Stát Washington hrozí rodině odebráním dítěte v případě, že rodina nebude očkována proti chřipce

Úřad pro sociální a zdravotní záležitosti státu Washington hrozí pěstounské rodině odebráním jejich nově svěřeného dítěte na základě toho, že se odmítli očkovat proti chřipce, jak stanovuje nový zákon tohoto státu. Zpravodajský kanál města Tacoma "KOMO News" informuje, že rodina Smithových se nyní musí do konce února buď nechat naočkovat anebo bude čelit riziku odebrání jim svěřeného zdravého jednoměsíčního dítěte.

Rodina odmítá toto nařízení splnit z důvodu obavy z toho, že tato vakcína na rtuťové bázi byla již dříve spojována s případy nežádoucích účinků, které byly v některých případech i trvalé. Mezi ně patří například trvalé nervové poškození, autismus, únavový syndrom, poruchy imunity, mozková poškození, fibromyalgie (syndrom, jehož příznaky jsou především bolestí svalů, hlavy, otoky atd.), revmatická artritida. Některé případy dokonce skončily i úmrtím.

Pěstounský program státu Washington nedávno zavedl nový požadavek na pěstouny, který spočívá v povinnosti všech členů takové rodiny nechat se očkovat proti chřipce v případě, že si chtějí osvojit dítě mladší dvou let. Rodina Smithových si však nepřeje vystavit všech svých pět dětí riziku působení toxických látek, jako jsou formaldehyd (jed používaný na krysy), surfaktanty (látky aktivní na povrchu, v tomto případě kůže), rtuť a další různé virové složky.

"Tuto problematiku jsem si důkladně nastudovala a některé z vedlejších účinků se mi nepozdávají", řekla médiím o nebezpečích spojených s chřipkovou vakcínou paní Jamie Smith (chlapcova pěstounka). "Hodně jsem o tom přemýšlela a více než na osud tohoto malého chlapce teď musím bohužel myslet především na zdraví dětí, o které se už staráme".

Chřipková vakcína ničí první obrannou linii imunity a činí děti pětkrát náchylnější k onemocnění

Takovéto druhy donucovacích prostředků se bohužel pro vládní představitele USA stávají v jejich boji proti jednotlivcům a rodinám, kteří činí svá vlastní rozhodnutí ve věci péče o jejich zdraví, samozřejmostí. Každý, kdo odmítne splnit cokoliv vláda nařídí (v tomto případě povinnost nechat se očkovat), čelí hrozbě toho, že mu stát odebere (doslova unese) jeho/ její dítě.

Toto nařízení kompletně opomíjí nejen veškerá rizika spojená s chřipkovými vakcínami, ale i možnost alergických reakcí na některé složky takové vakcíny. Při výrobě některých se stále používají například vajíčka, což znamená, že součástí vakcíny mohou být i stopové prvky vaječných proteinů, které mohou ohrozit některé na vajíčka citlivější/ alergické jedince.

A co se týká všeobecné studie ohledně bezpečnosti chřipkových vakcín (vydané v časopise Clinical Infectious Disease), tak ta říká, že děti očkované proti chřipce jsou až pětkrát náchylnější k nechřipkovým dýchacím onemocněním, než děti neočkované. Studie jasně poukazuje na to, že chřipková vakcína ničí přirozenou obranyschopnost organizmu, čímž se potom děti stávají zranitelnějšími vůči jiným infekcím nechřipkového původu.

Bylo také zaznamenáno mnoho případů, kdy dítě po aplikací chřipkové vakcíny zemřelo - včetně tragického (doslova "srdcervoucího") případu sedmileté Kaylynne Matten z Vermontu, která zemřela jenom několik dní poté, co byla naočkována (doslova "napíchnuta"). Podle magazínu "Seven days" byla Kaylynne očkována během běžné návštěvy lékaře, po několika dnech však vážně onemocněla a zemřela. "Normální šťastná a zdravá holčička, která neměla žádné chronické zdravotní potíže a ani žádné nežádoucí reakce na očkování, postupně celá zmodrala, přestala dýchat a zemřela své matce v náručí", popisuje tragickou událost článek.

Čtenářům doporučujeme obrátit se na Úřad pro sociální a zdravotní záležitosti státu Washington a doporučit tomuto úřadu přehodnocení jeho stanoviska ve věci povinného chřipkového očkování. Kontakt na úřad:

Washington State Department of Social and Human Services
1-800-737-0617
DSHS.WA.gov
Facebook.com

Zdroj: http://www.naturalnews.com/048444_flu_shot_foster_family_Washington_state.html#ixzz3QJLzx7xQ
179 Komentářů k Stát Washington hrozí rodině odebráním dítěte v případě, že rodina nebude očkována proti chřipce

 1. .lak napsal:

  Byla by to stejná zvůle jako vytetování čísla v koncentráku kdyby to nebylo mnohem horší experimentování s životy nemluvňat a již s nechutnými aférami nenažraných korporátníků a sledují si patrně paralelní cíle NWO devastu za hranicí humanit.

 2. Reveil napsal:

  Dopady očkování, jak je líčí článek, nejsou seriózně doloženy. Jistě i očkování má rizika,jako všechno, ale je třeba vážit poměr rizik a přínosů.
  Pokud ale očkování v případě adopcí dětí stanoví zákon, pak se lze buď podřídit, nebo neadoptovat.

  • Leos50 napsal:

   "Neseriózne" dopady očkovania vidií u dvoch susedov. Jeden má 30 a jeden 18 rokov. Prínos očkovanoa - jedna veľká NULA! Ako je možné, že štatistika ukazuje ústup určitých nemocí PRED začiatkom plošného očkovania? A prečo, keď boli za socializnu očkovaní ľudia proti TBC, po zhoršení životných podmienok ľudí sa TBC vracia?
   Hliník je škodlivý - ale jeho soli vo vakcínach sú OK? "Pestovanie" vakcíny na bunkách potratených plodov sú OK?
   Začni rozmýšľať (ak máš čím) a prestaň byť OVCOU!

   • Robo napsal:

    to bude skôr troll..

    "Podriadiť sa alebo neadoptovat" - to môže napísať len dokonalý otrok!
    Tým ale, že je na týchto stránkach, tak vzniká podozrenie, že je za také debilne reči skôr platený.
    Pravdepodobnejšie, akože je ešte 100% v hypnóze (lebo "naše" stránky ho z hypnózy museli aspoň minimálne vytrhnúť)..

    • Robo napsal:

     Možno dokonca náš Honzyk... :-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Nikoli Robo. mpje pochzbnost je o tom zákonu zmiňovaném v članku. Máš nějaký odkaz na tento zákon? Hledal jsem ho a nenašel - viz odkaz níže.

     • Robo napsal:

      Honzyku, vieš, že marnis mojim drahocenným časom, ktorý som s tebou ochotný venovať tak max téme o tvojich domácich zvieratkách alebo tak podobne?

     • Jan Jinsky napsal:

      čili prd milý Robo. Prostě nevíš a ten článek je nesmysl. Ale tady to stačí - écy kécy :o)
      Dal sjem konkrétní odkaz - na to se špatně odpovídá :o))

     • Robo napsal:

      Honzyku, urobím ti veľkú radosť, chceš?
      Otvoril som odkaz od teba nižšie.
      To je hrozné, koľko všelijakých vakcín a v akých množstvách musia tie nebohé US deti absolvovať, však? :-(

      Nicmenej, nehnevaj sa na mňa, ale v článku je citovany špeciálny prípad a toľko pre teba práve teraz vôbec niesom ochotný urobiť, aby som vstával k počítaču a začal ho hľadať..

     • Jan Jinsky napsal:

      Až to najdeš, dej vědět. do té doby je to prostě čistá lež zdejšího webu

  • mudrc napsal:

   Niesu? Si prečítaj fóra, tam ti to doloží každá mamička, to jej dieťa po očkovaní ochorelo. Rovnako aj ja ti to doložím. Naopak. Pozitívny účinok očkovania nebol nikdy doložený. Pritom je to tak jednoduché. Stačí porovnať zdravotné karty a teda chorobnosť na jednotlivé choroby očkovaných a neočkovaných detí a bude v tom mať každý jasno. Lenže taký výzkum ti nikto neurobí a prečo? Lebo by sa dokázalo že očkovania viac škodí ako pomáha.

 3. Josef Švejk napsal:

  Nic nového v zemi netušených možností s nejvyspělejší demokracií na světě:
  Žena z Floridy byla postižena příkazem k vystěhování z města, které se odvolalo na "mezinárodní zákon" jako na důvod k vyhnání této ženy z jejího vlastního domova za to, že nebyla závislá na městském zásobování vodou či elektřinou.
  Ovšem totéž je i u nás, jen v bledě modrém:
  Platíme za použití dálnic, postavených z našich daní, platíme za lékařskou péči, kterou si povinně platíme v pojištění, platíme stonásobnou cenu za svou vodu, kterou vlastní cizinci, platíme.... a platit budeme čím dál víc, neboť naši západní vlastníci nutně potřebují zvýšit svou životní úroveň. A kdo nezaplatí na toho přijde exekutor, neboť i ten musí být z něčeho živ. Jako bonus za to vše máme demokracii a dostatek banánů.

 4. Jan Jinsky napsal:

  Máte někdo odkaz na zákon státu Washington, který nařizuje očkování proti chřipce u jakýchkoli dětí? Tady je odkaz na současný zákon - o chřipce tam nic není
  http://www.doh.wa.gov/Portals/1/Documents/Pubs/348-425-ChildcareImmReqforParents2015-2016.pdf

  • vlad napsal:

   Jinský debilní trolle nejprve odpověz na otázky, které jsem ti položil před 14 dny. Pak budeš mít právo zde na dotaz. V jiném případě jsi tu za debila a nikdo se s tebou bavit nebude !!!

   • Jan Jinsky napsal:

    Vlade, dal jsem odkaz na současné požadavky na očkování ve statě Washington. Pokud nemáš co říct, nebo neumíš anglicky, tak sklapni :o)

    • Robo napsal:

     Honzyyyyyyk! :-)

     Keď som označil leos50 za Honzyka, tak to som ešte netušil, že ťa tu nájdem aj pod tvojim "pravým" nickom.. :-D

     Jak kocurik, už si mu spestril stravu? :-)

     • Robo napsal:

      ...pardon, hlboká omluva leos50, samozrejme, mal som na mysli Reveil (a)..!

     • Jan Jinsky napsal:

      Zkus to k tématu. Co sem dát odkaz na ten zákon? Nebo je to klasický výmysl NWOO?

     • Robo napsal:

      Honzyku, štát Washington má samozrejme len bohumile zákony a taktiež predstaviteľom štátu Washington (ako aj iným v US a aj celej US vláde) ide len o celosvetové dobro! :-)

      Ty to vieš, ja to viem, tak to stačí, nie? :-)

      Nenic si tu zbytočne svoje zdravie. Vieš, že negatívne emócie ti ho kazia?
      Keď sa ti tu skoro každý už iba smeje a nikto ta neberie ani trochu vážne, tak to sa musí prejaviť, aj keď si to možno neuvedomujes.

      ..alebo máš možno kvality pokročilého jogína a ide to okolo teba, to ale potom vôbec nerozumiem zmyslu tvojho výskytu na týchto stránkach.. :-o

     • Jan Jinsky napsal:

      Robo - dej sem odkaz na zákon, který je zmiňován v článku. Jinak jen kecáš a okecáváš lži, které se tu šíří.
      Ber to sportovně - tenhle článek je lež, a vy za to platíte panu Korálovi :o)))

      Pokud nemám pravdu, pak mi sem dejte ten zákon, zatím jen okecávky, nic jiného

     • Robo napsal:

      Honzyku, už zas ma chceš sklamať. Samozrejme žiadny taký zákon neexistuje a som rád, že tu máme svetlonoša, ako si Ty, čo nám neustále pripomína, ako dobre sa o nás naše vlády starajú a ako dobre sa máme.

