Prosba o finanční podporu

Milí čtenáři, zajisté jste si všimli, že před několika dny náš web začal opět správně fungovat a snad se dá říci, že lépe než kdy před tím. Stávající technologie nevyhovovala rostoucímu zájmu čtenářů a tak bylo nutné se přemístit na výkonnějí, ale také patřičně dražší stroj. Avšak i když návštěvníků přibývá, tak klesá objem finančních příspěvků, které nás udržují při životě. A tak mi nezbývá, než vám znovu po čase připomenout, že bez vaší finanční podpory fungovat nemůžeme.

Všechny potřebné informace jsou vlevo nahoře.

Děkujeme za podporu

Jan Korál, administrátor
53 Komentářů k Prosba o finanční podporu

 1. simon napsal:

  Na druhy tyzden nieco poslem.

 2. Žabák napsal:

  Poslal sem kilčo.

 3. BES napsal:

  Prepacte bratia, nemam v ziadnej banke ucet...

 4. ignác napsal:

  Lidi je to jen na nás. Jinak budem odkázáni na média, která jsou živá z reklamy a reklamy si nezadávají ti, co by nějak toužili po pravdě. Nějaký aspoň to pade nikoho nezabije. Je potřeba to vzít do svých rukou a nečekat, že to za nás někdo udělá. Je to prakticky investice do vaší budoucnosti. Šíření pravdy je důležité a když probíhá včas, nakonec se vyplatí.

 5. jouda z hradu napsal:

  bratr putin vás podpoří.napište si o výslužné za tu ruskou propagandu

  • Real napsal:

   Dalo by se to vtipně udělat i tak, že např. pod 10 000 za minulý měsíc se bude psát ten následující víc prowashingtonsky, kdežto nad 10 000 o to víc prokremelsky :D Ale je to jen vtip - nicméně dokládá, že se čtenáři si to prostě chce trochu víc hrát a neodbývat to prostým "má dáti".

   • Real napsal:

    Samozřejmě, aby to bylo fér a mohli se čtenáři trochu "předhánět" a ovlivnit obsah webu, tak příští měsíc by to bylo zase opačně: Pod 10 000 prokremelsky, nad 10 000 prowashingtonsky a uvidíte o co kdy bude větší zájem,) - Je třeba TEPRVE ZJISTIT ZDA JSOU OCHOTNI A SCHOPNI SI ZA TO TAKY ZAPLATIT - ŽE TO OPRAVDU TAK CHTĚJÍ. Myslím, že byste takto vybrali v průměru za rok více než to mít každý měsíc stejnej problém jak motivovat podporovatele.

  • vlad napsal:

   jouda z hradu máš pravdu, jsi opravdu Jouda a velkej

   • Calembredaine napsal:

    Poslední jouda co na tom Hradu byl přeci zdechnul už před víc jak třema rokama, ne?

  • Calembredaine napsal:

   On to nemá zapotřebí. Protože jak říká kozák Babaj o takových chcíplotinách tvýho typu svinskejch nosatejch, pejzatejch a jarmulatejch, dole i nahoře vobřezanejch: "Nam nůžna Kyjevskaja Rus - a vam - děěěěěngi ...":)

 6. Real napsal:

  Dalo se to čekat, že to půjde dolů spolu s tím jak se prohlubuje ekonomická bída Vašich čtenářů a mít co k počtení se stává tak zvanou "zbytnou" položkou. Co takhle vzájemně si raděj pomoci k trochu toho bohatství čistou cestou výdělku (a ne jako stát, že krade úsilí daněmi a dalšími odvody a pak ještě natahuje znovu ruku ve stylu "dejte" ne ve stylu "kupte si".) Chce to hledat kreativnější cesty jak lidi motivovat a zpojit aby to pro ně vůbec bylo dobrovolně výhodné a šli do toho třeba zrovna s Váma!

