Arkansaská vláda prohledala rodinný dům a odvedla sedm dětí kvůli držení oblíbeného minerálního doplňku

Potřeba změny Listiny práv za účelem zaručení medicínské svobody v USA je nyní větší než kdy předtím. Vládní bandité totiž včera (t.j. 17.1.2015) přepadli a prohledali domov patřící páru, který měl v držení jednoduchý minerální doplněk "Miracle Mineral Solution (MMS)".

Strážci zákona z okresu Garland v Arkanasasu provedli domovní prohlídku v domě rodiny Stanleyových (ano, držení legálního lékařského přípravku se už nyní může stát důvodem pro vládní vyšetřování), přičemž jim násilně odebrali jejich 7 dětí.

"Vyšetřování skončilo odebráním dětí z jejich domova v garlandském okrese", uvádí server ArkansasMatters.com. "Rodina se cítí být poškozena a uvádí, že jediným, kdo přípravek používal, byl otec a to ještě většinou za účelem čištění vody určené k zavlažování jejich zahrady."

Nejnovější oběti medicínsko-policejního státu

Hal a Michelle Stanleyovi jsou jen posledními obětmi zdivočelého policejního státu zkombinovaného s totalitní medicínskou tyranií, ve které nemocnice zneužívají zdraví dětí k vlastnímu obohacení.

Jak už možná tušíte, tato událost je také součástí boje proti domácímu způsobu vzdělávání, protože tento pár vzdělával všechny své děti v domácím prostředí.

Rodina Stanleyových je nejen vyznavačem domácího vzdělávání, ale také vyznává styl „být připraven na všechno“ (jde o životní postoj, jehož součástí je "očekávání neočekávaného"), užívání přírodních léčiv, snahu o potravinovou soběstačnost a všech dalších pro (z pohledu autora článku) život zásadních dovedností a znalostí, které se tyranská vláda USA snaží zničit nebo postavit mimo zákon.

Jak moc pobuřující je razie v domě Stanleyových a odebrání jejich dětí státem? Podívejme se na některá nezpochybnitelná fakta tohoto scénáře:

- MMS není nelegálním, ale naopak naprosto legálním minerálním doplňkem, který vlastní a používají miliony lidí, z nichž mnozí přísahají v jeho účinnost

- žádný federální nebo arkansaský zákon nezakazuje držení MMS, přesto je s touto rodinou zacházeno podobně jako s dealery heroinu

- na povrch nevyplynula žádná obvinění ze zanedbání nebo zneužití dětí Stanleyovými; předpoklad, že otec, vlastnící balení (krabičku) MMS je špatným rodičem, se nezakládá na jakémkoliv racionálním a fakty podloženém základě

- Stanleyovi jsou lidé dodržující zákon. Podle zpráv pan Stanley nedostal nikdy ani pokutu za překročení rychlosti (v přeneseném slova smyslu "nezkřivil ani mouše vlásek")

- arkansaští policejní vykukové (doslova "šmejdi") by určitě neměli problém v případě, že by dítě zemřelo rukou rodičů za situace, že by dítěti podávaly doktory předepsané "kapičky". Úřady totiž nikdy nemají problém s tím, že děti jsou ničeny ("utracovány") ve jménu státem schválených a výdělečných lékařských přípravků. Proč nejsou podobným způsobem prováděny razie u rodičů, kteří dopují své děti léky předepsanými psychiatry?

- v obchodech běžně prodávané druhy vitamínů pro děti obsahují mnohem více škodlivých chemikálií, než můžete nalézt v MMS, a to včetně umělých přírodních barviv, jedovatých chemických sladidel a chemických konzervantů. Zatím nebyla vydána žádná varovaní pro rodiny užívající "Flinstoneovy vitamíny pro děti". Anebo pro pochybnou Disneyho řadu produktů se Shrekem na obalu. Ne, nebyla vydána a to proto, protože pohrůžky zákonem jsou využívány jako hrozba a zastrašování proti rodinám používajícím produkty, které nevytváří velkým firmám zisky.

