Stížnost Jana Korála na neobjektivitu zpravodajství České televize z 21.1.2014

10409366_10203299281775632_5271615675877653781_nVážení členové Rady České televize,
Další a určitě jednou z nejdůležitějších tématických oblastí, ve které se zpravodajská redakce České televize dopouští hrubého zkreslování skutečnosti a tedy i porušování Zákona o ČT a Kodexu ČT, je obraz Ruské federace a v posledním ruce i obraz Ukrajiny, což se pochopitelně nejvíce projevuje ve zpravodajství o konfliktu na Ukrajině.

Je naprosto očividné a nepochybné, že Česká televize se v tomto konfliktu postavila jednoznačně proti Rusku, čímž porušuje požadavek na objektivitu, nestrannost a nezávislost.

Česká televize nepokrytě vede diváky k tomu, aby v sobě vyvíjeli odpor k Rusku a sympatie k současné ukrajinské vládě a snad ani není v moderní historii jiný příklad, na kterém by takováto manipulace byla tak očividná.

Děje se tak především prostřednictvím výběru komentátorů, z nichž odhadem více než 90% času vyplňují komentátoři s proti-ruským postojem. Zdá se, že hlavním kritériem pro jejich výběr zdaleka není kvalita znalostí, ale politický názor, jenž se dá asi nejsnadněji popsat jako sympatie ke straně TOP09.

Dále k tomu dochází především samotným výběrem zpráv, které jsou divákům předkládány. Zpravodajové ČT neopominou žádnou příležitost k tomu, aby mohli obvinit Rusko z nějakého omezování lidských práv a jsou schopni nějakou takovou informaci mnohokráte opakovat a rozebírat, i když se obvykle týká jednotlivců a nemá sama o sobě nějak velký význam.

Naproti tomu snad ani jednou nezazněl z obrazovky ČT naprosto nepopiratelný fakt, že v konfliktu na Ukrajině jednoznačně porušuje základní lidské právo – a to právo na život - současná ukrajinská vláda, která už prostřednictvím svých armád povraždila v Donbasu tisíce lidí, čímž se také dopouští válečných zločinů dle ženevských konvencí.

ČT nám chce snad namluvit, že za bombardování východo-ukrajinských měst ukrajinskou armádou může Rusko.

ČT také systematicky popírá a zamlčuje právo lidí na sebeurčení, v tomto případě práva obyvatel Krymu a Doněcké a Luhanské republiky, kteří se rozhodli, že nechtějí být podřízeni Kyjevu. ČT nám chce namluvit, že vláda v Kyjevě má právo si násilným a krvavým způsobem podřídit několik miliónů lidí, kteří svou vůli po změně své státnosti vyjádřili ve volbách na Donbasu a v referendu na Krymu.

ČT nám chce namluvit, že ten, kdo vraždí civilisty po tisících je v právu, zatímco ten, kdo jim prostřednictvím humanitární a politické podpory, jenž je pravděpodobně skutečně doplněna i o dodávky výzbroje a výstroje, pomáhá uplatnit právo na sebeurčení a i právo na život, je ten špatný. Oproti tomu informace o vojenské a finanční podpoře, kterou zločinci z Kyjeva dostávají ze zemí NATO, nikdy nejsou předmětem kritiky.

Zpravodajci ČT mají tak zvrácenou morálku, že nás chtějí přesvědčit o tom, že několikaměsíční tresty za výtržnictví jsou obludným zločinem, zatímco bombardovat a likvidovat města spolu s jejich obyvateli je normální a správné a vlastně ani skoro nestojí za řeč. Alespoň to tak vypadá dle množství věnovaného vysílacího času a prezentovaných názorů.

ČT neustále opakuje lži ukrajinských představitelů či představitelů zemí NATO o tom, že v ukrajinském konfliktu bojuje ruská armáda, i když o tom nikdy nikdo nepředložil jediný důkaz. Naopak neinformuje o množství válečných turistů především z Evropy, kteří bojují na straně Ukrajinské vlády.

