Omluva za dočasné pozastavení provozu

Vážení čtenáři, cca před týdnem začaly technické potíže při provozu našeho webu, které způsobují pomalost a většinou nedostupnost ze zahraničí. Zatím jsme bohužel nepřišli na to, kde tento problém vznikl. Pracujeme však na jeho řešení, které zřejmě nebude jednoduché a pravděpodobně bude nutné celý web přesunout, což bude ještě několik dní trvat. Omlouvám se tedy za dočasné potíže a doufám, že se vše podaří brzy vyřešit.

 
34 Komentářů k Omluva za dočasné pozastavení provozu

 1. Filda napsal:

  že by sabotáž?

 2. Robo napsal:

  To iba hovorí o tom, že v zásade sme na ceste, ktorá nás oslobodi.
  Vytrvame.

  • geronimoh napsal:

   a bohužel také to, že je nás málo a prozatím elity nijak neohrožujeme, jinak by to musely řešit

   • Robo napsal:

    riešia.
    Riešia teraz už turborychlo (rýchlo sa prebudzamd), a tak robia aj veľa chýb. Chýb, vďaka ktorým sa prebúdzame ešte rýchlejšie.

 3. Alfa napsal:

  Je pochopitelné, že tento web určitým lidem vadí. Bylo to spíš otázkou času, než přijde pokyn z NSA pro nenápadné odstranění nežádoucích informací.
  Okamžité zrušení webu by bylo samozřjemě nápadné a zcela by potvrzovalo jeho obsah, proto neni vyloučené, že se to zpomalý či jinak znepříjemní, aby čtenáři byli otráveni a přestali sem chodit.

  Admin se samozřejmě omlouvat nemusí, protože to neni jeho vina. Jen přeju hodně trpělivosti.

  • Cico Ciciak napsal:

   Neboj sa, "ja som šárlí" niečo na nás prichystajú, nejaký patriot ekt na euro spôsob!!!

 4. Ten co si tu dočasně, spíše náhodou, říká AntiTrubka napsal:

  Podle mne to má na svědomí nějaký IP black list, tedy zřejmě webhosting. Kdybych si byl jistý, že záměrně nejsou blokovány uzly sítě TOR dal bych vám seznam adres z kterých opakovaně není problém na váš web přistupovat. Tyto uzly ale záměrně systematicky (pro přístup k vám) neurčuji, abych je také nevystavil podobné sankci, takže zatím vždy trpělivě čekám na náhodnou díru ve filtru k přístupu k vám. Jinak problém registruji ne týden, ale asi 4-5 dní.

  pro uzly které jsou omezené v rychlosti je rychlost asi 17,5 kbps a TTL (který je hlavním problémem) naprosto zoufalý. V polovině případů spojení zahodí koncové uzly přes které k vám přistupuji (některé vás již asi mají také na blacklistu), ale v polovině případů (i když není pravděpodobně žádný TTL překročen) je spojení ukobčeno z vaší strany.

  • AntiTrubka napsal:

   Zavedení chyby 504, při snížení pokusů o načtení a řekl bych i zkrácení času pro načtení to nevyřeší...

   Podle mne je váš problém selektivní. Zdá se že nezáleží ani na zemi odkud se k vám dotyčný připojuje a je pravděpodobné že data jdou stejnou cestou (trasovat nebudu, ostatní mají možnost), jako spíše na článku o který stojí. Spojení je po načtení článku (které je také neúměrně dlouhé, rozuměj tak že vše podstatné je již načteno a přesto na pozadí probíhí načítání dalších částí webu - netestuji o co jde, radši to stopnu) neúměrně dlouho udržováno, přestože již není potřeba ho udržovat.

   Příliš nevěřím, že nevíte o co jde, a že v tom nejedete také. Spojení je po načtení

   • AntiTrubka napsal:

    Pokud jde opravdu jen o chybu. Co se vykašlat na všechny ty zbytečné a nesmyslné widgety a nechat jen obsah který máte dnes v "main". Přinejmenším načítání pravého sloupce je téměř nekonečné (a to blokuji akamaihd.net, do řiti s tím), naprosto zbytečné, a celkově jde o značně zbytečnou plochu (nevidím tam nic hodnotného), jistě to odebírá přenosovou kapacitu a pokud máte i omezené množství přístupů... Jeden člověk to jsou minimálně 3 vlákna, zbytečně dlouho zůstává udržováno 1-3 vlákna, vždy však minimálně 1.