      Tak..tvoj čas so mnou dnes vypršal, Dobrú noc, Honzyku! :-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Takže si přiznal, že článek je jen snuška kydů :o) Dobrou noc

     • vlad napsal:

      Šmejde Jinský trolle neptej se Roba o odpovídej na otázky, které ti byly položeny už dávno. Takže jsi byl odhalen jako debilní troll, který jen zavádí diskuzi.
      Věř tomu, že si tě najdu. Budeš zničen ve jménu dětí, kteří umírají v zájmu tvých zaměstnavatelů. Jsi sice jen debílek málo placený, protože nejsi inteligentní a tvé příspěvky jsou průhledné. Ale i tak...jsi pračurák (jak říká Calembraide a má pravdu) a jako takový budeš zničen. Až i sem dospěje válka, kterou chtějí tvoji zaměstnavatelé, to bude tvůj konec. Kamarádi už ví kdo a kde jsi. A já si tě najdu. Těšís se? Netěš, budu jednat za všechny zmrzačelé děti...bude to bolet

     • vlad napsal:

      Jinský debile kdo mluví o rychlostí letadel? Otázka zněla: Jaký je tvůj názor proč nebyla dodnes vyslechnuta letovodka, která navedla let MH17 nad území bojů.

    • vlad napsal:

     Debilní trolle chápu, že nemůžeš odpovídat, za to placený nejsi. Přesto čekám na odpovědi na let MH17 kdy jsi byl jakože za experta.

     • Robo napsal:

      Ahoj vlad! :-)
      Myslím, že aj Tvojou zásluhou tu už neverí Honzykovi nikto.
      A viz vyššie, keď sa aj prezlecie za Reveila alebo iného, tak dnes sú už ľudia (tu konkrétne leos50) prebudení natoľko, že na nich nemá vplyv ani tak..

      Už sa Ti darí pekne od neho odpútavať, už to len dotiahni do konca.. :-)

      Ver mi, že Honzykovi sa všetko zlé vráti zosilnené späť. On totiž nepíše z debility, ale za mrzky peniaz (jak si ho správne odhalil).
      Existujú Vesmírne zákony, ktoré fungujú na 100%, toto mi ver..

     • Jan Jinsky napsal:

      Milý Vlade, MH17 a tvoje SU... SU v deseti kilometrech letí pomaleji než Boeing. Proč Ukrajina použila letoun nevhodný pro boj v deseti km?
      Co ten odkaz na zákon? Furt nic? :o))

     • Jan Jinsky napsal:

      Robo, vesmírné zákony možná. Ale ten článek je LEŽ - takže se hoši nezlobte, ale jste za hlupáky.

     • Robo napsal:

      ..a ohľadne Vesmírnych zakonov - neviem, či som niečo čítal o nich alebo videl od vedca, ale niektorí kvantovi vedci o nich hovoria minimálne nepriamo..

    • Míla napsal:

     Jana Jínskajka
     Děvko lesbická.))))

    • Pavel Jan napsal:

     Pane Jinsky, Vám z těch odkazů jednou jebne. Jste na tom dost mizerně, když jste závislý na výplodech, které jsou z většiny vykonstruované, korigované nebo prolhané.

     • Jan Jinsky napsal:

      To samé mohu říct o těch, kteří věří článku nahoře. Ale nemá cenu to dál probírat :o)

  • Calembredaine napsal:

   Tak asi tu t je ty pračůrálu - neumíš číst kreténe debilní? (je tam dalších 5 nebo 10 pododkazů, ty hoavado pitomý!) - http://www.naturalnews.com/048444_flu_shot_foster_family_Washington_state.html#ixzz3QJLzx7xQ

  • Calembredaine napsal:

   To je lež! Jde o odkaz na 128. knihu Talmudických zjevení! Obsahuje viry! Neotvírat!

  • mudrc napsal:

   Asi nevieš o tom že nariadenie že treba očkovať nemusíš dávať do zákona o chrípke, ale môžeš ho vsunúť do nocijakého iného zákona.

 5. Josef Švejk napsal:

  Navíc nevyspělejší demokracie světa testuje(?) své léky nejen doma, ale zdá se i masově po světě. Testování na Ukrajině je v plném proudu viz:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2015/01/6316-podivne-ockovani-s-americkym-akcentem.htm
  Bližší informace o testovaném preparátu Gardasil například viz. http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2013/07/16/hpv-vaccine-effectiveness.aspx
  O testování demokratických léků v Česku nevím, ale myslím že už jsme také zapojeni. viz. podivnosti před pár lety s očkováním proti chřipce.
  I tak se dá platit za import demokracie.

 6. vlad napsal:

  Jinský šmejde trollovský. Poznáš, že těch pár korun co tu vytrollíš nestojí za to. Zvláště ty, který dostáváš jen mizivý žold, protže neumíš trollit inteligentně. Jsi moc průhledný. Budeš bit každý den. Stojí ti to za těch pár korun co tu vyděláváš? Máš jen dvě možnosti. Skončit se svým zrádcovstvím a zaprodaností nebo čekat kdy budeš zničen. A věř tomu, že budeš. To ti slibuju na svou čest. Slibuju ve jménu dětí, kteří umírají pro tvé zaměstnavatele. Jako svědky beru Roba, Contumaxe, Celembraida, Švejka, Bareše a další.

  • Robo napsal:

   vlad, OK teda.
   Jednu vec mi ale musíš sľúbiť - ako Ježiš na kríži (nehovorím vôbec o katolikoch teraz) - v ten moment, keď sa Jinsky prebudi a tým sa z neho stane iný človek, vezmes ho pod ochranu. Samozrejme myslím úprimné prebudenie z jeho strany, jak inak..

   Berieš?

 7. vlad napsal:

  Robo nevím, nedokážu to odpovědět. Myslíš když Jinský začne plakat a bát se o svůj život? Byl jsem vycvičen k tomu nepodlehnout jakože měkosti nepřítele. Nevím jak se zachovat ke svini jako je Jinský, když začne brečet o svůj život. Nevím.
  Na jednu stranu bych asi chápal jeho posranost, na druhou stranu bych vzal to, že ta hnida zaprodala svůj vlastní lid. Navíc i jeho přiblblými příspěvky podporoval svého zaměstnavatele. A ten zaměstnavatel je ten, který ničí cizí zemi, zabíjí lidi....ženy děti.V této chvíli mám jasný rozkaz, pokud přijde válečné běsnění k nám zabít ho.
  Máš pro mně jinou radu? Mám si vzpomenout na Krista? Ale i ten vzal karabáč a vymetl lidi zlé a nepřístojné. Jinský je Jidáš, co s ním?

  • Robo napsal:

   vlad, vôbec nemyslím jeho plač, keď som suhlasil s fackami..

   Hovorím o tom, keď úprimne olutuje. A to nie z dôvodu obavy o svoje zdravie, či život. Ale z dôvodu, že si uvedomí, komu to vlastne pomáhal a že jeho zamestnávatelia zabíjali deti, jak píšeš a "bude plakať" kvôli tomu, nie za seba.
   Čím vias sa pokúša škodiť, tým väčšia jeho ľútosť bude.
   Toto mám na mysli - keď Jinsky už nebude Jinsky, ale človek..

   Chápeš, čo chcem povedať?

   • Robo napsal:

    ..Keď skrátka sám v sebe nájde múdrosť..

   • vlad napsal:

    Robo chápu a vím co chceš říct. Nedokážu zabít člověka "jen" tak. Jako jsem to nedokázal i dříve. Věř mi. Bohužel u Jinského mi chybi to slovo člověk. Člověk může být zlý, dobrý, sobecký a tak. Jinského bych neodsuzoval, že se zaprodal za peníze. Člověk udělá pro prachy hodně špatného. U něj mi vadí to, že se zaprodal pro někoho, který ničí národy, lidi, děti.
    Podívej se na videa z Novorosie, ty mrtvoly dětí mi vadí nejvíc. Když to vidím je mi jasné, že ten šmejd Jinský musí dostat co si zaslouží.
    Robo, víš už jsem postarší a nemám už tu přípravu, kterou jsem měl, ale na Jinského to stačí.

    • Robo napsal:

     Jinsky v dnešnom stave je furt Jinsky.
     Až začne premýšľať, má šancu sa zmeniť. Totálne, od základu.
     Až kým to nebude iný Jinsky.
     Ten ukros na videu v inej diskusii tiež nevyužil svoju šancu a premýšľať nezačal. Nechcem byť v jeho koži, až ho chytia i tretí raz.
     Keby potom narazil na mňa, asi by spoznal, jak viem byť aj málo trpezlivý..

 8. Definitiva napsal:

  Vakcinácia proti chrípke je jedna z tých úplne zbytočných, keď sú ľudia klamaní a okrádaný o peniaze.

  Svetu vládne tisícky rokov elita“, cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a ich mafie. Demokracia je jedna z ideológií na ovládnutie davu. Volíte politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami zapísali. Nepoznáte pravdivé dejiny ľudstva, sú tabu.

  Do toho rámca patrí aj vakcinácia a farmakológia, je to svetový biznis, zisk ihneď a za každú cenu. Dav, človek je len nástroj na dosiahnutie zisku a dosť, koniec. Vakcinácie sú potrebné, ale len v prípade rizika ohrozenia populácie smrťou, alebo trvalými následkami. Jeden mŕtvy sa nerovná ohrozeniu populácie. O vakcinácii majú rozhodovať odborníci, tých dnes niet. Lekári vyštudovali teóriu liečby podľa farma korporácií a nie podľa zdravého rozumu. Zdravý rozum je zakázaný, poslušnosť teóriám farma koncernov je povinná, lekári sú osprosťovaní a zastrašovaní. Lekári neovládajú liečbu chorôb bez chemických liekov farma koncernov, poznajú len toto, ostatné je tabu.

  Napr. zastrašovanie chrípkou. Vakcinácia je sprostý biznis, chrípka ohrozuje len málo starcov so srdco cievnym ochorením, u ktorých srdce nezvládne zvýšené zaťaženie pri horúčke. Z celkového počtu ochorení dýchacích ciest je len malé percento chrípkových, s veľmi vysokou teplotou, bolesťami celého tela a nevládnosťou. Preto vakcíny „nezaberajú“ na ochorenia dýchacích ciest. Vírus chrípky sa rýchlo mení, od jari do jesene. Vakcína sa robí na poslednú chrípku, napr. jar, ale v jeseni už funguje iný vírus a vakcína nefunguje. V dave funguje nevedomosť, panika a strach, že nezaočkovanie spôsobí ujmu na zdraví.

  Vírus chrípky je zabíjaný veľmi účinne vyššou telesnou teplotou, existuje 100% prevencia. Zvýšte si telesnú teplotu aktívnym pohybom, dychčanie a potenie, min 2 x týždenne po dobu pol až jednej hodiny. Zabráňte podchladeniu tela /deti/ vhodným oblečením a ak ste spotení, ihneď sa prezlečte do suchého. K tomu patrí zdravá strava – ľudia ju nepoznajú, a vyhýbanie sa chorým ľuďom, aby ste nevdychovali, čo chorý vykašle /deti v kolektíve, miestna doprava/.