Příklady, kdy k takovémuto zkreslování reality za účelem poškození obrazu Ruska u české veřejnosti dochází, se dají najít ve zpravodajství každého dne. Ukázkou jasně jednostranného vysílání byl hned dalšího den po naší návštěvě jednání Rady ČT a to 22.1.2015.

Konkrétně následující pořady:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/215411058060122

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/215411058280122/

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10316155327-horizont-ct24/215411058050122/

ČT takovýmto strašným způsobem překrucovala vnímání dobrého a zlého i když nás přesvědčovala, že dobrý je ten, kdo povraždil sta-tisíce lidí během invaze do Iráku či Afghánistánu, během bombardování Libye či Srbska vojsky NATO, či během rozpoutání konfliktu v Sýrii podporou bojovníků proti vládě a sympatizantům prezidenta Assada, což jsou dle volebních výsledků minimálně 2/3 občanů Sýrie.

Zeptal bych se, jak je možné, že zpravodajové ČT takovým hrubým způsobem zkreslují realitu. Ale poměry na naší i světové mediální i politické scéně jsou nám však dobře známé.

ČT nedělá nic jiného, než že kopíruje a na naše poměry přizpůsobuje to, co dělá valná většina západních médií. Ta vedou na objednávku politicko-ekonomických elit západo-evropských zemí, Spojených států amerických a jejich spojenců jako např. Izrael a Saúdská Arábie kampaň proti každému, kdo se chce vzepřít jejich globální dominanci.

To byl případ Srbska či Libye, Íránu, Sýrie či třeba Venezuely. A protože Rusko se od doby nástupu Vladimíra Putina začalo dostávat z propadu, kam se dostalo po rozpadu Sovětského svazu a usiluje o vlastní nezávislou politiku, tak bylo vyhodnoceno jako nebezpečí pro dominanci euro-atlantických politicko-ekonomických elit. Všichni můžeme sledovat, jak je proti Rusku vedena válka politickými, ekonomickými i mediálními prostředky a to nikoliv proto, že by se dopouštělo něčeho příliš špatného, ale pouze proto, že se nechce podřídit zločincům, stejně jako to nechtějí lidé v Luhanské a Doněcké republice či lidé v Sýrii.

Zločiny a utrpení, které přinesly do světa Spojené státy americké a jejich spojenci v novodobé historii je nesrovnatelně větší, než cokoliv, čeho se za stejnou dobu dopustilo Rusko.

A přece nás Česká televize přesvědčuje o tom, že vlády západních zemí či Ukrajiny jsou úctyhodné a důvěryhodné a jejich výroky lze brát vážně a nekriticky, zatímco Rusové jsou ti nejhorší a Putin je horší než Hitler.

Rozpor mezi realitou a obrazem světa, který nám ČT nabízí, vnímá každý, kdo umí alespoň trochu samostatně myslet a bylo by to jen k smíchu, kdyby tím zároveň nenapomáhala neslýchanému utrpení, které zažívají lidé nejen na východní Ukrajině a nejen ve válečných konfliktech.

Myslím si, že začínáte chápat, že popřít skutečnosti, které jsem zde uvedl, se vám již nepodaří, protože lež má nohy evidentně a naštěstí stále kratší a kratší.

Tak se chci jen zeptat, zda jako členové Rady ČT chystáte nějaké kroky, kterým byste uvedenou situaci napravili, nebo zda se při konfrontaci s tímto problémem budete tvářit jako že se nic neděje a budete společně se zpravodajskou redakcí ČT hrát tuto trapnou a ubohou hru až do hořkého konce, podobně jako ji hráli představitelé minulého komunistického režimu, k jehož pádu také mimo jiné přispěl propastný rozdíl mezi realitou a obrazem předkládaným státními médii.

Na jaké straně historie tedy chcete stát?

