bylo snadnější špínu přikrýt pod pláštík mlčení, protože na postižené mohla vyvinout obrovský tlak.

Nicméně, nedávný vývoj v případu Epstein ukázal, že dosud pevná zeď se začíná hroutit. Pro kandidaturu Hillary Clintonové a Jeba Bushe, to je ale nebezpečný politický dynamit. Čím víc tato špinavá hra vychází najevo, o to víc roste potřeba vysvětlení od zástupců obou známých amerických politických dynastií. Vyšetřování neúplatnými prokurátory a vyšetřovali, které půjde opravdu do hloubky, by mohlo velice poškodit veřejný obraz Clintonů a Bushů jen v tom případě, když vznesená obvinění potvrdí.

Ohledně toho, kde je autorem těchto pedofilních skandálů, panuje velká kreativita. Tak, podle Jerusalem Post to měl být ,,bývalý vysoký důstojník tajné služby jedné demokratické země“, který tvrdil že za těmito obviněními stojí Ruský prezident Vladimir Putin. Izraelské noviny v článku obvinily ruského prezidenta, že vede ,,psych-op dezinformační kampaň k oslabení demokracie.“ S odvoláním na tento zdroj, by Putin jako bývalý důstojník KGB měl být seznámený s tímto druhem psychologického vedení války.

Ukazuje se, že na straně establishmentu se to už nedávrátit zpátky, aby pedofilní skandál zmizel ze světa. Typickým trikem je, vyobrazovat to jako ,,zlý útok nepřátelského národa.“ Úplně se při tom ignoruje, že události které obklopují Epsteina, prince Andrewa a Billa Clintona, jsou jen jednou epizodou v dlouhé sérii pedofilních skandálů v politickém establishmentu. Koneckonců, stále je ve hře tento údajně demokratický systém. Už dlouho se ví, že elita převzala moc a voliči mohou vyměňovat jen obličeje politických loutek.

autor: Marco Maier

Zdroj: http://www.contra-magazin.com/2015/01/epsteins-paedophilen-netzwerk-sprengt-dies-clintons-und-bushs-praesidentschaftskandidatur/
8 Komentářů k Epsteinova pedofilní síť: Vybouchne prezidentská kandidatura Clintonové a Bushe?

 1. vilon napsal:

  Malá technická otázka na admina: Nedá sa nejako zastaviť to pobehovanie obrázkov na vrchu stránky?

 2. vilon napsal:

  Otázku beriem späť. Už to mám. Pardon.

 3. Contumax napsal:

  Bill Clinton největší z.rd, zrůda která dala bombardovat Jugoslávii...!!!
  Ten měl být v Haagu jako svědek při Slobodanu Miloševičovi a jako svědek by byl obviněný z válečných zločinů ale to se nestalo,protože Miloševiče otrávili ....

  • Calembredaine napsal:

   To samé by se dalo říci i o jeho předchůdci a prakticky každý židoloutce co prošla bílou stodolou s malými vyjímkami. Ty poznáš podle toho že jejich funkční období ukončila kulka:) Přecituju sem jeden článek o zvěrstvech G. Bushe staršího ...

   • Calembredaine napsal:

    George "bandita" Bush je židovská bábka. Hrá ich hru Spolupracuje s parazitickým štátom Izrael. Je to zrada jeho krajiny, ktorej záujmy a zákony prisahal ctiť a brániť. Bandita môže byť označenie pre zločinca čakajúceho v kryte na napadnutie svojej obete jedným mrzkým ťahom v správny čas. Fakty jasne odkazujú, že Bushova vláda, vedená a podporovaná židovskými vládcami, vymyslela plán ako zatiahnuť obrovskú silu armády USA na piesky Saudskej Arábie a zničila iracké možnosti. Uviedli sme, že už v marci 1989, 18 mesiacov pred irackou inváziou do Kuvajtu, Bushova vláda (ovládaná izraelskou) tvrdo pracovala na pláne vojny proti Iraku. Generálporučík John Yeosock mal pri sebe 500 vojnových plánovačov a iných expertov vo Fort McPherson v Georgii, ktorí neustále pracovali na detailoch napadnutia a zničenia Iraku. V tom čase (marec 1989), majme na pamäti, Bush stále predstieral, že je priateľom a spojencom Saddáma Husseina a Iraku, zatiaľ čo plánoval zákerný útok v najvhodnejšiu dobu. Potrebovali len zámienku. V tom čase bola irelevantná avšak - vedeli, že vo vhodný čas na nejakú prídu. V júli 1990 boli plány kompletné a armáda USA pripravená na útok. Keď sa Irak a Kuvajt dostali do sporu o vymedzenie spoločného ropného ložiska na hraniciach, Židia a Bush si mädlili ruky. Bez záujmu o urovnanie sporu medzi dvomi arabskými krajinami, podporovali Saddáma a dali mu zelenú pre inváziu. 24. júla 1990 hovorkyňa Margaret Tutwilerová na verejnej konferencii vyhlásila, že USA nemajú žiadne špeciálne dohody o obrane s Kuvajtom ani záväzky voči Kuvajtu. Na druhý deň, americká veľvyslankyňa April Glaspieová na stretnutí so Saddámom vyhlásila: "nemáme stanovisko k medzi-arabským konfliktom ako je váš spor o hranicu s Kuvajtom". A to bolo len týždeň pred irackou inváziou do Kuvajtu, inváziou o ktorej USA dobre vedeli vopred, tak ako pred asi 49 rokmi chabez-goj prezident Roosevelt vedel o útoku Japoncov na Pearl Harbor. V oboch prípadoch zradní prezidenti USA dúfali, že druhá strana spraví prvý krok aby mohli byť USA zatiahnuté do obrovskej vojny v prospech zákernej židovskej konšpirácie. Kvôli veľkej odmene a podpore najväčšej veľmoci na svete spravil Saddám Hussein prvý krok. Hneď po tom sa názor USA zmenil a bandita Bush sa zmenil na najväčšieho vojnového štváča. Saddám bol v pasci a nebolo cesty späť. Židia a ich chabez-goj v Bielom dome mali zámienku pre vojnu, ktorú tak chceli a stačilo každý deň rozdúchavať plamene vojny, čo i robili. Bez súhlasu Kongresu, bez akejkoľvek konzultácie s Kongresom, bandita Bush okamžite poslal 200 000 amerických vojakov na horúce piesky Saudskej Arábie s cieľom zničiť Irak ako možnú hrozbu pre Izrael.
    George "bandita" Bush prišiel s dobre znejúcim dôvodom prečo musel urobiť takýto drastický a ďalekosiahly krok, ktorý predstavil americkej verejnosti. Aj keby chcel neviem ako, a aj keď mu radili a viedli ho židovskí páni, nikdy by nevymyslel lepšiu zámienku ktorá by sa tak dobre ujala. Najprv to bola "obrana Saudskej Arábie pred inváziou". Nič mimoriadne ale na začiatok stačí. Keďže Irak neohrozoval inváziou Saudskú Arábiu, načo tam bolo potrebné poslať 200 000 vojakov? Každopádne, musia sa USA zapájať do každej krízy na svete len preto, že nejaký idiot si vymyslí plán na možný útok? Ak by to tak bolo, mali by čoskoro svojich vojakov po celom svete. A ako dlho maličakať a trpieť americkí vojaci na horúcich pieskoch na takýto čin?
    Ďalej "nebudeme tolerovať agresiu", tvrdí bandita. Skutočne? A čo invázia USA d Panamy len rok predtým? A čo invázia Izraelu na západný breh Gazy? Sú tam už od roku 1967, takmer štvrť storočia. Prečo nemá nič voči tomu? Potom "Saddám bude kontrolovať veľkú časť ropy na svete". Aj to je nepodložené tvrdenie JOG propagandy. Ak by si udržali USA svoj nos mimo sporu v Zálive, ropa by stále stála menej ako 20 dolárov za barel a je nám úplne jedno či ju kupujeme od nejakého Araba, či šejka alebo emira. Saddám nikdy nehrozil odstrihnutím zásob ropy a bolo by choré zastaviť hlavý príjem Iraku.
    Potom prišlo tvrdenie, že "Saddám je ďalší Hitler” a chce dobyť svet, a ak sa mu nepostavíme, bude hrozbou pre naše životy. Tento hlúpy argument mi pripomína Vietnamskú vojnu. Pamätám si ako minister obrany Robert McNamara stojí pred tabuľou a ukazuje na rôzne mapy a tabuľky, vysvetľujúc "domino efekt" ako severný Vietnam dobyje celú východnú Áziu ak tam nepošleme našich vojakov aby vybili dušu zo severných Vietnamcov. Je to presne ten babrák, ktorý keď bol prezidentom Ford Motor Company, prišiel s Edsel, najzmámenejším omylom v histórii automobilového priemyslu.
    Každý týždeň bandita Bush prišiel s novou zámienkou prečo musíme zničiť Irak a najmä odstrániť Saddáma Husseina. Senátor Ernest Hollings v debate v Senáte v druhom januárovom týždni jasne vysvetlil sporný Bushov dôvod na zatiahnutie USA do vojny. Citujem časť z jeho dobre stavanej reči: “...vyložená agresia? Pozrite si dnešné noviny. Kolegovia, len včera (11. 1. 1991) sme boli svedkami agresie voči Litve, slobodným ľuďom so slobodným parlamentom, nie nejakým emirom. Zasiahneme do záchrany Litvy? Sotva. Litva nemá ropu. Čad? Začiatok decembra. Rwanda? Pred pár týždňami. Mohol by som pokračovať. Afganistan, Kambodža, hranica Pakistanu a Indie - vyložená agresia. Sýria proti Libanonu. Zmasakrovali 750 kresťanov." Senátor Hollings pokračoval a dobre vyjasnil dôvody agresie po celom svete ktoré sa nesnažia USA zastaviť. Avšak zámerne a nápadne, ani on ani nik iný v Senáte nemal odvahu pomenovať príčinu problému, Izrael a 23 rokov strú inváziu do Palestíny a jeho zabíjanie, brutalitu a potlačovanie ľudských práv na danom území. Dostávame sa príčine tohoto problému. Senátor Hollings spomenul ropu, no tá nie je hlavná príčina.