  Až na málo výnimiek sa so zdravým rozumom a bez vakcinácie dá zvládnuť takmer každé ochorenia, chrípka je len príklad. Vakcinačný program do 1989 bol odborný, plánovaný profesionálmi. Dnes je to len biznis. Náklady na výrobu vakcín sú halierové /nie centové/ a zisky sú miliardové. Prasačia chrípka, vtáčia chrípka, ebola,… sú zámerným produktom „elity“ a následná vakcinácia je o ziskoch.

  „Elita“ sa snaží o povinné vakcinácie zo zákona, je to zločin na ľuďoch. „Elita“ je svetovým parazitom a funguje len preto, že si môže voči ľuďom dovoľovať stále viac a viac a ľudia to všetko poslušne strpia. Moc „elity“ je slabá, je umožnená len hlúposťou davu.

  To isté sa týka aj chemtrails a manipulovania počasia, zatajované fakty, teda jasný pocit viny. Zem je obalená vrstvou umelej hmloviny, dnes už ani nemusíte vidieť lietadlá, vidíte len chemtrails hmlovinu, ktorá pripláva po oblohe, je nad prirodzenou oblačnosťou a má prevažne geometrický charakter, akoby podľa pravítka, hmloviny v podobe pásov a pruhov, ich okraje sa pozvoľna rozplývajú do stratena. Sú vo výške 5- 10 tis.km, ak ich osvieti nízke slnko spod obzoru, tak sa farbia na ružovo červeno, čo je dôkaz cudzích častíc v atmosfére. Smog z ľudskej činnosti je niekoľko sto metrov nad zemou, tiež sa farbí ružovo.

  Ovládli nás zločinci, celosvetoví sociálni paraziti, psychpati, pre ktorých sme menejcenní, podľudia, a Slovania zvlášť!, moc sme im dali do rúk my a len my im môžeme moc odobrať. Zaveďte priamu demokraciu, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu. Švajčiarsku je to dovolené!

  • Jan Jinsky napsal:

   Tak, pokud máme mlhoviny ve výšce 5 až 10 tisíc kilometrů, tak je to pozoruhodné. Dodnes jsem žil v omylu a myslel si, že atmosféra sahá do výšky párset kilometrů. Ale vy tu víte všechno lépe :o) Sice úplně blbě, ale lépe :o)))

  • Robo napsal:

   ladik, skončil som hneď pri prvej "pravde"..
   Študuješ tie dve knihy, o ktorých sme sa už niekoľko krát bavili?

   Budhdhizmus obsahuje slepé uličky rovnako, ako ostatné viery, bohužiaľ..

   • Ladik1959 napsal:

    Robo já hledal 4 dohody a natrefil jsem na toto,tak sory.Chtěl jsem tu hodit link na Miguela Ruize a na tento link,co tu teď dávám.Ale Budhu jsem si taky pročítal,Buddha není náboženství jako takové,to je spíše životní směr.Třeba to,že má pod ochranou všechny tvory na Zemi se mi líbí a mysím,že v Buddhově učení je hodně pravdy.Toho Thovta jsem pročetl celého.Je to dobré i když tam jsou statě,které jsou zmíněné,ale nevysvětlené jako třeba to,že někdo přerušil posun Země do 5D jak byla Zzemě v čase Atlantídy ale už se tam nezmiňuje kdo to udělal,jen tam píšou,že určité síly.Ale podle Vesmírných rákonů,přece nemůže nikdo zasahovat to vůle jiného.

    http://www.uspesne.eu/kniha-ctyri-dohody/4/

    • Ladik1959 napsal:

     Robo - trolu si vůbec nevšímej,nic jim neodepisuj i kdyby Ti psali cokoliv,jen Tě to stojí energii a nic s toho není.Soustřeď pozornost do sebe a nenech se stáhnout do negativity...

    • Robo napsal:

     čítal si aj ten druhý diel - Brány Atlantidy?
     Atlantania sa tak sami rozhodli, im dôverovať. Asi z naivity, bo do tej doby nič zlé nepoznali.
     Tak asi podobne, jak my sami každý deň odovzdávame svoju moc satanistom.

     4 dohody sú dobré, hod sem videios Duškom, ak budeš chcieť. Ja som tu cez telefon.

     • Ladik1959 napsal:

      Robo 2. díl Atlantidu,mám jen do půlky tak to asi bude tím jak píšeš,že se sami rozhodli,to by se tím vysvětlilo.Jak něco zajímavého najdu,tak tu zas dám na link... na tom linku je toho více ,je to třeba rozklikat - zatím 9 vhledů prozření

      http://www.uspesne.eu/clanek-kudy-jit-dal-9-vhledu-prozreni-james-redfield/79/

     • Robo napsal:

      asi v polke toho druhého dielu som prišiel na to, že sa musím najskôr sústrediť iba na to, bo už sa mi to začalo miešať s inými zsrojmi.
      Včera v večer som to dočítal a som nadšený podobne, ako keď som tie knihy "objavil".
      Je treba si tie knihy čítať viac krát, niečo pochopíš až pri druhom, treťom čítaní a hlavne už sa Ti to nebude pliest. Názor si môžeš urobiť kedykoľvek, aj tak musime všetci dôjsť k vlastnému poznaniu, dostali sme darom "iba" kľúče..

     • Robo napsal:

      ..a až teraz som začal chápať niektoré články na inner-light, až keď som k časti poznaniu dospel sám. A javia sa mi teraz úplne jasné. .a iné ešte stále nechápem. V iných naopak dokonca nachádzam trhliny (hlavne z tých spred roku 2012, kde hovoria rovno hneď o kvantovom skoku a zatratenia ostatných).
      Takže mi aj viac svitlo, že nemá cenu to lámať cez koleno, zostanem nepochopeny.
      I tak si ale často neviem pomôcť, jak vidíš.. :-D

     • Ladik1959 napsal:

      Robo mám taky s těch starších informací stejný pocit,že to novší teď,je zase jiné,přesnější a články čtu taky i vícekrát,podle toho jak mám čas.Teď dočtu tu Atlantidu.Četl jsem chaneling od Kryona bylo to dost dobré ale nemůžu to najít,až to někde uvidím,tak to tu dám.Někdy zavítám na zlaté světlo,bývají tam taky zajímavé články ale ne všechny,ty starší už nejsou aktualní ,jsou zkraslené.Dám tu něco pak si můžeš na něco rozklikat.

      http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/iva-adamcov-neodporujte-nitrem

     • Robo napsal:

      toto som čítal, je to dobré, ale ešte stále to dosť ľudí dobre nechápe.

      Na channelingy pozor, často nie sú tým, za čo sa vydávajú.

      Je treba neustále rozlišovať srdcom.

  • Calembredaine napsal:

   Jinskýho je nejlépe zbavit utrpění kulkou do zátylku! Ale nejdřív si na ní musí ten krypl vydělat!

 9. Jan Jinsky napsal:

  Koukám, že u tohoto článku troli Vlad a Robo. Odvádějí pozornost od tématu.
  Někdo, kdo by dal odkaz na zákon zmiňovaný v článku by se našel?

  • Robo napsal:

   nepokusaj sa nás hodiť spolu s tebou do jedného vreca, otrok!

   ja, vlad a ostatní sa tu pokúšame šíriť pravdu každý podľa toho, v akom štádiu sa aktuálne nachádzame.

   Jediný, kto tu odvádza pozornosť od zhivadilosti, čo sa vo svete dejú, si ty a pros Boha, aby si našiel múdrosť v sebe skôr, než sa dostaneš do rúk niekomu ešte menej trpezlivému, než som ja..

   • Jan Jinsky napsal:

    Robo, ten odkaz na zákon zmiňovaný v článku bys měl? Jinak opravdu trolíš. Tohle odkazy na vesmírnou pravdu neokecáš.

    • Robo napsal:

     je úplne jedno, či sem odkaz na ten konkrétny zákon niekto hodí alebo nie..

     vlad, máš kontakt na nejakých Honzykovych šéfov od Tvojho známeho (bývalého trola)?

     Pošli im príspevok, kde Honzyk hodil odkaz na zákon štátu Washington tu vyššie, kde je uvedené, aké veľké množstvo vakcín musia tie nebohé deti absolvovať. Myslím, že jeho šéfovia nebudú radi..

     Honzyku, tebe za ten odkaz ďakujem. Úprimne!

     • Jan Jinsky napsal:

      Takže kecy. Jak jsem předpokládal. Robo, tohle jste moc nezvládli. Buď chcete na tomto webu šířit pravdu a nebo lži které se vám hodí. Ale nemůžete dělat obojí najednou :o)

     • Robo napsal:

      Honzyku, toto ani ty neokecas. V tomto príspevku si nam šíriť pravdu svojim prispevkom pomohol.
      Asi prvý raz, čo sa pamätám a asi nechtiac, ale činy sa cenia.
      Dnes máš už odo mňa pokoj.
      A inak, bolo odo mňa neuvazene chcieť od vlada, aby to tvojmu šéfovi poslal.
      Za dobre skutky fakt trestať netreba.

      Neviem, jak o u vas funguje, ale v záujme vlastnom aj nás všetkých tento svoj prispevok šéfom neukazuj a ani žiadny môj, ktorý na neho upozorňuje.

      Maj sa jak chceš.

     • Jan Jinsky napsal:

      Vlad jistě mému šéfovi zavolá. Ale to nechme stranou.
      Bohužel musím konstatovat, že pan Korál sem tentokrát dal naprosto průhlednou lež.

      Je to podobné jako s hlubokomyslnými úvahami na téma první popravy zajatce od ISIS. Všichni jste byli za jedno, že to je fake. Od té doby jich bohužel popravili několik a už vám nějak sklaplo.

      Prostě je to tu prolhané - buď z nevědomosti a snahy vidět ve všem konspiraci nebo, v horším případě, placené lži. Neliší se to od mainstreamu vůbec - snad jen ve skalním přesvědčení fanoušků...

     • Robo napsal:

      US televízia "FOMO 4" to uverejnila ako prvá.
      Tak zrejme klame rovnako, ako matka tých deti (na videu v jednom z odkazov v originálnom článku).
      Zrejme je pomylena aj iná matka, ktorej tiež v jednom z tých odkazov zomrelo do 24 hodín po ockovani do tej doby zdravé dieťa.
      Asi klamú aj Africania, ktorí húfne ochrnuli po očkovaní špeciálne vyvinutom pre Afriku.
      Asi klamú všetci, ktorí dokazujú nebezpečie vakcín (najviac typické sú tie proti chripke) a to vvrátane vedcov.
      Jediný, kto neklame, je oficiálny predstaviteľ tiež v originál odkaze vyššie, kde hovorí, koľko životov sa pomocou vakcín zachranilo.
      Ešteže ich obyvatelia štátu Washington musia do dovŕšenia 19 mesiacov veku absolvovať plných 20 (plus doporučené proti chrípke).

      Už chápeš, prečo som tu jediný, kto má trochu trpezlivosti s tebou diskutovať (ale aj mne rýchlo dochádza)?

     • Jan Jinsky napsal:

      Nikdy jsem nenapsal, že očkování nemá vedlejší účinky. A to, že to uverejnila televize KOMO je podobný důkaz, jako by to uveřejnila ČT1 nebu ruská televize.
      Co ten zákon, nebyl by?

     • Robo napsal:

      naopak - vedľajším účinkom vakcíny proti chrípke môže byť to (ale asi nik to ešte nedokázal), že než ta pomaly zabije, pomôže proti chripke.

      To je celé.