 

Kriminalizace nezávislého myšlení a spoléhání se na sebe sama

To, o co v tomto případě doopravdy jde, je další příklad postihování nezávislého myšlení a víry v sebe sama, a to ze strany policejního a medicínsky nedovzdělaného státu.

V medicínsko-policejním státě totiž nesmíte vlastnit vaše vlastní léky, pěstovat si bylinky pro vlastní potřebu, ani se snažit podpořit zdraví svého dítěte vhodnou stravou. Místo toho vám stát diktuje pravidla, kterým se musíte naprosto podřídit: trávit své děti chemoterapií, dopovat vaše děti psychiatrickými léky nahrazujícími vlastní myšlení, krmit vaše děti průmyslově vyráběnými nekvalitními potravinami, nechat očkovat vaše děti chřipkovými vakcínami s obsahem jedovaté rtuti a za žádných okolností své děti nesmíte naučit, jak si vypěstovat vlastní zeleninu na své vlastní zahradě.

Nová pravidla společnosti jsou zaváděna lidmi s šílenými a kriminálními pohnutkami. Na všech vládních úrovních působí v současnosti lidé, kteří jdou proti zásadám, na kterých Amerika vždy stála: víra v sebe sama, zodpovědné rodičovství, potravinová soběstačnost jednotlivých komunit (v článku potravinová "přebytkovost"), smysluplné vzdělávání, Listina základních práv a svobod a tak dále. Místo toho dnes vláda prakticky téměř stojí ve vašich dveřích, do obličeje vám míří pomyslnou zbraní a odsuzuje vás jakožto kriminálníka za to, že vlastníte tekutinu, která je schopna zabíjet bakterie. Bez pochyby už nebude trvat dlouho a dojde i na lidi vlastnící koloidní stříbro a jejich děti budou unášeny vládními bandity, kteří nemají žádné ponětí o léčivých účincích přírodních látek.

 

Přechovávání semen i pěstování oregana vás může brzy přivést do vězení

Co dalšího je na řadě? Bude pěstování vašeho vlastního oregana také kriminalizováno? Olej z oregana má, podobně jako MMS, také schopnost léčit nákazu v jídle, a to během velmi krátké doby. Budou se vládní bandité zaměřovat i na každou rodinu, která vlastní oreganový olej nebo pěstuje bazalku?

Bude od teď jediný správný způsob rodičovské výchovy založen na podávání uměle vyrobených vitaminů, nekvalitního jídla a na nekončícím přísunu léků? Budou lidé vzdělávající své děti v domácím prostředí automaticky označováni za vinné, protože nechtějí své děti zařadit do tohoto korupčního a bezohledného vládního systému, který teď ještě navíc zavedl metodu unášení tohoto typu dětí?

Tyto otázky by neměly zůstat bez povšimnutí. Tyto otázky se bytostně dotýkají kořenů americké společnosti a vyvolávají pochyby o tom, jestli ještě vůbec žijeme ve svobodné společnosti. Pokud jsme se stali obětmi fašizujícího medicínsko-policejního státu, který má v plánu kriminalizaci přírodních léčiv, únosy našich děti a trávení nás všech chemoterapiemi a toxickým očkováním na bázi rtuti, tak neznamená to zároveň to, že ten stejný systém se tím zřekl všech lží a klamů o tom, že je pro nás tím správným vzorem?

Jakékoliv zřízení, které může rodině sebrat jejich děti jen proto, že jejich otec vlastnil legální minerální doplněk, může zároveň před zákonem ospravedlnit téměř jakýkoliv svůj další krok - separovat lidi s nepohodlným způsobem myšlení, zavírat lidi pěstující vlastní plodiny a kriminalizovat všechny rodiče, kteří řeknou hlasité "NE!" příkazům doktorů, zkorumpovaných velkými farmaceutickými koncerny.

V současnosti jsme v Americe už tak vzdáleni stavu, který by mohl připomínat svobodu, že už se zdá téměř nemožné tento národ zachránit. Až všechny tyto šílenosti (nesmyslnosti) dosáhnou určitého bodu zlomu, bude vše odhaleno a zároveň se zhroutí. Už nejsme tak vzdáleni chvíli, kdy budou na chodnících měst místní policisté mířit na rodiče hlavněmi svých zbraní a nutit jejich děti k hromadnému očkování pomalu zabíjejícími látkami, a to vše ve jménu "správného občanského postoje", který má zachránit naší planetu.