Vypracoval a přednesl 21.1.2015 na jednání Rady ČT: Jan Korál

Hnutí Evropané proti válce - http://www.againstwar.eu/
37 Komentářů k Stížnost Jana Korála na neobjektivitu zpravodajství České televize z 21.1.2014

 1. Robo napsal:

  Ďakujem Vám!

  • geronimoh napsal:

   Robo :
   Mám OT dotaz. Ty máž zaječí úmysly ?

  • Contumax napsal:

   Robo
   No jo Robo, co je s Tebou ???
   Ty tomu chceš ukázat záda ???

   • Robo napsal:

    geronimoh, contumax:
    chcem to iba výrazne obmedziť (svoju účast tu). Diskusie tu mi veľmi uberajú čas od jedinej (pre mňa) zmysluplnej aktivity - od hľadania odpovede na to, kto skutočne som a odvádzajú moju pozornosť..

    • geronimoh napsal:

     Robo :
     To ti můžu jen schválit. Sám se zabývám hledáním smyslu života
     Po tom, co jsi napsal včera Trollovi, jsem měl obavu, že se na nás vykašleš :D

     • Robo napsal:

      verím, že každý máme svoju jedinečnú cestu a že práve je doba, kedy ju bude chcieť nájsť a postupne i nájde rozhodujúca časť svetovej populácie. Zároveň je to jediná naozajstná vec, ktorú je treba urobiť na to, aby sme konečne prevzali moc my, ľudia.. :-)
      Zistil som, že moja hlavná práca nieje osvetľovať kolegov tu, ale že omnoho viacej osožný budem, keď sa nájdem.. :-)

     • geronimoh napsal:

      Robo :
      moje intuice mi říká, že míříš správným směrem :D

    • Alfa napsal:

     Práce na sobě je základ. Bez toho se jedinec snad ani nemůže vysvobodit. A k tomu samozřejmě patří i dostatek času. Nicméně pomocí propracovaného denního harmonogramu se dá stíhat mnohé.

 2. Žabák napsal:

  Trochu offtopic, ale stránka NWOO se mi nenačte aktuální dokud se nepřihlásím a nepošlu koment. Taky sem si všiml, že články čte nějak málo lidí, tak možná jim to blbne taky, nevim. No a ke stížnosti ok, ale zásadní dopad to nemá. Myslim, že jediná šance je rozšiřovat alternatívu mezi obyčejný lidi. Poplatky jim žádná strana nezruší, protože by na sebe nakreslili terč a čt by jim šla po krku a odhlásit přístroj, kolik lidí to udělá? Takže asi jediná šance je šířit alternatívu. Klidně platit reklamy na mainstreamu a posílat linky pod mainstream články.

 3. admin napsal:

  Díky za info, zkusíme s tím něco udělat.

  Co se týká řešení, tak jsem toho názoru, že je třeba tlačit na všech frontách, i kdyby to mělo být jen takhle symbolicky.

 4. kočkodlak napsal:

  Dobře jim to spočítal. Ale mám bohužel velmi podobnou zkušenost s RRTV jako přítomní občanští aktivisté. Také jsem poslal na radu stížnost k neobjektivitě a reakcí bylo hraní si na hotentoty kteří si nevidí za špičku nosu a já nic já muzikant. To jim jde perfektně. Bohužel už tak dobře jim nejde uvědomit si že jsou placeni z kapes poplatníků a jim se tím pádem také zodpovídají. Nedělám si žádné iluze že RRTV a ČT je jedna a tatáž parta kryjící se navzájem. Jelikož zákon silně nadržuje této instituci přeplněné buzeranty zbývá ještě jeden nástroj jak ji říct NE, odhlásit placení toho jejich výpalného. Na to má zatím ještě každý občan právo.

 5. Contumax napsal:

  Odhlásit TV, nedívat se a hlavně neplatit za to, že mě lžou !!!
  Přeci nejsem padléj na hlavu, zločinci podporují zločince !!!
  Teď nemám víc jak 25 let a divný na to je, že žiju i bez Debilizátoru a líp....