    • 8bit napsal:

     je to tak. problém neni s obsahem z nwoo webu to se stáhne za 1-2s. Ale s těma všema prolinkovanejma p94ovinkama na postraních lištách je to 10s navíc. Google calendar widget je vysloveně zhovadělej

     • AntiTrubka napsal:

      Nebo přejděte na klasické frame-y ať si můžeme nechat zobrazit jen to co potřebujeme a na zbytek se vykašlat.

      Například klasické menu vlevo, hlavní frame, jakékoli nesmysly vpravo.

      Hlavní frame lze načíst samostatně.
      Pokud zavolám menu, načte i hlavní frame.
      Teprve pokud načtu web jako celek zobrazí se mi vše, včetně nesmyslu napravo.

      Když to budu chtít udělat při tom jak máte web napsaný dnes, neobejdu se bez externého AdBlocku se specifickým nastavením a to ještě nevím zda se ten mizerný obsah o který nestojím nebude muset také napřed načíst, jakože asi bude muset.
      Nebo budu muset editovat to jak můj browser zobrazí váš web, což je nastavení které pravidelně mažu a nechce se mi neustále obnovovat..

 5. weissbach napsal:

  Likvidace nezávislých webů a blogů bude jako všechno ostatní probíhat nenápadně a salámovou metodou.

 6. to je fuk napsal:

  Pravda se musi umlcet.

 7. Moris napsal:

  Že už by byl naplánovaný termín velkého útoku, či false flag na Ukrajině? :) Doufám, že tu závadu rychle odstraníte, aby mi neutekly žádné informace :)

 8. trávodlak napsal:

  myslim že dobrý znamení...že někomu teče do bot... jen tak dál NWOO...dobrá práce

 9. ... napsal:

  Špinavé kurvy, které mají zpomalování webu na svědomí budou dříve nebo později viset na kandelábru za vlastizradu.

  Přichystejte si s předstihem dostatečnou zásobu provazů.

  Nenápadné centrum Rotschildova zla v České republice je zde:

  1. http://www.corpin.net/Kontakt.aspx

  2. http://www.monsanto.cz/kontakty/

  Přidávejte sem další adresy představitelů globálního korporátního fašismu v ČR, se kterými bude každý, kdo chce v budoucnu důstojně žít, se muset vypořádat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

  P.S. Neví náhodou někdo, kde má chatu (kam jezdí pozorovat do lesa ptáčky) "ornitolog" a vlastizrádce A.Vondra?

 10. ... napsal:

  Špinavé kurvy, které mají zpomalování webu na svědomí budou dříve nebo později viset na kandelábru za vlastizradu.

  Přichystejte si s předstihem dostatečnou zásobu provazů.

  Nenápadné centrum Rotschildova zla v České republice je zde:

  1. http://www.corpin.net/Kontakt.aspx

  2. http://www.monsanto.cz/kontakty/

  Přidávejte sem další adresy představitelů globálního korporátního fašismu v ČR, se kterými bude každý, kdo chce v budoucnu důstojně žít, se muset vypořádat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

 11. Jirka napsal:

  Super, tak jsem se sem konečně dneska dostal a mam i obrázky...
  NWOO nevzdávej se, je to super stránka. U nás jsem docela lidem začal otevírat oči a zdá se že přibudou další.

  • Robo napsal:

   Jirko, to je jedna z najdôležitejšich veci, čo v roku týchto dňoch vôbec môžeme robiť, máš moju podporu (keby Ťa to zaujimalo.

   V ďalšom kole by sme sa mali aktívne postaviť sa právo na slobodný život všetkých ľudí, zvierat i Zeme samotnej. Musíme sa za ti postaviť my, čo sa prebudzame. Je to vôbec najdôležitejšia vec!
   Si pre budúcnosť Zeme veľmi dôležitý!

  • fero napsal:

   No na ddos som myslel v sekunde ako som precital hlavicku. Ak je to ddos zanedlho mozme cakat uplne spadnutie a presun webky urcite nepomoze, mozno tak na den. Je nutne spravit ine opatrenia ale asi nebudu lacne.

 12. Franz Tannenbaum napsal:

  A máme vás. Váš fanclub Bilderberg.

 13. host napsal:

  Škoda, že o této skvělé stránce doposud ví jen tak málo lidí, na rozdíl od Zvědavce. Přitom je s ním naprosto srovnatelná, v něčem ho dokonce předčí. Chtělo by to více reklamy, více medializovaných akcí. I mimo Prahu. Pražácei jsou zjevně v pohodě, když se nenamáhají přijet ani městskou dopravou na nějaký váš hapening nebo protestní akci a nakonec je tam jen 10 skalních příznivců. A dojet na akci během týdne je pro lidi mimo středočeský kraj zcela nereálné. A taky finančně náročné.

  ps: taky mi dělal problémy přístup přes Tor uzly, co na to ajťáci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!