     • Jan Jinsky napsal:

      Taky může být vedlejším příznakem, že zezelenají uši. Sice to ještě nikdo nedokázal, ale proč by to nemohla být pravda :o)

      Takže - utvrzujte se dál ve své pravdě. Klapky na očích máte, tak je to fajn.

     • Robo napsal:

      to si trafil, pochopil si ma presne - vakcina proti chripke lieči chrípku a zelenaju po nej uši - tieto dve veci ešte nikto nedokazal.

      Mal som ťa za človeka bez múdrosti, ale inteligentného.
      Vyliečil si ma aj z toho.

    • Míla napsal:

     Jana Jínskajka alias hemafroditka))))

     • geronimoh napsal:

      Robo:
      Jak by to u nich mohlo fungovat. Hlavně se snaží zavděčit svým pánům, zelené papírky berou jen jako projev spokojenosti svých pánů s jejich výkony. A když se budou usilovně snažit, tak dostanou od pána čip, aby s ním byli neustále ve spojení

     • Robo napsal:

      myslím, jak dokazujú počet a "kvalitu" oblbovacich prispevkov..

  • Míla napsal:

   Jana Jínskajka
   Nakažená lesba.))))

 10. Definitiva napsal:

  Neponižujte sa na úroveň trolla Jinského, a nereagujte na jeho diskusiu. Je to rozvracač, ničiteľ všetkého pozitívneho, len spochybňuje a zavádza a jeho inteligencia nie je schopná pozitívnej kritiky s návrhom riešení. Dnešná diskusia je totálne znehodnotená trollom, po jej prečítaní človek nič pozitívne nenájde. Biorobot-troll je honorovaný za každú vašu reakciu, prispievate mu na jeho živobytie, pričom by ste ho mali nechať skapať hladom. Ovládnite svoje pocity, ak to neurobíte, tak ste manipulovateľní mocou, proti ktorej chcete bojovať.

  • Jan Jinsky napsal:

   Definitivo - reagoval jsem na lež v článku. Nikdo mi ji nebyl schopen vyvrátit. Přitom by to mělo být strašně snadné. Zákony státu Washington jsou na netu volně přístupné.
   Takže ten, kdo je snadno zmanipulovatelný nejsem já, ale vy :o) Ale to nemá smysl vysvětlovat - jste prostě zabednění až hrůza.

  • geronimoh napsal:

   Definitiva:
   máš pravdu - na ně platí to co na "Závist" v pohádce Nesmrtelná teta, tedy ignorovat

   • Jan Jinsky napsal:

    A s tím ignorovat i pravdu :o) A dále si tu notovat, že vše co se tu napíše je naše pravda svatá, jediná a neměnná :o))

 11. Jan Jinsky napsal:

  Pro pana Korála: Zkuste si ověřit pravdivost, než to sem dáte. Jinak bude věrohodnost tohoto webu srovnatelná s idnes.cz.

 12. Jan Jinsky napsal:

  Definitivo = tu diskusi jste znehodnotili vy. Já jen chtěl jednoduchý důkaz :o)))

 13. Contumax napsal:

  V SSA se stejně jako tady podobně, na zákony kašle....!!!

  • Robo napsal:

   a práve toto niekto nechce chápať.. :-)

   • geronimoh napsal:

    Prostě jste nevydrželi a nechali se trollem vyprovokovat. Nemíním hledat, ani číst nějaký zákon státu Fašington. Samotný zákon nemusí být jedinou podstatnou právní normou. K zákonům se často schvalují prováděcí vyhlášky, které specifikují a doplňují jednotlivé paragrafy.

    • Jan Jinsky napsal:

     Geronimo - jen pro upřesnění- Stát Washington se nerovná hlavní město. Naopak leží na opačném pobřeží.

     No a k vyhláškám a spol. - zde cituji z článku "na základě toho, že se odmítli očkovat proti chřipce, jak stanovuje nový zákon tohoto státu" - takže ten článek lže?

     Jste kouzelní, jak trolíte, jen abyste nemuseli přiznat, že ten článek je kravina.

     • Žabák napsal:

      Jínský, NWOO převzal tento článek z Tacoma KOMO News. On si ho nevymyslel to za 1.
      Za 2. pokud tvrdíš, že článek nebo tvrzení v článku je HOAX, tak je na tvoji straně důkazní břemeno aby jsi to prokázal. Ty něco tvrdíš, tak to dokaž. Tvrzení, žes to nenašel není dostatečný. Můžu tvrdit, že sem nenašel nic o tom, že se nesmí vraždit a dokaž mi, že sem to našel, ale zamlčel.
      3. Abych ti ulehčil tvoje dokazování, tak článek z tacoma news je zde: http://www.komonews.com/news/local/Foster-mom-says-shes-willing-to-lose-infant-over-flu-shot-mandate-288001051.html

      Teď už jen dokaž, že ONI nepíší pravdu. Pokud to nedokážeš tak se omluv NWOO a Janu Korálovi za nařčení ze šíření lži.

     • Jan Jinsky napsal:

      Omlouvat se nebudu. POšlete mi ten zákon. Je na panu Korálovi, aby nepřebíral nesmysly. Pokud teda chce říkat, že tento web píše pravdu.

 14. Žabák napsal:

  Jínský, tak ještě jednou. Ty něco tvrdíš, tudíž důkazní břemeno je na tvoji straně. Musíš napsat: "Článek Tacoma News se mýlí, protože a napíšeš důvod" nebo Jan Korál neměl přebrat tuto zprávu z důvodu něčeho.
  Nechápu proč ti má někdo posílat zákon? Z důvodu jakýho? My problém s článkem nemáme. Ty ano, tak ty se snaž.
  Hledej šmudlo :)

  • Jan Jinsky napsal:

   Hledal jsem = ten zákon neexistuje. A pokud autor webu něco tvrdí, tak to musí dokázat. Jinak je to lež. Jako hodně článků tady.

   • Žabák napsal:

    No to, ale nestačí. Já ti můžu říct, že jsem hledal zákon proti vraždě a nenašel. A dokaž mi, že sem ho našel, ale zamlčel.
    Další věc v které se opět mýlíš, je to, že autor něco tvrdí. On nic netvrdí. On převzal zprávu ze světa, tak jak to dělá dnes a denně každé zpravodajství.
    Musíš mít solidní důkaz. To, že napíšeš, žes to nenašel přece není důkaz.

    • Jan Jinsky napsal:

     Žabáku, ten kdo tvrdí, že je něco na základě zákone je pan Korál. Převzal článek, takže je s ním srozumněn. A sehnat ten zákon je snadný - jsou na netu.
     Ale to máš jedno, tady se věří všemu co se napíše. Hlavně, když je to proti USA, očkování, kapitalismu, Ukrajině. Pokud chceš věřit pitomostem, nic ti v tom nebrání :o)

     • Žabák napsal:

      Korál nic netvrdí, Korál převzal článek. Ty tvrdíš, že jsou to blbosti, tak to dokaž. Korál ani nikdo jiný nemá důvod článku nevěřit, pokud ty neprokážeš opak.

     • Jan Jinsky napsal:

      Všechny lišky znají tajemství vesmíru a vědí, kdy nastane konec světa.
      Dokaž mi opak - jinak je to pravda pravdoucí.

      Používáš chybnou logigu. Důkaz musí podat ten, kdo tvrdí, nikoli ten, kdo zpochybňuje - zvlášť když se na ten důkaz (zákon) odvolává.

      Ale to je zbytečný - klidně buď zabedněný dál.

   • kolemjdouci napsal:

    Jinský, oprávněně chceš link, ale děláš mylné závěry.

    1/ článek může být pravdivý kompletně a nedohledatelnost zákona může být úmyslná "chyba" "techniky" či "lidského faktoru", za kterou "nikdo" nemůže, nikdo nebude postižen, ale velmi pomáhá likvidovat oponenturu. Dovolávám se Tvé inteligence při čtení mých řádků a rozlišování významu slov v úvozovkách.

    2/ článek může být nepřesný, tedy zákon nemusí opravdu existovat, ale rodině může být vyhrožováno jeho existencí a může vůči ní být konáno, jako by takový zákon existoval.

    Dle mého názoru se ale Tví oponenti chovají jako stádo ovcí, které samo sebe tlačí do propasti. Podřezávají si pod sebou větev, a to nehledě na to, zda je článek pravdivý, nebo ne. A nehledě na to, zda Ty osobně jsi nebo nejsi troll (stejně tak pokud bys byl, zda-li bys byl za to placen). To ale rozeberu v dalším příspěvku.

    • Jan Jinsky napsal:

     Jestli jsem placen, o tom nechám uvažovat zdejšího experta Vlada - vypracoval se postupně na znalce mého díla.
     Jestli jsem troll - já ti nevím. Reaguji na téma článku. Většinou nesouhlasím, ale to není trolování. je mi fuk, jestli mně tak označují.

     No a k tomu zákonu. Je těžko uvěřitelné, že by zrovna takový zákon na netu chyběl. Pokud by existoval, tak ho v tom článku uvedou. A jestli tu rodinu tlačí do očkování nějakými výhružkami, pak je to samozřejmě sviňárna.
     Ale šlo mi prostě jen o to, že ten článek tvrdí něco, co nedokazuje a mělo by být strašně jednoduché takový důkaz podat.

     A chování zdejšího chrabrého mainstreamu - nic nového pod NWOO chemtraily zastřeném Sluncem.

     • kolemjdouci napsal:

      Můj názor: No osobně, kdybych si musel tipnout, tak bych odhadoval, že troll nejsi, jenom máš pro zdejší publikum jiný styl myšlení, které mi mnohdy připadá jako oponentura celkem na úrovni. Jenom mi někdy připadá, že trolujete ale úplně všichni. Jak oni tím, že Ti afektovaně nadávají, tak i Ty, že je k tomu tak trochu dráždíš. Jestli si opravdu myslíš, že jsou tak strašně mimo (nehledě na to, zda jsou), tak k nim měj víc úcty (nehledě na to, jak Ti spílají) a snaž se jim vysvělit, proč je dobré mít důkazy a ne slepě něčemu věřit. Jinak jen ztrácíte všichni čas, že se perete jak malé děti na písečku a diskuse je pak plná bláta. A je opravdu jedno, kdo z Vás má pravdu, to bláto tam nakonec stejně je a kdo se v tom má brodit...

      Ještě k zamyšlení nejen pro Tebe, Jinský, či Jene (jaké oslovení je libo), ale také i pro ostatní, jsou-li toho schopni (doufám).

      Kdybych byl paranoidní, tak bych mohl říct, že to je cíl, zasvinit diskusi, aby byl web diskreditovaný a v diskusi se nedaly najít perly (dobré odkazy) v hromadě hnoje, tedy, že zablácenost diskuse je cíl agentů, kterých tu je "mnoho", ale tipoval bych, že je to jen obraz stavu populace.

      Lidičky, ať už je pravda kdekoli a cokoli, chce to klídek a moc se vzájemně neprovokovat, vždyť smát se potom nebudeme my, ale někdo úplně jiný...

      Na tomhle webu se diskutuje o tom, jak zlé USA chce vyprovokovat slovany proti sobě, aby se vyvraždili, ale přitom vždyť se podívejte jen na ty diskuse tady. Jde z toho strach - snad abych se bál, že jednou mne nějaký nwoo příznivec a oponent nwo podřeže či pověsí jen proto, že bych případně neoponoval nwo stejným stylem jako on (pokud bych se rozhodl oponovat).

      Web už sleduji dlouho a teprve dnes jsem se rozhodl něco napsat.

      Nemusíte se mnou souhlasit, ale zkuste se nad tím zamyslet. Uvěřit něčemu a kvůli své víře ušlapat jinověrce je strašně snadné a je nepodstatné, zda to je víra religiózní či světonázorová či konspirační či politická.