 7. Fakt pošlu co nejdřív!!!Už se za sebe stydím!!co nejdřív!!!pa do redakce jituš

 8. Ti dva blbci přede mnou,co sem lezete?vlaštovka

 9. smerko napsal:

  Lepší zaplatit 2kila tady než je vyhodit ve Sportce :-D

 10. vlad napsal:

  Jan Koral: chápu, že redakce tohoto webu musí platit nezbytnou režii. Zatím přispívám internetovému radiu Slobodný vysielač.sk, který považuju za jeden z nejlepších a nestranných webů v Československu. Váš web je blízký mému náhledu na svět, takže se pokusím přispět i Vám z mého skromného důchodu. Navíc si vážím toho, že jste nepodlehli svodům na příjem z reklamy...pak by jste se stali vazaly těch kdo reklamu zadává. Přeju Vám hodně přispěvatelů aby tento web zůstal nezanikl a zůstal i nadále nezávislý.

 11. vlad napsal:

  Ještě poznámka...nevím kolik lidí příjde na tuto stránku. Ještě malá poznámka: Myslím, že kdyby každý kdo souhlasí s názory tohoto webu zaslal měsíčně 20 Kč, bude to dostatečná částka na provoz NWOO. Na Slobodnom vysielači.sk lidé posílají "jen" jedno Euro a nakonec je to za měsíc 220 000.- Kč!!! I proto mají kvalitní hosty, kteří mají co říct nejen k dnešní politice, ale i k historii, vědě, lékařství. Doporučuju všem zajít na toto radio. V jejich archivu jsou mraky zajímavých relací od Ukrajiny, rozpadu Československa, zhoubném vlivu reklamy, vitamínu C až po léčebných účincích Canabisu (mariuhany).

 12. vancák napsal:

  ta mihajíci plejáda obrázku nahoře mne ruší! Mám pocit, jako kdyby tam šíleně běžela reklama.Není to zkvalitnění stránky, podle mně.

  • henryho napsal:

   je to banner.....ano reklama na stránky, kde si můžete otevřít obzory :) co se týče přístupu ke svému zdraví

   je mi líto, že vás to ruší :)))))))))))

 13. Honza napsal:

  Ahoj, uvítal bych transparentnost v tom, jak jsou prostředky těch, co nějak přispějí, investovány. Existuje něco takového? Díky Honza

 14. Palko napsal:

  Uvítal bych, kdyby šlo přispět formou DMS.

 15. Janhonza1 napsal:

  Ok!

 16. Ujo debnar napsal:

  Ja nedam nic lebo mi prachi zozrali nanotermiti.

 17. ja ja ja jenom ja napsal:

  No je to divny. Zvedavec, kterej ma 10 x min clanku vybere skoro 20 tisic a tady to tak nefunguje. da se rict, ze je to nefer. Pritom zvedavec sem tam od nwo clanek i prevezme, coz je samozrejme dobre.
  Jo a sundej odkazy na weby, ktery neodkazuji na vas. Tak to nefunguje

  • konku napsal:

   A kolik ještě alternativních médií si myslíte, že dokážou přispěvatelé utáhnout?? Kdyby na každé musely vyhradit stejně, tak pomřou hlady čtenáři a ne jen pracovníci těchto webů. To není řešení. Lepší je to udělat normálně komerční (jenže zřejmě nikdo nechce u těchto webů inzerovat - proč?) "reklamy", atd. v zájmu zachování. Hlavní je přece obsah a ne jen jak to vypadá.

   • konku napsal:

    Případně pokud si někdo natolik cení, aby to bylo z jeho pohledu bez reklam, tak ať to nakolik si toho cení prokáže - zaplatí si verzi Vašeho webu (speciální přístup) bez reklam, zatímco ostatním se bude zobrazovat s nimi.

    Prostě a jasně - Lidi Vám sem nosí kreativní nápady na kterých by mohli sami vydělávat ale poskytují Vám je v rámci pomoci byť nefinanční - nezklamte je!

   • Honza napsal:

    Přesně tak, webů podobného zaměření žádajících o příspěvek je celá řada. Čím více jich bude, tím menší příspěvek každý z nich dostane.

    Měli byste se domluvit, jinak se požerete vzájemně.

  • admin napsal:

   Zvědavec má tradici, kvalitu a funguje o mnoho let déle. A zaplťbůh za něj :-)

   • Spojka napsal:

    Tak toho ale využijte.
    Jen to napsat nám tady jaksi nestačí. Dokažte to činy s tím, co máte.