Pamatuji si, jak mě lidé měli za blázna, když jsem před několika lety předvídal, že převážení a vlastnictví semen určených pro zahradničení se stane ilegální činností.

A co myslíte? Přesně k tomu dochází v této chvíli, kdy se semenné banky po celé zemi stávají předmětem vyšetřování za jejich údajnou kriminální činnost. Zároveň s tím se Evropská unie (historicky největší příklad chorobné zkorumpovanosti a přebujelého byrokratismu) snaží postavit vlastnictví semen a pěstování pro svou potřebu mimo zákon.

Není tedy divu, že pokud bude vlastnictví semen nelegální, pokud budou minerální doplňky kriminalizovány, pěstování pro vlastní potřebu bude postaveno mimo zákon a zároveň zůstane legálním jen to, co obsahuje jedy (léky vyráběné farmaceutickými koncerny, průmyslově vyráběné potraviny, toxické prostředky péče o tělo a pokožku), tak bude otráveno i myšlení lidí a to až do stavu nebezpečné nerozumnosti (apatie).

Tento systém šíleností jednou samozřejmě skončí - ovšem ne dříve, než přivede mnoho dalších lidí a rodin až ke stavu jejich celkového zhroucení (kolapsu).

 

Moje přiznání všem ochráncům zákona

Berte prosím tento článek jako moje oficiální "přiznání" nejen k tomu, že vlastním MMS a koloidní stříbro, ale také k tomu, že jsem (proboha živého!) použil na svém dvorku koloidní stříbro jakožto přírodní prostředek k léčbě poraněných kuřátek.

Ano, čas od času se volně pobíhající kuřata poraní, poperou se mezi sebou a konec konců i kohouti dokážou ublížit. Když už je kuře poraněno (což se naštěstí nestává často), přemístím jej do dočasného léčebného úkrytu a jejich zranění jim vždy nejprve ošetřím koloidním stříbrem. To je uchrání před infekcemi a také urychluje proces jejich léčení.

Budu nyní strážci zákona zatčen za to, že používám veterinářské medikamenty bez povolení, přičemž ve skutečnosti pouze používám běžný minerální doplněk pro léčení kuřat z mého dvorku? Otevřeně jsem se přiznal ke "zločinu" spočívajícím v "ošetřování" kuřat ze dvorku, přičemž cílem byla záchrana jejich životů. Přistoupí nyní stát Texas k provedení domovní prohlídky mého domu a unese moje kuřata (z nichž žádné nebylo nikdy očkováno), aby jim mohl vnutit aplikaci jedovatých léků?

Pochybuji o tom. Texas se v tomto ohledu zdá mnohem rozumnější než jiné státy (v USA). Kromě toho má na práci mnohem lepší věci, jako například chytání ilegálních přistěhovalců, kteří jezdí po dálnicích bez zdravotního pojištění a řidičského průkazu…

Zdroj: http://www.naturalnews.com/048325_government_kidnapping_natural_supplements_Miracle_Mineral_Solution.html
19 Komentářů k Arkansaská vláda prohledala rodinný dům a odvedla sedm dětí kvůli držení oblíbeného minerálního doplňku

 1. Contumax napsal:

  By hodně zajímalo kolik lidí už emigrovalo z SS ...???
  Nic jsem se nikde nedočetl...
  Ze 300 milionů nějací museli nezbytně z SS utýct....

  • geronimoh napsal:

   Utekli do lesa a založili domobranu

   • Contumax napsal:

    To vím, že jich pár tisícovek založili soběstačný komuny ale jiní museli přeci emigrovat za hranice...