      Důležité je nejen to, co je pravda, ale také to, jakou formou ji šíříme a obhajujeme.

      Abychom nebyli jako "hodná matka", která tak "miluje" své dítě, že mu chce koupit zmrzlinu a z lásky mu narve tu zmrzlinu do pusy, i kdyby mu měla u toho všechny zuby vylámat...

      Mějte se všichni dobře. :-)

     • Calembredaine napsal:

      Js chazarská veš! Na takový platí jen kvalitní desinsekce! Doporučuje se Cyklon B ...

 15. geronimoh napsal:

  Já byl v USA, konkrétně ve státě Oregon - město Portland, stát "Fašinngton" byl od nás na dohled, není každý úplný Honzík :)

  • geronimoh napsal:

   Žabák:
   nenech se provokovat, Honzikovi jde jen o rozbití diskuze a zalíbení se mocipánům, ti ho pak možná za jeho zásluhy obdarují přednostně čipem a vakcínou proti chřipce

   • Žabák napsal:

    Geronimoh: Ale však v pohodě :)

    Jínský, ty zpochybňuješ něco, že je to blbě. Tak dokaž co je blbě. To je správná logiga ;)

    • Jan Jinsky napsal:

     Naposledy- v tom článku se odvolávají na zákon, který nutí rodiny s adoptovanými dětmi k očkování proti chřipce. Takový zákon není. Takže je to lež. Pokud nedokážete opak. HOWGH

     • vlad napsal:

      Mám prosbu.Nereagujte prosím na debilního trolla trotla Jinského (Míku). Za každou odpověď má ten hajzl zaprodanený prachy. Můj známý byl troll a prásknul mi jak vydělávají. Diskuzi s Jinským on odešle a má za každý link s ním peníze. Chápu, že jeho hnusné a debilní příspěvky Vás vytáčí. Ale neodpovídejte, jen tak troll trotl Jinský nevydělá prachy. Dík
      P.S. Já tu svini najdu. Zatím musíte vydržet jeho přiblblé výlevy.

     • Žabák napsal:

      Že takový zákon není tvrdíš jen ty Jínský :) a neprokázals nic.

     • Jan Jinsky napsal:

      Žabáku, nejsi blb, takže víš, že v tomto případě používáš chybné argumenty. Zcela v souladu se zdejším stádem...

     • Jan Jinsky napsal:

      Tvrdím, že Putin osobně nařídil sestřelení malajsijského letadla. Existuje na to podepsaný rozkaz.
      Dokaž mi, že to není pravda. Přesně takový argument používáš :o))

     • kolemjdouci napsal:

      Ne, Jinský, děláš mylný závěr. Snažíš se o poctivost, ale nedostatečně. viz můj příspěvek: kolemjdouci napsal: 1.2.2015 (20.25)
      (Tím ovšem neschvaluji chování a argumentaci Tvých oponentů.)

 16. Gojimka napsal:

  Ockovanie jednoznacne oslabuje prirodzenu imunitu. Celularna Bunkova imunita TH1 a protilatkova humoralna imunita TH2 musia byt v rovnovahe. Oslabenie vseobecnej bunkovej imunity TH1 znamena nachylnost na hocijaku infekciu, to je vysvetlenie, preco msme aj v rodine priklady ako po ockovani proti chripke v 1 pripade starsia osoba (prehovorena Dr. Na vakcinu "zdarma"), ochorela na taku chripku aku podla jej slov za cely takmer 80 r. Zivot vraj nikdy nemala, nevedela sa z toho 3 tt dostat, v 2.pripade teenagerka dostala vzapäti anginu a 2 tyzdne bola doma a v poslednom pripade nastala po 7.rokoch recidiva rakoviny a smrt do polroka...
  V 1 studii hodnotili prinos ockovania proti chripke pre deti s astmou- vysledky katastrofa-viac astmatickych zachvatov, viac hospitalizacii (tie ockovane deti !!)
  A tak sa da pokracovat. Prinos cista nula, len same minusy. Prepnutie smerom k TH2 imunite vedie zakonite k alergiam-telo vdaka hliniku vo vskcine vytvara mnozstvo protilatok, ale s tym rizikom ze zacne vytvarst protilatky aj proti neskodnym veciam a tak z Vas zrazu v hocijskom veku vznikne alergik. To bol aj moj pripad.
  Precitajte si knihu od imunologicky Tatiany Obuchanyc-je zdarma prelozena do SJ na http://www.slobodavockovani.sk , tam to pekne vysvetluje ! A to je mozno dovod preco sa u nas lekari proti chripke takmer vsetci NEOCKUJU !!! Ale plebs sa bude musiet, US vlada to zariadi ... nech vsetko co zarobia nechaju potom v lekarni, u doktorov a nech sa stanu dozivotnymi zakaznikmi farmabiznisu...skvele...
  Takze pestuni maju riskovat vlastne zdravie a zdravie dalsich 5 (?) deti a pridana hodnota je nulova, resp. Skor je pravdepodobne, ze v domacnosti, kde bude po ockovani 7 ludi s oslabenou protiinfekcnou imunitou-urcite niekto z nich ochorie alebo si to budu este sj prenasat medzi sebou dalej xy tyzdnov a vtedy prave bude ohrozene to bábo !!! Existuje studia, kde u zdravych dospelych ludi sa po tetanovke tiez s vys.obsahom hlinika oslabila tak TH1 imunita- tajy ubytok T-lymfocytov ako maju niektori pacienti s AIDS- cize taki zomru aj na obycajnu chripku ! A to boli dospeli mozno 80 kg ludia- co potom chudata deti ?! Rozhodne by som to neriskovala, USSA sa stava total totalitnym statom...hanba...

 17. Žabák napsal:

  Vlade na tobě už Jínský vydělal alespoň auto :)

  • Jan Jinsky napsal:

   Ne, ne - auto mám za příspěvky obyčejných diskutujících. Za Vladovy jsem už koupil pět hotelů v Karlových Varech od Rusů a prodal jsem je Američanům - samozřejmě Židům, kteří nás chtějí vyhladit.

   • Žabák napsal:

    No Jínský ty mě stavíš do situace kdy si mám vybrat mezi tvým ničím nepodloženým tvrzením a tvrzením tacoma news. Takže se nediv, že po tobě chci normální důkaz, že tacoma news lže. Pokud ho nemáš, tak věřím tacoma news.

    • Jan Jinsky napsal:

     Ale Tacoma News tvrdí, že jim hrozí odebráním dětí na základě zákona. Já říkám, že takový zákon neexisuje. Najít ten zákon by neměl být problém.
     Žabáku - buď chceš diskutovat na základě faktů nebo na základě přesvědčení.
     Nemohu ti podat důkaz neexistence zákona. To nelze :o)

     • Žabák napsal:

      Ty říkáš to a Tacoma News ono. Důkaz nemáš, zákon prý neexistuje. A on i kdyby existoval jak víš, že ten zákon byl opravdu uplatněn a nejde i tak o HOAX? Prostě nemáš nic, čím bys svoje tvrzení o lži doložil. Tak napiš do redakce Tacoma News a zeptej se jich jestli jde o HOAX. Anebo napiš na sociálku do Washingtonu jestli ten zákon mají nebo jestli ten případ řeší. Prostě můžeš udělat hodně věcí Jínský! Nebuď líný a dolož svoje tvrzení. Už ti radím takhle polopaticky, tak co ještě chceš? Já s článkem problém nemám, ale ty tvrdíš, že tomu tak není. Takže už po 100, nějak to dokaž. Ne jenom tím, že si myslíš, že ten zákon není, protože si ho údajně nenašel. Dokázat to můžeš i jinak. Poradil sem ti dokonce jak na to.

     • Jan Jinsky napsal:

      A já ti říkám, abys zkusil ten zákon najít :o)

  • vlad napsal:

   Žabák máš pravdu. Bohužel jsem za sám za debila, protože přesvědčuju lidi aby na něj nereagovali a sám nevydržím držet hubu a odpovídám na jeho nesmysly. Kaju se :-(

  • vlad napsal:

   Na moji jemnou obhajobu je to, že jsem jeden čas myslel, že Honzyk chce opravdu diskutovat a ne jen trollit. Dal jsem mu jen tři jednoduché otázky a chtěl vědět JEHO názor. Samozřejmě neodpověděl a jen záváděl diskuzi jinam.
   Proto jsem vůl, že vím kam Honzyk směřuje a přesto se nechám vyprovokovat k diskuzi s ním.
   Omlouvám se přítomným. Protože svým chováním se snižuju na jeho úroveň a tu diskuzi defacto rozbíjím i já.

 18. kolemjdouci napsal:

  MOTTO: Jakákoli oponentura musí být kvalitní, jinak je medvědí službou a napáchá více škody než užitku.

  Prostřednictvím řádků níže jen vyzývám ke kritickému myšlení -- jestli někdo neví, co to je, tak doporučuji přednášky MUDr. Koukolíka.).

  Jako nezaujatý pozorovatel konstatuji, že i kdyby byla pravda, že je Jinský placený troll, tak to dělá velmi dobře. Jeho oponentura se jeví být určité skupině občanů celkem kvalitní a naopak pokusy jeho oponentů nadávajících mu do trollů se jeví jako slabomyslné z několika důvodů:

  1/ krmí trola pšenicí, namísto toho, co by daly "hrst hřebíků", které troll prostě nestráví.

  2/ jsou příliš slabé a jsou sebezničující (tím nechci oponenty Jinského urážet, ale opravdu jen nezaujatě popisuju bojiště) jestli máte Jinského za trola, tak zkuste bojovat na jeho úrovni. Je jako tank, na který házíte "výkaly" a těmi tank opravdu nezlikvidujete. Jestli chcete porazit tank, tak buď utečte (nereagujte - nekrmte trola), nebo použijte pancéřovku (tj. inteligenčně kvalitní argumenty) ze slušného úkrytu (bez urážek svědčících o vaší emocionální labilitě, kterou se diskreditujete). I kdybyste totož měli pravdu a byli byste bojovníci na správné straně a on na špatné, tak tímto stylem boje si způsobujete porážku.

  Pravda vždy obstojí a její zkoumání ze všech stran ji nemůže ohrozit.

  Osobně mi Jinský připadá jen jako nedostatečně důsledný skeptik, který tak trochu ukájí vlastní ješitnost tím, že se snaží poučit lidi, kteří se chovají jako hlupáci (přestože se v daných skutečnostech on může mýlit a ti hlupáci mohou mít pravdu - hlupáci nejsou proto, že by věřili lži, ale kvůli tom, jak hloupými a kontraproduktivními metodami se snaží "pravdu" obhajovat a vlastně ji tak diskreditují. Píši "pravdu" v úvozovkách nikoli proto, že bych chtěl zpochybňovat jejich "pravdu", ale nechci ji tímto ani potvrzovat.

  Takže docházím k trochu "paranoidnímu" zamyšlení, zda celý tento web není dílem nějaké zpravodajské agentury a všichni, jak Jinský, tak i jeho mnozí oponenti nejsou jen agenti placení z jedněch peněz s cílem lákat na tento web jako na mucholapku maximum nepřátel nwo (IP adresy a bankovní převody jsou evidované dobře -- včetně té mé IP adresy) a přitom z nich udělat před rozumně uvažující populací co největší hlupáky právě tím, jak argumentačně ubohé jsou diskuse pod články (dvě mouchy jednou ranou...).

  Zda jsem příznivec nwo nebo oponent, deklarovat nebudu.

