SBU se přiznala k bombardování Mariupolu

0bf4b02e5f3de5455899d12481e4ae79Zdá se, že Bezpečnostní služba Ukrajiny propustila všechny specialisty, počínaje analytiky a operativci a konče počítačovými odborníky, a na jejich místa přijala obyvatele západních vesnic, kteří poprve uviděli počítač v době pogromů na Stranu regionů v únoru loňského roku.

Protože profesionální a technická úroveň, na jaké byla provedena oficiální prezentace SBU „Zločiny proti lidskosti a další akty Ruska proti Ukrajině“ (záloha ke stažení zde) věnovaná Mariupolu – je prakticky nulová. Je krajně mizerná. Po každém snímku se zdá, že horší to už být nemůže. Ale každý další snímek potvrzuje – může, může!

marik-slide3

Podklad prezentace – roztažený obraz, soudě podle loga, ukradli systémem „copy-paste" ze stránek UNIAN. Obvykle totiž, když agentura koupí fotografii, dostane ji bez loga. Samozřejmě pro SBU by poskytl fotky zdarma. Ale autorům tohoto „mistrovského díla“ ani nepřišlo na mysl, že by o fotografii měli požádat! Zdá se, že zvyk krást – je nezničitelný.

Jako „důkazy“ účasti Ruska na ostřelování jsou přiloženy screenshoty videa z videokamery a také amatérské fotografie a screeny obrázků z Googlu, které samy o sobě dokazují pouze to, co je vidět – že útok na Mariupol očividně byl.

A když byly prezentovány libovolné obrázky z internetu, které z neznámého důvodu jsou pokládány za „operativní foto“, přechází SBU k „důkazům“.

Kdokoli s průměrně rozvinutou fantazií takových důkazů vymyslí tucet za hodinu. SBU píše o ruských vojácích pod jejich přezdívkami jako „Gorec“, „Pepel“ „Jugra“, „Rubín“, Těrek“, „Ryžij“ a „Julien“, kreslí schémata jejich interakce, vypráví o jakýchsi heslech k překročení rusko-ukrajinské hranice. Ale změňme „ruský voják“ na „národní gardista“, „Jugru“, Rubína“ a „Tereka“ na „Vorsklu“, „Gověrlu“ a „Dněpra“, „Juliena“ na „Varenika“, Gorce, Pepla a Ryževo můžeme nechat tak, jak je. A je to. Máte důkazy, že město ostřelovala ukrajinská arm&aacu te;da. A pokud necháte „Juliena“ a přidáte „Niçoise“ a „Camembert“, máte přesvědčivé důkazy, že Mariupol bombardovali Francouzi!

Ještě jednou, pokud snad někdo nepochopil: žádné důkazy SBU ve své na koleně poslepované prezentaci nepřináší, k uvěření nabízí jen slova. A slovům se dá věřit těžko, přesněji vůbec, obzvlášť po četných ruských vlaječkách s ondřejskými stuhami, fotografii „teroristky z Doněcka“ zosobněné členkou Azova a dalších případů jasných falzifikací a otevřených lží.

Ale to ještě není všechno. Po obrázcích nic nepotvrzující beletristiky o těžké spolupráci „Pepla“ s Gajišnikem“ vyvstávají výsledky „výslechu“ toho samého „Gajišnika“, v němž přiznává, že to nebylo poprve, co Grady ostřeloval své spoluobčany.

A teď, jak se říká „Co? Kde? Kdy?“ pozor, otázka: Kdy ještě byl Mariupol ostřelován z Gradů? Správně – nikdy! To asi ten „korektor palby“ „Gajišnik“ při mučení přehnal přiznání, anebo nikdy nic takového neřekl, jen hloupý autor chtěl příběh vylepšit. A dopadlo to jako vždy špatně.

Jako „zákusek“ SBU přidal prastaré „fotografie“ ruských pasů, vojenských průkazů DNR a dalších uměleckých děl mistrů Photoshopu, nejednou propíraných a podvrhnutých jak uživateli internetu, tak i představiteli opravdových speciálních služeb.

A nakonec poslední obrázek – hořící svíčka „Glimma“ ze supermarketu Ikea, jako že „je sui Volnovacha“, žádám celý svět, aby uznal Rusko za sponzora terorismu, bla-bla-bla, děkuji za pozornost.

Styďte se, hanba!

Pokud snad do této prezentace zůstávaly pochybnosti o tom, kdo ostřeloval Mariupol – konec konců opolčenci jsou taky jen lidi, také se mohou splést, ani s disciplinou u nich není vždycky všechno v pořádku – pak nyní je už absolutně jasné, že za ostřelováním Mariupolu, ostatně stejně jako ve všech předchozích tragediích, počínaje malajsijským Boeingem, je ukrajinská BSU.

Mizerná lež prezentace SBU to dokazuje se stoprocentní jistotou.

Zdroj: http://antifashist.com/item/sbu-soznalos-v-bombardirovke-mariupolya.html
Jeden komentář na SBU se přiznala k bombardování Mariupolu

  1. simon napsal:

    Dobrý komentár a rozbor situácie!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!