    Ako som povedal, Saddám nechcel odstaviť dodávky ropy a vlastne len 1,9% našej ropy pochádza z Kuvajtu. Nemáme nedostatok ropy. Naopak, na svete je nadbytok ropy. Tak aká je príčina? Hlavnou príčinou tohto nešťastia je Izrael a Židia. Celý arabský svet, asi 150 miliónov ľudí, neznáša Židov, a majú na to dobrý dôvod. Irak, po ôsmych rokoch vojny s Iránom (moslimskou no nearabskou krajinou) nadobudol najväčšiu vojenskú moc na Strednom Východe. Bol a je skutočnou hrozbou Izraela. Arabi to dobre vedia. Izrael to tiež vie a vie to i bandita Bush. A keďže Židia ovládajú vládu USA, prišiel čas aby zatiahli USA do vojny za zničenie ich potencionálneho nepriateľa, tak ako zatiahli USA do druhej svetovej vojny proti Nemecku, keď sa stalo hrozbou židovskej kontroly nad svetom. Opäť nám Židia kážu viesť za nich vojnu a kým my budeme krvácať a umierať, oni nám podržia kabáty.
    Aby sme si lepšie ukázali s akým zradným "spojencom" sme sa dali dokopy, pozrite na fakty. Armáda USA je tam, brániac Izrael krvou, odvahou a peniazmi. USA poslali veľmi drahé (jedna strela = milión dolárov) proti-raketové batérie "Patriot" a amerických vojakov na obranu Izraela. Typickým židovským gestom "vďaky" Izrael požaduje ďalších 13 miliárd dolárov na dodatočnú "pomoc" ako kompenzáciu za "straty a obmedzenia" Izraelu. Z uhla pohľadu Židov fakt, že americkí vojaci prelievajú svoju krv na obranu Izraela nie je podstatné.
    Čo by sme mali s touto neblahou situáciou robiť? Ak to necháme na Busha a jeho židovských pánov, desiatky tisíc ľudí, možno stovky tisíc, bude zabitých, alebo lepšie povedané, zavraždených. Desiatky tisíc z nich budú americkí občania. The Spotlight uvádza, že za prvých 24 hodín tejto hroznej vojny Irak hlásil 15 000-20 000 zranených, väčšinou žien a detí. Naše židovské médiá o tom však mlčia. Avšak pri zhodení až 2000 bômb denne, čo môžeme očakávať? Prečo sa zapájame do tohto hrozného zločinu? Irak, vzdialený 10 000 míľ nenapadne USA a ani teraz ani nikdy inokedy nebude hrozbou bezpečnosti alebo záujmov USA. Čo by sme mali robiť? Najlepšie by bolo ak by Kongres obžaloval hlavnú postavu tohto nešťastia, Georgea "banditu" Busha. Rep. Henry Gonzalez, predseda Bankovníckeho výboru predstavil takéto obvinenie, pozostávajúce zo štyroch článkov, pričom každý hovorí o inom obvinení. Vyzerá asi takto:
    Článok I. tvrdí, že Bush "pripravil, naplánoval a zaviedol USA do vojny s Irakom, využívajúc metódy hromadného ničenia, ktoré budú mať za následok desiatky tisíc mŕtvych civilistov, z ktorých bude mnoho detí. Tento plán zahŕňa aj rozmiestnenie a potencionálne použitie nukleárnych zbraní a použitie takýchto zbraní a masového zabíjania formou bombardovania civilného obyvateľstva je porušením Haagskej dohody z rokov 1897 a 1923, Ženevskej dohody z roku 1949 a k tomu Protokolu I, Norimberskej charty, Konvencie proti genocíde a Deklarácii ľudských práv OSN."
    V článku II. Gonzalez obviňuje Busha z "plánovania a uskutočnenia zločinov proti mieru zavedením USA do agresívnej vojny proti Iraku, porušujúc Článok 2(4) Charty OSN, Norimberskej charty a iných medzinárodných dohôd a nariadení, a Konštitúcie USA."
    Článok III. viní Busha z "porušenia Konštitúcie USA, federálnych zákonov a Charty OSN podplácaním, vydieraním a ohrozovaním iných, vrátane členov Bezpečnostnej rasy OSN na podporu vojnových činov proti Iraku."
    Nakoniec, v článku IV. Gonzalez poukazuje na fakt, že napriek ratifikácii rozhodnutia Bezpečnostnej rady OSN z 29. novembra 1990 "prezident nedostal deklaráciu o vyhlásení vojny od Kongresu a napriek Konštitúcii USA vyhlási, že pôjde do vojny bez ohľadu na názor Kongresu a amerického ľudu."
    Zatiaľ sa v USA a po celom svete prebúdzajú a protestujú proti tejto nezmyslenej vojne. Obrovské protivojnové demonštrácie sa objavujú po celom svete, jedny spontánne, iné plánované. Vo Washingtone cez víkend 26. januára obrovský dav pochodoval po Pennsylvania Avenue k Bielemu domu s transparentmi a sloganmi ako "Podporte naše vojsko! Priveďte ho domov" a pod. Polícia ohlásila 75 000 protestujúcich no organizátori hovorili až o 250 000. No bandita Bush utiekol pred protestujúcimi proti jeho vojne na víkend do Camp Davida. V nemeckom Bonne 150 000 ľudí s bubnami a zástavami protestovalo proti vojne. Jeden z ich sloganov znel: "Do pekla s Bushom i Saddámom. Ľudia chcú mier!" V Camden, New Jersey, tak ako v stovkách miest USA a po celom svete, protestujúce davy ventilovali svoj hnev proti vojne v Perzskom zálive. Susan Pryor, učiteľka z Camden, niesla nápis ktorý dobre opisuje situáciu: "Let's kick a little ass out of the White House!" ("Vykopnime malý zadok z Bieleho domu"). Dobrý nápad.