    Zatím jste zkušení v promarňování všech šancí, bohužel ne jak je proměnit ve skutečné vítězství a nebo aspoň udržení, které dává i ekonomický smysl (Často umělci a intelektuálové a o to hůř pokud s NAUČENÝM odporem k otázkám "kapitálu"- neboli uloženého úsilí, nikoli vynucených státních peněz - a drobet podnikavého myšlení a konání naprosto selhávají když jde o ekonomické jednání. - DÁNO JINAK NASTAVENOU MENTALITOU, ALE DÁ SE TO ZMĚNIT, ZVLÁŠTĚ JE-LI TO NUTNÉ.)

 18. Radek Dvořák napsal:

  Možná jsem trapný ale občas pošlu 50. Řeknete to je málo ale já mám více výdajů než příjmů. Ale dělal jsem s manželkou pro ADRU a viděl jsem dost na to abych si připadal že mám stále dost.
  Tak mě moc nepranýřujte ale myslím že kdyby každý druhý který tu vleze nebo odkazuje na různé články dal 30 kaček jako u felčara tak by to bylo ke spokojenosti.
  Každopádně jsem rád že NWOO tu je a funguje. Já jsem kdysi přispíval na stránky Československých vlastenců v Kanadě. Dokonce jsem tam poslal i filmy (Original DVD) Tmavomodrý svět, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Obecná škola a i černobílé s Burianem a jiné.
  Nakonec jsme se nějak rozešly na Církevních restitucích. Já to nazval Zlodějnou Numero uno ale v Kanadě byla převážná většina Věřících vyššího věku (75-90 let)
  A to naprosto odtržených od reality. Já hájil výrok v Zemských listech "Dáno v Léno"!!! Neboli panovník posléze stát byl Majitelem a Církve vlastnily jen výdobytky Ryby z Rybníků. Dřevo a Zvěř z Lesa či Polní produkty z Polností ale majitel byl Stát či vlastník!!! Navíce byli osvobozeni od Daně!!!
  A sám T.G.Masaryk prohlásil po Roce 1924 "Déle se již nebudeme zaobírati Falešnými dokumenty Církevních hodnostářů! A spisovatelka Lenka Procházková psala pojednání o Falšované listině vztahující se k Svatovítské Katedrále!!! Skoro to v tichosti Břichatým Prelátům prošlo a pak by jsme mohly akorát plakat.
  Jinak všem přeji aby se jim sekal počítač pokud nepošlou alespoň 50! Nemyslím Euro stačí ty naše Kačky!

 19. Obdachloser napsal:

  Platba SMS chybí!! Tuk tuk a love leti. Mate možnosti dost , ale tato je ještě pořad nutnost. Vsadim se o kilo jablek ze SMS dost pomůže min 30% nach oben .tschuss ať se daří

  • Lord napsal:

   Akorat ze z SMS odevzdas podstatnou cast operatorovi.

  • Žabák napsal:

   On už to jednou vysvětloval, tušim že potřebuje kvůli tomu založit právnickou osobu nebo tak něco. Ale poslat 50 z účtu 1x za měsíc je fakt sranda. Jen na základních potřebách aby člověk přežil tak měsíčně musí zaplatit tisíce. 50kč je sranda.

 20. pepe napsal:

  Za me 150 trvalak

 21. Korty napsal:

  Ono by stačilo, kdyby lidi klikali na reklamy. Ale hold, když třeba na stránku přijde 1 000 lidí a kliknou tři až čtyři, je to problém...

 22. chtěl napsal:

  ani nééé raději

 23. vlk napsal:

  posílám kilčo měsíčně, neříkejte mi, pracující nemají na to poslat blbých 30, 50, 100 Kč měsíčně :/ je to smutný, ale dokud si lidi neuvědomí, že bez peněz se práce nwoo neobejde, tak se opravdu moc nezmění

 24. michael napsal:

  chci prispet ,ale nemam jak ..tohle je top stranka.jak budu mit poslu protoze to ma smysl tady.drzte se!

 25. Žabák napsal:

  .