  Jen konstatuji pár faktů k zamyšlení a má to s nwo určitou souvislost:

  Rádoby křesťanská evropa není křesťanská a vlastně nikdy nebyla, je to jen maska - kdyby v Evropě bylo jen 5% skutečných křesťanů věrných Kristovu učení, tak by nikdy neproběhly procesy upalování čarodějnic ani hokokaust.

  Učení Ježíše Krista (žida hebrejským jménem Ješua a titulem HaMašiach) je, že se lidé poznávají podle ovoce. Stejně tak se láska raduje z pravdy a snaží se pravdu vysvětlovat. Ne pravdou někoho umlátit, protože dotyčný zůstává v omylu, neřku-li ho za ten jeho omyl zabíjet či jinak ubližovat. Milujte své nepřátele a chovejte se k lidem tak, jak chcete, aby se oni chovali k Vám.

  Láska se projevuje i tím, že říká nepříjemnou pravdu, která ovšem může zafugovat jako lék -- poznáte pravdu a pravda Vás osvobodí...

  • Jan Jinsky napsal:

   Soulasím s tebou kromě jedné věci. nemyslím si, že tento web je placený nějakými tajnými službami. Diskutují zde lidé, kteří nejsou nebezpeční nikomu. Je to jen plkání a žádné nebezpečí z toho nehrozí.
   Možná na web přispívají lidé spříznění s Ruskem, ale těžko z důvodů shromažďování údajů o zdejších diskutujících.

   A ke mně - nedá mi to, jak se tu žere všechno i s chlupama. Lidi tu myslí ještě méně než na idnes... nemám patent na pravdu, ale trochu je tu popichuji, aby mysleli. Třeba nemám pravdu, ale ať aspoň zkusí myslet! A ne jen říct - jsi troll, hotovo. To je odkazuje do oblasti mentálně nepříliš zdatných...

   • Robo napsal:

    lejno na cesticke v lese prekročíš a hneď na neho zabudneš.
    TAKÉ správanie si zaslúži Tvoj kolega a sľubujem tu pred všetkými, že odo mňa už príspevok nedostane

    • Robo napsal:

     toto patrilo kolemjdkucimu, nech už je to ktokoľvek.

     • kolemjdouci napsal:

      Robo, je jedno, zda lejnem nazýváš příspěvek můj nebo Jinského případně mne či Jinského, důležité je, aby argumenty byly věcné, pokud možno se neopakovaly kolem dokola a emoce aby byly udrženy na uzdě, protože neprospívají jasnému myšlení ani jejich autorovi ani posluchačům.

      Jako čtenář tohoto webu přivítám, když v diskuzích bude méně osobních sporů a více věcných argumentů. Když nejsou věcné argumenty, stačí napsat, že člověk nesouhlasí a co si myslí a proč, ale emocionální výlevy a vzájemné urážky nikomu z nás nepomohou k ničemu. Jenom nás všechny oberou o čas a sílu něco udělat s těmi věcmi, které se nám nelíbí (ať už jsou naše názory a cíle jakékoliv). A opravdu si myslím, že jsou navíc pro tento web diskreditující.
      Zdar.

   • kolemjdouci napsal:

    Já si osobně taky myslím, že je tohle svobodný alternativní web a reálné osoby upřímně věřící ve své pravdy a žádní agenti... Je mi sympatické, že to nejsou ovce polykající mainstream. Jenom jsem svými připomínkami chtěl tak trochu podnítit k přemýšlení o tom, že věci někdy prostě vůbec nemusí být takové, jaké nám připadají... Stručně řečeno si myslím, že kritického myšlení není nikdy dostatek a stále máme všichni co dohánět.

    Jene, zkus se zamyslet nad tím, komu poslouží to, když budeš popichovat někoho, o kom si myslíš, že není mentálně zdatný. (Není podstatné, zda se ve svém hodnocení mýlíš, nebo máš pravdu). Jak pomůže popichování popichovanému? Zvýší se mu tím mentální zdatnost? Doufáš, že se mu rozsvítí?
    Copak nevidíš, že je to kontraproduktivní a je to chápáno jako provokace jiného druhu?

    Nedivím se, že Tě ze svého chápání potom považují za trola a jestli jím nejsi, tak utahování si z nich je dle mého názoru kontraproduktivní a neposlouží ani jim ani Tobě. Vlastně tak v sobě buduješ pýchu a aroganci a jim nikterak nepomáháš pochopit, že máš jiné motivy než Ti připisují. Jako by Tě bavilo, že se dle Tvého pohledu pletou. To pak opravdu vypadá jako provokace a troling.

    • Jan Jinsky napsal:

     Ono se tu s některými jinak nedá - takový Vlad, Calembredaine, Divenka atd - prostě mně to nedá a štvu je. Jsou to buď židobijci nebo zaslepení nenávistní lidé. Takové já nerad, takže je nasírám. Asi to není moc správný, ale dělám to :o)

     A fakt si myslím, že podstatné procento zdejších lidí je hodně netolerantních. kdyby se dostali k moci, tak by to byla doba temna. Oni se nedostanou, protože na to nemají a nikdo za nimi nepůjde. Ale i tak - nedá mi to komentovat je...

     • kolemjdouci napsal:

      Podívej, Jene, když mi bylo 20, tak jsem byl netolerantní a měl jsem dost hloupé názory, přestože jsem se snažil o spravedlivé chápání světa. Mohlo se mi snadno stát, že bych v tom stavu zůstal nadosmrti a byl takový i jako 80letý kmet. K určitému zlepšení ale u mne nakonec nedocházelo na základě popichování, ale tím, že mi někteří lidé trpělivě a důrazně oponovali, ale neuráželi mne za to, jak jsem byl mimo. Kdyby mne popichovali a různě se mi přímo či nepřímo vysmívali, možná by tím způsobovali, že bych byl vůči jejich argumentům hluchý.

      Osobně se vždy zamýšlím nad argumenty svého oponenta, protože jsem si všiml, že i když mohu mít v dané věci pravdu, tak i přesto mne může pohled mého oponenta v jistém smyslu obohatit o perspektivu, kterou jsem předtím vůbec neviděl.

     • Jan Jinsky napsal:

      Máš pravdu. Ale nedá mi to. Je tu pár lidí, kteří jsou opravdu z mého pohledu xenofobní a zaslepení. Takové já nerad, takže je dráždím.
      je tu i pár lidí, se kterými se diskutovat dá, což je dobře.

      Ale celkově je tu spíš nálada jít s davem a cokoli, co není podle šablony "Rusové jsou dobří, židé zlí a očkování hrůza" (a další podobné šablony), to okamžitě dehonestovat a označit za placený názor.

      Pokud si tu chtějí říkat alternativní a nezávislý web, tak by se podle toho měli chovat - nebýt jen hlásnou troubou opačné strany.

      Ono je to nakonec jedno - beru to jako svého druhu sondu do jistého typu vidění světa.

     • Calembredaine napsal:

      Já sem taky nechodím, když tu nejsi! Už jsem to kdysi napsal - jsetli tu nebude Honzyk, tak já taky omezím příspěvky! Ne zcela, jsem povinnen sem tam odhalit nějký židácký svinstvo typu VŘSR a trockismu, ale na to stačí sem zajít jednou za tři neděle! Boj s pacholky pejzatejch kryplů tvho typu, jejich pravidelné profackovávání mi ale dává energii a baví mě pak něvštěvovat diskusi i každý den několikrát za hodinu!

  • Robo napsal:

   dlho som sa tak dobre nepobavil.. :-D
   Jinsky je tank.. :-D
   je treba mu oponovať :-D

   máš ešte aj iné podobne dobré vtipy?

   • Jan Jinsky napsal:

    Takže opět nic Robo... řídíme se svatým přesvědčením. Já ROBO jsem ten chytrý - a proto se s blbcema už bavit nebudu. Ach jo...

  • Žabák napsal:

   Halelůja ! Slyšte slova kolemjdoucího neb on jediný poznavší pravdu před nás předstoupil aby nám vyjevil pravdu svou.
   A teď vážně, jestli máš Korála za agenta NWO tak dobrý den kozy ven :)
   Co se týká Jínskýho, tak půlka lidí si tu z něj dělá prdel a půlka mu nadává. Je to takovej místní trollík na zpestření proč ne :) I když chápu, proč někteří jako vlad jsou vytočení. Ale není třeba to brát osobně, Jínský to osobně taky nebere. Je to pro něj práce nebo zábava na ukrácení dlouhé chvíle. Asi oboje. To, že nechápe proč není dobré dělat to co dělá, tak je to sice smutné, ale statisticky je to v normě, takto postižení jedinci v populaci jsou. Řikám netřeba to brát osobně, Jínský vůbec nechápe, že dělá něco špatného respektive je mu to úplně jedno.

   • Jan Jinsky napsal:

    Žabáku... zatímco ty a pan Korál dobro konáte :o)))

    Jsou to všechno jen slinty. Výsledek je vidno na vámi (NWOO & comp) organizovaných akcích. Pravidelně na ně chodí tak 15 lidí včetně nácka Bartoše. Víc jich neseženete.
    A máš pravdu, používám to tu na ukrácení dlouhé chvíle. Je to pro mně něco jako rezervace netolerance, zastydlého myšlení a pomatenosti - tak proč vás trochu neprovětrávat :o)))

    • Žabák napsal:

     Mno jo máš pravdu, slintáš tu jenom samý slinty :) Pěkně ses ohodnotil

     • Jan Jinsky napsal:

      Jo, jo - ale myslel jsme to i na vás ostatní :)

     • vlad napsal:

      Žabák hezky jsi ho dostal(a) :-) Mě se něco podobného podařilo před měsícem, kdy sám sebe uznal za blba :-)
      No nic, myslím, že bylo dost zbytečně napsaných slov pro něco tak nicotného jako je Honzyk.
      Zkusíme se nenechtat vyprovokovat přiblblými řečmi Honzyka (to se týká hlavně mě :-) )a nediskutovat s ním.
      Pak zjistí, že tu jidášský groš nevydělá a bude trollit jen na AC24. Noooo....tam už ho taky prokoukli :-)
      Tak bude muset chudinka někam do práce a to pro něj bude konečně to správné peklo.

     • Jan Jinsky napsal:

      Vlade, přece to nevzdáš. Jsi největší žijící znalec díla Jinského :o))
      Kluci ušatí, vy jste fakt roztomilí - tak ať vám jde dobře přežvykování zdejší pravdy jedinečné a vzácné!

   • kolemjdouci napsal:

    Žabáku, vůbec jsem svými slovy netvrdil, že je Korál něčí agent.

    K Tvému vysvětlení interakcí zdejšího publika s Jinským: ty šarvátky sleduji příliš dlouho na to, abych k tomu potřeboval ještě nějaké další vysvětlení, ale přesto díky za pokus o vysvětlení.
    Osobně si myslím, že jak Jinský, tak ostatní prostě máte svůj pohled a svůj oblíbený způsob interakce. Já též. Vzájemně si sdělujeme své pohledy a názory stylem, který je nám vlastní. Nic více, nic méně. :-)

  • vlad napsal:

   Kolemjdoucí celkem s Tebou souhlasím. Jen jedna výtka. Několikrát jsem šel na Honzyka s panceřovkou, tedy se zcela jasnými důkazy nebo fakty. Nemá na ně protiargumenty (nebo nesmí je mít) a tak vždy uhne a věc zavede do ztracena.
   Mě vůbec nevadí jiný názor nebo názor nesouhlasný. To tu nakonec vysloví skoro každý. Někdy pro někdy proti.
   Já jen tvrdím, že Honzyk je placený za to zavádět diskuze na nepodstatné věci, mimochodem to stejné dělá min. na dvou jiných webech. Protože jeho názory nejsou pro nebo proti, ale zásadně nesouhlasící a zavádějící. Tak to praktikuje na všech webech, kde se vyskytuje.
   Otázka zní: dělá to proto aby poskytl jiný názor nebo protože se zaprodal a je za to placen?