 4. Definitiva napsal:

  Nedávny článok o systéme vzdelania v USA. Deti elít študujú na elitných univerzitách. Sú sledovaní a selektovaní z pohľadu upotrebiteľnosti pre budúce plány politickej moci, sú zasväcovaný do tajných spolkov, majú svojich starších garantov, ktorí ich učia, čo sa smie a čo nie. Ak vstúpite do týchto spolkov, tak už nie je cesty späť, inak vás čaká odvrhnutie, strata kariéry, zničenie rodiny, spoločenská izolácia. Na univerzitách je elite dovolené všetko, hlavne nezriadený sex, drogy a alkohol, vítaná je aj kriminalita, tá sa ututle, je to obdobie na zber dôkazov proti budúcim politikom a podnikateľom pre ich budúce vydieranie a donucovanie k poslušnosti.

  Takýto je vzor "elity" anglosaso židovskej morálky pre celú Západnú civilizáciu. Zákony neplatia, sociálny parazitizmus je princíp existencie anglosaso židov, otroctvo je pre dobro človeka, život nemá žiadnu cenu. Zisk, bohatstvo, moc ihneď a vždy. Najväčšie morálne psychopatické úchylky sú spoločensky najviac ocenené a sú ideálom spoločnosti. Ideál nezlučiteľný so životom spoločnosti, preto je anglosaso židovská civilizácia odsúdená na zánik.

 5. Věra napsal:

  Já bych ty prasata zvrhlý vykastrovala.

  • vlad napsal:

   Věrko naopak nechal bych jim pinďoury a sexapetit...nechal bych je aby viděli krásný, nádherný sexy holky a ONI by si na ně nemohli ani šáhnout :) To by bylo utrpení pro ně. A to samé platí pro dnes moderní "být gay". Clapečky by viděli jen přes sklo. Chápeš to utrpení pro ně?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!