 6. Radbůza napsal:

  My jsme nadnárod, všichni ostatní nám budou sloužit, my jsme národ vyvolený. Toto první přijali Židé :-( Vyložili si to špatně a zvráceně a také to špatně dopadá.
  Jinak tady je jejich vyjádření, které celkem koresponduje např. v této otázce s mediálními manipulanty z tzv.Hlavního proudu.
  http://www.zob.cz/?q=node/19186

 7. Masrtin napsal:

  Tak přátelé,už mám výhrady i proti Rusku a Putinovi. Npochybuji o fašistic. charakteru Ukraj. vlády, genocidní USA atd., ale zdá se, že Rusko je pro vás zachránce, s hodnym báťuškou carem Putinem v čele. To jsem si myslel nějak podobně,ale zvažte tohle : Je to už po druhé, co jsem mluvil s Rusy, tentokrát z Mosky, jejich názor : ruská masmédia jsou jednoznačně proputinovská, cenzura jak prase, pokud jdeš proti meanstreamu, můžou tě i zavřít. Bída se zvětšuje, lidé strádají, mají pocit, že zisky z ropy nejdou zdaleka tam kam by měly. Putin hraje do karet svým kamarádíčkům oligarchům (ikdyž jde proti ostatním olig.).Žije prej ve zlatém paláci v nepředtavitelném luxusu, je žid a byl členem KGB. Hodně lidí je na něho naštvanejch.
  To mi vyprávěli asi 30 letí vysokoškoláci, je fakt, že Rus, kterej prodává zeleninu na Holeš. tržnici, Putina chválil, že pojišťovny tam plní, když dojde k pojist. události atd., ale díval jsem se na nějaká ruská videa a začínám pomalu být přesvědčenej, že vyrábí klony (stejně jako Amíci) a Putin má možná několik svých "brášků". Netvrdím to, ale mám i další důvody nevěřit této hře na hodného (Rusko) a zlého (USA) policajta. Pro lidi jako my, kteří neskočíme na každej špek, je tu druhá varianta Matrixu - hodné Rusko a báťuška Putin. Nepřipadá vám to tak ? Nevím, jak je to v případě Bašára (ten člověk je mi dost sympatickej), ale už je to rovněž po druhé, co jsem se setkal s nasranejma Syřanama na jeho režim. Oni tam mají svoje rodiny a jsou neustále v kontaktu. Je fakt, že můžou být desinformovaní, ale čert se v tom vyznej. Já už beru vše s rezervou. Chvalozpěvy si rezervuju pro ty, kteří přijdou nám opravdu pomoci se dostat z těch neskutečně prekérních sraček. A nejde o Rusy, Ukr., Čechy atd., jde o všechny. Potřebujeme globálně prosadit do médií nezkorumpovatelné vůdce, nevidím jinou šanci. Ale klidně mi řekněte, že blbnu, budu jen rád, když budete mít pravdu.

  • Contumax napsal:

   Masrtin
   Myslím si, že neblbneš a víš co se říkávalo ???
   Opatrnost matka moudrosti...
   Ti já mám na to jiný pohled, když dovolíš ???
   Oheň a voda, slunce a luna, země a nebe, dobro a zlo, žena a muž ...
   Vsechno je duální

   • Robo napsal:

    bolo (duálne). Do roku 2012.
    S koncom duality príde "raj na Zemi".
    Vešetci/všetko sme jeden/jedno.