   • Jan Jinsky napsal:

    Ještě občas píšu na ac24. Jinak nikde, takže nevím jaký je ten další web. A ty tvoje pancéřovky jsou SU25 nebo jaké je to čísloa jeho dostup?

   • Robo napsal:

    vlad, pozor.
    Ja myslím, že kllemjdouci je jinsky alebo jeho kolega.
    Dnes som niečo sľúbil, ak tak urobíš i tak, stratí odhadom 80% reakcií..
    Cvicme sa v trpezlivosti. .:-D

    • Jan Jinsky napsal:

     Jo, jo - Kolemjdoucí sedí v kanceláři CIA hned vedle mně. Klasika, jak to shodit ze stolu RObo. Rusáci tě to naučili dobře :o)) Zasloužíš si pár rublíků navíc.

    • vlad napsal:

     Robo já si to myslím taky, že to je Jinský2. Ale některé myšlenky měli hlavu a patu. Tož tak.
     A jinak souhlas...slibuju čestné pionýrské. Konec diskuzí s trolly.

   • kolemjdouci napsal:

    Pro vlad: Obecně vzato imunita jakéhokoli jedince vůči pancéřovce nemusí být způsobená placeným trolingem. Lidé někdy mívají setrvačnosti myšlení a názorů. Prostě zpracují určité množství informací, nějak je vyhodnotí, učiní závěry a potom bývají pod vlivem názorové setrvačnosti, tj. v jistém smyslu imunní či vyhýbaví vůči jiným informacím, které nabourávají jejich již hotový názor na danou oblast. Na nátuře toho či onoho potom záleží, nakolik se dotyčný cítí být kompetentní a nakolik přistoupí k šíření vlastního názoru a jakou formou přitom komunikuje s těmi, kdo mají názor jiný a nakolik je mu nepříjemné pomyšlení, že by mohl mít významně mylný pohled a proto se raději podvědomě důkladnějšímu opětovnému přezkoumání záležitosti vyhne (dotyčné osobě se to však může jevit jako moudrá úspora času a ochrana sama sebe před babráním se v nesmyslech).
    Někdy lidé myslí natolik jinak, než si dokážeme v danou chvíli představit, že můžeme dojít k mylným závěrům.

 19. vlad napsal:

  Robo jediné co si neodpustím, dávat sem tu výstrahu před trollem trotlem Honzykem aby jiní nesedli na lep jako já a nenechali se zbytečně vtáhnout do diskuze s debilem.

 20. Žabák napsal:

  Právě dávaj na spektrum Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států. Mrkněte na to nebo si to někde stáhněte. Je to zuper :)

 21. doktor napsal:

  Tuším v roce 1981 jsme byli donuceni (služební poměr)se nechat očkovat proti chřipce sovětskou vakcínou.Polovina z nás (asi 3O lidí) dostala takovou chřipku, jakou svět neviděl.Trvalo to tři měsíce- teploty,bilirubin,závratě atd....Nikdo mě nedonutí k očkování proti takovým nemocem.

  • geronimoh napsal:

   Já pracoval v 90-letech pro jednu brněnskou firmu a ta nabídla zaměstnancům, že jim zaplatí očkování proti chřipce. Polovina zaměstnanců šla na očkování a téměř všichni do týdne marodili s chřipkou. My z druhé poloviny co jsme se nenchali očkovat jsme až an vyjímky chřipku neměli. Víckrát už to firma nesponzorovala, byla by sama proti sobě.

  • Contumax napsal:

   Když se člověk nad tím zamyslí co je to za zrůdy ti páni doktoři, který si o sobě myslí, že jsou polobohové a to jen tím, že je jim dán titul Mudr. A že oni tomu přeci rozumí víc...
   Jo chirurg člověka spraví po těžký nehodě ten svý řemeslo zná ale tihle málokterý umí léčit, to fakt neumí, léčí lidi syntetickým svinstvem a psychiatrech ani nemluvě, půlka z nich jsou sami cvoci a ti lidskou duši léčit už vubec neumí...
   Mám malé dítě a když jsem se zeptal doktorky na kom že byli testovaný vakcíny zda na dospělých nebo na malých dětech na to ta pizda už odpovědět nedokázala a řekla mě, že to není má starost... protože to nevěděla...
   Potom jsem se jí zeptal co všechno obsahuje vakcína mimo očkovací látky, protože v příbalovém letáčku nejsou chytře napsaný ostatní látky, na to mě taky nedokázala ta kráva spanilá odpovědět !!!
   Vím ze tech přídavných látek je tam až 80
   Zeptal jsem se kdo je právně zodpovědný za mé dítě zda já či ona ???
   A to tu svini naštvalo, že jsem se zeptal... oni skoro všude i na úřadech neuvěřitelně odbývají svou práci...
   Nebyl jsem poslušný a ta udavačská mrcha psala na OSPOD různý lži a nakonec ta svině Mengeleovská za zády psala na soud...
   Podal jsem na ni žalobu na tu MUDr. gestapačku eugeničku... okr.soud samosebou zamítl velký kamarádi se zasloužilou starou známou, takže se odvolám na Krajský soud..
   Tohle maličkým dětem tyhle zkur.ený nacisti dělat nesmí !!!
   Dítě nepatří státu !!!
   Stát děti nechrání !!!
   Stát děti týrá !!!
   Stát je nepřítel dětí !!!

 22. Contumax napsal:

  Očkování je opět vynález eugeniků.... lékařů - vrahů !!!
  Pozvolné vraždění, genocida proti lidstvu...

  • Jan Jinsky napsal:

   A proto se od vynálezu očkování v 18. století zvýšil počet lidí na planetě cca 4x a průměrná délka života se prodloužila o cca 30 let.
   Co jen ti eugenici udělali špatně?

   • kolemjdouci napsal:

    Jene, mohl bys prosím vysvětlit, proč se domníváš, že 4x nárůst populace a prodloužení průměrného věku nějak souvisejí s vynálezem očkování v 18.století?

    Prostá časová návaznost událostí nedokazuje jejich příčinnou souvislost.

    Zlepšení životních podmínek, hygieny, stravy, zlepšování lékařské péče atd. na tom samozřejmě má zásluhu, ale to, jestli jeden konkrétní dílčí aspekt lékařské péče byl přínosem, nebo naopak brzdou ještě lepších výsledků, se ze souhrnných výsledků seriózně nijak odvodit nedá.

    Posouzení přece musí plynout alespoň z křivek grafů mortality na specifické nemoci, ovšem z takových grafů, které nebudou začínat očkováním, ale mnohem dříve, aby bylo vidět křivky před zavedením očkování a po zavedení očkování. A i tak by změna křivek po zavedení očkování mohla být způsobená jinou příčinou, která by jen měla časovou shodu, tedy nemusela by tam být přičinná souvislost.

    Když začnu chodit často do posilovny, jíst bílkoviny a po každé návštěvě posilovny se podívám na hezký film (a jindy ne), tak mi sice začnou nabývat svaly, ale nebude to přece důsledek koukání na filmy.

    Takže jaký máš důvod se domnívat, že očkování má nějakou zásluhu?

    • Jan Jinsky napsal:

     Samozřejmě, že k tomu přispěla lepší hygiena, strava, obecně zlepšení životních podmínek. (I když i to se tu velmi rozporuje - horší jídlo, chemtrails, atd, atd).
     Očkování přispělo k potlačení infekčních virových nemocí - alespoň u obrny a neštovic je to dost zřejmá souvislost.

     A můj komentář byl k tomu, že se tu očkování považuje za něco, co by mělo populaci omezit. A takový účinek opravdu není pozorovatelný.

     • kolemjdouci napsal:

      Jene, otázka zněla, jaký důvod máš se domnívat to, co tvrdíš. Tedy dotaz na relevantní fakta, která Tě vedla ke Tvému závěru o prospěšnosti očkování. (Nechci slyšet další verzi Tvého názoru, čemu věříš, ale vysvětlení proč tomu věříš na příkladu konkrétních statistik a grafů.)

      Já jsem měl kdysi stejný názor jako Ty a chtěl jsem ho ověřit pomocí zdrojů, jenže jsem namísto toho nacházel jen pravý opak a všude slepou víru a chyby v myšlení.

      Co se týče neštovic, tak Tvůj názor je sice v souladu s mainstreamem, ale např. str. 5 následujícího PDF ukazuje, že historie byla poněkud jiná, než se dochovalo po zasahu cenzorů:
      http://rizikaockovania.sk/dok/vran/Kiahne_z_historickej_perspektivy.pdf

      Ještě přesnější čísla jsem nalezl zde: http://www.whale.to/a/creighton4.html

      Nebo následující grafy ukazující, že glorifikace očkování je mýtus, nikoli že očkování bylo záchranou
      http://www.whale.to/a/graphs.html
      http://www.vaclib.org/sites/debate/web1.html

      Pokud je to všechno podvrh, tak by neměl být pro provakcinační tábor problém, dodat nepodvržené verze tohotéž - historie atd.

      Ale opakuji, moje otázka nebyla na Tvůj názor, ale na Tvé zdroje, na základě nichž činíš svůj závěr resp. formuluješ a zastáváš názor.

      O tom, zda něco je nebo není pozorovatelné lze polemizovat právě na základě zdrojů. Neuvedení zdrojů a používání jen tvrzení je asi stejné, jako že jeden z nás bude tvrdit, že na zahradě Franty rostě 10 kopřiv a druhý bude tvrdit, že jich je 20. Prostě musíme na tu zahradu jít, anebo použít aspoň fotky. Zda se budeme nakonec hádat jakou zahradu fotky zobrazují je věc jiná.

     • kolemjdouci napsal:

      Jene, tak jak to bude s tou odpovědí na zcela jasně položenou otázku týkající se zdrojů, na základě nichž děláš své závěry a domníváš se to, co tvrdíš o očkování?

     • Jan Jinsky napsal:

      Ahoj, nevěděl jsem, že mi píšeš do starších příspěvků.
      Tady je statistika od státního zdravotního ústavu. není tak dlouhodobá (mimochodem, statistická data před rokem 1900 jsou pouhé odhady). A zabývá se nejen počtem zemřelých, ale i nemocných.
      Myslím, že vliv očkování je tam zcela zřejmý
      http://www.szu.cz/uploads/Dopady_ockovani.pdf

     • kolemjdouci napsal:

      OK, to je relevantní odpověď. Ty grafy znám. Pro mne osobně k takovým závěrům dostatečné nejsou. Dala by se klást řada doplňujících otázek, aby bylo jednoznačně jasné, jaký význam ta data a grafy mají. Je rozdíl mezi dostupností očkování, pravidelným očkováním a povinným očkováním. Je zcela zásadní, jaká proočkovanost vznikla a jaká byla setrvačnost případné účinnosti konkrétního očkování. Vzhledem k tomu, že to nejsou grafy z dávné historie, tak bych očekával větší serióznost z hlediska rozlišení - tedy například nemocnost a úmrtnost očkovaných a neočkovaných.

      Třeba příušnice a rok 1987 - z grafu plyne (z časové osy, nikoli z šipky, která je umístěna nepřesně a otázka je proč...), že po očkování 1987 nemocnost stále strmě rostla, vlastně začala růst. Z hlediska logiky a úsudku to ale samozřejmě neznamená, že by to způsobilo očkování nebo že by nebylo účinné, pokud má několikaletou setrvačnost, než se dostatečně proočkuje populace.