    • geronimoh napsal:

     Tak já vím jen o asi 80-100tis. bývalých vojáků, co utekli do Kanady, aby nemuseli znovu do Iráku a Afghánistánu. Za vietnamské války tam utíkali, ti co nechtěli narukovat. Nepotřebují na to pas, hranice skoro neexistuje, Kanada byla doteď v klidu, tak bych tipoval že hlavně tam. Jinde by je nikdo nechtěl :D

  • Jan Jinsky napsal:

   Utekli do RUska, protože tam je o mnoho lépe. To je jisté...

 2. geronimoh napsal:

  Asi už chápu ty ruské sankce na dovoz potravin ze západu. Jeden známý z paraboly se odstěhoval na Krym a psal, že tam mají úplně jiný potraviny, kvalitnější, chutnější, více připomínající doma vyprodukované. Snad si tam ty naše jedy znovu nepustí.

  • Contumax napsal:

   Geronimoh
   Přeci si nebudou otravovat jedama z EU své občany...!!!

   • geronimoh napsal:

    Slovy klasika : "chlapi, my jsme někde v minulosti museli udělat velkou chybu"

    • Contumax napsal:

     Geronimoh
     Udělali ji i naši předci, naši otcové a my taky ...
     Moc dobře si vzpomínám na debilní rodinný tradice,že se člověk nesmí vzpouzet, že se musí ctít zákon a takový idiotštiny a dnešní době jsem slyšel od jedný p.či, že děti patří státu, ta p.ča má 65 let, tak si to vem co je to za zku.vence, který jdou do asi do pekla a je jim to jedno, jim to vyhovuje a na další generace po sobě kašlou, a stejně si libují, že se můžou nažrat, zašous.at,...většinou jde o poškození mozku - ego ,o syrový primitivismus... A řeknu Ti, že jsem jich potkal hodně těch blbek a debilů....
     A k tomu,že jsme udělali chybu, dobře dám sám sobě otázku...
     Můžu něco s tím něco udělat ???
     Odpovím si: můžu, ano můžu a taky vím, že sem to psát zatím nemůžu....

 3. Contumax napsal:

  MMS Jsem si pořídil do foroty, mělo by to vydržet 5 let...

  • geronimoh napsal:

   Tak to máš štěstí, že nebydlíš v Arkansasu.

   Stejně nechápu co si tam ti lidi dovolí, mít doma MMS a dokonce snad semena, která nejspíš ani nebyla od Monsanta ?! Co si myslí, že mají demokracii ?!

  • Jan Jinsky napsal:

   To vydrží dlouho. Je to roztok chloritanu sodného - jedovaté svinstvo.
   Nevím, jak to bylo s tou rodinou a odebírání dětí je hnus. Ale vydávat tady MMS za něco zázračného... To je jako říkat, že Monsanto vyrábí super nezávadný RoundUp.

   • Míla napsal:

    Jana Jínskajka
    Ty chemická lesbo, strč si někam louh ))))

   • Jinská napsal:

    Inteligente Jinských, MMS je daleko méně závadné, než tvá osoba v jakékoli společnosti.

   • Nezmar napsal:

    Souhlas. Normálně se používá k desinfekci a bělení, nebo jako protizpěňovací roztok do hasičáku. Humpla by měli zatknout. Hajzl si založil na tom svinstvu svůj kšeft a ještě se vydává za církev, aby nemusel platit daně. Je to podvodník a škodič. Naštěstí asi rozumí chemii protože v jeho návodu na užívání MMS se do chloristanu sodného přidává kyselina cittónová což reaktivně vypudí přebívající kyslík a chlor a částečně ho zneutralizuje. Takže vlastně lidi do sebe cpou jen drahou jedlou sodu Každopádně si ale myslím, že je svoboda každého čím se bude léčit. Odebrání dětí přezmíru.

    • Martin napsal:

     Nezmare,

     ty jsi nikdy mms nezkusil vid, že by si někoho chtěl zavírat ..

     ani neznáš osobně nikoho, kdo by ho zkoušel užívat ..

     jenom si četl několik chytrých článků .. stejně tak chytrých, jako jsi ty sám ..

     a o tom to je .. jsou lidé, co si dělají názor na základě nějaké zkušenosti a lidi, co si ho dělají na základě čtení a ještě pak tyto vyčtené informace mají potřebu šířit dál ..

     dále bez komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!