 26. ja ja ja jenom ja napsal:

  Ja mam za to, ze majitel tech stranek by rad s celym systemem neco delal- predelal ho od zakladu, aby lip generoval prijem, ale jaksi to samo o sobe stoji spoustu penez- zvlast, kdyz nezacina od znovu- mimochodem bych to zvazoval- zalozit novej web a tenhle nechat jako archiv. No ale tusim, ze ani na to nema prachy. Proste je to o penezich a nikdo z nich neni programator a ni seo specialista (diky bohu), aby si vsechno prefisionalne udelali sami. Mozna by nebylo od veci, oslovit lidi, kteri by meli dobry pocit vas web predelat. Zkuste se zeptat, kdy by byl z Prahy ochoten zdarma prevest prekopani tohohle webu, aby generoval prijem. Nemyslim, si ze by se neozvalo nekoilk aspon nekolik lidi

 27. ja ja ja jenom ja napsal:

  Mimochodem pan Koral je zivym dukazem, ze Rusko na propagandu moc na zapade neda co? :)

 28. ja ja ja jenom ja napsal:

  Celkem problem je i to, ze ctenari alternativnich medii, jsou z vetsi casti nezamestnani, nebo lidi z podprumernymi az prumernymi prijmy a to nasi veci rozhodne nepomaha. Proste kdo premysli mimo system, tak moc penez k sobe nepritahne. Jsme vetsinou radi, ze jsme radi. Ja to kldne priznam

 29. ja ja ja jenom ja napsal:

  Mimochodem stoji vam to za to zdanovat tech 6000? Co vam zbyde? Ja bych to asi zabalil a sel do prace. Mimochodem jak z toho muzete zit? Mi nerikejte, ze vas nezivi neco uplne jinyho? Kolik davate na hosting mimochodem? Vybirat pravidelne 25 000 je v tehle zemicce nemozny. Parkrat za ro 20 ale to je asi tak maximum. F Fuka vybere dvacitku, ale tam chodi hodne lidi z IT a nejvic prazaci a pise o premierach filmu, coz lidi zajima. Proste tohle je slepa ulicka, ktera vas neuzivi. Je mi lito. A kazdej mesic psat- takhle uz to nejde, aby jste lidi motivovali- to je prece pro vas ponizujici. Serte na nas. Jenze vas to bavi a mozna nikdy neprestane ani kdyz to bude zadarmo. Vzdyt jste z Prahy, prace vsude kam se podivam. Vas nelaka si nekde trochu vydelat a delat to jen ve volnym case?

  • Bezprilezitosti napsal:

   Obávám se, že to maj podobně jako Zvedavec - dítě Stworovo...jako prakticky jedinou šanci na získání nějakých peněz na přežívání těch, co to dělají...pokud nemají krást nebo si je tisknout.
   Jednoduše jsou v pasti - nemohou (z různých důvodů) dělat nic jiného.
   A semtam nějaký přivýdělek ve státem deformované "ekonomice" stejně zase nic nevyřeší, protože na vykulení z bídy je třeba zcela jiná úroveň prostředků než ta na kterou mají šanci za svůj život dosáhnout a v které úrovni se pohybují. Navíc nejtěžší je právě ten odraz ode dna. Nevypadá to na to zatím ani vzdáleně, spíš ještě bude hůř.

   • Bezprilezitosti napsal:

    Ovšem je-li to tak, jak jsem naznačil výše a jsou na této variantě závislí, pak je ještě s větším podivem, že to nechtějí udělat ekonomičtější - pokud to neumějí sami a nevědí jak na to, proč k tomu nepřizvou jiné lidi (Jako Rudolf Druhý alchymisty na svůj dvůr a zažil pak rozkvět)? Pořád je v tom to ego, nepovolit vliv jiných lidí, strach, neznalost, ba i státně marxisticky neproduktivní způsob uvažování (radši brát nebo žebrat než aby úspěch záležel na produktivitě vlastního kapitálu) atd.

 30. ja ja ja jenom ja napsal:

  Jo a tu cervenou cislovku udelujte blikaci, kdyz se nevybralo dost a nejlepe pres celej odstavej.Aspon 10ti centimetrova blikajici cislovka

 31. ja napsal:

  Kdo z vás by poslal 1%z vašeho platu mě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!