    • Robo napsal:

     okrem toho, už to tu bolo.
     Atlantída nieje len priestor, je to hlavne doba. Skončila pred asi 26.000 rokmi.
     Teraz (do 20 rokov?) sa k nej vrátíme zas a definitívne.
     Študujte Mayov, Toltékov a pod..

     niečo pre trochu lepšie pochopenie:

     http://www.inspirala.cz/?det=367

     • Radbůza napsal:

      Ahoj Robo. Podobné jak říkáš :-) Dovolím si citovat:
      Kudy vede cesta lidstva?
      Tuto cestu si musíš nalézt sám. Tato cesta není smrtelníkovi nikdy ukázána přesně. Jediné co je nutné získati, abychom ji nalezli, je ticho. Tichost a němé vnitřní volání. Odlož všechno světské - ponoř se do Ticha. Sestup hluboko do nejvnitřnější svatyně svého srdce a naslouchej zbožně. Nic není tak mohutné, jako ticho, toužebné naslouchání a velká trpělivost. Neboť věz, že síla tvého oddání se této trojici prochází jako hlasitý signál celým vesmírem a budou jím zasaženy všechny světlé bytosti a vysocí duchové ..velkých bratří¨, nechť jsou tito kdekoliv, neboť všichni jsou spojeni v Duchu, převezmou tvou tíhu a pocítí tvé snažení a jsou tím okamžikem zavázáni ti pomoci. Aniž o tom víš a zprvu vůbec tušíš, blíží se k tobě ochotné milující ruce, aby byly nápomocny tvému hledání a vůli odtrhnout se násilné moci temnot :-)

     • Robo napsal:

      :-)
      ...ďakujem..

  • geronimoh napsal:

   Masrtin :
   Důvěřuj ale prověřuj.
   Podle mě Putin na žida nevypadá. Je potřeba brát v potaz, co se v Rusku dělo v 90-letech, pak chápu hodně nutných opatření, které Putin udělal, vesměs v zájmu Ruska a Rusů, kteří se mimochodem nikdy neměli tak dobře, jako teď za Putina. 80% podpora Rusů Putinovi asi mluví za vše. Já nevím, jestli sleduješ ruskou TV, já ano a spíš mi přijde, že se snaží informovat pravdivě a navíc jsou v Rusku dostupné západní kanály typu CNN, BBC atd.
   Bez oligarchů by se nahoru nikdy nedostal, ale spíš to vypadá, že Putin obklopil lidmi, kterým důvěřuje a nikdy předtím nebyli v politice a vliv oligarchů na něj klesá.
   Jak to vše dopadne není jisté, každopádně jsem na straně Slovanů

   • Radbůza napsal:

    Ahoj Slovani. No já bych se také přiklonil k tomu, že je Rus a má ruskou duši :-) No a v tom je problém, protože z toho nutně vznikají postoje, které NWO nemůže pobrat. No a známe, ale i neznáme jejich šachy. Jednou a častou taktikou je, že účel světí prostředky a to prostředky doslova podlé a lidsky neobhajitelné. Je to produkt chorých a zrůdných myslí. Těch co jsou navenek hezcí, ale uvnitř zkažení, tak Slované pozor, už jsme si párkrát také naběhli a uvěřili bez toho, abychom to pořádně promysleli.
    Tady třeba taková zajímavá citace:
    Putin nezakročil voči všetkým oligarchom. Bol na to priveľmi dobrým šachistom z čias studenej vojny. Ale išiel proti každému, kto sa pokúšal získať moc nad ním, podobne ako to robil Stalin desiatky rokov predtým. Berezovskij a Gusinskij (gangster Gusinskij bol predsedom ruského Židovského kongresu) sú teraz Putinovi najúhlavnejší nepriate-lia. Žiadny vodca v západnom svete by sa neodvážil isť proti takým mocným a povýšeným, židovským nadradencom.