      Chápu, že kdo chce věřit v účinnost očkování, tak ho takové grafy mohou uspokojit. Pro mne osobně to dostatečně přesvědčivé není.

      Ale nemá smysl se dohadovat. Položil jsem otázku a Ty jsi ji korektně odpověděl. Díky.

 23. Definitiva napsal:

  Jinský sa vybesnil, tá pena z papule mu siaha vyše hlavy, vyhýbajte sa mu. Zrúda, troll, biorobot, naprogramovaný otrok, všetci na tomto webe sú debilní, len Jinský má pravdu, zaujímavá štatistika. Každý sme sa nejakí narodili a mnohí akí sa narodia, takí aj zomrú, múdrosť ich obchádza.

  • Contumax napsal:

   Definitiva
   Ano Paní Moudrost se jim vyhýbá...
   Moudrost buduje, blázen ničí...

  • Jan Jinsky napsal:

   Definitivo, já ostatním nenadávám, to nechávám na vás :o)
   A ještě jednou zpět k článku - je to lež...

   • kolemjdouci napsal:

    Co když to opravdu je lež, ale má to horší příčiny a důsledky, než kdyby to byla pravda?

    VARIANTA A/ Kdyby nějaká skupina chtěla dosáhnout zlepšení pozice provakcinačního tábora a diskreditace antivakcinačního tábora, stačí vypustit hoax tohoto typu (kompletní, tj. neex. zákon i neex rodina) a potom na něj poukázat a mít to jako důkaz fanatičnosti antivakcinačního tábora. Všichni nedůslední antivakcináři tak budou spolupracovat na své diskreditaci, protože slepě věří něčemu, co prvoplánově vypadá jinak, než je to ve skutečnosti.

    Může to být ale
    VARIANTA B/ Jestli je rodině vyhrožováno na základě neexistujícího zákona (jak jsem již psal v jiném příspěvku), je to svinstvo jak vůči rodině, tak i vůči protivakcinářům, kteří budou diskreditováni tím, že jim bude dokazováno, že zákon neexistuje, že je to vše HOAX a ona to bude reálná hnusná podpásová křivda na té rodině.

    VARIANTA C/ Provakcinační lobby udělá PR kampaň: najít a zaplatit rodinu, která by si čistě za účelem PR scénáře jakože adoptovala dítě, potom by tvrdila, že nechce očkovat (třeba že by v reálu byla proočkovaná až až), potom by si nechala dítě jakoby vzít nebo bojovala proti očkování a "prohrála"... Mezi provakcináři by se takoví podvodníci určitě za tučný bakšiš našli, protože provakcináři nejsou výhradně svatá sorta lidí, ale jsou mezi nimi i lumpové. Není potřeba existence žádného zákona, výsledek lze použít k reálnému tlaku na váhající manipulovatenou masu a není k tomu ani nutná schopnost prosadit skutečný zákon.

    VARIANTA D/ Hoax jako testování reakce veřejnosti a její postupná příprava před pokusem takový zákon skutečně vytvořit a prosadit. Metoda nejdříve pomocí hoaxu diskreditovat oponenty a posléze využívat jejich špatné image k tomu, že už je stejně nikdo nebude poslouchat, až dojde na reálnou situaci. Kdo by se zajímal o prosazování zákona, o kterém se tvrdilo, že už je prosazen a uplatňován a on ani neexistoval. Takže jeho prosazování bude asi další vlna hoaxu, ale on to jak na potvoru bude reál a dobře strategicky připravený.

    Dalo by se ve strategiích a taktikách pokračovat.

    Kdyby byli protivakcináři poctivější ve svém hledání pravdy, byli by v tomto případě Jinskému vděční, a třeba by odhalili, že je článek opravdu lež, ale zároveň by se třeba pátráním dobrali toho, že se na ně šije velmi ošklivá bouda a tím by mohli získat výrazně lepší pozici v celkové bitvě a ochránit se.

    Podřezávání větve sama pod sebou může mít různé podoby. Neobezřetnost je jedna z nich.

    • Jan Jinsky napsal:

     Ještě může existovat variana E) Že je to celé vymyšlené novináři za účelem senzace.

     Ale nešlo mi o varianty, spíš o zdejší slepou víru v to, že co se zde uveřejní je pravda.

     • kolemjdouci napsal:

      Souhlas, E také připadá v úvahu.

      No, ono s tou slepou vírou je problém v tom, že věřit se vlastně nedá skoro ničemu, protože je to skoro vždycky slepá víra. Je zcela jedno, kde se co uveřejní. Pokud nejsi přímý účastník, který to natočil na vlastní kameru, tak stejně můžeš jen věřit nebo nevěřit a možnosti ověřování a možného bezpečného úsudku a závěru jsou značně omezené. V tomto smyslu vlastně sleduji média stylem - hm, to tvrdí strana jedna a tohle strana druhá, a posuzuji, zda si sami sobě neprotiřečí a jak reagují na tvrzení protistrany apod.

     • Jan Jinsky napsal:

      Souhlasím. Jenže tento přístup k předkládaným článkům tady má menšina.
      jestli tu rodinu někdo nutí k očkování neprávem, tak je to sviňárna. A zrovna tak je sviňárna, pokud je to vymyšlené at příznivci nebo odpůrci očkování.

  • Jan Jinsky napsal:

   Neříkám, že jste debilní, ale neumíte kriticky myslet. To je vlastnost, která je tu hodně rozšířená, bohužel.

   • Calembredaine napsal:

    Vidíš, já třeba ten článek ani nečetl, prootže to téma mě vůbec nezajímá! Zašel jsem jen když jsem zahlédl ten tvůj odpornej židáckej rypák co se sem zas nasral do debaty! :)))

    • Jan Jinsky napsal:

     A to si představ, že ani nejsem Žid... Calembredaine, ty jsi už případ pro psychiatra, bohužel. Měj se fajn, loučím se s tebou a na tvé výlevy reagovat už nebudu. Jsi ve stejné škatuli jako ten lesbický a hermafroditní - Mila nebo tak nějak :o)

     • Calembredaine napsal:

      Jsi Vajse Jude, ty lhavý prase! A víš co říkával doktor Geobbels a co pak tvý pejzatý gurouni tak překroutili! "Židovská Pravda je jen stokrát opakovanou Lží!"

     • Calembredaine napsal:

      A co se týká hermafroditů, tím jsi tu ty dobytku jeden začal! Vzpomínáš hovdo jak jsme se poznali? Na mou přesou a všemi chválenou studii o zednářským puči v únoru 1917 v Petrohradě kde jsem odhalil hanebnou roli jedný takový buzerantnský svině - knížete Jusupova, kterej se v rozporu se zákonem převlíkal do ženskejch hadrů a proto byl vydíratelnej a necha se najmout britskými agenty už na studiích v Anglii kdys před válkou, jsi ty dobytku odpověděl židáckou větou neomarxistickýho prasete: "A kdo Vám ještě vadí?" .... vzpomínáš, dobytku jeden? Mít abys napsal: "Toto jsem o buzerantských sviních netušil! Od nyní přestávám kouřit čůráky! A stydím se před vámi, kteří bojujete za Pravdu árijského Člověka proti chazarským podlidem jakým já hovado mizerný doposud sloužilo ..." - to by byla relevantní odpověď, ty jedno lejno Chazarovo!

     • Jan Jinsky napsal:

      Nedá mi to, abych ti nerozšířil obzory. Koukni na net jaký je rozdíl mezi hermafroditem a homosexuálem. Pak se vyjadřuj :o)

     • Calembredaine napsal:

      A jakej je rozdíl mezi tím jestli ho cumláš buzikům nebo těm hrmesům, co?

 24. Contumax napsal:

  Vůbec ale ani trochu mě nezajímá nějaká MRTVÁ litera, nějaký nesmyslný zákon, směrnice, vyhláška !!!
  Jde o člověka o lidskou bytost a to především... !!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Jasně. Ale ten článek je bez té mrtvé litery jen lež. O to jde Contumaxi.

  • kolemjdouci napsal:

   Contumaxi, no právě že jde o ty lidi. Existence toho zákona může být dost zásadní. Co když ten zákon neexistuje a někdo ty chudáky jen nezákonně buzeruje. Nebo co když někdo bude chtít v ČR prosadit zákon, že všichni podporovatelé a čtenáři alternativních médií budou muset přísahat věrnost mainstreamu a kát se ze svého alternativního "extrémismu", který bude spočívat jen v tom, že by člověk chtěl slyšet odlišný názor. To taky nebudeš řešit, zda se ten zákon reálně připravuje, nebo zda již reálně existuje a jen se čeká na datum nástupu jeho platnosti...? Vše má svůj rub a líc. Nějaký zákon může být nesmyslný, ale to pořád nic nemění na jeho případné nebezpečnosti a destruktivitě!

   • Jan Jinsky napsal:

    Tak jsem dokonce dal dotaz na naturalnews.com, jestli ví o takovém zákonu. A tam také ticho po pěšině...

    • kolemjdouci napsal:

     Email snadno skončí ve spamu.

     To by chtělo mít za oceánem spřízněné skupiny ověřovačů, které nemusí platit zaoceánské telefonní poplatky a mohou jít do místních knihoven a zeptat se na úřadech po tom zákonu. Jenže to bychom asi chtěli příliš mnoho. Obávám se, že lidé raději jen sedí a žvaní, ale aby něco udělali (Ti, kdo na to mají kapacitu intelektuální i časovou a finanční), tak to ne. Radši peníze a čas vyhodí za kino, ve kterém nechají svou psychiku zpracovávat do patřičné ovcoidní podoby. Co na tom, že to "jídlo" je lehce otrávené, hlavně že je levně a velmi dobře chutná. Že nás to zabije nevěříme, protože je jed dávkován po malých dávkách... A pak se diví, že Ti aktivnější (a často méně morální) na ně ušijí boudu.

     Chce-li se člověk uchránit před lumpama, musí být MNOHEM aktivnější, nikoli méně. Obrana je náročnější než útok.

     Tímto nekritizuji tento web (ani ho tím nechválím). Jsou to obecné principy, které je potřebné stále a do důsledku uplatňovat. Když nepřítel střílí hořící šípy do našeho města, tak nestačí uhasit jen některé, přestože některé zhasnou samy na dlažbě. Stačí jeden opomenutý, který zasáhne městskou sýpku a je zle...

     Ale mohl bys sem dát kopii toho emailu, co jsi poslal do naturalnews. Potom bude Tvůj příspěvek vypadat důvěryhodněji a bude hlavně inspirativní a poučný - povede lidi k aktivnímu chování a ukáže jim, jak se to dá dělat. Napsat, že jsi něco někam poslal nestojí moc času (a lidé Tě mohou pochopitelně podezírat z toho, že jsi to ani neudělal). Jestli jsi jsi to opravdu poslal, tak to sem zkopírovat je pár vteřin (Copy/Paste), svou adresu klidně smaž, ale adresu příjemce v naturalnews bys tam nechat měl. Ten, kdo Tě bude považovat za trola pak může zkontaktovat naturalnews a poptat se, zda jsi je opravdu kontaktoval.

     • kolemjdouci napsal:

      Hele, Jene, teď jsem se znovu díval na naturalnews. Ty jsi ten dotaz neposlal redakci, ale dal jsi ho do diskuse pod originál článku. Hm, teď jestli se najde někdo, kdo by tam na Tvůj dotaz zareagoval nějak konstruktivně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!