MZ DNR: Musíme donutit Kyjev zastavit genocidu obyvatel Donbasu

MZ DNR vystoupilo se žádostí ke světovému společenství, aby zastavilo úsilí Kyjeva, který nastoupil „strategii genocídy ve vztahu k obyvatelstvu Donbasu“. Píše se o tom v prohlášení ministerstva na základě ostřelování hlavního města DNR, kterého se dopustila v minulých dnech ukrajinská armáda. V jejich důsledku zahynulo 12 civilních obyvatel.

„30. ledna 2015 se stali civilisté Doněcka obětí dalšího dělostřeleckého útoku ze strany ukrajinských ozbrojenců. Nápadná je skutečnost, že útok byl veden především do místa výdeje humanitární pomoci obyvatelům na náměstí Bakinských komisařů v Kujbiševské čtvrti,“ - píše se v prohlášení.

Ministerstvo zahraničních věcí Doněcké národní republiky se domnívá, že kyjevský režim se snaží způsobit co největší ztráty na civilním obyvatelstvu Novorossie, aby bylo dosaženo celkové paniky a chaosu.

„Opětovně vyzýváme mezinárodní společenství, aby okamžitě vyvíjelo tlak na ukrajinské orgány, které zvolily strategii genocidy proti lidu Donbasu.“

Ministerstvo zahraničí DNR dále oznamuje, že bude požadovat náhradu za veškeré škody způsobené na jejím území a přivede konkrétní viníky této tragédie ke spravedlnosti na mezinárodní úrovni.

„Chceme připomenout Kyjevu, že konec všech politických režimů provádějících podobnou politiku ve vztahu k celým národům, byl žalostný,“ upozorňuje MZ DNR.

 

30. ledna Doněck opět ostřelovaly všechny síly ukrajinského dělostřelectva ve třech okresech města a způsobily smrt 12 lidí. Pod palbu se ocitl autobus, palác kultury, místo, kde lidé stáli ve frontě na humanitární pomoc, a zastávku trolejbusů.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20150131/1011955900.html
5 Komentářů k MZ DNR: Musíme donutit Kyjev zastavit genocidu obyvatel Donbasu

 1. Calembredaine napsal:

  Tvary už žerou vlastní výložky! - http://cassad.net/tv/videos/4570/

  • Vydra napsal:

   hezký! ale ten úplně vpravo moc nežvýkal-podváděl. Na druhou stanu mohou být rádi že jejich orgány už nevezou jejich kámoši od Azovců do Německa, tohle je pro ně lepší...

 2. vlad napsal:

  Chápeme, že pokud se proti tomu nepostavíme MY, pak naše vláda je schopná toto válečné šílenství dovést až k NÁM!!!!!!!!!!!!

  • Contumax napsal:

   Vlad
   V tomhle nejsem taky optimista, vidím každým rokem jak se to i u nás přiostřuje, kumuluje se zlo víc a víc...

 3. Žabák napsal:

  .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!