    Posledným prípadom je Michajl Chodorkovskij z Jukosu, ktorý úplatkami získal za mizerný groš právo ťažby nafty v hodnote mnohých miliárd dolárov uprostred 90-tych rokov. Keď nahromadil neuveriteľné bohatstvo, rozhodol sa, že má právo určovať aj politický osud Ruska. Skutočne, mal drzosť sa vychvaľovať, že si kúpi ruskú Dumu. Putin, právom sa cítiac ohrozený, si položil otázku, prečo by človek, ktorý ruskému ľudu ukradol miliardy dolárov, mal mať právo skorumpovať vládu podobne, ako získal ťažobné právo na naftu. Chodorkovskij a skoro všetci hlavni účastinári Jukosu sú nielen židia, ale aj občania Izraela. Mnohí z týchto účastinárov, zločincov, sa teraz skrývajú v Izraeli, so súhlasom izraelskej vlády. Putin a jeho vláda začali stíhať týchto židovských povýšeneckých gangstrov, ktorí spáchali najväčšie zlodejstvo v dejinách.

    Reakcia židmi ovládanej tlače v Amerike a na celom svete bola celkom predvídateľná. Silno zosilnela kritika Putina a začala sa všeobecná obrana "prenasledovaných" židovských oligarchov. Pre stíhanie týchto zločincov bol Putin dokonca obvinený z antisemitizmu. Pretože je Putin presvedčený, že ruskú tlač má vlastniť a ovládať ruský národ a nie občania Izraela, je vyhla-sovaný za nepriateľa slobodnej tlače. Avšak, ako môže byť hocijaká tlač slobodná, keď je kontrolovaná ľuďmi, ktorí sa považujú viac za židov ako Rusov - a majú svoje vlastné plány a ciele. Teraz, keď Bush žiada od Ruska slobodnú tlač (povedané v zrozumiteľnej reči: židovskí zločinní oligarchovia, ako je napr. vodca židovskej mafie Berezovskij, by mali kontrolovať tlač), žiadajú od Ruska, aby vydalo zákony, ktoré umožňujú stíhať tých, ktorí sa odvážia kritizovať židovských zločineckých oligarchov a ich oddanosť Izraelu a židovskej nadradenosti namiesto Rusku a Rusom.
    Zdroj: http://members.chello.sk/imagine/webpage-60v.html

    • to je jedno napsal:

     Chodorkovskij se kamarádí s Rudoštíty... To stačí na to, aby jeden věděl odkud vítr fouká. K židovské otázce: Je fakt, že to byla Kyjevská Rus svého času, kdo rozvrátil a dobyl říši Chazarů. Pátrejte a googlujte. Z toho pro mě plyne, že židé a Rusové nemusí mít snadné vzájemné soužití již z principu... Na druhou stranu to v potenciální 3. světové válce, ve které se prý má válečný požár rozžehnout mezi sionisty a Islámem..., činí z Ruska spíše spojence muslimského světa... - a jsou zde indicie vývoje tímto směrem... Já mám z toho všeho dojem, že Putin je vůdce Ruska neochotný vykonávat vůli NWO, ale občas přeci jen udělá nějakou tu úlitbu, protože prostě musí... Celé NWO je pak v nejistotě, zda Putina tolerovat, či jej úplně odstavit..., nebo se jej snažit osedlat... a nyní se přiklání k tomu jej odstavit...

   • vlad napsal:

    geronimoh....správně, nedej se zblbnout

  • vlad napsal:

   Martin promiň....blbneš nebo schválně zavádíš

 8. Masrtin napsal:

  Geronimoh,
  jestli myslíš, že ruská média říkají lidem pravdu, pak pár jednoduchých otázek : říkají lidem pravdu o 11. září ? Slyšel jsi někdy o tom mluvit Putina ? Mluvil někdy o tom, kdo financoval VŘSR ? 1. a 2. světovou válku ? Mluvil někdy pravdivě o farmac. průmyslu ? Proč tyto zločinné firmy volně podnikají na území Ruska ? Proč zdravotní pojišťovny hradí léčbu jejich "léky" a nehradí léčbu přírodními léčivy, stejně jako je tomu u nás ? Mluvil někdy o tom, že největší vědecké objevy jsou utajovány a neuvedeny do praxe ? Že ropa je překonána nejméně už 100 let ? Pravdu o situaci v deštných pralesech ? O podstatě světového finančního systému ? A výčet by mohl následovat na mnoho stran, odpověz si sám..

