Střílení naslepo – Ticho o očkování

Shots in the Dark

Po náraste počtu prípadov autizmu a ďalších porúch imunity u niektorých zvlášť zraniteľných osôb, niekoľko odborníkov spochybňuje bezpečnosť rozsiahleho očkovania. Aj napriek závažným nežiaducim účinkom, farmaceutické spoločnosti, lekári a vládne úrady aj naďalej schovávajú svoje hlavy do piesku, odmietajú vidieť vážny problém. V Quebecu, Spojených štátoch a vo Francúzsku, rovnako ako vo väčšine priemyselných krajín, obete očkovania sú takmer bez odškodnenia, aj napriek vysokej toxicite látok, ako je ortuť a hliník obsiahnuté vo vakcínach. V tomto dokumente Lina B. Moreco upozorňuje na veľmi znepokojujúci problém pre verejné zdravie.
6 Komentářů k Střílení naslepo – Ticho o očkování

 1. Robo napsal:

  admin (i): naše deti (i nás) zabíjajú vo veľkom, je to doslova genocída (už trochu sprofanovane slovo, ale je to tak) a ja NEMÁM SLOV, jak by som vám poďakoval za to, že nám túto pravdu ponúkate a tým robíte svoju časť roboty pre dosiahnutie sveta, ktorý si všetci zaslúžime!

  Tak teda aspoň...ZO SRDCA VÁM ĎAKUJEM! ♡

 2. sv. napsal:

  Očkování je jeden z největších podvodů na lidi v dějinách lidstva.
  Rozhodně se nedejte a přemýšlejte vlastní hlavou, jde to odepřít či obejít. Každej člověk co odmítne zasadí velkou ránu tomu monstru co si tu chováme na prsou...

 3. Definitiva napsal:

  Svetu vládne tisícky rokov elita", cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a ich mafie. Demokracia je jedna z ideológií na ovládnutie davu. Volíte politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami zapísali. Nepoznáte pravdivé dejiny ľudstva, sú tabu.

  Do toho rámca patrí aj vakcinácia a farmakológia, je to svetový biznis, zisk ihneď a za každú cenu. Dav, človek je len nástroj na dosiahnutie zisku a dosť, koniec. Vakcinácie sú potrebné, ale len v prípade rizika ohrozenia populácie smrťou, alebo trvalými následkami. Jeden mŕtvy sa nerovná ohrozeniu populácie. O vakcinácii majú rozhodovať odborníci, tých dnes niet. Lekári vyštudovali teóriu liečby podľa farma korporácií a nie podľa zdravého rozumu. Zdravý rozum je zakázaný, poslušnosť teóriám farma koncernov je povinná, lekári sú osprosťovaní a zastrašovaní. Lekári neovládajú liečbu chorôb bez chemických liekov farma koncernov, poznajú len toto, ostatné je tabu.

  Napr. zastrašovanie chrípkou. Vakcinácia je sprostý biznis, chrípka ohrozuje len málo starcov so srdco cievnym ochorením, u ktorých srdce nezvládne zvýšené zaťaženie pri horúčke. Z celkového počtu ochorení dýchacích ciest je len malé percento chrípkových, s veľmi vysokou teplotou, bolesťami celého tela a nevládnosťou. Preto vakcíny "nezaberajú" na ochorenia dýchacích ciest. Vírus chrípky sa rýchlo mení, od jari do jesene. Vakcína sa robí na poslednú chrípku, napr. jar, ale v jeseni už funguje iný vírus a vakcína nefunguje. V dave funguje nevedomosť, panika a strach, že nezaočkovanie spôsobí ujmu na zdraví.

  Vírus chrípky je zabíjaný veľmi účinne vyššou telesnou teplotou, existuje 100% prevencia. Zvýšte si telesnú teplotu aktívnym pohybom, dychčanie a potenie, min 2 x týždenne po dobu pol až jednej hodiny. Zabráňte podchladeniu tela /deti/ vhodným oblečením a ak ste spotení, ihneď sa prezlečte do suchého. K tomu patrí zdravá strava - ľudia ju nepoznajú, a vyhýbanie sa chorým ľuďom, aby ste nevdychovali, čo chorý vykašle /deti v kolektíve, miestna doprava/.

  Až na málo výnimiek sa so zdravým rozumom a bez vakcinácie dá zvládnuť takmer každé ochorenia, chrípka je len príklad. Vakcinačný program do 1989 bol odborný, plánovaný profesionálmi. Dnes je to len biznis. Náklady na výrobu vakcín sú halierové /nie centové/ a zisky sú miliardové. Prasačia chrípka, vtáčia chrípka, ebola,... sú zámerným produktom "elity" a následná vakcinácia je o ziskoch.

  "Elita" sa snaží o povinné vakcinácie zo zákona, je to zločin na ľuďoch. "Elita" je svetovým parazitom a funguje len preto, že si môže voči ľuďom dovoľovať stále viac a viac a ľudia to všetko poslušne strpia. Moc "elity" je slabá, je umožnená len hlúposťou davu.

  To isté sa týka aj chemtrails a manipulovania počasia, zatajované fakty, teda jasný pocit viny. Zem je obalená vrstvou umelej hmloviny, dnes už ani nemusíte vidieť lietadlá, vidíte len chemtrails hmlovinu, ktorá pripláva po oblohe, je nad prirodzenou oblačnosťou a má prevažne geometrický charakter, akoby podľa pravítka, hmloviny v podobe pásov a pruhov, ich okraje sa pozvoľna rozplývajú do stratena. Sú vo výške 5- 10 tis.km, ak ich osvieti nízke slnko spod obzoru, tak sa farbia na ružovo červeno, čo je dôkaz cudzích častíc v atmosfére. Smog z ľudskej činnosti je niekoľko sto metrov nad zemou, tiež sa farbí ružovo.

  Ovládli nás zločinci, celosvetoví sociálni paraziti, psychpati, pre ktorých sme menejcenní, podľudia, a Slovania zvlášť!, moc sme im dali do rúk my a len my im môžeme moc odobrať. Zaveďte priamu demokraciu, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu. Švajčiarsku je to dovolené!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!