  Nějak mi to nehraje, že by ruská média a Putin svobodně a pravdivě hlásali, co se jim zlíbí ? To asi sotva, jen podotýkám, že zatajování významných skutečností je forma lži a podvádění - nemluvě o čitokrevné lži a překrucování. Že by to byla nějaká skrytá sofistikovaná taktika ? Hm, uvidíme, Slované...
  Mám pocit, že poslední Slované vymřeli koncem 10. století, my jsme jen vazalové uzurpátorů - respektive otroci...

  • Robo napsal:

   Uvidíme, koľko pravdy sa od Putina dozvieme, až sa moc už aj oficiálne presunie z US do Eurazie. Minimálne do tej doby by som nesudil..

  • Contumax napsal:

   Masrtin
   Přemýšlím o tom o čem píšeš.. myslím, že někde se Putin zmínil o 9/11 a v ruský TV o financích mluvil Fjodorof dost často, že hodně financí jde do SS, bylo toho víc zveřejněného v ruský TV ale je to pořád nic, proti pravdě !!!

  • geronimoh napsal:

   Masrtin :
   ruské programy přes satelit chytám teprvě od loňského podzimu, předtím jsem stahoval dokumenty z ruských TV kanálů. Je to i časově náročné, a Putinových projevů jsem tolik neviděl. Z toho co jsem viděl :
   - o 11.9.2001 se v ruských TV mluví různě, někdy ho zmiňují jako teroristický útok, někdy jako o operaci pod falešnou vlajkou, ajk Putin, to nevím
   - o VŘSR, jejím financování atd. vysílají takové věci, že by jsme koukali, Putin nevím, to stejné o 1. a 2. světové, i starších válkách
   - o farmacii se taky v ruských TV mluví, ale pro mě je to nezajímavé, já mám svůj názor - nemám rád doktory ani léky
   - Finanční systém ruské Tv objasňují Rusům dost často
   - o ekologii se v ruských TV mluví hodně, ale ropu nehaní, to je fakt, o technologiích typu stroje poháněné volnou energií jsem zatím v ruských TV viděl jen ukazovat, že na nich pracovali už v dobách Brežněva, ale pak ty programy byly zrušeny, a něco málo ze světa

   Já bych od Rusů rád slyšel, jak to bylo s americkým dobýváním Měsíce. Jak je to s UFO atd.

   • vlad napsal:

    geronimoh ano

   • Masrtin napsal:

    Díky Geonimoh,
    pokud je pravda, co říkáš, je to alespoň jakás takás
    snaha informovat, nicméně i to bude dost málo.
    Vzhledem k omezeným množstvím informacím, jež jsem nastudoval, používám dost intuici a zdravej rozum, ale nejsem schopen všechno objektivně posoudit, jelikož nemám čas na nic- musím vydělávat papírky, ktery někdo tiskne přes kopírák a jsem psancem ve své vlastní zemi. Jsem dost nemocnej a pokud se zastavím, je po mě. Takže přeju všem Slovanům, aby se drželi a nedopadli jako já.
    Rád bych sdílel s vámi proruskou náladu, ale bohužel. Jen krátce pár zásadních námitek : vše začíná ve škole, která by neměla existovat. Celý školský koncept je veskrze zhoubný. Skutečná škola znamená teorie a hned praxe, žádné nucení k biflování,ale motivace k rozvíjení tvoření a spolupráce - okamžitě, od začátku. Známkování je akt separace a soutěžení.
    Dále pravdivá informovanost v médiích znamená nulová cenzura na 1. místě a každý tam může přijít a mluvit na závažná témata, pokud má co říct - to v Rusku opravdu není ani zdaleka.
    Dále největší Ruské vědecké mozky jsou buď po smrti, protože je někdo sejmul (CIA, FBI atd) nebo jsou schovaní a ani nedutaj nebo pracujou na tajnejch projektech, ktery kdovíkomu slouží. Využití této inteligence v praxi samo o sobě ve prospěch všech by znamenalo obrat o 180 stupňů velmi rychle, podobně i v Číně. Maďarský vědec Egely (pracuje na vol. energiích), který tu byl, mi odpověděl na otázku, jestli Tesla mohl přenášet obrovská kvanta energie vzduchem - bezdrátově a na na velké vzdálenosti : "ano a je to dnes realizovatené, ale nikdo nemá zájem investovat do infrastruktury". Proč to svobodní Rusi neudělají ? Energie prakticky zadarmo a pro všechny a ekologicky ? Ty investice by se rychle začaly vracet, ale není zájem. A tak to jde dál a dál, pochop, že pokud dáš lidem svobodu a blahobyt, nemůžeš je ovládat- proto otrokáři nebudou chtít zrušit finanční systém a udržování lidí v chudobě. Všeho je všude nadbytek, ale oni musí udržovat a prohlubovat stav nouze. Pokud mě přesvědčíš o tom, že v Rusku je to jinak, začnu věřit na dobré Rusko a hodného báťušku Putina.
    Dále máme zakázáno létat přes póly- já věřím na dutou Zemi a pokud je tam civilizace na mnohem vyšším stupni vývoje (i morálně), jak vypověděl admirál Byrd ve svém deníku, pak by nám pomohla vyřešit naše problémy za určitých podmínek. To by nám ale nesměli vládnout šílenci. Dále, pokud se lidé začnou orientovat směrem k veganství (jde toho docílit do velké míry propagací a podporou, lidé jen neznají možnosti tohoto systému stravování), jde o cca 20ti násobnou úsporu světových zdrojů. To samo o sobě pokryje světový hlad několikanásobně a řeší velkou část ekologie a zdraví občanů (i úspory na léčivech). Takže možností je hodně, ale realizace žádná.
    Končím s diskusí, z časových důvodů, adios

 9. FungieD napsal:

  Proc cesky main stream neinformuje objektivne alespon tak jako ten slovensky???

  http://www.hlavnespravy.sk/kanadske-media-washingtonsky-biely-dom-riadia-sialenci/525511

  V Kyjeve prebehla demoštrácia. Klička nenechali vystúpiť na tribúnu

  http://www.hlavnespravy.sk/526207/526207

  http://www.hlavnespravy.sk/kyjev-prehrava-vojnu-na-vsetkych-frontoch-tvrdi-americky-expert/527017

 10. smerko napsal:

  Jan korál by mněl okamžitě přestat zachraňovat svět! :-D pochopte už tajemství! :-D. Hledejte pravdu :-)

 11. Josef Švejk napsal:

  Je zřejmé, že i za pomoci ČT (a nejen ČT) se Evropa spojuje proti Rusku... Nemáte strach pane Putine? "My už se setkali se spojenou Evropou, roku 1812 a roku 1941. To oni by se měli bát..."

 12. vlad napsal:

  Josef Švejk začínám mít dojem, nezačínají se tady někteří bát?
  Někdo už je navštívil a vysvětlil jak se má člověk věrný "vládě a lidu" chovat. Vypadá to, že dojde na Tvá slova Švejka. Půjdem umírat za císaře pána.......a jeho rodinu. Amen

 13. smerko napsal:

  Mám velkej strach teď :-D. Slova pana korála mně utvrzujou v tom že nejsem blázen! takže se dívám co se to vlastně děje a věřte mi nebo né ale není to vůbec pěkný! Nic vůbec sedím zrovna na hajzlu a seru magi v kostkách :-D

 14. Nechci být moc rejpavý, ale pokud nebudete organizovat před ČT MAJDAN nikdo si vás všímat nebude. Zapalte jim pár pneumatik před vchodem a hned budete mít prostor ve všech médiích. A klidně na tu barikádu zapíchněte ukrajinskou vlajku ... bez akce se na vás vyserou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!